Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-08-11, 18:25   #751
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 538
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Matka mi wczoraj pokazywa³a na podwórku jak siê rusza, ledwo usiad³am za kierownicê, a mi siê s³abo zrobi³o...chyba nic z tego nie bêdzie.
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleæ, to szaleæ

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-11, 18:34   #752
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Ariene Poka¿ wiadomo¶æ
Heh, ja bym powiedzia³a, ¿e dopiero pod górkê
Jak do 6-8 godziny jako¶ robi³am postêpy, tak potem stanê³am i siê cofam w rozwoju, nic do przodu... Zaczynam znowu panikowaæ...
Wiesz ja mam ju¿ skoñczony kurs, umówiony egzamin a s±dzê, ¿e nic nie umiem Na wiêkszo¶ci jazd na pytanie ''Jak tam?'' odpowiada³am ''Masakra, ja je¼dziæ nie umiem'' :p I potem podczas jazdy ''Przecie¿ umiesz, dobrze Ci idzie'' i takie gadanie, a moja g³upia psychika mówi ''Oni tak mówi± specjalnie, ¿eby Ciê nie za³amaæ'' :p Niby wszystko umiem, ale strasznie siê boje parkowania na egzaminie i zawracania z wykorzystaniem infrastruktury (szczególnie po prawej). Wiadomo na kursie instruktor zawsze co¶ podpowie, a tu rad¼ sobie sama. Jutro mam dodatkowe 2 godzinki i pewnie jak pójdzie mi s³abo to siê za³amie, wiêc trzymajcie kciuki


Cytat:
Napisane przez Paula_95 Poka¿ wiadomo¶æ
Matka mi wczoraj pokazywa³a na podwórku jak siê rusza, ledwo usiad³am za kierownicê, a mi siê s³abo zrobi³o...chyba nic z tego nie bêdzie.
Bêdzie, bêdzie Ja posz³am na pierwsz± jazdê maj±c totalnie zero kontaktu z samochodem A tu ju¿ po oko³o 50 minutach wyjechali¶my na miasto. Instruktor wszystko na spokojnie wyt³umaczy, jak co¶ to pomo¿e
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-11, 18:38   #753
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 996
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz ja mam ju¿ skoñczony kurs, umówiony egzamin a s±dzê, ¿e nic nie umiem Na wiêkszo¶ci jazd na pytanie ''Jak tam?'' odpowiada³am ''Masakra, ja je¼dziæ nie umiem'' :p I potem podczas jazdy ''Przecie¿ umiesz, dobrze Ci idzie'' i takie gadanie, a moja g³upia psychika mówi ''Oni tak mówi± specjalnie, ¿eby Ciê nie za³amaæ'' :p Niby wszystko umiem, ale strasznie siê boje parkowania na egzaminie i zawracania z wykorzystaniem infrastruktury (szczególnie po prawej). Wiadomo na kursie instruktor zawsze co¶ podpowie, a tu rad¼ sobie sama. Jutro mam dodatkowe 2 godzinki i pewnie jak pójdzie mi s³abo to siê za³amie, wiêc trzymajcie kciuki




Bêdzie, bêdzie Ja posz³am na pierwsz± jazdê maj±c totalnie zero kontaktu z samochodem A tu ju¿ po oko³o 50 minutach wyjechali¶my na miasto. Instruktor wszystko na spokojnie wyt³umaczy, jak co¶ to pomo¿e
Nie zalamuj sie. Umiesz jezdzic tak? Dotrwalas do konca kursu. Teraz tylko musisz zaprezentowac to czego sie nauczylas. Skup sie na dodatkowych i cwicz ile sie da na tych godzinach. I postaraj sie na spokojnie.
gruniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-02, 15:00   #754
201607061212
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 2 674
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Poka¿ wiadomo¶æ
Matka mi wczoraj pokazywa³a na podwórku jak siê rusza, ledwo usiad³am za kierownicê, a mi siê s³abo zrobi³o...chyba nic z tego nie bêdzie.
I jak Ci idzie
201607061212 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-05, 10:57   #755
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 2 538
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez marcinosz Poka¿ wiadomo¶æ
I jak Ci idzie
Ju¿ po wyk³adach, we wtorek pierwsze jazdy. Jak ja to prze¿yjê-nie wiem, ale zamierzam prze¿yæ
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleæ, to szaleæ

