Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-03, 07:07   #4531
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Nowa Paleta Natashy chyba do mnie woła (oczywiście ta jaśniejsza)
https://www.sephora.com/product/nata...478018:product

Dziś rano kawy nie potrzebowałam - wypadł mi jeden cień z paletki Szarloty Smokey eyes... normalnie prawie zawał
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 07:29   #4532
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pochwalcie sie dziewczyny co tam naklikalyscie na tej promce -23% w sepho . Ja dzis sie jeszcze nowa hudowa paleta dobilam .
Też kupiłam nową Hudę, z 10% rabatem z karty

Na promce kliknęłam ChT Hollywood w dwóch odcieniach (2 i 3), kredkę pod łuk brwiowy z ABH, małą paletkę Natashy w szarościach i rozświetlacz z Pat McGrath Divine Rose.
Stacjonarnie dodatkowo szminkę i róż ze świątecznej kolekcji Diora. Róż (Hologlam) jest dziwny i nie polecam - w bardzo bladej i suchej morelowo-koralowej bazie zanurzono fioletowawe drobinki. Efekt mi się nie podoba w ogóle - przynajmniej na razie.

Chciałam jeszcze jakaś szminkę od Charlotty, ale nie mogłam zdecydować się na odcień i zanim doszłam do jakichś wniosków, to promocja się skończyła
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2021-11-03 o 07:30
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 08:00   #4533
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Wyjaśnijmy jedno: minimalizm w moim wydaniu oznaczał zejście z 40 paletek do oczu do 15 - czyli nadal za duzo jak na fakt, że przecietnie mamy 2 oka nigdy nie zuzyję 1/10 tego co mam a załączył mi się tryb zakupoholika znowu
no i jak postanowiłam przetrzebić kolorówkę to wymyśliłam, że kase będę wydawać na pielęgnację... na chwilę obecną mam w zapasach ponad 150 kremów, trochę mniej pod oczy czy serum(serów?) itd
na prawdę czasem w nocy leżę i mam małe ataki paniki, że mnie to przytłacza, te ilości, te daty ważności coś...
Ja paletek cieni mam też tak z kilkanaście.
Z pielęgnacją faktycznie szalejesz Ale nie oceniam, nic nie mówię

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość

kojarzysz (albo wątek) jak wyglądał black friday u Szarloty? bo się zapisałam
w sumie nie wiem co chcę ale pewnie wszystko czego jeszcze nie mam
widziałam dużo peanów na cześc jej kremu pod oczy - ktos próbował pielęgnację?
Nie, niestety nie wiem jak to z czarnym piątkiem u Szarloty, ja tam kupowałam tylko raz.
Pielęgnacja od niej też mnie jakoś nie kusi.

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
najgorzej było jak sama byłam w usa i buty wyrzucałam żeby w walizce było miejsce na moje zakupy


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Też kupiłam nową Hudę, z 10% rabatem z karty
Róż (Hologlam) jest dziwny i nie polecam - w bardzo bladej i suchej morelowo-koralowej bazie zanurzono fioletowawe drobinki. Efekt mi się nie podoba w ogóle - przynajmniej na razie.
No właśnie byłam napalona na niego jak szczerbaty na suchary, ale po raz pierwszy chyba zrezygnowałam z zakupu po obejrzeniu filmiku/recenzji na youtubie Zwykle tam wszystko zachwalają pod niebiosa, a to widocznie musi być sążnisty bubel z tego różu I właśnie stamtąd się dowiedziałam, że jest chamsko drobinowy i wpada w lila/fiolet. No to nie, podziękowałam. Szkoda, bo taki łady się wydawał, a ja mam tak mało różów
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 08:05   #4534
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pochwalcie sie dziewczyny co tam naklikalyscie na tej promce -23% w sepho . Ja dzis sie jeszcze nowa hudowa paleta dobilam .
Zestaw miniaków Drunk Elephant, pełnowymiarowy krem protini, serum z vit c i hydra
https://www.sephora.pl/p/the-littles...aw-541509.html
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 08:10   #4535
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Któraś z was (przepraszam, nie pamietam) pisała tu, ze dostała zmacaną paletkę Too Faced…moja dziś dotarła (kliknieta z rabatem oczywiście) z odklejonym lusterkiem aż dziwne, ze cienie w całości. Napisałam do nich, ciekawe co wymyśla.
Może dostaniesz złotą poradę, że możesz to sobie przykleić Kropelką

