przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-16, 10:06   #121
Magdalena_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 217
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Frozia, pisalas ze robilas u dziewczynyz Wołomina? Możesz pwoeidziec o niej cos więcej?
Magdalena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 22:57   #122
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

moze masz jakies fotki swoich klijentek przed i po to wklej bardzo mnie zainteresowala ta nowa metoda bo slyszalam od znajomej ze te na tasmie bardzo swedza

Edytowane przez nana33
Czas edycji: 2006-04-29 o 16:03
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-16, 22:59   #123
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......


Edytowane przez nana33
Czas edycji: 2006-04-29 o 16:02
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 15:59   #124
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

hej dziewczyny co taka tu cisza nastaLA ? CZYZBY TEMAT ZOSTAL ZAKONCZONY ?
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 21:42   #125
MagdaL75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Hej! Ja przedłużałam sobie włosy w piątek u tej dziewczyny którą poleciła mi Frozia Jestem zadowolona jak narazie.
MagdaL75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 10:31   #126
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Ciesze sie Monika to naprawde mila dziewczyna mam nadzieje ze powiedzialas ze Cie przyslalam:P bede miec przy okazji znizke na paznokcie :P

a tak na serio - milego noszenia nowych wloskow p.s. masz zdjecia?
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 12:15   #127
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

WITAM.
Tak sobie czytam i czytam o tym przedluzaniu... Nidaleko mnie jest salon fryzjerski gdzie za przedluzenie+zagęszczenie wlosówwłaśnie metodą mikroringu z włosów naturalnych fruzjerka bierze 1800-2000 zł!
samo przedłuzenie plasuje sie w cenach 900-1000 zł. Nie mam pojęcia czy to drogo czy nie bo czytając niektóre posty o cenach 300-500 zł sądze, ze to kosmicznie drogo.
Ale mam pytanie. Jak wygląda sprawa przy przedłuzaniu włosów kręconych? Jestem ciekawa bo chcialabym miec od zaraz dlugie a caly czas podcinam swoje.
Z góry dzięki za odpowiedź

pozdrawiam.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 09:59   #128
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

z tego co wiem, to kręcone włosy przedłuża się.. WŁOSAMI KRĘCONYMI
ale jeśli 300 złoyy to dla ciebie kosmiczna cena, to ... może kup sobie olejek rycynowy w aptece za 2,50 podobno włosy po nim szybciej rosną
pozdr
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 10:01   #129
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
z tego co wiem, to kręcone włosy przedłuża się.. WŁOSAMI KRĘCONYMI
ale jeśli 300 złoyy to dla ciebie kosmiczna cena, to ... może kup sobie olejek rycynowy w aptece za 2,50 podobno włosy po nim szybciej rosną
pozdr
300zł to nie jest drogo ale w salonach gdie sie pytalam cena za samo przedluzenie to koszt ok. 900 zl! dlatego jestem zaskoczona tym, ze wszedzie indziej jest o tyle taniej!
A pytam sie z czystej ciekawosci. Na razie chce sciąc wlosy a nie je przedluzyc
ale dzieki za odp.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 12:54   #130
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
z tego co wiem, to kręcone włosy przedłuża się.. WŁOSAMI KRĘCONYMI
ale jeśli 300 złoyy to dla ciebie kosmiczna cena, to ... może kup sobie olejek rycynowy w aptece za 2,50 podobno włosy po nim szybciej rosną
pozdr

Spodobala mi sie ta wypowiedz
__________________
Podpisu nie będzie, bo Emilka mi wszystkie najlepsze wyrazy pozabierała.
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-26, 13:35   #131
cedyna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 120
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

macie jakieś fotki przed i po?
cedyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 06:59   #132
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Cool Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

no prosze tylko tu kiepsko wyszly, bo świerze, jescze nie umyte, ale strasznie fajnie wyglądają jak sie leciutko skręcą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.JPG (7,3 KB, 1333 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po3.JPG (7,0 KB, 1664 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po.JPG (10,9 KB, 1537 załadowań)
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 12:45   #133
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

