Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-29, 10:31   #91
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Przekupka: 108 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Podałabyś jakiegoś linka do tej Max Mary ? średnio się orientuję w ich zapachach
Avedy używam, więc mogłabym zrobić odlewki. Ale nie bardzo mam do czego...
No ale jakby co to będziemy myśleć
proszę bardzo

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...-mara-edp.html
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 15:56   #92
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Malpko
czy znajdziesz coś za

Miracle
Vitamino color
True match C3
Sephora Professionnel, zero-shine base
DAX Cosmetics, Cashmere secret

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306277
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:06   #93
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Coś u mnie za jakiś zapach/y z wymienionych????

- Givenchy, Ange ou Demon, edp 30 ml z minimalnym ubytkiem, jest kartonik,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza,Vaniglia e patchouli, 150 ml,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Canditi al cioccolato - candied fruit chocolate, 150 ml,

Mam tez inne zapachy poza watkiem i mogę zrobić odlewki 5ml.

Edytowane przez GothicAristocrat
Czas edycji: 2009-01-29 o 16:20
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 16:26   #94
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
kolorówka


Podkłady i pudry

- nowy podkład Shiseido The Makeup, Perfect Smoothing Compact Foundation, Teint Compact Extra Velours, SPF 15, kolor 060, 10 g, nowy
Cienie, kredki, linery

- Dior, limitowana paleta cieni Dior Gaucho Eye Palette, w stylizowanym na kopertówkę etui, piękne odcienie ale mam już takie kolory, tylko przetestowana, kartonik,
- Dior, paletka cieni do powiek – piątka nr. 390 mystic jade, nowa i nie używana, kartonik i welurowy woreczek w komplecie, jedną oddałam, dostałam drugą
- limitowane cienie Chanel z tego lata Lumieres Facettes 517 Oasis, tylko przetestowane,
http://pl.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId =82402&goChar=C
- Guerlain, cienie poczwórne Divinora, touche de strass 243, z drobinkami, tylko wypróbowane, tylko za coś wyjątkowego
zdjęcie w kolejnym poście.
- Lancome Cień do powiek pojedynczy Color Design: dwie sztuki - odcień Pose (Metallic), Miedziano-złoty, tylko wypróbowany, z kartonikiem, oraz czarny z drobinkami, użyty kilka razy, nie widać ubytku, bez kartonika.
Tusze do rzęs


- Estee Lauder, MagnaScopic Maximum Volume Mascara, 9 ml, czarna, użyta góra 5 razy, świeża i mokra, jednak nie na moje rzęsy ,
- Estee Lauder, Double Wear Zero-Smudge Lengthening Mascara, maskara utrzymująca się na rzęsach do 15 godzin. Długie rzęsy, niezwykła trwałość. Nie rozmazuje się. Nowa, DWM 02 brown, pełnowymiarowa 6 ml.


Poza tym widziałam w Twoim wątku Mustele płyn 400 ml i Lancome Hypnose i Miracle


Poza tym co w wątku mam - jako mama - wiele rzeczy z górnych półek dla dzieci: mówie o zabawkach raczej - raczej dla dziewczynek lub ogólne... unisex. Jeśli chodzi o odzienie dziecięce - mam sklep z obuwiem dla dzieci - także górna półka: Primigi, Geox etc... tylko podaj płeć i rozmiar ewentualnie... hmmm to chyba wszystko
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:58   #95
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez mucia18 Pokaż wiadomość
- Estee Lauder, Idealist, Pore Minimizing Skin Refinisher, 7 ml + 15 ml (w tej drugiej buteleczce jest ok. 2/3)

- MAC, paleta cieni Eye Shadow x 4, shadowy lady, tylko przetestowana, kartonik,

cos u mnie?
mialam sporo dokłądek
Niestety nic dla siebie nie wypatrzyłam

Cytat:
Napisane przez tompola Pokaż wiadomość
Witam Ciebie Interesują mnie baardzo dwa kosmetyki:

Mary Kay, mineral powder foundation, Mineralny Podkład Pudrowy, beige 1, 8 g, nowy, Tołpa huminea, Strefa T, skóra wrażliwa z niedoskonałościami, zestaw krem i żel do mycia oczu i twarzy

Zapraszam, zajrzyj
Witaj , niestety nic nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Malpeczko, moze u mnie cos znajdziesz za black xs, organze lub Lolite?
Niestety nic Ale aniołki przecudne