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 10:22   #756
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Przysz³am daæ wam motywacjê, bo ci±gnê³am prawko od prawie 4 lat, wyla³m naprawdê morze ³ez, rzuca³am k__wami itp itd wyda³am grube tysi±ce - ale po dzisiaj wiem, ¿e by³o warto. Naprawdê. Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc± i tego siê trzymajmy.
Skupi³am siê na maxa, nie da³am siê niemi³ej pani egzaminator i wróci³am do o¶rodka z pozytywnym.
Jestem z siebie dumna, prawie zemdla³am z wra¿enia po wyj¶ciu z auta
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 14:20   #757
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Amelsss a za którym razem zdalas? Bo ja mam ju¿ do¶æ i jak teraz nie zdam to chyba robiê przerwê
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 14:23   #758
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 19 715
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

ja ju¿ próbowa³am dwa razy, w dodatku trafi³am na tego samego egzaminatora. wierzê, ¿e do trzech razy sztuka

amelsss gratulacje
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to ju¿ ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 14:26   #759
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 597
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³am daæ wam motywacjê, bo ci±gnê³am prawko od prawie 4 lat, wyla³m naprawdê morze ³ez, rzuca³am k__wami itp itd wyda³am grube tysi±ce - ale po dzisiaj wiem, ¿e by³o warto. Naprawdê. Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc± i tego siê trzymajmy.
Skupi³am siê na maxa, nie da³am siê niemi³ej pani egzaminator i wróci³am do o¶rodka z pozytywnym.
Jestem z siebie dumna, prawie zemdla³am z wra¿enia po wyj¶ciu z auta
Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Amelsss a za którym razem zdalas? Bo ja mam ju¿ do¶æ i jak teraz nie zdam to chyba robiê przerwê

Ja mam teraz przerwê, która trwa nieca³y rok Bardzo chcê wróciæ, ale czasem mam w±tpliwo¶ci. Chcia³abym z kim¶ na ten temat pogadaæ bo to nie takie proste
__________________





asiulka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 14:32   #760
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam teraz przerwê, która trwa nieca³y rok Bardzo chcê wróciæ, ale czasem mam w±tpliwo¶ci. Chcia³abym z kim¶ na ten temat pogadaæ bo to nie takie proste
Jak chcesz to napisz do mnie na priv Ja z chêci± pogadam
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 15:57   #761
201611241302
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 3 242
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³am daæ wam motywacjê, bo ci±gnê³am prawko od prawie 4 lat, wyla³m naprawdê morze ³ez, rzuca³am k__wami itp itd wyda³am grube tysi±ce - ale po dzisiaj wiem, ¿e by³o warto. Naprawdê. Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc± i tego siê trzymajmy.
Skupi³am siê na maxa, nie da³am siê niemi³ej pani egzaminator i wróci³am do o¶rodka z pozytywnym.
Jestem z siebie dumna, prawie zemdla³am z wra¿enia po wyj¶ciu z auta
O gratulacje


Dziewczyny nie poddawac sie!
Zdalam za 7 razem.
201611241302 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 19:14   #762
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cze¶æ dziewczyny, mogê do³±czyæ? Jestem w trakcie kursu, dzisiaj mia³am pierwsze jazdy. Strasznie siê stresowa³am, ale chyba ca³kiem nie¼le mi sz³o. Najwiêkszy problem mia³am z jazd± prosto Tzn. auto mi zje¿d¿a³o co jaki¶ czas lekko na boki, bo ja za bardzo siê skupia³am na wszystkich innych rzeczach i tak jakby "zapomina³am" o kierownicy. Mam nadziejê, ¿e jutro ju¿ tego b³êdu nie bêdê pope³niaæ. Co by trochê pozytywniej by³o - instruktor by³ w szoku, ¿e tak dobrze mi idzie ruszanie. Co prawda nie wiem co w tym nadzwyczajnego, ale siê cieszê!

