Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy cz. II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-29, 08:38   #961
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
łeee... ja powiem nieskromnie ze na cerę nie potrzebuję nigdy nie miałam większych problemów, a od kiedy myję twarz żelem do higieny intymnej () mam twarzyczkę jak pupcia niemowlęcia )))
ale ogólnie to stwierdzam ze chyba mialam niedobory witamin z grupy B, po piciu pokrzywy itp., bo ostatnio wiecznie byłam zmęczona (na zasadzie z ebudziłam sie zmęczona) a dziś, mimo ze to po dropiero drugim dniu picic obudziłam sie wyspana pół godziny przed budzikiem wiec coś w tym musi być ...
To ciesz się swoją cerą. Bo ja jeszcze nie tak dawno temu też miałam właściwie idealną cerę, a teraz bez korektora ani rusz wyjść z domu . Też się przymierzałam żeby spróbować żelu do higieny intymnej do twarzy, ale po ostatnich przebojach z żelem Babydream wolę chyba zostać przy sprawdzonej ziaji Tintin i darować sobie eksperymenty dopóki nie wyleczę pobojowiska pobabydreamowskiego.
A co do niedoboru wit B to bardzo prawdopodobne, bo jeden z pierwszych objawów to właśnie zmęczenie

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
A ja się zastanawiam czy jest jakaś różnica pomiędzy drożdzami różnych firm dotychczas używałam Drożdży babuni,które wogóle nie śmierdziały,a w połączeniu z rosołkiem były dosłownie niebem w gebie jednak wczoraj wstąpiłam po drożdże,jednak były tylko Drożdże domowe. I te po rozpakowaniu śmierdziały okropnie,a z rosołem nie da się ich wypić,obrzydliwe a niby data ważności jest do 5 maja,więc przeterminowane nie są. Postanowiłam wykorzystać te do maseczki,a dzisiaj poszukam tych babuni. Jednak zastanawiam się,o co chodzi. W koncy drożdze to drożdże i nie powinno być różnic
Ja też piję drożdże babuni . I też zauważyłam, że drożdże różnych firm różnią się smakiem (babuni najsmaczniejsze ). Wg mnie jest to spowodowane tym, że różne firmy mają pewnie różne pożywki, na których te drożdże rosną i część tego podłoża jest razem z drożdżami prasowana w kostki i dlatego mają trochę inny smak. To wydaje mi się najlogiczniejszym wyjaśnieniem, bo same drożdże mają raczej ten sam smak.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 10:43   #962
renata12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 7
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Hej!
Ja rowniez dolaczam sie do grona pijacych drozdze. Dzis pierwszy raz zalalam je goraca woda i potem dolalam mleka i odrobine soli. No i wypilam, niezbyt dobre ale moze trzeba sie przyzwyczaic zeby cos osiagnaci poprawic swoj wyglad.
renata12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 11:14   #963
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość

łeee... ja powiem nieskromnie ze na cerę nie potrzebuję nigdy nie miałam większych problemów, a od kiedy myję twarz żelem do higieny intymnej () mam twarzyczkę jak pupcia niemowlęcia )))
ale ogólnie to stwierdzam ze chyba mialam niedobory witamin z grupy B, po piciu pokrzywy itp., bo ostatnio wiecznie byłam zmęczona (na zasadzie z ebudziłam sie zmęczona) a dziś, mimo ze to po dropiero drugim dniu picic obudziłam sie wyspana pół godziny przed budzikiem wiec coś w tym musi być ...
możesz coś więcej napisać.. żelem do higieny intymnej?

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
No ja swoją przygodę z drożdżami zaczęłam z 3 miesiące temu gdzieś. Efekty widziałam głównie na cerze, choć piłam ze względu na włosy . Ogólnie to ja piłam na zmniejszenie wypadania i muszę powiedzieć, że teraz wypada mi malutko włosów (ok 20 dziennie) i są wyraźnie mocniejsze, choć bardziej łączę ten efekt z faktem definitywnego odstawienia prostownicy, masażem i potem ewentualnie drożdżami (i skrzypem, który też popijam).
Ostatnio już nie piję drożdży (tak ze 2 tyg), ale chyba muszę wrócić do tego na jakiś czas, bo znowu pogorszyła mi się cera
Królikuj, królikuj, będę miała przynajmniej o co Cię zaczepiać na dzienniku regeneracji
po jakim czasie widziałaś poprawe w stanie cery?
JA głównie będe pić na włosy, ale cera mi się ostatnio coś zbuntowała i już nie jest tak gładka,więc trzeba działać za wczasu ;p
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:08   #964
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

