Jaka jestes ex-dziewczyna? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 23:02   #31
LilFrenchie
Raczkowanie
 
Avatar LilFrenchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
GG do LilFrenchie
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ze swoim pierwszym exem utrzymywałam dosyć dobry kontakt przez jakiś czas, rozstaliśmy się po kumpelsku, ale czas i dystans zrobił swoje, teraz jesteśmy już tylko na "cześć".
Przed drugim exem jeśli tylko mogłam uciekałam jak najdalej, a jeżeli spotkaliśmy się przypadkiem np w tramwaju tylko z grzeczności odbywałam krótką pogawędkę.
Z kolejnym - 0 kontaktu, jak go widziałam chciałam mu włosy powyrywać z głowy.
Z ostatnim - rozstaliśmy się miesiąc temu - kontakt jest, w miarę dobry, choć staram się go ograniczać bo przynosi wspomnienia i smutek, a trzeba żyć swoim życiem.
LilFrenchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:43   #32
slonecztunius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 380
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

On mnie zostawił w bardzo ważnym momencie mojego życia,ale mimo wszystko zachowywałam się normalnie,bez pretensji,wyrzutów,byłam miła i sympatyczna.
Nawet jak na nowo zaczął układac sobie życie informując mnie o tym niby przypadkiem haha ( smsy do niejakiego skarba) życzyłam mu szczescia i powodzenia
Za to On zachowuje sie jakbym zrobiła mu ogromną krzywde,rzadko kiedy rozmawiamy,chyba że musimy coś załatwić/oddać to robi to z wielkim przymusem,czasem brak mu kultury.
Jednak stwierdzenie że najbardziej nienawidzimy tych których skrzywdziliśmy czasem się sprawdza
__________________

slonecztunius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:51   #33
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez miss no nick Pokaż wiadomość
...jaka TY wizazanko jestes ex-dziewczyna?....
..czy sprawiasz, ze gul skacze nowej pannie Twojego ex? ...moze im obojgu zatruwasz zycie? [np z zemsty....]....
Od chwili gdy mnie zostawił dla innej nie odezwałam sie do niego juz ani słowem nic, zero, zniklam.
Moglabym sie mscic za takie swinstwo jakie mi zrobil ale nie widzialam sensu w tym.
Takze rozuscilam sie w powietrzu i nigdy juz o mnie nie usłyszal
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 10:37   #34
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ja nie mam kontaktu z bylymi. No czasem sobie cos tam popisze z takim jednym (przyjaznilismy sie dosc dlugo) ale na pewno nie pala zadza zemsty
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 11:01   #35
Iskiereczka81
Raczkowanie
 
Avatar Iskiereczka81
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 406
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ja nie utrzymuje kontaktów w ex. Uważam, że rozpala to niepotrzebne emocje, więc żadnych smsów i gg oraz spotkań.
Iskiereczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:02   #36
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

z jendnym exem sie nie odywam a wrecz nawet an i jednego slowa nei zamienilam dopoki jego dziewcyzna nei wiadomo skad i dlaczego zaczela wyzywac mnei przez smsy od **** wariatek itd.a z drugim odzywam sie i to dobrze jak oboje mamy czas a dziewczyna chyba wie ze jest jego najwazniejsza i sie nie denerwuje chyba)z oboma tym i tztami bylam ok po10-11 mcy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 12:22   #37
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie ma w życiu byłych facetów. Żadnych przyjaźni, żadnego kontaktu, spotkań, telefonów, gg, czegokolwiek.
Dokładnie tak - i to jest najlepsze wyjście.
Mam tylko jednego "byłego" z którym się przyjaźnie to znaczy: ja, mój mąż, on i jego żona Jeśli się spotykamy to w czwórkę i nigdy nie poruszamy tematu naszego byłego związku, tak jakby to była tylko przyjaźń bo w pewnym sensie tak było - to tylko przyjaźń
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 12:56   #38
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Mnie w ogóle nie ma w życiu byłych facetów. Żadnych przyjaźni, żadnego kontaktu, spotkań, telefonów, gg, czegokolwiek.
dokładnie tak samo mam. wysyłanie smsów, spotkania, błaganie, zemsta? to zachowania bez klasy, upokarzające same w sobie.
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 13:36   #39
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Nie ma mnie
Zero kontaktu uważam za najlepsze rozwiązanie.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 14:56   #40
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Fajną, tzn taką która zachowuje sie jak by nigdy nie była dziewczyną

