Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-25, 18:18   #1681
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Użycie po raz kolejny farby może całkowicie zniszczyć włosy, bądz uszkodzić cebulki, co doprowadzi do wypadania.
Przez te dwa tygodnie zajmij się regeneracją. Jeśli chcesz uzyskać blond, potrzebna będzie pomoc profesjonalisty.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:29   #1682
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Dziękuje za odpowiedzi ale Ja mysle ze tydzien w zupelnosci wystarczy, bo mam bardzo zdrowe i mocne wlosy! I zadbane Po ciemku nawet to fajnie wygląda.

mam jeszce pytanko, czy gdybym teraz chcial ciemno farbe nalozyc, nie musze stosowac zadnych innych srodkow? Moge walic ją na żywca? Bo zamierzam jakiś brązowy ładny sobie strzelic ;d
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:34   #1683
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Brąz można nałożyć bez stosowania innych środków - najlepiej szampon, gdyż nie niszczy on tak bardzo włosów. Jednak trzeba pamiętać, że ruda poświata zostanie.

Jeżeli zamierzasz nałożyć brąz już teraz, to po zabiegu włosy trzeba dobrze zregenerować.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:36   #1684
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

marcin mam nadzieje,ze nie przychodzi Ci do glowy teraz braz a za 2 tyg dekoloryzator?? bo Ci wlosy wypadna...
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:39   #1685
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

"Jednak trzeba pamiętać, że ruda poświata zostanie."

Jak mam to rozumieć ;p ??

I jakie farby najlepiej stosować? Palletke? Koleżanka powiedziała mi że to są najgorsze farby ...

"marcin mam nadzieje,ze nie przychodzi Ci do glowy teraz braz a za 2 tyg dekoloryzator?? bo Ci wlosy wypadna..."


niee.... ja jestem niecierpliwy ...... i już nie chce blondu... wole jakiś braz, moze poleccie coś? Bo malowałem sobie już na mocny czarny i bardzo fajnie wychodziło ;d;d
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:50   #1686
adulka.p
Zakorzenienie
 
Avatar adulka.p
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wlkp;]
Wiadomości: 4 682
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

na pewno nie palett
__________________
Everybody grab somebody
Music is gonna make your body get down





Najwazniejsze w życiu to nauczyć się, które mosty przekraczać, a które palić.
adulka.p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 19:55   #1687
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Ehh Garnielle??? Czy musze odczekać ten tydzien przed nałożeniem brązu? Czy mogę teraz od razu? I czy ten dekoloryzator mozna kupic w sklepie i bez obaw stosować go w domu?


Oj przed chwilą spojrzałem na ceny wole tego nie kupywać bo to drogie. Ile fryzjer moze policzyc za farbowanie włosów?? krótkich dosyć??
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-25, 20:00   #1688
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Marcin,czyli nakladales na wlosy farbowane?
bo jakos tak sie domyslilam...ciezko nawet zdekoloryzowac wlosy uprzednio farbowane na ciemny kolor, nie mowiac juz o palecie..jezlei masz juz troche rozjasnione, to fakt ,lepiej poczekaj tydzien i naloz rozjasniacz, nie wiem jednak do jakigo blondu chcesz dojść, najwyżej potemdasz plukanke srebrną
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:13   #1689
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Nie no aż tak głupi to bym nie był

Ja mam takie średnio ciemne włosy i teraz a w niektórych miejscach bardzo jasne po tym farbowaniu. Głownie po bokach bo robiłem cherokeeza a w środku zrobiło się takie rudawe można powiedzieć. Poczekam ten tydzien i walne brąz chyba jednak, jesli zdecyduje sie na blond pojde do profesjonalisty,
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:19   #1690
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

na braz to mozesz juz zafarbowac, nawet farba, ponieważ ciemnie kolory nie łaczy się z mocnym oxydantem, oczywiscie nie zapomnij o odzywkach
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-25, 20:20   #1691
marcinn12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 128
Dot.: Pomocy --> moje włosy!

