Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-19, 09:38   #3211
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
To nie kupuję Bundle up
Dembi,a jakie nuty czuć jeszcze w Winter apple po rozpaleniu?
Dosłownie czuć mroźne jabłko, czyli oprócz jabłka delikatna mięta i igliwie. Cudo
Dzisiaj palę drugi raz i dalej jest moc

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
A ja mam rabat 30% do sklepu, w którym jest WW, YC, KC i GC. Myślę nad świecą GC, jedzeniowa, najlepiej słodka.

Ktoś coś?
Wosków kilka znam, kocham chlebek bananowy, sernik wiśniowy i masło orzechowe, ale myślę nad czymś ciast(k)owym.

Drugą świecę kupuję już w prezencie dla mamy, tu sytuacja trudniejsza, bo mama nie lubi za słodkich, bardziej jakieś owoce, coś ciekawszego.
Ja za jedzeniowymi nie przepadam, ale dla mnie cudny wosk z tych słodkich owocowych to Strawberry jam i Blueberry limade

A dla mamy moze Georgia Peach? a jak lubi swiezaki to Cucumber Rain jest cudny

W sypialni dopalam Winter Apple a w salonie kolejny sampler GC Caramel Apple i jest troszke lepiej ale doopy znowu nie urywa
Sam zapach bardzo fajny
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 09:55   #3212
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Kupię sobie Winter apple z nowyxh Kringli a jak ktos odpali G&C to bardzo proszę o sprawozdanie,bo tez nad nim dumam,chociaż wyczytałam na jakiejs stronie,ze jest slabiutki.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 10:34   #3213
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
A ja mam rabat 30% do sklepu, w którym jest WW, YC, KC i GC. Myślę nad świecą GC, jedzeniowa, najlepiej słodka.

Ktoś coś?
Wosków kilka znam, kocham chlebek bananowy, sernik wiśniowy i masło orzechowe, ale myślę nad czymś ciast(k)owym.

Drugą świecę kupuję już w prezencie dla mamy, tu sytuacja trudniejsza, bo mama nie lubi za słodkich, bardziej jakieś owoce, coś ciekawszego.
Podzielisz się kodem?

Wysłane z 📱
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 11:21   #3214
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Melduję się po zakupach


Winter Apple - gdybym nie była tak zdeterminowana żeby testować większość zimowej kolekcji, to bym go nie wzięła. Nie umywa się do mojego ukochanego Gilded Apple. Czuję tu po prostu jabłko. A gdzie jest Winter? Myślę że po odpaleniu wyjdzie jakaś mroźna nutka, bo po dotknięciu nosem zostaje delikatne uczucie chłodu.

Christmas Stroll - na sucho trudno jest mi go odróżnić do zapachu Christmas ze starszej kolekcji - christmas jest jakby trochę bardziej wyrazisty. Choinkowy, kojarzy mi się też trochę z ozdobami choinkowymi. Pewnie są tam jakieś nuty pomarańczy/mandarynek, igliwie, szczypta mięty... tworzy bardzo ładną kompozycję. Gdybym nie znała wcześniej Christmas, to bym była zachwycona. Mam wrażenie że jest to jednak duplikat w innym opakowaniu...

Winter Wonderland - Podobny do Christmas Stroll, ale zdecydowanie bardziej mroźny! To chyba eukaliptus lub mięta.Czuć świerk i jeszcze coś czego nie umiem zdefiniować. Mam niestety obawę że w paleniu może mnie rozboleć głowa jak po Snow Capped Fraster (bardzo mnie drażni w paleniu). Wielbicielom Snow Capped Fraster powinien się spodobać!

Gold Cashmere - Pachnie jak kaszmirowy szampon do włosów Gliss Kur Shea Cashmere. Kremowy otulacz, bardzo ładny! Będzie ulubieńcem wśród kobiet . Odpalę go jako pierwszego bo na razie mój nr 1.

Cozy Christmas - ktoś wziął Goose Creek Winter Wonderland i Holiday Embers i połączył je, tworzą Cozy Christmas. Typowy świąteczny zapach, przepełniony goździkami drewnem, ciut cynamonu. Mając oba Goose Creeki nie musiałam go wcale brać, ale cóż, woskowo-świecowy blog zobowiązuje.

