Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 10:54   #4471
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

czy to znaczy że ja będąc w zwykłym okręgu będę mogła przepisać się do prognozującego mieszkając w Warszawie bez żadnych problemów????

i czy będę wtedy miała takie "przywileje" jak osoby z takiego okręgu tzn co katalog gratisy itp? (nie jestem tego pewna ale tak gdzieś słyszałam że osoby z okręgów prognozujących dostają za bycie w takim okręgu co katalog jakieś kosmetyki)
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:

Edytowane przez czajana
Czas edycji: 2009-07-09 o 10:57
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 11:42   #4472
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wczoraj na szkoleniu z moją OMS i DMS i widziałam polską "13". Jest bardzo dużo ciekawych rzeczy:
-Superpodkręcający tusz do rzęs podkręca rzęsy aż o 200% i ma elastyczną szczoteczkę-cena premierowa 19.90
-szminka Ultra Colour Rich w nowym opakowaniu-te same kolory, lecz inne opakowanie- żadna rewelacja.
-nie zauwazyłam tej szminki 4-stopniowej , która jest w katalogu rosyjskim-podejrzewam, że albo jej nie zauważyłam (choć w to wątpię), albo wejdzie u nas później.
-seria kosmetyków kolorowych mineralnych- podwójne cienie mineralne, kredka do oczu mineralna, oraz szminka. Ceny przystępne, cienie bodajże ok. 22.90, szminka 19.90 lub 18.90
-z Color Trendu wchodzą błyszczyki o zapachu truskawki oraz do kolekcji tusze do kresek. Kolory ciekawe, ceny w miare.
-woda od Courtney Cox- Spotlight: na stronie zapachowej pachnie niesamowicie! Coś w stylu Crystal Aura, ale nie tylko. Zapach nie do opisania, a biżuteria dołączona gratis jest równie przepiękna. Woda w cenie 85.00, biżu gratis. To na pewno będzie moje
-Różowa Wstążka... Torba w cenie 40.00, nawet niezła, lecz cena i fakt, że nie wlicza się do opustu, trochę zniechęca... Etui na kom. chyba ok 20.00 lub 15.00zł
-Z Anew można kupić miniwersje nowego kremu z nowej serii Anew Reversalist. A poza tym wchodzi krem z Anew Ultimate na dzień z bioaktywnym pyłem. Cena 65.00 . Według mnie wcale nie tak drogo...
-Z Solutions wraca krem pielęgnujący z liposomami kosztuje chyba ok. 13.90 a z serii szarej wchodzi podwójny żel do mycia.
- Liiv Botanicals- woda In Harmony w cenie 53.00. Natomiast Vitality ma ostatni dzwonek. A poza tym wchodzi Pielęgnujący błyszczyk do ust, ma chyba 7ml, cena 15.90 (chyba). Może być ciekawy Na pewno wypróbuję.
-A z Planet Spa wchodzi nadmuchiwana poduszka kąpielowa Ma specjalne przyssawki, by się nie zsuwała i nie odklejała. Według mnie ciekawe... Nawet bardzo ciekawe A poza tym to w zestawie z Białą Herbatą jest oczyszczający tonik z białą herbatą.
-zapach męski z serii Simple Elements- w nazwie jest coś z forest... Po stronie zapachowej uważam, że naprawdę ma jakiś taki leśny zapach Cena chyba 32.90, ale nie jestem pewna!!
-Hmm, biżuteria... Powiem szczerze, że tak obszernej oferty z nowej biżuterii to nie widziałam. Bo cała biżuteria w tym katalogu to same nowości. Ciekawa jest torebka Ewelina, taka czarna, podłużna... Na stronie z tą torebką jest bransoletka i kolczyki z tymi żmijkami Co bardzo mi się podoba. Torebka 79.90, a biżu nie pamiętam
Nowy zegarek... w cenie chyba 89.00... Ciekawy, lecz rzecz gustu...
I do wisiorków Daisy-Jane wchodzą kolczyki, w takim samym opakowaniu co były Wendy, czyli z podziałką na dni tygodniu. Świetna rzecz na prezent.
-3 olejki, serum do włosów w promocyjnej cenie 12.90
-z Naturalsa nowość Balsam do włosów bardzo suchych i zniszczonych Avokado i Orzech Makadamii chyba. Nie wymaga spłukiwania... 250ml
w cenie chyba 12.90 lub 15,90 , nie pamiętam dokładnie.
-Poza tym nowe opakowania Skin So Softu... zielona seria ma taki jakiś ostry zapach, na pewno nie jest to ten sam, co teraz jest, według mnie gorszy. Fajne są antyperspiranty, a najlepszy niebieski, osłabiający włoski po depilacji- poręczna i przydatna rzecz
-4 ostatnie strony, oferta łączona. Kup 1 za 9.90 (chyba), 2 za 18.80, a 3 za 25 czy tam ileś. W ofercie żele pod prysznic, szampony, balsamy z Naturalsa i Foot Works.
-Na okładce tylniej kremy do rąk, chyba po 4.90, lecz nie zauważyłam tego co jest w kat. rosyjskim o tym kremie z Anew Reversalist...