Odzywkach tzn? Sorry ale jestem ciemny w tych sprawach

Ok poczytałem troche o tych odżywkach i jedyną w domu jaką mam to od joanny dla każego rodzaju włosów. Czy to wystarczające?


CZY TE FARBY BĘDĄ DOBRE??
http://www.harpagon.pl/porownywarka-...7a0fe2fdec0894
http://www.harpagon.pl/porownywarka-...7a0fe2fdec0894
http://www.harpagon.pl/porownywarka-...7a0fe2fdec0894

Edytowane przez marcinn12
Czas edycji: 2007-06-25 o 23:42
marcinn12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-26, 10:53   #1692
Tash
Przyczajenie
 
Avatar Tash
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2
Dot.: Farbowanie włosów? czarny--> brąz

a ile tam mniej więcej kosztuje taka dekoloryzacja ???
Tash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-26, 18:59   #1693
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Wink Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Prosze o pomoc

moje włosy przeszły wiele... rozjaśniacze, farbowanie zarowno domowe, jak i u fryzjera, przyciemnianie obecnie mam taki kolor jak na zdjeciach... a chciałabym miec taki jak na fotce obok naprawde... co trzebaby zrobic? pieniadze to nie powinien byc duzy problem, ale nie chce totalnie zniszczyc włosow... jestem z pewnoscia skazana na dekolor,ale czy na jednokrotny ? i, gdzie bym to mogła DOBRZE zrobic w gdansku ? JLD?

jezeli to wgl ma jakies znaczenie, to moj naturalny kolor to ciemny, popielaty blond miło było by do niego wrócic... marzy mi sie ciemny, popielaty blond z jasniejszymi pasemkami cos takiego co mam teraz, tylko w wydaniu duuużo jaśniejszym ;D POMOCYYYY
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2008-08-12 o 11:22
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 13:28   #1694
posh77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 38
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
Prosze o pomoc

moje włosy przeszły wiele... rozjaśniacze, farbowanie zarowno domowe, jak i u fryzjera, przyciemnianie obecnie mam taki kolor jak na zdjeciach... a chciałabym miec taki jak na fotce obok naprawde... co trzebaby zrobic? pieniadze to nie powinien byc duzy problem, ale nie chce totalnie zniszczyc włosow... jestem z pewnoscia skazana na dekolor,ale czy na jednokrotny ? i, gdzie bym to mogła DOBRZE zrobic w gdansku ? JLD?

jezeli to wgl ma jakies znaczenie, to moj naturalny kolor to ciemny, popielaty blond miło było by do niego wrócic... marzy mi sie ciemny, popielaty blond z jasniejszymi pasemkami cos takiego co mam teraz, tylko w wydaniu duuużo jaśniejszym ;D POMOCYYYY
nie bede oryginalna,ze czeka Cie pare dekoloryzacji,sama przeszlam 5 i z tragedii mam juz prawie wymarzony braz,no nistety jeszcze przeswituje miedz i ochydna rudosc,ale do zimnego blizej.Dodam,ze mi sie prawie w ogole nie zniszczyly wlosy tylko koncowki ciut ,a mam obsesje na tym punkcie,wiec nie zmyslam .
posh77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 14:38   #1695
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

5 dekoloryzacji czyli 5 x 150 zł ? ;O ooooops ...

hmm, a jaki mialas kolor wyjsciowy ?? i w jakim odstepie czasu robilas te dekoloryzacje? i wgl, jak ? zdekoloryzowałas raz, nałożyłas farbe, potem znowu dekoloryzacja i farba , i znowu i znowu ? czy za jednym razem np 2 dekoloryzacje, czy od razy wszystko czy jak?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 15:07   #1696
tiki707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

witam serdecznie!! w zasadzie przejdę do rzeczy gdyż potrzebuję szybkiej porady...