Nie mogłam się jednak przemóc by spróbować Fireside. Miałam przeczucie że mi nie podejdzie. Ma w sobie nutkę której bardzo nie lubię, która jest też np. w Oak&Fig. Nie przypominał mi nic miłego, ale to są moje odczucia

Podsumowując, bardziej mi serce biło kupując nowości Goose Creeka. Kringle (oprócz kaszmiru) dość przewidywalne, nie niezastąpione, trooooszkę powielone. Ale ostateczny werdykt wydam po paleniu. Nadal moimi ulubieńcami chyba jednak pozostaną Cozy Cabin oraz First Snow - te dwa są naprawdę niezwykłe

Podczas zakupów wpadł mi jeszcze samplerek bardzo lubianego przeze mnie Cashmere & Cocoa oraz Wood Wick Oak - to moja pierwsza świeca. Trzaskanie knota trochę mnie wkurza plus to ekspresowy basen. Zapach? Dla mnie piękny, dębowy, odrobinę męski. Niestety w dużym salonie ginie, będę próbowała go jutro w mniejszej garderobie.
Dzięki za recenzję Wzięłam golda i cozy christmas ale dzięki Tobie i Wonderland mnie kusi

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak z mocą świecy yc fireside treats? Promocja na PW zachęca mnie do zakupu słoja
Moja jest całkiem przyzwoita i bardzo mocno naolejkowana

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Palę Jack Frost McCall`s i jest dobrze: mietka i vanilia ( no strasznie mnie sie mieta podoba w ty roku, a w zeszłym ledwo tolerowałam )
Mięta i wanilia to moje zapachy i mocno kusisz Jackiem

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Skorzystałam z minus 20 w PW i złożyłam zamówienie.Posłuchałam tego co tu napisałyście i zrezygnowałam z yc na rzecz kc,vc i tutaj szaleństwo totalne,bo wzięłam duży słoik sugar plum zupełnie w ciemno woski goose creeka też wzięłam.Teraz modlenie się o to aby mi wszystko pasowało
Ja też

A to moje wyczekane zakupy, jestem zachwycona wszystkim, a zwłaszcza wróżką Brałam tak trochę bez przekonania, chciałam wypróbować Village i ten zapach z tego co zauważyłam robi na fejsie wielki szał, no to kliknęłam Piękny jest, właśnie się rozpala i już czuję
A miałam mieć odwyk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowosci.jpg (136,8 KB, 61 załadowań)
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 14:24   #3215
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję Wzięłam golda i cozy christmas ale dzięki Tobie i Wonderland mnie kusi



Moja jest całkiem przyzwoita i bardzo mocno naolejkowana



Mięta i wanilia to moje zapachy i mocno kusisz Jackiem



Ja też

A to moje wyczekane zakupy, jestem zachwycona wszystkim, a zwłaszcza wróżką Brałam tak trochę bez przekonania, chciałam wypróbować Village i ten zapach z tego co zauważyłam robi na fejsie wielki szał, no to kliknęłam Piękny jest, właśnie się rozpala i już czuję
A miałam mieć odwyk

Cudne Jack Frost super i Frozen in Time GC boskie miętowe

Teraz w sypialni leci Balsam Fir GC sampler i nareszcie jest moc Piękny, choinkowy zapach, cudny na wigilie jak ktos ma swieza choinkę, zeby zrobic zapach

A w salonie Poinsettia McCall`s : fajny, mocny i ciezko go opisać. Bardziej perfumowany z nutą meską

Teraz relaksik bo wieczorkiem ide z kolezankami do pubu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 16:46   #3216
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Cudne Jack Frost super i Frozen in Time GC boskie miętowe

Teraz w sypialni leci Balsam Fir GC sampler i nareszcie jest moc Piękny, choinkowy zapach, cudny na wigilie jak ktos ma swieza choinkę, zeby zrobic zapach

A w salonie Poinsettia McCall`s : fajny, mocny i ciezko go opisać. Bardziej perfumowany z nutą meską

Teraz relaksik bo wieczorkiem ide z kolezankami do pubu
Polecasz Balsam Fir? Bo jak się okazało muszę poszukać świecy dla męża Obwąchał dzisiejsze nowości, Frosted Mahogany mu się spodobało, co już mnie zdziwiło bo jemu się rzadko co podoba Powąchał Christmas Tree i też był na tak, no i dał mi misję znalezienia świecy, która pachnie świeżo ściętym drewnem Ktoś coś? Kupiłabym mu pod choinkę, niech ma

Dembi i jeszcze mi się przypomniało, że miałam Cię spytać bo Ty doświadczona w gąskach które zimowe najbardziej polecasz? Frozen in time to już widzę, a winter splendor jak pachnie?