Nie zerwałam całkowicie znajomości z moimi ex, ale nie bardzo interesuje mnie ich obecne życie więc to tylko forma luźnej znajomości. Dziwne byłoby dla mnie zerwanie zupełnie znajomości, bo rozstawałam się z facetami w przyjaźni. Nadal spotykamy się przy okazji np. imprez organizowanych przez wspólnych znajomych itp.
Samej nigdy nie zdarzyło mi się zainicjować spotkania, rozmowy, maila.

Raz tylko byłam w nieprzyjemnej sytuacji, kiedy mój ex podarował mi coś na urodziny, mimo, że nie utrzymywaliśmy żadnych bliskich stosunków po zerwaniu, oczywiście nie zapraszałam go na imprezę, bo była to strasznie kameralna impreza. Ale ex widocznie uparł się, przyszedł z prezentem, co doprowadziło do szału i mojego chłopaka i obecną dziewczynę mojego ex, która zadzwoniła i spytała gdzie jest i co robi....
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:02   #41
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

eeee, jestem ex-dziewczyną = koleżanką, znajomą z niektórymi zerokontaktu, z innymi bardzo dobry.
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 15:25   #42
BlueAngel85
Raczkowanie
 
Avatar BlueAngel85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 157
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

utrzymuje kolezenski kontakt z jednym eks w sumie na jego prośbę, ma dziewczynę, dobrze mu ale prosił mnie jeszcze nawet niedawno żebym odpisała mu czasem na sms albo na gg bo lubi mnie choc mam nie wyszło i nie chciałby stracic kontaktu. szczerze to obojetne mi to bo ja mam swoje zycie a on swoje i tak powinno być

z pozostałymi eks nie utrzymuje zadnych kontaktów... ostatnio wpadłam na jednego w sklepie był na zakupach z dziewczyna pogadalismy troche, wymienilismy się usmiechami i zostałam przedstawiona nowej dziewczynie jako dawna koleżanka
What ever w końcu koleżanka też byłam
__________________
Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.


BlueAngel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:36   #43
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

nie zatruwam życia, jestem spoko.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 15:52   #44
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez miss no nick Pokaż wiadomość
...bardzo czesto slysze jak to byla dziewczyna zatruwa zycie swojemu ex-chlopakowi i jego nowej dziewczynie....
....pisze smsy, dzwoni, prosi o przyslugi, rady, zali sie, chce sie spotkac, chce sie przyjaznic itd...
........to wszystko najczesciej sprawia ze gul skacze tej NOWEJ dziewczynie i jest ....
pytanie:
...jaka TY wizazanko jestes ex-dziewczyna?....
..czy sprawiasz, ze gul skacze nowej pannie Twojego ex? ...moze im obojgu zatruwasz zycie? [np z zemsty....]....
jak to z Wami jest?
Podobno jestem przykładem dziwnej Ex dziewczyny.. Dlaczego ? Dlatego, że do eks podchodze w bardzo przyjazny sposób, fakt w pierwszym czasie po rozstaniu cierpie, ale nie chowam urazy... Wole wybaczyć i w eks mieć kolege i nie ważne jest czy to ja zrywam czy też zrywają ze mną.
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 18:20   #45
rybka26
BAN stały
 
