Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 10:46   #301
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez nina90 Pokaż wiadomość
Piękna jest, niestety poza moim zasięgiem

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Niewytrzymam... chcę korala

Ja też, ja też. A byłam pewna że się nie wkręcę

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
cóż mogę powiedzieć... KUPUJ
Nie ma to jak dobra rada
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:31   #302
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

dzień dobry wszystkim
wklejam zaległe zakupy choć zdjęcia nie najlepsze, może jak będzie więcej słońca to zrobię profesjonalną sesję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P2180027.jpg (154,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2180011.jpg (120,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2180005.jpg (67,3 KB, 103 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2180001.jpg (68,8 KB, 50 załadowań)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:39   #303
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Nie ma to jak dobra rada
jedyna słuszna

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wklejam zaległe zakupy choć zdjęcia nie najlepsze, może jak będzie więcej słońca to zrobię profesjonalną sesję
ale fajna strasznie podobają mi się takie symetryczne bransoletki ale zawsze żal mi kupować drugiego takiego samego korala gdy jeszcze tylu innych cudnych nie mam
martinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 11:51   #304
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gacik19 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj pod Frankfurtem w Main Taunus Zentrum i napatrzyłam się na różne biżu modułowe
szkoda że tylko napatrzyłam - ale po tej wizycie stwierdzam że tutaj Pandora to taka średnia półka biżuterii
jak to mówią to co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą ...
Jeden wielki salon Pandory i w każdym jubilerskim sklepie stoisko w sumie chyba z 8 ich było
strasznie mi się spodobał Thomas Sabo, Giorgio Martello (nawet wzięłam katalog), Fossil, i http://www.christ.de/index.jsf

ehh ...
moim zdaniem - pandora to biżuteria ze średniej półki, na pewno nie można jej porównywać do biżuterii luksusowej jak Boucheron czy Chopard, ale u nas uważana jest za dosyć drogą, co jest zrozumiałe biorąc pod uwagę sytuację ekonomiczną naszego kraju
a poza tym - chyba nikt nie kupuje biżuterii kierując się "rankingiem" ( no, chyba, że mówimy o inwestycjach z punktu widzenia ekonomii)
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:13   #305
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

kluczymordka śliczności

sorina oddawaj korale

Nika_2000 Te perłowe serduszka są piękne
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:15   #306
gacik19
Raczkowanie
 
Avatar gacik19
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 127
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
wklejam zaległe zakupy
bardzo fajna skórka
podobają mi się takie symetryczne kompozycję

Nika, w moim poprzednim poście chodziło mi o brutalne zderzenie się 2 różnych rzeczywistości ... i bardziej o to że, każda z nas celebruje zakup nowego korala jakby wygrała w totka, ogląda, przegląda, obfaca i cieszy się z niego jak dziecko, a w DE to co to dla Nich wydanie 30 euro na korala - NIC ...
__________________
Pandora
gacik19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:29   #307
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Lusia 13 Pokaż wiadomość
Niewytrzymam... chcę korala

Sorina, Kluczy piękne...
Cierpię na to samo

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wklejam zaległe zakupy choć zdjęcia nie najlepsze, może jak będzie więcej słońca to zrobię profesjonalną sesję
Uwielbiam kompozycje symetryczne!
Nie musi to być dokładne odwzorowanie, ale kształtem, wielkością i kolorystyką uwielbiam Szczególnie że jest tylko korali które warto kupić

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gacik19 Pokaż wiadomość
bardzo fajna skórka
podobają mi się takie symetryczne kompozycję

Nika, w moim poprzednim poście chodziło mi o brutalne zderzenie się 2 różnych rzeczywistości ... i bardziej o to że, każda z nas celebruje zakup nowego korala jakby wygrała w totka, ogląda, przegląda, obfaca i cieszy się z niego jak dziecko, a w DE to co to dla Nich wydanie 30 euro na korala - NIC ...
To prawda, smutna ale prawda. Niestety to samo zjawisko zauważyłam w USA, gdzie co druga kobieta ma Pandore, a na okazje od swojej połówki dostaje 5korali, a nie jak my 1 Brutalna rzeczywistość: większe zarobki, mniejsze ceny. U nas jest dokładnie odwrotnie..
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 12:31   #308
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gacik19 Pokaż wiadomość
bardzo fajna skórka
podobają mi się takie symetryczne kompozycję

