Aparaty ortodontyczne - wątek ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-05-11, 17:59   #91
EVAgwiazdka
Raczkowanie
 
Avatar EVAgwiazdka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 350
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

na dziaslach nic mi sie nie robilo ale pamietam ze od czasu do czasu robily mi sie ranki wewnatrz policzkow od tych metalowych kosteczek ktore po tyg gdzies sie goiły
EVAgwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 11:18   #92
Mary_Jane
Raczkowanie
 
Avatar Mary_Jane
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 42
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

Mnie sie długo też nic nie robiło... Ide za kilka dni do ortodontki i może mi będą zdejmować aparat, bo straszne podrażnienia
__________________
Revolution begins at home
But for most of us it ends there too
Mary_Jane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 15:16   #93
usmiechnieta16
Raczkowanie
 
Avatar usmiechnieta16
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 203
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

Hej
Ja mam aparat od miesiąca i nigd nic takiego mi się nie działo... Po kilku dniach od założenia miałam afty, ale swoje już wycierpiałam i jest dobrze
usmiechnieta16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-05-12, 19:46   #94
Natuskaa
Raczkowanie
 
Avatar Natuskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 39
GG do Natuskaa
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

Ja dumnie nosze moj aparcik juz od 3 miesiecy Bardzo go lubie mimo ze mi czasem sprawia bol ale czego sie nie robi zeby sie pozbyc kompleksow Nie mam zbyt duzej wady zgryzu, bo tylko jedynke mam krzywą, i troszke dwojke a po za tym jest w miare ok. Ząbki mi się prostują bardzo szybko , naprawde widac juz super efekty ostatnio jak bylam na wizycie u mojej ortodontki to sie az zdziwila ze tak szybko wszystko sie prostuje i powiedziala ze jeszcze z jakis rok ponosze A co do opinii moich znajomych na temat aparaciku to jeszcze od nikogo nie uslyszalam zlego zdania, wrecz przeciwnie, kazdy jest w szoku ze zabki sie tak ladnie prostuja A ze dodatkowo nosze sobie niebieskie gumeczki to wyglada to naprawde bardzo fajnie Teraz to juz bez zadnych kompleksow szeroko sie usmiecham, a co to bedzie jak mi go sciagną...ehh...juz sie nie moge doczekac Za aparacik na gorną szczeke placilam niecaly 1000 zl , wiec troszke mniej od was, ale to tylko dlatego ze moja ciocia jest ortodontka, to wiecie ze znajomosciami zawsze taniej A za comiesieczna wizyte place 40-50 zl Pozdrowka dla wszystkich obecnych, przeszlych i przyszlych aparatek Usmiechajacie sie duuuuuuzo
__________________
Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam
Natuskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 19:40   #95
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

jak ja bym już chciała go mieć, ale funduszy brak, zdecydowana jestem na 100% lekarza tez juz wybrałam, bo wywiad mały zrobiła, ale teraz muszę sie zmotywować i zaoszczędzić pieniędzy trochę to może rodzice też dołożą conieco
napewno będzie to metalowy bo na porcelankę to mnie napewno nie stać
podzielcie się jak z upływem czasu jest u Was?
jakies trudności, nieprzyjemności, jak tam znajomi?
jak jedzienie?
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 19:42   #96
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: przerwa między zębami

miał ktoś jeszcze podobny problem i zakładał aparat, ile trwa lecznie?
ja jestem już zdecydowana tyklko nie mam funduszy, ale chęci to podstawa
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 19:48   #97
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: diastema

ooo to ja myślę że u mnie też poł roku i nie będzie prześwitów i przeciągów
tylko jeszcze trzeba kase zarobić
myślę że aparat stały to jedyne skuteczne wyjście, trzeba bylo 19 lat męczenia się z tym żeby do tego dojrzeć, to teraz ze 2 lata na zbieranie funduszy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-01, 19:59   #98
paula00
Rozeznanie
 
Avatar paula00
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 610
Dot.: aparacik - sporo pytań :)

