Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-17, 08:50   #241
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Oj mam nadzieje to moja bratnia dusza
a może powiedz jej że brakuje Ci Waszych rozmów, zapytaj o ten net

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Kochanie a może to TEN CYKL?? ja w to wierzę
Oleńko, wątpię. Przygotowana jestem psychicznie do grudniowej operacji.
A jak Ty się czujesz?

Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
Agabil można brać z ciebie przykład bardzo dzielna jesteś. Trzymam kciuki, żeby Ci się w końcu udało
lepiej nie brac przykładu i zajśc wcześniej. Mam nadzieję że większośc z Was nie będzie musiałą przekonywac się ile można znieśc starajac się bezskutecznie o dziecko.


Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Wcale nie niegrzecznie Aga. Bardzo dobrze ze nie poszliscie. Ostatnio jak bylam w Polsce wybralismy sie z Tz na spotkanie z jego 3 kolegami i ich zonkami, wszystkie 3 w ciazy i ja jedna nieczulam sie jak czarna owca, ledwo dalam rade, zwlaszcza ze one caly czas trajlowaly o ciazy i oczywiscie nie obylo sie bez glupich pytan na co my czekamy. Rozplakalam sie dopiero w domu. Tz powiedzial ze to byla ostatnia taka sytuacja(mimo ze to jego bardzo bliscy koledzy), ze juz wiecej nie bedzie narazal mnie na taki stres. Ludzie ktorym ciaza przytrafila sie od tak nigdy nie zrozumieja co My czujemy, mimo ze nie ma w nas zawisci, ze nie zyczymy nikomu zle, bola nas takie sytuacje i to jest zupelnie normalne. Nie powinnysmy miec z tego powodu zadnych wyrzutow sumienia.
jest ciężko, dlatego dla własnego spokoju unikajmy takich spotkań. Niech sobie myślą że jesteśmy egoistkami

Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Aguś przykro mi kochana ze Ciebie tez dolek dopadl
W tamtym roku gdy moja bratowa obwiescila mi ze spodziewa sie dzidziusia tez sie rozplakalam , My staralismy sie przed nimi tyle czasu i nic a oni nagle postanowili miec dzidzie i prosze ...jakie to latwe.
Kocham maluszka(ma teraz niecale 2 miesiace)bardzo mocno, ale jak na niego patrze i go przytulam pragne takiego malenstwa jeszcze bardziej.
Bombuś, zrób drugi test

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
Ja też dziwnie reaguję na kobety w ciąży, na szczęście nie mam ich zbyt wiele w swoim otoczeniu .
Pytania - na co czekacie? też mnie dotknęły. Czasem naprawdę takim pytaniem można urazić uczucia starających się par, nawet nie zdając sobie sprawy. Zwłaszcza że pytania dotykają bardzoi delikatenj sfery życia. Sama kilkakrotnie je słyszałam i bardzo nie podoba mi się takie swego rodzaju natręctwo .
Aga też nie dziwię się, że nie poszłaś. Musi być Ci bardzo trudno. Myślami jestem z Tobą, trzymaj się.
dziękuję


Olivko będzie dobrze... w końcu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 08:50   #242
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Zuzia jestem zdrowa jak ryba. Żeby mnie coś brało to bym się nie dziwiła, ale nic zupełnie czuję się świetnie. Dlatego tym bardziej nic z tego nie rozumiem.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:01   #243
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dzień dobry
a może powiedz jej że brakuje Ci Waszych rozmów, zapytaj o ten net
Oni chyba mieszkają na jakiejś stancji, no nic poczekam...choćby pół roku ale poczekam

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Zuzia jestem zdrowa jak ryba. Żeby mnie coś brało to bym się nie dziwiła, ale nic zupełnie czuję się świetnie. Dlatego tym bardziej nic z tego nie rozumiem.
Hmm to ja nie wiem, nie znam się na tym az tak aby Ci doradzać.