A wróżka w paleniu jeszcze ładniejsza niż na sucho Mega szybko się rozpaliła, to mój pierwszy dwuknotowiec więc nie miałam wcześniej doświadczenia i byłam bardzo zaskoczona Moc w sam raz, jestem bardzo na tak

Edytowane przez Maddie
Czas edycji: 2016-11-19 o 16:48
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 16:49   #3217
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Polecasz Balsam Fir? Bo jak się okazało muszę poszukać świecy dla męża Obwąchał dzisiejsze nowości, Frosted Mahogany mu się spodobało, co już mnie zdziwiło bo jemu się rzadko co podoba Powąchał Christmas Tree i też był na tak, no i dał mi misję znalezienia świecy, która pachnie świeżo ściętym drewnem Ktoś coś? Kupiłabym mu pod choinkę, niech ma

A wróżka w paleniu jeszcze ładniejsza niż na sucho Mega szybko się rozpaliła, to mój pierwszy dwuknotowiec więc nie miałam wcześniej doświadczenia i byłam bardzo zaskoczona Moc w sam raz, jestem bardzo na tak
Wszystkie choinkowe GC są śliczne

Twoj mąż by sie ucieszył ze swiecy pod choinkę???
Moj to by mi powiedzial, ze zrobiłam prezent sobie a nie jemu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 17:06   #3218
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wszystkie choinkowe GC są śliczne

Twoj mąż by sie ucieszył ze swiecy pod choinkę???
Moj to by mi powiedzial, ze zrobiłam prezent sobie a nie jemu
No właśnie też mnie to zdziwiło Powiedział, że taką drzewną to by chętnie palił i czemu takiej nie mamy Choinka choinką, ale jest w gąskach coś o zapachu takiego świeżo ściętego drzewa? Dałam mu do powąchania kringlowe white woods i cozy christmas, yankee christmas wreath i ebony&oak, i stwierdził że to nie to.
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 18:28   #3219
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
No właśnie też mnie to zdziwiło Powiedział, że taką drzewną to by chętnie palił i czemu takiej nie mamy Choinka choinką, ale jest w gąskach coś o zapachu takiego świeżo ściętego drzewa? Dałam mu do powąchania kringlowe white woods i cozy christmas, yankee christmas wreath i ebony&oak, i stwierdził że to nie to.
Wszystkie z choinką na naklejce: Christmas Tree Cutting, A christmas Story, A Balsam Fir, Christmas Tree Farm

Udało mnie sie jeszcze dzisiaj przetestowac S`mores Coloniala i jest baaaaaaaaaardzo podobny do Campfire Marshmallows

Sampler Balsam Fir nie dal rady byc palony drugi raz , ledwo było czuc
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 18:33   #3220
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Wszystkie z choinką na naklejce: Christmas Tree Cutting, A christmas Story, A Balsam Fir, Christmas Tree Farm

Udało mnie sie jeszcze dzisiaj przetestowac S`mores Coloniala i jest baaaaaaaaaardzo podobny do Campfire Marshmallows

Sampler Balsam Fir nie dal rady byc palony drugi raz , ledwo było czuc
Dziękuję Coś wybiorę przy następnym zamówieniu. I ten Campfire Marshmallows też chyba wezmę bo tak kusisz nim zawsze
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 19:33   #3221
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
A co zamówilaś?



Duża świeca zapachowa Village Candle SUGAR PLUM FAIRY Wosk Kringle Candle Grey
Wosk zapachowy AUTUMN NIGHT yc
AUTUMN ROMANCE Goose Creek Candle
Wosk Snow In Love Yankee Candle
Wosk SNOWFLAKE COOKIE Y
Daylight GOLD & CASHMERE Kringle Candle
Wosk zapachowy COMFY SWEATER Kringle Candle
Wosk zapachowy A CHILD`S WISH Yankee Candle |

o ile te z yc znam,o tyle pozostałych nie.Plus mam stresa czy świeca mi przypasi

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dzięki za recenzję Wzięłam golda i cozy christmas ale dzięki Tobie i Wonderland mnie kusi



