Aparaty ortodontyczne cz. VIII :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 19:41   #1651
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

kurde miala cos napisac i zapomnialam co -.-
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:45   #1652
Nusia_15
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia_15
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 531
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Yoggobela Pokaż wiadomość
Ze mnie też niezły.;D Ale niebawem zakładam metal na górę i moje mhroczne kły znikną!
Ha a wiesz co ja mam tylko jednego kła ale ja tez niebawem zakładam metal na góre
__________________
kosmetyki: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634573 #post45634573

ciuchy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=45634451 #post45634451

Nusia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:48   #1653
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

aaaaa juz wiem :P swietna fryzurka pasuje Ci i sliczne zabki
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:06   #1654
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Yoggobela Pokaż wiadomość
Ze mnie też niezły.;D Ale niebawem zakładam metal na górę i moje mhroczne kły znikną!
a moje kły są troche dłuższe od zębów ale lubie je
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:10   #1655
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

ja mam tylko jednego mrocznego kla :P ej slonka moje chirurg szczekowy powiedzuial ze wyrwie mi tylko gorne osemki bo rosna krzywe a dolnych nie chce bo powiedzial ze musze miec skierowanie... wizyte u ortodonty bede miala 10 maja a na 100000000000000000000% kaze mi je usunac przy moim scisku w paszczece.... i co teraz ?:/ jutro jade zdjecie zrobiec jak mi sie uda to w poniedzialek usowanko
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:11   #1656
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Pamietacie mnie? Co poznalam chlopaka na internecie i martwilam sie, czy powiedziec mu o aparacie, czy dopiero, zeby zobaczyl na spotkaniu mnie ?
Tak iwec w koncu zaproponowal spotkanie () wiec jakos zaczelam gadac o wygladzie i poweidzialam, ze mam aparat, a on: O nie, w takim razie nie ebde z toba rozmawial.
Oczywiscie z ironia On jest fajny, mowil, ze takie poprawianie urody jest ok, gorzej z tapeta
no i widzi? było biadolić? i idziesz sobie teraz bezstresowo na spotkanie, bo wiesz że nie ucieknie wino dla cioci sincarne za dobrą radę

Cytat:
Napisane przez betti_888
jak to kwadratowy?? nigdy nie widziała kwadratowego drutu
nie taki, że szczękę robi w kwadrat tylko taki sam w sobie kwadratowy w zasadzie ciężko to opisać, właśnie sobie uświadomiłam jakie mam ubogie słownictwo, kwadratowy drut mnie pokonał
przykład: słomka. okrągła, nie że cała tylko w przekroju. to tak jak kwadratowy drut, rozumisz
ja mam taki w każdym razie i jest fajny i prosze mi się nie czepiać

Cytat:
Napisane przez milutek
no i byłam u fryzjera, 3 i pół godziny siedziałam, kupe kasy wydałam - błagam, napiszcie, że fryzura szałowa
szałowa zastanawiam się nad podobną tylko z trochę krótszym tyłem

Cytat:
Napisane przez Wenja
kurde miala cos napisac i zapomnialam co -.-
ok, myślałam że to ja tu jestem mistrzem offtopu ale mnie pobiłaś
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:31   #1657
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Nusia_15 Pokaż wiadomość
A więc z pełnym przekonaniem mówię iż fryzura jest szałowa

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

noi ziomby rzecz jasna także
Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość
jest szałowa
Cytat:
Napisane przez smile_ Pokaż wiadomość

