Moja walka z tłuszczem! - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-20, 15:43   #301
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

pogodzilam sie wstepnie z TŻtem. ale twarda bylam i on sie pierwszy odezwal. powiedzialam mu o diecie bo trzymalam w tajemnicy. w ogole ten pomysl mu sie nie spodobal i powiedzial ze nie chce miec wieszaka powiedzialam ze sie oodchudzam dla siebie a nie dla niego to w koncu zrozumial. bez faceta-zle, ale z facetem to tez same problemy.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:46   #302
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Moniko, startuj z nami. w gronie naprawde latwiej. pomozemy dobrym slowem i damy klapsa w tylek za batonika. kiedys trzeba przestac byc grubasem. pozdrawiam cieplo.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 15:57   #303
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Monika=] - dokladnie, Puenta88 ma racje, startuj z nami. Razem zawsze razniej.
Ja dzisiaj bez zadnych cwiczen, bo dostalam @ i mnie brzuszek boli. Jeszcze musialam sie uczyc na jutrzejsze i wtorkowe kolokwia. Ale diety trzymam sie nadal.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:01   #304
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

czesc dziewczyny

Puenta dobrze, ze sie pogodzilas z TŻtem
Monika witam w kupie sila

dzieczyny moze ustalimy wspolna date wazenia i mierzenia?
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:36   #305
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

A ja się właśnie pokłóciłam z TŻ i jest mi strasznie smutno i płakać się mi chcę i zjadłam przed chwilą kawałek mamusinego placuszka . Ech chciałam być twarda i byłam oschła jak przyszedł, a on powiedział, ze tak to nie będziemy rozmawiać, a teraz probuje opanować chęć sięgnięcia po telefon. Nie zadzwonię do niego i pójdę sobie zaraz na spacerek, bo mam znów ochotę na placek. Szkoda ze nie mam psa. Smutno mi...
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 16:54   #306
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Sorki za post pod postem, ale wlasnie sprawdzam sobie poczte i co okazalo sie ze wygralam aukcje na super sandalki Humorek mi sie poprawil.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:05   #307
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Scio z TŻ bedzie dobrze pokazuja sandalki
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 17:19   #308
Asix19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 104
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Mi tez jest dzisiaj bardzo smutno z powodu TŻ-ta (jezeli moge go jeszcze tak nazwac). Juz ponad miesiac ze soba nie rozmawiamy, tak bardzo sie poklocilismy. A ja tak bardzo za nim tesknie. Caly czas mysle tylko o tym, zeby w koncu do niego zadzwonic i przeprosic za wszystko. Ale bardzo sie tego boje. Za niedlugo musimy sie wybrac razem po prezent dla naszej malutkiej chrzesnicy na Dzien Dziecka, wiec mysle, ze to wlasnie bedzie dobra okazja i dobry pretekst do naszego spotkania. Mam nadzieje, ze to wszystko, co nas laczylo przez ponad dwa lata, da sie jeszcze uratowac. Echhh... Przepraszam dziewczyny, ze Wam sie tutaj rozklejam, ale jakos mi tak ulzylo, jak sie Wam wyzalilam.
Asix19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:21   #309
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Scio pokaz sandalki tylko nie dzwon. schowaj telefon do torebki i zapnij ja i co jakies czas sprawdzaj czy nie odezwal sie. ja tak robilam wczoraj i dzis i sie zlamal.
EDIT: ekhm, jesli Twoja wina to dzwon i jesli to az tyle trwa to zmienia postac rzeczy.przepros i bedzie z glowy. pogodzicie sie.