Nika, w moim poprzednim poście chodziło mi o brutalne zderzenie się 2 różnych rzeczywistości ... i bardziej o to że, każda z nas celebruje zakup nowego korala jakby wygrała w totka, ogląda, przegląda, obfaca i cieszy się z niego jak dziecko, a w DE to co to dla Nich wydanie 30 euro na korala - NIC ...
zgadzam się - widać to chociażby na fb, gdzie laski z zagramanicy wrzucaja swoje branso i ile mają złotych zawieszek, a u nas co....
dla mnie nawet srebrny koralik powyżej 2 stów to też spory wydatek

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

dziękuję za wszystkie komplementy
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:56   #309
ania_wu
Zadomowienie
 
Avatar ania_wu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 068
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Nika ale śliczna
ania_wu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:15   #310
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Nika, bardzo ładna

A to mój dzisiejszy nabytek, klips, denerwowało mnie jak zawieszki się przesuwały na bransoletce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg srebrna-zawieszka-pandora-ab-s-000-pad-79873ps.jpg (17,5 KB, 28 załadowań)
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:32   #311
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
jedyna słuszna
Tia, tylko jeszcze nie przyszło moje jedno zamówienie, a ja już myślę nad następnym

Natomiast co do Pandory w DE... czy ja mam dobre wrażenie, że w poszczególnych krajach wygrywa albo Pandora, albo Trollbeads? Tak mi się wydaje że w Niemczech właśnie Pandora, a np. w Stanach Trolle... a może tylko ja mam takie nieuzasadnione przeświadczenie.
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 13:43   #312
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
Tia, tylko jeszcze nie przyszło moje jedno zamówienie, a ja już myślę nad następnym

Natomiast co do Pandory w DE... czy ja mam dobre wrażenie, że w poszczególnych krajach wygrywa albo Pandora, albo Trollbeads? Tak mi się wydaje że w Niemczech właśnie Pandora, a np. w Stanach Trolle... a może tylko ja mam takie nieuzasadnione przeświadczenie.
Ja w Stanach nie spotkałam żadnego sklepu Trolli w CH, ani na rękach kobitek Natomiast Pandory dużo, ale to też może zależeć od miejsca

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Nika, bardzo ładna

A to mój dzisiejszy nabytek, klips, denerwowało mnie jak zawieszki się przesuwały na bransoletce

Jeszcze nie widziałam Poproszę o zdjęcia na żywo
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:56   #313
toska33
Raczkowanie
 
Avatar toska33
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 258
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wklejam zaległe zakupy choć zdjęcia nie najlepsze, może jak będzie więcej słońca to zrobię profesjonalną sesję
piękna

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
zgadzam się - widać to chociażby na fb, gdzie laski z zagramanicy wrzucaja swoje branso i ile mają złotych zawieszek, a u nas co....
dla mnie nawet srebrny koralik powyżej 2 stów to też spory wydatek

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

dziękuję za wszystkie komplementy

Ale z drugiej strony jakby było nas stać na zakup wszystkich korali na raz.... to nie byłoby żadnej frajdy.... żadnych chciejstw.....żadnych marzeń....
__________________
Bo w oczach tkwi siła duszy.
toska33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:02   #314
VioletJewel
Raczkowanie
 
Avatar VioletJewel
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 465
GG do VioletJewel
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

W Stanach wg. mnie też "wygrywa" Pandora, z tego, co piszą dziewczyny na międzynarodowych forach. Podobno dzieje się tak na skutek agresywnej polityki sprzedaży, stawianiu wszędzie swoich stoisk, które coraz częściej wypierają TB (dawniej było tak, że u jednego jubilera mogły być zarówno stoiska TB i Pandory, teraz może być tylko Pandora). Wystarczy też popatrzeć na filmiki na youtube, gdzie mnóstwo dziewczyn chwali się swoimi Pandorkami pokazując korala po koralu, a Trollami bodajże 3 (nie liczę króciutkich 0,5 minutowych filmików "I took my Trollbeads to..." bo wg. mnie są kompletnie bez sensu

A jeśli chodzi o naszą polską biedę, to osobiście wolę mieć kilkanaście koralików i cieszyć się z nich jak dziecko, niż mieć po 20 z jednego wzoru, jak to nierzadko widać u trollowiczek ze świata

Edytowane przez VioletJewel
Czas edycji: 2012-02-18 o 14:07
VioletJewel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:21   #315
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Ja w Stanach nie spotkałam żadnego sklepu Trolli w CH, ani na rękach kobitek Natomiast Pandory dużo, ale to też może zależeć od miejsca
Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
W Stanach wg. mnie też "wygrywa" Pandora, z tego, co piszą dziewczyny na międzynarodowych forach. Podobno dzieje się tak na skutek agresywnej polityki sprzedaży, stawianiu wszędzie swoich stoisk, które coraz częściej wypierają TB (dawniej było tak, że u jednego jubilera mogły być zarówno stoiska TB i Pandory, teraz może być tylko Pandora). Wystarczy też popatrzeć na filmiki na youtube, gdzie mnóstwo dziewczyn chwali się swoimi Pandorkami pokazując korala po koralu, a Trollami bodajże 3 (nie liczę króciutkich 0,5 minutowych filmików "I took my Trollbeads to..." bo wg. mnie są kompletnie bez sensu