moim naturalnym kolorem włosów jest średni brąz. niedawno pofarbowałam włosy czarną farbą ale nie całe włosy, tylko tak z wierzchu ze wyglądają jak czarne pasemka. dzisiaj zachciało mi sie pasemek blond noi... zrobiłam je i wyszło strasznie... jasny utleniacz załapał tylko w tych miejscach gdzie mialam naturalny kolor włosów. co mam zrobić zeby usunąc czarną farbę i mieć blond pasemka na naturalnym kolorze? czy są jakieś sposoby? czy po dekoloryzacji moje włosy będą brązowe? proszę o pomoc
tiki707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-27, 23:13   #1697
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

hehehehe to dopiero jest problem po co ja sie wgl na ciemno farbowałam ??
z blondynki w brunetke - zero problemu ... z brunetki w blondynke - masakra... ;p czemu życie jest tak okrutne ?? ;D
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 07:23   #1698
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Ja na głowie miałam już wszystko.Czerwienie,brązy ,blondy itp...Za każdym razem kiedy rozjaśniałam włosy wyglądałam tragicznie.Więc nakładałam tego samego dnia jakiś tam kolorto była tragedia.Włosy zniszczone,wypadały jak szalone.Więc powiedziałam DOŚĆ.Dziś mam włosy zdrowe choć farbuję raz na 1,5mies.na czarno.A Wam wszystkim życzę powodzenia
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-28, 07:52   #1699
Evil_Queen
Raczkowanie
 
Avatar Evil_Queen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 297
Dot.: DEKOLORYZACJA WŁOSÓW

Najlepiej by bylo ufarbowac cale wlosy na taki kolor jak mialas wczesniej (zeby nie bylo widac odrostow), a potem czekac az odrosna
Tak sobie dzisiaj obmyslilam i mysle, ze to by bylo odpowiednie
__________________


'just trying to stay positive.'


.
Evil_Queen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 07:57   #1700
Evelcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zegrze
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana koloru...

Od roku czarną farbą..a po trwałej jak fryzjerka mi radziła raz zafarbowałam jaśniejszą farbą ale efekt taki że nadal ciemne...a rozjaśniaczem się boję bo mi wszystkie włosy już wypadną...ale dzięki za odp
Evelcia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 08:05   #1701
Dotk4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 45
Dot.: Zmiana koloru...

Nie wiem ja ściągam z ciemnego brązu kolor na jaśniuteńki perłowy blond -włosy sie zniszczą to jest normalne ale jak sie chce to wiesz... po za tym później tylko dbać nawilżającymi szamponami i będzie)) heh a po za tym jak masz sciagac kolor to napewno nie rob tego sama rozjasniaczem musisz sie troche wykosztowac moja kolezanka sciaga kolor z czarnch wlosow do pasa ... gestych w profesjonalnym studiu i powiedzieli jej ze mysla ze sie ZMIESCI w 300 zl ... hehe ja tam mam za 140 ale czego sie nie robi dla wlosow :P radze ci przemyslec dokladnie jaki chcesz kolor i wogule bo pozniej mozna miec male problemy!! a po z atym po nalozeniu rozjasniacza kazdy bedzie mial 15000 kolorow na glowie hih pozdrawiam
Dotk4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 13:27   #1702
nati193
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Stopniowe rozjaśnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez sylwka892 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
Nie jestem pewna ale te olśniewajace brązy też mają tendencję do wychodzenia jak rude, może trochę odczekaj aż ten kolor, który masz trochę sie spłucze i wtedy spróbuj pofarbować
__________________
"Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz"
nati193 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:08   #1703
muszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: Stopniowe rozjaśnianie czarnych włosów

Moim zdaniem, bez względu na o czym pofarbujesz wlosy i tak bedziesz miala odcień mahoniowy tak jak na załączonym zdjęciu, jaśniejsza farba nie rozjaśni Ci włosków, jesłi chcesz szybko zmienic kolor to musisz albo przeprowadzić dekoloryzację włosów bądź je rozjaśnić o 3-4 tony wtedy będziesz mogła użyć farby w innm odcieniu. Jednakże te zabiegi najlepiej przeprowadzić u fryzjera. W domowym zaciszu najlepiej używac płukanek do jasnych włosków one po pewnym czasie je troche rozjasnią, jednakże na efekty trzeba zaczekać trochę dłużej.
muszeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 16:21   #1704
muszeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zmiana koloru...

