chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 14:02   #1
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297

chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?


,,,,,

Edytowane przez patus12
Czas edycji: 2011-12-20 o 19:19
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 14:21   #2
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Ten podkład nie jest kryjący, jest lekki, skórze raczej nie zaszkodzi.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:36   #3
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Raczej nie zaszkodzi, ale zgadzam się z przedmówczynią, że przebarwień nie ukryje. Może korektor + BB cream? Cenowo wyjdzie korzystniej, pozakrywa co trzeba i też nie zaszkodzi (a nawet pomoże )
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 16:15   #4
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

kurcze bo sie caly czas zastanawiam nad DOBRYM, IDEALNYM fluidem, czytalam wlasnie o chanel vitalumiere aqua, ale i tez o: Guerlain, Lingerie De Peau [Invisible-Fusion Skin Foundation], jak myslicie dalby rade z przebarwieniami? lub moze jeszze jakies inne? prosze bardzo o pomoc )
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 16:25   #5
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Miałam oba, i oba są całkiem inne, Vitalumiere jest bardziej lekki, Lingerie, moim zdaniem bardziej kryjący.
Do przebarwień dobry byłby Double Wear Light albo Parure Extreme. Najlepiej jednak jak pójdziesz do perfumerii, powiesz jaki jest Twój problem i poproś o zrobienie Ci próbek.
Aby znaleźć idealny podkład trzeba trochę potestować, a widzę że chcesz jakiś z wyższej półki cenowej, tak że żeby nie było rozczarowania lepiej potestować próbki. Panie w Sephorze czy Douglasie zrobią Ci próbki z testerów, są one zupełnie bezpłatne.

Ale tak też myślę skoro masz młodą skórę szkoda ją męczyć kryjącymi podkładami, a nie lepiej wybrać się do dobrego kosmetologa aby usunąć laserem przebarwienia?

Ja mam na twarzy dwa przebarwienia ale od słońca (rok temu mi się pojawiły) i po wakacjach zamierzam je usunąć, bo np używam podkładu Parure Extreme (kryjący) a i tak widać i musze użyć jeszcze korektora.

Edytowane przez xnika
Czas edycji: 2011-06-17 o 16:27
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 22:16   #6
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Woho, dziekuje bardzo za taka wypowiedz Hm... moje przebarwienia zamierzam usunac laserem, ale to dopiero za jakis czas, np. zima, gdyz przy kwasach nie mozna wychodzic na slonce.

Bylam w douglasie, ale 'wstydze' sie tam kupywac cokolwiek, Panie sie krzywo patrza, gdy widza 15 latke chcaca kupywac podklady za 200 pare zl., pewnie sobie mysla, ze szkoda czasu, bo przeciez i tak nic nie kupic.

Tak, wlasnie chce jakis podklad z wyzszej polki, cena tu nie ma znaczenia, ale wiadomo podklad 200 zl, a 10 zl, rozni sie i to strasznie. Prosze jeszcze o pomoc Dzisiaj zamowilam na allegro probki tego o podkladu: http://allegro.onet.pl/chanel-vitalu...668952749.html tylko jest jeden odcien, a ja mam jasna cere.

Ktory Pani bardziej poleca? z tych z wlasnie 'wyzszej polki'? prosze o pomoc
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 06:40   #7
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Oj odcień 30 vitalumiere jest ciemny. Najlepszy kryjący jest Estee Lauder Double Wear light albo Parure Extreme Guerlain. Ale lepszy i tańszy EL, koszt w Sephorze albo Douglasie to 150zł
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-18, 09:50   #8
patus12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 297
Dot.: chanel aqua vitalumiere, dla 15-latki?

Kurcze bo zamowilam te probki 30, tylko sa takie ale no juz wycofac sie nie mozna, zobacze jak kryje moje przebarwienia. Jeszcze chcialabym cos aby zakryl moje cienie pod oczami, tylko nie wiem co uzywac, zeby wygladalo to naturalnie. A co Pani mysli o podkladasz DIOR? jak sie sprawdzaja? dobrze kryja, cera po nich oddycha i naturalnie wyglada?
lub jeszcze LANCOME..
patus12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:05.