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;10713686]mam pare rurek na 164 z H&M i te sa najmniejsze. w sumie jeden sklep i jeden rozmiar a wymiary rozne. byly to najmniejsze rurki jakie znalazlam (wydaje mi sie, ze sa krotsze tez niz inne, bo inne ktore mam sa na mnie za dlugie - mam 160 cm). kupilam je w formie dopingu do schudniecia, skonczylo sie na tym, ze przytylam jeszcze bardziej :/.
Koszt obu rzeczy to 160 zl (bez dwoch groszy D. Rurki nienoszone. Pasek noszony raz przez kolezanke. Dwa sploty sa jakby rozerwane (widac na zdjeciu; sploty przy brzegach). Wszystkie paski z tej serii w sklepie mialy ten defekt. Nie byly przecenione ani nie mialy zadnych innych uszkodzen. Tylko te brzegi. To sie nie pruje ani nic bo splot jest mocny, tylko dla kogos kto jest przewrazliwiony na punkcie kazdego zagniecenia i wady to przeszkadza (ja :P). jak chcesz wiecej zdjec to daj znac. zaden problem.
BTW: jesli corka potrzebuje jeszcze jakis rzeczy to daj znac. ja ostatnio non stop biegam w szpilkach, spodnicach i swetrach i te zreczy u mnie leza (spodnice, koszulki, nosze rozmiar 34). niektore sa nowe i nieuzywane (firmy: Cubus, Pull&Bear, H&M itp).
A co do wymiany to odezwe sie jutro: przemysle wszytsko, przejrze swoje ubrania, Twoj watek i sie odezwe wieczorem. teraz znikam do nauki. ustawy czekaja :/[/quote]

To daj znać

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Znajdziesz cos za podklad MAC ?
Nic nie wypatrzyłam za podkładzik niestety
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:13   #96
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Dzięki w weekend postarałabym się ją powąchać, poczekasz ?
Czy wogóle jej wymiana ewentualnie wchodziłaby w grę za coś u mnie ?

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Malpko
czy znajdziesz coś za

Miracle
Vitamino color
True match C3
Sephora Professionnel, zero-shine base
DAX Cosmetics, Cashmere secret

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306277
6. Thalgo - 16 saszetek herbatek drenujących/wyszczuplających.

Pewnie nie można się wyszczuplać podczas karmienia ? a jaka jest data ważności ?
I szkoda, że już NR nie masz

Cytat:
Napisane przez GothicAristocrat Pokaż wiadomość
Coś u mnie za jakiś zapach/y z wymienionych????

- Givenchy, Ange ou Demon, edp 30 ml z minimalnym ubytkiem, jest kartonik,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza,Vaniglia e patchouli, 150 ml,
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Canditi al cioccolato - candied fruit chocolate, 150 ml,

Mam tez inne zapachy poza watkiem i mogę zrobić odlewki 5ml.
Za odlewki podziękuję, znalazłam tylko to:

3. Krem do rąk Ciasto szafranowe Oriflame. Ubytek jest niewielki, powietrze wycisnęłam aby było widać ubytek.
4. Szczotka z pumeksem Oriflame. Oczywiście nie używana, nowa!!

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Poza tym co w wątku mam - jako mama - wiele rzeczy z górnych półek dla dzieci: mówie o zabawkach raczej - raczej dla dziewczynek lub ogólne... unisex. Jeśli chodzi o odzienie dziecięce - mam sklep z obuwiem dla dzieci - także górna półka: Primigi, Geox etc... tylko podaj płeć i rozmiar ewentualnie... hmmm to chyba wszystko
Podoba mi się czerwona torba, ale pod warunkiem, że to nie skóra

Co do butków to tu mam problem. Mój synek nosi butki ortopedyczne, inne nie wchodzą w grę. Najmłodszy jeszcze nie nosi narazie nosi śpioszki
Zabawki mnie interesują ale specyficzne, dla chłopca z porażeniem mózgowym, niesprawnego manualnie, wogóle ani fizycznie ani inaczej tzn sam nic nie wciśnie, nie otworzy, nie zamknie, umie tylko walnąć łapą a uwielbia jak mu się świeci, gra i najlepiej jeszcze tańczy takich zabawek szukam, edukacyjnych, gadających, świecących, grających itp.
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:23   #97
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Dzięki w weekend postarałabym się ją powąchać, poczekasz ?
Czy wogóle jej wymiana ewentualnie wchodziłaby w grę za coś u mnie ?



