Wszystko o Avonie - część 8 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-22, 12:06   #1501
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

To ja chyba jestem jakims wyjatkiem bo mi In Bloom sie w ogole nie podoba
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:18   #1502
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem jakims wyjatkiem bo mi In Bloom sie w ogole nie podoba
Nie jesteś, mi też się nie podoba i bardzo żałuję, że go wzięłam z demo bo za te pieniądze mogłam kupić coś innego no ale cóż, za błędy się płaci
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:34   #1503
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Wiem, że już pisałyście o tym kilka razy, ale proszę o odp Otóż mam próbki szminek Ultra Colour Rich 24k, ale nie wiem jakim odcieniom odpowiadają w katalogu. Czy mają gdzieś napisane jakieś kody, albo nazwy? Bo się nie mogę dopatrzeć..
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:48   #1504
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Wiem, że już pisałyście o tym kilka razy, ale proszę o odp Otóż mam próbki szminek Ultra Colour Rich 24k, ale nie wiem jakim odcieniom odpowiadają w katalogu. Czy mają gdzieś napisane jakieś kody, albo nazwy? Bo się nie mogę dopatrzeć..
Pod spodem próbek na tym złotym powinnaś mieć czarne napisy i to są nazwy, które czasami są w skrócie np.: na próbce koloru 24k gold pisze tylko gold, ale to jest nieliczny wyjątek Ja zawsze sobie kupuję te naklejki co są na nich ceny w sklepach i piszę nazwy próbek i je sobie tymi naklejkami obklejam i dodatkowo taśmą samoprzylepną, żeby się nie odkleiły bo te napisy pod spodem potrafią się wytrzeć i może być problem, a tak wogóle to mam takie pudełko niebieskie z IKEA z przegródkami i mam poukładane oddzielnie próbki zwykłych UCR, UCR gold i tak dalej. Mam nadzieję, że pomogłam
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 12:59   #1505
kajdulka
Raczkowanie
 
Avatar kajdulka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 268
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Pomogłaś Dziękuję bardzo
kajdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:05   #1506
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

czesc dziewczyny ja mam pytanko do konsultantki ktora wpisala kod tego produktu po zdobyciu limitu 1000zl w kat ale zdobyla ten 1000zl w 16 i odrazu tez w 16kat wpisala ten nr no i pytanie jak to potraktowali zafakturowali ci cos w tej cenie 7.50 czy w normalnej cenie czy wogole ci tego nie uznali.... bardzo prosze o odpowiedz
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:15   #1507
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

ja zdobylam zamowienia na 1000 zl ale o jaki kod dokladnie chodzi?
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 13:26   #1508
dodzia2424
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez kajdulka Pokaż wiadomość
Pomogłaś Dziękuję bardzo
Nie ma za co Kajdulka
dodzia2424 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:35   #1509
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez milajla Pokaż wiadomość
Perceive, czy wish of love? Co wolicie?
zdecydowanie perceive
Cytat:
Napisane przez xxxPaulinkqxxx Pokaż wiadomość
Perceive baaardzo trwały a Bond Girl- cuuudoo ) wachałam ostatnio probki In Bloom, i tez mi sie spodobały a jak z trwałoscia In Bloom?? nie wiem na ktore sie zdecydowac, Bond Girl, In Bloom, czy moze TTA Gold ??
In Bloom (kwiatowe) albo Bond(słodkie), TTAGold mnie nie zachwyciło.

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
zapach baaaaardzo trwały; psikam się nim do pracy przed 6 rano; wieczorem jeszcze go czuć a na dodatek, jak w weekend robie pranie i sortuję ciuchy, to na moich koszulakch nadal go czuć
no i generalnie - w ciągu dnia, ja go na sobie nie czuję, ale koleżanki nie raz zwróciły mi uwage, ze bosko pachnę więc pewnie mój nosek się szybko przyzwyczaił do zapachu
z tego zakupu jestem baaardzo zadowolna;
kurcze, a ja tego zapachu nie czuję (w przeciwieństwie do In Bloom np.), tzn. bardzo krótko. . Ale moze to taki typ zapachu "niewyczuwalny przez właściciela"... Oczywiście nie twierdzę, że nie jest trwały (w końcu to TTA), tylko nie jest konkretny, nie czuję konkretnego zapachu...
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:47   #1510
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Hej dziewczyny!
Próbuję znaleźć w poprzednich wątkach (ale bezskutecznie) waszych opini na temat biżuterii Dennis. Ładna jest? warta ceny?
a co myślicie o pierścionku, zapomniałam nazwy, ten posrebrzany z dużym kwiatkiem?
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 13:57   #1511
emza
Rozeznanie
 