Do mnie przyjechała potłuczona paletka cieni od Pat - ta poczwórna, lisica ją nazywam - voyeuristic vixen. Czaiłam się na nią tygodniami, kliknęłam z tym ostatnim rabatem w Sephorze i wczoraj przyjechała. W proszku (najbardziej oberwał matowy cień, pewnie maty są najbardziej kruche)
Dzwoniłam na infolinię i przyślą mi dzisiaj kuriera żeby to zabrał.
Kurde, potłuc tak pancerną paletkę, to już trzeba umieć.
No ale jak się ją wkłada bez żadnego zabezpieczenia tylko do papierowej torebki, z której kosmetyki często wypadają i latają po kartonie, to cóż się dziwić
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 09:00   #4536
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Ale sie obkupiłyście ślicznościami
Olu, daj znać jak wygląda ChT Hollywood-ja z załozenia nie używam baz, ale ta mnie troche kusi

Ja kupiłam brazer w kremie Hudy i Milk, korektor Narsa, brazer Hourglass i dwa zele do brwi Benefit, wiec zadnych szalenstw same basici

Zaczęłam używać pudru Charlote Tilbury Airbrush Flawless i na razie podoba mi sie gladziutka skóra jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 10:04   #4537
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Pochwalcie sie dziewczyny co tam naklikalyscie na tej promce -23% w sepho . Ja dzis sie jeszcze nowa hudowa paleta dobilam .
Ja fenty błyszczyk Heat 02 i ten zestawik świąteczny błyszczyków z drobinkami i korektor. Teraz trochę żałuję, że nie wzięłam mgiełki.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 10:41   #4538
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Nowa Paleta Natashy chyba do mnie woła (oczywiście ta jaśniejsza)
https://www.sephora.com/product/nata...478018:product

Dziś rano kawy nie potrzebowałam - wypadł mi jeden cień z paletki Szarloty Smokey eyes... normalnie prawie zawał





Ja kliknęłam tylko korektor z Pat. Będę miała okazje porównać go z nowym Lancome.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 10:52   #4539
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88977626]No właśnie byłam napalona na niego jak szczerbaty na suchary, ale po raz pierwszy chyba zrezygnowałam z zakupu po obejrzeniu filmiku/recenzji na youtubie Zwykle tam wszystko zachwalają pod niebiosa, a to widocznie musi być sążnisty bubel z tego różu I właśnie stamtąd się dowiedziałam, że jest chamsko drobinowy i wpada w lila/fiolet. No to nie, podziękowałam. Szkoda, bo taki łady się wydawał, a ja mam tak mało różów [/QUOTE]
Niestety kupowałam kompulsywnie w stacjo, nie zdążyłam obejrzeć filmików czy recenzji . Oczywiście zadziałały dwa standardowe dla „jeleni”, jak ja, haczyki - limitka oraz promocja cenowa. Stara jestem, a z głupoty się chyba nigdy nie wyleczę.

Czytałam (już po fakcie), że ten róż we wcześniejszej odsłonie (bez tłoczenia, w PL nie wiedzieć czemu niedostępnej) był trochę lepszy gatunkowo, a świąteczna wersja jest bardziej sucha.

Tak czy inaczej dobrze, że nie kupiłaś .

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88977639]Może dostaniesz złotą poradę, że możesz to sobie przykleić Kropelką

Do mnie przyjechała potłuczona paletka cieni od Pat - ta poczwórna, lisica ją nazywam - voyeuristic vixen. [/QUOTE]
Współczuję.
Nienawidzę takich historii. Sama teraz drżę o stan palety Hudy, na którą czekam.