6. Thalgo - 16 saszetek herbatek drenujących/wyszczuplających.

Pewnie nie można się wyszczuplać podczas karmienia ? a jaka jest data ważności ?
I szkoda, że już NR nie masz



Za odlewki podziękuję, znalazłam tylko to:

3. Krem do rąk Ciasto szafranowe Oriflame. Ubytek jest niewielki, powietrze wycisnęłam aby było widać ubytek.
4. Szczotka z pumeksem Oriflame. Oczywiście nie używana, nowa!!



Podoba mi się czerwona torba, ale pod warunkiem, że to nie skóra

Co do butków to tu mam problem. Mój synek nosi butki ortopedyczne, inne nie wchodzą w grę. Najmłodszy jeszcze nie nosi narazie nosi śpioszki
Zabawki mnie interesują ale specyficzne, dla chłopca z porażeniem mózgowym, niesprawnego manualnie, wogóle ani fizycznie ani inaczej tzn sam nic nie wciśnie, nie otworzy, nie zamknie, umie tylko walnąć łapą a uwielbia jak mu się świeci, gra i najlepiej jeszcze tańczy takich zabawek szukam, edukacyjnych, gadających, świecących, grających itp.
torba nie jest skórzana

co do zabawek tego typu - przyznam że zaskoczyłaś mnie mam żółwia Fisher Price - gra i kręcą się mu plecy - do środka można coś wrzucić - byly specjalne kule do niego ale me dziewcze zagubiło... żółw jest sprawny, ale jak to przy zabawkach tego typu porysowany, tzn plastik. mam też słonia co go ciągnąć trza - fisher price gra dość głośno, musiałabym poszukać... i tego typu, raczej z naszych zabawek mało się Wam przyda... zapraszam natomiast jak młodszy zacznie chodzić
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 20:48   #98
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Malpeczko, herbatki Thalgo mialy datę na zbiorczym kartoniku, są na 1000% świeże, gdyż kupowalam je w listopadzie w salonie kosm. w Gdańsku, gdzie mialam zabieg thalgo pojedyncze błękitne saszetki nie mają daty na każdej z osobna

Na końcu daty widniało na pewno 2010.
Mialam kiedyś kapsulki Thalgo, na ktorych było napisane o ciąży, natomiast nie przypominam sobie o takiej informacji na herbatkach.
Sklad jest tutaj, wraz z opisem:
http://www.daphne.pl/szczegoly.php?a...edm=108375&pwd

Edytowane przez sylwia.gda
Czas edycji: 2009-01-29 o 20:50
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 20:53   #99
de em
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 486
Przekupka: 2 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Matrix, Curl.life defining system, szampon, 250 ml, nowy, do 06/2009
lub któreś z Avedy
coś u mnie?
__________________
01.01.2010.
*zapuszczam włosy!
*dbam o cerę!
*nie jem słodyczy!
*oszczędzam!
*ćwiczę, więcej chodzę na spacery i ogólnie więcej się ruszam!
*piję zieloną herbatę!
*więcej się uczę!
71,5 - 71 - 70 - 69 - 68 - 67 - 66 - 65
de em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:04   #100
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Małpeczko, ja przede wszystkim bylabym chetna na cienie Mac (mam na mysli ta czworke od ktorej zaczelysmy rozmowe w watku). Na ile je wyceniasz? Pytam bo chcialabym aby wymiana oplacala sie nam obu. Spodobal mi sie tez Inneov brzoskwiniowy, tusz EL i wiele innych, a nie wiem co chcialabys/co mozesz oddac za rurki i pasek. Masz naprawde duzo fajnych rzeczy. Priorytetem dla mnie sa jednak na poczatek cienie Maca .
Pytalam Cie o inne rzeczy dla Twojej cory, bo chetnie okradlabym Cie z wiekszej ilosci rzeczy w watku (btw: moze cos z mojego watku kosmetycznego by Ci sie przydalo)?
Bylabym zapomniala: ostatnio kupilam przez internet sweter Ralpha Laurena z najlepszej jakosciowo bawelny. jest na mnie troszke za maly (nienoszony ani razu, tylko przmierzony).
Czekam na wymiankowe wiesci od Ciebie. pzdrawiam goraco
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:23   #101
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
torba nie jest skórzana

