nowości Oriflame - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-04, 11:04   #4141
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Witam Zakupiłam w końcu po pewnych namysłach kredkę GG,tą niebieską,kolor Sapphire.Osobiście uważam,że ta kredka to niewypał.Na moich oczach jest kompletnie nietrwała a przede wszystkim ta gąbeczka zamiast rozcierać krekę równomiernie to praktycznie ją ściera.POmalowałam sobie oko no i postanowiłam ładnie rozetrzeć ale gdy tylko zaczęłam rozcierać zorientowałam się,ze kolor strasznie blednie I w dodatku zbiera sie w kącikach(to co pozostaje z koloru).Jednym słowek kompeltnie nie przypomina to makijazu pani na zdjęciu w katalogu
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 14:03   #4142
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Witam Zakupiłam w końcu po pewnych namysłach kredkę GG,tą niebieską,kolor Sapphire.Osobiście uważam,że ta kredka to niewypał.Na moich oczach jest kompletnie nietrwała a przede wszystkim ta gąbeczka zamiast rozcierać krekę równomiernie to praktycznie ją ściera.POmalowałam sobie oko no i postanowiłam ładnie rozetrzeć ale gdy tylko zaczęłam rozcierać zorientowałam się,ze kolor strasznie blednie I w dodatku zbiera sie w kącikach(to co pozostaje z koloru).Jednym słowek kompeltnie nie przypomina to makijazu pani na zdjęciu w katalogu
Moje przewidywania się sprawdziły...dobrze że jej nie zamówiłam, chociaż miałam okazję, dobrze że napisałaś inf. to tym bardziej się przekonałam że nie warta jest tych pieniędzy.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 15:55   #4143
naataliaa***
Raczkowanie
 
Avatar naataliaa***
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 204
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Moje przewidywania się sprawdziły...dobrze że jej nie zamówiłam, chociaż miałam okazję, dobrze że napisałaś inf. to tym bardziej się przekonałam że nie warta jest tych pieniędzy.
Ciesze się,ze mogłam jakoś pomóc i zaoszczędzić czyjes pieniążki,bo ona naprawde nie jest tyle warta.Mnie się spodobał ten kolor który był pokazany w katalogu niestety na oczach wygląda bardzo blado po rozmazaniu tą gąbeczką.I jest nietrwała w porównaniu np do tej trwałej kontórówki.
Pozdrawiam
__________________
naataliaa*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:30   #4144
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Czy któraś z Was mogłaby porównać stary balsam Silk z nowym?? Krem do ciała też może być
Chciałam kupić balsam do ciała Swedish Spa ale czytałam że ma tylko 150ml, a nie 200 jak pisze w katalogu
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:46   #4145
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny chciała prosić was o radę czy warto kupić olejek do relaksującego masażu z serii body & mind?

Na KWC jest niewiele opinii i dlatego wciąż się waham, żeby nie okazał się zbytecznym wydatkiem.
Poza tym kusi mnie jeszcze żel pod prysznic i mydełko z tej właśnie serii, ale przed ostateczną decyzja co dokuję do wody perfumowanej volare, którą już zamówiłam, poczekam na skan 5.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:47   #4146
estee7
Rozeznanie
 
Avatar estee7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 628
Dot.: nowości Oriflame

