Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-02, 12:42   #3481
aniaczyrek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 265
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

dziewczyny co sądzicie o błonniku z ananasem > ?
__________________


















Wzrost : 170 cm ;
2011: marzec: 74kg
;kwiecień:72kg,maj:66,50kg, czerwiec:65kg; lipiec:64kg,wrzesień 66kg lipiec 2012 - 72 kg :-( - walki c.d.

aniaczyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-11, 11:51   #3482
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
A ja byłam u dietetyczki tym razem czuję, że dobrze trafiłam na razie spotykamy się indywidualnie, ale za 2 tygodnie zaczynam chodzić na grupę wsparcia dla osób odchudzających się prowadzoną przez tę dietetyczkę (z wykształceniem psychologicznym) i przez jej koleżankę psychoterapeutkę jednocześnie. Babka po pierwszym spotkaniu, takim zapoznawczym, stwierdziła, że taka grupa może być dla mnie odpowiednia, jak nie odpowiedniejsza niż terapia indywidualna, tym bardziej, że oddzielnie chodzę do psychoterapeuty, czyli część jej obowiązków odpada. No i wychodzi taniej
Nastawiam się na trwałą zmianę nawyków żywieniowych - na zawsze i wyrobienie w sobie nawyku ruszania się... Będzie trudno, ale wierzę, że dam radę
Teraz mam pracę domową. Mam wyobrazić sobie siebie szczupłą i opisać wszystko co jest z tym związane - jak wyglądam, gdzie jestem, z kim jestem, co robię, nawet co mam na sobie itd itd, dosłownie wszystko co tylko sobie wyobrażę. Coś czuję, że jutro jadąc pociągiem do rodziców, trochę popłynę pisząc

A, wspomnę jeszcze, że na początku byłam sceptycznie nastawiona do grupy, bo kiedyś byłam na coś takiego intensywnie namawiana, ale to była grupa dla odchudzających się na jakiś koktajlach... z resztą przewija się to ciągle na wizażu. Tutaj na szczęście chodzi o coś zupełnie innego
trochę czasu minęło, odkąd się ostatnio odzywałam jestem już po 2 spotkaniach grupy. właściwie to sa warsztaty śmiesznie jest ja jestem najmłodsza (od niektórych o 10, od innych o 20 lat), przeszłam tylko 1 dietę i nie kombinuję dalej sama i jako jedyna przyszłam ze świadomością, że schudnięcie wcale nie musi oznaczać poprawy samooceny i świat wcale nie stanie się dzięki temu piękniejszy Jak niektórych słuchałąm na początku, to brzmiało to trochę jak "jak będę szczupła, to będę od razu piękna, będę się kochała, wszyscy dookoła mnie też, w ogóle wszystkie problemy się automatycznie same rozwiążą, nie będzie wojen na świecie i zawsze będzie świeciło słońce" Na razie zajmowaliśmy się motywacją i szukaniem faktycznego problemu i pomysłu na jego rozwiązanie. Teraz uczę się jeść co 3h. na najbliższym spotkaniu mamy się skupić na białkach, potem na węglowodanach, tłuszczu itd.
Także trochę nieświadomie trafiłam na to, czego szukałam od dawna. Uczę się zdrowego odżywiania - powoli, spokojnie, bez presji, a przy okazji znajdując przyczyny błędów i niepowodzeń związanych z moim jedzeniem.

Na początku byłam lekko przerażona tym, że to są 2h bez przerwy i to jeszcze późno wieczorem, każdy mówi o sobie rzeczy nie koniecznie łatwe i przyjemne, bo przyznajemy się do swoich słabości i porażek, a dietetyczka z psychoterapeutką to dokładnie analizują na forum. Brzmi strasznie, prawda?A okazuje się bardzo fajne Ja bardzo dużo dzięki temu zyskałam. Słuchając innych, zauważam u siebie rzeczy, które mają ogromny wpływ na moje jedzenie, a sama bym na to nie wpadła. I co najdziwniejsze - po tych 2 godzinach żałujemy, że to już koniec
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:28   #3483
samselka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 071
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

hejka dziewczyny trochę mnie tutaj nie było ale udzielam się też na innym wątku. mój dzisiejszy jadłospis:
-I- 2,5kromki razowca fitness słonecznikowego z kiełbaską i pomidorkiem
-II- połówka razowca z I śn. mały banan
-III- pierś z pieczarkami w środku, brokuł
-IV-jogurt naturalny z dodatkiem kiwi
-V- wieśniak ze słoniem

atak zrobiłam tego piersiaka: .. pierś kurczaka delikatnie rozbita,zamoczona w jajku z przyprawami, potem podduszone pieczarki z cebulką i wieśniakiem zawijałam w pierś. i jeszcze w jajku i na patelachę.... piekłam na oliwie ....mmmm....

jak myślicie laski, może być czy za dużo tutaj czegoś?