Oj, zmęczyłam się Cen nie do końca pamiętam, bo jednocześnie musiałam słuchać, być skupiona, robić notatki i oglądać katalog I zapamiętywać jak najwięcej rzeczy i szczegółów, by Wam to później przekazać Mam nadzięję, że jesteście zadowolone. Jak macie jakieś pytania dot. jeszcze tych rzeczy, to mogę odpowiedzieć...



A tak w ogóle, to od kat. 12 czekają nas WIELKIE zmiany:
-zmienią się nasze raporty i system wynagrodzeń,
-zostaną uwolnione kody, okręgi
-na 3Q są przewidziane 2 konkursy- jeden Kolorowe mianowania i drugi na Cel, gdzie można dostać fajny kuferek lub kuferek i torbę podróżną. Kolorowe mianowania jest raczej przeznaczone dla starszych LS, jednak może i sie LS załapią. Trzeba w ciągu kat. 10-11 zdobyć albo 8kk albo 4kk i 1Ls albo 2 LS. W nagrodę zegarek Timexa i udział w konferencji w Warszawie w Sali Kongresowej. Jak zobaczycie tam fruwającą biedronkę, to pokiwajcie mi
A jest jeszcze konkurs dla OMS, gdzie na pewno szefówki będą Was ścigały o duże zamówienia i o nowe kk, bo jak OMS wykona 103% planu sprzedaży, to ma w nagrodę wizytę w SPA, a jak 105% to wycieczkę na Pragę z najlepszym LS w okręgu (wybiera Avon na podstawie danych z raportów, kto najbardziej przyczynił się do takiej sprzedaży).
Uff, to chyba wszystko... Chyba Jak coś mi się przypomni, napiszę. Jak macie pytanie- pytać!!

Wow, jestem w szoku.......
A co do okręgów, to każda konsultantka będzie mogła przejść do prognozujących czy jest jakieś kryterium?? Bo się nie orientuje...
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:24   #4473
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Wow, jestem w szoku.......
A co do okręgów, to każda konsultantka będzie mogła przejść do prognozujących czy jest jakieś kryterium?? Bo się nie orientuje...
Gdyby tak było, to większość z nas by się przeniosła do trendującego

Wkleiłam na katalogach Gorącą 5, oczywiście Novej Ty nr 40 nie ma
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:32   #4474
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
czy to znaczy że ja będąc w zwykłym okręgu będę mogła przepisać się do prognozującego mieszkając w Warszawie bez żadnych problemów????

