Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 22:33   #511
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;7027571]Mnie się te jego przedsięwzięcie nie podoba.[/quote]

a mi się podoba

dla własnego dobra nie chciałabym widywać miniówek w rozmiarach 50, kombinezonów opasających fałdy tłuszczu i tym podobnych

są specjalne linie ubrań dla osób otyłych, dlaczego nie ma być takich samych dla szczupłych?? co więcej, jest kupa sklepów sprzedających jakieś dziwne, zawyżone rozmiarowo ubrania, gdzie 36 odpowiada normalnej 40 (choćby Kappahl) więc co to komu przeszadza, że powstanie jedna linia ubrań nie we wszystkich rozmiarach??

+ fakt, że Lagerfeld uważa się najprawdopodobniej za artystę, a ubrania za dzieła sztuki
jako taki MA PRAWO decydować, kto kupi jego ubiory, bo to jego nazwisko będzie firmowało wygląd pani noszącej te ubranka
a ja potrafię zrozumieć, że ktoś nie chce podpisać się pod 150cmtrowymi biodrami wbitymi w rurki
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 23:00   #512
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
dla własnego dobra nie chciałabym widywać miniówek w rozmiarach 50, kombinezonów opasających fałdy tłuszczu i tym podobnych
Ej, a naprawdę taki widok tak na Ciebie źle działa?
Ja tam nie twierdzę, że jest w tym jakaś estetyka, no ale generalnie mało mnie to rusza.
Obrzydza mnie takie coś, gdy ktoś ma tak opięte spodnie, zjeżdżają mu one przy schyleniu i mu rów od dość otyłego tyłka widać. O, tego to nie lubię, ale zwykły tłuszczyk to koło....mi lata.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 06:37   #513
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
a mi się podoba

dla własnego dobra nie chciałabym widywać miniówek w rozmiarach 50, kombinezonów opasających fałdy tłuszczu i tym podobnych

są specjalne linie ubrań dla osób otyłych, dlaczego nie ma być takich samych dla szczupłych?? co więcej, jest kupa sklepów sprzedających jakieś dziwne, zawyżone rozmiarowo ubrania, gdzie 36 odpowiada normalnej 40 (choćby Kappahl) więc co to komu przeszadza, że powstanie jedna linia ubrań nie we wszystkich rozmiarach??

+ fakt, że Lagerfeld uważa się najprawdopodobniej za artystę, a ubrania za dzieła sztuki
jako taki MA PRAWO decydować, kto kupi jego ubiory, bo to jego nazwisko będzie firmowało wygląd pani noszącej te ubranka
a ja potrafię zrozumieć, że ktoś nie chce podpisać się pod 150cmtrowymi biodrami wbitymi w rurki
no, zgadzam się. tu jak bumerang powraca stary temat - osoby otyłej nie można skrytykować, ale szczupłą - już tak.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:39   #514
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

to,że projektant to artysta-zgadzam się.mimo to na całą kolekcję znajde się kilka się pozycji godnych mojej uwagi,reszta to dziwactwa.świat mody jest już tak zapełniony projektami,że często powstają kreatury .a im bardziej znany projektant tym droższe ceny.
zastanawiałam się kto w tym chodzi,czy te projekty na pokaz są szyte specjalnie w celu prowokacji,a do sklepów trafiają normalne ubrania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DC.jpg (16,7 KB, 49 załadowań)
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:50   #515
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zastanawiałam się kto w tym chodzi,czy te projekty na pokaz są szyte specjalnie w celu prowokacji,a do sklepów trafiają normalne ubrania?

Prêt-à-porter (fr. gotowe do noszenia o ubraniach), czyli kolekcje ubrań dostępnych w sklepach, z produkcji seryjnej, a nie szyte na zamówienie u krawca. Tak powstała i rozpropagowała ten styl firma Cacharel. Słynnymi projektantami kolekcji tego typu są m.in. Donna Karan czy Marc Jacobs.Jego przeciwieństwem jest haute couture.