Avatar rybka26
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 96
GG do rybka26
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ja ze swojm eksem przyjaznie sie sie i z jego dziewczyna ,mimo ze rzucił mnie dla niej.Poznałam swego obecnego Tż i jestesmy razem 2 lata i przyaznimy sie z mojm eksem i jego dziewczyna.Jak spedzalismy razem sylwestra we czworke to sie zdziwił że było mu troszke smiesznie. Wybaczyłam eksowi po pół roku.
rybka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 20:02   #46
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Z ostatnim eksem mam bardzo dobry kontakt.Często rozmawiamy na gg,zarówno o głupotach jak i o poważniejszych sprawach.Dużo lepiej dogadujemy się na stopie koleżeńskiej niż jako partnerzy.Z pozostałymi też się nieźle dogaduję.Zdarzają się mejle czy wiadomości na nk typu co słychać,itd.Tylko z jednym całkiem utraciłam kontakt,ale może to i lepiej.I tak długo się z niego leczyłam,zbyt długo..
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:06   #47
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

wcale nie mam kontaktu z moimi ex, tylko cześć jak się widzimy, jaki kolwiek kontakt uważam za niepotrzebny.
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:10   #48
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie utrzymuję kontaktów z ex, mam partnera i nie widzę potrzeby w sztucznym podtrzymywaniu takich znajomości
zgadzam się i czynię tak samo
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 21:39   #49
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Jestem raczej przyjazna eks-dziewczyna, z dwoma bylymi normalnie gadam, czasem popisze jesli on sie odezwie czy cos. A z jednym jestem na dosc powaznej sciezce wojennej, ale nie zatruwam zycia jego obecnej. Tylko jemu a to dlatego ze dluuuugo po zerwaniu uderzyl mnie w twarz Wiec takiego czegos nie odpuszczam
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 21:45   #50
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Znikam i to jak najbardziej spektakularnie, pozostawiając wyrwę. Nieważne jak bardzo wartościowym człowiekiem był eks (a tylko z takimi się spotykałam), nie chcę go więcej w swoim życiu.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 22:28   #51
dziewczyna z ambicjami
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna z ambicjami
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 428
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Cytat:
Napisane przez miss no nick Pokaż wiadomość
...bardzo czesto slysze jak to byla dziewczyna zatruwa zycie swojemu ex-chlopakowi i jego nowej dziewczynie....
....pisze smsy, dzwoni, prosi o przyslugi, rady, zali sie, chce sie spotkac, chce sie przyjaznic itd...
........to wszystko najczesciej sprawia ze gul skacze tej NOWEJ dziewczynie i jest ....
pytanie:
...jaka TY wizazanko jestes ex-dziewczyna?....
..czy sprawiasz, ze gul skacze nowej pannie Twojego ex? ...moze im obojgu zatruwasz zycie? [np z zemsty....]....
jak to z Wami jest?

to ja jestem fantastyczą ex dziewczyną
Utrzymuje kontakt z ex , jak i z jego rodzinką
Nie ma mowy o jakiś beznadziejnych sms'ach , żalach itd
dziewczyna z ambicjami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:44   #52
jenifer198
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Najbliższa okolica
Wiadomości: 2 501
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ja miałam problem tylko z jednym eksem, reszta koniec związku=zero kontaktu. Ten z którym miałam problemy. Hmm.. to ja go zostawiłam, powód nie ważny, ważne co działo sie potem. Najpierw tłumaczenie z mojej strony dlaczego?? Co sie stało?? Potem jakaś tęsknota za sobą( obopólna), że może zerwanie to błąd, choć ja wiedziałam, ze to była moja dobra decyzja. Potem prośby o powrót, o spotkanie, o pisanie smsów z jego strony. Było mi go żal, miałam wyrzuty sumienia?? Nie wiem, ale pisałam z nim, omal nie uległam prośbie o powrót i spotkanie To się ciągnęło w sumie z przerwami około 1,5 roku właśnie to sobie policzyłam, nie zdawałam sobie sprawy, że to tyle trwało Ja przez ten czas dręczyłam sie, że przeze mnie jest nieszczęśliwy, płakałam, myślałam, wspominałam, pocieszałam go.
W między czasie spotykałam z z chłopakami, gdy on się nie odzywał. Potem dowiedziałam się, że on także, mimo tego, że pisał, że chce wrócić, że nadal kocha. Oskarżał mnie, że go okłamywałam w sprawie uczuć, gdy byliśmy razem.
Pisał mi, gdy go spotkało coś złego. Jak zwichnął nogę. Raz omal nie wjechał pod tira, drugim razem brał udział w wypadku jako pasażer. A podejrzewam, że z tirem to nie był przypadek i nie wina tego z tira.
Ciągle dostawałam smsy, że nie ma drugiej takiej jak ja, nie pomagały tłumaczenia, że znajdzie inną, lepszą i wogóle.
Po poznaniu się obiecaliśmy sobie, że zawsze będziemy utrzymywać kontakt ze sobą i po zerwaniu wypominał mi to. Domagał się wręcz kontaktu ze mną. Pisał potem, że nic już do mnie nie czuje, a ja wiedziałam, że ciągle chce ze mną być i nadal mnie kocha. to nie wszystko, ale już nie mam siły tego wspominać

