Wszystko o Avonie - cz.30 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-08, 19:01   #2731
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
ja też właśnie mam sporo wód...dziś mi przyszła Perceive,kiedyś wzięłam Forever...ale na dniach dwie puste flachy po kończących się wodach znikną więc...zastanowię się
Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
ja też noszę soczewki i baza jest dla mnie super
o której bazie piszecie?
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:07   #2732
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

oferta netto i wlicza się do ogólnej kwoty zamówienia? bo w K1 trudno osiągnąć mi minimalne 150 zł więc dobrałabym z katalogu netto ale to wtedy doliczy mi się normalnie do całości zamówienia ? bo wiem że próbki są liczone oddzielnie na Fa vat. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi ?
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:12   #2733
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

już chyba wiem, piszecie o tej bazie w słoiczku
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:14   #2734
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
oferta netto i wlicza się do ogólnej kwoty zamówienia? bo w K1 trudno osiągnąć mi minimalne 150 zł więc dobrałabym z katalogu netto ale to wtedy doliczy mi się normalnie do całości zamówienia ? bo wiem że próbki są liczone oddzielnie na Fa vat. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi ?
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:17   #2735
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
to super dziękuje
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:22   #2736
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi
na fakturze z cok mam kod 3158 17
to w formularzu zwrotu mam wpisać taki czy właściwy jaki by był w katalogu? wg katalogu 3158 3
wygląda na to, że w coku ucinają ostatnią cyfrę a zamiast niej wpisują nr katalogu z którego dokonano zakupu (K17) no i teraz mam dylemat... :p

I druga sprawa nie bardzo wiem, co zaznaczyć przy przyczynie zwrotu... skoro pierścionek jest za duży i chcę wymienić na mniejszy. Czy może być "nie podoba się"?
Zaznacz "produkt wadliwy", skoro powinien być mniejszy. Większość fv mam z COKu i tam zawsze są 4 cyfry (+nr katalogu), bo to właściwy numer a ostatnia cyfra jest kontrolna. Wpisz taki numer, jaki jest w katalogu, zawsze tak robię i nie ma z tym problemu.

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
oferta netto i wlicza się do ogólnej kwoty zamówienia? bo w K1 trudno osiągnąć mi minimalne 150 zł więc dobrałabym z katalogu netto ale to wtedy doliczy mi się normalnie do całości zamówienia ? bo wiem że próbki są liczone oddzielnie na Fa vat. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi ?
Netto, katalogi, logo, próbki, torebki itd wliczają się do bazy, choć nie przysługuje na nie opust. Czyli możesz mieć np. 100zł z katalogu, 10 zł katalogi, 40 zł z netto i 150zł zrobione
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:22   #2737
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość


Chyba też się skuszę na ten krem
Dziewuszki co myślicie o tuszach Super Shock i Super Full (Pełnia rzęs)?
Od kilku lat kupowałam tylko oriflame'owy Wonder, ale na te dwa szykują się takie oferty, że żal nie skorzystać, a co jak co, ale tusz się u mnie na pewno nie zmarnuje
Bardzo lubię supers shock, ale zwykły, nie max
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 19:29   #2738
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A masz problemy np z cieniami w kremie?
Bo napaliłam się na tę bazę, chciałam ją wziąć bodajże z 4 katalogu, bo taniutko.
oprócz zwykłych cieni używam tylko EL w sztyfcie, nie miałam nigdy problemu z makijażem
Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
o której bazie piszecie?
pod cienie ss
Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
oferta netto i wlicza się do ogólnej kwoty zamówienia? bo w K1 trudno osiągnąć mi minimalne 150 zł więc dobrałabym z katalogu netto ale to wtedy doliczy mi się normalnie do całości zamówienia ? bo wiem że próbki są liczone oddzielnie na Fa vat. Mam nadzieje że wiecie o co mi chodzi ?
wlicza się pod warunkiem, że przyślą w paczce
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:30   #2739
jola_asia
Rozeznanie
 