Haute couture (fr. "wysokie krawiectwo") - powstało w XIX wieku w Paryżu. To ubrania szyte na zamówienie, w pojedynczych egzemplarzach, obecnie często ekstrawaganckie.
Pierwszy prawdziwy dom haute couture założył Charles Frédéric Worth w 1858 roku na Rue de la Paix 7 w Paryżu, gdzie szył ubrania na indywidualne zamówienie klientek, na ich czele cesarzowej Eugenii.
Najwięksi twórcy haute couture to Chanel, Yves Saint-Laurent, Christian Dior, Christian Lacroix, Givenchy, Paco Rabanne, Guy Laroche, Emanuel Ungaro, Hermès, Versace, Prada, Louis Vuitton i Valentino.
Jego przeciwieństwem jest prêt-à-porter.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:53   #516
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

aleksandra999 zrozumiałam . ale chciałabym posłuchac komentarzy ludzi,kiedy wyskoczyłabym w takiej kreacji na ulicę miasta.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 14:57   #517
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
aleksandra999 zrozumiałam . ale chciałabym posłuchac komentarzy ludzi,kiedy wyskoczyłabym w takiej kreacji na ulicę miasta.

Ale w jakiej?
W typowym haute cauture? Nikt nie szyje tego przecież do chodzenia po ulicach...
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 15:05   #518
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

może nie ,aż tak kontrowesryjnej,ale napewno innej niż te sklepowe "taśmociągi".
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 16:46   #519
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Ten pomysł z ograniczeniem do 42 rozmiaru też mi się podoba. Ostatecznie jeśli projektant miał taką wizję to jest to jego wizja. I tak jak to było wyżej powiedziane: osoba o większym rozmiarze, która wciśnie się w niektóre stroje będzie "niekorzystną reklamą" tego projektanta. Jego kolekcja, jego wybór.
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:10   #520
Nattien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

No a niektórz tak jak ja maja problem z za duzymi rozmiarami...Czesto meska S jest na mnie za duza...wisi jak na wieszaku..wiec tez powinienem sie burzyc ze nie produkuja mniejszej
Nattien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:13   #521
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez Nattien Pokaż wiadomość
No a niektórz tak jak ja maja problem z za duzymi rozmiarami...Czesto meska S jest na mnie za duza...wisi jak na wieszaku..wiec tez powinienem sie burzyc ze nie produkuja mniejszej
misiu jest taki rozmiar jak XS.to mniejszy od S-ki.
pracuję w branży odzieżowej
jak piszemy o rozmiarach to warto dodać,ze poza tym ładniej wygląda kolekcja męska na facecie z ciałem i "motylami"niż na patyku.to smo tyczy się kobiet powyżej 38
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 18:15   #522
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
misiu jest taki rozmiar jak XS.to mniejszy od S-ki.
pracuję w branży odzieżowej
jak piszemy o rozmiarach to warto dodać,ze poza tym ładniej wygląda kolekcja męska na facecie z ciałem i "motylami"niż na patyku.to smo tyczy się kobiet powyżej 38
meska xs tez jest? rzadko spotykam, najczesciej meskie rzeczy koncza sie na s

yyy znaczy sie, ze co, ze ubrania lepiej wygladaja na kobietach o rozmiarze 38 niz dajmy na to 36?
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 18:16   #523
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
meska xs tez jest? rzadko spotykam, najczesciej meskie rzeczy koncza sie na s
tak są garnitury i płaszcze XS.od niedawna stosowane

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
meska xs tez jest? rzadko spotykam, najczesciej meskie rzeczy koncza sie na s

yyy znaczy sie, ze co, ze ubrania lepiej wygladaja na kobietach o rozmiarze 38 niz dajmy na to 36?
nie trochę mnie nosi .projektanci lubią rozmiary 34 i 36 u kobiet,a u mężczyn pełniejsze.nie znam rozmiarówki modeli,

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2008-03-27 o 19:32 Powód: post pod postem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 22:04   #524
Nattien
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 106
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

No ja własnie mało kiedy widuje XS...najczesciej S i koniec...A S czesto na mnie wisi :P...Mi sie podoba moja waga..jest mi z nią dobrze ...:P
Moim zdanie to dyskryminacja chudych chlopców..
Nattien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:22   #525
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Ej, a naprawdę taki widok tak na Ciebie źle działa?
Ja tam nie twierdzę, że jest w tym jakaś estetyka, no ale generalnie mało mnie to rusza.
Obrzydza mnie takie coś, gdy ktoś ma tak opięte spodnie, zjeżdżają mu one przy schyleniu i mu rów od dość otyłego tyłka widać. O, tego to nie lubię, ale zwykły tłuszczyk to koło....mi lata.
no różnie na mnie działa, zależy od widoku i aktualnego stężenia jadu we krwi

widziałaś załącznik dodany przez dziewczyny?? ten czarny obcisły kombinezon opinający całe ciało, od stóp po szyję?? wyobrażasz sobie to na kobiecie w rozmiarze powyżej 42?? ja nawet chyba nie chcę wiedzieć jakby to wyglądało...