drozdze sie pije? pierwsze slysze ja drozdzy to uzywam na buzke. robie sobie z nich papke i na twarz. i wydaje mi sie ze mi pomaga bo krostek praktycznie nie mam pewnie niedlugo bd wysyp ale tak czy tak mniejszy niz jakis czas temu a wtedy to byla masakra ale juz to przeszlosc nie narzekam ;P

no wiec jak sie robi te mikstury z drozdzy? pomagaja? na co sa?
prosilabym aby ktos mi napisal kilka przepisow. wiem ze jakbym poszukala to bym tutaj znalazla ale mi sie nie chce xD ))
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 12:28   #965
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
możesz coś więcej napisać.. żelem do higieny intymnej?
Jest na ten temat nawet wątek na Biochemii. Dość krótki, ale jednak: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324880

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
po jakim czasie widziałaś poprawe w stanie cery?
JA głównie będe pić na włosy, ale cera mi się ostatnio coś zbuntowała i już nie jest tak gładka,więc trzeba działać za wczasu ;p
Po ok. 2 tyg

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
drozdze sie pije? pierwsze slysze ja drozdzy to uzywam na buzke. robie sobie z nich papke i na twarz. i wydaje mi sie ze mi pomaga bo krostek praktycznie nie mam pewnie niedlugo bd wysyp ale tak czy tak mniejszy niz jakis czas temu a wtedy to byla masakra ale juz to przeszlosc nie narzekam ;P

no wiec jak sie robi te mikstury z drozdzy? pomagaja? na co sa?
prosilabym aby ktos mi napisal kilka przepisow. wiem ze jakbym poszukala to bym tutaj znalazla ale mi sie nie chce xD ))
A przeczytać pierwszego posta wątku to nie łaska?
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 16:46   #966
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja piję już od jakiś dwóch tygodni i chyba widać pierwsze efekty włosy jakby faktycznie szybciej rosły :P zobaczymy co będzie dalej
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 17:30   #967
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

troszke mi ten wątek rozjaśnił, co i dlaczego ..może sama nad tym pomyśle, a jakim żelem najlepiej myć?

ja juz kiedyś piłam drożdze ( cały luty ) i niestety przerwałam i dopiero dziś wracam do regularnego picia chociaż też nie wiem czy wytrwam , obawiam się że znów przerwe;(
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-02, 18:44   #968
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

a przez ile tak nalezy to pic aby bylo widac rezultaty?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-02, 18:47   #969
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
a przez ile tak nalezy to pic aby bylo widac rezultaty?
nie chce być niemiła ale czy ty umiesz czytać?

przecież 2posty wyżej masz odpowiedz
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:31   #970
pat111
Rozeznanie
 
Avatar pat111
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 680
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja mam inne pytanie, może głupie..pewnie głupie, ale mnie nurtuje. Od drożdżowych ciast, ciastek etc się tyje, czy od picia drożdży też? Zauważyłyście coś takiego?
__________________
Dbam o cerę!
Zapuszczam włosy!
Pielęgnuję ciało!
Pracuję nad opalenizną
Utrzymuję wagę

pat111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 15:56   #971
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez pat111 Pokaż wiadomość
Ja mam inne pytanie, może głupie..pewnie głupie, ale mnie nurtuje. Od drożdżowych ciast, ciastek etc się tyje, czy od picia drożdży też? Zauważyłyście coś takiego?
Ja sądzę, że takie ciasta tuczą nie dlatego, że zawierają drożdże tylko ze względu na inne składniki: cukier, mąka.
Nie wiem ile kalorii zawierają drożdże i szczerze mówiąc nigdy mnie to jakoś nie interesowało. Jedyne co moim zdaniem można zarzucić drożdżom ewentualnie w kwestii tuczenia to to, że podobno (ja sama tego nie zauważyłam) zwiększają apetyt
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 18:16   #972
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Costynuuna Pokaż wiadomość
możesz coś więcej napisać.. żelem do higieny intymnej?
Ogólnie to już nawet pomijając ten wątek to zel do higieny intymnej zaykle ma obniżone ph (zeby było kwaśne) co jest pbardziej przyjazne dla skóry bo ona również ma kwaśne(w zwykłych żelach do mycia raczej się tym nie przejmują ), a ze wzg.na zawartość kwasu mlekowego nawilża i - mam wrażenie- leciutko złuszcza skórę, a dla mojej malo kłopotliwej cery to wystarczyło zeby była gladka ))