Avatar jola_asia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 535
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
ja na niej już jakiś czas jestem ale nic mi to nie daje :p
teraz może poproszę znajomych o klikanie ale wydaje mi się, że nie mam szans. OMS i inne wysokie stanowiska też mogą w tym brać udział?
tylko konsultantki
jola_asia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:40   #2740
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny jak to jest z produktami Demo?? mozna je zamawiac tylko przy jednym zamówieniu czy przy kazdym kolejnym też?? odebrałam własnie paczke, ale nie ma w niej pur blanca elegance własnie z oferty demo.. a na bank zamawiałam... tyle że jest to moje drugie zamówienie z katalogu i w poprzednim zamówieniu tez ja wpisałam,,. i tak teraz sie zastanawiam, czy jednak cos źle kliknełam czy to avon mi wykreslił ja z zamówienia
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:46   #2741
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja taką dozgonną miłością pokochałam kokosową Vatikę

Ja sie na nia czaje... ale to chyba na noc stosujesz... czy po myciu wlosow tez?


Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z produktami Demo?? mozna je zamawiac tylko przy jednym zamówieniu czy przy kazdym kolejnym też?? odebrałam własnie paczke, ale nie ma w niej pur blanca elegance własnie z oferty demo.. a na bank zamawiałam... tyle że jest to moje drugie zamówienie z katalogu i w poprzednim zamówieniu tez ja wpisałam,,. i tak teraz sie zastanawiam, czy jednak cos źle kliknełam czy to avon mi wykreslił ja z zamówienia
Jeśli jest to oferta limitowana, to można jedna sztukę w danym katalogu.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 19:46   #2742
Legniczanka Ania
Raczkowanie
 
Avatar Legniczanka Ania
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z produktami Demo?? mozna je zamawiac tylko przy jednym zamówieniu czy przy kazdym kolejnym też?? odebrałam własnie paczke, ale nie ma w niej pur blanca elegance własnie z oferty demo.. a na bank zamawiałam... tyle że jest to moje drugie zamówienie z katalogu i w poprzednim zamówieniu tez ja wpisałam,,. i tak teraz sie zastanawiam, czy jednak cos źle kliknełam czy to avon mi wykreslił ja z zamówienia
jeśli przy produktach było napisane oferta limitowana to można jedną na katalog a jeśli jest nielimitowana to wtedy ile chcemy
Legniczanka Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:47   #2743
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Isis23 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z produktami Demo?? mozna je zamawiac tylko przy jednym zamówieniu czy przy kazdym kolejnym też?? odebrałam własnie paczke, ale nie ma w niej pur blanca elegance własnie z oferty demo.. a na bank zamawiałam... tyle że jest to moje drugie zamówienie z katalogu i w poprzednim zamówieniu tez ja wpisałam,,. i tak teraz sie zastanawiam, czy jednak cos źle kliknełam czy to avon mi wykreslił ja z zamówienia
Tylko raz można.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:47   #2744
Legniczanka Ania
Raczkowanie
 
Avatar Legniczanka Ania
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

o z Ewlyn w tym samym czasie odpowiedziałyśmy
Legniczanka Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:51   #2745
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez legniczanka ania Pokaż wiadomość
o z ewlyn w tym samym czasie odpowiedziałyśmy
Ha! Ano
__________________
Storczyki

Edytowane przez Ewlyn
Czas edycji: 2013-01-08 o 19:52
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:56   #2746
stempelka1
Raczkowanie
 
Avatar stempelka1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Ale się zdenerwowałam, może czegoś nie rozumie - wyjaśnijcie mi... W programie motywacyjnym "Złoż zamówienie za 150 zł i wybierz produkt za złotówkę" przy I zamowieniu jak wiele z Was nie załapałam się na zegarek morgan. Złożyłam II zamówienie (ok 70 zł), wybór produktów za 1 zł szałowy nie był, myślę sobie - wezmę żel p/prysznic. I dziś widzę fakturę a tam po żelu ani śladu. Sprawdzałam czy napewno go dodałam do zamówienia - jest. Czy to drugie zamówienie też musiałoby być na ponad 150 zł? Bo sama nie wiem czy moje oburzenie jest zasadne. Jesli tak, to wysmaruję do nich taaaaką "korenspondencję"...
stempelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 19:59   #2747
Legniczanka Ania
Raczkowanie
 