Cytat:
Napisane przez amelsss Poka¿ wiadomo¶æ
Przysz³am daæ wam motywacjê, bo ci±gnê³am prawko od prawie 4 lat, wyla³m naprawdê morze ³ez, rzuca³am k__wami itp itd wyda³am grube tysi±ce - ale po dzisiaj wiem, ¿e by³o warto. Naprawdê. Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc± i tego siê trzymajmy.
Skupi³am siê na maxa, nie da³am siê niemi³ej pani egzaminator i wróci³am do o¶rodka z pozytywnym.
Jestem z siebie dumna, prawie zemdla³am z wra¿enia po wyj¶ciu z auta
Gratulujê!! I powinna¶ byæ przyk³adem dla wszystkich kursantek
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie siê modl±, ¿eby Bóg nie rozgniót³ ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 19:36   #763
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 19 715
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

niezarejestrowana, to normalne na pocz±tku mnie bardzo ci±gnê³o do prawej strony no i jak np. jecha³o jakie¶ wiêksze auto, ciê¿arówka czy autobus - to uciekanie na boki, "bo siê nie zmieszczê" powodzenia

podziwiam wytrwa³o¶æ, ja obla³am 2 razy i ju¿ jestem trochê zniechêcona, mam nadziejê, ¿e za trzecim siê ju¿ uda.
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to ju¿ ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 20:07   #764
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomo¶ci: 12 553
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez goszzi Poka¿ wiadomo¶æ
niezarejestrowana, to normalne na pocz±tku mnie bardzo ci±gnê³o do prawej strony no i jak np. jecha³o jakie¶ wiêksze auto, ciê¿arówka czy autobus - to uciekanie na boki, "bo siê nie zmieszczê" powodzenia

podziwiam wytrwa³o¶æ, ja obla³am 2 razy i ju¿ jestem trochê zniechêcona, mam nadziejê, ¿e za trzecim siê ju¿ uda.
Oj, ja mam to instynktownie do teraz, ¿e jak jedzie tir to wolê zjechaæ lekko na prawo
__________________
Frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 20:09   #765
niezarejestrowana
Raczkowanie
 
Avatar niezarejestrowana
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 411
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

To mnie trochê pocieszy³y¶cie dziewczyny, bo trochê siê tym przejmowa³am
__________________
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono.

Dr House: Ludzie siê modl±, ¿eby Bóg nie rozgniót³ ich jak robaka.
niezarejestrowana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-15, 23:55   #766
201607111632
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 9 280
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Amelsss a za którym razem zdalas? Bo ja mam ju¿ do¶æ i jak teraz nie zdam to chyba robiê przerwê
nie mam pojêcia naprawdê straci³am rachubê w egzaminach, ale zapar³am siê i nie chcia³am poddawaæ.



Cytat:
Napisane przez goszzi Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ próbowa³am dwa razy, w dodatku trafi³am na tego samego egzaminatora. wierzê, ¿e do trzech razy sztuka

amelsss gratulacje
dziêkujê

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam teraz przerwê, która trwa nieca³y rok Bardzo chcê wróciæ, ale czasem mam w±tpliwo¶ci. Chcia³abym z kim¶ na ten temat pogadaæ bo to nie takie proste
Ja zaczê³am kurs przed 18stk±, teraz mam za 3 miesi±ce 22 ata, tak¿e zobacz jaka przerwa Jak chcesz, to napisz do mnie na PW.
Cytat:
Napisane przez dzasminka Poka¿ wiadomo¶æ
O gratulacje


Dziewczyny nie poddawac sie!
Zdalam za 7 razem.
Dziêkujê piêknie
Jutro jadê do starostwa powiatowego za³atwiæ sprawy zwi±zane z wydaniem prawa jazdy.

Cytat:
Napisane przez niezarejestrowana Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, mogê do³±czyæ? Jestem w trakcie kursu, dzisiaj mia³am pierwsze jazdy. Strasznie siê stresowa³am, ale chyba ca³kiem nie¼le mi sz³o. Najwiêkszy problem mia³am z jazd± prosto Tzn. auto mi zje¿d¿a³o co jaki¶ czas lekko na boki, bo ja za bardzo siê skupia³am na wszystkich innych rzeczach i tak jakby "zapomina³am" o kierownicy. Mam nadziejê, ¿e jutro ju¿ tego b³êdu nie bêdê pope³niaæ. Co by trochê pozytywniej by³o - instruktor by³ w szoku, ¿e tak dobrze mi idzie ruszanie. Co prawda nie wiem co w tym nadzwyczajnego, ale siê cieszê!