Moja jest całkiem przyzwoita i bardzo mocno naolejkowana



Mięta i wanilia to moje zapachy i mocno kusisz Jackiem



Ja też

A to moje wyczekane zakupy, jestem zachwycona wszystkim, a zwłaszcza wróżką Brałam tak trochę bez przekonania, chciałam wypróbować Village i ten zapach z tego co zauważyłam robi na fejsie wielki szał, no to kliknęłam Piękny jest, właśnie się rozpala i już czuję
A miałam mieć odwyk


Mnie strasznie kusi aby jeszcze jakieś dużej z kringla nie kupićw ciemno ,ale rozum walczyyy
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-19, 19:55   #3222
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Duża świeca zapachowa Village Candle SUGAR PLUM FAIRY Wosk Kringle Candle Grey
Wosk zapachowy AUTUMN NIGHT yc
AUTUMN ROMANCE Goose Creek Candle
Wosk Snow In Love Yankee Candle
Wosk SNOWFLAKE COOKIE Y
Daylight GOLD & CASHMERE Kringle Candle
Wosk zapachowy COMFY SWEATER Kringle Candle
Wosk zapachowy A CHILD`S WISH Yankee Candle |

o ile te z yc znam,o tyle pozostałych nie.Plus mam stresa czy świeca mi przypasi

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------





Mnie strasznie kusi aby jeszcze jakieś dużej z kringla nie kupićw ciemno ,ale rozum walczyyy
Daj znać jak Ci się wróżka podoba
Ja się bardzo cieszę, że z Kringla postawiłam na słoje woskowych ulubieńców, bo miałam wielką ochotę kupić w ciemno dużą świecę Cozy Christmas (bo naklejka ) i dzięki opatrzności, że czuwała bo pół godziny temu wrzuciłam kostkę wosku do kominka i właśnie jestem po wietrzeniu domu. O ile na początku się przyjemnie zapowiadało, to po jakichś 10-15 minutach jak mi nie gruchnęło po nosie, aż mnie głowa rozbolała, a mąż uciekł na górę i odmawia zejścia do salonu
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 20:25   #3223
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci się wróżka podoba
Ja się bardzo cieszę, że z Kringla postawiłam na słoje woskowych ulubieńców, bo miałam wielką ochotę kupić w ciemno dużą świecę Cozy Christmas (bo naklejka ) i dzięki opatrzności, że czuwała bo pół godziny temu wrzuciłam kostkę wosku do kominka i właśnie jestem po wietrzeniu domu. O ile na początku się przyjemnie zapowiadało, to po jakichś 10-15 minutach jak mi nie gruchnęło po nosie, aż mnie głowa rozbolała, a mąż uciekł na górę i odmawia zejścia do salonu
Dam,dam,niech tylko ta przesyłka dojdzie
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 21:09   #3224
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Gold & cashmere faktycznie słabiutki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-19, 22:34   #3225
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Podzielisz się kodem?

Wysłane z 📱
Chętnie, ale to bon papierkowy do stacjo
Jeśli ktoś by był z Łodzi, to bym się chętnie podzieliła, zabierając tę osobę na zakupy ze sobą

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Dosłownie czuć mroźne jabłko, czyli oprócz jabłka delikatna mięta i igliwie. Cudo
Dzisiaj palę drugi raz i dalej jest moc



Ja za jedzeniowymi nie przepadam, ale dla mnie cudny wosk z tych słodkich owocowych to Strawberry jam i Blueberry limade

A dla mamy moze Georgia Peach? a jak lubi swiezaki to Cucumber Rain jest cudny

W sypialni dopalam Winter Apple a w salonie kolejny sampler GC Caramel Apple i jest troszke lepiej ale doopy znowu nie urywa
Sam zapach bardzo fajny
Dziękuję na pewno za Twoją radą powącham Georgia Peach i Cucumber Rain.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 07:18   #3226
_kasias
Rozeznanie
 