A Kropelka to nie jest taki zły pomysł - właśnie kleiłam wczoraj rozświetlacz Pat. W pracy odebrałam przesyłkę, otworzyłam, sprawdziłam, było okej, a w domu po otwarciu wieczka zawartość wypadła. Po drodze nigdzie mi nie upadł ani nic podobnego, więc nie wiem jak to się stało . No nic - przykleiłam i na razie siedzi na miejscu .
Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Ale sie obkupiłyście ślicznościami
Olu, daj znać jak wygląda ChT Hollywood-ja z załozenia nie używam baz, ale ta mnie troche kusi

Ja kupiłam brazer w kremie Hudy i Milk, korektor Narsa, brazer Hourglass i dwa zele do brwi Benefit, wiec zadnych szalenstw same basici

Zaczęłam używać pudru Charlote Tilbury Airbrush Flawless i na razie podoba mi sie gladziutka skóra jest...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też masz zacne nabytki

Na razie użyłam Hollywood dwa razy, jako bazy pod makijaż i w sumie fajne to jest, choć tak naprawdę za krótko używam, żeby coś więcej powiedzieć. Na ten moment to dla mnie taki gadżet, ale może awansuje do kategorii „must have” - dam znać.

Puder ChT wrzucałam do koszyka i wyrzucałam, ostatecznie nie wzięłam, ale pewnie i tak w którymś momencie kupię
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 10:58   #4540
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Niestety kupowałam kompulsywnie w stacjo, nie zdążyłam obejrzeć filmików czy recenzji . Oczywiście zadziałały dwa standardowe dla „jeleni”, jak ja, haczyki - limitka oraz promocja cenowa. Stara jestem, a z głupoty się chyba nigdy nie wyleczę.

Czytałam (już po fakcie), że ten róż we wcześniejszej odsłonie (bez tłoczenia, w PL nie wiedzieć czemu niedostępnej) był trochę lepszy gatunkowo, a świąteczna wersja jest bardziej sucha.

Tak czy inaczej dobrze, że nie kupiłaś .
Kurczę wybacz, Olu. Myślałam, że go nie kupiłaś, a oglądałaś go tylko stacjonarnie i ostrzegasz przed zakupem. Nie chciałam dać Ci do zrozumienia żeś jeleń I każdy miewa jakieś wtopy, na to nie ma mocnych

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Współczuję.
Nienawidzę takich historii. Sama teraz drżę o stan palety Hudy, na którą czekam.

A Kropelka to nie jest taki zły pomysł - właśnie kleiłam wczoraj rozświetlacz Pat. W pracy odebrałam przesyłkę, otworzyłam, sprawdziłam, było okej, a w domu po otwarciu wieczka zawartość wypadła. Po drodze nigdzie mi nie upadł ani nic podobnego, więc nie wiem jak to się stało . No nic - przykleiłam i na razie siedzi na miejscu .

No widzisz, coś ta Pat niedoklejona bywa U mnie jeden z cieni w paletce też wypadł. Matowy za to był kompletnie pogruchotany i pobrudził wszystko, łącznie z moim swetrem jak to otworzyłam. Nic tu się uratować nie da.
Ale pewnie, masz rację. Co się da, to też sama naprawiam - podklejam, uklepuję itd. i używam

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-11-03 o 11:00
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 11:54   #4541
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88977639]Może dostaniesz złotą poradę, że możesz to sobie przykleić Kropelką