Pewnie, ze szalowa
Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
kurde miala cos napisac i zapomnialam co -.-
Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
aaaaa juz wiem :P swietna fryzurka pasuje Ci i sliczne zabki
Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość

szałowa zastanawiam się nad podobną tylko z trochę krótszym tyłem
DZIĘKI DZIEWCZYNY !!!
dzięki tej fryzurce poczułam się trochę jak wystrzałowa kobitka, a nie matka polka szłam ulicą, to roztaczałam czar , pewnie nie chodziło o mój wygląd tylko o to, że sama z siebie byłam zadowolona, bo i gumeczki nowe i fryz... no i się faceci oglądali także polecam tak czasem się odchamić
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 20:35   #1658
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
ja mam tylko jednego mrocznego kla :P ej slonka moje chirurg szczekowy powiedzuial ze wyrwie mi tylko gorne osemki bo rosna krzywe a dolnych nie chce bo powiedzial ze musze miec skierowanie... wizyte u ortodonty bede miala 10 maja a na 100000000000000000000% kaze mi je usunac przy moim scisku w paszczece.... i co teraz ?:/ jutro jade zdjecie zrobiec jak mi sie uda to w poniedzialek usowanko
ale można nawet usunąć jak będziesz nosić aparat... nic się nie stanie jak nie zdążysz

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość

nie taki, że szczękę robi w kwadrat tylko taki sam w sobie kwadratowy w zasadzie ciężko to opisać, właśnie sobie uświadomiłam jakie mam ubogie słownictwo, kwadratowy drut mnie pokonał
przykład: słomka. okrągła, nie że cała tylko w przekroju. to tak jak kwadratowy drut, rozumisz
ja mam taki w każdym razie i jest fajny i prosze mi się nie czepiać

aha... kumam
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:38   #1659
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

ja tez mam kwadratowy drut, przyjrzyj się na fotce, na górnym łuku taki mam. to się fachowo nazywa chyba krawężny
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:53   #1660
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

rzeczywiście... jest troche inny
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:57   #1661
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
ja tez mam kwadratowy drut, przyjrzyj się na fotce, na górnym łuku taki mam. to się fachowo nazywa chyba krawężny
on jest najlepszy z dodatkowym łukiem zwykłym działa cuda
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 21:12   #1662
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

sincanre, oj, dobra Wazne, ze juz wie
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 21:52   #1663
yourenglish
Raczkowanie
 
Avatar yourenglish
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 452
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

klada, to biegiem na spotkanie do takiego faceta! Poczucie humoru dobrze swiadczy o jego inteligencji.

milutek, Wielkie WOW! Wchodze na wizaz, a tu!.. Nic wspolnego nie masz z matka polka! Teraz to nawet nick chyba bedziesz musiala zmienic, bo jaki z Ciebie milutek? Raczej Maly Tygrysek! Brawa dla fryzjera.

Znow robi mi sie szpara miedzy jedynkami! Ale po wizycie kryzys minal. Po zrobieniu zdjec uswiadomilam sobie, ze jest naprawde niezle! I poszlam dzis do drogerii wybrac czerrrrrwona szminke. Tlumacze pani, ze chcialabym zaczac uzywac czerwonej szminki i ze potrzebuje porady co do wyboru koloru, a pani: "Ale na jakies specjalne wieczory pani potrzebuje tej szminki?" (ciekawam, co miala na mysli!) Usmialam sie i wytlumaczylam, ze prostuje zeby, a jak juz zaczely wygladac lepiej, niz kiedykolwiek, to postanowilam sprobowac czegos innego niz moj codzienny delikatny makijaz. Jak juz mnie malowala, to modlilam sie, zeby tylko nie byl nigdzie miedzy drutami zachomikowany zaden kawalek banana. Ale efekt koncowy mi sie spodobal, nie powiem! Wkrotce wiec planuje zakup czerwonej szminki! Juhu, czas wielkich zmian.
__________________
"Good communication is as stimulating as black coffee and just as hard to sleep after"

Anne Morrow Lindbergh


APARATka

Góra 09 czerwca 2009
Dół 02 października 2009

yourenglish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 23:57   #1664
kasiulka088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 20
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Yoggobela Pokaż wiadomość
Ze mnie też niezły.;D Ale niebawem zakładam metal na górę i moje mhroczne kły znikną!
haha swietnie nie dosc ze sie dowiedzialam ze jestem kaloszem to i pod wampirka tez podchodze