Avatar _kasias
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 645
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja już się nie mogę doczekać grudnia... wtedy kupię sobie świecę z wróżką ale najpierw muszę wypalić pianki od Yankee, bo mi się znudziły :P
_kasias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 08:43   #3227
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez _kasias Pokaż wiadomość
Ja już się nie mogę doczekać grudnia... wtedy kupię sobie świecę z wróżką ale najpierw muszę wypalić pianki od Yankee, bo mi się znudziły :P
Ja właśnie pianki zamówiałam w duzym słoju ) Do zamówienia dorzuciałam również illuma-lid i woski/samplery: GC butter cake, CG peperrmint, YC cut fres rose, wymieniłam również punkty na woski :Mc tahitian vanilla i sampler VC fields of clover? Miał ktoś może świce/wosk bądź sampler VC fields of clover? Jestem bardzo ciekawa tego zapachu
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 09:45   #3228
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Pianki ale te z GC tez planuje jeszcze w tym sezonie kupic Ja zakupy swieczkowe takie konkretniejsze zostawiam niestety na grudzien, bo do sklepu musze dojechac 60 km to sobie wypad maly zrobimy chce obwachac swiateczna edycje gasek Wczoraj caly dzien palilam GC Salted Caramel Cupcake... cale mieszkanie pachnialo slodkosciami
W zalacznikach moje zbiory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20161009_102223.jpg (98,4 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161009_090908.jpg (135,3 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20161120_104049.jpg (71,3 KB, 40 załadowań)
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 09:49   #3229
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Dziękuję Coś wybiorę przy następnym zamówieniu. I ten Campfire Marshmallows też chyba wezmę bo tak kusisz nim zawsze
Jest cudny na pewno ci sie spodoba

Cytat:
Napisane przez Maddie Pokaż wiadomość
Daj znać jak Ci się wróżka podoba
Ja się bardzo cieszę, że z Kringla postawiłam na słoje woskowych ulubieńców, bo miałam wielką ochotę kupić w ciemno dużą świecę Cozy Christmas (bo naklejka ) i dzięki opatrzności, że czuwała bo pół godziny temu wrzuciłam kostkę wosku do kominka i właśnie jestem po wietrzeniu domu. O ile na początku się przyjemnie zapowiadało, to po jakichś 10-15 minutach jak mi nie gruchnęło po nosie, aż mnie głowa rozbolała, a mąż uciekł na górę i odmawia zejścia do salonu :cojest:
Mnie na zimno zauroczył, ale zobaczymy co tam sie zadzieje na ciepło

Dopalam S`mores Colonial i jest dalej moc i jest boski

W salonie zmieszałam caramel apple i cabin in the woods, bo to to ledwo czuć
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-20, 09:58   #3230
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Pianki ale te z GC tez planuje jeszcze w tym sezonie kupic Ja zakupy swieczkowe takie konkretniejsze zostawiam niestety na grudzien, bo do sklepu musze dojechac 60 km to sobie wypad maly zrobimy chce obwachac swiateczna edycje gasek Wczoraj caly dzien palilam GC Salted Caramel Cupcake... cale mieszkanie pachnialo slodkosciami
W zalacznikach moje zbiory
Piękny zbiór : love:
Widzę, że masz sporo gąsek Poproszę o opinie na temat pianek z GC i cool spring breeze
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 10:14   #3231
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dziewczyny o jakich piankach piszecie? Pełna nazwa? Czytam już któryś raz,że chwalicie,ale nie wiem co to za zapach
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 10:30   #3232
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Gaski to moja ulubiona marka

Pianki GC (Campfire Marshmallow)- piekny dymny zapach z odrobina slodkosci, lekko drzewny, jeden z moich ulubincow taki otulacz na chlodne dni

Cool Spring Breeze- bardzo swiezy, zielony zapach, woda i zieleninka, super na cieple dni

Oba zapachy mocne
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 10:59   #3233
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziewczyny o jakich piankach piszecie? Pełna nazwa? Czytam już któryś raz,że chwalicie,ale nie wiem co to za zapach
Z Yankee Candle to Fireside Trats, natomiast z Goose Creak to Campfire Marshmallow
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 11:01   #3234
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Gaski to moja ulubiona marka

Pianki GC (Campfire Marshmallow)- piekny dymny zapach z odrobina slodkosci, lekko drzewny, jeden z moich ulubincow taki otulacz na chlodne dni

Cool Spring Breeze- bardzo swiezy, zielony zapach, woda i zieleninka, super na cieple dni

Oba zapachy mocne
Zgadzam się z Wami Campfire Marshmallow są niesamowite! Ostatnio Goose Creek stał się moją ulubioną marką!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 11:03   #3235
martula13
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 524
GG do martula13
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Gaski to moja ulubiona marka