co do zabawek tego typu - przyznam że zaskoczyłaś mnie mam żółwia Fisher Price - gra i kręcą się mu plecy - do środka można coś wrzucić - byly specjalne kule do niego ale me dziewcze zagubiło... żółw jest sprawny, ale jak to przy zabawkach tego typu porysowany, tzn plastik. mam też słonia co go ciągnąć trza - fisher price gra dość głośno, musiałabym poszukać... i tego typu, raczej z naszych zabawek mało się Wam przyda... zapraszam natomiast jak młodszy zacznie chodzić
Żółwia mamy A jak ten słoń wygląda ?
Co byś chciała za torbę ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 13:26   #102
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Malpeczko, herbatki Thalgo mialy datę na zbiorczym kartoniku, są na 1000% świeże, gdyż kupowalam je w listopadzie w salonie kosm. w Gdańsku, gdzie mialam zabieg thalgo pojedyncze błękitne saszetki nie mają daty na każdej z osobna

Na końcu daty widniało na pewno 2010.
Mialam kiedyś kapsulki Thalgo, na ktorych było napisane o ciąży, natomiast nie przypominam sobie o takiej informacji na herbatkach.
Sklad jest tutaj, wraz z opisem:
http://www.daphne.pl/szczegoly.php?a...edm=108375&pwd
Sylwuś, przepraszam cię ale jednak zrezygnuję
Przemyślałam sprawę, narazie karmię to nie mogłabym pewnie tego pić, a znając siebie to zanim przestanę karmić to kompletnie o nich zapomnę i w końcu nie zużyję
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:29   #103
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez de em Pokaż wiadomość
Matrix, Curl.life defining system, szampon, 250 ml, nowy, do 06/2009
lub któreś z Avedy
coś u mnie?
Niestety nic
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:36   #104
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;10732935]Małpeczko, ja przede wszystkim bylabym chetna na cienie Mac (mam na mysli ta czworke od ktorej zaczelysmy rozmowe w watku). Na ile je wyceniasz? Pytam bo chcialabym aby wymiana oplacala sie nam obu. Spodobal mi sie tez Inneov brzoskwiniowy, tusz EL i wiele innych, a nie wiem co chcialabys/co mozesz oddac za rurki i pasek. Masz naprawde duzo fajnych rzeczy. Priorytetem dla mnie sa jednak na poczatek cienie Maca .
Pytalam Cie o inne rzeczy dla Twojej cory, bo chetnie okradlabym Cie z wiekszej ilosci rzeczy w watku (btw: moze cos z mojego watku kosmetycznego by Ci sie przydalo)?
Bylabym zapomniala: ostatnio kupilam przez internet sweter Ralpha Laurena z najlepszej jakosciowo bawelny. jest na mnie troszke za maly (nienoszony ani razu, tylko przmierzony).
Czekam na wymiankowe wiesci od Ciebie. pzdrawiam goraco[/quote]

Znalazłam gdzieś, że potrójne cienie MAC kosztują 135 zł. Zważywszy, że te są poczwórne i były tylko przetestowane, myślę że mogą być warte ok. 140-150 zł.

W sumie dla córy nic więcej za bardzo nie potrzebuję ona ma pełną szafę
Chyba że coś bardzo ładnego, np. sukienka na lato, jakaś super bluzeczka itp

Sweterek RL to byłby dla niej chyba zbyt luksusowy produkt, zważywszy na to, że jest w wieku kiedy biega na kolanach z psem i tarza się w śniegu
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 13:54   #105
RapCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 372
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

a euphoria? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306847 mnie sporo u Ciebie interesuje
RapCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:03   #106
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Ysl Elle
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:41   #107
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Żółwia mamy A jak ten słoń wygląda ?
Co byś chciała za torbę ?
słoń taki niebieski... zaraz poszukam i link Ci wkleję. A co oddałabyś z tych rzeczy co wymieniłam za torbe? cienie Twoje zweryfikowałam kolorystycznie: w grę wchodzą : paletka diora od wanilii do szarości ciemnej ta pierwsza z listy... lub lancomy szarości i brązo-miedzie