Gratulujê!! I powinna¶ byæ przyk³adem dla wszystkich kursantek
Na pocz±tku zawsze jest stres, potem juz z górki. Zobaczysz, ¿e po czasie bêdziesz robi³a po³owê rzeczy automatycznie.
201607111632 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-16, 12:28   #767
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomo¶ci: 2 464
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Dziewczyny ja ju¿ jestem z tych przesz³ych kursantek, by³am tu na w±tku 2-3 lata temu, wpadam teraz ¿eby was zmotywowaæ, na pocz±tku jest strach przed teori±, potem strach przed jazd± ale wszystko da siê przetrwaæ a potem zdaæ.
Nie poddawaæ siê, przeæ dalej ile si³, nie p³akaæ i stêkaæ a my¶leæ pozytywnie i na luzie.
Jak idziecie zdenerwowane na egzamin praktyczny to widaæ i egzaminator siê cieszy bo on jest gór±, podej¶cie na luzie powoduje ¿e pope³niacie mniej b³êdów w trakcie jazdy.
Powiecie teraz "¿e ³atwo mi mówiæ", ale wtedy 3 lata temu by³o ciê¿ko, jak sz³am z trzês±cymi siê rêkoma na egzamin to obla³am, coraz wiêcej gaf, a jak posz³am na luzie ze s³owami zrezygnowania w g³owie " co bêdzie to bêdzie" Zda³am.
Sylwia1900r jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-16, 12:33   #768
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Moja mama pierwsze dwa razy sz³a z my¶l± "I tak nie zdam" i oblala, za trzecim ju¿ inne nastawienie I zda³a Fajnie by³oby zdaæ za 3 tak jak ona Ale ja nie potrafiê my¶leæ pozytywnie, u mnie jest strasznie du¿o lewo skretow, ¿e trzeba dojechaæ do ¶rodka i tego siê najbardziej bojê... ¯e ¼le siê zatrzyman i oblane. Niby to cwiczylam i wiem , ¿e do ¶rodka dojechaæ i w ogóle, ale jednak stres robi swoje
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-16, 16:19   #769
A_neta1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 105
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

MI ju¿ przesta³o zale¿eæ i wtedy zda³am
__________________
22.06.2015- ostatnie farbowanie.


16.01.2009




A_neta1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 06:54   #770
Ariene
Raczkowanie
 
Avatar Ariene
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 255
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Paula zaczê³a kurs i przesta³a pisaæ na forum. Wszystko tam ok?

Nie chcê za¶miecaæ bardziej w±tku o egzaminie, wiêc kilka s³ów tutaj.
Po zmianie OSK czujê ogromn± ró¿nicê. Jestem po 2 pe³nych lekcjach i za ka¿dym razem wysiadam z auta wykoñczona, zmaltretowana wrêcz!

Co to znaczy pe³ne lekcje? W moim ex OSK obiecano, ¿e godzina lekcyjna trwa 60 minut, czyli pe³na godzina, a ¿e lekcje s± po 2h, to czas nauki powinien wynosiæ 60x2. A to okaza³o siê bzdur±. Ju¿ o tym pisa³am, notoryczne spó¼nianie i skracanie przez instruktorów, koszmarna strata czasu na placu i obs³udze auta, itd... W efekcie perfekcyjnie robiê ³uk i zapalam ¶wiate³ka, a na drodze wieczny kursant.

Dla porównania, w nowym OSK (facet dzia³a sam, robi na siebie, a nie masówkê) lekcja nie mo¿e trwaæ krócej ni¿ to, za co klient p³aci. Jeste¶my non stop w ruchu, w akcji.
(Zje¿d¿amy ca³± Wawê, zaliczamy wszelkie mo¿liwe okoliczno¶ci i sytuacje. Wszêdzie muszê sobie sama poradziæ, my¶leæ, czuwaæ, decydowaæ... Nie ma jazdy na pamiêæ w kó³ko po tym samym terenie egzaminowania. Dopiero teraz czujê, ¿e zaczynam siê uczyæ bezpiecznej i odpowiedzialnej jazdy.)