Pianki GC (Campfire Marshmallow)- piekny dymny zapach z odrobina slodkosci, lekko drzewny, jeden z moich ulubincow taki otulacz na chlodne dni

Cool Spring Breeze- bardzo swiezy, zielony zapach, woda i zieleninka, super na cieple dni

Oba zapachy mocne
Też uwielbiam gąski Chociaż jak do tej pory nie jestem posiadaczką w zadawalającej mnie ilości
Jak się mają pianki YC do tych GC? Zdecydowane podobieństwo czy różnice?
Masz może cucumber rain? I White coral? Jestem mega ciekawa tego zapachu
__________________
dążę do minimalizacji
trzymam się diety
oszczędzam
dbam o siebie
wytrwam w mych postanowieniach
martula13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 11:55   #3236
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja mam YC Fireside treats w małym słoiku, no i o dziwo aromat przyjemny. Słodkawy, ale jest jakaś inna nuta, która powoduje, że jest to zapach naprawdę inny i ciekawy.

Jaki macie sposób na łamanie wosków KC? Bo ja dzis sobie prawie paznokcia złamałam, żeby ułamać kawałek Vanilla Cone, w końcu zrezygnowałam i wsadziłam kostkę GC Caramel Appelwood.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 12:05   #3237
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Masz może cucumber rain? I White coral? Jestem mega ciekawa tego zapachu
Tych dwoch akurat nie mam
Z GC mam 27 woskow i 2 swiece
Wyprobowalam tez Kringle ale nie satysfakcjonuja mnie tak jak gaski Oprocz gasek lubie tez Bridgewater
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 14:38   #3238
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja mam YC Fireside treats w małym słoiku, no i o dziwo aromat przyjemny. Słodkawy, ale jest jakaś inna nuta, która powoduje, że jest to zapach naprawdę inny i ciekawy.

Jaki macie sposób na łamanie wosków KC? Bo ja dzis sobie prawie paznokcia złamałam, żeby ułamać kawałek Vanilla Cone, w końcu zrezygnowałam i wsadziłam kostkę GC Caramel Appelwood.
jejku, mam to samo Te nowe Kringle cos twarde i tez mają u was wklęsłą górę? tak, jakby mega oszczedzali ile wlewają do pojemniczka

Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Też uwielbiam gąski Chociaż jak do tej pory nie jestem posiadaczką w zadawalającej mnie ilości
Jak się mają pianki YC do tych GC? Zdecydowane podobieństwo czy różnice?
Masz może cucumber rain? I White coral? Jestem mega ciekawa tego zapachu
Ja kocham Cucumber Rain i na pewno wciągnę kiedys swiece: bardzo swiezy, wodny troszke czuc tego ogórka ale w taki delikatny sposób. Cudny

White coral mnie niczym nie ujął bo ma jasmin w sobie, taki kwiatowo cos tam ale jak ktos lubi jasminy i inne kwiaty to ok

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Tych dwoch akurat nie mam
Z GC mam 27 woskow i 2 swiece
Wyprobowalam tez Kringle ale nie satysfakcjonuja mnie tak jak gaski Oprocz gasek lubie tez Bridgewater
Polecam jeszcze Colonial Candles: rewelacja!!! Moc, konsystencja, ilość i złożonosc zapachów jak u gąsek

Palę Fireside KC i prawie nic nie czuję dorzuciłam ten srodek z wosku ale wiele to nie pomogło a zapach mnie nie zachwycił: cynamon i cos drzewnego ale ciezko stwierdzić, bo nic nie czuję

W salonie Under the Oaks i za trzecim razem mnie sie bardziej podoba. Nie czuje juz tak maggie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 16:18   #3239
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
Gaski to moja ulubiona marka

Pianki GC (Campfire Marshmallow)- piekny dymny zapach z odrobina slodkosci, lekko drzewny, jeden z moich ulubincow taki otulacz na chlodne dni

Cool Spring Breeze- bardzo swiezy, zielony zapach, woda i zieleninka, super na cieple dni

Oba zapachy mocne
Cytat:
Napisane przez martula13 Pokaż wiadomość
Z Yankee Candle to Fireside Trats, natomiast z Goose Creak to Campfire Marshmallow
wsadzam do koszyka
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-20, 17:28   #3240
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. VIII (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A na koniec dnia tumbler KC First Snow i jestem w niebie
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-19 13:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.