Moja walka z tłuszczem! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-13, 19:39   #91
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

kurcze dziewczyny przypomnialyscie mi o czyms! przeciez za sie umowilam z kolezanka na lody jak juz matury skonczymy w poniedzialek! i co teraz?
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 19:50   #92
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Puenta88 - w sumie matura jest jedyny raz w zyciu i trzeba uczcic jej zakonczenie. Mysle, ze jakas mala porcja lodow nie powinna az tak bardzo zaszkodzic. W koncu cos nam sie od zycia nalezy. Ja tez, jak zalicze wszystkie kolokwia, i zostana mi same egzaminy (sesja), to pozwole sobie na malutka porcje lodow w nagrode. Ale to dopiero za miesiac.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:32   #93
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

pisalam wczesniej ze jak uda mi sie kupic ta sukienke na allegro to zamieszcze zdjecie mi sie strasznie podoba. chcialabym w niej ladnie wygladac za miesiac. podoba sie wam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suk.jpg (46,5 KB, 49 załadowań)
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 20:45   #94
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Puenta88 - bardzo mi sie podoba ta sukieneczka. Bardzo podobaja mi sie sukienki z gora taka, jak w gorsecie, czyli z golymi ramionami.
Ja tez szukam jakiejs fajnej sukienki, bo w przyszlym roku (mysle, ze w maju albo w czerwcu) jest slub i wesele mojej bardzo bliskiej kuzynki, na ktore na pewno zostane zaproszona.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 06:12   #95
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Sukienka bardzo fajna niestety ja bym takiej nie mogla miec z podowu duzego biustu ktory posiadam....
Dzisiaj nowy dzien...
Mam nadzieje ze hiit dzis zalicze tak jak zaplanowalam...
Milego dnia, ja zaraz lece na praktyki
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 07:30   #96
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
nikki999 - dziekuje. Wlasnie szukalam jakiegos ladnego obrazeczka na avatarek.
Ja tez wlasnie widzialam ten rollon Garniera w reklamie i tez sie nad nim zastanawiam. Jakis kremik tez by sie przydalo kupic. Nawet myslalam o GOOD BYE CELLULITE. Podobno jest fajny, ale tak tylko slyszalam, bo sama go jeszcze nie mialam okazji wyprobowac.
nikki999 - ale mi narobilas smaka na tego torcika...
Trzeba na KWC poczytać, jak są i wtedy spróbować
wkleje fotki jak bedzie zrobiony

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny przypomnialyscie mi o czyms! przeciez za sie umowilam z kolezanka na lody jak juz matury skonczymy w poniedzialek! i co teraz?
Jakto co masz zrobić, idź

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Puenta88 - w sumie matura jest jedyny raz w zyciu i trzeba uczcic jej zakonczenie. Mysle, ze jakas mala porcja lodow nie powinna az tak bardzo zaszkodzic. W koncu cos nam sie od zycia nalezy. Ja tez, jak zalicze wszystkie kolokwia, i zostana mi same egzaminy (sesja), to pozwole sobie na malutka porcje lodow w nagrode. Ale to dopiero za miesiac.


Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
pisalam wczesniej ze jak uda mi sie kupic ta sukienke na allegro to zamieszcze zdjecie mi sie strasznie podoba. chcialabym w niej ladnie wygladac za miesiac. podoba sie wam?
Jesc śliczna, tylko kolor nie mój wolałabym czarną lyb szarą z białymi kropkami, albo niebieską w ostateczności

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Puenta88 - bardzo mi sie podoba ta sukieneczka. Bardzo podobaja mi sie sukienki z gora taka, jak w gorsecie, czyli z golymi ramionami.
Ja tez szukam jakiejs fajnej sukienki, bo w przyszlym roku (mysle, ze w maju albo w czerwcu) jest slub i wesele mojej bardzo bliskiej kuzynki, na ktore na pewno zostane zaproszona.


Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Sukienka bardzo fajna niestety ja bym takiej nie mogla miec z podowu duzego biustu ktory posiadam....
Dzisiaj nowy dzien...
Mam nadzieje ze hiit dzis zalicze tak jak zaplanowalam...
Milego dnia, ja zaraz lece na praktyki
Ja też mam ten sam problem, nie moge sobie kupic małej bluzki, bo na biuście mi się materiał wyczerpuje, stroju kąpielowego tym bardziej nie mam na co liczyć, bo góra F, a majtki S ehh...