i czy będę wtedy miała takie "przywileje" jak osoby z takiego okręgu tzn co katalog gratisy itp? (nie jestem tego pewna ale tak gdzieś słyszałam że osoby z okręgów prognozujących dostają za bycie w takim okręgu co katalog jakieś kosmetyki)
Na zebraniu nie było mowy o tym, ponieważ to wszystko jest za wcześnie , do katalogu 12 jest jeszcze trochę czasu, jednak jak zapowiadają takie duże zmiany a tym bardziej uwolnienie kodów, to wszystko będzie możliwe

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Gdyby tak było, to większość z nas by się przeniosła do trendującego

Wkleiłam na katalogach Gorącą 5, oczywiście Novej Ty nr 40 nie ma
No , nie wiem , czy wiekszość , bo np. takie skladanie zamówień na Boże Narodzenie jest nieporęczne bo musimy je zbierać już w listopadzie, gdzie nie każdy o tym myśli....
W każdym bądz razie jest to trudniejszy okręg niż National, mimo dodatkowych kosmetyków, tak sądzę
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:40   #4475
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

myślę że jest trudniejszy tylko w okresie właśnie bożonarodzeniowym ale poza tym okresem myślę że posiadanie 2 katalogów do przodu jest raczej plusem
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:46   #4476
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
myślę że jest trudniejszy tylko w okresie właśnie bożonarodzeniowym ale poza tym okresem myślę że posiadanie 2 katalogów do przodu jest raczej plusem
To na pewno , jednak jak jesteś liderem to i tak masz katalog wcześniej,a tym bardziej jak ma się lepsze układy z DMS to nawet trzy katalogi wcześniej . A dzięki naszym fajnym koleżankom też oglądamy wcześniejsze katalogi
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 14:59   #4477
czajana
Raczkowanie
 
Avatar czajana
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

no niby tak tylko są tego wady i zalety u mnie jak klientki się na necie naoglądaja katalogów do przodu to chcą z nich zamawiać a ja im mówię że owszem ale za 2 miesiące .... a potem to już im się odwidzi albo akurat kasy nie mają czy kupiły co innego więc jakbym była w takim okręgu to myślę że było by mi łatwiej
__________________
Najnowsze katalogi znajdziesz -> tutaj
Avon:
czajana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 15:13   #4478
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
no niby tak tylko są tego wady i zalety u mnie jak klientki się na necie naoglądaja katalogów do przodu to chcą z nich zamawiać a ja im mówię że owszem ale za 2 miesiące .... a potem to już im się odwidzi albo akurat kasy nie mają czy kupiły co innego więc jakbym była w takim okręgu to myślę że było by mi łatwiej
Moje klientki nie sa takie i całe szczęście. Jednak jak koleżanki synowej dałam do pracy siateczki ze zbędnymi kosmetykami do sprzedaży a wśród nich były nowosci z zestawów lidera, to co nowe zeszło szybciej. Nie zużywam wszystkiego a do prezentacji tez nie idzie wszystko, zawsze coś pozostaje , co odsprzedaję...

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

U mnie jest już nowa szata na avon.pl i jest chyba to , co wczesniej pisalam , jeszcze nie wgłębiłam się w treść , jednak....

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Tak , to jest to co wczoraj było na zebraniu i to co wcześniej w wielkim skrócie pisałam...
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:44   #4479
baaasix
Raczkowanie
 
Avatar baaasix
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 115
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
W takim razie może lepiej wybrac się do lekarza i poprosić o badania? Mogą to być np. problemy z tarczycą, anemia.
Nie, to akurat wiem, że nie jestem na nic chora
Ale dzięki.
Lekarz mi kiedyś powiedział, że taka moja uroda już

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Jest już NOVA TY na stronie Avonu...
__________________
~nałogowo zakochana~
baaasix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:45   #4480
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziewczyny możecie mi podać kod do zamówienia 5 próbek 50's glam i 60's mod w k10?