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez aniaczyrek Pokaż wiadomość
dziewczyny co sądzicie o błonniku z ananasem > ?
ja ostatnio zażywam błonnik z ananasem+chrom i mnie pomaga nie mam ochoty na słodycze <ewentualnie zjem 2gałki lodów sorbetowych> a i jak jem kiwi to tez poskramia apetyt na słodkości..
samselka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:40   #3484
majcia00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 552
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

U mnie jako błonnik świetnie sprawdzają się otręby teraz robię sobie bułki otrębowe i mam pewność że w dziennej dawce dostarczam 20g błonnika a do tego mam zastępstwo dla zwykłego pieczywa. Dzięki bułeczkom waga ruszyła w dół i to sporo bo w ostatnie 2,5 tygodnia aż 4 kilo i nawet nie zauważyłam kiedy bo oczywiście ćwiczyć mi się nie chce.
Przepis na bułeczki
2 jajka
2 łyżki gęstego jogurtu lub serka homo naturalny
1 łyżeczka proszku do pieczenia
mielone otręby pszenne i owsiane (ilość zależy od jajek trzeba dodać tyle aby uzyskać ciasto trochę gęstsze niż na placki ziemniaczane)
całość mieszamy łyżką i nakładamy po dwie łyżki na jedną bułkę koniecznie na papier do pieczenia.
Pieczemy w ok 180-200 stopni aż będą miały złoto brązowy kolor.
Z takiej ilości wychodzi ok 6 dużych bułek co mam na 2-3 dni bo jem na śniadanie i kolację robiąc kanapki lub tosty z czym mam tylko ochotę a i tak efekty są.
majcia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 12:48   #3485
samselka24
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 071
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Cytat:
Napisane przez majcia00 Pokaż wiadomość
U mnie jako błonnik świetnie sprawdzają się otręby teraz robię sobie bułki otrębowe i mam pewność że w dziennej dawce dostarczam 20g błonnika a do tego mam zastępstwo dla zwykłego pieczywa. Dzięki bułeczkom waga ruszyła w dół i to sporo bo w ostatnie 2,5 tygodnia aż 4 kilo i nawet nie zauważyłam kiedy bo oczywiście ćwiczyć mi się nie chce.
Przepis na bułeczki
2 jajka
2 łyżki gęstego jogurtu lub serka homo naturalny
1 łyżeczka proszku do pieczenia
mielone otręby pszenne i owsiane (ilość zależy od jajek trzeba dodać tyle aby uzyskać ciasto trochę gęstsze niż na placki ziemniaczane)
całość mieszamy łyżką i nakładamy po dwie łyżki na jedną bułkę koniecznie na papier do pieczenia.
Pieczemy w ok 180-200 stopni aż będą miały złoto brązowy kolor.
Z takiej ilości wychodzi ok 6 dużych bułek co mam na 2-3 dni bo jem na śniadanie i kolację robiąc kanapki lub tosty z czym mam tylko ochotę a i tak efekty są.

mmm muszę spróbować. ja staram się jeść co dziennie 2łyżki otrąb. prze ważnie dodaję je do koktajli z jogurtu nat.i dodatków owoców,na drugie śniadanie .
samselka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:33   #3486
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Ja również jem otręby, w formie chleba a jak nie mam to robię "owsiankę" - 3 łyżki otrąb owsianych, mleko 0,5%, łyżeczka słodziku i troszkę cynamonu

Daria to już dieta się zaczęła czy na razie uczą Was zdrowych zasad? A prowadzi to ta babka z TV?
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 13:51   #3487
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

na razie to takie bardziej psychologiczne podejście do jedzenia. diety jako takiej nie będzie, bo tu nie chodzi o nakazanie nam jedzenia tego, a zakazanie tamtego. chodzi o nauczenie się słuchania własnego organizmu, rozpoznawania jego potrzeb i ich zaspokajania w jak najlepszy sposób. tak mi się wydaje jak na razie
tak, to ona to prowadzi razem ze stricte psychoterapeutką (bo ona sama jest dietetykiem i psychologiem)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-14, 14:13   #3488
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
na razie to takie bardziej psychologiczne podejście do jedzenia. diety jako takiej nie będzie, bo tu nie chodzi o nakazanie nam jedzenia tego, a zakazanie tamtego. chodzi o nauczenie się słuchania własnego organizmu, rozpoznawania jego potrzeb i ich zaspokajania w jak najlepszy sposób. tak mi się wydaje jak na razie
tak, to ona to prowadzi razem ze stricte psychoterapeutką (bo ona sama jest dietetykiem i psychologiem)
To ja bym zginęła na takiej terapii, bo mój organizm ma potrzebę jedzenia słodyczy
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-14, 14:23   #3489
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