Do mnie przyjechała potłuczona paletka cieni od Pat - ta poczwórna, lisica ją nazywam - voyeuristic vixen. Czaiłam się na nią tygodniami, kliknęłam z tym ostatnim rabatem w Sephorze i wczoraj przyjechała. W proszku (najbardziej oberwał matowy cień, pewnie maty są najbardziej kruche)
Dzwoniłam na infolinię i przyślą mi dzisiaj kuriera żeby to zabrał.
Kurde, potłuc tak pancerną paletkę, to już trzeba umieć.
No ale jak się ją wkłada bez żadnego zabezpieczenia tylko do papierowej torebki, z której kosmetyki często wypadają i latają po kartonie, to cóż się dziwić [/QUOTE]


Współczuje, pamietam jak rozmawiałyśmy o tej paletce już jakiś czas temu. A ten kurier przynajmniej przywiezie Ci nową od razu czy będziesz czekać na rozpatrzenie reklamacji?
Ja w sumie mogę sobie to lusterko sama przykleić, ale mam nadzieje, ze wyślą mi nową, nieuszkodzoną, i ze dadzą jakiś rabat na przeprosiny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 12:28   #4542
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Współczuje, pamietam jak rozmawiałyśmy o tej paletce już jakiś czas temu. A ten kurier przynajmniej przywiezie Ci nową od razu czy będziesz czekać na rozpatrzenie reklamacji?
Reklamacja najpierw musi się odbyć Także pewnie sobie poczekam na nową kilka tygodni.
Jeszcze musiałam wysłać zdjęcia uszkodzeń na mejla, bo babka z infolinii powiedziała, że oni muszą najpierw to zobaczyć, zanim wyślą kuriera po odbiór. Jak dla mnie to przesada, ale cóż.

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Ja w sumie mogę sobie to lusterko sama przykleić, ale mam nadzieje, ze wyślą mi nową, nieuszkodzoną, i ze dadzą jakiś rabat na przeprosiny
Na pewno będziesz musiała odesłać tą popsutą zanim wyślą nową.
O robat na przeprosiny zawsze można się upomieć jakby co
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 13:46   #4543
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

No to słabo z ich strony, myślałam ze podmienia od razu. Pamiętam taką akcję z paletkami Hourglass, jak firma wchodziła do naszej S. Jakoś tak to było, ze zamiast paletki diffused (tej potrójnej) wysyłali inną wersje, chyba zdjęcia były pomylone na stronie. Tez wtedy ją kupiłam, tak samo kilka osób z tego wątku, była tu dyskusja w każdym razie, rozwiązali to tak, ze doslali tę prawidłowa paletkę z zamówienia, a drugą pozwolili zostawić w ramach rekompensaty. Gdzie te czasy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 15:07   #4544
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Nigdy nie dostałam z Pat rozwalonego, ani wypadającego A zawsze z amikowa zamawiałam więc transport niekrótki, ale zabezpieczenia mają tip top, a nasza sepohora to no ropznie, czasami w bable opakuje ale co z tego jak lata to po pudelku. A najczesciej sam papier. Ot, glupota.

A co do cieni, Hudy juz nie kupuję od dawna, wyleczyłam się z niej, ale ... własnie, jest jedno "ale", ta nowa nagle mi sie zaczęła podobac coraz bardziej, a opinie w necie ma rewelacyjne, ponoc jej najlepsza paleta. No i produkowana we Włoszech, to tez plus. A teraz gratis daja błyszczyk z tej kolekcji, oczywiscie wtedy nie wchodzi kod na 10% w kazdym razie myślę intensywnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 16:14   #4545
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88977891]Kurczę wybacz, Olu. Myślałam, że go nie kupiłaś, a oglądałaś go tylko stacjonarnie i ostrzegasz przed zakupem. Nie chciałam dać Ci do zrozumienia żeś jeleń I każdy miewa jakieś wtopy, na to nie ma mocnych


No widzisz, coś ta Pat niedoklejona bywa U mnie jeden z cieni w paletce też wypadł. Matowy za to był kompletnie pogruchotany i pobrudził wszystko, łącznie z moim swetrem jak to otworzyłam. Nic tu się uratować nie da.
Ale pewnie, masz rację. Co się da, to też sama naprawiam - podklejam, uklepuję itd. i używam [/QUOTE]
Przestań, nie ma o czym mówić, wcale nie odczułam, że dajesz mi coś do zrozumienia .
Jestem, a co najmniej bywam jeleniem i wiem o tym już od dawna, ale taki widać mój urok i na szczęście da się z tym żyć .