Miałyście ten nowy tusz do kresek ze str 11, fajny?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:45   #4481
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Program „Wakacyjne inspiracje z SENSES”
W Katalogach 10 - 11 zapraszamy wszystkie Konsultantki do wzięcia udziału w programie motywacyjnym na sprzedaż produktów Senses. Za zakup 10 dowolnych produktów z linii Senses w prezencie Delikatny żel pod prysznic dla dzieci z linii Avon KIDS.



Prezent będzie dołączony do zamówienia z Katalogu 12.
Oferta podlega wielokrotności.
Każdy prezent będzie obciążony kwotą 1 zł netto widoczną na fakturze Konsultantki.

W Katalogu 10 do programu wliczają się produkty Senses ze stron: 12, 13, 121, 122, 123, 124, 125.
W programie nie liczy się sprzedaż produktów niekosmetycznych – myjka oraz uchwyt-przyssawka na żel pod prysznic.
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 15:48   #4482
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Witam,
mam takie pytanko: moja klientka ma córkę, która ma 14 lat i ta córka chciałaby kupić sobie taki zestaw do twarzy:żel do mycia albo piankę, tonik i krem, ma tłustą cerę, a z Clearskin niczego nie chce bo jej to nie pomagało wcale i myślała o kosmetykach "Matowa perfekcja" z serii Solutions, w katalogu jest teraz pianka i krem-żel a w następnym wchodzi tonik. Jak myślicie czy nie jest za młoda na te kosmetyki? Proszę o szybką odpowiedź bo we wtorek składam zamówienie a ona chce to jak majszybciej. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

50's Glam- 36301
60's Mod- 36202 - proszę bardzo lalaith

Edytowane przez dodzia2424
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:50
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 15:50   #4483
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

do ziarnko piasku

Szukałam na stronie avonu tych informacji o nowym SPA ale u mnie wyświetlaja się tylko nowości do kamp. 14, w HT też nic nie znalazłam chyba że przeoczyłam

Edytowane przez dwi071
Czas edycji: 2009-07-09 o 15:51
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:23   #4484
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dodzia2424 Pokaż wiadomość
Witam,
mam takie pytanko: moja klientka ma córkę, która ma 14 lat i ta córka chciałaby kupić sobie taki zestaw do twarzy:żel do mycia albo piankę, tonik i krem, ma tłustą cerę, a z Clearskin niczego nie chce bo jej to nie pomagało wcale i myślała o kosmetykach "Matowa perfekcja" z serii Solutions, w katalogu jest teraz pianka i krem-żel a w następnym wchodzi tonik. Jak myślicie czy nie jest za młoda na te kosmetyki? Proszę o szybką odpowiedź bo we wtorek składam zamówienie a ona chce to jak majszybciej. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

50's Glam- 36301
60's Mod- 36202 - proszę bardzo lalaith
Wielkie dzięki

A co do tych kosmetyków z solutions ja myślę że nie jest za młoda ale znając trochę biochemię poleciłabym jej raczej serię AA Therapy (jest bardzo dobra dla młodej, trądzikowej cery) albo coś aptecznego.
Z Avonu możesz jej polecić jeszcze ew tą serią Drzewo Herbaciane i ogórek z Naturals, ale myślę że to co poleciłam wyżej sprawdziłoby się lepiej.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-07-09 o 16:24
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 16:32   #4485
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
do ziarnko piasku

Szukałam na stronie avonu tych informacji o nowym SPA ale u mnie wyświetlaja się tylko nowości do kamp. 14, w HT też nic nie znalazłam chyba że przeoczyłam
Dominiko, w tej zakładce co szukałaś jest info przeoczyłaś najwidoczniej,
w Campaign 13, What's hot in Hello Tommorow
Planet Spa
Your customer may not be able to afford to go to the spa, so why not take the spa to her! We are launching the new Planet Spa Himalayan Goji Berry range, which offers at home alternatives to expensive spa treatments. Discovered in the Himalayas, anti-oxidant rich goji berries have been used for centuries to promote rejuvenation. The Planet Spa Himalayan Goji Berry collection encapsulates the beauty benefits of this "superfood" to replenish and revitalise hair and skin.

