METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 20:56   #3091
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

chciałam urządzić sypialnię w stylu arabskim. macie może jakieś zdjęcia? p.s. chciałabym żeby tam było ogniście pomóżcie
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:03   #3092
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
w LEROY MERLIN jest kilkanascie wzorów całkiem fajnych tez sie zastanawiam nad zmiana pokoiku później wkleję zdjęcie może doradziłybyście mi cos
w castoramie widziałam szablony ale wg mnie drogie. moze lepiej zrobic samemu
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 15:17   #3093
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Question małe wielkie zmiany

Czeka mnie malowanie pokoju, bo ściany są w dosyć opłakanym stanie. Planuję jakąś zmywalną farbę, ale mam problem z kolorem. Meble są z brw w kolorze wanilia/wiśnia i nie wiem jaki kolor można w to jeszcze wkomponować.
Dodaję zdjęcia, bo ta przy okazji może pomożecie mi coś w nim przestawić ?
Na ścianie gdzie wisi obraz palmy w antyramie marzy mi się takie drzewo bonsai albo inny malunek z szablonu.
Ogólnie rzecz biorąc w planach mam jeszcze wymianę tapczanu na coś mniej zobowiązującego i w miare taniego.
Chciałabym żeby ściany i dodatki utrzymane były w podobnej kolorystyce.
Pokój może w stylu studio ?

Podstawę meblowania stanowią meble załączone reszta może odpaść :P

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 15:18   #3094
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: małe wielkie zmiany

i jeszcze 3
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 17:34   #3095
Morellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 279
Question Zmiany W Pokoju - Nadawanie Mu Stylu ;p

Chce nadac pokojowi styl ;P Tak zeby byl uroczy i taki ... harmonijny , wyciszajacy , jak oaza spokoju
Oto charakterystyka
* olcha - kolor wszystkich mebli , szafa z lustrem
* brazowo ( wzory ) - bezowe ( calosc ) lozko ,z takimi dwoma oparciami , rozsuwane ;P z wstawkami drewna - olcha
* niebieskie , roznie poukladane zaslony - fantazyjnie upiete , pod spdoem biale proste firany , nie typu " serwetka " tylko gladkie ;>
* podloga pusta , tylko dwa kudlate dywaniki - jasne , prawie biale
* stoliczek z pomaranczowa jak drewno (olcha ) taka .. hmm duza serwetka , na tym wazonik , nie szklany , nie porcelanowy koloru granatowego , i lampka brazowo bordowa
* fotel - nie pasuje - jest zielony i taki potezniejszy
* calosc - kolor pokoju jest granatopwa , niebieska
Chodzi konkretnie o to zeby pokoj jakos pachnial - myslalam o lawendzie , moze jakies zmiany , styl orientalny czy cos ... albo morze ;P ) I nie bede malowac scian ani nic , chodzi o dodatki moze cos zmienic
Morellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 19:04   #3096
lalunia105
Raczkowanie
 
Avatar lalunia105
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 443
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

witam bardzo chciałabym tanim kosztem zmienic całkowicie wyglad sypialni są tam teraz stare meble teściów a ja chcę mieć łądna sypialnie dodam ze kupiłąm zasłony ciemne stare złoto plus złoto i do tego biała firanka ale co do reszty nei mampomysłu jeśli jakieś znacie to błagam o pomoc jak tanim kosztem można zrobic luksusową sypialnę... z duzym łozem z baldachimem nigdzie nie mogę znleśc inspiracji sypialnia ma wymiar 4mx5m
lalunia105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-23, 23:44   #3097
MrUfKa87
Raczkowanie
 
Avatar MrUfKa87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 144
GG do MrUfKa87
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Kochani,
może ktoś z Was mi pomoże
Szukam białych płytek podłogowych lub paneli i nie mam pojęcia gdzie je moge dostac. Wolałabym panele, bo od podłogi idzie zimno, szczególnie na parterze. Bede miała ściany malowane "karmazynowym przypływem" duluxa i marzy mi sie biała podłoga
__________________
Aparacik od 28.11.07
MrUfKa87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 21:02   #3098
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Cytat:
Napisane przez MrUfKa87 Pokaż wiadomość
Kochani,
może ktoś z Was mi pomoże
Szukam białych płytek podłogowych lub paneli i nie mam pojęcia gdzie je moge dostac. Wolałabym panele, bo od podłogi idzie zimno, szczególnie na parterze. Bede miała ściany malowane "karmazynowym przypływem" duluxa i marzy mi sie biała podłoga
Też mam karmazynowy przypływ, piękny kolor ale tylko 2 ściany, bo na cały pokój bym się nie odważyła.
W sprawie podłogi nie pomogę, nawet nigdzie nie widziałam chyba białych paneli
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 22:17   #3099
Kasiaaa25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Witam wszystkie Wizażanki
Szukam inspiracji do koloru ścian w moim pokoju.