Wolę czasem sama coś naprawić niż reklamować, o ile rzecz jasna rzecz da się naprawić bezkolizyjnie i bez uszczerbku dla używalności produktu. Wypadające kamyki z ulubionych kolczyków przyklejam na dwuskładnikowy poxipol notorycznie

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nigdy nie dostałam z Pat rozwalonego, ani wypadającego A zawsze z amikowa zamawiałam więc transport niekrótki, ale zabezpieczenia mają tip top, a nasza sepohora to no ropznie, czasami w bable opakuje ale co z tego jak lata to po pudelku. A najczesciej sam papier. Ot, glupota.

A co do cieni, Hudy juz nie kupuję od dawna, wyleczyłam się z niej, ale ... własnie, jest jedno "ale", ta nowa nagle mi sie zaczęła podobac coraz bardziej, a opinie w necie ma rewelacyjne, ponoc jej najlepsza paleta. No i produkowana we Włoszech, to tez plus. A teraz gratis daja błyszczyk z tej kolekcji, oczywiscie wtedy nie wchodzi kod na 10% w kazdym razie myślę intensywnie
Ooo, dobrze słyszeć, że ma dobre opinie
Kliknęłam ze zniżką, bo nie było info o błyszczyku w gratisie. Wzięłabym z błyszczykiem w pełnej cenie
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 16:26   #4546
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ooo, dobrze słyszeć, że ma dobre opinie
Kliknęłam ze zniżką, bo nie było info o błyszczyku w gratisie. Wzięłabym z błyszczykiem w pełnej cenie
No cale yt "pieje" z zachwytu nad hudowa paleta zaczynam sie lamac a coz, najwyzej zawsze moge zbyc, jak stwierdze, ze to nie to
Ale mala poprawka, blyszczyko balsam jest poprzedni, nie ten z Rose Quartz, zmylilo mnie identyczne niemal opakowanie na zdjeciu W sumie popdoba mi sie bardziej ten nowy, no ale za 115 to nieee natomiast jak darmo, to moze byc i tamten

A paleta Hudy nie lapala sie na to 23% na wsio na makijaz, jak kod byl jeszcze aktywny?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2021-11-03 o 16:28
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 17:05   #4547
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cale yt "pieje" z zachwytu nad hudowa paleta zaczynam sie lamac a coz, najwyzej zawsze moge zbyc, jak stwierdze, ze to nie to
Ale mala poprawka, blyszczyko balsam jest poprzedni, nie ten z Rose Quartz, zmylilo mnie identyczne niemal opakowanie na zdjeciu W sumie popdoba mi sie bardziej ten nowy, no ale za 115 to nieee natomiast jak darmo, to moze byc i tamten

A paleta Hudy nie lapala sie na to 23% na wsio na makijaz, jak kod byl jeszcze aktywny?
Kod z balsamem juz nie wchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 17:08   #4548
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kod z balsamem juz nie wchodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale szybko zszedl, kolo 13 mi jeszcze wlazil w symulacji
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-03, 17:37   #4549
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale szybko zszedl, kolo 13 mi jeszcze wlazil w symulacji
Szkoda dlugo czekałam zeby go jakoś godnie użyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-03, 18:04   #4550
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Szkoda dlugo czekałam zeby go jakoś godnie użyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No lepiej klikac za pobraniem od razu, zawsze mozna potem zwrocic jak sie odwidzi, niz nie klikac i zalowac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 11:06   #4551
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No lepiej klikac za pobraniem od razu, zawsze mozna potem zwrocic jak sie odwidzi, niz nie klikac i zalowac
Masz rację, ale nic do mnie nie przemawiało. No nic, nauczka na przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 11:53   #4552
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Masz rację, ale nic do mnie nie przemawiało. No nic, nauczka na przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja sie juz nauczylam na takich rozczarowaniach wlasnie, ze wole kliknac najwyzej zwroce/nie odbiore, niz potem wkurzac sie na siebie, ze nie skorzystalam z okazji, oczywiscie tylko wtedy jesli naprawde cos chce, ale mam tylko watpliwosci czy mi sie na zywo spodoba, bo tak na sile, bo fajny kod etc to nieee