Jutro do mnie przychodzi paczka, mam nadzieję ze będzie pudło Antler Camden bo piszą że jego dostarczenie może zająć 6tyg mam nadzieję, że nie będę musiała tyle czekać...
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?



Edytowane przez ziarnko piasku
Czas edycji: 2009-07-09 o 16:36
ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 17:11   #4486
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki

A co do tych kosmetyków z solutions ja myślę że nie jest za młoda ale znając trochę biochemię poleciłabym jej raczej serię AA Therapy (jest bardzo dobra dla młodej, trądzikowej cery) albo coś aptecznego.
Z Avonu możesz jej polecić jeszcze ew tą serią Drzewo Herbaciane i ogórek z Naturals, ale myślę że to co poleciłam wyżej sprawdziłoby się lepiej.
Nie ma za co.
Ja też dziękuję jednak myślę, że ona się i tak na to skusi bo chciała wyłącznie coś z Avonu a żaden zapach z Naturalsów jej nie pasował, a w szczególności ten z ogórkiem. Teraz przeglądałam 11 katalog i powiem jej tylko żeby poczekała, bo tam jest cały zestaw za 33 złote więc się lepiej opłaca, ale mimo to dzięki.
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:43   #4487
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez czajana Pokaż wiadomość
czy to znaczy że ja będąc w zwykłym okręgu będę mogła przepisać się do prognozującego mieszkając w Warszawie bez żadnych problemów????

i czy będę wtedy miała takie "przywileje" jak osoby z takiego okręgu tzn co katalog gratisy itp? (nie jestem tego pewna ale tak gdzieś słyszałam że osoby z okręgów prognozujących dostają za bycie w takim okręgu co katalog jakieś kosmetyki)
co katalog dostaje sie
dwa prezenty za 50gr za bycie
w okregu prognozujacym
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 18:59   #4488
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

co trzeba zrobić żeby być w okręgu prognozującym?
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 19:42   #4489
JoyceSky
Zadomowienie
 
Avatar JoyceSky
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 348
GG do JoyceSky
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Szukam konsultantki z Sosnowca. Chciałabym zamówic kilka kosmetyków z katalogu 10. Przekazanie produktów i pieniędzy mogłoby się odbyc np. w centrum handlowym Sosnowiec Plaza.
Osoby zainteresowane proszę o prywatną wiadomośc.
__________________
Well-behaved women rarely make history...

http://www.maxmodels.pl/joycesky.html
JoyceSky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-09, 20:10   #4490
Agnesta
Zadomowienie
 
Avatar Agnesta
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 217
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
co trzeba zrobić żeby być w okręgu prognozującym?
mieszkać w mieście podlegajacym
pod ten okrąg.. bądź 'podpiąc' sie
jako konsultantka do liderki
z innego wojewodztwa (np. mnie )
Agnesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 20:26   #4491
Trah
Rozeznanie
 
Avatar Trah
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 539
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

to załóżmy że bym się podpięła.
czy ode mnie, jako konsultantki prognozującej się coś oczekuje? jakieś minimalne zamówienia itp.?
Trah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:36   #4492
claudia1w
Przyczajenie
 
Avatar claudia1w
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

własnie składałam zamowienie z k10 i z oferty netto chciałam tą bransoletkę Alice i tam mi sie pokazało ze produkt niedostępny
czy jest jakaś szansa ze jednak przyjdzie??
__________________
mother always told me be careful of who you love
claudia1w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 21:55   #4493
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

powiedzcie mi bo się nie oreintuję, produkty z gorącej 5 są przeznaczne dla kogo?
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:00   #4494
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
Dominiko, w tej zakładce co szukałaś jest info przeoczyłaś najwidoczniej,
w Campaign 13, What's hot in Hello Tommorow
Planet Spa
Your customer may not be able to afford to go to the spa, so why not take the spa to her! We are launching the new Planet Spa Himalayan Goji Berry range, which offers at home alternatives to expensive spa treatments. Discovered in the Himalayas, anti-oxidant rich goji berries have been used for centuries to promote rejuvenation. The Planet Spa Himalayan Goji Berry collection encapsulates the beauty benefits of this "superfood" to replenish and revitalise hair and skin.