Przed lekcj± instr. zadzwoni³ z pytaniem, czy mo¿e przyjechaæ o 10 minut wcze¶niej, bo musi co¶ za³atwiæ na mie¶cie. W rzeczywisto¶ci trwa³o to 15 minut, po czym facet kategorycznie upar³ siê odrobiæ te 5 minut + dodatkowe w podziêkowaniu... By³am po prostu w szoku. To siê nazywa uczciwo¶æ i powa¿ne traktowanie klienta!

Da siê? Da siê!

Dlaczego o tym piszê? Je¿eli kto¶ czuje, ¿e OSK nie szanuje klienta, skraca lekcje (bywa³o u mnie, ¿e je¼dzi³am godzinê zamiast 2), nie bójcie siê zmieniæ OSK, w ka¿dej chwili mo¿ecie to zrobiæ, bo to s± Wasze (niema³e) pieni±dze, czas i efekty...

Aaa i ma³y zarys zmian, jakie czujê po kilku godzinach z profesjonalist±: przez d³u¿szy czas jecha³am autem nie zdaj±c sobie z tego sprawy! Tzn. pod¶wiadomie kontrolowa³am co siê dzieje na drodze, uwaga na znaki, reakcja na drodze i w³a¶ciwe podejmowanie decyzji, itd... Ca³y czas rozmawiali¶my, a ja po prostu jecha³am... Dopiero po jakim¶ czasie (chyba z 40 minut lekcji) u¶wiadomi³am sobie, ¿e jadê zupe³nie samodzielnie! £±cznie z jazd± 90/h i zmian± pasów, która do niedawna by³a dla mnie problemem nie do przeskoczenia. Przepiêkne uczucie! Bardzo brakowa³o mi tego podczas kilkudziesiêciu godzin w poprzednim OSK szlifuj±c teren egzaminowania, tylko i wy³±cznie.

Dla kogo¶ pewnie ¶mieszny detal, dla mnie ogromny przeskok w nauce realnej jazdy. Dopiero teraz czujê, ¿e po zdaniu egzaminu bêdê gotowa wsi±¶æ samodzielnie do auta i ze spokojem i przyjemno¶ci± prowadziæ...