Na pewno zaliczysz HIIT! a na czym robisz? rower, biegi, skakanka?


a ja wczoraj wróciłam do domu, a teraz lece do szkoły
Zjadłam o 7:45 płatki FITNESS z mleczkiem [3]
Miłego dnia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 09:26   #97
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Nikki ja chcialam taka czarna, no ale nie bylo na allegro czerwien lubie bo mi do twarzy bo mam ciemne wlosy i ciemne oczy. pomyslalam sobie ze na wzor tej uszyje sobie czarna z satyny
i jak tu zrozumiec baby? duzy biust-zle, maly biust-zle ja mam taki sredni, ale jak schudne to wiem ze mi sie maly zrobi. trudno.

itrusta przeciez moglabys na miare uszyc i dodac ramiaczka i mysle ze wygladalabys super

a pochwale sie wam! moja mama dzisiaj zauwazyla ze mi sie troche brzuszek zmniejszyl ciesze sie a dopiero 4ty dzien diety (a 3ci SB)
ktos mi powiedzial ze szybko zrzuci sie te pierwsze 6kg. Oby!
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 12:01   #98
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

bylam w miescie z kolezanka i kupilam plaki nestle fitness (te chyba co Nikki, ale glowy nie dam) i kurcze 6,40 (sic!) i do tego raczej ich nie bede jadla bo maja malo bialka a duzo weglowodanow i chyba fitness to tylko z nazwy niestety. moze w II fazie je zjem. poskubalam pare dzis ale zawinelam w woreczek, bo nie wolno mi teraz. ale smaczne sa. lece do sklepu po serek wiejski.

przegladalam watki i znalazlam fajne plckuszki z otrąb (czy jak to sie tam odmienia). jak bedziecie chcialy to podam przepis. mowia ze smaczne. i malo kalorii maja.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:27   #99
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

placuszki z platkow owsianych sa dobre..
ze mna wlasnie zerwal facet... po 13 wsplnych miesiacach...
czuje sie fatalnie.... nie wiem co mam robic, czym sie zajac....jestem totalnie zalamana....pewnie do konca nawet to do mnie nie dociera...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 13:58   #100
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
Nikki ja chcialam taka czarna, no ale nie bylo na allegro czerwien lubie bo mi do twarzy bo mam ciemne wlosy i ciemne oczy. pomyslalam sobie ze na wzor tej uszyje sobie czarna z satyny
i jak tu zrozumiec baby? duzy biust-zle, maly biust-zle ja mam taki sredni, ale jak schudne to wiem ze mi sie maly zrobi. trudno.

itrusta przeciez moglabys na miare uszyc i dodac ramiaczka i mysle ze wygladalabys super

a pochwale sie wam! moja mama dzisiaj zauwazyla ze mi sie troche brzuszek zmniejszyl ciesze sie a dopiero 4ty dzien diety (a 3ci SB)
ktos mi powiedzial ze szybko zrzuci sie te pierwsze 6kg. Oby!
No ja zawsze narzekałam na biust, a teraz jak maleje to mi szkoda

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
bylam w miescie z kolezanka i kupilam plaki nestle fitness (te chyba co Nikki, ale glowy nie dam) i kurcze 6,40 (sic!) i do tego raczej ich nie bede jadla bo maja malo bialka a duzo weglowodanow i chyba fitness to tylko z nazwy niestety. moze w II fazie je zjem. poskubalam pare dzis ale zawinelam w woreczek, bo nie wolno mi teraz. ale smaczne sa. lece do sklepu po serek wiejski.