Jutro do mnie przychodzi paczka, mam nadzieję ze będzie pudło Antler Camden bo piszą że jego dostarczenie może zająć 6tyg mam nadzieję, że nie będę musiała tyle czekać...
aaa, dzieki, teraz widze

co do tych adnotacji że dostawa może potrwać 6 tyg, to mi się jeszcze ani razu to nie przydarzyło, a już parokrotnie były takie produkty na które trzeba było czekać.

jeszcze raz dzieki za info
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:02   #4495
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
powiedzcie mi bo się nie oreintuję, produkty z gorącej 5 są przeznaczne dla kogo?
Dla konsultantek kupujących w COKach i tylko tam są dostepne.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:05   #4496
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

tojestem w tej przykrej sytuacji ze u meni nei ma siedziby COKu. a gdyby byla mozliwosc to bym z 3 kremy te planet Spa wziela napewno bo zakochalam sie w nim
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:39   #4497
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Gdzie dziewczyny Liderki znajdujecie do ściągnięcia Nova Ty i inne takie 'badziewka' w naszej strefie? Bo w plikach do ściągnięcia w strefie liderki znaleźc nie mogłam...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 22:59   #4498
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Trah Pokaż wiadomość
to załóżmy że bym się podpięła.
czy ode mnie, jako konsultantki prognozującej się coś oczekuje? jakieś minimalne zamówienia itp.?
wszystkie zasady są te same, jeśli chodzi o zamówienia

na podstawie zamówień okręgów prognozujących określają zainteresowanie i sprzedaż produktów

(mój okręg też był kiedyś prognozujący, ale kilka lat temu stał się "zwykłym" - pamiętam, wtedy jeszcze katalogi obowiązywały 4 tygodnie, a przy zmianie z jednym katalogiem męczyłam się aż 8 tygodni - mogłyśmy tylko dwa razy zamówić to samo demo na pocieszenie)

__________________
Od 18 marca 2011 r. Adaś układa nam świat na nowo
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 00:01   #4499
martusiawilczek
Zakorzenienie
 
Avatar martusiawilczek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 851
GG do martusiawilczek
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez claudia1w Pokaż wiadomość
własnie składałam zamowienie z k10 i z oferty netto chciałam tą bransoletkę Alice i tam mi sie pokazało ze produkt niedostępny
czy jest jakaś szansa ze jednak przyjdzie??
Jest szansa, bo czasami niestety są błędy mi np. wyskoczyło czerwone światełko a na fakturce kosmetyk był zafakturowany, no i dostałam go w paczuszce. Także jakaś maleńka szansa jest
__________________
Wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=651488
martusiawilczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-10, 00:20   #4500
malbar
Raczkowanie
 
Avatar malbar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 249
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez baaasix Pokaż wiadomość
A może wiecie jaki krem z Avonu pod oczy by się nadawał na takie sińce-one są naprawdę mega mocne i czasami nawet korektory nie są w stanie ich ukryć...POMÓŻCIE!!!
Ja stosowałam ten pomarańczowy z Solution, ale na mnie niestety nie podziałał, ale jak byłam na szkoleniu z 2 poziomu, to poradziłam się kosmetyczki i ona poleciła mi Anew Alternative (z tej serii brązowej), podobno te kremy zawierają jakieś substancje wybielające i ja jestem strasznie zadowolona. Trochę oczy pieką po nałożeniu, ale bardzo szybko przestają, no i sińce naprawdę znikły. Szkoda, że nie ma próbek z tej serii, wtedy mogłabyś się przekonać, czy ci odpowiada.
malbar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.