tak samo miniówy
w sumie mi lata jaki to rozmiar, ale jeśli ktoś ma widoczny z kilometra cellulit + rozstępy wielkości wielkiego kanionu, to mało mnie ten widok cieszy, i nie mam zamiaru udawać, że jest inaczej

można wyglądać ładnie i seksownie bez wbijania się w mini, która jest dla nas nieodpowiednia

ja np. nie noszę bluzek z wielkim dekoltem, bo najzwyczajniej w świecie nie mam biustu, więc po co mam się dobijać... a golfy też potrafią być bardzo seksowne


Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
no, zgadzam się. tu jak bumerang powraca stary temat - osoby otyłej nie można skrytykować, ale szczupłą - już tak.

no właśnie

mam dosyć wysłuchiwania jaki to ze mnie wieszaczek i czy na pewno coś dzisiaj zjadłam
tym bardziej, że zapędy do takich subtelnych uwag mają zazwyczaj osoby, którym dieta akurat by się przydała


i zanim ktoś tu na mnie wjedzie - nie mam nic do osób z wagą wyższą niż moja, wiem, że mogą wyglądać pięknie, o ile są zadbane (czytać: mają gładkie ciało, ładne włosy, porządne ubranie, czyste paznokcie i takie tam...)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 12:31   #526
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Co do zagranicy...powiem tak:
Moja siostra jakies 7 lat mieszka w Paryzu, taaa stolica mody, nie? g** prawda ona sama jest stylistka i krawcowa i nie moze patrzec jak sie ubieraja mlode i starsze Paryzanki i rzeczywiscie, bylam u niej 2 razy...masakra one to dopiero luster nie maja!! juz nie mowiac o nowych trendach...
Siostra jak do nas przyjechala na swieta w tamtym roku stwierdzila, ze Polki o wiele lepiej sie ubieraja od francuzek i to ponoc nawet babcie (nie mowie o mocherkach)
Takze cieszmy sie ze mieszkamy tu gdzie mieszkamy i przestanmy narzekac, bo widac moze byc gorzej
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:03   #527
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość

ja np. nie noszę bluzek z wielkim dekoltem, bo najzwyczajniej w świecie nie mam biustu, więc po co mam się dobijać... a golfy też potrafią być bardzo seksowne




Ja też nie, mozesz udzelić kilku wskazówek co ubierać? Jestem na etapie szukania własnego stylu i fajnie by było dostać różne wskazówki.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:09   #528
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Ja też nie, mozesz udzelić kilku wskazówek co ubierać? Jestem na etapie szukania własnego stylu i fajnie by było dostać różne wskazówki.
każdy ma inny styl.
najważniejsze jest ,żeby podkreślić to co ma się fajne,a zakryć to co przeszkadza.
nie przesadzać z dodatkami,żeby nie wyglądać jak choinka ja nie ma swojego stylu.ubieram się tak jak mi wygodnie.raz mam ochte na coś eleganckiego, raz na sportowo.lubię fikuśne i zywe dodatki.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:11   #529
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Ja też nie, mozesz udzelić kilku wskazówek co ubierać? Jestem na etapie szukania własnego stylu i fajnie by było dostać różne wskazówki.
każdy ma inny styl.
najważniejsze jest ,żeby podkreślić to co ma się fajne,a zakryć to co przeszkadza.
nie przesadzać z dodatkami,żeby nie wyglądać jak choinka ja nie ma swojego stylu.ubieram się tak jak mi wygodnie.raz mam ochte na coś eleganckiego, a raz na sportowo.lubię fikuśne i zywe dodatki.