przegladalam watki i znalazlam fajne plckuszki z otrąb (czy jak to sie tam odmienia). jak bedziecie chcialy to podam przepis. mowia ze smaczne. i malo kalorii maja.
Te same, drogie i może dużo węgli, ale smaczne
placuszki z otrębów podaj przepis, przyda się na pewno!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
placuszki z platkow owsianych sa dobre..
ze mna wlasnie zerwal facet... po 13 wsplnych miesiacach...
czuje sie fatalnie.... nie wiem co mam robic, czym sie zajac....jestem totalnie zalamana....pewnie do konca nawet to do mnie nie dociera...
Wiem, że łatwo napisać nie przejmuj się, tym bardziej, że się nie znamy i to tylko internet, ale widocznie nie jest Ciebie wart, lepiej po roku niż miałby Cię oszukiwać i marnować Twoje lata, nosek do góry, idź na spacer z przyjaciółką i nazrywaj sobie kwiatuszków na bukiecik
buziak
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 14:37   #101
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Witam
Ja rowniez chcialabym sie przylaczyc
Mam 176 cm wzrostu, waga..., nie wiem, boje sie zwazyc , wiek prawie 21 lat.
Pozniej podam wymiary...
Z kumpen ciuchow problemow wiekszych nie mam, spodnie kupuje 32/34, gore L czasem XL.
Od grudnia przytyłam chyba z 10 kg...wazylam wtedy ok 66, a teraz pewnie z 76 , ale coz...
Jak przytylam? 3 posilki dziennie[sniadanie+obiad+kolacja]+pizza, slodycze, slodycze, slodycze w mega ilosciach, piwko+chipsy, (a ze zima to i slodkie grzance) i to wszystko w wielkich ilosciach, tak naprawde nie mozna powiedziec, ze jadlam 3.4,5,6,10 razy dziennie, ja po prostu jadlam caly czas
Motywacja: mam z8/9 par spodni w rozmiarze 29/34 , musze zaczac w nich chodzi , poza tym zle sie czuje sama ze soba, brzuch mam jak w 4/5 miesiacu ciazy
Dieta?: Jem...wszystko, ale w malych ilosciach,ok 4 razy dziennie. Jeszcze nie cwicze (sesja, chwilowy brak czasu i funduszy ), ale zamierzam zapisac sie na silownie i aerobic (55zl karnet b/o na to i na to) i tu moje pytanie czy mozna cwiczyc 7 razy w tyg? Czy to troche za duzo?
Poza tym mam zamiar robic A6W i zamowilam na Allegro Therm Line 2. Wymarzona waga?: 58-60kg na pewno nie mniej, jak przy 63 bede wygladac ok to zostane przy 63
Pozdrawiam
A pozniej wrzuce moje wymiary i moze jakies zdjecia
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2007-05-14 o 17:06 Powód: literówka
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 15:09   #102
dociekliwa
Raczkowanie
 
Avatar dociekliwa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 197
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

WITAMY layla!!!
Ale mnie tu długo nie było. tyle stronek juz naklikałyscie u mnie narazie bez zmian, nie chce mi sie cwiczyć ale zmusze sie Wczoraj byłam na urodzinach i rodzinka powiedziała mi ze duzo zeszczuplałam i ze mi zazdroszcza sukcesów więc moze cos w tym jest? Gratuluje sukcesów innym bo po tabelce widać ze sa( swoja droga to dobry pomysł ) tak dalej dziewczyny!!!
dociekliwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 15:29   #103
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez dociekliwa Pokaż wiadomość
WITAMY layla!!!
Ale mnie tu długo nie było. tyle stronek juz naklikałyscie u mnie narazie bez zmian, nie chce mi sie cwiczyć ale zmusze sie Wczoraj byłam na urodzinach i rodzinka powiedziała mi ze duzo zeszczuplałam i ze mi zazdroszcza sukcesów więc moze cos w tym jest? Gratuluje sukcesów innym bo po tabelce widać ze sa( swoja droga to dobry pomysł ) tak dalej dziewczyny!!!
Witam
Dziekuje zaprzywitanie
Widze, ze mamy podobne figury (wzrost, waga )
Gratuleje efektow, lece do biedronki, mam nadzieje, ze slodycze nie beda mnie za bardzo kusic
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:31   #104
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Witam
Ja rowniez chcialabym sie przylaczyc
Mam 176 cm wzrostu, waga..., nie wiem, boje sie zwazyc , wiek prawie 21 lat.
Pozniej podam wymiary...
Z kumpen ciuchow problemow wiekszych nie mam, spodnie kupuje 32/34, gore L czasem XL.
Od grudnia przytyłam chyba z 10 kg...wazylam wtedy ok 66, a teraz pewnie z 76 , ale coz...
Jak przytylam? 3 posilki dziennie[sniadanie+obiad+kolacja]+pizza, slodycze, slodycze, slodycze w mega ilosciach, piwko+chipsy, (a ze zima to i slodkie grzance) i to wszystko w wielkich ilosciach, tak naprawde nie mozna powiedziec, ze jadlam 3.4,5,6,10 razy dziennie, ja po prostu jadlam caly czas
Motywacja: mam z8/9 par spodni w rozmiarze 29/34 , musze zaczac w nich chodzi , poza tym zle sie czuje sama ze soba, brzuch mam jak w 4/5 miesiacu ciazy
Dieta?: Jem...wszystko, ale w malych ilosciach,ok 4 razy dziennie. Jeszcze nie cwicze (sesja, chwilowy brak czasu i funduszy ), ale zamierzam zapisac sie na silownie i aerobic (55zl karnet b/o na to i na to) i tu moje pytanie czy mozna cwiczyc 7 razy w tyg? Czy to troche za duzo?
Poza tym mam zamiar robic A6W i zamowilam na Allegro Therm Line 2. Wymarzona waga?: 58-60kg na pewno nie mniej, jak przy 63 bede wygladac ok to zostane przy 63
Pozdrawiam
A pozniej wrzuce moje wymiary i moze jakies zdjecia
Witamy, witamy
dopisz się do listy jak bedziesz miała czas jak poczytałaś od początku, to wiesz o jaką listę chodzi
7*w tyg. to zależy co ćwiczysz, 7* na siłowni codziennie to samo na pewno nie, ale codziennie inna partia mięśni, albo 3/4*siłownia 2/3 aeroby to chyba ok, najważniejsza intensywność, żeby się nie przetrenować
a6w dobre, tylko nudne a co do wspomagaczy...nie wiem

