najpiekniejsi vivy -komentarze?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-08, 10:14   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

najpiekniejsi vivy -komentarze?:)


czy podoba sie wybór czytelników Vivy na najpiekniejszą i najpiękniejszego ? pomijam fakt uprawiania non stop imprezek dla "gwiazdek" ale wybór myśle trafny ,szkoda ,że naczelna Vivy nie dodał iz nie jest to wybór najpiękniejszych w polsce ale najpiękniejszych spośród ludzi medialnych.

bałam sie ,że wybiora osobe piekna tak po prostu wizualnie np. pustą jak bęben rosatti i wilczaka któremu sodówka odbija

wybrali Otylie jędrzejczak i Michała Żebrowskiego

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:31   #2
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Najbardziej to mi się podobały wczoraj popisy Jungowskiej i Sztura. Myślałam, że pęknę ze śmiechu
Żebrowski owszem zasłużył na tytuł posiada piękno wewnętrzne i zewnętrzne, ale Otylkę bym sobie darowała.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:39   #3
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

też bym Otylie darowała jako najpiękniejszą, wielkie bary (szersze od Żebrowskiego) i zazwyczaj ma wielkie odrosty (zresztą buzia nie naj....) nie chcę tutaj nic pisać o niej złego ale chyba za bardzo się lansuje, i ludzie za bardzo jej do t.... wchodzą. Żeby nie spadła tak szybko jak się pojawiła.....
Uważam że jeśli juz chcieli wybrać najpiękniejszą i uparli się na sportsmenke to mogli wziążć Sylwie Gruchałe bo ona jest naprawde śliczna.


mam nadzieje że nikogo nie uraziłam, ale jak najpiękniejsza to najpiękniejsza a nie najpopularniejsza...itp. Zresztą nie znosze takich komercyjnych imprez są głupie i tylko stata pieniędzy, a płacą biedni podatnicy którzy czasami nei mają pieniążków na sylwestra
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:51   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

łojjj ale Otylka ma swoje ciężko zapracowane 5 min niech więc dziewczyna korzysta Dała nam tyle radości i powodu do dumy Jest "duża" bo to pływaczka.... Ja uważam że ma coś w sobie...nie jest taka najgorsza.. .. bywaja piękniejsze oczywiście....
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:53   #5
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Po obejrzeniu tej gali, odniosłam wrażenie, że tu nie chodziło o wybór "najpiękniejszej" i "najpiękniejszego", ale o wybór najpopularniejszej osoby (przecież tyle pięknych i inteligentnych kobiet zostało nominowanych, a wygrała Otylia). Po drugie, wydaje mi się, że gdyby Adam Małysz został nominowany, to pewnie on by wygrał .
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:56   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

"Uważam że jeśli juz chcieli wybrać najpiękniejszą i uparli się na sportsmenke to mogli wziążć Sylwie Gruchałe bo ona jest naprawde śliczna."


to fakt Gruchała jest tylko sliczna ,bo gadanego nie ma ani za grosz a jeszcze Majewski w "Mamy cie" zrobił z niej kompletną idiotkę
otylka przynakmniej ma cos do powiedzenia i raczej trzyma stery w swoim związku bo jej chłopak ma mało do powiedzenia gdy występuja razem

fajne piosenki były w przerwach ,szkoda ,że nie na zywo (chociaz w przypadku Cichopek to raczej na szczęscie)