Slimaczku mysle ze to dobry pomysl ze wspolnym wazeniem, chociaz ja np waze sie co tydzien a niektore dziewczyny co miesiac, co 2 tygodnie, wiec nie wiadomo czy to wypali. ale zglaszac uczetstnictwo jak cos. ja jestem na tak.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 17:26   #310
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość

Slimaczku mysle ze to dobry pomysl ze wspolnym wazeniem, chociaz ja np waze sie co tydzien a niektore dziewczyny co miesiac, co 2 tygodnie, wiec nie wiadomo czy to wypali. ale zglaszac uczetstnictwo jak cos. ja jestem na tak.
mysle, ze mozna wazyc sie co 2 tygodnie, bo po tygodniu moze nie byc tak duzych efektow
proponuje niedziele ze 2 tygodnie
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 18:16   #311
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Ma wyłączony telefon. A ja siedzę i płaczę. Obraziłam się bo mnie wczoraj odprowadził do polowy drogi, bo się o 23 z kumplem na ryby umówił i nie miał już czasu. A ja naprawdę nie czuję się bezpiecznie na moim osiedlu, ale on to ma gdzieś. Miałam w ogóle się dziś z nim nie spotkać, ale okazało się, że zostawiłam u niego tabletki anty, no i musiałam zabrać mu chwilę z jego cennego czasu. Zapytał się co robiłam cały dzień, na co ja powiedziałam, że co go to obchodzi i nie sie nie wypytuje co robił całą noc. Na co on, ze tak rozmawiać nie będziemy i pojechał. A ja siedzę i ryczę. Bo odniosłam wrażenie, że on się ze mną w ogóle nie liczy i ze mu na mnie nie zależy.

No i takie to są sandałki (kupiłam bo jemu się takie podobają)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 195264404_2.jpg (8,7 KB, 28 załadowań)
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 18:48   #312
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

bardzo ladne sandalki. oj Scio nie warto plakac. nie powinnas od razu tak reagowac. nie wolno sie tak szybko obrazac. fakt ze mogl Cie odprowadzic dalej, ale skoro juz wczesniej byl umowiony to nie chcial sie spoznic. tez go musisz zrozumiec. i nie ma co sie boczyc. niech tylko wlaczy telefon to zadzwon, tylko nie placz, niech ta rozmowa bedzie na spokojnie.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:55   #313
hanusia222
Raczkowanie
 
Avatar hanusia222
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 316
GG do hanusia222
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Scio ja przez takie zachowanie stracilam osobe baaaardzo wazna dla mnie... ktora kochalam calym sercem. Bylo to w lutym. Niedawno przypadkiem sie spotkalismy, bo on jest absolwentem juz ale na szczescie mojego liceum i mial zadzwonic, bo niby chcielismy sie spotkac. Wczesniej go przeprosilam. Ale do dzis milczy... A ja za nim tesknie, bo to juz prawie 3 lata... Nie warto sie tak zachowywać...
__________________
Uda się. W końcu musi!!
hanusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:12   #314
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

przylaczam sie i ja do was, jesli moge...
musze cos ze soba zrobic, zle sie czuje w swojej ''tlustej'' skorze...
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:23   #315
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

jasne ze mozesz dopisz sie do tabelki z pierwszej strony.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 05:41   #316
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj powiedzialam TŻtowi zeby sie do mnie nie odzywal (bo cos sie wydarzylo) i nie odezwal sie od wczoraj. cale szczescie ze choc przyjemnosc z diety moge czerpac. zawsze bylo ze jak sie z nim pokolcilam to zarlam bez opamietania co sie dalo, a teraz to mi sie nawet jesc nie chce i sie zmusilam dzis do sniadania. wzoraj plakalam troche przed snem, ale to i tak prawie co nic. nigdy wiecej lez przez faceta.
w końcu po prostu posłuchał, o co go poprosiłaś ja tam do niczego sie nie zmuszam, jak nie jestem głodna pije wode i już

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja jestem z siebie dumna. Wczoraj nie jadlam ani kawaleczka slodyczy. Ale za to dzis mam strasznego lenia, nie chce mi sie w ogole ruszac.Zaraz ide sie uczyc, bo ostatnio jak sie odwracam to widze jak sie za mna sesja czai.

A do TZ sie nie odzywam. Obrazilam sie wczoraj. Niech spada. Nie mam dzis dla niego czasu, a właściwie nie chcę mieć.

Wczoraj zjadłam za to obfita kolacje, TZ sobie ze mam poczatki anorekscji i musi mnie na karmic.