Edytowane przez dagwoj
Czas edycji: 2009-01-30 o 14:51
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 14:44   #108
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

http://www.ag2.pl/zabawki/klocki/slo...her-price.html

słoń wygrywa chyba 3 melodie, wydaje różne cyrkowe dźwięki a klocki wrzuca się do głowy i wylatują na dole trąby... jak położy dziecko klocek na grzbiecie i zacznie ciągnąć zabawkę - to klocek jest podbijany i obracany - takie cyrkowe sztuczki - głośna zabawka, ja za nią nie przepadałam, moja córka owszem
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 16:54   #109
Ahtaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahtaga
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 281
Przekupka: 11 pkt / 92% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

hej, podoba mi sie u Ciebie kilka rzeczy, moglabys zerknąć do mnie czy cokolwiek by Cie zainteresowalo?
__________________
Kwiecień^Lancome, Prada, Burberry

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1281333
Ahtaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-30, 17:15   #110
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Znalazłam gdzieś, że potrójne cienie MAC kosztują 135 zł. Zważywszy, że te są poczwórne i były tylko przetestowane, myślę że mogą być warte ok. 140-150 zł.

W sumie dla córy nic więcej za bardzo nie potrzebuję ona ma pełną szafę
Chyba że coś bardzo ładnego, np. sukienka na lato, jakaś super bluzeczka itp

Sweterek RL to byłby dla niej chyba zbyt luksusowy produkt, zważywszy na to, że jest w wieku kiedy biega na kolanach z psem i tarza się w śniegu
moze rzeczy kosztowaly 160. w sumie zapomnialam o tym, ze bede musiala wyslac paczke a nie list i to pewnie jeszcze ze 20 zl. a napewno nie znajdziesz nic u mnie bo wolalabym wieksza wymianke skoro taka przesylka?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 18:13   #111
kaczina
Rozeznanie
 
Avatar kaczina
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 501
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
GG do kaczina
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Znajdziesz coś u mnie za black xs, elle ysl lub tusz isadora?
kaczina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 12:06   #112
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez RapCandy Pokaż wiadomość
a euphoria? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=306847 mnie sporo u Ciebie interesuje
Dzięki za propozycję, ale Euphorię miałam i oddałam, jakoś mi nie leży

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ysl Elle
niestety nic

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
słoń taki niebieski... zaraz poszukam i link Ci wkleję. A co oddałabyś z tych rzeczy co wymieniłam za torbe? cienie Twoje zweryfikowałam kolorystycznie: w grę wchodzą : paletka diora od wanilii do szarości ciemnej ta pierwsza z listy... lub lancomy szarości i brązo-miedzie
Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
http://www.ag2.pl/zabawki/klocki/slo...her-price.html

słoń wygrywa chyba 3 melodie, wydaje różne cyrkowe dźwięki a klocki wrzuca się do głowy i wylatują na dole trąby... jak położy dziecko klocek na grzbiecie i zacznie ciągnąć zabawkę - to klocek jest podbijany i obracany - takie cyrkowe sztuczki - głośna zabawka, ja za nią nie przepadałam, moja córka owszem
które lancomy szarości i brązo-miedzie ?? ja mam takie ? chyba się pogubiłam
Nie wiem jak wyceniasz tą torbę, ona jest rozumiem prawie nówka sztuka ? a duża jest ? zmieści rozmiar A4 ?
Słoń by mnie interesował a jak oceniasz jego stan ?

Cytat:
Napisane przez Ahtaga Pokaż wiadomość
hej, podoba mi sie u Ciebie kilka rzeczy, moglabys zerknąć do mnie czy cokolwiek by Cie zainteresowalo?
niestety nic

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;10744054]moze rzeczy kosztowaly 160. w sumie zapomnialam o tym, ze bede musiala wyslac paczke a nie list i to pewnie jeszcze ze 20 zl. a napewno nie znajdziesz nic u mnie bo wolalabym wieksza wymianke skoro taka przesylka?[/quote]

Nic więcej nie znalazłam To jak byś widziała tą wymiankę ? Co byś mogła oddać za cienie MAC ?