Ja nosilam aparacik gorny 3 lata ale wkoncu nie dziwcie sie ,ze tak dlugo moje zabki wygladaly masakrycznie ( bylam szczegolnym przypadkiem , jak to moja ortodontka powiedzala ) zeby mialam strasznie krzywe , jeden na drugim byl i byly bardzo stloczone w porownaniu do mojej malej szczeki musialam wyrwac dwa zeby z gory i dwa z dolu ale tego nie zaluje bo teraz mam prosciutke zabki i moge sie usmiechac bez zadnych kompleksow Mam jeszcze aparat , ale no dolnej szczece jednak musze sie wam przyznac , ze sie juz tak do niego przyzwyczajilam , ze bedzie mi go brakowac heheh to byl joke . Nigdy nie spotkalam sie z jakimis zlosliwymi komentarzami na temat mojego aparatu , a wrecz przeciwnie wielu sie on podobal Jednak przez pierwszy tydzien po zalozeniu aparatu , troche mnie bolala szczeka , ale co tam bylam bardzo dzielna ( nawet miesiac chodzilam z wbitym zamkiem w podniebnie to dla wtajmniczonych )
Najwiekszym minusem noszenia aparatu sa tylko ciagle wydatki ja za moje dwa aparaty dalam 3000 zl + comiesieczne wizyty po 100 zl przez 5 lat + 300 zl retejner ehhhhhhhhh szkoda gadac

Edytowane przez paula00
Czas edycji: 2005-06-01 o 20:06
paula00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-06-01, 22:36   #99
Miętówka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 59
Dot.: przerwa między zębami

Diastema miedzy siekaczami najczęsciej spowodowana jest niskim przyczepem wędzidełka wargi górnej ... wiec pierwszym krokiem jest podcięcie wędzidełka, drugim założenie aparatu stałego. Leczenie jest kosztowne (1500- 2000 zł / jeden łuk + wizyty kontrolne raz w miesciacu ok 100 zł / Kraków w innych miastach może ciut mniej ), trwa 1-2 lat ale trzeba pamietać że aby utrzymać efekt lecznia konieczny jest aparat retencyjny . Leczenie retencyjne to następny rok lub dwa ( noszenie aparatu retencyjnego trwa nie mniej jak noszenie aparatu stałego ), jeżeli zrezygnujemy z noszenia aparatu retencyjnego to zęby wrócą do stanu wyjściowego.

Całuski i życze powodzenia w leczeniu ortodontycznym
Miętówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 20:56   #100
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Stały aparat na zęby.

Czy ktoś się orjentuje, ile one teraz kosztują i czy jest możliwoćś zapłaty w ratach??
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 21:14   #101
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Stały aparat na zęby.

Cytat:
Napisane przez GosikK
Czy ktoś się orjentuje, ile one teraz kosztują i czy jest możliwoćś zapłaty w ratach??
to zależy od gabinetu tak naprawdę, musisz dzwonić i dopytać się. ale z tego co się orientuje to jest chyba możliwa opcja z ratami.
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-14, 21:18   #102
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Stały aparat na zęby.

To w takim razie może wie ktoś ile kosztuje taki aparat w Olsztynie??
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 21:23   #103
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Dot.: Stały aparat na zęby.

U mnie aparat kosztuje 1600 zł za jedną szczękę i 100 zł comiesięczne wizyty. Jest możliwość zapłaty w ratach - polega to na tym, że najpierw możesz wpłacić taką kwotę, jaką aktualnie dysponujesz - np 500 zł, a po dowolnym czasie dopłacić resztę, oczywiście bez żadnych odsetek
youare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 21:27   #104
GosikK
Zadomowienie
 
Avatar GosikK
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bartoszyce-Olsztyn
Wiadomości: 1 827
GG do GosikK
Dot.: Stały aparat na zęby.

O Boziu strasznie drogo!!! Kiedyś jak miałam nosić aparat to kosztował 2000-2500. Szkoda, ze moi rodzice się nie zdecydowali
GosikK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 21:30   #105
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Stały aparat na zęby.

wierz mi może to trochę drogo ale warto. tzn. nie wiem jak poważną masz wadę ale taki apart naprawdę dużo daje
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-14, 22:49   #106
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Stały aparat na zęby.

Cytat:
Napisane przez youare
Jest możliwość zapłaty w ratach - polega to na tym, że najpierw możesz wpłacić taką kwotę, jaką aktualnie dysponujesz -a po dowolnym czasie dopłacić resztę, oczywiście bez żadnych odsetek
To raczej nie wyglada tak różowo. Po pierwsze trzeba podpisać weksel. Po drugie z góry umawia się na okreslony czas. Na wekslu jest zazwyczaj zaznaczony termin wykupu
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-13, 13:04   #107
Pudding
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 24
Aparat na zęby we Wrocławiu?-szukam ortodonty...