A żeby nei było takie zuepłengo OT, to powiem ze ja ostatnio nie moge dojść zeby kupić kolejną porcję drożdży, wiec już od 3 dni nie piję...ale niedługo bede jechac do sklepu to sie zaopatrzę w miesięczny zapas a pozatym - próbowała któraś moze pić drożdże z mlekiem skondensowanym zamiast zwykłego? Bo mam wrażenie ze to by mogło fajnie smakować
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 19:51   #973
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

a ja właśnie popijam drożdże
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:13   #974
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja zaczęłam wczoraj, w przymierzałam się już wcześniej, ale nigdzie nie mogłam znaleźć drożdży ;O, odpiero w almie znalazłam.
Piję 1/6 kostki zalane pół szklanki wrzątku.
Ale tak myślę sobie, że 1/4 kostki były by lepsze efekty?
Bo chciałąbym żeby efekt był jakiś po 3 tyg., chodzi mi o to, że jak teraz przestałam brać cynk nie pogorszyła mi się cera, włosy i za ten czas znów był taki świetnie jak po tym cynku.
Tylko, że wzięłam chyba za mały zapas, a nie wiem kiedy znów będe w almie.
A piję drożdże bez dodatków, tylko z wodą i byłam bardzo ciekawa tego "ohydnego" smaku o którym wszyscy piszą i po otwarciu kostki obwąchałam ją
No i rzeczywiście śmierdziało, a po zalaniu dopiero. Jeszcze sobie postawiłam ten parujący kubek przed sobą i wąchałam
Po wsytygnięciu piłam, ale cały zapach szedł mi do nosa. Więc zatkałam i tak jest ok, nic nie czuć.
A potem patrze, a za mną stała moja mama, która chciała zobaczyć jak ja to piję i powiedziała mi, że ona też to kiedyś piła, jak była młoda i były strasznie ohydne i chciała zobaczyć mnie w akcji myśląc, że się zraże do zapachu ; P
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:20   #975
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

witam drożdżopijaczki jakiś czas temu też piłam drożdże, jednak zniechęciłam się przez ich smak. mam na myśli jednak smak nie taki prawdziwy, jaki powinny mieć drożdże (swego czasu piłam i smakowały inaczej, może w ostatnim czasie coś się zmieniło?), tylko taki kwaśny, jakby było z nimi coś nie tak - smak zupełnie nie podobny do smaku jaki drożdże mieć powinny. data na opakowaniach była ok (2 takie mi się trafily i się zniechęciłam), trzymane w lodówce (zresztą zaraz po kupieniu rozpakowałam i przyrządziłam napój). czy którejś z Was przytrafiło się coś podobnego?

edit: aha, chciałam jeszcze zapytać, czy któraś z Was wie może coś na temat możliwości kupienia drożdzy w piekarni? (podobno tam najświeższe.) może któraś nabywa właśnie tam? aha, to już jest inny rodzaj drożdży, prawda? o, właśnie przeczytałam w innym wątku, że są to drożdże żywe i nie nadają się do picia. a drożdże piwne? czy te też trzeba "zabijać" przed spożyciem? czy któraś z Was traktuje drożdże wrzątkiem przed wypiciem?

edit2: a, widzę, że namieszałam.. więc te zwykłe drożdże, to drożdże piekarskie - no tak, jakżeby inaczej, przecież dodaje się je do ciast i bułeczek.. ale czy trzeba je parzyć?
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683

Edytowane przez kurtyzana
Czas edycji: 2009-05-08 o 21:38
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-08, 21:45   #976
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja dziś pierwszy raz napiłam się drożdży. Zalałam je gotowanym mlekiem, żeby je zabić, smak nawet niezły. Poczekam na efekty.
- zapuszczam włosy od listopada 2008 r.
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 09:06   #977
aeronauta
Zakorzenienie
 
Avatar aeronauta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 728
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez kurtyzana Pokaż wiadomość
witam drożdżopijaczki jakiś czas temu też piłam drożdże, jednak zniechęciłam się przez ich smak. mam na myśli jednak smak nie taki prawdziwy, jaki powinny mieć drożdże (swego czasu piłam i smakowały inaczej, może w ostatnim czasie coś się zmieniło?), tylko taki kwaśny, jakby było z nimi coś nie tak - smak zupełnie nie podobny do smaku jaki drożdże mieć powinny. data na opakowaniach była ok (2 takie mi się trafily i się zniechęciłam), trzymane w lodówce (zresztą zaraz po kupieniu rozpakowałam i przyrządziłam napój). czy którejś z Was przytrafiło się coś podobnego?
Witaj . Spróbuj może kupić drożdże innej firmy, bo drożdże różnych firm różnią się trochę od siebie smakiem, więc może znajdziesz takie, które Ci podpasują.