Ide się ubrać bo w szlafroku siedzę
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:11   #244
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
To powodzenia Agatkooby wszystko przebieglo pomyslnie.
Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Bazylko tzymam kciuki zeby wszystko poszlo tak jak chcesz.


Aniu a co u Ciebie?widze ze nadal odwiedzasz nasz wateczek
Milego dzionka babeczki
Dzieki dziwczynki

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Cześć.
Źle mi się zaczął ten tydzień 36,3 nic nie rozumiem z tego co się dzieje na moim wykresie.
Może wy wiecie o co chodzi bo ja już nie mam siły
Anetko mysle, ze bedzie skok, jak nie to trudno... bedzie natepny cykl

Dzien doberek wszystkim i zabieram sie do pracy, bo kolezanka przyslala mi smsa, ze nie przychodzi dzis, wiec bede zajeta.
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:07   #245
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Kochana tylko wczoraj tak zle sie czułam dzisiaj ok jakby nie te schody

ale powiem Ci ze moja znajoma ma identycznie, na pewno guza nie ma, ale tylko sie zdenerwuje i mdleje, będzie mieć eeg i tomografie, wszystkie badania są ok, prawdopodobnie to nerwica u niej, przynajmniej ona tak sądzi

Oj mam nadzieje to moja bratnia dusza
No ja też tak przypuszczam, ze u mnie też to jest na tle nerwowym, bo często w sytuacjach stresowych. Ale wolę zrobić badania na wszystkich frontach.
Tym bardziej, jakby nam się udało zaniedługo zafasolkować.

Oj, takie "życzliwe" pytania są wkurzające. I to rzeczywiście najczęściej pytają osoby, które wpadły i na gwałt ślubowały. Chyba chcą udawać, ze ta wpadka była planowana i wszystko ułożyło się tak, jak chciały.
Na Twoim miejscu, Agabil, też bym nie poszła. Niech myślą co chcą. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie.

O mamo, ale mam dziś lenia. Ledwie zwlokłam się z wyra, siedzę w jeansach i szlafroku, bo ni e chce mi sie dalej ubierać. Miałam tyyyyle planów na porządki i poprawę pracy mgr przed wyjściem do pracy, ale nie wiem jak mi z tym pójdzie. Pogoda do , ciśnienie leci na łeb, na szyję. A ja kawy nie piję, więc załąpuję i wyglądam co najmniej jak człowiek z autyzmem. Nawet mój zaspany kot szybciej reaguje niż ja.

Niech mnie któraś kopnie w ... tak na motywację. Najlepiej wszystkie, to się może wreszcie ruszę.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:12   #246
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość

Niech mnie któraś kopnie w ... tak na motywację. Najlepiej wszystkie, to się może wreszcie ruszę.
na lenia chociaz ja też leniwa dzisiaj...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:14   #247
agusia8524
Zakorzenienie
 
Avatar agusia8524
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 675
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
No ja też tak przypuszczam, ze u mnie też to jest na tle nerwowym, bo często w sytuacjach stresowych. Ale wolę zrobić badania na wszystkich frontach.
Tym bardziej, jakby nam się udało zaniedługo zafasolkować.

Oj, takie "życzliwe" pytania są wkurzające. I to rzeczywiście najczęściej pytają osoby, które wpadły i na gwałt ślubowały. Chyba chcą udawać, ze ta wpadka była planowana i wszystko ułożyło się tak, jak chciały.
Na Twoim miejscu, Agabil, też bym nie poszła. Niech myślą co chcą. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie.

O mamo, ale mam dziś lenia. Ledwie zwlokłam się z wyra, siedzę w jeansach i szlafroku, bo ni e chce mi sie dalej ubierać. Miałam tyyyyle planów na porządki i poprawę pracy mgr przed wyjściem do pracy, ale nie wiem jak mi z tym pójdzie. Pogoda do , ciśnienie leci na łeb, na szyję. A ja kawy nie piję, więc załąpuję i wyglądam co najmniej jak człowiek z autyzmem. Nawet mój zaspany kot szybciej reaguje niż ja.