Avatar Legniczanka Ania
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez stempelka1 Pokaż wiadomość
Ale się zdenerwowałam, może czegoś nie rozumie - wyjaśnijcie mi... W programie motywacyjnym "Złoż zamówienie za 150 zł i wybierz produkt za złotówkę" przy I zamowieniu jak wiele z Was nie załapałam się na zegarek morgan. Złożyłam II zamówienie (ok 70 zł), wybór produktów za 1 zł szałowy nie był, myślę sobie - wezmę żel p/prysznic. I dziś widzę fakturę a tam po żelu ani śladu. Sprawdzałam czy napewno go dodałam do zamówienia - jest. Czy to drugie zamówienie też musiałoby być na ponad 150 zł? Bo sama nie wiem czy moje oburzenie jest zasadne. Jesli tak, to wysmaruję do nich taaaaką "korenspondencję"...
pisałam o tym kilkanaście postów wcześniej

jak dzwoniłam to Pani mówiła na infolinii że system już raz naliczył prezent i drugiego nie naliczył więc mogą go dopisać tylko reklamacyjnie na konto
Legniczanka Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:02   #2748
stempelka1
Raczkowanie
 
Avatar stempelka1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Ok - dziękuję, w moim oburzeniu nie dotarłam do Twojej informacji. W takim razie biorę się za tworzenie reklamacji, akurat mam wenę
stempelka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:15   #2749
Dorotxy
Zakorzenienie
 
Avatar Dorotxy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 9 310
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

ta baza pod cienie ss jest super cienie cały dzień wytrzymują i dopiero pod wieczór lekko osadzają się w załamaniach
a się przed tą bazą broniłam, skusiłam i nie żałuje

nowa woda Infinite Seduction mi się zapach podoba, choć jest nie trwała, zostawię sobie

a kolczyki stop przemocy zatyczka mi się rozleciała
__________________
Don't worry be happy

ja i blog
Dorotxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 20:26   #2750
hanureku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 540
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Ten konkurs z publikowaniem katalogu to jakiś poroniony pomysł. Nagrody atrakcyjne więc zaraz znajdzie się kilka "mądrych" z mężami informatykami, którzy nabiją jej kilka tysięcy unikalnych użytkowników, a zwykłe żuki będą się prosić znajomych o kilkaset wejść.

Zamiast robić takie pseudo-konkursy doprowadziliby do porządku oferty motywacyjne.
hanureku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:46   #2751
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez hanureku Pokaż wiadomość
Ten konkurs z publikowaniem katalogu to jakiś poroniony pomysł. Nagrody atrakcyjne więc zaraz znajdzie się kilka "mądrych" z mężami informatykami, którzy nabiją jej kilka tysięcy unikalnych użytkowników, a zwykłe żuki będą się prosić znajomych o kilkaset wejść.

Zamiast robić takie pseudo-konkursy doprowadziliby do porządku oferty motywacyjne.
To prawda, jak ktos ma męża informatyka to ma po konkursie.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 20:58   #2752
wiuniaaa
Rozeznanie
 
Avatar wiuniaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 687
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
podoba mi się z pachnącej kartki Infinite Seduction na żywo pachnie podobnie?
Mam wodę Infinite Seduction, brałam z demo. Nie powiem Ci czy jest podobny do zapachu z kartki, bo dla mnie zawsze dany zapach zalatuje papierem i tylko tak ogólnie mówi mi o wodzie (czy jest ciężka, kwiatowa etc.).
Mi zapach bardzo się podoba. Na początku bardzo czuć pieprz, ale później nie jest już tak wyczuwalny. Dla mnie to taki słodkawo-pieprzny zapach (wybacz, ale nie jestem tak dobrym "opisywaczem" zapachów jak Ty).
Wg mnie jest dość trwały - jak wypsikałam się rano to wieczorem TŻ mówił, że dalej go czuć. Jemu bardzo spodobał się ten zapach.
__________________
najukochańszy A.