Cytat:
edit: aha, chciałam jeszcze zapytać, czy któraś z Was wie może coś na temat możliwości kupienia drożdzy w piekarni? (podobno tam najświeższe.) może któraś nabywa właśnie tam? aha, to już jest inny rodzaj drożdży, prawda? o, właśnie przeczytałam w innym wątku, że są to drożdże żywe i nie nadają się do picia. a drożdże piwne? czy te też trzeba "zabijać" przed spożyciem? czy któraś z Was traktuje drożdże wrzątkiem przed wypiciem?
Co do drożdży z piekarni to myślę, że nie byłoby problemu z ich zakupem, ale sama nigdy takich nie kupowałam.
A drożdże trzeba zabijać zalewając je wrzącą wodą

Cytat:
edit2: a, widzę, że namieszałam.. więc te zwykłe drożdże, to drożdże piekarskie - no tak, jakżeby inaczej, przecież dodaje się je do ciast i bułeczek.. ale czy trzeba je parzyć?
, trzeba je traktować wrzątkiem.
aeronauta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 10:11   #978
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

dziękuję za odpowiedź.
lecę niedługo do sklepu po zakupki, to się zaopatrzę i zobaczymy, czy uda mi się pić drożdże regularnie (jestem strasznym leniuchem )
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 10:45   #979
kurtyzana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 282
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

mam pytanie. czy któraś z Was, pijąc drożdże, jednocześnie pije pokrzywę? nie w tym samym czasie oczywiście zastanawia mnie, czy to nie byłaby przesada..
dodatkowo przyjmuję też minerały, a czasem jogurt z niewielką ilością spiruliny.
__________________
postanowienia noworoczne:
=>dbam o włosy i paznokcie
=>czesciowy Vitarianizm
=>cwicze
=>medytacja i rozwoj
=>pozytywne nastawienie


drozdze od 24.01.11



wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=312683
kurtyzana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 08:46   #980
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

hejka dziewczyny mam powazny problem we wrzesniu mam ślub i wymyslilam sobie ze chce byc blomdynka na nim wiec zaczelam rozjaśniac wlosy pasemkami wszystko super idzie jestem co raz jesniejsza tylko mam jeden problem mam nadzieje ze mi pomozecie
wlosy jak wiadomo od rozjasniacz mocno sie pala wiadomo czas isc do fryzjera obciac koncowki ale zalezaloby mi na jakis dobrych sposobach domowych maseczek do odzywiania wlosow?? macie jakis pomysl?? slyszalam kiedys ze miesza sie nafte kosmetyczna z czyms tam np jajkiem czy jakos tak i swietnie odzywia.

Ja szczerze mowiac uzywalam kiedys oliwy z oliwek na wlosy i bardzo pomagalo moge polecic ale moze znacie jeszcze jakies sposoby??
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-11, 09:01   #981
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja też piję jednocześnie drożdże, pokrzywkę i herbatkę ze skrzypu. Nic niepokojącego nie zauważyłam. Pamiętam tylko o tym żeby pić to wszystko przez jakieś 2 , 3 miesiące, później miesiąc przerwy i od nowa.
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:00   #982
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym przyłączyć się do klubu . Zastanawiam się czy do drożdży zalanych gorącym mlekiem można również dodać łyżeczkę miodu? . Chyba powinno być dobrze..
Jak najbardziej można, robi się z tego pyszna, minimalnie alkoholowa pianka. Chociąż ja kiedyś nie używałam jej do picia, tylko jako maseczkę oczyszczająco-wygładzającą. Ale pić tez można, choć z tego co wiem, taki napój musi zawierać zabite wrzątkiem drożdże. I chyba z pianki nici.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2009-05-24 o 21:06
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:05   #983
kamakrk
Zadomowienie
 
Avatar kamakrk
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 342
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez allegro 098767890 Pokaż wiadomość
hejka dziewczyny mam powazny problem we wrzesniu mam ślub i wymyslilam sobie ze chce byc blomdynka na nim wiec zaczelam rozjaśniac wlosy pasemkami wszystko super idzie jestem co raz jesniejsza tylko mam jeden problem mam nadzieje ze mi pomozecie
wlosy jak wiadomo od rozjasniacz mocno sie pala wiadomo czas isc do fryzjera obciac koncowki ale zalezaloby mi na jakis dobrych sposobach domowych maseczek do odzywiania wlosow?? macie jakis pomysl?? slyszalam kiedys ze miesza sie nafte kosmetyczna z czyms tam np jajkiem czy jakos tak i swietnie odzywia.