Fryzurka swietna

Coraz blizej aparatu i wizji wyrwania mleczaka mojego bede wygladac jak menel bez 3kiojojoj a tu walentynki i wogole...chyba nie bedzie ciekawie...a wlasnie tak to jak jest z ten tego no... TYMI sprawami z aparatem :P hehehe ale down ze mnie ;p
kasiulka088 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 06:54   #1665
sincarne
Raczkowanie
 
Avatar sincarne
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 476
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez kasiulka088 Pokaż wiadomość
Coraz blizej aparatu i wizji wyrwania mleczaka mojego bede wygladac jak menel bez 3kiojojoj a tu walentynki i wogole...chyba nie bedzie ciekawie...a wlasnie tak to jak jest z ten tego no... TYMI sprawami z aparatem :P hehehe ale down ze mnie ;p
sobie poczyta ostatnie strony my tu non stop o facetach paplamy

milutku-matko polko-jak ja się odchamic poszłam ostatnio to ruda wyszłam od fryzjera nie wiem co roztaczałam po drodze, panikę chyba, bo na pewno nie czar

a jak sobie dziś w nocy zagryzłam szczękę, to prawie gwiazdki z bólu zobaczyłam! jakoś tak przygryzłam sobie zamek, że jeden ząb zabolał że hej ho! ale nic nie odpadło na szczęście
__________________

Jeśli czegoś mocno pragniesz, to cały świat potajemnie... robi ci na złość...



sincarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:35   #1666
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
no i byłam u fryzjera, 3 i pół godziny siedziałam, kupe kasy wydałam - błagam, napiszcie, że fryzura szałowa
BOSKA szkoda że nie widziałam jej przed własnym ścięciem
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:40   #1667
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez yourenglish Pokaż wiadomość
milutek, Wielkie WOW! Wchodze na wizaz, a tu!.. Nic wspolnego nie masz z matka polka! Teraz to nawet nick chyba bedziesz musiala zmienic, bo jaki z Ciebie milutek? Raczej Maly Tygrysek! Brawa dla fryzjera.

Znow robi mi sie szpara miedzy jedynkami! Ale po wizycie kryzys minal. Po zrobieniu zdjec uswiadomilam sobie, ze jest naprawde niezle! I poszlam dzis do drogerii wybrac czerrrrrwona szminke. Tlumacze pani, ze chcialabym zaczac uzywac czerwonej szminki i ze potrzebuje porady co do wyboru koloru, a pani: "Ale na jakies specjalne wieczory pani potrzebuje tej szminki?" (ciekawam, co miala na mysli!) Usmialam sie i wytlumaczylam, ze prostuje zeby, a jak juz zaczely wygladac lepiej, niz kiedykolwiek, to postanowilam sprobowac czegos innego niz moj codzienny delikatny makijaz. Jak juz mnie malowala, to modlilam sie, zeby tylko nie byl nigdzie miedzy drutami zachomikowany zaden kawalek banana. Ale efekt koncowy mi sie spodobal, nie powiem! Wkrotce wiec planuje zakup czerwonej szminki! Juhu, czas wielkich zmian.
dziękuję rzeczywiście jeszcze nigdy żaden fryzjer nie obcinał moich włosów w taki sposób - widziałam w jego oczach wizje, pasje, ochotę, zapał. czułam się tak, jakby miał dla mnie cały dzień. i tak powinno być! kocica

coś jest w tej czerwonej szmince. wczoraj w fazie ogarnięcia jakimś szczęściem, też kupiłam sobie czerwone mazidło (nie szminkę, ale błyszczyk). i nawet odważyłam się pomalować, pierwszy raz w życiu mi się podoba. ach, jak ten aparat leczy z kompleksów! witaj w klubie

Cytat:
Napisane przez kasiulka088 Pokaż wiadomość
Fryzurka swietna

Coraz blizej aparatu i wizji wyrwania mleczaka mojego bede wygladac jak menel bez 3kiojojoj a tu walentynki i wogole...chyba nie bedzie ciekawie...a wlasnie tak to jak jest z ten tego no... TYMI sprawami z aparatem :P hehehe ale down ze mnie ;p
dzięki!
a z TYMI sprawami jest normalnie bez rewelacji. chociaż czasem mąż mówi do mnie: "daj pocałować Twoje zameczki"

