zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-04, 16:56   #1
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93

zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?


mam takie malutkie pytanko,czy zwyczajny sklepowy rozjasniacz (np Joanna) chwyci,chcociaz leciutko włosy farbowane na ciemny braz?(ktory w rezulatcie wyszedl jak czarny ) bylabym baaardzo wdzieczna za odp
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:39   #2
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

Pewnie chwyci, ale nie wiadomo, z jakim kolorem na głowie skończysz (może wyjść rudy albo żółtko, albo coś jeszcze "miłego"). W każdym razie nie wydaje mi się, żeby wyszło z tego coś ładnego.
Podstawowe pytanie - do jakiego efektu dążysz, jaki chcesz mieć kolor??
Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:47   #3
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

powiem tyle,ze rozjasniacz z joanny jest fatalny!okropnie niszczy wlosy a jak masz slabe to po pewnym czasie zaczna sie lamac i kruszyc wiec nie polecam!wolalab ym juz farbe!
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 21:02   #4
sun_shine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 93
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

dziekuje za odpowiedzi chodzi mi jedynie o lekkie rozjasnienie,zeby pozniej na to polozyc tez brazowowa farbe,tyle ze juz troche jasniejsza...
sun_shine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 22:36   #5
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Wink Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

Hehe, w sumie miałam pytac o podobną rzecz Ponieważ dzisiaj własnie rozjaśniałam włosy przed farbowaniem, mogę Ci powiedzieć, że efekt jest dobry. Ale wszystko zależy od włosów. Ja mam grube, więc nie niszczą się tak łatwo, poza tym często je podcinam. Dzisiaj rozjaśniałam je rozjaśniaczem dekoloryzującym Joanny [przeznaczonym też do rozjaśniania włosów przed farbowaniem, dlatego go wybrałam]. Miałam włosy w kolorze ciemny brąz[a raczej bure i paskudne], farbowane wczesniej 'ciemną czekoladą' , teraz mam takie kasztanowe, miejscami miedziane. O taki efekt mi chodziło, gdyż na to nałoże kolor 'brąz mahoniowo-miedziany' z Excellence. Ale a propos - mam pytanie: ile dni powinnam odczekać od rozjaśniania do farbowania? Bo pomyślałam sobie, że nie będe od razu nakladać farby, tylko poczekam kilka dni i w tym czasie choć trochę zregeneruję włosy róznymi odżywkami. A druga sprawa - w jednym miejscy rozjaśniacz nie złapal, niestety akurat z przodu :-/ Na całych włosach wszystko równo się rozjaśnilo,a z przodu na sporym paśmie włosy zostały czarne. Czy mogłabym teraz nałożyć rozjaśniacz tylko na to miejsce, żeby wyrównać kolor? Czy lepiej nie ryzykować? Bo róznica jest widoczna, jak nałożę farbę, w tym miejscu nie złapie, bo włosy są za ciemne :-/
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:11   #6
dzieffczynka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 24
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

efektu nie znam,ale odradzam Joanne niby rozjaśni nawet ciemne włoski ale kosztem tego że później będą bardzo suche i łamliwe
lepiej zainwestować w droższy rozjaśniacz
ja osobiście polecam z Welli
zwłaszcza że jak napisałaś nie chce rozjaśnić do platyny tylko troche by farba złapała
dzieffczynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:44   #7
isaisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

Witam.Osobiście odradzam takich zabiegów w domu.Rozjaśniacz Joanny oceniam jako dobry ale do naturalnych włosów.Ściągnięcie koloru nawet o jeden odcień jest ryzykowne w domu.Najlepiej wybierz sie do fryzjera i poproś o kąpiel czyszczącą (ściągnięcie koloru).pozdrawiam
isaisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 15:14   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

Sun Shine, jezeli już kusi Cię na taki zabieg w domu to lepiej zaopatrz się w dekoloryzator Loreal ( ok 45 zł) niż w rozjaśniacz Joanny, pozatym jednak doradzam wizyte u fryzjera.

Twiggy myślę, ze możesz położyć na to pasmo jeszcze raz dekoloryztor ( czy rozjasniacz ? nie zapamiętała co to było ) jeśli uważasz , że kondycja włosa w tym miejscu jest dobra. I koniecznie kontroluj odcnień, żebyś sobie włosków bardzo nie zniszczyła lub spaliła! ja zawsze miałam farbowane tego samego dnia kiedy były dekoloryzowane, ale jeśli odcień nie jest dla Ciebie fatalny odczekaj może kilka dni i poodżywiaj nieco włoski
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 20:42   #9
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: zwykły rozjaśniacz,a farbowane wlosy?

Zrobiłam tak, że poczekalam dwa dni i nałożyłam rozjasniacz jeszcze raz na ciemne pasma. Dodatkowo zabezpieczyłam włosy serum ochronnym, znajdującym sie w farbie Excellence, którą poten sie farbowałam. Włosy oczywiscie były troche suche, ale nienzacznie, za to farba super złapała, kolor dobrze wyszedł. Dzisiaj pierwszy raz po farbowaniu umyłam włosy i wydaje mi sie, ze sa ok, nie zniszczyły się
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.