Pozdrawiam Dziewczynki
a ja wczoraj zjadłam "TYLKO" ogromny kwał tortu, 3,5 [to 0,5 wmusił TŻ ] pizzy margarity, mniam, mniam i czekoladke jedną...ech.

Cytat:
Napisane przez Lady_Of_The_Moon Pokaż wiadomość
Hm mi tez wmawiaja anoreksje i mnie tucza Oo..
Najgorsze jest to ze wszyscy sa naprawde w bledzie a mowia tak bo uwazaja ze "kochanego cialka nigdy za wiele xD"
Ale ja tam wole zeby bylo go mniej zazdroszcze ze sie powstrzymujecie przed slodyczami-ja wczoraj zjadlam cala milke z karmelem
za milke

a najśmieszniejsze jest to, że niektórzy nawet nie wiedzą co to jest ta anoreksja a się odzywają...

Cytat:
Napisane przez Monika=] Pokaż wiadomość
Jakbym siebie słyszała.
Ja tez całe zycie zyje ze swiadomoscia, ze jestem gruba. Nawet nie chce mowic ile razy probowalam schudnac - zawsze brak motywacji i silnej woli wygrywa. Obecnie odchudzam sie juz od pazdziernika - przekladam wszystko z tygodnia na tydzien. Mam tyle podrukowanych informacji na temat zdrowego zywienia itp.
W kwietniu powiedzialam sobie: "dosyc tego", jednak znow przekladałam, usprawiedliwiajac sie stresem itp. (wiecie jak to jest). Spogladajac na kalendazr az dziw bierze jak ten czas szybko leci. A ja nadal gruba. Chce to skonczyc.
Nie wiem czy mi sie to uda. Juz tyle razy probowalam...
Ważne, żeby zacząć od głowy, musisz sobie uświadomić, że jeżeli czegoś na prawde chcesz to na pewno to osiągniesz, bo przecież po to masz silną wolę.
Tylko pytanie czy na prawde sama chcesz schudnąć, czy Twoje otoczenie wzbudza presję na Tobie,
jeżeli już się zdecydujesz, że na prawde jest samej Tobie źle, to ułóż konkretny plan z terminami realnych i zaniżonych celów, do których będziesz dążyć, cele zaniżone, bo zawsze chcemy wiecej niż się da, a tak się nie da
myślę, że na początek 0,5kg/tydz. wystarczy
powodzenia

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
pogodzilam sie wstepnie z TŻtem. ale twarda bylam i on sie pierwszy odezwal. powiedzialam mu o diecie bo trzymalam w tajemnicy. w ogole ten pomysl mu sie nie spodobal i powiedzial ze nie chce miec wieszaka powiedzialam ze sie oodchudzam dla siebie a nie dla niego to w koncu zrozumial. bez faceta-zle, ale z facetem to tez same problemy.
ach te wasze TŻ!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
Moniko, startuj z nami. w gronie naprawde latwiej. pomozemy dobrym slowem i damy klapsa w tylek za batonika. kiedys trzeba przestac byc grubasem. pozdrawiam cieplo.
Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Monika=] - dokladnie, Puenta88 ma racje, startuj z nami. Razem zawsze razniej.
Ja dzisiaj bez zadnych cwiczen, bo dostalam @ i mnie brzuszek boli. Jeszcze musialam sie uczyc na jutrzejsze i wtorkowe kolokwia. Ale diety trzymam sie nadal.


Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość

dzieczyny moze ustalimy wspolna date wazenia i mierzenia?
to dobry pomysł ale... [dalej odpowiedź]

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
A ja się właśnie pokłóciłam z TŻ i jest mi strasznie smutno i płakać się mi chcę i zjadłam przed chwilą kawałek mamusinego placuszka . Ech chciałam być twarda i byłam oschła jak przyszedł, a on powiedział, ze tak to nie będziemy rozmawiać, a teraz probuje opanować chęć sięgnięcia po telefon. Nie zadzwonię do niego i pójdę sobie zaraz na spacerek, bo mam znów ochotę na placek. Szkoda ze nie mam psa. Smutno mi...


Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Sorki za post pod postem, ale wlasnie sprawdzam sobie poczte i co okazalo sie ze wygralam aukcje na super sandalki Humorek mi sie poprawil.
to super, że jest lepiej

Cytat:
Napisane przez Asix19 Pokaż wiadomość
Mi tez jest dzisiaj bardzo smutno z powodu TŻ-ta (jezeli moge go jeszcze tak nazwac). Juz ponad miesiac ze soba nie rozmawiamy, tak bardzo sie poklocilismy. A ja tak bardzo za nim tesknie. Caly czas mysle tylko o tym, zeby w koncu do niego zadzwonic i przeprosic za wszystko. Ale bardzo sie tego boje. Za niedlugo musimy sie wybrac razem po prezent dla naszej malutkiej chrzesnicy na Dzien Dziecka, wiec mysle, ze to wlasnie bedzie dobra okazja i dobry pretekst do naszego spotkania. Mam nadzieje, ze to wszystko, co nas laczylo przez ponad dwa lata, da sie jeszcze uratowac. Echhh... Przepraszam dziewczyny, ze Wam sie tutaj rozklejam, ale jakos mi tak ulzylo, jak sie Wam wyzalilam.
ale skoro byliście 2 lata razem, to sam telefon z prośbą o rozmowę, chociażby, żeby sobie wyjaśnić i "ustalić" czy jesteście razem ,czy to już koniec nie jest złe, tak to żadne z was nie wie do końca.

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
Slimaczku mysle ze to dobry pomysl ze wspolnym wazeniem, chociaz ja np waze sie co tydzien a niektore dziewczyny co miesiac, co 2 tygodnie, wiec nie wiadomo czy to wypali. ale zglaszac uczetstnictwo jak cos. ja jestem na tak.
to można ustalić tylko dzień, np. sobota, nie konkretne daty

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
mysle, ze mozna wazyc sie co 2 tygodnie, bo po tygodniu moze nie byc tak duzych efektow
proponuje niedziele ze 2 tygodnie
[tutaj dalsza część] ale... nie w niedziele i myślę, że już w tym tygodniu zacznijmy synchronizować zegary

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ma wyłączony telefon. A ja siedzę i płaczę. Obraziłam się bo mnie wczoraj odprowadził do polowy drogi, bo się o 23 z kumplem na ryby umówił i nie miał już czasu. A ja naprawdę nie czuję się bezpiecznie na moim osiedlu, ale on to ma gdzieś. Miałam w ogóle się dziś z nim nie spotkać, ale okazało się, że zostawiłam u niego tabletki anty, no i musiałam zabrać mu chwilę z jego cennego czasu. Zapytał się co robiłam cały dzień, na co ja powiedziałam, że co go to obchodzi i nie sie nie wypytuje co robił całą noc. Na co on, ze tak rozmawiać nie będziemy i pojechał. A ja siedzę i ryczę. Bo odniosłam wrażenie, że on się ze mną w ogóle nie liczy i ze mu na mnie nie zależy.

No i takie to są sandałki (kupiłam bo jemu się takie podobają)
a on o tym wie, że tak się czujesz? może nie zdaje sobie z tego w ogóle sprawy

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
bardzo ladne sandalki. oj Scio nie warto plakac. nie powinnas od razu tak reagowac. nie wolno sie tak szybko obrazac. fakt ze mogl Cie odprowadzic dalej, ale skoro juz wczesniej byl umowiony to nie chcial sie spoznic. tez go musisz zrozumiec. i nie ma co sie boczyc. niech tylko wlaczy telefon to zadzwon, tylko nie placz, niech ta rozmowa bedzie na spokojnie.


Cytat:
Napisane przez hanusia222 Pokaż wiadomość
Scio ja przez takie zachowanie stracilam osobe baaaardzo wazna dla mnie... ktora kochalam calym sercem. Bylo to w lutym. Niedawno przypadkiem sie spotkalismy, bo on jest absolwentem juz ale na szczescie mojego liceum i mial zadzwonic, bo niby chcielismy sie spotkac. Wczesniej go przeprosilam. Ale do dzis milczy... A ja za nim tesknie, bo to juz prawie 3 lata... Nie warto sie tak zachowywać...

rozmowa dużo daje

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
przylaczam sie i ja do was, jesli moge...
musze cos ze soba zrobic, zle sie czuje w swojej ''tlustej'' skorze...
plan, plan prosimy co masz zamiar zmienić?