Niech mnie któraś kopnie w ... tak na motywację. Najlepiej wszystkie, to się może wreszcie ruszę.
To masz tutaj kopniaczka, a raczej bacik;p na zapęd, bo ja też mam dzisiaj ruch jak....uuu;p ok to idie, bo idę do pracy wreszcie, bo się spóźnię
Miłego dnia wszystkim
agusia8524 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:26   #248
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
na lenia chociaz ja też leniwa dzisiaj...
Cytat:
Napisane przez agusia8524 Pokaż wiadomość
To masz tutaj kopniaczka, a raczej bacik;p na zapęd, bo ja też mam dzisiaj ruch jak....uuu;p ok to idie, bo idę do pracy wreszcie, bo się spóźnię
Miłego dnia wszystkim
Dzięki dziewczynki

Akurat zadzwoniła koleżanka, z którą mam dyżur w świetlicy, że ma anginei nie przyjdze. W związku z tym dyżuruje dziś sama. Po raz pierwszy. Muszę pokombinować jakieś zajęcia dla dzieciaków i coś na podwieczorek wymyśleć. Zatem przeczytam jeszcze na Planujemy i uciekam. No proszę. Dwa baciki, jeden telefon i już się ruszam
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:27   #249
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Bazylko tak sobie właśnie tłumaczę, że przecież jak nie to się nie ma co martwić bo w przyszłym miesiącu IUI kolejna będzie. I może pod choinkę będzie prezencik
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:32   #250
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
No ja też tak przypuszczam, ze u mnie też to jest na tle nerwowym, bo często w sytuacjach stresowych. Ale wolę zrobić badania na wszystkich frontach.
Tym bardziej, jakby nam się udało zaniedługo zafasolkować.

Oj, takie "życzliwe" pytania są wkurzające. I to rzeczywiście najczęściej pytają osoby, które wpadły i na gwałt ślubowały. Chyba chcą udawać, ze ta wpadka była planowana i wszystko ułożyło się tak, jak chciały.
Na Twoim miejscu, Agabil, też bym nie poszła. Niech myślą co chcą. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie.

O mamo, ale mam dziś lenia. Ledwie zwlokłam się z wyra, siedzę w jeansach i szlafroku, bo ni e chce mi sie dalej ubierać. Miałam tyyyyle planów na porządki i poprawę pracy mgr przed wyjściem do pracy, ale nie wiem jak mi z tym pójdzie. Pogoda do , ciśnienie leci na łeb, na szyję. A ja kawy nie piję, więc załąpuję i wyglądam co najmniej jak człowiek z autyzmem. Nawet mój zaspany kot szybciej reaguje niż ja.

Niech mnie któraś kopnie w ... tak na motywację. Najlepiej wszystkie, to się może wreszcie ruszę.
masz kopniaka !!