Teraz nie mam już z nim ogóle kontaktu. Zrobiłam tak ze względu na siebie, na TŻ i na spokój ducha. Po pewnym czasie przestałam odpisywać na smsy. On przestał pisać. To było wybawienie. Teraz, gdy czasem sobie przypomnę ten czas po zerwaniu z nim, robi mi się zimno, bo wiem m.in. uświadomił mi to mój obecny TŻ, ze z jego strony to było dręczenie psychiczne i wiem, że zerwanie kontaktów z byłym to konieczność.
jenifer198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 22:13   #53
Charlotte001
Raczkowanie
 
Avatar Charlotte001
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 33
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Z moim byłym rozstaliśmy się polubownie W sumie, to pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, kiedy OBOJE, w tym samym czasie, doszliśmy do wniosku, że nic z tego nie będzie. Chociaż byliśmy razem pół roku i wspaniale wspominam ten okres Utrzymujemy kontakt, dzielimy się ze sobą swoimi problemami (aczkolwiek tylko i wyłącznie na gg; czasami, gdy się gdzieś przypadkiem spotkamy, to zagadamy chwilkę, celowych spotkań nie ma). Bardzo się cieszę, że skończyło się to tak, a nie inaczej
Co do drugiego mojego ex'a, to raczej On zatruwa życie mnie, nie ja Jemu
__________________
Bo ja chciałabym móc nie musieć wierzyć
Że kiedyś to dostanę co mi się należy

***
lepiej być na ~ , niż w . , prawda?
(aktualnie jednak, to jestem w ogromnej, nieprzepastnej kropce )
Charlotte001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 01:21   #54
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Z moim pierwsyzm exem długo nie utrzymywałam kontaktu wogóle, ze względu że się go bałam, ale kiedy zakochałam się w moim drugim ex zaczęłam mieć z nim normlany kontakt. Tzn nie spotykamy się ale pogadamy czasem na gg czy przez smsy. Ja nawet czasme doradzam mu w sprawach co do jego nowej dziewczyny, a on mi w sprawach damsko-męskich też

Z drugim exem z który zostawił mnie bez powodu po prostu wszystko było super, mówił że mnie kocha a pózniej nie doezwął się już więcej, a kiedy po 2 tyg ja sie odezwalam ze moglby powiedziec cokolwiek na zakończenie powiedział "Dobra, więc PA!" (pisowania oryginalna) Nie mam praktycznie żadnego kontaktu(nie licząc że przed Woodstockiem napsiał mi na naszej kalsie wiadomość czy jade i co tam u mnie słychać, ale to po paru łądnych miesiącach). Ja ogsobiście lubiałam go jako osobe i chciałabym w nim mieć kumpla. Za to o jego kobiecie nowej noge powiedzieć jedno "wredna paszczura jakich mało" ale to wszyscy o niej tka mówią więc mam nadzieje że to nie z zawiści Oczywiście zycze im jak najlepiej i przez mysl nie pzreszłoby mi żeby im wtrącać się/niszczyć związek.