Cytat:
Napisane przez dociekliwa Pokaż wiadomość
WITAMY layla!!!
Ale mnie tu długo nie było. tyle stronek juz naklikałyscie u mnie narazie bez zmian, nie chce mi sie cwiczyć ale zmusze sie Wczoraj byłam na urodzinach i rodzinka powiedziała mi ze duzo zeszczuplałami ze mi zazdroszcza sukcesów więc moze cos w tym jest? Gratuluje sukcesów innym bo po tabelce widać ze sa( swoja droga to dobry pomysł ) tak dalej dziewczyny!!!
klikamy, klikamy
nie ma to jak uciecha z tego, że rodzina zauważa, niedawno miałam większą impreze i też zauważyli, byłam z siebie po prostu dumna

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Witam
Dziekuje zaprzywitanie
Widze, ze mamy podobne figury (wzrost, waga )
Gratuleje efektow, lece do biedronki, mam nadzieje, ze slodycze nie beda mnie za bardzo kusic
Jak bedą kusić to się uśmiechnij i powiedz sobie, że ich nie potrzebujesz
mi pomaga


a tak w ogóle dzisiaj pojadłam słodkiego, 3trufle, 1/2 grześka i 1/2prince polo...drugie pół zjadła mama

gdzie jest Itrust ?

idę zjeść spagetti

PS.tyle uśmieszków było w poście, że nie chciało mi dodać
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:39   #105
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Witamy, witamy
dopisz się do listy jak bedziesz miała czas jak poczytałaś od początku, to wiesz o jaką listę chodzi
7*w tyg. to zależy co ćwiczysz, 7* na siłowni codziennie to samo na pewno nie, ale codziennie inna partia mięśni, albo 3/4*siłownia 2/3 aeroby to chyba ok, najważniejsza intensywność, żeby się nie przetrenować
a6w dobre, tylko nudne a co do wspomagaczy...nie wiem
Nie codziennie na silowni, co 2 dzien , tj. jednego dnia silownia, drugiego aerobic
O term line czytalam duzo na Wizazu (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110591)
Tak czytalam watek caly
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
Jak bedą kusić to się uśmiechnij i powiedz sobie, że ich nie potrzebujesz
mi pomaga
idę zjeść spagetti
Tez dzis jadlam spagetti
A w biedronce zjadlam loda [tj. kupilam w biedronce i zjadlam w rodzedo domu , w ramach kolacji]
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:41   #106
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

layla_lbn - witam.
Ja dzisiaj dalej sie nie skusilam na nic slodkiego. Alez jestem z siebie dumna. Za chwilke zjem sobie tylko Activie, bo jakos mam na nia smaka.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:43   #107
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny przypomnialyscie mi o czyms! przeciez za sie umowilam z kolezanka na lody jak juz matury skonczymy w poniedzialek! i co teraz?
Lody to najzdrowsze słodycze
Więc smacznego