[quote=anastazjaa]z tego co wiem, to kręcone włosy przedłuża się.. WŁOSAMI KRĘCONYMI
ale jeśli 300 złoyy to dla ciebie kosmiczna cena, to ... może kup sobie olejek rycynowy w aptece za 2,50 podobno włosy po nim szybciej rosną
pozdr[/quo
ANASTAZJAA BRAWO !! UDALA CI SIE TA ODPOWIEDZ Z OLEJKIEM DZIEWCZYNY CHYBA NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY Z TEGO IZ SALONY BIORA KOSMICZNE CENY ZA USLUGE PONIEWAZ JEST TO SPOWODOWANE OPLATAMI ZA POMIESZCZENIE ,RENOMA ITP. PRZEZ TO NARZUCAJA SOBIE TAKIE CENY MUSZA WLICZAC MARZE A TE CO SA MADRE O ILE CHCA ZAOSZCZEDZIC POLOWE ZA USLUGE WLASNIE IDA DO KOGOS PRYWATNIE ! I STAD TA NIZSZA CENA
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 13:24   #134
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

niesadze aby salon połaczony z solarium (solarium funkcjonuje ok. 5 lat, fryzjer pol roku) musial ponosic takie oplaty! bo jezeli standardowa cena to srednio 400 zł a u mnie biorą 2000! (przedluzenie + zagęszczenie). No to sorki ale ja chyba czegos nie rozumiem i to bardzo :/
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 13:26   #135
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

tak na marginesie dodajac to prywatna firma wynajmujaca pomieszczenie do pracy tak naprawde placi niewiele. Wiem, bo sama pracuje w takiej firmie i mam do czynienia z fakturami. tak wiec salony nas zjadają, haha.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-27, 22:22   #136
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez karolca
niesadze aby salon połaczony z solarium (solarium funkcjonuje ok. 5 lat, fryzjer pol roku) musial ponosic takie oplaty! bo jezeli standardowa cena to srednio 400 zł a u mnie biorą 2000! (przedluzenie + zagęszczenie). No to sorki ale ja chyba czegos nie rozumiem i to bardzo :/
sluchaj ten problem nie jest miobcy ja takze prowadze solarium od 6 lat plus salon kosmetyczny i niestety mylisz sie bo nie wiesz jak dzis ciezko zarobic pieniadze ludzia ich poprostu brak ! i szkoda im kasy na solarium czy zabiegi upiekszajace koszty utrzymania solarium i gabinetu sa ogromne a klijentow zamiast przybyc to ubywa wiec wszystko drozeje i trzeba w jakis sposob zarobic na to wszystko to juz nie te czasy gdzie majac interes bylo sie kims . a wlosy przedluzam tez ale w domu nie w gabinecie bo musialabym miec wlasnie kosmiczne ceny a tak nie nazekam na klijentele u mnie przedluzenie wlosami naturalnymi metoda micro rings kosztuje 500zl wlos 52 cm a w salonie conajmniej koszt bylby 2x taki
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 06:27   #137
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez nana33
sluchaj ten problem nie jest miobcy ja takze prowadze solarium od 6 lat plus salon kosmetyczny i niestety mylisz sie bo nie wiesz jak dzis ciezko zarobic pieniadze ludzia ich poprostu brak ! i szkoda im kasy na solarium czy zabiegi upiekszajace koszty utrzymania solarium i gabinetu sa ogromne a klijentow zamiast przybyc to ubywa(...)
Hmm... Chodząc do solarium nie zauwzylam aby narzekano na brak klientów. Na solarium trzeba sie zapisac nieraz dzienlub dwa dni wczesniej. Owszem, w godzinach zamnknięcia czy otwarcia klientek jest mniej wiec moze sie trafic wolne łózko lub kabina bez zapisów. Z salonem fryzjerskim jest latwiej. Mozna ale nei trzeba sie zapisac. Przyjmują na bierzącą, chociaz nie zawsze.
Zauwazylam ostatnio ze pogorszyla sie nieco jakosc uslug, ale panie są o wiele milsze
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 08:19   #138
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

hehehe, legalnie nie stać nikogo, żeby robic w "normalnych cenach", a to, że jest dużo panien na solarium, to nie znaczy, że one pięknie zarabiają, łózka kosztują min 8000 do tego lampy, obsługa, lokal i prąd, ja sie fryzjerkom nie dziwie, że za przedłużanie w salonie tyle biorą, jak sie do nich dorwie zus i fiskus, to zostają z tym samym co dziewczyny robiące po domach
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 09:51   #139
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Cytat:
Napisane przez anastazjaa
hehehe, legalnie nie stać nikogo, żeby robic w "normalnych cenach", a to, że jest dużo panien na solarium, to nie znaczy, że one pięknie zarabiają, łózka kosztują min 8000 do tego lampy, obsługa, lokal i prąd, ja sie fryzjerkom nie dziwie, że za przedłużanie w salonie tyle biorą, jak sie do nich dorwie zus i fiskus, to zostają z tym samym co dziewczyny robiące po domach
jep. ale łózko to jednorazowy wydatek a lamp nie wymienia się co miesiąc opala ta wynajem/dzierzawe nie jest wysoka (jak pisalam wczesniej wiem jakie sa mniej wiecej oplaty). Fakt. prąd czy gaz i woda są drogie. Ale i tak widac, ze to dobry interes bo gdyby sie nie oplacalo to by nie prowadzono tego typu uslug. no nie?
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 12:46   #140
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