Cytat:
Napisane przez sincarne Pokaż wiadomość
sobie poczyta ostatnie strony my tu non stop o facetach paplamy

milutku-matko polko-jak ja się odchamic poszłam ostatnio to ruda wyszłam od fryzjera nie wiem co roztaczałam po drodze, panikę chyba, bo na pewno nie czar

a jak sobie dziś w nocy zagryzłam szczękę, to prawie gwiazdki z bólu zobaczyłam! jakoś tak przygryzłam sobie zamek, że jeden ząb zabolał że hej ho! ale nic nie odpadło na szczęście
o przepraszam - już nie matko polko, mów mi Tygrysico
z tym zagryzaniem też mam takie przeboje, eh... także łączę się z
Tobą w bólu

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
BOSKA szkoda że nie widziałam jej przed własnym ścięciem
cieszę się, że moje błagania spotkały się z waszym odzewem
dziękuję przed Tobą nic straconego, włosy nie zęby - odrosną. no i jak powiedział mój fryzjer - nie trawa - rosną cały rok
__________________

Edytowane przez milutek
Czas edycji: 2010-01-15 o 08:43
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:45   #1668
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
cieszę się, że moje błagania spotkały się z waszym odzewem
dziękuję przed Tobą nic straconego, włosy nie zęby - odrosną. no i jak powiedział mój fryzjer - nie trawa - rosną cały rok
ślicznie wyglądasz, pasuje ci fryzurka i tak dobrana do prościutkiego uśmiechu. moje 'sianko' na głowie musi mi solidnie odrosnąć, bo są zniszczone przez drastyczne zmiany kolorów. A powiedz mi malowałaś swoje włosy? moje oczka skupiły się na kolorku.
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:06   #1669
gorzalkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: centrum dowodzenia światem
Wiadomości: 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

dziewczeta ja chyba jakas felerna jestem.. od jakis 3 miesiecy nie widze zadnych postepow w prostowaniu. jedna 2 jak wczesniej wrocila do luku tak stoi w tym samym miejscu i to byla ta gorzej cofnieta a ta co byla lzej cofnieta to wogole sie nie rusza z miejsca ... dziwne to ..

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

pozatym wg mnie Milutek wygladasz BOSKO !
gorzalkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 09:23   #1670
milutek
Wtajemniczenie
 
Avatar milutek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 219
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz, pasuje ci fryzurka i tak dobrana do prościutkiego uśmiechu. moje 'sianko' na głowie musi mi solidnie odrosnąć, bo są zniszczone przez drastyczne zmiany kolorów. A powiedz mi malowałaś swoje włosy? moje oczka skupiły się na kolorku.
dziękuję jeszcze raz tak, są malowane, z tym, że jakąś delikatną farbą, która nie niszczy włosów. kolorek delikatny, ciepły, przypomina mi czekoladę, bardzo mi się podoba. z natury mam włosy koloru nijakiego, wpadającego w szaro - zielony

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez gorzalkaa Pokaż wiadomość
dziewczeta ja chyba jakas felerna jestem.. od jakis 3 miesiecy nie widze zadnych postepow w prostowaniu. jedna 2 jak wczesniej wrocila do luku tak stoi w tym samym miejscu i to byla ta gorzej cofnieta a ta co byla lzej cofnieta to wogole sie nie rusza z miejsca ... dziwne to ..

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

pozatym wg mnie Milutek wygladasz BOSKO !
dziękuję bardzo
zamieść fotkę z początku leczenia i teraz, ocenimy. pewnie tylko tak Ci się wydaje ale ja mam to samo, też mam wrażenie że nic się nie dzieje. tylko że dinozaury to już tak mają
__________________
milutek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:43   #1671
smiechotka
Rozeznanie
 
Avatar smiechotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 645
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez milutek Pokaż wiadomość
tylko że dinozaury to już tak mają
Kalosze , a nie dinozaury
__________________

Kalosza aparatkowa:
góra: 30.10.2008r.-21.10.2010r.
dół: 19.03.2009r.-7.07.2011r.
Koszt leczenia: 4 285zł.