ja mam tak samo, leń totalny...dobrze , że obiadek zrobiłam to wieczorkiem tylko odgrzeję...a tak nic..siedzę piję cappucino i tyle...
a robota leży odłogiem... w niedzielę prowadzę ćwiczenia z pedagogiki na wyższej szkole i zaczynam się stresować. ale mnie to nie motywuje do nauki
holenderskiego też sięnie uczę...
a do tego za 2 godzinki do pracy... a ja tak nie chcę..
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 10:45   #251
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Agabil wiem że w końcu będzie... pytanie kiedy to "w końcu' nastąpi i ile ja jeszcze wytrzymam.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 10:54   #252
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Co za dzień...
Też jestem dziś zaspana, leniwa i ... nadal lekko w dole.
Widzę, że nie tylko cykle nam się tu synchronizują, ale i samopczucie też.
Nie chce mi się w pracy siedzieć, a urlop dopiero za 5 tygodni. Chociaż z drugiej strony to dobrze, bo w pracy nie pozwalam sobie na płakanie, a w domu może bym już ryczała. Nienawidzę tej pory roku- przełomu jesieni i zimy. Do lata jeszcze tak daleko.
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:21   #253
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
PS testuje w piątek no chyba że @ zawita
No to będę trzymac kciuki za testy
Cytat:
Napisane przez bombka666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ile mniej wiecej czeka sie na wyniki bety??
Ja czekałam raz kilka dni, a ostatnio kilka godzin.
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Oleńko, wątpię. Przygotowana jestem psychicznie do grudniowej operacji.
A jak Ty się czujesz?
Ty se wątp a ja tam wiem swoje
Ja się stresuję przed jutrzejszą wizyta u gina...
Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Co za dzień...
Też jestem dziś zaspana, leniwa i ... nadal lekko w dole.
Widzę, że nie tylko cykle nam się tu synchronizują, ale i samopczucie też.
Nie chce mi się w pracy siedzieć, a urlop dopiero za 5 tygodni. Chociaż z drugiej strony to dobrze, bo w pracy nie pozwalam sobie na płakanie, a w domu może bym już ryczała. Nienawidzę tej pory roku- przełomu jesieni i zimy. Do lata jeszcze tak daleko.

Też mam dziś takiego lenia, że hej...patrzę tylko na zegarek, odliczam godziny do domu i wyrka w nocy kot dał nam popalić, szwędał się po okolicy, wracał, jadł, znów szedł się szwędać...nie pospałam za wiele...
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:50   #254
Nika1980
Zakorzenienie
 
Avatar Nika1980
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: domek z czerwonym dachem
Wiadomości: 5 176
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to będę trzymac kciuki za testy

Ja czekałam raz kilka dni, a ostatnio kilka godzin.

Ty se wątp a ja tam wiem swoje
Ja się stresuję przed jutrzejszą wizyta u gina...


Też mam dziś takiego lenia, że hej...patrzę tylko na zegarek, odliczam godziny do domu i wyrka w nocy kot dał nam popalić, szwędał się po okolicy, wracał, jadł, znów szedł się szwędać...nie pospałam za wiele...

nasz kot też czasem ma "szwędaczka" i spać nie daje...
Hey, Tru a gdzie fluidek dla mnie ?? zaszłyśmy prawie w tym samym czasie, już nawet siedziałam z wami na mamusiach lipcowo- sierpniowych, ale musiałam się wynieść

no więc w ramach pocieszenia możesz mi jednego wielkiego FLUIDA wysłać pliiiissss i trzymam kciuki za wizyte u gina, będzie dobrze na pewno!
__________________
Lena Johanna, 6.10.2009, 16.25 , 3635gr, 50cm

Okruszek rosnie tp: 28 marzec 2012

http://lbdf.lilypie.com/fVxPp2.png
Nika1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:51   #255
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Agabil wiem że w końcu będzie... pytanie kiedy to "w końcu' nastąpi i ile ja jeszcze wytrzymam.
Anetko tyle uszy do gory
Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Co za dzień...
Też jestem dziś zaspana, leniwa i ... nadal lekko w dole.
Widzę, że nie tylko cykle nam się tu synchronizują, ale i samopczucie też.
Nie chce mi się w pracy siedzieć, a urlop dopiero za 5 tygodni. Chociaż z drugiej strony to dobrze, bo w pracy nie pozwalam sobie na płakanie, a w domu może bym już ryczała. Nienawidzę tej pory roku- przełomu jesieni i zimy. Do lata jeszcze tak daleko.
Ja to chyba bylam niedzwiedziem w poprzednim wcieleniu i teraz brakuje mi drzemki zimowej

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
No to będę trzymac kciuki za testy

Ja czekałam raz kilka dni, a ostatnio kilka godzin.