większości z nas też się tak wydawało na początku teraz powoli zaczynamy do tego trochę inaczej podchodzić
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 14:19   #3490
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

a jednak, wczoraj nas babki zaskoczyły i dały nam rozpiskę diety... a właściwie to rozpiskę ile, czego mamy jeść i jest tego straaasznie dużo na podstawie tego stwierdzam, że ja bardzo mało jem teraz mamy 2 tyg przerwy i mamy spróbować powoli wprowadzać wszystkie produkty i unikać pozostałych, ale na razie jeszcze nam je wolno jeść, później już nie bardzo i jednak dopiero za 2 tygodnie zaczniemy dokładniej skupiać się na węglowodanach, białkach itd... na razie mamy tylko zarys i mamy sobie bez wielkiego rygoru próbować i odznaczać w tabelce, co już zjadłyśmy (bo akurat wczoraj żaden facet nie przyszedł)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg diet.jpg (133,8 KB, 48 załadowań)
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 13:06   #3491
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Daria fajnie brzm ta Twoja opowiesc o spotkaniach, szkoda, ze nie mam dostepu do takich rzeczy. Olałam wagę, nie ważę się - jeżdzę rowerem i staram się jeść co 3 godziny, ale to cholernie trudne :/
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 14:07   #3492
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

wiem, że to cholernie trudne, ale działa ja się jeszcze nie trzymam tej diety z rozpiski (tzn nadal jem za mało i zdarza mi się jeść coś nie-pełnoziarnistego albo więcej cukru), ale staram się mimo wszystko jeść co 3h (mam ustawione budziki ) i wczoraj pani psycholog po 2 tygodniach stwierdziła, że chyba schudłam. Nie uwierzyłam, więc weszłam dzisiaj rano na wagę, a tam magiczne -3kg wow!
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:16   #3493
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Oj dziewczyny dziewczyny coś nam wątek umarł chyba... Co robicie, że was nie ma? a Może już jesteście wszystkie chudzinki?
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 12:33   #3494
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Znów się cicho zrobiło - fakt.
Ja od tygodnia zaczęłam się racjonalnie, zdrowo odżywiać i codziennie 30 minut jakiejś aktywności i muszę przyznać, że świetnie się czuję, nawet do słodyczy mnie nie ciągnie mam zamiar w końcu wytrwać w swoim postanowieniu i zrzucić te 15 kg, bo niestety przez zimę jeszcze mi ich przybyło ale nie dam się tym razem i pozbędę się ich, tym bardziej, że już waga zaczęła spadać
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:06   #3495
jagodzia133
Zakorzenienie
 
Avatar jagodzia133
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 059
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

cześć z mojego podpisu wywnioskujecie że jestem z wątku przyszłych PM :P a że mam nadwagę to chcę schudnąć do tego dnia.
Mam 168
Ważę 77kg ale jeszcze 24 dni temu ważyłam 84kg.
Mój cel to 68kg
Mam 20 lat w czerwcu 21.
Jestem na diecie Plaż Południowych SB. Najwięcej schudłam na 1 fazie. Przez półtora tygodnia coś moja waga stoi i zaczynam się martwić poczekam jeszcze z kilka dni i zobaczymy. Na razie nie ćwiczę nic a nic. Ale zaczynam od jutra jeździć na rowerze a i jakieś brzuszki może porobię.
To co przygarniecie mnie??
__________________
początek
18.08.2010 - zaręczyny
19.05.2012 - ślub
Lili & Gabryś

jagodzia133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 13:13   #3496
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

jagodzia133; jasne, że przygarniemy, tylko tu ostatnio znów się cicho zrobiło
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 17:50   #3497
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

dziewczyny spróbujmy może natrzaskać do tych 5000 postów otworzymy nową część wątku to może więcej dziewczyn się zgłosi?.....
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 19:04   #3498
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
dziewczyny spróbujmy może natrzaskać do tych 5000 postów otworzymy nową część wątku to może więcej dziewczyn się zgłosi?.....
jestem za, tylko, żeby głupot nie pisać
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 21:05   #3499
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Karrrrmelek Pamiętam, że zastanawiałaś się nad dietą Dukana zdecydowałaś się na nią czy nie??