pzdr
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 10:58   #7
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Otylię?
Hmm... Kwestia gustu . Ja bym (wśród gwiazd) znalazła niejedną piekniejszą
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 11:00   #8
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kiedyś widziałam i słyszałam wypowiedz Sylwii i wydawała się mądrą i inteligentną dziewczyną. Tylko że ona raczej się nie lansuje
A co do Otylki to wypowiedzi też specjalnej nie ma......choć stara się to ukryć
Ale każdy ma swoje zdanie
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:04   #9
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 798
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Dla mnie najpiekniejsza była Grażyna Torbicka - uwielbiam jej klasę....
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:22   #10
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kolejna głupia imprezka gdzie gwiazdeczki taplają sie we wlasnym sosie, szkoda było na to czasu.
A co do wyniku to szanuje Otylię jako sportowca i jako człowieka ale co do urody, to ta jest wątpliwa delikatnie mówiąc. Jak najpiękniejsza to najpiękniejsza, to nie były wybory "dobroczyńcy roku" czy "sportowca roku" ani tez "najpiękniejszej sportsmenki". Wybór moim zdaniem totalnie chybiony Zwłaszcza, że ogłaszając wynik u Otyli podkreślali jej zalety duchowe a u Żebrowskiego fizyczne
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:22   #11
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kolejna głupia imprezka gdzie gwiazdeczki taplają sie we wlasnym sosie, szkoda było na to czasu.
A co do wyniku to szanuje Otylię jako sportowca i jako człowieka ale co do urody, to ta jest wątpliwa delikatnie mówiąc. Jak najpiękniejsza to najpiękniejsza, to nie były wybory "dobroczyńcy roku" czy "sportowca roku" ani tez "najpiękniejszej sportsmenki". Wybór moim zdaniem totalnie chybiony Zwłaszcza, że ogłaszając wynik u Otyli podkreślali jej zalety duchowe a u Żebrowskiego fizyczne
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 11:23   #12
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kolejna głupia imprezka gdzie gwiazdeczki taplają sie we wlasnym sosie, szkoda było na to czasu.
A co do wyniku to szanuje Otylię jako sportowca i jako człowieka ale co do urody, to ta jest wątpliwa delikatnie mówiąc. Jak najpiękniejsza to najpiękniejsza, to nie były wybory "dobroczyńcy roku" czy "sportowca roku" ani tez "najpiękniejszej sportsmenki". Wybór moim zdaniem totalnie chybiony Zwłaszcza, że ogłaszając wynik u Otyli podkreślali jej zalety duchowe a u Żebrowskiego fizyczne
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:24   #13
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kolejna głupia imprezka gdzie gwiazdeczki taplają sie we wlasnym sosie, szkoda było na to czasu.
A co do wyniku to szanuje Otylię jako sportowca i jako człowieka ale co do urody, to ta jest wątpliwa delikatnie mówiąc. Jak najpiękniejsza to najpiękniejsza, to nie były wybory "dobroczyńcy roku" czy "sportowca roku" ani tez "najpiękniejszej sportsmenki". Wybór moim zdaniem totalnie chybiony Zwłaszcza, że ogłaszając wynik u Otyli podkreślali jej zalety duchowe a u Żebrowskiego fizyczne
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:24   #14
mojave
Raczkowanie
 
Avatar mojave
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 114
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

kolejna głupia imprezka gdzie gwiazdeczki taplają sie we wlasnym sosie, szkoda było na to czasu.
A co do wyniku to szanuje Otylię jako sportowca i jako człowieka ale co do urody, to ta jest wątpliwa delikatnie mówiąc. Jak najpiękniejsza to najpiękniejsza, to nie były wybory "dobroczyńcy roku" czy "sportowca roku" ani tez "najpiękniejszej sportsmenki". Wybór moim zdaniem totalnie chybiony Zwłaszcza, że ogłaszając wynik u Otyli podkreślali jej zalety duchowe a u Żebrowskiego fizyczne
mojave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 11:49   #15
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

A mnie się idea tej zabawy raczej nie podoba. Rzeczywiście kolejna okazja do tego aby "sławni" pokazali się w towarzystwie. Wybór Otylii jest dla mnie nieporozumieniem - wybrano ją tylko ze względu na medale jakie przywiozła z Aten. Wśród nominowanych było sporo osób, które bardziej zasłużyły na taki tytuł (nawet biorąc pod uwagę piękno wewnętrzne) - dla mnie tę galę powinni zatytułować "NAjpopularniejsi".

Natomiast bardzo podobała mi się oprawa muzyczna. Zarówno dobór utworów jak i aranżacje (z wyjątkiem "Kołysanki" - panna Buzek i Rafał Królikowki to dla mnie nieporozumienie, żadne nie może pochwalić się "głosem", ale pan Rafał przynajmniej nie fałszował ) No i Edyta Jungowska i Stuhr junior - poezja
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 12:46   #16
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Oo, biedna Otylka Potrzebne jej takie gale jak w d*** koszula
Tak to niestety bywa ze sportowcami, że kiedy zaczynają rozmieniać się na plebiscyty, bankiety i reklamy, to wyniki lecą na łeb na szyję.. Że przypomnę tylko najsłabszy sezon Adaśka Małysza, kiedy widać go było w reklamach wszystkiego, od znaczków pocztowych przez ościeżnice, aż po czekoladki... Albo olimpijski medalista w skokach narciarskich, Simon Amman - od czasu tamtego oszałamiającego sukcesu, zamiata tyły klasyfikacji :/// Albo reprezentacja pana Engela i rozliczne z nią bilboardy, wywiady, a potem gorycz i żal "jak można było przegrać cztery-zejro"...