Mam nadzieję że ten dział jest odpowiedni na ten tematGdzie we Wrocławiu można zrobić sobie aparat na zęby:tani a dobry Czy znacie dobrego dentystę czy ortodontę we Wrocławiu który jest kompetentny?Może ktoś z Was ma dobre doświadczenia lub wręcz przeciwnie wie gdzie nie powinnam się udać?Chciałabym założyc sobie stały aparat na zęby, ale wiem że przy moim uzębieniu trzeba podjąć pewne decyzje nie tylko nalożyć aparat więc szukam dobrego dentystę/ortodontę tylko nie wiem gdzie i do kogo powinnam się udać?Będę wdzięczna za pomoc.Pozdrawiam[/QUOTE]

Edytowane przez Pudding
Czas edycji: 2005-09-22 o 14:47
Pudding jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 20:40   #108
nikusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 200
Aparacik ortodontyczny!!!

Mam do was kochane wizażanki takie pytanko. Mianowicie mam zamiar założyć sobie stały aparacik na zęby lecz zależy mi na tym aby był jak najmniej widoczny. I w związku z tym powiedzcie mi (jeśli ktoś jest zorientowany w temacie) czy mniej widoczny jest aparat z przezroczystymi podkładkami zakładany na samej górze zęba czy takie, którego podkładki są porcelanowe (białe) lecz zakładane od czwórek w głąb jamy ustnej (czyli na piątki, szóstki...) a na najbardziej widocznych ząbkach (jedynki, dwójki...) jest widoczny tylko drucik (nie ma podkładek). Bardzo proszę o pomoc
nikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-05, 20:45   #109
RENCIK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 72
Dot.: Aparacik ortodontyczny!!!

Aparat zawsze sie zakłąda na wszystkie zęby, nie ma czegoś takiego jak tylko na tylne bo by wtedy nie dzialal.
RENCIK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 20:46   #110
RENCIK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 72
Dot.: Aparacik ortodontyczny!!!

Samam mam aparat juz prawie drugi rok. Na szczęści góre mi juz ściągneli pare miesięcy temu i teraz sie męce tylko z dolem.
RENCIK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 22:58   #111
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Przerwa między zębami

Moje kochane. Od kilku lat (dopiero kilka lat temu zaczęłam to dostrzegać i zaczęło mi to przeszkadzać, ale mam to od dziecka) cierpię z powodu przerwy między górnymi jedynkami, jakiś 1mm albo 1,5. Jako dziecko nosiłam aparat, który wyprostował mi resztę zębów, ale na te jedynki miałam póżniej inny, którego nosić nie chciałam (a przetłumacz upartemu dziecku, że trzeba --> ). No i zostały się takie, aż do teraz Chciałabym tę przerwę jakoś zlikwidować, ale noszenie stałego aparyu mi się nie widzi Zresztą nie miałabym na niego pieniędzy. Czy znacie jakiś inny sposób? Czy można np. dosztukować te "brakujące" fragmenciki zębów?
I w ogóle, duże te moje jedynki i nieładne Ale zwłaszcza tej przerwy strasznie chciałabym się pozbyć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zabki.jpg (17,7 KB, 257 załadowań)
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 23:10   #112
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Przerwa między zębami

jejku jejku.... masz ladne zabki ja ta przerwe ledwo zauwazylam. Najlepiej doradzi Ci profesjonalista Mysle ze nie da sie tego skorygowac inaczej niz aparatem Mozesz miec taki ktory sie zaklada tylko na noc Masz za ladne zeby zeby nakladac na nie koronki (to by chyba (tak mi sie wydaje) zlikwidowalo problem, ale tez kosztuje)
xre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 23:26   #113
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Przerwa między zębami

Dziękuję Bardzo bym chciała móc skorygować to aparatem zakładanym na noc, bo boję się, że jeśli dosztukuję to te jedynki jeszcze bardziej się powiększą i będą wyglądać jeszcze gorzej. Przydałoby się je przypiłować, bo są sa długie ) Ale nie znam się na tym, widziałam tylko takie cuda przelotnie w programach typu "Chcę być piękna" :P Chyba faktycznie muszę jak najszybciej wybrać się do specjalisty
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-08, 23:38   #114
polkiloarbuza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 93
Dot.: Przerwa między zębami

w sumie mozna ta dzire zalepic albo zrobic licowki ale przy zalepieniu material mzoe sie uruszyc po jakims czasie a poza tym trzeba wytrawic ta czesc zeba a to oslabia zeby
polkiloarbuza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 15:25   #115
pamelka24
Raczkowanie
 
Avatar pamelka24
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 88
Dot.: Przerwa między zębami

Natko_pietruszki sa rozne metody zeby zlikwidowac ta urocza diasteme.
Najlepsza i najbezpieczniejsza to aparat na stale.Korony i licowki oslabiaja zeby wiec nie polecam.
Zastanow sie nad aparatem jezeli bardzo ci przeszkadza ta diastema.Swoja droga uwazam ze ona wogole nie szpeci tylko dodaje uroku
pamelka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 15:57   #116
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Przerwa między zębami