mam teraz komplet mebli "Junior" z BRW http://www.meble-brw.com.pl/images/J...edyn_olcha.jpg

Chcę dopasować do tych mebli jakiś fainy kolorek, myślałam o orzeźwiającej limonce z dekorala w połączeniu z jakimś rysunkiem w odcieniu złocistego szafranu lub słonecznego blasku.

niestety nie zanosi się na zmianę tych mebli dlatego proszę Was o pomoc. Z góry bardzo serdecznie dziękuję
Kasiaaa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 15:50   #3100
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Cześć, nadszedł dla mnie czas zmian i w związku z tym proszę Was o radę, bo nikt tak nie pomoże jak WY Chcę zmienić pokój. Całkowicie. Tzn. Meble muszą zostać i raczej nie mam możliwości zmiany ich ustawienia ale cała reszta nadaje się do zmiany. Myślałam, żeby zmienić podłogę na panele, a ściany pomalować na pastelowy delikatny żółty a jedną na beżowo-brązowy (kojarzycie o co chodzi?) Najgorszą dla mnie zmorą jest ściana z oknem. Nie cierpię tych zasłon na całą ścianę. Chcę to zmienić, ale jednocześnie muszę zostawić firankę w oknie więc wszystkiego rodzaju rolety itp odpadają. Liczę bardzo na Waszą pomoc. Może jakieś inne pomysły? Pokój mam od południa. Jest on duży, ale nie chcę malować ścian na jakiś ciemny kolor. Chciałabym, żeby to było coś pastelowego, delikatnego. No i najważniejsze. Mój budżet jest mocno ograniczony, więc muszę się liczyć z tym, że nie wszystko mogę zrobić.
Dziękuję za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00294.jpg (45,1 KB, 133 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00295.jpg (33,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00296.jpg (51,5 KB, 196 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00298.jpg (38,4 KB, 95 załadowań)
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 17:18   #3101
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Ja bym wywaliła kwiatki, wyglądaja babciowo. I balonik, zaśmieca przestrzeń. Na podłoge dałabym ciemne panele, coś w stylu bagienny dąb. Wywal zasłony, skoro ich nie lubisz. Ściany bym pomalawała na błekitno-szarawy kolor, taki jaki się zwykle z bluesem kojarzy Na jednej ze ścian (lewa, patrząc od strony drzwi) namalowałabym jakiś kwiatowy motyw, lekko futurystyczny w technice, ale barokowy - bogaty - w stylu. Ale nie na całej, raczej na połowie dalszej od okna. Koniecznie ciemny, najlepiej czarny. Dodatkowo w innych miejscach śniany, jeśli będzxie Ci się wydawało, że jest troche pusto, możesz powtórzyć mały fragment motywu, ale z umiarem! Przy tej ścianie, tak w rogu (przy tym motywie nasciennym), postawiłabym stolik i fotele. Kanapę ustawiłabym przy tej scianie z drzwiami, po lewej stronie. Szafki dokładnie przy dokładnie po drugiej stronie. Firanka koniecznie prosta i krótka, bez ozdób i wzorów. W lewym kącie przy oknie postawiłabym biurko, a nad nim zamontowałabym jakieś półeczki, chociaż jedną. Masz bardzo zagracone biurko. I jeszcze koniecznie jedną półkę na pluszaki, może byc nad biurkiem, wyżej niz półka na podręczne rzeczy.
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 18:20   #3102
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

fajny pomysł, tylko nie czułabym się najlepiej w niebieskim... za smutno... a poza tym boje się trochę takiej całkowitej reorganizacji pokoju... Ale dziękuję, na pewno z czegoś skorzystam
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:16   #3103
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Zaproponowałam niebeiski, bo pokoje od południa są jasne i nasłonecznione. Chłodny kolor troche to zrównoważy, a pisze z własnego doświadczenia, bo sama wiele lat mieszkałam od południa z ogromnymi żółtymi zaslonami i brązowo-pomarańczowymi tapetami - to był koszmar, gorący koszmar. Po przemalowaniu na niebieski było dużo lepiej, ale nie było smutno ze względu na słońce. W północnym pokoju niebieski faktycznie wprowadziłby nostalgiczny nastrój.
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:36   #3104
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

zaczęłam się pod Twoim wpływem zastanawiać nad tym niebieskim i może rzeczywiście to dobry pomysł wybrać coś chłodniejszego... A co myślisz o jakiejś lawendzie pastelowej? Tylko gdzie ja kupię taki kolor??
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:40   #3105
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Lawenda jak najbardziej, tylko musisz tak dobrac odcień, żeby się nie gryzła z obiciami na kanapie i fotelach. Chociaż to w sumie niewykonalne, bo kolor i tak będzie wyglądał inaczej, zależnie od pory dnia.