Jak masz tak ciemne włoski, to możesz robić sobie stopniowo pasemka i tak powoli rozjaśniać włoski, bo jeśli chcesz szybko mieć całe włosi blond to niestety tylko rozjasnianie.
muszeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:11   #1705
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Stopniowe rozjaśnianie czarnych włosów

Cytat:
Napisane przez Malwina12320 Pokaż wiadomość
ja schodze z czarnego( najpierw szampon welli a potem casting) powiem jedno-idz do frzyjerki is chodz balejazem bo jak mi robila probe fryzjerka od spodu to tam gdzie mialam czarne to mialam czanre i tylko lekko zeszlo-do tego potrzeba profesjionalnych rozjasniaczy9ja zeszlam do pomaranczu silnym rozjasnaiczem u fryzjerki -na calosc mialam potem szampon polozoony).Uwierz mi nei kombinuj sama zaplac za balejaz w zakladzie dobrym i nei ebdziesz meic znsizczonych tak abrdzo wloskow.
już to pisałam kiedyś ale co tam, powtórze...

2 razy byłam taka mądra i farbnęłam się na czarno i 2 razy musiałam się z tego wygrzebywać pierwszy raz to czasy kiedy o dekoloryzacji, pastach profesjonalnych i innych takich nikt nawet nie słyszał więc kupiłam rozjaśniacz w drogerii, odbarwiłam włosy, wyszły żółto-rude, po kilku dniach farbnęłam się na rudo i zajęłam intensywną regeneracją i wszystko było pięknie fajnie

drugi raz z czarnego schodziłam u fryzjera... i tu już nie było tak pięknie w renomowanym salonie powiedziano mi, że dekoloryzacja jest zbyt inwazyjna, że mi wszystkie włosy wypadną i że najlepiej pozbywać się tego czarnego stopniowo - przez powtarzany co jakiś czas baleyage... efekt: przez pół roku chodziłam z tymi rudo-żółtymi pasemkami, włosy miałam przez cały czas zniszczone (bo co je trochę podratowałam to musiałam znowu iść na baleyage i wszystko zaczynało się od początku ), mogłam przez te pół roku uhodować już z 10cm włosów w swoim naturalnym kolorze, a tak cały czas miałam różne odcienie rudości i blondu... że już nie wspomnę, że na ten rozjaśniacz z drogerii wydałam jakieś 5-6zł a na baleyage (3 czy 4) jakieś 500 - 600 zł

jaka z tego konkluzja same możecie się domyśleć

Cytat:
Napisane przez NiUśKa_ Pokaż wiadomość
ja miałam taki sam problem, tylko ze moje wlosy byly ciemny braz a nie czarne. mialam schodzic rozjasniaczem ale w hurtowni kosmetycznej polecili mi fabe loreal recital preference.to taka nowa seria do rozjasniania specialnie do ciemnych wlosow. kupilam odcien ultrarozjasniajacy popielaty kasztan. jakos nie chcialo mi sie wierzyc ze cale wlosy mi rozjasni wiec postanowilam schodzic pasemkami-efekt lagodniejszy. i o dziwo te rozjasnione wlosy sa cos pomiedzy ciemny blond a janiutki braz. jak dla mnie bajka-jeszcze jedno takie farbowanie i bede znow miala wlosy ciemny blond polecam ta farbe
a ten ciemy brąz to Twój naturalny czy farbowany? bo jeśli farbowany to jakoś ciężko mi uwierzyć żeby chwycił (no chyba, że ten ciemny brąz miałaś już mocno wypłukany)
poza tym używałam tej farby L'Oreala, jak każda inna wypłukała się po 2 tygodniach