Avatar emza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 502
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ja mam pytanko do konsultantki ktora wpisala kod tego produktu po zdobyciu limitu 1000zl w kat ale zdobyla ten 1000zl w 16 i odrazu tez w 16kat wpisala ten nr no i pytanie jak to potraktowali zafakturowali ci cos w tej cenie 7.50 czy w normalnej cenie czy wogole ci tego nie uznali.... bardzo prosze o odpowiedz
ja tak zrobilam przez pomylke, ale nic nie zafakturowali, nic z tym nie zrobili. tak jakby to pomineli
emza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 14:03   #1512
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
ja tak zrobilam przez pomylke, ale nic nie zafakturowali, nic z tym nie zrobili. tak jakby to pomineli
A czy wiesz może jaki będzie kosmetyk za 7,50 jeśli zdobylo sie ponad 1000 zl w kat 16? bo tu dziewczyny pisały,że jak ktos zdobył w kat 15 1000 to w 16 dostał nowa wode toaletową Aroma.. cos tam. Wszystko juz mi sie pomieszało, jak to w końcu jest?
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 14:13   #1513
anusiaa
Raczkowanie
 
Avatar anusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 112
GG do anusiaa
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Osobiście jestem na etapie fascynacji Bond Girl i to jest jedna z nielicznych wód Avon które mi się podobają jest jeszcze Tommorow (podobne bardzo) kiedyś Far Away (ale jak mam teraz Bond to nie ma gadania). Lubię takie słodkie zapachy. Nie powaliły mnie ani TTA Gold ani In Bloom. Teraz przez tę promocję na 45 % opustu wzięłam Absynthe ale jutro się psikne jak przyjdzie z próbki mi się podobała zobaczymy jak będzie z flakonu.
__________________
"Kochaj wszystkich, ufaj nielicznym, nie krzywdź nikogo"
anusiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 14:17   #1514
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
ja zdobylam zamowienia na 1000 zl ale o jaki kod dokladnie chodzi?
tutaj znajdziesz wszystko na ten temat
strefa konsultantki - Avon Club - przywileje

Cytat:
Napisane przez 83evelinka Pokaż wiadomość
A czy wiesz może jaki będzie kosmetyk za 7,50 jeśli zdobylo sie ponad 1000 zl w kat 16? bo tu dziewczyny pisały,że jak ktos zdobył w kat 15 1000 to w 16 dostał nowa wode toaletową Aroma.. cos tam. Wszystko juz mi sie pomieszało, jak to w końcu jest?
Jeśli w 15 zrobiłaś zamówienie za 1000 zł to w 16 mogłaś kupić (nie dostać) za niską cenę (7,50 zł) wodę toaletową dla niej Aromadisiac.
Informacja na temat promocyjnego kosmetyku pojawia się w strefie konsultantki ale jeszcze nie wiadomo co będzie można kupić w katalogu 17 za złożenie zamówienia na 1000 zł w katalogu 16. Powyżej napisałam gdzie można więcej o tej promocji przeczytać
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:15   #1515
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

andziat dzięki za info
dziewczyny ponawiam moje wcześniejsze pytanie o biżuterie...

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Wiecie, chyba juz powoli kończe zbieranie zamówien z kat16. Kosmetyki dla klientek juz rozdałam, należność za nie wpłaciłam, a od jutra ponowne staranka na owocne zebranie zamówionek z kat 17.
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:23   #1516
myszka1313
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 172
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez andziat Pokaż wiadomość

Jeśli w 15 zrobiłaś zamówienie za 1000 zł to w 16 mogłaś kupić (nie dostać) za niską cenę (7,50 zł) wodę toaletową dla niej Aromadisiac.
Informacja na temat promocyjnego kosmetyku pojawia się w strefie konsultantki ale jeszcze nie wiadomo co będzie można kupić w katalogu 17 za złożenie zamówienia na 1000 zł w katalogu 16. Powyżej napisałam gdzie można więcej o tej promocji przeczytać
Wczoraj dostałam paczkę z Kat16 i NOvą Ty nr47 i tu jest ten porogram lojalnościowy jako tako opisany i wciąż jest ta woda tylko w cenie 7zł. A napisane jest (K13/2009- K12/2010), dobrze rozumiem że jak narazie będą wciąż te same oferty?