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cicho się zrobiło bo przyszła wiosna i wszystkie dziewczyny na pewno aktywnie spędzają popołudnia na świeżym powietrzu
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 21:16   #3500
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Nie - jednak Dukanowi mówię nie stwierdziłam, że nie mam na to kasy ani czasu postawiłam na stary dobry sposób czyli zdrowe żywienie, które daje być może wolniejsze efekty, ale zawsze coś. A dzisiaj udało mi się zebrać kilka moich jadłospisów, które wstawiłam w innym wątku w którym się teraz trochę udzielam, więc i z wami się podzielę


Od razu uprzedzam- jadłospisy mają po ok. 1400 kcal na dzień, bo takie właśnie jest moje lekko pomniejszone zapotrzebowanie



1.
ś: sałatka z rukolą, mozzarellą, pomidorami
trzy kromki chrupkiego pieczywka graham
trzy plasterki polędwicy sopockiej (445kcal)
IIś: grejpfrut (125kcal)
o: plaster schabu gotowanego
szpinak z czosnkiem, i jogurtem nat. (350kcal)
p: jabłko (70kcal)
joguś wiśniowy (150kcal)
k: jajecznica z 3 jaj ze szczypiorkiem (210kcal)

2.
ś: trzy kromki pieczywa chrupkiego graham z trzema plasterkami polędwicy, sałatką z rukoli, mozarelli i pomidorków
szklanka kakao (590kcal )
IIś: pomarańczę (110kcal)
o: pierś z kurczaka gotowana z surówką colesław ok 200g (325kcal)
p: 3 szt. kiwi (170kcal)
k: serek wiejski (185kcal)

3.
ś: garść płatków owsianych+garść rodzynek+ średni banan+ mleko 0,5% (515kcal)
IIś: trzy średniej wielkości marchewki (80kcal)
o: garść kaszy jaglanej + pół gotowanej piersi z kury (390 kcal)
p: puszka tuńczyka (150 kcal)
k: twarożek- ser biały chudy + jogurt nat., trzy kromki chrupkiego pieczywka graham (255kcal)

4.
ś: surówka z czerwonej kapusty ok 200g, trzy kromki chrupkiego pieczywka graham, trzy plasterki schabu pieczonego ze śliwką (ok.490kcal)
IIś: garść czerwonych winogron(100kcal)
o: mintaj +1/4 brokuła gotowanego (250kcal)
p: jajecznica z 3 jajek ze szczypiorkiem i rzodkiewką+ szklanka kakao (360kcal)
k: serek wiejski (185kcal)

5.
ś: Płatki owsiane z jogurtem nat, truskawkami (350kcal)
IIś: grejpfrut (125kcal)
o: pół makreli wędzonej z surówką colesław (445kcal)
p: dwa szaszłyki z kawałków piersi z kurczaka, czerwonej papryki, pieczarek, cebuli (250kcal)
k: owoce morza -mieszanka: krewetki, małże, ośmiorniczki, kalmary(200kcal)



Dziewczyny tak na rozruszanie: macie jakieś fotki które sobie przeglądacie żeby się zmotywować do dietki i ćwiczeń?
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question

Edytowane przez karrrmelek
Czas edycji: 2011-04-04 o 21:19
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 06:11   #3501
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

karrrmelek, widzę, że i Ty zdrowo się odżywiasz chyba to najlepszy sposób na schudnięcie bez komplikacji
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 10:08   #3502
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Właśnie z takiego założenia wychodzę Po tym nie ma się jojo (oczywiście pod warunkiem, że się nagle tego zdrowego odżywiania nie porzuci i nie zacznie wpierniczać co popadnie ), mam jakąś tam gwarancję, że po jakimś czasie nie rzucę się na słodkie, bo jak już jest bardzo źle to jem po prostu kisiel, który podejrzewam jakoś mocno nie szkodzi na spadek kg i wbrew pozorom to zdrowe odżywianie wcale nie jest takie drogie takie zakupy na tydzień wynoszą mnie ok 80 zł (zależy też co jest w tym menu- wiadomo owoce morza itp są droższe), więc jeżeli mieszczę się w ok. 360zł- max 400zł na miesiąc za jedzenie dla jednej osoby na diecie to chyba nie jest tak źle....
__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:41   #3503
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

karrrmelek; jak się cieszę, że mamy podobne spostrzeżenia
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 19:48   #3504
karrrmelek
Rozeznanie
 