Edytowane przez Ariene
Czas edycji: 2014-10-09 o 06:59
Ariene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 19:30   #771
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cze¶æ wszystkim Ja dopiero zaczynam przygodê z prawkiem. Za dwa tygodnie zaczynam kurs, w³a¶nie jestem w trakcie za³atwiania profilu kierowcy.
Szczerze mówi±c trochê siê stresujê tym wszystkim, ale posiadanie prawka to moje marzenie od paru lat.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 19:32   #772
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Cytat:
Napisane przez _aga__ Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ wszystkim Ja dopiero zaczynam przygodê z prawkiem. Za dwa tygodnie zaczynam kurs, w³a¶nie jestem w trakcie za³atwiania profilu kierowcy.
Szczerze mówi±c trochê siê stresujê tym wszystkim, ale posiadanie prawka to moje marzenie od paru lat.
Wszystko bêdzie dobrze, nie ma co siê stresowaæ Ja przez ca³y kurs z tego stresu schud³am 5 kg o.O Tylko w³a¶nie nie wiem czym siê stresowalam :P Na wyk³adach by³o ¶miesznie, na jazdach super dwóch instruktorów, a ja i tak przed ka¿d± jazd± ból brzucha... Ale kiedy tylko wsiadlam do samochodu luz, zero stresu :P Nie dotyczy to egzaminu bo tam to godzina mega stresu.
W jakim mie¶cie zdajesz?
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 19:37   #773
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Ja zdajê w Katowicach. Z jednej strony stresuje siê, a z drugiej ju¿ nie mogê siê doczekaæ. Znajomi ju¿ mnie s³uchaæ nie mog±, bo tylko prawko i prawko Ale s³ysza³am, ¿e ciê¿sza teraz ta teoria jest i od 1 stycznia praktyka tez ma siê zmieniæ i to mnie trochê przera¿a.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 21:51   #774
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Haha moi mieli te¿ do¶æ, przyjació³ka robi³a prawko prawie równo ze mn± (ale inna szkola) i choæ z ni± pisa³am plus tu Ale rodzina, czy druga przyjació³ka mieli mnie do¶æ :P Oj teori± wszyscy strasz±, ja polecam kupiæ testy na stronie ltesty Ja zda³am za 1, przyjació³ka uczy³a siê na moim koncie tak samo, ogólnie inni z mojej szko³y bardzo podobnie Na tej stronie jest z 1 400 pytañ, ró¿ne kategorie. Haha wygl±da to jak post sposorowany, ale nie jest. Nawet która¶ od nas te¿ siê uczy³a z tej strony i podobnie Te p³ytki co daj± w oks, s± kupione od wordu, a wiadomo oni wszystkich pytañ nie daj± bo jaki by mieli interes? :p
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 22:16   #775
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Cytat:
Napisane przez Quadesha Poka¿ wiadomo¶æ
Haha moi mieli te¿ do¶æ, przyjació³ka robi³a prawko prawie równo ze mn± (ale inna szkola) i choæ z ni± pisa³am plus tu Ale rodzina, czy druga przyjació³ka mieli mnie do¶æ :P Oj teori± wszyscy strasz±, ja polecam kupiæ testy na stronie ltesty Ja zda³am za 1, przyjació³ka uczy³a siê na moim koncie tak samo, ogólnie inni z mojej szko³y bardzo podobnie Na tej stronie jest z 1 400 pytañ, ró¿ne kategorie. Haha wygl±da to jak post sposorowany, ale nie jest. Nawet która¶ od nas te¿ siê uczy³a z tej strony i podobnie Te p³ytki co daj± w oks, s± kupione od wordu, a wiadomo oni wszystkich pytañ nie daj± bo jaki by mieli interes? :p
Wielkie dziêki, teraz ka¿da wskazówka jest przydatna. W takim razie kupie te testy i ju¿ zacznê siê uczyæ Kupi³am ostatnio gazetê prawn± z p³ytk± ale tam jest tylko 400 pytañ.
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 22:20   #776
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Ja mam te testy na telefonie :P Bo jak kupisz na stronie to masz na 3 miesi±ce, a jak na fona to na sta³e. Tylko minusem jest to, ¿e jak pobierze siê te wszystkie zdjêcia, filmy to zajmuje masê pamiêci, a nie mo¿na przenie¶æ na kartê... I jak kto¶ ma ma³o pamiêci wbudowanej to lipa
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 22:38   #777
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

No w³a¶nie na telefonie bardziej by mi pasowa³o, czyli mam rozumieæ, ¿e masz aplikacje?
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 22:42   #778
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - czê¶æ IX"

Tak, pobierasz apke ltesty i masz testy próbny, a potem musisz kupiæ 2 razy dostêp po 15 z³, czyli razem 30. Nie wiem z jakiej sieci masz telefon , ale jak z play, plusa czy t-mobile to mo¿esz kupiæ jakby z rachunku telefonu, a jak orange no to trzeba przez kartê kredytow± :/ Ja jak mia³am to jeszcze w plusie nie mo¿na by³o kupiæ i musia³am kupiæ kartê internetow± za 5 z³ na allegro, bp,kredytowej nie mam :p I j± normalnie doladowalam za 25, ale teraz mo¿na chyba kupiæ od razu doladowana za 30 Jak co¶ to pisz na priv
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 23:07   #779
_aga__
Raczkowanie
 
Avatar _aga__
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomo¶ci: 131
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Rzeczywi¶cie du¿o miejsca zajmuje, bo od 5 min nie robiê nic innego jak kasujê najmniej potrzebne rzeczy na tel
_aga__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-10-22, 23:09   #780
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 5 534
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. IX

Haha Ja przenios³am wszystko co mog³am, usunê³am mnóstwo apek. W ogóle fajne jest to, ¿e jak masz tablet i zalogowany jest na tego samego maila co na telefonie to równie¿ na tablecie masz te testy Ja siê ba³am bo mia³a inny telefon, kupi³am testy i po 2 tygodniach kupi³am nowy... My¶la³am, ¿e bêdê musia³a od nowa kupiæ testy,a tu proszê nie
Quadesha jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-07-14 14:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.