Cytat:
Napisane przez kaczina Pokaż wiadomość
Znajdziesz coś u mnie za black xs, elle ysl lub tusz isadora?
niestety nic
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:51   #113
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Torba to kochana sporo większa niż A4! Moge ja obmierzyć - raz uzyta, kosztowała 149 zł, wyceniam ja na maks 110... słoń jest chyba w dobrym stanie, tzn wsio działa, nie jest porysowany aż tak mocno, czysty i zadbany... nie wiem jak z klocuszkami, bo daaaawno ich nie widziałam, musiałabym poszperać i poszukać Kosztował grubo ponad 100 ale wiadomo to uzywana zabawka, więc maks 50zł! co do lancome to kurde cos mi się pomieszało????? a diorka nie oddasz?
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 15:53   #114
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Lancome Cień do powiek pojedynczy Color Design: dwie sztuki - odcień Pose (Metallic), Miedziano-złoty, tylko wypróbowany, z kartonikiem, oraz czarny z drobinkami, użyty kilka razy, nie widać ubytku, bez kartonika.



o te mi chodziło ale przyznam że wolałabym kasetke diorka, mogłabym pokombinować coś jeszcze, na ile ją wyceniasz?
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:03   #115
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

prawdziwy dylemat . dwie zreczy to za duzo a jedna stanowczo za malo .
mama wyslala mi dzis prezent. kupila w zestawie za granica dwa cienie i jeden wyslala mi. ja lubie mocny makijaz a ten jest delikatny i daje rozswietlenie a'la rusalka, czego nie znosze. Cien to Estee Lauder Pure Color Eyeshadow, color Ivory Box. moze tym Cie skusze?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:55   #116
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Torba to kochana sporo większa niż A4! Moge ja obmierzyć - raz uzyta, kosztowała 149 zł, wyceniam ja na maks 110... słoń jest chyba w dobrym stanie, tzn wsio działa, nie jest porysowany aż tak mocno, czysty i zadbany... nie wiem jak z klocuszkami, bo daaaawno ich nie widziałam, musiałabym poszperać i poszukać Kosztował grubo ponad 100 ale wiadomo to uzywana zabawka, więc maks 50zł! co do lancome to kurde cos mi się pomieszało????? a diorka nie oddasz?
Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
Lancome Cień do powiek pojedynczy Color Design: dwie sztuki - odcień Pose (Metallic), Miedziano-złoty, tylko wypróbowany, z kartonikiem, oraz czarny z drobinkami, użyty kilka razy, nie widać ubytku, bez kartonika.



o te mi chodziło ale przyznam że wolałabym kasetke diorka, mogłabym pokombinować coś jeszcze, na ile ją wyceniasz?
Nie mam pojęcia na ile ale mogę oddać kasetkę za torbę i słonia ale klocków szukaj
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:58   #117
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;10757794]prawdziwy dylemat . dwie zreczy to za duzo a jedna stanowczo za malo .
mama wyslala mi dzis prezent. kupila w zestawie za granica dwa cienie i jeden wyslala mi. ja lubie mocny makijaz a ten jest delikatny i daje rozswietlenie a'la rusalka, czego nie znosze. Cien to Estee Lauder Pure Color Eyeshadow, color Ivory Box. moze tym Cie skusze?[/quote]

A jak byś ten kolor opisała ? to jest beż czy może raczej róż ?
I co byś wtedy ewentualnie chciała dobrać ?
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 16:59   #118
dagwoj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 376
Przekupka: 18 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia na ile ale mogę oddać kasetkę za torbę i słonia ale klocków szukaj
to wstępnie umówione jesteśmy - jutro z rana zaczne poszukiwania mam ja jesio fajną krowe Tiny Love - raczej dla dziecka od 6 do 12/18 mcy... mogę fote strzelić
dagwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 19:34   #119
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

mam genetyczny wstret to rozowego koloru, wiec bezowy . szczerze CI powiem, ze cien jako tako koloru intensywnego nie daje. to bardziej cien rozsiwetlacz, cos a'la pryzmy. probowalam znalezc w internecie zdjecie, ale jest dosc ciezko. z tego co wiem to w 2002 roku ten odcien byl dostepnym w osmiokolorowej palecie ( to byla jakas limitowanka na rynek amerykanski). Standardowego, duzego cienia do tej pory nie bylo z tego co mama powiedzialam. Ten pojedynczy byl zakupiony w komplecie (byly dwa cienie, rozowa paskude wziela mama, mi wyslala ten) w zeszlym tygodniu w Japonii.

wizaz ma dzis trudny dzien chyba i sie chwilowo zaden link u Ciebie nie otwiera. moze cienie Pupy bo z tego co pamietam to mi sie podobaly?

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-01-31 o 20:29
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-31, 20:29   #120
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Przekupka: 25 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Mary Kay, mineral powder foundation, Mineralny Podkład Pudrowy, beige 1, 8 g, nowy,



cos u mnie za ten podklad?
oddam wiele z mojego watku zapraszam
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.