Avatar karrrmelek
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 810
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Coś nam to rozkręcanie wątku nie idzie... Może tak jak ja spróbujecie z dziewczynami na tym:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430799&page=129


__________________


to shop
or not to shop
what a very silly question
karrrmelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:06   #3505
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

a ja tu zostaje nie mam potrzeby pisac co chwile. caly czas staram się jeść to, co miałam na liście, co 3h i jest różnie, ale daję radę
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:20   #3506
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
a ja tu zostaje nie mam potrzeby pisac co chwile. caly czas staram się jeść to, co miałam na liście, co 3h i jest różnie, ale daję radę
Dokładnie, ja też tu zostaję
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:40   #3507
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Ja też wolę ten wątek Tutaj wszystkich znam i nie krępuję się pisać

Moja dieta taka trochę zapomniana, nie chce mi się gotować, podjadam słodycze, ale na szczęście nie przesadzam i nie tyję choć po prostu gorzej się czuję. Taka pełna i ociężała.
Każdego dnia obiecuję sobie, że jutro idę na spacer/rower... i tak codziennie.
Nie mogę się zmobilizować, w zasadzie do niczego. Jestem podłamana bezrobociem

Karmelek fajny ten twój jadłospis, całkiem sensowny jednakże uważam, że trochę za duże porcje zjadasz, szczególnie te śniadania. 3 kawałki chleba + sałatka to dość sporo. Nie wystarczą Ci dwa? Trzeba jeść często ale małe porcje, a nie często i duże porcje Owoców też masz trochę za dużo 3 kiwi i pomarańcza w jeden dzień? Najlepiej jeść 2 owoce/2 porcje owoców. (nawet wczoraj oglądałam program, w którym o tym wspominali). Chociaż obiady masz całkiem ok tylko wystrzegaj się tych kupnych surówek. One mają mało wartości odżywczych tak naprawdę. Nie potraktuj tego jako atak, takie moje sugestie tylko.
Może Daria się też wypowie na ten temat
__________________
"Nigdy wcześniej nie interesowali mnie niebieskoocy blondyni, ale Pan Idealny nigdy nie zjawia się w postaci jaką sobie wymarzyłyśmy"

Edytowane przez Dagusiac
Czas edycji: 2011-04-06 o 20:46
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 20:51   #3508
Tygrysek17
Wtajemniczenie
 
Avatar Tygrysek17
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 537
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Daga U mnie też z silna wolą jest ostatnio na bakier wczoraj i dzisiaj byłam na siłowni tylko dlatego, że mam jeszcze w-f na studiach bo tak to znając mnie to pewnie sama z siebie nigdzie bym nie poszła Ogólnie tyle u mnie jest dobrze, że wszędzie chodzę na nogach tzn jak jestem w swoim mieście studenckim bo tak to różnie czasami była w niedziele jak będzie ładna pogoda to planuje zrobić sobie małą wycieczkę rowerową, ale pod warunkiem, że będę w domu

Dziewczyny Kochana powiedzcie mi czy Wy tak samo jak ja nie ogarnianie życia?? Ostatnich czasów doszłam już to takiej perfekcji, że rozpakowuję się w czwartek a chwilę potem znów się pakuję do domu Normalnie brakuje mi na wszystko czasu i to obojętnie gdzie jestem w domu czy na studiach
__________________



Tygrysek17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 06:18   #3509
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Kochane, a u mnie silna wola jest i to bardzo silna. Odżywiam się zdrowo, codziennie ćwiczę 30 minut i wcale mnie nie ciągnie do słodyczy. Za to czuję się świetnie, tak lekko, świeżo i w końcu waga ruszyła w dół...
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 06:32   #3510
magdzie
Rozeznanie
 
Avatar magdzie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 551
Wink Dot.: Dziewczyny z Plus Size z przyjemnością gubią kochane ciałko :)

Witajcie kochane
Jak tam dietkowanie? u mnie waga stoi w miejscu całe szczęście ale muszę wam pochwalić się że zaczełam z mężem 3 razy w tygodniu biegać towarzyszę mężowi ale i mi przyda się troszkę kondycji bo po odstawieniu ćwiczeń mam ją bardzo marną.Pozdrawiam Was i do usłyszenia
__________________
BYŁO 92kg-01.04.2009
JEST 55kg i będzie
Żyje przyszłością ! A przeszłość zostawiam w tyleee z nadzieją że mnie już nie dogoni
magdzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.