To troche dziwne, skoro Trolle były pierwsze. Choć w sumie macie racje z tą polityką sprzedaży, wystarczy popatrzeć jak jest u nas - reklama Pandory reklamą pogania, a Trolle sobie siedzią cicho
Choć dla mnie to dobrze, bo ja nie lubię mieć biżuterii która jest popularna

Natomiast co do posiadania całej masy koralików, w tym kilka egzeplarzy tego samego korala to do mnie to nie przemawia Rozumiem, że ktoś chce dążyć do symetrii, sama chciałabym mieć w miarę symetryczną bransoletke, ale nie dosłownie. Raczej chodzi mi o to żeby symetryczny był styl i kolorystyka - tak jak np. w bransoletkach magdadro.
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:35   #316
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez naiat Pokaż wiadomość
To troche dziwne, skoro Trolle były pierwsze. Choć w sumie macie racje z tą polityką sprzedaży, wystarczy popatrzeć jak jest u nas - reklama Pandory reklamą pogania, a Trolle sobie siedzią cicho
Choć dla mnie to dobrze, bo ja nie lubię mieć biżuterii która jest popularna

Natomiast co do posiadania całej masy koralików, w tym kilka egzeplarzy tego samego korala to do mnie to nie przemawia Rozumiem, że ktoś chce dążyć do symetrii, sama chciałabym mieć w miarę symetryczną bransoletke, ale nie dosłownie. Raczej chodzi mi o to żeby symetryczny był styl i kolorystyka - tak jak np. w bransoletkach magdadro.

U nas wydaje mi się że brak reklamy trolli wynika z mniejszego zainteresowania i braku kasy na reklamę Wg mnie nawet niewielka ale jakaś zdecydowanie podniosłaby im dochody, bo po prostu dużo osób błędnie uważa że to podróba pandory
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:20   #317
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
U nas wydaje mi się że brak reklamy trolli wynika z mniejszego zainteresowania i braku kasy na reklamę Wg mnie nawet niewielka ale jakaś zdecydowanie podniosłaby im dochody, bo po prostu dużo osób błędnie uważa że to podróba pandory

O to fakt. Jak wspomniałam że od jakiegoś czasu marzą mi się Trolle i w końcu je mam to usłyszałam " a co to? jakaś tańsza Pandora? w sensie jakaś podróbka?" a jak próbowałam wyjaśnić o co chodzi to dziewczyna która Pandore miała popatrzyła na mnie jak na kosmitke.


Tak w ogóle to nie moge sobie znaleźć miejsca bo czekam na listonosza, a wiem że jak nie przyszedł to już nie przyjdzie, dopiero po weekendzie a to strasznie długo
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:57   #318
vegutka
Raczkowanie
 
Avatar vegutka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 457
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Ja też nie słyszałam o Trollbeads, aż do momentu wejścia na ten wątek. A znalazłam go przypadkiem, szukając info na temat bransoletki Kelly melu, która mi się spodobała i ją w końcu kupiłam. Ale jak poczytałam tu o Trollach, to na jednej "sznurkowej" branso się skończyło, a zaczęła miłość do Trolli. Jakoś Pandora mi do końca nie spasowała, choć byłam w salonie i pooglądałam na spokojnie korale...sama nie wiem, czemu, bo też jest piękna, zwłaszcza taka w srebrno-złotej tonacji...ale jakoś chciałam tylko jedną z tych firm i padło na Trollki
vegutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:28   #319
valorien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Kupiłam...
Zdjęcia jutro
valorien jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 17:34   #320
aliena7
Zadomowienie
 