No ale można też powiedzieć, że olimpijskie złoto to jest szczyt sportowej kariery i teraz pozostaje już w zasadzie osiąść na laurach

A Żebrowski?.. Oj, cieniutko z ładnymi chłopcami w naszym kraju, najwyraźniej, skoro wybierają wysłużonego amanta

Od razu się przyznaję, że nie wiem, kto kandydował, więc nie mam pojęcia jaki był wybór ani kto w zasadzie wybierał?... Jeśli publika, to świętą rację ma któraś z przedmówczyń, że gdyby kandydował Małysz, wybrano by jego, a nawet chomika by wybrano, gdyby tylko dostatecznie często gościł w TV i w dodatku wygrywał wyścigi chomiczych zaprzęgów :P
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 12:49   #17
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

lucille napisał(a):
> A mnie się idea tej zabawy raczej nie podoba. Rzeczywiście kolejna okazja do tego aby "sławni" pokazali się w towarzystwie. Wybór Otylii jest dla mnie nieporozumieniem - wybrano ją tylko ze względu na medale jakie przywiozła z Aten. Wśród nominowanych było sporo osób, które bardziej zasłużyły na taki tytuł (nawet biorąc pod uwagę piękno wewnętrzne) - dla mnie tę galę powinni zatytułować "NAjpopularniejsi".
>
> Natomiast bardzo podobała mi się oprawa muzyczna. Zarówno dobór utworów jak i aranżacje (z wyjątkiem "Kołysanki" - panna Buzek i Rafał Królikowki to dla mnie nieporozumienie, żadne nie może pochwalić się "głosem", ale pan Rafał przynajmniej nie fałszował ) No i Edyta Jungowska i Stuhr junior - poezja

Lucille, chciałam napisać to samo, popieram w 100%
Imprezę warto było obejrzeć głównie ze względu na boskiego Macieja Stuhra (którego wielbię, podobnie jak jego tatę ) i Edytę Jungowską
Piosenki śpiewane z playbacku przez aktorów też mi się podobały
Co do samych nominowanych, moj głos oddałabym (gdybym głosowała) na Małgorzatę Kożuchowską Uwielbiam ją, uważam, że jest piękna Nie ma co prawdę "komercyjnej" urody tzn. mały nosek, duże oczy, duże usta itp, ale chyba właśnie dlatego tak ją podziwiam - bo mimo to jest piękna. Zobaczyłam ją kiedyś na zdjęciu reklamowym (krem Soraya) i cały jej urok gdzieś uleciał. To jej piękno polega właśnie na tym, czego nie da sie uchwycić na fotce - to jak się porusza, jaką ma mimikę twarzy, jak pięknie się ubiera, maluje - ona po prostu umie sie pięknie "kreowac", choć te możliwości fizyczne, ktore dała jej natura (np. nos ) nie jednego by zniechęciły. Po prostu ją uwielbiam
A jeśli chodzi o "najpiękniejszego" - Tomek Makowiecki Bardzo podoba mi się jego fizyczność Na temat jego charakteru się nie wypowiem, bo jakoś mnie nie zachwyca. Potem jak pokazali Stuhra wśród nominowanych to oczywiście na niego też liczyłam, jako że jestem jego wierną fanką
No i oczywiscie rozczarowanie, że Otylia Jedrzejczak wygrała. Ja osobiście za piękność jej nie uważam
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 13:01   #18
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

GrLouie napisał(a):

> Co do samych nominowanych, moj głos oddałabym (gdybym głosowała) na Małgorzatę Kożuchowską Uwielbiam ją, uważam, że jest piękna Nie ma co prawdę "komercyjnej" urody tzn. mały nosek, duże oczy, duże usta itp, ale chyba właśnie dlatego tak ją podziwiam - bo mimo to jest piękna. Zobaczyłam ją kiedyś na zdjęciu reklamowym (krem Soraya) i cały jej urok gdzieś uleciał. To jej piękno polega właśnie na tym, czego nie da sie uchwycić na fotce - to jak się porusza, jaką ma mimikę twarzy, jak pięknie się ubiera, maluje - ona po prostu umie sie pięknie "kreowac", choć te możliwości fizyczne, ktore dała jej natura (np. nos ) nie jednego by zniechęciły. Po prostu ją uwielbiam

też ją bardzo lubię. A wśród reszty nominowanych na taki tytuł zasłużyła jeszcze Dominika Ostałowsak. Moze nei jest piękna zgodnie z powszechnie obowiązującym kanonem, ale ma coś w sobie. No i do tego barzdo inteligentna.