Mari, beda inne fajne kody jeszcze Idzie BF wiec kto wie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 12:28   #4553
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No cale yt "pieje" z zachwytu nad hudowa paleta zaczynam sie lamac a coz, najwyzej zawsze moge zbyc, jak stwierdze, ze to nie to
Ale mala poprawka, blyszczyko balsam jest poprzedni, nie ten z Rose Quartz, zmylilo mnie identyczne niemal opakowanie na zdjeciu W sumie popdoba mi sie bardziej ten nowy, no ale za 115 to nieee natomiast jak darmo, to moze byc i tamten

A paleta Hudy nie lapala sie na to 23% na wsio na makijaz, jak kod byl jeszcze aktywny?
Na pewno bardziej opłacało się wziąć błyszczyk niż 10% zniżkę, ale dylemat już bezprzedmiotowy .

Wydaje mi się, że wrzucili Hudę na stronę dzień po zakończeniu promo na 23%, w a każdym razie ja ją zauważyłam jak już było po promocji.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 12:46   #4554
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na pewno bardziej opłacało się wziąć błyszczyk niż 10% zniżkę, ale dylemat już bezprzedmiotowy .

Wydaje mi się, że wrzucili Hudę na stronę dzień po zakończeniu promo na 23%, w a każdym razie ja ją zauważyłam jak już było po promocji.
I tak fajniejszy blyszczyk jest ten nowy, od tego co dawali, wiec nie ma co zalowac a 10% też pieszo nie chodzi

Huda 1 pojawila sie na stronie, ale wlasnie nie wiem do kiedy obowiazywal tamten kod, stad pytanie. Ale jak nie wchodzila, to chyba do 31.10 byl.
Wyslali Ci juz? Moja dalej nie, a zazwyczaj wysylka prawie od razu pewnie ich zawalily te zamowienia z kodem MUP
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 13:20   #4555
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88966663]Tak, to coś takiego
Sprzedają tam osoby prywatne jak i sklepy. System ocen jest też podobny, wystawia się opinię i określa liczbę gwiazdek. Najwygodniej płacić paypalem.
Nie bój żaby, mają też program ochrony kupujących. Kupuję tam od wieków.

A z innej beczki, elizka1987- testowałaś już może podkład od Lisy ? Ja zamówiłam dwa próbniki w najjaśniejszych odcieniach i jakoś trudno mi dobrać kolor. Chyba trzeba będzie mieszać. Ale muszę powiedzieć, że bardzo naturalnie wygląda na skórze, nie włazi w pory, fajnie się w nią wtapia. Krycie ma średnie, ale można dobudować bez efektu pudernicy. Na razie jestem bardzo na tak, potestuję jeszcze pozostałe kolory, które mam w tych próbnikach. On ma podobno jakąś specjalną formułę 'self setting', nie wymaga pudrowania i faktycznie jest trwały, jakoś mniej mi się przetłuszcza skóra pod nim (ale też nie wysusza). Ciekawe.[/QUOTE]Przetestowalam podkład od Lisy. Podoba mi się i na pewno zamówię. Mialam chwile zawahania jeśli chodzi o kolory. Do twarzy idealnie pasuje mi nr 7, ale do szyji 5 . Ostatecznie biorę nr 5.
Czytam jeszcze, że maja być cienie od Lisy. Oni chyba chcą mnie zbankrutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2021-11-04 o 13:55
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 14:38   #4556
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przetestowalam podkład od Lisy. Podoba mi się i na pewno zamówię. Mialam chwile zawahania jeśli chodzi o kolory. Do twarzy idealnie pasuje mi nr 7, ale do szyji 5 . Ostatecznie biorę nr 5.
Czytam jeszcze, że maja być cienie od Lisy. Oni chyba chcą mnie zbankrutować
A ja dalej nie wiem
Muszę mieszać; brakuje mi neutalnego jasnego koloru między jedynką a czwórką. Jedynka jest przejasna i neutralna, dwójka bardzo jasna, ale różowa, trójka i czwórka są już zbyt żółte (i zbyt ciemne). Myślałam, żeby mieszać piątkę, która jest dla mnie za ciemna o jakieś trzy tony, ale przynajmniej neutalna, z jedynką.
Ja nie wiem co jest z tą kolorystyką u Lisy. Wiecznie mam problemy z dobraniem dla siebie koloru.