Wracam do pisania mowy oskarżycielskiej, jak ja lubie polski tylko zapomniałam wczoraj...
Miłego dnia!

PS. nie daje rady, podłamałam się z dietka
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:10   #317
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Przyznam sie bez bicia ze nie czytalam nic narazie bo zaraz musze leciec, ale chcialam sie wam pochwalic
Dzis dzien 1 !!
3majcie kciuki
Pelna nadzieji, radosci, i checi wracam do walki...
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:42   #318
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Przyznam sie bez bicia ze nie czytalam nic narazie bo zaraz musze leciec, ale chcialam sie wam pochwalic
Dzis dzien 1 !!
3majcie kciuki
Pelna nadzieji, radosci, i checi wracam do walki...
bardzo dobrze
a ja na sniadanko. a od dzis mnie w domu nie ma ale biore ze soba kompa
gdziez ja bym bez Wizazanek jeden dzien przezyla ....

Nikki Ty jestes taka szcupla ze Ci nawet taka "kolacja" nie zaszkodzi bedzie dobrze, od czasu doczasu sobie mozesz pozwolic, przeciez to sie nie zdarza codziennie
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 10:14   #319
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
dzieczyny moze ustalimy wspolna date wazenia i mierzenia?
Ja sie niestety nie pisze, waze sie raz na miesiac
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-21, 10:14   #320
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

i jak wam idzie?
ja wlasnie stracilam prace, ktorej de facto jeszcze nie mialam... a razem z tym cala motywacje do odchudzania na dzien dobry szlag trafil
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 10:43   #321
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez mularta Pokaż wiadomość
i jak wam idzie?
ja wlasnie stracilam prace, ktorej de facto jeszcze nie mialam... a razem z tym cala motywacje do odchudzania na dzien dobry szlag trafil
znajdziejsz druga. spokojnie. kto szuka ten znajdzie i nie ma co sie mazac. a ja radze zebys nie rezygnowala z odchudzania. dlaczego? bo bedziesz:
a) miala lepsze samopoczucie
b) bedziesz z siebie zadowolona
c) bedziesz bardziej pewna siebie

same plusy. i to tylko dzieki diecie. a dodatkowo bedziesz lepiej wygladac
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 10:52   #322
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

narazie sie trzymam mocno... przez to wszystko nawet odechcialo mi sie jesc... tylko troszke glowka boli ale bede mocna
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:02   #323
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

czesc dziewczyny
wlasnie pobiegalam na wf 12minut, jakies 2 km wyszly a pozniej gralysmy w palanta, w taki upal, jest strasznie, ale kalorie leca

trzeba odzyskac pelna motywacje, bo za strojami kapielowymi czas sie rozejrzec
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:07   #324
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Boze co my z tymi facetami mamy......Bez nich zle z nimi tez czasami zle...Ale ja bez swojego to juz zyc nie moge a ostatnio przez swoja glupote i upor bym go stracila... Teraz staram sie nie obrazac o byle gowno, nie fukac na niego, dac mu troszke luzu i swobody i nie marudzic ze tak malo pisze czy mowi w koncu to jest facet a nie baba

Z tym wazeniem i mierzeniem ja jestem za, wlasnie za jakies 2 tygodnie mam w planach dopiero wejsc na wage i sie zmierzyc.... Bo jak tak sie mierze i waze co chwile to efektow nie widze...Wiecie co brakuje mi w tej tabeli obwodu uda, oponki i lydki ....Jakby nie bylo tez wazne A teraz zmieniam tabele pomimo iz waze wiecej cm stoja tak samo... Chyba ten okres tak dziala