Cytat:
Napisane przez sylwka892 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie, wczoraj pomalowałam włosy na czekoladowy brąz wyszedł mi jakiś fioletowo czerowny i mi się nie podoba. Czy jak pomaluję włosy farbą Loreal Brilannce Luminace kolorem olśniewający brąz to wezmie ten kolor to? Bo jakos dziwnie sie czuje z tymi ciemnymi wlosami. Czekam na odpowiedz. Bo nie wiem co mam robic, bo mam male dziecko i nie mam go z kim zostawic zeby isc do fryzjera i chce sama to zrobic. na dole zalaczam efekt jak wygladaja teraz moje wlosy.
najpierw spróbuj trochę wypłukać ten kolor (szampon przeciwłupieżowy) i zregeneruj trochę włosy za jakiś czas możesz użyć tego brązu, prawdopodobnie będzie ciemniejszy niż na opakowaniu i mogą być takie czerwonawe refleksy, ale włosy będziesz miała brązowe
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 22:30   #1706
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Do wszystkich co tesknia za Joanna albo dopiero zamierzaja zaczac
Nie wycofali Byla przerwa, nigdzie Joanny w sprayu nie bylo. Znow jest w malych sklepikach:0 Wczoraj kupilam na jakims bazarku. Ma nowy zapach Migdalowy chyba. Juz nie "smierdzi" utleniaczem. Uzywam od roku, nie zniszczyl mi dlugich wlosow
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 10:21   #1707
Evelcia0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Zegrze
Wiadomości: 3
Dot.: Zmiana koloru...

Ja to bym chciała taki bardzo jasny zimny bląd tylko 3 fryzierki mi odmówiły;/ dlatego bawiłam sie z tym sama... słyszalam ze po takim zabiegu wypada ok 1/2 włosów (dekoloryzacji)nie wiem czy to prawda ale tylko to mnie przeraża....
Evelcia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 11:14   #1708
asiasita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 1
GG do asiasita
powrót do jasności :P

Witam
Wczoraj ufarbowałam włoski na brąz (mój naturalny kolor to ciemny blond), jednak nie czuję sie w tym kolorze za dobrze, dlatego chciałabym wrócić do jaśniejszego koloru. Jak to z robić z najmniejszą szkodą dla włosów, w domku czy lepiej iść do fryzjera?I czy wogóle takie natychmiastowe rozjaśnienie jest możliwe. Pozdrawiam ciepło i czekam na rady
asiasita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 11:22   #1709
zakrecona_malolata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: powrót do jasności :P

wierz mi, że ja mam taki sam problem. mam jasny blond i troche zaszalałam i się pofarbowałam na jasny brąz. oczywiście na moich włosach wyszło prawie jak czarny. no odczekałam 5 miesięcy i zaniedługo farbuje na mój naturalny. moim zdaniem na początku dbaj o te włosy: różnymi maskami i odżywkami. wtedy te włosy się zregenerują i nie odczują tak mocno tego farbowania.
zakrecona_malolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-01, 13:21   #1710
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiana koloru...

Cytat:
Napisane przez Evelcia0 Pokaż wiadomość
Ja to bym chciała taki bardzo jasny zimny bląd tylko 3 fryzierki mi odmówiły;/ dlatego bawiłam sie z tym sama... słyszalam ze po takim zabiegu wypada ok 1/2 włosów (dekoloryzacji)nie wiem czy to prawda ale tylko to mnie przeraża....
co za bzdura... to ja po 2 dekoloryzacjach byłabym już od lat łysa


wpisz w wyszukiwarkę dekoloryzacja, jest kupa wątków na ten temat...
i czas to powiedzieć jasno i wyraźnie: NIE MA innego sposobu pozbycia się ciemnej farby niż dekoloryzacja płukanki to mogą rozjaśnić naturalne włosy nigdy nie tknięte farbą i to co najwyżej o kilka tonów
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.