O cieniach też słyszałam
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 14:50   #4557
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;88979949]A ja dalej nie wiem
Muszę mieszać; brakuje mi neutalnego jasnego koloru między jedynką a czwórką. Jedynka jest przejasna i neutralna, dwójka bardzo jasna, ale różowa, trójka i czwórka są już zbyt żółte (i zbyt ciemne). Myślałam, żeby mieszać piątkę, która jest dla mnie za ciemna o jakieś trzy tony, ale przynajmniej neutalna, z jedynką.
Ja nie wiem co jest z tą kolorystyką u Lisy. Wiecznie mam problemy z dobraniem dla siebie koloru.

O cieniach też słyszałam [/QUOTE]O to faktycznie jesteś bledziutka. Dla mnie ta 5 też mogłaby być odrobinkę bardziej neutralna, ale to chyba najlepsze dopasowanie dla mnie. Widziałam, że podkład będzie za 44 funtów. Niby w ciągu 1-2 dni ma być newsletter ze szczegółami. Ja nie rozumiem czemu marki tak odwlekają podanie takich informacji. Przecież i tak to chce kupić. Nie trzeba mnie bardzirk nakręcać . Ciekawe jak te cienie, bo jeszcze nigdzie mi zdjęcie nie mignęło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 16:13   #4558
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Przetestowalam podkład od Lisy. Podoba mi się i na pewno zamówię. Mialam chwile zawahania jeśli chodzi o kolory. Do twarzy idealnie pasuje mi nr 7, ale do szyji 5 . Ostatecznie biorę nr 5.
Czytam jeszcze, że maja być cienie od Lisy. Oni chyba chcą mnie zbankrutować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obczailam 2 dni temu te odcienie w necie i mniej wiecej wiem w ktory celowac, obym trafila Zeby tylko podklad ogolnie tez mi podszedl to byloby fajnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 16:53   #4559
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Obczailam 2 dni temu te odcienie w necie i mniej wiecej wiem w ktory celowac, obym trafila Zeby tylko podklad ogolnie tez mi podszedl to byloby fajnie
I który kolor Ci podpasował?

Pojawiłasię data wypuszczenia podkładu - najbliższa sobota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.


Edytowane przez elizka1987
Czas edycji: 2021-11-04 o 18:12
elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-04, 18:19   #4560
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVIII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
I tak fajniejszy blyszczyk jest ten nowy, od tego co dawali, wiec nie ma co zalowac a 10% też pieszo nie chodzi

Huda 1 pojawila sie na stronie, ale wlasnie nie wiem do kiedy obowiazywal tamten kod, stad pytanie. Ale jak nie wchodzila, to chyba do 31.10 byl.
Wyslali Ci juz? Moja dalej nie, a zazwyczaj wysylka prawie od razu pewnie ich zawalily te zamowienia z kodem MUP
Tak, promocja skończyła się 31.10. Pewnie Hudę celowo wrzucili dzień później .

Moja też jeszcze niewysłana.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-05 07:34:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:11.