Nie pamiętam kto był nominowany z młodszego pokolenia - tutaj najbardziej lubię i cenię Kasię Cichopek. Widziałam sporo wywiadów z jej udziałem i odniosłam wrażenie,że to naprawdę miła i skromna dziewczyna, do tego inteligentna, a to ostatnio nieczęste

> A jeśli chodzi o "najpiękniejszego" - Tomek Makowiecki Bardzo podoba mi się jego fizyczność Na temat jego charakteru się nie wypowiem, bo jakoś mnie nie zachwyca. Potem jak pokazali Stuhra wśród nominowanych to oczywiście na niego też liczyłam, jako że jestem jego wierną fanką

Tez lubię MAkowieckiego ale osobiście nieobraziłabym się gdyby wygrał Conrado lub serialowy Rafał z "M jak miłość"

> No i oczywiscie rozczarowanie, że Otylia Jedrzejczak wygrała. Ja osobiście za piękność jej nie uważam


Hihi - ja też, ale komercja robi swoje.

Tak sie teraz zastanawiam czy to nie było z góry zaplanowane. Kto i dlaczego ma wygrać. Taka mała spiskowa teoria
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 13:26   #19
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

a mi sie podobal z mezczynz conrado moreno a z kobiet hmm.. kozuchowska ladna a kto byl jescze nominowany?? z otylia i michalem to bym sie nie zgodzila bo oni kompletnie mi sie nie podobaja.okropnie denerwuje mnie torbicka.dlatego ze ona t sie wszedzie wepcha najpierw telekamery teraz to. dalaby szanse innym .strasznie zachlanna i te jej peruki.bleee
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-02-08, 13:26   #20
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

a mi sie podobal z mezczynz conrado moreno a z kobiet hmm.. kozuchowska ladna a kto byl jescze nominowany?? z otylia i michalem to bym sie nie zgodzila bo oni kompletnie mi sie nie podobaja.okropnie denerwuje mnie torbicka.dlatego ze ona t sie wszedzie wepcha najpierw telekamery teraz to. dalaby szanse innym .strasznie zachlanna i te jej peruki.bleee
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 13:28   #21
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

a mi sie podobal z mezczynz conrado moreno a z kobiet hmm.. kozuchowska ladna a kto byl jescze nominowany?? z otylia i michalem to bym sie nie zgodzila bo oni kompletnie mi sie nie podobaja.okropnie denerwuje mnie torbicka.dlatego ze ona t sie wszedzie wepcha najpierw telekamery teraz to. dalaby szanse innym .strasznie zachlanna i te jej peruki.bleee
__________________
Za mądra dla głupich, a dla mądrych zbyt głupia.
Zbyt ładna dla brzydkich, a dla ładnych za brzydka.
Za gruba dla chudych, a dla grubych za chuda.
Za łatwa dla trudnych, a dla łatwych za trudna.
Zbyt czysta dla brudnych, a dla czystych za brudna.
Spróbuj się domyślić gdzie to mam.
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 13:38   #22
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

lucille napisał(a):
> GrLouie napisał(a):
>
>
> też ją bardzo lubię.

Dołączam sie do fanek Małgosi Kożuchowskiej .
Mam o niej takie zdanie jak GrLouie
>
> Nie pamiętam kto był nominowany z młodszego pokolenia - tutaj najbardziej lubię i cenię Kasię Cichopek. Widziałam sporo wywiadów z jej udziałem i odniosłam wrażenie,że to naprawdę miła i skromna dziewczyna, do tego inteligentna, a to ostatnio nieczęste
>

Też ją lubie. Wydaje mi się bardzo sympatyczna.

A Ania Mucha moim zdaniem jest swietna aktorką (ogladam M jak miłość i zachwycam sie jej grą).

>
> Tez lubię MAkowieckiego ale osobiście nieobraziłabym się gdyby wygrał Conrado lub serialowy Rafał z "M jak miłość"
>

Rafał z "M jak miłość" .
Nie gustuje w starszych facetach ale on mi sie nieziemsko podoba !
Jestem zła, że zniknie z serialu

>
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:03   #23
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Hi hi, mi sie przypomina zeszloroczna CEREMONIA W ogole dla mnie ten konkurs jest totalnie poroniony, sama idea mnie bawi do lez No ale ku uciesze gawiedzi - wszystko
Siostra mi pokazala numer Vivy (ktory swoja droga gosci obecnie w WC jako literatura toaletowa ), w ktorym byli laureaci z zeszlego roku - Zmijewski i Torbicka - i najlepsze: Torbicka na kazdym zdjeciu miala tak samo ulozona raczke, nie wiem czemu, ale wylysmy ze smiechu nad tymi zdjeciami

A od Rosati prosze sie odkolonkowac, jest to wschodzaca i obiecujaca gwiazda, czy ktos czytal wywiad z nia i MAXEM na gala.onet.pl? Pokladalam sie ze smiechu POLECAM!