http://www.suwaczek.pl/cache/a95eb46ae0.png
wiuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:18   #2753
magdasz1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Na katalogowy wrzuciłam zdjęcia lakierów Sea Breeze i Lime Splater.
Sea Breeze jest piekny- identyczny jak w opakowaniu, natomiast Lime Splater tak mi się podobał w katalogu,a jak przyszedł to szkoda gadać- taka zazieleniona jajecznica- idzie do zwrotu
magdasz1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:18   #2754
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Mam wodę Infinite Seduction, brałam z demo.
Mi zapach bardzo się podoba. Na początku bardzo czuć pieprz, ale później nie jest już tak wyczuwalny. Dla mnie to taki słodkawo-pieprzny zapach (wybacz, ale nie jestem tak dobrym "opisywaczem" zapachów jak Ty).
własnie z kartki czuć głównie pieprz,aż mi łaskocze włoski w nosie ciekawy zapach,zaatanowię się czy brać,czy najpierw próbki ale to pierwsza nowość od dłuższego czasu która mi się spodobała a w kat.3 dwa kolejne nowe zapachy
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 21:54   #2755
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja też nie,mnie tylko jeden krem na świecie zadowala odżywki do włosów w Avonie rewelacyjnej nie znalazłam-no może balsam dyscyplinujący do włosów-jest świetny ale takiej do spłukiwania w Avonie nie mam


Tak jak pisałam wczoraj czy przedwczoraj,mam te próbki,właśnie je oglądam niestety zdj.do sztucznego światła nie odda koloru dobrze-jutro biorę do pracy i obfocę przy oknie Dziś to zrobiłam z różem na policzki dla Ewlyn (na katalogowym)
a wstępnie mogę Ci powiedzieć że Natural Glow jest bardzo jasna beżowa,perłowa,prawie jej na ustach nie widać,wręcz je rozjaśnia Lovey Dovey Pink to jasny chłodny róż,chyba lekka perła jest,Naughty and Nude to matowy rdzawy brąz,średnio ciemny,i Peach Peck jest mocno perłowy,bardziej różowy niż brzoskwinia...taki ciepły róż

mam wodę Barbie,fuuu jak śmierdzi chyba bym nie chciała żeby mi dziecko tak pachniało...jak sztuczna chemiczna truskawka poza tym żadnych nowości nie mam,tylko bazę pod cienie,będe testować jutro na jednym oku


W takim razie czekam na zdjęcia. No i dziękuję pięknie za opis Ja liczyłam, że Peach Peck będzie taki koralowo-brzoskwiniowy, bo w różach mi nie jest ładnie, wyglądam blado i sztucznie. Typ urody - wiosna, więc beże i korale chyba najlepiej pasują.
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-08, 22:35   #2756
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez ewula91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi
na fakturze z cok mam kod 3158 17
to w formularzu zwrotu mam wpisać taki czy właściwy jaki by był w katalogu? wg katalogu 3158 3
wygląda na to, że w coku ucinają ostatnią cyfrę a zamiast niej wpisują nr katalogu z którego dokonano zakupu (K17) no i teraz mam dylemat... :p

I druga sprawa nie bardzo wiem, co zaznaczyć przy przyczynie zwrotu... skoro pierścionek jest za duży i chcę wymienić na mniejszy. Czy może być "nie podoba się"?
Tak. Ja zaznaczyłam "nie podoba się". Tak mi zasugerował pan w Coku.. skoro mi nie odpowiada rozmiar... No i już mam wymieniony.
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 07:54   #2757
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Bardzo lubię supers shock, ale zwykły, nie max
Dziękuję za odpowiedź
Nie osypuje się? Nie zasycha zbyt szybko?