A tak w ogóle to czy skoro miłam ponad 1000zł w Kat15 to teraz mogę wpisać ten kod w którymś zamówieniu z Kat 16?
__________________
Konsultantka AVON


"Everytime I hear thunder I wonder if Vampires are playing baseball"
myszka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:37   #1517
Starlett
Wtajemniczenie
 
Avatar Starlett
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 660
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Gratuluję Wam takich dużych zamówień i zazdroszczę po cichu Ja z 16 wzięłam kosmetyki tylko dla siebie, bo nie miałam głowy do zbierania zamówień na fakturze mam zero braków, USB ma przyjść a i cienie Purple Haze też mają już w końcu dotrzeć. kolczyki Ursula też są zafakturowane. może z 17 uda mi się coś więcej zebrać, chociażby od rodziny...
__________________
Książkowo: 97+26


Starlett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 15:40   #1518
andziat
Zakorzenienie
 
Avatar andziat
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 305
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez myszka1313 Pokaż wiadomość
Wczoraj dostałam paczkę z Kat16 i NOvą Ty nr47 i tu jest ten porogram lojalnościowy jako tako opisany i wciąż jest ta woda tylko w cenie 7zł. A napisane jest (K13/2009- K12/2010), dobrze rozumiem że jak narazie będą wciąż te same oferty?

A tak w ogóle to czy skoro miłam ponad 1000zł w Kat15 to teraz mogę wpisać ten kod w którymś zamówieniu z Kat 16?
wejdź do strefy konsultantki - zakładka Avon Club - przywileje i tam się wszystkiego dowiesz.
Nie, nie będą te same oferty i wcale nie wciąż jest ta sama woda, ona jest dostępna w katalogu 16 za zamówienie powyżej 1000 zł w katalogu 15. Promocja trwa od k13/2009 do k12/2010 i tak jak napisałam wcześniej w każdym katalogu jest inny kosmetyk, który ustalany jest przez avon. Cena jest 7 zł bo się widocznie pomylili ale na fakturze jest obciążenie w wysokości 7,50 zł.
Tak możesz ten kod wpisać w zamówieniu z katalogu 16 na dowolny termin.
andziat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:00   #1519
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

czyli jeśli dobrze rozumiem to kod kosmetyku w tej specjalnej ofercie za zamówienie z katalogu 16 na 1000 zł mam wpisać podczas składania zamówienia z katalogu 17?
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-22, 17:43   #1520
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez anulkaandzia Pokaż wiadomość
czyli jeśli dobrze rozumiem to kod kosmetyku w tej specjalnej ofercie za zamówienie z katalogu 16 na 1000 zł mam wpisać podczas składania zamówienia z katalogu 17?
Dokładnie tak
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:47   #1521
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie natury technicznej. Pojadę w tym tyg. na zakupy do COK-u i chciałabym je zrobić na konto mamy (mam upoważnienie) i zapłacić za nie kartą Avon. Jest to możliwe (karta zarejestrowana jest na mnie). Wiem, ze bonami można obdarzyć kogo sie chce, bo o to pytałam, ale nie wiem jak jest właśnie z płatnością karta w COK-u.
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Nie można, przynajmniej w łodzkim COKu nie można płacić za kosmetyki innej osoby, wiem bo sama sprawdziłam. Chciałam zapłacić kartą mamy za kosmetyki kupowane na siebie. Pani całe zamówienie przepisała na mame i wtedy dopiero mogłam zapłacić.
No właśnie, nie można. Karta musi być zarejestrowana w systemie, potem dopiero można nią płacić. W internecie jest łatwiej - rejestrujesz, płacisz, potem wyrejestrujesz. Nie ma tu udziału "czynnika ludzkiego", więc system nie zauważy tego, że właścicielem karty jest inna osoba, niż konsultantka.
Pracownik COK nie przyjmie karty przy kasie sklepowej, podobnie w kasie głównej. Pytałam w trzech COKach i to samo mówili. W jednym z COKów przyszła babka, która poprosiła inną konsultantkę, by zgodziła się na taki myk: ja zapłacę za Pani zakupy kartą a Pani mi da gotówkę, bo nie mam gotówki a pilnie potrzebuję. Wiadomo - wypłata kartą avonowską w bankomacie to niepotrzebne koszty. Konsultantka się zgodziła, ale babka z COKu stanowczo odmówiła, chodziaż znała obie panie. Skoro nawet dobrym znajomym odmówią, to znaczy, że nie można i tyle
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:53   #1522
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Wiecie dostalam dzis propozycje zostana Liderem Sprzedazy. Ale.. jakos tak nie jestem przekonana czy dam sobie rade
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 17:59   #1523
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Wiecie dostalam dzis propozycje zostana Liderem Sprzedazy. Ale.. jakos tak nie jestem przekonana czy dam sobie rade
Gratuluję.
Na pewno uda Ci sie. A który jesteś termin dostawy paczek?
ZAraz powiem o co mi chodzi