Jejku, ale masz ładne zęby i uroczą "furtkę" między zębami! Sama bym chciała miec taką.
Osobicie polecam CI zaakceptować ten stan, bo jest on wyjątkowy i nie sądzę aby wpływał niekorzystnie na uzębienie! Naprawdę nie ma sensu likwidować diastemy, mnie się tam podoba.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 16:08   #117
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Przerwa między zębami

No dziękuję Wam bardzo Cieszę się, że ta przerwa to wg Was nic okropnego Bo ja osobiście nie mogę jej strawić
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 16:08   #118
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Przerwa między zębami

Mi taka diastema zrobila sie w czasie noszenia stalego aparatu . Musialam miec wyrwane gorne czworki bo bylo za malo miejsca . Niestety w wyniku tego zrobila mi sie przerwa miedzy jedynkami na ok 1 mm. Ortodont powiedzial ze mozna ja zamknac przy pomocy aparatu ale wtedy trzeba bedzie wyrwac dolne 4, bo w moim przypadku łuki szczęk by do siebie nie pasowaly. Drugim rozwiązaniem bylo jej zamkniecie juz po zdjeciu aparatu - i wlasnie na to sie zdecydowalam. Teraz nie zaluje Mialam robione to za pomoca jakiegos materialu porcelanowo - kompozytowego i jest super efekt - nic a nic nie widac, wyglada to suuper naturalnie. Moim zdaniem bardziej naturalnie niz licowki, miedzy ktorymi tez sie zastanawialam, ale sie nie zdecydowalam bo kosztowaloby to ponad 1000 zl (5 tys juz kosztowalo mnie leczenie aparatem) i za bardzo ingerowaloby w zeby. Za moje wypelnienie zaplacilam 300 zl i jestem suuuper zadowolona Jak skombinuje aparat to postrama sie wkleic zdjecie
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 16:10   #119
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Przerwa między zębami

znam Twój ból i to że może ona utrudniać życia, bo sama taką posiadam, moje zęby też są duże i diastema też, u mnie głównie spowodowana tym że nie wyrosła mi 4 górna
ja zbieram własnie na aparat, bo wiem że tylko on może załatwić sprawę, ale niestety nie mogę liczyć na pomoc materialną rodziców, bo dla nich to niepotrzebne i wyrzucanie pieniedzy w błoto, ale włansie te zęby sprawiaja że prawie się nie uśmiecham bo sie ich wstydzę, że jestem skryta i od roku już siedze non stop w domu bo sie wstydzę
koszt ogromny, zwłaszcza że większość ortodontów twierdzi iż aby uyskac trwały efekt trzeba nosić 2 łuki na górę i dół żeby zęby były równe
ale wiem że jeszcze kilka miesiący i zadrutuje sie na te 2 lata i przecierpię
tylko żeby mi starczyło pieniędzy oraz odwagi żeby wydać pieniadze wbrew woli rodziców, zarabiane przezemnie przez 6 miesiący na stażu
wierzę że Tobie też się uda, wiem że warto ją leczyć, zwłaszcza że zęby widać jakby nie było ja to juz nawet nie mówie o uśmiechaniu, jestem czasem zła na siebie jak gdzieś się szykuję bo już chciałam wyjść i zaczne mówić przechodząc koło lustra i się zobaczę, to się przebieram i zostaję w domu
wiem więc co czujesz bo jestem w podobnej sytuacji, moja dentyska powiedziała że niepotrzebnie ja chcę zlikwidowac bo jest ładna ale ja jej nie nawidzzę, czasem niektórym sie wydaje że to ładne ale to nieliczna grupa ludzi, zresztą to co innego widzieć ją raz na jakiś czas u innych a samemu ja mieć
koszmar
potrafi to dobjiać człowieka, bo szpeci mnie to i wiem o tym i będe walczyć

tu link do forum na gazecie.pl o ortodoncji
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=22832

życze wytrwałości w zbieraniu kasy
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-09, 16:12   #120
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Przerwa między zębami

AA i jeszcze jedno, mialam dosc szerokie jedynki wiec balam sie to bedzie brzydko wygladac, ale trafilm na naprawde super specjaliste, ktory przedluzyl mi je minimalnie takze wszytko wyglada tak jak powinno Najwiekszy problem jest z dobraniem koloru zebów, u mnie to udalo sie dopiero na 3 wizycie, troche juz bylam tym poirytowana ale dzieki tam mam kolor idealnie dobrany
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.