Ale będzie ładny ten pokój lawendowy, nie martw się I wtedy podłoga jakas jaśniejsza, ale nie sosan... Moim zdaniem buk będzie pasował.
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 09:55   #3106
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

a ja bym poprosila o uklad pokoju (taki rzut z gory). i jeszcze masz 18 lat tak? pokoj wyglada na osobe duzoo starsza takie spokojny zabardzo i faktycznie babcine motywy jak to okreslila Koffee
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 11:25   #3107
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Dziękuję za Waszą chęć pomocy Jestem naprawdę ogromnie wdzięczna. To jest widok z góry. Pokój ma jakieś 4,3mx4,5m

I wiem, że ten pokój jest okropny i przyjmuję każdą krytykę. Nareszcie mam fundusze i chcę to zmienić - całkowicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (21,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 12:45   #3108
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

To okno jest małe! A byłam przekonana, że jest nieomal na całą ścianę ^^

W tym wydaniu ta ogromna zasłona prezentuje sie jeszcze gorzej
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 13:04   #3109
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

oj tak... dlatego zasłona na 100% wylatuje ale tak szczerze mówiąc to raczej nie zrobię tak jak pisała Koffee... Meble zostają. ale najgorszy jest kolor, nie mam pomysłu
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 15:12   #3110
bobolinka
Raczkowanie
 
Avatar bobolinka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 267
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Ja napewno dodalabym kwiaty Wyrzucila ta zasłone i dała taką no nie wiem jak to opisac przeswitująca a wesolym jasno zielonym kolorze Oknu dodalabym rolety najlepiej takie bambusowe biale na parapecie polozylabym kolorowe wazoniki w roznycz ksztaltach zielony niebieski i pomarańczowy Zmienilabym dywan na jasniejszy kolor lub tak jak piszesz polozylabym (oczywiscie nie sama ) panele w kolorze jasnego brązu (w kolorze mebli) Pokoj przemalowalabym lub polozylabym tapete (tez oczywiście nie sama ) w jasnym kolorze np. bez zeby ten pokoj stal sie weselszy jaśniejszy żeby go ozywic no i jak juz wyzej pisalam z kilkoma mocnymi akcentami kolorystycznymi np te buteleczki na oknie, przeswitująca zasłona czy w wesolym kolorze narzuta na lóżko
__________________
" Nigdy nie pozwól by strach przed działaniem wykluczył Cię z gry "

bobolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 15:29   #3111
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

jeśli chodzi o kwiaty to mam wizję zrobić właśnie na parapecie ekspozycję w kolorach zbliżonych do koloru ścian, żeby ładnie kontrastowało firankę chcę krótką i do tego taką prześwitująca cieniutką zasłonkę spiętą lekko na dole. Ale mam problem z kolorem ścian. Obecnie jestem na etapie wrzos/lila pastelowy, ale obawiam się czy nie będzie się gryzło z meblami?
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 21:36   #3112
Anuka15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Hehe ja tam se nie udzielam, bo sie nie znam poprosru na wnetrzach za bardzo ale Ci powiem zabka5 ze mam takie same meble:P Tylko połowe bo całe za duze na mój pokoik^^ Druga połowa gdzie indziej
Anuka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 08:58   #3113
zabka5
Raczkowanie
 
Avatar zabka5
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 92
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Anulka, ja szczerze mówiąc nie lubię tych mebli, no ale nic... Pomóżcie mi raczej z tym kolorem, proszę... Jak Wy to widzicie... Jaki kolor?
__________________
Pralnia z wyobraźnią
Wstąp i przekonaj się sam!!
zabka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 14:41   #3114
Zanetka777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

witam wszystkie wizazanki pomyslałam ze tutaj dostane odpowiedz na pytanie i poradę... no wiec okno do mojej sypialni jest od strony wschodniej i popołudniami nie jest zbyt jasno. planuje za niedługo przemalowac pokoik i nie wiem jaki kolorek byłby odpowiedni. w tej chwili jest on błękitno zółty, ale chciałabym postawic na jakies zywsze odcienie.i jesli by sie znalazło to posze o jakies ciekawe linki z meblami lub dodatkami do pokoji... mam nadzieje ze pomozecie;(
Zanetka777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 18:18   #3115
triX34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Jaki kolor ścian??