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
oprócz zwykłych cieni używam tylko EL w sztyfcie, nie miałam nigdy problemu z makijażem
Dziękuję ślicznie za odpowiedź, w takim razie kupię tę bazę

Cytat:
Napisane przez Ewlyn Pokaż wiadomość
Ja sie na nia czaje... ale to chyba na noc stosujesz... czy po myciu wlosow tez?
Na noc na całe włosy i na skórę głowy, co drugi dzień. Póki co, lepszej odżywki nie miałam.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 08:20   #2758
ewula91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 991
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Zaznacz "produkt wadliwy", skoro powinien być mniejszy. Większość fv mam z COKu i tam zawsze są 4 cyfry (+nr katalogu), bo to właściwy numer a ostatnia cyfra jest kontrolna. Wpisz taki numer, jaki jest w katalogu, zawsze tak robię i nie ma z tym problemu.
Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
Tak. Ja zaznaczyłam "nie podoba się". Tak mi zasugerował pan w Coku.. skoro mi nie odpowiada rozmiar... No i już mam wymieniony.
Dzięki za odpowiedzi już wczoraj wysłałam i zaznaczyłam "nie podoba się" no bo to właśnie wina klientki z tym rozmiarem więc to jedyne co mi pasowało a nr dałam taki jak z katalogu.

Cytat:
Napisane przez hanureku Pokaż wiadomość
Ten konkurs z publikowaniem katalogu to jakiś poroniony pomysł. Nagrody atrakcyjne więc zaraz znajdzie się kilka "mądrych" z mężami informatykami, którzy nabiją jej kilka tysięcy unikalnych użytkowników, a zwykłe żuki będą się prosić znajomych o kilkaset wejść.

Zamiast robić takie pseudo-konkursy doprowadziliby do porządku oferty motywacyjne.
Ja właśnie się dopraszałam na FB ale nie wiem czy mi to dobrze działa- dałam link bezpośrednio już do tego katalogu (bez tej wstępnej strony z moimi danymi, tej następnej ... bo by wtedy trzeba było klikać 3 razy w linki aby przejść do właściwego). Niby naliczyło mi 11 wizyt i 5 osób za wczoraj to chyba działa... no ale szanse na wygrane i tak nikłe
__________________
Instagram
Blog
ewula91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 09:04   #2759
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 600
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny, uwielbiam Timeless!
Zapach bardzo ciężki, idealny na zimę (zwłaszcza na mróz). Na mojej skórze rozwija się nareszcie inaczej niż 90% zapachów Avonu, których nie toleruje właśnie przez te późne nuty. Timeless jest pełny i bardzo trwały. To taki zapach podobny rodzajowo do Kenzo Jungle - może drażnić, bo jest bardzo mocny, nachalny wręcz jeśli się go użyje za dużo. Kojarzy mi się ze starym zapachem Intimissimi, tyle że jest słodszy.
51e83afea3b91707dbf3887d008ce6a0f5de39ea_626dbf723f6b2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-09, 10:43   #2760
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.30

Dziewczyny i ja się do was dołączam. Z kosmetykami Avonu mam już do czynienia ponad 10 lat, od długiego czasu was podczytuję

Zamówiłam wodę Infinite Seduction, po pierwszym pryśnięciu nie zachwycił mnie wcale. Był jakiś taki mdły, ale po godzinie bardzo ładnie się rozwinął, chyba się polubimy

Wzięłam też dwie pomadki Idealny Pocałunek. Jako, że uwielbiam róże i czerwienie na ustach, padło na Fuchsia Flirt i Make Out Red.

Fuchsia, zdecydowane rozczarowanie, w katalogu wygląda na pomadkę matową, a w rzeczywistości ma mnóstwo brokatu, nie wygląda ładnie na ustach i jest dużo jaśniejsza niż w katalogo. Powini to zaznaczyć w katalogu, zwłaszcza, że tylko niektóre mają ten brokat

Natomiast Make Out Red, świetna, matowa Piękna

Wzięłam krem do rąk z mleczkiem pszczelim. Wczoraj wieczorem zrobiłam próbę Świetnie nawilża i zmiękcza skórę, ale jest okropny w stosowaniu. Nawet bardzo niewielka ilość tworzy białe rękawiczki na rękach i trochę trzeba się natrzeć, żeby się wchłonął
__________________
Są takie błędy, ktorych nie da się naprawić...
Są takie słowa, ktorych nie da się cofnąć...
Są takie łzy, ktorych nie umiem powstrzymać...
Są takie gesty, którym nie umiem się oprzeć...
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć...
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...

Edytowane przez dziewczyna00
Czas edycji: 2013-01-09 o 10:48
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:02.