Ja tak nie w temacie, szukam jakiegoś dobrego sprzedawcę produktów Oriflame na Allegro, możecie kogoś polecić?
estee7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 16:53   #4147
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciała prosić was o radę czy warto kupić olejek do relaksującego masażu z serii body & mind?
Ja go mam i chwalę sobie - delikatnie pachnie, zapach ładny - nie cytrusowy
Nie jest jakoś tragicznie tłusta, dość szybko się wchłania, rzeczywiście idealna do relaksująceg masażu. Niestety nalepka na butelce dotykana tłustą łapką odkleja się. W końcu zdarłam ją całkowicie i już wygląda ładniej.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 17:12   #4148
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was mogłaby porównać stary balsam Silk z nowym?? Krem do ciała też może być
Chciałam kupić balsam do ciała Swedish Spa ale czytałam że ma tylko 150ml, a nie 200 jak pisze w katalogu
Właśnie swedish spa ma 150ml W którymś katalogu była napisała dobra pojemność a teraz znowu błąd.
Stary balsam silk trochę różni się zapachem, nowy jest bardziej pudrowy. Natomiast co do właściwości to nie wiem bo nie miałam.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 17:15   #4149
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Ja go mam i chwalę sobie - delikatnie pachnie, zapach ładny - nie cytrusowy
Nie jest jakoś tragicznie tłusta, dość szybko się wchłania, rzeczywiście idealna do relaksująceg masażu. Niestety nalepka na butelce dotykana tłustą łapką odkleja się. W końcu zdarłam ją całkowicie i już wygląda ładniej.
Dziękuję za opinę o olejku.
Intensywnie myśle czy wziąść trzy rzeczy z serii body & mind czy zestaw kremów do stóp z końca katalogu. W ogóle powinnam zając się nagromadzonymi zapasami, ale te promocje tak kuszą, ze nie potrafię minąć ich obojętnie.

Edit: Ja mam nowy balsam z serii silk i bardzo sobie chwalę, jest delikatny, nawilża i niepodrażania wrażliwej skóry. Stosuje go po depilacji nóg, bo jako jedyny zdaje tu egzamin, ale niestety nie jestem w stanie porównać go ze starym ponieważ tamtego nigdy nie miałam.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 17:19   #4150
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Jeśli chodzi o starą serię Silk i nową to moim skromnym zdaniem przede wszystkim różnią się one troszeczkę zapachem. Mnie osobiście bardziej podoba się ten stary, moja konsultantka szaleje za nowym więc są gusta i guściki Nie wiem, jak z pojemnością, bo nie dorobiłam się jeszcze nowego balsamu do ciała, ale patrząc na kremy mogę powiedzieć, że ich właściwości są jak najbardziej do siebie zbliżone i większej różnicy nie zauważam
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 17:28   #4151
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Właśnie swedish spa ma 150ml W którymś katalogu była napisała dobra pojemność a teraz znowu błąd.
Stary balsam silk trochę różni się zapachem, nowy jest bardziej pudrowy. Natomiast co do właściwości to nie wiem bo nie miałam.
Ze swidish spa mam tylko krem do rąk, stawiam go na drugim miejscu w swoim prywatnym rankingu, zaraz po kremie do rąk z minerałami avonu z serii planet spa. Dopiero teraz zauważyłam, że jest on za 9,9zł kolejna rzecz, która mnie kusi. Chyba na dzień kobiet poproszę o sfinansowanie zamówienia z Ori.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-04, 17:58   #4152
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Zakupiłam w końcu po pewnych namysłach kredkę GG,tą niebieską,kolor Sapphire.Osobiście uważam,że ta kredka to niewypał.Na moich oczach jest kompletnie nietrwała a przede wszystkim ta gąbeczka zamiast rozcierać krekę równomiernie to praktycznie ją ściera.POmalowałam sobie oko no i postanowiłam ładnie rozetrzeć ale gdy tylko zaczęłam rozcierać zorientowałam się,ze kolor strasznie blednie I w dodatku zbiera sie w kącikach(to co pozostaje z koloru).Jednym słowek kompeltnie nie przypomina to makijazu pani na zdjęciu w katalogu
i tak zazdroszczę, bo czekam na nią już dosyć długo i cały czas mam ją w brakach


Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciała prosić was o radę czy warto kupić olejek do relaksującego masażu z serii body & mind? (...)
Poza tym kusi mnie jeszcze żel pod prysznic i mydełko z tej właśnie serii
olejku nie znam, ale żel i mydełko miałam, polecam, bardzo ładny zapach, taki delikatny i kojący. żel ma taką kremową konsystencję, tylko trochę za słabo się pieni (jak wiele żeli Oriflame).


Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
Ja tak nie w temacie, szukam jakiegoś dobrego sprzedawcę produktów Oriflame na Allegro, możecie kogoś polecić?
a nie lepiej zamawiać od Wizażanki z Twoich okolic? na allegro nie masz możliwości zwrotu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 18:27   #4153
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
Ja tak nie w temacie, szukam jakiegoś dobrego sprzedawcę produktów Oriflame na Allegro, możecie kogoś polecić?
Sprzedawanie kosmetyków Ori na allegro (nie tylko) jest zabronione nie lepiej znaleźć konsultantkę w pobliżu? Możesz poprosić o próbki, możesz zwrócić jeśli coś nie przypasuje.


Czy myślicie że cukierkowy puder do ciała będzie nadawał się jako cień do powiek??
organizm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-04, 19:07   #4154
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
(...)
Czy myślicie że cukierkowy puder do ciała będzie nadawał się jako cień do powiek??
W sumie mógłby posłużyć ale ja ty go nabierzesz troszeczkę? Wszystko osypie się "po drodze". Tak mi się wydaje...Jest on za bardzo pyłkowy.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:12   #4155
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

Witajcie...bardzo się cieszę, że już dzisiaj obejrzę kat. 05. Przyznam szczerze, że 04 mnie osobiście nie zachwycił, bardziej podobały mi się promocje w 03. Dlatego liczę, że przy 5tce znowu zadrżą mi rączki . pozdrawiam
Całuski dla wskazówki
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:16   #4156
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: nowości Oriflame

Jesli któras z was chce złozyc własnie internetowe zamówienie to informuje ze dopiero o 11 bedzie sie mozna zalogowac własnie dzwoniłam na infolinie i maja jakas awarie.
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:18   #4157
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

No to poczekamy
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:40   #4158
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

A czy któraś z Was będzie tak miła i wrzuci nam fotki/skany katalogu 5? Ładnie prosimy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 09:45   #4159
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was będzie tak miła i wrzuci nam fotki/skany katalogu 5? Ładnie prosimy
Wskazówka niedawno pisała, że będzie miała katalog i wrzuci skan ok. 14
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-05, 10:10   #4160
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wskazówka niedawno pisała, że będzie miała katalog i wrzuci skan ok. 14
Jakoś mi to umknęło Ale dzięki za uświadomienie i wskazówce z góry dzięki za skan
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 10:18   #4161
kaatiiaa
Zadomowienie
 
Avatar kaatiiaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 059
GG do kaatiiaa
Dot.: nowości Oriflame

wrzucam wyszperane na allegro fotki biżu z ktalogu 4-może komyś się przydadzą

http://www.allegro.pl/item172530332_...sloneczny.html
http://www.allegro.pl/item172523694_..._bracelet.html

mam takie pytanko propo podwójnych cieni do powiek-a dokładniej chodzi mi o odcień " Tarzan & Jane", czy w realu na powiece wyglądają tak jak u modelki w ktalogu 4 na str 35????...a może któraś z Was ma te cienie i ten odcień i miała by możliwość wrzucenia fotki-z góry wielkie dzięki. Przeglądałam allegro, ale niesety nie znalazlam tam tego odcienia w realu-póki co i tak poczekam na promocje

z błyszczyka botylicious first date rezygnuje-po zobaczeniu go na allegro, bo jest niesety zabardzo różowy

a tak propo, nieukrywam, że katalogu 5 też już nie mogę się doczekać
__________________
Szczęście trzeba rwać jak świeże wiśnie!!!