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:07   #24
TakaJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 273
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja z Rosati to masz racje czytałam i pokładałam się ze śmiechu
TakaJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:12   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

svenja napisał(a):
>
> A od Rosati prosze sie odkolonkowac, jest to wschodzaca i obiecujaca gwiazda, czy ktos czytal wywiad z nia i MAXEM na gala.onet.pl? Pokladalam sie ze smiechu POLECAM!
>
>

Tez czytalam
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:21   #26
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

a propos rosati; przeczytalam w przekroju, ze udzielila kiedys jakiegos wywiadu,w ktorym wyznala, ze plakala calymi dniami, po tym, jak Michael Deaglas ozenil sie z Catherine Zeta-Jones, biedna rosatki wogole nie mogla sie po tym pozbierac...ALE przeczytal ten wywiad Mariusz Max Kolonko (prywatnie uwazam go za zajbrzydszego kolesia w mediach i tak sie wzruszyl , ze pokochal Rosati od zaraz!!!!))))))))))
ROzumiem, ze Rosati jest ladna, ale jest bardzo duzo dziewczyn rownie ladnych, a przynajmniej troche madrzejszych, wiec ZA JAKIE GRZECHY ONI KAZA MI JA OGLADAC!!!
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:22   #27
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Sprowokowalas mnie Musialam to odgrzebac, pozwole sobie zacytowac

"WERONIKA: Kiedy ja uwielbiam tańczyć! Ale tylko z wyjątkową dla mnie osobą (zamyśla się). To tak jak w życiu. Dać się ponieść muzyce i pozwolić się oddać opiekuńczym i kochanym ramionom... (kokieteryjnie dotyka ręki Maksa)."

"MAX: Ja nie znalazłem dotąd jednej rzeczy, która by nas dzieliła. Weronika jest jak film (zamyśla się). Natomiast uwielbiam u Weroniki...

GALA: Niechże pan to rozwinie! Weronika jest jak film...?!

MAX: Jest jak film. Kropka. Max przytula Weronikę."


"GALA: A co pan, Maksie, widzi w Weronice, poza jej oczywistą urodą? Max niespodziewanie zatrzymał się. Odchylił głowę, popatrzył na Weronikę. Mówi głosem, w którym dźwięczy wzruszenie. Mam go!

MAX: Widzę w niej słońce, które wstaje nad rzeką Hudson... Jest piękne i wczesne i nie wiem, jakie będzie. Czy będzie dla mnie ciepłe i gorące, czy też zajdzie za chmury. Czy tylko poświeci mi z rana, czy też zobaczę je wieczorem, kiedy będę wracać do domu po ciężkim dniu. Tak. Myślę, że widzę w Weronice nadzieję. Dla mnie najpiękniejszy jest zawsze wschód słońca, bo niesie w sobie właśnie obietnicę i nadzieję. I wiarę w miłość. I Weronika takim słońcem i tym wszystkim dla mnie jest."

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:37   #28
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

Skoro już tak na nią weszliśmy i plotkujemy (ale na szczescie sama nazwa tego forum daje nam na to przyzwolenie)...
Nie znam jej osobiscie wiec nie moge sie wypowiedziec na temat jej wnetrza (to co jest w wywiadach pominę bo zazwyczaj i tak w polowie czytania rezygnuję), ale... Talentu to moim zdaniem ona nie ma. W ogóle nie potrafi grać emocji. Jak na nia patrze to zwyczajnie się nudzę...
I cały czas tłumaczy, ze to co osiagnela nie jest zasługą nazwiska...
Mogłaby to chociaż udowodnić swoimi aktorskimi poczynaniami, ale niestety... Cały czas odnosze wrazenie ze to ze ją oglądamy i o niej mówimy jest zasługą tylko i wyłacznie nazwiska.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:40   #29
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

A Rosati w eklamie Pantene wygląda paskudnie... ble... A Stuhr kiedyś przedstawiał kabaret o Kolonko hehehe dobry był....Nazywał się Mariusz Mix Kolanko
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-08, 14:42   #30
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: najpiekniejsi vivy -komentarze?:)

w Stanach nazywa się to "insajd dżołk"
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:52.