Obsesja <3

smiechotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:05   #1672
Wenja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 442
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

"daj pocałować Twoje zameczki" jak to slodko brzmi


Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość
ale można nawet usunąć jak będziesz nosić aparat... nic się nie stanie jak nie zdążysz
no wlasnie wole miec cale to cierpienie psychiczne i niewyobrazany lek za soba pozniej zyc tylko w eufori aparatu i bolami zwiazanymi z nim a nie martic sie jeszcze tymi osemkami...


farbojcie wloski henna coraz wiecej kolorow jest a jakie wlosy po tym sa boskie miekkie niezniszczone pelne blasku no tylko szybko sie spiera ale cos wspanialego


zdjecie zrobione jak dla mnie to ono jest rozmazane i nic na nim nie widac
Wenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:31   #1673
moonlight88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 167
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Kalosz, czy dionozaury ja tez którąś z tych ras jestem NIESTETY A jakoś się mi wyprościły zębiska szybko wiec to chyba zależy głównie od predyspozycji zębowych Cała szczęsliwa jestem bo udało mi się dziś wydębić od dentyski skierowanie na wyrwanie 8 co prawda jednej ale to już jakiś postep bo ostatnio nie chciała mi wypisac wcale Więc bez panikacji 8 mozna wyrwać już nawet po zdjeciu aparatu Tylko się zastanawiam kiedy sesja i praktyki pozwolą mi udac sie z tym skierowaniem do chirurga.... ehhh jak pięknie być studentką.
moonlight88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:31   #1674
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

milutek, świetna fryzurka Wyglądasz w niej super!

Tak jak obiecałam zamieszczam zdjęcia - początkowe i z dzisiaj.

klada, super facet zareagował. Oby więcej takich było. Po cichu się pochwalę, że i u mnie dobrze się dzieje
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:59   #1675
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Laity, dobrze, ze tak zareagowal, szczegolnie, ze ma 17 lat
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:19   #1676
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Laity, dobrze, ze tak zareagowal, szczegolnie, ze ma 17 lat
17? No to jestem pełna podziwu, bo nie sądziłam, że tacy nastolatkowie jeszcze istnieją.

Ale stara krowa ze mnie swoją drogą
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:31   #1677
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Laity Pokaż wiadomość
17? No to jestem pełna podziwu, bo nie sądziłam, że tacy nastolatkowie jeszcze istnieją.

Ale stara krowa ze mnie swoją drogą
wgl on jest bardzo rozwazny jak na swoj wiek. Takiego chlopaka dzis to ze swieca szukac
Jutro sie z nim spotykam, to go o wiele bardziej poznam niz przez gg
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:51   #1678
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez Wenja Pokaż wiadomość
"daj pocałować Twoje zameczki" jak to slodko brzmi




no wlasnie wole miec cale to cierpienie psychiczne i niewyobrazany lek za soba pozniej zyc tylko w eufori aparatu i bolami zwiazanymi z nim a nie martic sie jeszcze tymi osemkami...


farbojcie wloski henna coraz wiecej kolorow jest a jakie wlosy po tym sa boskie miekkie niezniszczone pelne blasku no tylko szybko sie spiera ale cos wspanialego


zdjecie zrobione jak dla mnie to ono jest rozmazane i nic na nim nie widac
Ty pierzesz włosy?

wiem, wiem jestem okropna
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:54   #1679
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Boje sie tylko jednego momentu: jak sie przywitamy, to o czym zaczac rozmawiac? Jakies sugestie?
Nie chce, zeby zapadla cisza...
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:58   #1680
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. VIII :)

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Boje sie tylko jednego momentu: jak sie przywitamy, to o czym zaczac rozmawiac? Jakies sugestie?
Nie chce, zeby zapadla cisza...
może lepiej się zapoznajcie, pogadajcie o swoich zainteresowaniach albo coś
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.