Mój BLOG
http://komodakasiuli.blog.pl
kaatiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:45   #4162
marteczka83
Raczkowanie
 
Avatar marteczka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 168
GG do marteczka83
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kaatiiaa Pokaż wiadomość
mam takie pytanko propo podwójnych cieni do powiek-a dokładniej chodzi mi o odcień " Tarzan & Jane", czy w realu na powiece wyglądają tak jak u modelki w ktalogu 4 na str 35????...a może któraś z Was ma te cienie i ten odcień i miała by możliwość wrzucenia fotki-z góry wielkie dzięki.
Ja mam ten odcień cieni, ale niestety nie mam możliwości dodania fotki Używam ich rzadko, bo były zakupione na jednorazowe wyjście i pasowały mi do zielonej sukienki Jeśli chodzi o odcienie to wyglądają raczej tak jak na modelce w katalogu - są dość jasne i delikatne, z tym że ten żółty kolorek jest słabo widoczny, lepiej widać zielony. Mam nadzieję że coś ci pomogłam
marteczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:46   #4163
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Mam przerwę pomiędzy zajęciami i pierwsze co zrobiłam po przyjeździe do domu to włączenie komputera. Nie mogę się doczekać na nowy katalog, może uda mi się zobaczyć skan zanim będę musiała znów pojechać na uczelnię.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 11:49   #4164
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: nowości Oriflame

Ja też czekam Chociaż dzisiaj składałam zamówienie i popołudniu będę już go miała w wersji papierowej, ale najprawdopodobniej nawet nie zdążę obejrzeć do wieczora, bo mam zajęcia Ciekawa jestem, czy będą jakieś nowości.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:13   #4165
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

Witajcie...mam pytanie odnośnie "Podkładu na powieki" czy jest to podkład, który można stosować tylko pod pudrowe cienie czy utrwala także cienie w sztyfcie...takie kremowe. Proszę jeśli któraś próbowała pod cienie kremowe to niech się wypowie....dziękuję z góry.
ps. kat. 5 jest super...wiele nowości i super promocje na wody toaletowe....pozdrawiam.
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:17   #4166
anetapan
Raczkowanie
 
Avatar anetapan
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 109
GG do anetapan
Dot.: nowości Oriflame

Słuchajcie...właśnie wskazówka prosiła mnie sms'm bym Wam przekazała, że kat. 5 będzie mogła wstawić w godz. 15-16, wcześniej nie da rady. Ale co to godzina czy dwie więcej ...jak ciekawość zżera. hihi
__________________
Aneta
anetapan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 12:26   #4167
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez anetapan Pokaż wiadomość
Słuchajcie...właśnie wskazówka prosiła mnie sms'm bym Wam przekazała, że kat. 5 będzie mogła wstawić w godz. 15-16, wcześniej nie da rady. Ale co to godzina czy dwie więcej ...jak ciekawość zżera. hihi

Dzięki, w takim razie zamiast bezproduktywnie czekać zmykam na siłownię.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:27   #4168
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Jestem jestem i właśnie skanuję Także cierpliwości

Anetapan dziękuję za przekazanie wiadomości
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:37   #4169
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: nowości Oriflame

dziewczyny kochane, powiedzcie mi coś na temat dezodorantów w kulce. bo widze za 6.90 jeden zwykły a drugi jest do skóry wrażliwej . fajne one są ?? nie brudzą ubrań ??
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-05, 14:40   #4170
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez estee7 Pokaż wiadomość
Ja tak nie w temacie, szukam jakiegoś dobrego sprzedawcę produktów Oriflame na Allegro, możecie kogoś polecić?
sprzedawcy na allegro nie znam, ale jakbyś szukała konsultantki to służę uprzejmie, jestem z Katowic

Cytat:
Napisane przez asia_z Pokaż wiadomość
dziewczyny kochane, powiedzcie mi coś na temat dezodorantów w kulce. bo widze za 6.90 jeden zwykły a drugi jest do skóry wrażliwej . fajne one są ?? nie brudzą ubrań ??
nie wiem jakie są te w kulce, ale używam od jakiegoś czasu w kremie (do skóry wrażliwej) i jestem bardzo zadowolona zwłaszcza właśnie z tego zę nie brudzi ubrań
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.