normalnie szlag mnie trafia gdy ktos pisze takie bzdury ! mam solarium i gabinet a koszt miesiecznie za pomieszczenie place 3 tys. w centrum miasta plus prad to to 5 tys miesiecznie nie zapomnij ze dochodza kosmetyki i tp. lampy wymieniam raz na 11 miesiecy bo taka jest ich zywotnosc wymien w 5 lozkach lampy na kazde po 4 tys to koszt 20 tys. moja droga ! a na to musisz zarobic przez caly rok odejmujac koszty utrzymania i jeszcze zeby ci troche zostalo w kieszeni to naprawde musisz miec szczescie na w miare dobry okres sezon w solarium trwa mniej wiecej od kwietnia do sierpnia i w tym czasie jak masz szczescie i pogoda nie dopisuje to zarobisz na wymiane lamp a jak nie to trzeba z wlasnej kieszeni czasem dolozyc mialam juz takie 2 lata i solarium moje powstalo jako pierwsze w miescie i ma juz swoja renome i to juz tez nie jest takie wazne jak dawniej ty slyszysz ze gdzies dzwony dzwonia tylko nie wiesz w ktorym kosciele
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-28, 12:48   #141
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

dzieki anastazjo madrze to sformulowalas i masz w 100% racje
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 11:03   #142
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Mnie też śmieszy jak się "fachowcy" wypowiadają. Jak to taki dobry interes, to czemu koleżanka nie założy? Tylko pracuje gdzieś, gdzie 300 pln na przedłużenie włosów to "kosmiczna cena"....
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 16:01   #143
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

dziewczyny wroce do tematu i was troszke uswiadomie a wiec jesli kupisz gotowe pasemka na allegro to koszt jednego srednio wynosi 5zl a na przedluzenie potrzeba ich okolo 100 sztuk wiec to juz jest koszt 500zl a gdzie tulejki i robocizna ? natomiast jesli ktoras z pan ktora jest w posiadaniu specjalnego urzadzenia do robienia koncowek moze wowczas kupic wlosy na tasmie z ktorej zrobi potrzebna ilosc pasemek wtedy ten koszt przedluzenia moze sie minimalnie obnizyc choc wlosy na tasmie najlepsze naturalne to wlosy indyjskie wytrzymuja nieco dluzej niz europejskie lecz sa o polowe prawie drozsze jesli ktos ma mozliwosc sprowadzania wlosow z np. niemiec to ma duzo szczescia gdyz z tamtad sa triche wlosy tansze wiec jak widzicie wcale zadna z dziewczyn przedluzajacych wlosy nie zarabia na tym interesie wielkiej kasy !!!
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-29, 16:05   #144
nana33
Przyczajenie
 
Avatar nana33
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

[quote=anastazjaa]no prosze tylko tu kiepsko wyszly, bo świerze, jescze nie umyte, ale strasznie fajnie wyglądają jak sie leciutko skręcą [/quote


Anastazjo swietnie wygladasz w tych wloskach napisz czy masz przedluzone i zageszczone wlosy na calej glowie ? bo wyglada ze masz ich sporo
nana33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 11:29   #145
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Dzieki Włosy to fenomen jak juz pisalam mam metodą doplataną na taśmie od dziewczyny która robi je za okolo 300 pln !!! W zamian zrobiła sobie chyba z 6 fotek i tyle Aha i moje zdjęcia są gdzies na necie Jak bedzie mi wlosy przeplatac (jak bede miala odrosty) to ma zrobic bardziej profesjonalne fotki. Tasmia miała około 90 cm!!! i w całości ją wplotła. Już ja polecałam jednej wizarzystce, ale nie wiem czy skorzystała
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-30, 19:51   #146
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Anastazjaa - a pogłabyś dać namiary na osobę u której robisz włoski??
Poznań??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 11:21   #147
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Poszło )) MIŁYCH WRAŻEŃ ŻYCZE ))
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 16:09   #148
DANIIKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

cześć, czy możecie mi dać namiary na kogoś z warszawy, kto przedłuża włosy za niedużą kasę? ja obciełam swoje na krótko, ale teraz tego żałuję i muszę coś z nimi zrobić. dzięki
DANIIKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-01, 17:25   #149
mieszalinda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

Czy ktoś wie, gdzie mozna przedluzyc wlosy we Wroclawiu???


Z gory wielkie dzieki
Magda
__________________
Magda
mieszalinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-02, 19:46   #150
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Przedłużyłam wczoraj włosy, ale.......

No to znowu ja polecam Miałam na głowei wszystko i w tym temacie moge zostać moderatorą ))) Doceńcie mnie na "wadze" ;p
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.