Chcę zmienić kolor ścian w moim pokoju, jak do tej pory były one koloru różowego.. Chodzi głównie o łóżko, które się w nim znajduje i jest koloru wiśniowego. Jakie kolory pasowałyby do tego pokoju? Proszę o porady
triX34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 19:11   #3116
angelkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar angelkaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk :)
Wiadomości: 2 910
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Żabko co do koloru to chyba Ci nie pomogę, bo mi się bardzo podobają ciemne, nasycone kolory ( w pokoju mam ciemny róż z jasnym - chodz wcale nie jest landrynkowo ) u Ciebie przede wszystkim dodałabym kolorów (fajnie wyglądają łączenia kolorów, a nie wszystko jednakowo tzn np 2 sciany na inny i 2 na inny ) jakieś fajne kwiatki no i kolorowe dodatki no i ta zasłona ;| proponuje jakąś lekką firaneczkę (ja mam w kwiatki ) no i te kwiatki na ścianach jakoś tak średnio mi sie podobają no i oczywiście podłoga (proponuje jaśniejszą, bo na ciemnej kurz widać :P hehe)
__________________



angelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:21   #3117
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Żółty mógłby być. Ja mam pomalowany pokój na pomarańczowo i też od południa okno. Radziłabym rolety. Gdy jest duże słońce i upał to jak zasłonisz rolety to nie jest tak gorąco. Jeśli nie lubisz zasłon możesz dać taką zasłone firanke na całą ściane (dodaje zdjęcie jak wygląda to u mnie).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00018.jpg (44,4 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vnngj.JPG (100,5 KB, 71 załadowań)
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-08, 10:24   #3118
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Zmiany w życiu, zmiany w pokoju - prośba o pomoc

Cytat:
Napisane przez Zanetka777 Pokaż wiadomość
witam wszystkie wizazanki pomyslałam ze tutaj dostane odpowiedz na pytanie i poradę... no wiec okno do mojej sypialni jest od strony wschodniej i popołudniami nie jest zbyt jasno. planuje za niedługo przemalowac pokoik i nie wiem jaki kolorek byłby odpowiedni. w tej chwili jest on błękitno zółty, ale chciałabym postawic na jakies zywsze odcienie.i jesli by sie znalazło to posze o jakies ciekawe linki z meblami lub dodatkami do pokoji... mam nadzieje ze pomozecie;(

Może pomarańczowy??
xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:15   #3119
Xawiera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

bozia152@wp.plProszę o pomoc.Chciałam zrobić córce większy pokój(w miejscu gdzie jest kuchnia i pokój mały)natomiast kuchnię zrobić w miejscu gdzie jest mała garderoba.Pomóżcie[ mi to jakoś zaprojektować tak żeby miało ręce i nogi.Poniżej przesyłam obecny plan mieszkania które ma 44,44 m2.Przepraszam ale plan mieszkania rysowała córka ale wydaje mi się że wiadomo o co chodzi.Nie wiem czy zrobić otwartą kuchnię na pokój,jet tam wyjątkowo mało miejsca (ale z kolei znajomi mówią że będę wąchała wszystkie zapachy)Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc

Edytowane przez Xawiera
Czas edycji: 2009-02-15 o 18:05
Xawiera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-09, 11:33   #3120
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: METAMORFOZY POKOI - opinie, porady, inspiracje

Zabka a segment się nie zmieści na drugiej ścianie? jest ona węższa od strony okna, czyli będzie więcej miejsca na kącik jakiś z drugiej. Szkoda że te meble muszą zostać.
Panele to dobry pomysł.
kolor ścian - może jakieś kolory ziemi?
może takie zestawienie - http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=69
abo takie kolory
http://www.dulux.pl/c_cs_scheme.shtml?name=27

no i te kwiaty obrazeczki - usuń to - potem zastapisz czymś konkretnym, nawet hande-made, zainwestuj w kwiata na parapet, albo stolik.
Wywal ten podsufitowy karnosz, i zastąp go karniszem na rurce - szkoda że roleta nie wchodzi w grę, w ogołe dziwnie podzielone to okno jest. Na rurkowym karniszu, firanki do połowy, albo ze 20 cm nad parapetem. Koniecznie.

Jka już zdecydujesz gdzie ustawić biurko, bo są 3 możliwośći, w zależnośći od tego czy segment da się przestawić. To koniecznie powieć tablicę kokrową na ścianie.

Na tej ścianie gdzie są drzwi też tak łyso. ale pomysłu brak.

kanapę i fotele można przykryć ciekawym materiałem, nie musi to być kapa


Xawiera a jest możliwość przeniesienia pionów, (wody, gazu i ścieków) w tą garderobę?
Aneks wyjdzie mały, ale zawsze to aneks a dziecko będzie miało większy pokój.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.