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Tez dzis jadlam spagetti
A w biedronce zjadlam loda [tj. kupilam w biedronce i zjadlam w rodzedo domu , w ramach kolacji]
I to jest podstawowy błąd
Słodycz to posiłku,nie zamiast
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 18:55   #108
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
layla_lbn - witam.
Ja dzisiaj dalej sie nie skusilam na nic slodkiego. Alez jestem z siebie dumna. Za chwilke zjem sobie tylko Activie, bo jakos mam na nia smaka.
Witam
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
I to jest podstawowy błąd
Słodycz to posiłku,nie zamiast
Juz nie bede

Pozniej dopisze sie do listy,musze sie jeszcze wymierzyc i co gorsze wywazyc
A centymtr gdzies posialam, do zwazenia sie musze sie zmusic...
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:20   #109
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

witam Layla
Itrusta nie wiem co powiedziec, przykro mi po prostu, ale to nie koniec swiata. najwazniejsze to wyjsc do ludzi. Nikki dobrze powiedziala zebys poszlam z kims na spacer. wyzal sie. czas leczy rany.

alez nastukalyscie:P a ja dzis prawie nic nie jadlam bo strasznie zaganiana bylam. tylko 2 posilki i to jeszcze male bo nie mialam czasu sobie przygotowac niczego. ale placuszki zaraz ide robic.

a tu jest przepis. tam gdzie zdjecia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=otreby

jak zrobie to powiem czy smaczne!
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-14, 19:23   #110
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Witam

Juz nie bede
Przepraszam,tam miało być ''do'' posiłku
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:34   #111
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

jak myslicie ktory dzien diety jest najciezszy? i kiedy mozna spodziewac sie kryzysu?
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:38   #112
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
placuszki z platkow owsianych sa dobre..
ze mna wlasnie zerwal facet... po 13 wsplnych miesiacach...
czuje sie fatalnie.... nie wiem co mam robic, czym sie zajac....jestem totalnie zalamana....pewnie do konca nawet to do mnie nie dociera...
Skarbie, czas leczy rany
Na pewno za kilka dni bedzie lepiej, wiem, ze ciezkie to dla Ciebie, ale lepiej teraz po 13 miesiacach, niz po 13 latach.
Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
witam Layla
Witam
Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Przepraszam,tam miało być ''do'' posiłku
OK, dzieki za rade, bede sie tego trzymac
Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
jak myslicie ktory dzien diety jest najciezszy? i kiedy mozna spodziewac sie kryzysu?
Dla mnie albo 1, albo po miesiacu/dwoch jak juz schudne sporo
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 19:44   #113
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ja co prawda dopiero 8 dzien jestem na diecie, ale jak dla mnie najgorsze byly pierwsze dwa dni. Po prostu non stop myslalam o jedzeniu. Nie moglam sie przyzwyczaic do niepodjadania. Ale jakos to przetrzymalam i teraz jest juz lepiej. Chociaz dzisiaj na uczelni siedzialam z kolezankami i jedna z nich wyciagnela paluszki slone. Myslalam, ze mnie poskreca. Ale ja grzecznie odmowilam. Wiecie co, nigdy bym nie pomyslala, ze kiedykolwiek bede miala taka duza ochote na zwykle slone paluszki.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 20:41   #114
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Skarbie, czas leczy rany
Na pewno za kilka dni bedzie lepiej, wiem, ze ciezkie to dla Ciebie, ale lepiej teraz po 13 miesiacach, niz po 13 latach.
świete słowa

Asix doceniamy pewne rzeczy jak je stracimy. ja w sumie zmienilam swoje zywienie o 180 stopni. nigdy nie lubilam twarogu, mleka, jogurtu naturalnego czy serka wiejskiego. teraz sie ciesze jak cos dobrego zjem. dieta nie musi byc katorga, trzeba tylko sie przyzwyczaic do smaku pewnych produktow i przyrzadzac je tak jak sie lubi.

co do plackow... no ekhm.... nie wiem czy to ja taka niedojda jestem czy to z tym przepisem cos nie tak..
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:01   #115
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
co do plackow... no ekhm.... nie wiem czy to ja taka niedojda jestem czy to z tym przepisem cos nie tak..
E, na pewno z przepisem