NICK -----------WAGA(było/jest)------WZROST------CEL------B/T/B---ZRZUCONE

Puenta-----------86/84-------------165--------70------104/88/114------2
Dociekliwa-------76/?-------------176--------67---------/77/106--------?
Wisienki----------80/?------------160---------65----------/--/-------------?
Lenka-------------65/?------------165---------60--------60/--/------------?
Asix---------------63/?-------------161---------53--------99/88/99-------?
Itrusta-----------64/61.4-----------166---------52--------94/75/95-------2.5
Nikki---------------57/54------------164--------------------91/67/91-------3
Kasssikk19-------63/?------------160---------55---------/71/95---------?
ślimaczek--------68,5/?-----------168---------?----------97/77/97--------?
Hania------------79,8/?------------171----------53------ /70/107---------?
Layla---------------75,5/?--------------176----------58---------/83/105------?
Scio----------------67/?-------------168----------58-------95/80/100-------?
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:22   #325
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny
wlasnie pobiegalam na wf 12minut, jakies 2 km wyszly a pozniej gralysmy w palanta, w taki upal, jest strasznie, ale kalorie leca

trzeba odzyskac pelna motywacje, bo za strojami kapielowymi czas sie rozejrzec
haha juz sobie wyobrazam siebie w stroju kapielowym w zyciu nie wyjde, chyba ze za jakies poltora miesiaca pod warunkiem ze schudne tak, zeby moc sie w nim pokazac ale motywacja jest i chcec do diety! to najwazniejsze!

Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Boze co my z tymi facetami mamy......Bez nich zle z nimi tez czasami zle...Ale ja bez swojego to juz zyc nie moge a ostatnio przez swoja glupote i upor bym go stracila... Teraz staram sie nie obrazac o byle gowno, nie fukac na niego, dac mu troszke luzu i swobody i nie marudzic ze tak malo pisze czy mowi w koncu to jest facet a nie baba
moj TŻ to chyba za duzo gada ale jak ma gorsze dzien to nie podchodzic bez kija
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:34   #326
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
haha juz sobie wyobrazam siebie w stroju kapielowym w zyciu nie wyjde, chyba ze za jakies poltora miesiaca pod warunkiem ze schudne tak, zeby moc sie w nim pokazac ale motywacja jest i chcec do diety! to najwazniejsze!
w jednoczesciowym sobie siebie wyobrazam mieszkam blisko morza, wiec musze
jak tam matura
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:36   #327
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
w jednoczesciowym sobie siebie wyobrazam mieszkam blizko morza, wiec musze
jak tam matura
ogolnie niezle, z historii tragedia, usntny ang rozszerz 100% , za godzine i 15 min wychodze na ustny polski luzik. i z glowy.
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:38   #328
ślimaczek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 690
GG do ślimaczek
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez Puenta88 Pokaż wiadomość
ogolnie niezle, z historii tragedia, usntny ang rozszerz 100% , za godzine i 15 min wychodze na ustny polski luzik. i z glowy.
gratuluje angielskiego
a jaki masz temat z polskiego?
__________________
.czy to Ty? Ktoś głaszcze mnie po włosach nie mówiąc prawie nic.


ślimaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:42   #329
Puenta88
Raczkowanie
 
Avatar Puenta88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 405
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Cytat:
Napisane przez ślimaczek Pokaż wiadomość
gratuluje angielskiego
a jaki masz temat z polskiego?
dzieks moj temat to: Motyw smierci funkcjonujacy w literaturze i malarstwie". niedlugo bede musiala zrobic sobie sceniczny makijaz wazne to mowic z przekonaniem, nawet glupoty a ludzie uwierza ze sie czlowiek przygotowywal. mam nadzieje...
__________________
aaaa.... Plazuję sobie
Puenta88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 11:45   #330
mularta
Raczkowanie
 
Avatar mularta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: koniec swiata
Wiadomości: 212
GG do mularta
Dot.: Moja walka z tłuszczem!

Wazne zeby cie w ogole sluchali... ja mialam komisje, ktora mnie w ogole nie sluchała:/ ale jakos poszlo
__________________
Na nowo...
świat jest piękny
mularta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.