Ty se wątp a ja tam wiem swoje
Ja się stresuję przed jutrzejszą wizyta u gina...


Też mam dziś takiego lenia, że hej...patrzę tylko na zegarek, odliczam godziny do domu i wyrka w nocy kot dał nam popalić, szwędał się po okolicy, wracał, jadł, znów szedł się szwędać...nie pospałam za wiele...
Nic sie nie stresuj!!!
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 11:51   #256
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Ojej widze ze nie jestem sama. Dopiero przed chwilka zwleklam sie z lozka z wielkim bolem glowy, ktory zaczol sie juz wczoraj wieczorkiem Ten dzien bedzie leniwy.

Bazylio idziesz do p. Perenc dzisiaj?

Edytowane przez evuncia
Czas edycji: 2008-11-17 o 11:53
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:11   #257
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Ojej widze ze nie jestem sama. Dopiero przed chwilka zwleklam sie z lozka z wielkim bolem glowy, ktory zaczol sie juz wczoraj wieczorkiem Ten dzien bedzie leniwy.

Bazylio idziesz do p. Perenc dzisiaj?
Nie do drugiej pani doktor bo ta przyjmuje tylko w okreslone dni tygodnia. Nie synchronizuje sie to z moja owulacja
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:22   #258
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Nika1980 Pokaż wiadomość
nasz kot też czasem ma "szwędaczka" i spać nie daje...
Hey, Tru a gdzie fluidek dla mnie ?? zaszłyśmy prawie w tym samym czasie, już nawet siedziałam z wami na mamusiach lipcowo- sierpniowych, ale musiałam się wynieść

no więc w ramach pocieszenia możesz mi jednego wielkiego FLUIDA wysłać pliiiissss i trzymam kciuki za wizyte u gina, będzie dobrze na pewno!
Nikuś jeszcze nie wysyłałam żadnych fluidków, dopóki nie powie mi tego lekarz to się boję ale obiecuję, że jutro po wizycie wyslę wam mega grube fluidy
Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Ja to chyba bylam niedzwiedziem w poprzednim wcieleniu i teraz brakuje mi drzemki zimowej



Nic sie nie stresuj!!!
no dobra

Na mnie kiedyś mówili "niedźwiadek" własnie dlatego, że lubilam spać
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:22   #259
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Staram się Bazylko ale dziś mam ten "gorszy " dzień. Jutro będzie lepiej

A u Ciebie wykesik śliczny
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 12:39   #260
Bazylia 222
Wtajemniczenie
 
Avatar Bazylia 222
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 957
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Staram się Bazylko ale dziś mam ten "gorszy " dzień. Jutro będzie lepiej

A u Ciebie wykesik śliczny
A dziekuje, dziekuje.

Wlasnie dzwonili z Lufthansy, ze odwolali lot na 31.12 i lecimy juz 30.12
Jeden dzien mniej z rodzinka
__________________

Bazylia 222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:40   #261
symbio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 115
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej dziewczyny.
Czy ktoras moze mi polecic jakiegos dobrego ginekologa w Warszawie ktory przyjmuje prywatnie popoludniami. Niestety nie moge teraz brac urlopu a azwsze jezdzilam do Poznania do lekarza. A tutaj w Wawie nie wiem gdzie sie wybrac, a wiadomo ze ciezko trafic na dobrego.
Mam problem, nie wiem co sie dzieje, ale zawsze gdzies okolo owulacji po bieganiu ( a jak juz wspominalam biegam rano) mam tak paskudny ból ze sie zwijam, cos na wzor bolu przy @ i tak juz drugi miesiac. Rozumiem ze jajniki bola na owulacje ale ja wczoraj prawie zemdlalam w toalecie. Wiec chyba cos jest nie tak.
Wiec blagam dziewczyny z Wawy poleccie mi kogos dobrego.
Dziekuje z gory
symbio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:45   #262
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Symbio, ja co prawda nie z Wawy, ale mogę Ci polecić stronkę, gdzie ludzie opisują swoje wrażenia z różnych lekarzach. Tu masz ranking ginekologów:
http://www.znanylekarz.pl/lekarze-po...zawa+ginekolog
Mam nadzieję, że coś zaradzi na te bóle
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:56   #263
symbio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 115
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Symbio, ja co prawda nie z Wawy, ale mogę Ci polecić stronkę, gdzie ludzie opisują swoje wrażenia z różnych lekarzach. Tu masz ranking ginekologów:
http://www.znanylekarz.pl/lekarze-po...zawa+ginekolog
Mam nadzieję, że coś zaradzi na te bóle
BArdzo dziekuje
symbio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:59   #264
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Niezamaco
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 13:10   #265
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
A dziekuje, dziekuje.