Mając 3 nowe konsultantki z zamówieniem powyzej 250 zł możesz dostać iPoda za 1 zł ,sama będac tylko kandydatem...
Masz mało czasu... Ta oferta dotyczy kat.16

Twoja Liderka moze podpisać z Tobą dalszą umowe na lidera, przeszkolic i Ciebie i Twoje nowe kk, a w międzyczasie dziewczyny by szybciutko zbierały zamówienia, a wiadomo , świeta to ludzie dużo kupują na prezenty...

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-11-22 o 18:06
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:18   #1524
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez emza Pokaż wiadomość
ja tak zrobilam przez pomylke, ale nic nie zafakturowali, nic z tym nie zrobili. tak jakby to pomineli
dzieki bo ja tez tak zrobilam nie wiedzialam ze to w nastepnym kat dopiero mozna i juz sie balam ze moze po normalnej cenie mi wpisza albo cos.... bym sie troche podlamala jakby mi cene 79.90 wpisali uf az mi ulzylo ale ciesze sie ze w 17 bedzie mi wolno jakis tanszy kosmetyk zamowic
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:19   #1525
wadercia
Wtajemniczenie
 
Avatar wadercia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Olsztyn :)
Wiadomości: 2 575
GG do wadercia
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez LadyBird6 Pokaż wiadomość
Gratuluję.
Na pewno uda Ci sie. A który jesteś termin dostawy paczek?
ZAraz powiem o co mi chodzi

Mając 3 nowe konsultantki z zamówieniem powyzej 250 zł możesz dostać iPoda za 1 zł ,sama będac tylko kandydatem...
Masz mało czasu... Ta oferta dotyczy kat.16

Twoja Liderka moze podpisać z Tobą dalszą umowe na lidera, przeszkolic i Ciebie i Twoje nowe kk, a w międzyczasie dziewczyny by szybciutko zbierały zamówienia, a wiadomo , świeta to ludzie dużo kupują na prezenty...
Oj napewno nie zdarze. Boje sie ze sama moge sobie zaszkodzic tym liderowaniem chociaz nie wiem w jaki sposob, ale wychodze z zalozenia ze co za duzo to nie zdrowo. A nie wiem czy uda mi sie te nowe konsultantki namowic, hehehe musze to solidnie przemyslec
__________________
Ich pocałunek trwał wieczność
Zapatrzyła się w jego niebieskie oczy, widząc w nich
odbicie własnych uczuć... ♥

wymienię

wadercia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 18:58   #1526
LadyBird6
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyBird6
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 663
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez wadercia Pokaż wiadomość
Oj napewno nie zdarze. Boje sie ze sama moge sobie zaszkodzic tym liderowaniem chociaz nie wiem w jaki sposob, ale wychodze z zalozenia ze co za duzo to nie zdrowo. A nie wiem czy uda mi sie te nowe konsultantki namowic, hehehe musze to solidnie przemyslec
Na pewno uda Ci się.
Co ważne , to musisz cały czas, jak chcesz być aktywna , szukać nowych kk.
Ja biorę udzial w przeróznych konkursach , to też mam mam i wieksze profity. Wiadomo , wiecej pracy, ale coś za coś...
Na pewno uda Ci się, jestem tego przekonana. Nic nie tracisz ,a zawsze możesz mieć wiecej ,a tym bardziej satysfakcję ,ze udało Ci sie.
A przecież nie musisz być aktywna co katalog.Kandydatem na lidera mozesz być nawet i 3 katalogi. Za pracę swoich kk nie dostajesz kaski jak jesteś tylko kandydatem.

A teraz dostajesz w tym kat.16 za 3 mianowania Ipod za 1 zl, tęz fajne , dodatkowy prezent, dodatkowa motywacja...