A ja wlasnie postanowilam zalicytowac ta sukienke (snipa ustawilam), mam nadzieje, ze sie w nia zmieszcze i nie bede wygladac jak w ciazy , sprawdzajac wymiary to w biuscie bylaby dobrana mnie juz teraz , ale na pewno lepiej bedzie sie ukladac jak schudne

Moja przyszla sukienka
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:20   #116
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
E

A ja wlasnie postanowilam zalicytowac ta sukienke (snipa ustawilam), mam nadzieje, ze sie w nia zmieszcze i nie bede wygladac jak w ciazy , sprawdzajac wymiary to w biuscie bylaby dobrana mnie juz teraz , ale na pewno lepiej bedzie sie ukladac jak schudne

Moja przyszla sukienka
ładna sukienka
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-14, 21:26   #117
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
ładna sukienka
Dziekuje
Mam nadzieje, ze wygram licytacje
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 06:52   #118
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Do Puenty przegladałam wątek i powiem że sukienka jest naprawdę boska o takie coś mi chodzi chce kupić tylko żeby miała białe kropeczki
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 07:51   #119
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Nie codziennie na silowni, co 2 dzien , tj. jednego dnia silownia, drugiego aerobic
O term line czytalam duzo na Wizazu (http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110591)
Tak czytalam watek caly

Tez dzis jadlam spagetti
A w biedronce zjadlam loda [tj. kupilam w biedronce i zjadlam w rodzedo domu , w ramach kolacji]
Dobrze, tak na zmiane, a jakbyś chciała jednego dnia oba, to wtedy najpierw siłowo, potem aerobic

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Witam

Juz nie bede

Pozniej dopisze sie do listy,musze sie jeszcze wymierzyc i co gorsze wywazyc
A centymtr gdzies posialam, do zwazenia sie musze sie zmusic...
Spokojnie nie spieszy nam się

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
witam Layla
Itrusta nie wiem co powiedziec, przykro mi po prostu, ale to nie koniec swiata. najwazniejsze to wyjsc do ludzi. Nikki dobrze powiedziala zebys poszlam z kims na spacer. wyzal sie. czas leczy rany.

alez nastukalyscie:P a ja dzis prawie nic nie jadlam bo strasznie zaganiana bylam. tylko 2 posilki i to jeszcze male bo nie mialam czasu sobie przygotowac niczego. ale placuszki zaraz ide robic.

a tu jest przepis. tam gdzie zdjecia
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=otreby

jak zrobie to powiem czy smaczne!
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
jak myslicie ktory dzien diety jest najciezszy? i kiedy mozna spodziewac sie kryzysu?
ten, w którym widzisz efekty i wszystko zawalasz, jak jak ja ostatnimi czasy...

dziś jest dzień ważenia i mierzenia, waga ani drgnie, w ramionach mi przybyło [to chyba od siłowni...]
a w biuście ubyło

cóż pierwsze ważenie i mierzenie nie wywołujące wiekszych pozytywnych emocji...
ale to dlatego, że się zaniedbałam...
właśnie to jest najgorsze, po ostatnim mierzeniu i ważeniu byłam szcześliwa z efektów i potem było, a to cukierek, a to lody...
chyba przedłużę czas miedzy mierzeniem i ważeniem, wtedy bede się bała, że dużo przytyje od słodyczy i nie bede ich jadła

Miłego dnia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 09:25   #120
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
Do Puenty przegladałam wątek i powiem że sukienka jest naprawdę boska o takie coś mi chodzi chce kupić tylko żeby miała białe kropeczki
dzieki niw wiem czy to uz pisalam ale mam zamiar sobie uszyc taka czarna jak juz ta mi przyjdzie

Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość


cóż pierwsze ważenie i mierzenie nie wywołujące wiekszych pozytywnych emocji...
ale to dlatego, że się zaniedbałam...
właśnie to jest najgorsze, po ostatnim mierzeniu i ważeniu byłam szcześliwa z efektów i potem było, a to cukierek, a to lody...
chyba przedłużę czas miedzy mierzeniem i ważeniem, wtedy bede się bała, że dużo przytyje od słodyczy i nie bede ich jadła

Miłego dnia
ja tez sie zastanawiam nad czestotliwoscia wazenia. mialam sie wazyc co tydzien ale nie wiem czy nie lepiej bedzie cos dwa. boje sie ze nic nie schudlam i sie zalamie.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.