Ja szczerze mowiac uzywalam kiedys oliwy z oliwek na wlosy i bardzo pomagalo moge polecic ale moze znacie jeszcze jakies sposoby??
Jeśli włosy Ci się wysuszają/wysuszyły to możesz nakładać olej kokosowy. Np. na noc a rano zmywać. Na pewno pomoże.
kamakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 21:10   #984
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Ja jutro wypróbuję drożdże z miodem. Wcześniej do drożdży dodawałam cukier, ale z miodem będą lepsze i do tego mleko, mniam, mniam... Ja od 8 maja piję drożdże.
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 09:18   #985
stokrotka_dorotka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wysyłam zaproszenia do *******.com - genialne nagrody.Pisać pw ze swoim mailem
Wiadomości: 208
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Ja sądzę, że takie ciasta tuczą nie dlatego, że zawierają drożdże tylko ze względu na inne składniki: cukier, mąka.
Nie wiem ile kalorii zawierają drożdże i szczerze mówiąc nigdy mnie to jakoś nie interesowało. Jedyne co moim zdaniem można zarzucić drożdżom ewentualnie w kwestii tuczenia to to, że podobno (ja sama tego nie zauważyłam) zwiększają apetyt
o kurcze ja piję drożdże od 1,5 miesiąca i od dwóch tygodni zauważyłam że mimo że jem tyle co wcześniej to ciągle jestem głodna
może to włśnie od drożdży
oprócz nich piję też pokrzywę skrzyp i szałwię
stokrotka_dorotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 12:37   #986
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

ja ostatnio zrobilam sobie te drozdze do picia. 1/3 kostki drozdzy zalalam goraca woda.. i dodalam kawałek kostki rosołowej.

odzucil mnie sam zapach ;D i stwierdziałam ze tego nie wypije.. az mi sie niedobrze zrobilo ;OO
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:53   #987
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
ja ostatnio zrobilam sobie te drozdze do picia. 1/3 kostki drozdzy zalalam goraca woda.. i dodalam kawałek kostki rosołowej.

odzucil mnie sam zapach ;D i stwierdziałam ze tego nie wypije.. az mi sie niedobrze zrobilo ;OO
samą pastą możesz sobie zaszkodzić... sss nie pij drożdży z bulionem jak tak bardzo nie smakuje to np. posłodź drożdże miodem ZDROWO )
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:01   #988
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cytat:
Napisane przez suwa89 Pokaż wiadomość
samą pastą możesz sobie zaszkodzić... sss nie pij drożdży z bulionem jak tak bardzo nie smakuje to np. posłodź drożdże miodem ZDROWO )
A dlaczego z bulionem nie? Pytam, bo wiele dziewczyn pije drożdże z kostką rosołową i sobie chwali.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 19:10   #989
Kashmira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

Cześć dziewczyny.Ja od 5 lat miałam ten sam problem z wypadaniem włosów.Niedawno naprawdę było już kiepsko, myślalam że będe nosić perukę.Próbowałam wszystkiego, lekarze rozkładali ręce, wyniki ok,jednak wypadały.Dermatolog przepisał mi loxon ale po tym jeszcze gorzej wychodzily. Gorszy stres i placz.Ale jakies czas temu zaczelam stosowac odzywke z nafty kosmetycznej i zoltka raz na tydzien, myje szamponem z czarnej rzepy, pije drozdze,i modle sie,.Moze to sie wyda komus smieszne ale od 2 tygodni stan moich wlosow sie poprawil, do tej pory wyciagalam garsciami okolo 200 dziennie a dzis przy czesaniu wypada tylko 5-10. Od 5 lat wreszcie mogę odetchnąc z ulgą,..Dlatego postanowilam podzielić sie z wami moimi doswiadczeniami. Dziewczyny głowa do góry, bedzie dobrze skoro mi pomogło a wiem ze ze mną tak jest ze malo co pomaga, to Wam napewno pomoze, tylko wiecej WIARY i cierpliwosci. życzę Wam z calego serca.Napisze za miesiac jakie beda zupelne efekty
Kashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:49   #990
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......;)

dołączam się do Waszego klubu! właśnie przyjęłam pierwszą porcję drożdży zalanych wrzątkiem i przyznam szczerze, że gorsze rzeczy się w życiu piło!

oby tylko wytrwać w tym postanowieniu
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.