Edytowane przez LadyBird6
Czas edycji: 2009-11-22 o 19:00
LadyBird6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:34   #1527
madzya
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 657
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

wyłączony z oferty. Oznacza tyle samo co nie dolicza się do kwoty zamówienia.
tj. np.
Gdy mamy zamówienie na 300 zł.
Zamawiamy produkt wyłączony z oferty o kwocie 40 zł.
To znaczy ze nasz rachunek i tak wyniesie 300 zł?
__________________
Kosmetyki: http://kosmetyki.osa.pl/



madzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:37   #1528
JolciaBDG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez jabuho Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Avon Club to te progi są i tak znacznie już obniżone i bardziej dostępne dla ludzi.. z tego co kojarzę, aby dostać się do Avon Clubu poprzednio ten ogólny próg wynosił koło 20.000, a teraz jest to 12.000, więc dość spora różnica, no i plus program motywacyjny, aby większej ilości osób chciało się dobijać do tego 1.000.
Wejście do Avon Clubu na najniższym poziomie łączy się ze stałym 30% opustem, więc wg mnei logiczne, że uzyskuje się go za składanie zamówień wyższych..(zamówienia na ponad 1.000zł są już przecież na jeszcze wyższym upuście..).

No ale zgodzę się, że poza tym czasem mogliby tym osobom, których zamówienia wynoszą powyżej np 500-700zł też zafundować jakąś motywację - tak po prostu..
Chociaż z drugiej strony jeśli o to chodzi, można naciskać o to liderów itp. Wiem, że wielu z nich za zamówienia właśnie na powyżej 500zł honorują jakimiś chociaż drobnymi prezentami... Im też powinno zależeć na konsultantach, z wysokimi zamówieniami..

Właśnie robiłam zamówienie - czerwona kropka przy kolczykach Selena z netto.




Witam. Jestem Liderem i Wasze roszczenia, żebyśmy kupowali prezenty Kk, które składają zamówienia pow.500 zł są śmieszne! Lider otrzymuje 50 zł za podpisanie umowy z KK, ale tylko pod warunkiem, że jej wprowadzenie zwiększy jego grupę KK aktywnych. A bonusy od sprzedaży? 500ZŁ x 0.75/ 1.22 x 6% = ok.18.44 , a zarobek KK to ok 150 zł - katalogi i ewentualnie zamówione próbki. Poza tym, czy myślicie, że pakiety ktoś daje nam za darmo?! Za wszystko musimy płacić! Nawet pakietów katalogów dla nieaktywnych KK nie mamy!
JolciaBDG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:44   #1529
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez JolciaBDG Pokaż wiadomość
Witam. Jestem Liderem i Wasze roszczenia, żebyśmy kupowali prezenty Kk, które składają zamówienia pow.500 zł są śmieszne! Lider otrzymuje 50 zł za podpisanie umowy z KK, ale tylko pod warunkiem, że jej wprowadzenie zwiększy jego grupę KK aktywnych. A bonusy od sprzedaży? 500ZŁ x 0.75/ 1.22 x 6% = ok.18.44 , a zarobek KK to ok 150 zł - katalogi i ewentualnie zamówione próbki. Poza tym, czy myślicie, że pakiety ktoś daje nam za darmo?! Za wszystko musimy płacić! Nawet pakietów katalogów dla nieaktywnych KK nie mamy!
Ja też jestem liderem i jakoś dla mnie jest to niemal oczywiste, że aby pracownik nie tracił motywacji to trzeba co jakiś czas premiować jego dokonania. Ja w swojej grupie mam mało osób robiących zamówienia na więcej niż 400zł i jesli ktoś robi takie stałe zamówienia to co jakiś czas można mu podarować jakąś drobnostkę w ramach DOSTRZEŻENIa jego wysiłków. Poza tym kupujemy te pakiety nowości - co jakiś czas nie zaszkodzi odjąć sobie coś z tego zestawu i podarować kk, żeby ją do siebie przywiązać. Ludzie naprawdę zwracają uwagę na takie rzeczy.

Zadowolona konsultantka będzie sią bardziej starała, a co za tym idzie zwiększała twoje przychody. Proste i logiczne.
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-22, 19:46   #1530
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - część 8

Cytat:
Napisane przez JolciaBDG Pokaż wiadomość
Witam. Jestem Liderem i Wasze roszczenia, żebyśmy kupowali prezenty Kk, które składają zamówienia pow.500 zł są śmieszne! ...
za darmo?! Za wszystko musimy płacić! Nawet pakietów katalogów dla nieaktywnych KK nie mamy!
nikt tu nie ma zadnych roszczeń
a jak praca lidera taka ciężka i nieopłacalna...zawsze można odejśc

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Zadowolona konsultantka będzie sią bardziej starała, a co za tym idzie zwiększała twoje przychody. Proste i logiczne.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.