Wlasnie dzwonili z Lufthansy, ze odwolali lot na 31.12 i lecimy juz 30.12
Jeden dzien mniej z rodzinka
Oj to szkoda, że tak szybko
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 14:25   #266
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Olivko, Słońce...zobaczysz, wkrótce Twoja cierpliwośc będzie wynagrodzona, wierzę w to.
Pytałas lekarza o Duphaston?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:08   #267
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Witaj Rybko. Ciesze ze te najgorsze emocje minely. Mam nadzieje ze w tej klinice szybko Wam pomoga. Trzymaj sie cieplutko i zagladaj do Nas.
Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
O, Rybka! Dobrze że do nas wróciłaś
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ryyybciu mam nadzieję, że już z nami zostaniesz i nie będziesz uciekać
Dziekuję
Dziękuję Wam - za Wasze dobro słowo tak zbiorczo
Zaglądać to będę, co jakiś czas do tej pory zaglądałam , ale wracać na dobre nie wracam do Was . Przykro mi, ale na razie jeszcze uciekam.... To dla mnie trudna i przykra sprawa, więc wiem, że zrozumiecie. Obiecuję, że jednak jeśli tylko się uda - a uda się , to tylko kwestia czasu i sposobu - to wrócę tu i wskoczę na jakiś mamuśkowy To kochane do zobaczenia. Spotkamy się w odmiennym stanie - wszystkie - bez wyjątku

Bazylio - dzięki za uaktualnienie mojej daty, teraz jest ok
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:18   #268
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez ryba82 Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam - za Wasze dobro słowo tak zbiorczo
Zaglądać to będę, co jakiś czas do tej pory zaglądałam , ale wracać na dobre nie wracam do Was . Przykro mi, ale na razie jeszcze uciekam.... To dla mnie trudna i przykra sprawa, więc wiem, że zrozumiecie. Obiecuję, że jednak jeśli tylko się uda - a uda się , to tylko kwestia czasu i sposobu - to wrócę tu i wskoczę na jakiś mamuśkowy To kochane do zobaczenia. Spotkamy się w odmiennym stanie - wszystkie - bez wyjątku

Bazylio - dzięki za uaktualnienie mojej daty, teraz jest ok
Rybko doczekasz się swojego cudu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:21   #269
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Bazylia 222 Pokaż wiadomość
Nie do drugiej pani doktor bo ta przyjmuje tylko w okreslone dni tygodnia. Nie synchronizuje sie to z moja owulacja
Moja ginka się własnie kiepsko synchronizuje z moją owulką, a to ważne. Szkoda bo jej ufam.
Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Nikuś jeszcze nie wysyłałam żadnych fluidków, dopóki nie powie mi tego lekarz to się boję ale obiecuję, że jutro po wizycie wyslę wam mega grube fluidy
To ja zamawiam fluida ale tak za tydzień- dwa

Mam ochotę na pizzę. Chyba zrobię w domu. Robię dobre ciasto . Dla mnie pizza musi być z jakimś mięchem i pieczarkami. A TZ musi mieć paprykę
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:22   #270
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Rybko doczekasz się swojego cudu
Aguś
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.