Avatar aliena7
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 580
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gacik19 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj pod Frankfurtem w Main Taunus Zentrum i napatrzyłam się na różne biżu modułowe
szkoda że tylko napatrzyłam - ale po tej wizycie stwierdzam że tutaj Pandora to taka średnia półka biżuterii
jak to mówią to co dla jednych jest sufitem dla innych jest podłogą ...
Jeden wielki salon Pandory i w każdym jubilerskim sklepie stoisko w sumie chyba z 8 ich było
strasznie mi się spodobał Thomas Sabo, Giorgio Martello (nawet wzięłam katalog), Fossil, i http://www.christ.de/index.jsf

ehh ...
cokolwiek kupisz,to zawsze znajdzie się wyższa/droższa półka biżuteri niemniej jednak Pandora nie jest jednak dostępna dla wszystkich polek

mam torebkę Fossil i ja kocham

Cytat:
Napisane przez VioletJewel Pokaż wiadomość
A jeśli chodzi o naszą polską biedę, to osobiście wolę mieć kilkanaście koralików i cieszyć się z nich jak dziecko, niż mieć po 20 z jednego wzoru, jak to nierzadko widać u trollowiczek ze świata
posiadanie wielu koralików z jednego wzoru wcale nie wyklucza kochania ich i cieszenia się nimi "jak dziecko" szczególnie jeśli chodzi o trolle sama właśnie odłożyłam sobie drugi Czrny Jedwab,bo ten który posiadam jest ...czekoladowy z czarną "nitką" a ten odłożony jest piękny fioletowy
__________________
Wszyscy jesteśmy bardzo dojrzali,dopóki ktoś nie przyniesie folii bąbelkowej
__________________

2011-01-02, 17:45 #2206
"idę popatrzeć na trolle i pandory TYLKO popatrzeć!" -----> 2013

__________________
-57-61-66-69-95...........efekt jo-jo...........117!
aliena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:45   #321
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

i to jest fajne w trolach - mozesz miec niby takie same korale,a tak naprawde różnią sie od siebie i super kompozycje mozna z nich tworzyc - np lazurowe pecherzyki albo dzikie koty
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 17:59   #322
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez vegutka Pokaż wiadomość
Ja też nie słyszałam o Trollbeads, aż do momentu wejścia na ten wątek. A znalazłam go przypadkiem, szukając info na temat bransoletki Kelly melu, która mi się spodobała i ją w końcu kupiłam. Ale jak poczytałam tu o Trollach, to na jednej "sznurkowej" branso się skończyło, a zaczęła miłość do Trolli. Jakoś Pandora mi do końca nie spasowała, choć byłam w salonie i pooglądałam na spokojnie korale...sama nie wiem, czemu, bo też jest piękna, zwłaszcza taka w srebrno-złotej tonacji...ale jakoś chciałam tylko jedną z tych firm i padło na Trollki
A ja o Trollbeads dowiedziałam się na wątku na forum gazeta gdzie były krytykowane
A co do Pandory to nie chce się wypowiadać, żeby nie być źle zrozumianą. Powiem tylko że wybrałam Trolle

Cytat:
Napisane przez valorien Pokaż wiadomość
Kupiłam...
Zdjęcia jutro
Co kupiłaś? Pisz szybciutko

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
i to jest fajne w trolach - mozesz miec niby takie same korale,a tak naprawde różnią sie od siebie i super kompozycje mozna z nich tworzyc - np lazurowe pecherzyki albo dzikie koty
A to fakt, ja tak pomyślałam o agatach, ale dużo jest korali które różnie wyglądają w zależności od egzemplarza.
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:08   #323
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Ja tez dowiedziałam sie o trollach tu
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:37   #324
patgozolek
Zadomowienie
 
Avatar patgozolek
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 251
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Ja tez dowiedziałam sie o trollach tu
Ja też i wszędzie gdzie w nich nie pójdę wszyscy sądzą że to podróba Pandory i patrzą na mnie jak na głąba jak tłumaczę że nie
__________________
wszystko to tylko kwestia czasu

Affection, acceptance and unconditional love. We all want it. We all look for it. But, when we find it, it’s flat out terrifying.



Nie ma większego oszusta niż ten, kto oszukuje sam siebie.
patgozolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:40   #325
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

A ja mam to juz gdzies trolle są piękne i ja je kocham
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 18:52   #326
Miramar
Rozeznanie
 
Avatar Miramar
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 845
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez gacik19 Pokaż wiadomość
bardzo fajna skórka
podobają mi się takie symetryczne kompozycję