Pozatym aktualnie jestem zakochana znowu i obydwoje ex sa mi obojętni
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 02:26   #55
Zuzannka
Zakorzenienie
 
Avatar Zuzannka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 3 487
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

jestem fajna i pomocną ex-dziewczyną

a ja utrzymuje z moimi ex kontakt... nie widze nic w tym złego.
z ostatnim ex świetnie sie dogadujemy...dzisiaj nawet byłam odwiedzić jego mamę.

z wcześniejszym...obraził się na mnie, że z nim zerwałam..ale cześć mi mówi

z jeszcze wcześniejszym bardzo chciałabym utrzymywać regularny kontakt...ale jego dziewczyna jest o mnie potwornie zazdrosna..... widujemy sie w barze ale jak jest bez niej to i wypijemy razem piwo i nagadać sie nie możemy bo jak twierdzi uwielbia ze mna spedzać czas, a ja z nim. tylko ze ona o tym nie wie.

a z jeszcze z innym ex dobrze sie dogadujemy..pomagam mu teraz znaleźć prace.
i mieszkanie mu i jego zonie i synkowi.


lubie utrzymywać raczej dobre kontakty z ludźmi
__________________
Hey little Suzie
You don't have to cry no more



Edytowane przez Zuzannka
Czas edycji: 2008-09-09 o 02:47
Zuzannka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 13:37   #56
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Ja jestem ex dziewczyną, która jest dla byłych tylko we wspomnieniach. Kiedy spotykam byłego ,odpowiem cześć, bo dlaczego nie, ale nigdy, przenigdy w życiu nie usiłowałam sprawować kontroli nad ich dalszym życiem ani kontaktami z dziewczynami. Owszem, kiedy dowiedziałam się, że były bardzo szybko znalazł nową dziewczynę, byłam zazdrosna, ale tę zazdrość przeżywałam tylko w swoim umyśle. Nie posunęłabym się do żałosnych usiłowań powrotu, bo wychodzę z założenia, że jeśli wiem, że ktoś nie kocha, to co mi da poruszenie dla niego ziemi i wstrzymanie słońca?
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 14:23   #57
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Nie ma mnie wcale i jego też nie ma w moim życiu. Gdy się rozstajemy, to definitywnie, nawet jak boli i... nawet wszelkie próby kontaktu czy propozycje spotkań ze strony byłego są szybko hamowane - zero kontaktu. Po poprzednim, dlugim związku, w którym miałam bardzo dobre relacje z rodziną ex nawet z nimi zerwałam kontakt, mimo prób podtrzymania go ze strony jego rodziny.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 17:12   #58
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

ja dla jednego z chłopaków jestem miła, utrzymujemy ze sobą kontakt, czasem się widujemy, dobrze się nam gada dalej, ale jak się rozstaliśmy to przez dłuzszy czas się nie kontaktowalismy, dopiero później. a z resztą moich ex prawie się nie odzywam, nie pisze nic, jak go widze to "cześć- część", czasem na imprezie zamieni się kilka słów i tyle.
z matury może i czasem jestem wredna, ale staram się aż taka bardzo wredna nie być dla ex, chyba że oni coś się czepiaja o mojego obecnego chłopaka, a byla taka jedna sytuacja, to mu powiedziałam żeby się nie wtrącał i zajął swoim życiem, no w mniej miłych słowach moze ale mnie wkurzył. myślę, że az taką złą ex nie jestem

__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:54   #59
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

z większością moich ex mam dobry kontakt,część z nich zmieniła stan cywilny wiec znam też ich żony i jest ok,żadnych dziwnych akcji czy niedomówień poprostu koleżeństwo i tyle,w sumie to tylko z jednym z moich ex nie mam kontaktu.
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 11:40   #60
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: Jaka jestes ex-dziewczyna?

Nie utrzymuję kontaktu ze swoimi ex. Owszem, gdy się spotkamy przypadkiem "gdzieś na mieście" jest "Cześć, co tam?" ale nic więcej... nigdy nie dręczyłam swoich byłych, bo dla mnie to nie ma sensu, przecież z jakiegoś powodu ten związek się rozsypał, trzeba dać sobie siana i żyć dalej
__________________
Zejdź na ziemię...

Samą miłością nie wyżyjesz...

Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.