sory problem z kompem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 13:31   #530
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
każdy ma inny styl.
najważniejsze jest ,żeby podkreślić to co ma się fajne,a zakryć to co przeszkadza.
nie przesadzać z dodatkami,żeby nie wyglądać jak choinka ja nie ma swojego stylu.ubieram się tak jak mi wygodnie.raz mam ochte na coś eleganckiego, a raz na sportowo.lubię fikuśne i zywe dodatki.

sory problem z kompem
Dziękuje, ale nie do końca o to mi chodziło. Miałam na myśli bardziej to, że jeśli chodzi o biust to nie mam się czym pochwalić. Np zawsze mam problem idąc na balety jaką bluzkę ubrać itd.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:36   #531
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Dziękuje, ale nie do końca o to mi chodziło. Miałam na myśli bardziej to, że jeśli chodzi o biust to nie mam się czym pochwalić. Np zawsze mam problem idąc na balety jaką bluzkę ubrać itd.
polecam programy z serii.triny i suzana na club zone i podobne.
są staniki push-up.polecam bluzki kopertowe i dekoldy w szpic.mogą być dekoldy marszczone na biuście.
trochę trzeba się naszukać,żeby coś fajnego znaleźć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:52   #532
SztuczkaMagiczka
Rozeznanie
 
Avatar SztuczkaMagiczka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 547
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Dzięki TMargot wezmę to pod uwagę idąc na zakupy.
__________________


SztuczkaMagiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:55   #533
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Dzięki TMargot wezmę to pod uwagę idąc na zakupy.
to są sztuczki .czasem mniej pokazać,a wzbudzić wyobraźnie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 13:58   #534
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
widziałaś załącznik dodany przez dziewczyny?? ten czarny obcisły kombinezon opinający całe ciało, od stóp po szyję?? wyobrażasz sobie to na kobiecie w rozmiarze powyżej 42?? ja nawet chyba nie chcę wiedzieć jakby to wyglądało...
Wiesz, jest rozmiar 42 i 42. Co innego, jak osoba o tym rozmiarze składa się głównie z tłuszczu, a co innego jak należy do tych solidnie zbudowanych, nie drobinek, ma mięśnie, uda, piersi, tyłek, ale wszystko jędrne - coś jak niektóre panie z murzyńskich teledysków.
Według mnie takie ciało będzie wyglądać lepiej niż chudzinka bez mięśni, ot tak po prostu "chuda".
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:01   #535
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez calkiem-spoko Pokaż wiadomość
Wiesz, jest rozmiar 42 i 42. Co innego, jak osoba o tym rozmiarze składa się głównie z tłuszczu, a co innego jak należy do tych solidnie zbudowanych, nie drobinek, ma mięśnie, uda, piersi, tyłek, ale wszystko jędrne - coś jak niektóre panie z murzyńskich teledysków.
Według mnie takie ciało będzie wyglądać lepiej niż chudzinka bez mięśni, ot tak po prostu "chuda".
to jest moj ideał kobiety.ponoć faceci myślą tak samo.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:11   #536
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to jest moj ideał kobiety.ponoć faceci myślą tak samo.
Jeżeli patrzeć na to, czym katuje nas Viva i MTV, to właśnie tak wygląda ideał kobiety dla mężczyzn, a nie wychudzone wieszaki z wybiegów...
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 14:29   #537
onemi
Rozeznanie
 
Avatar onemi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 723
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

mi tam nie przeszkadza kto jak jest ubrany, dopóki ten ktos jest czysty i niesmierdzacy.
__________________
"Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek"


Od 5.01.2010 :
66,7kg wrrrr 65..64..63..62..61..60..59..58..57.. i -->
onemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:18   #538
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Cytat:
Napisane przez SztuczkaMagiczka Pokaż wiadomość
Ja też nie, mozesz udzelić kilku wskazówek co ubierać? Jestem na etapie szukania własnego stylu i fajnie by było dostać różne wskazówki.
na imprezy polecam bluzki, które zwracają uwagę na siebie, a nie na biust z ciekawymi napisami/aplikacjami, odkrytymi plecami, w intensywnych kolorach, warto też postawić na dodatki (buty i torebki to moja cicha miłość )

a mój styl to babydoll + boho, ale ja to ogólnie jestem drobna chudzina z laleczkowatą buzią
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:22   #539
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

Boho
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:31   #540
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dlaczego niektórzy ludzie ubierają sie koszmarnie?

jak wygląda styl boho
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.