Nika, w moim poprzednim poście chodziło mi o brutalne zderzenie się 2 różnych rzeczywistości ... i bardziej o to że, każda z nas celebruje zakup nowego korala jakby wygrała w totka, ogląda, przegląda, obfaca i cieszy się z niego jak dziecko, a w DE to co to dla Nich wydanie 30 euro na korala - NIC ...
Z tym się nie zgodzę, mam znajomą, dla której kupno koralika Pandory to pestka, nie ma tygodnia, aby sobie czegoś tam nie kupiła i nie mówię tu o najtańszych sreberkach. Stać ją na to, nie celebruje zakupów, czasami kupuje wręcz hurtowo. Mam takze przyjaciółkę mieszkającą od wielu lat w Niemczech, pracującą jako przełożona pielęgniarek i dla niej zakup pojedynczego korala za 30 euro (od kilku lat zbiera Pandorę) to nie jest nic. Ma takie same problemy jak większość z nas: spłata kredytu na mieszkanie, wydatki na dziecko, odłozenie czegoś na wakacje itd. Ostatnio przyznała, ze na święta kupili z TŻ tylko skromny prezent dla syna, sobie nic, bo wszystkie oszczędności poszły na poważną operację i miesięczny pobyt w klinice dla zwierząt ich ukochanego psiaka. Zarobki w Niemczech, wcale nie są juz takie wysokie jak kiedyś, a koszty utrzymania są naprawdę duże.

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Ja w Stanach nie spotkałam żadnego sklepu Trolli w CH, ani na rękach kobitek Natomiast Pandory dużo, ale to też może zależeć od miejsca

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------




Jeszcze nie widziałam Poproszę o zdjęcia na żywo
Muszę przyznać, że zwiedzając prawie wszystkie centra handlowe w Miami i okolicach nie trafiłam ani na jedno stoisko Trolli, choć szukałam, Pandora była, ale salony nie powalały urodą, ani wielkością - były to wręcz mini-stoiska kilkumetrowe z jedną ekspedientką. Byłam bardzo rozczarowana. Natomiast trafiłam na bardzo dużo salonów z biżuterią modułową, podobną do Trolli i Pandory, których nazwy nic mi nie mówiły, ale ceny miały podobnego rzędu.
Miramar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:21   #327
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nika_2000 Pokaż wiadomość
dzień dobry wszystkim
wklejam zaległe zakupy choć zdjęcia nie najlepsze, może jak będzie więcej słońca to zrobię profesjonalną sesję
Świetnie wygląda taka bransoletka
Cytat:
Napisane przez valorien Pokaż wiadomość
Kupiłam...
Zdjęcia jutro
Co kupiłaś co kupiłaś!?
Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
Nika, bardzo ładna

A to mój dzisiejszy nabytek, klips, denerwowało mnie jak zawieszki się przesuwały na bransoletce
Proszę o zdjęcie na branso, na obrazku wygląda super


A tutaj moje nowe koraliki i to nieszczęsne zapięcie..
Dziękuję za agat jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05417.jpg (27,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05432.jpg (38,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05438.jpg (66,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (31,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05403.jpg (14,1 KB, 61 załadowań)
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 19:36   #328
paulina95
Wtajemniczenie
 
Avatar paulina95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

trelle piękności A zapięcia szkoda...
__________________
Świat należy do tych, którzy widzą jego potencjał.

paulina95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 20:04   #329
naiat
Zakorzenienie
 
Avatar naiat
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 630
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

Cytat:
Napisane przez patgozolek Pokaż wiadomość
Ja też i wszędzie gdzie w nich nie pójdę wszyscy sądzą że to podróba Pandory i patrzą na mnie jak na głąba jak tłumaczę że nie
Mam dokładnie tak samo

Cytat:
Napisane przez Miramar Pokaż wiadomość
i Muszę przyznać, że zwiedzając prawie wszystkie centra handlowe w Miami i okolicach nie trafiłam ani na jedno stoisko Trolli, choć szukałam, Pandora była, ale salony nie powalały urodą, ani wielkością - były to wręcz mini-stoiska kilkumetrowe z jedną ekspedientką. Byłam bardzo rozczarowana. Natomiast trafiłam na bardzo dużo salonów z biżuterią modułową, podobną do Trolli i Pandory, których nazwy nic mi nie mówiły, ale ceny miały podobnego rzędu.
To ja nie wiem skąd we mnie wzięło się przekonanie że w USA i UK Trolle są bardziej popularne niż Pandora
naiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 20:23   #330
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Bransoletki, które mówią o Tobie (charms, Pandora, Trollbeads, Lilou) cz. 11

jeszcze raz dziękuję za miłe słowa o mojej bransoletce - akurat taką skomponowałam, ale docelowo planuję nosić te koraliki na srebrnej
ja mam niektóre koraliki w dwóch egzemplarzach (zwłaszcza takie, które bardzo mi się podobały i pasowały na branso, np. muranka) - i nie widzę w tym nic złego, choć muszę przyznać, że teraz dużo rozważniej kupuję koraliki niż na początku mojego zbierania, czyli rok temu
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.