Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-01, 20:56   #1
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081

Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu


Dziewczyny, mam pewną bardzo nietypową prośbę. Wyhaczyłam świetne buty, które chciałabym kupić jeśli uda się wygrać licytację. Niestety sprzedawca nie wysyła za granicę. Mieszkam w Hiszpanii i każda próba rejestracji konta przekierowuje mnie automatycznie na hiszpański Ebay, na którym tego czego szukam nie ma.
Być może któraś z Was była skłonna przyjąć te buty i przesłać mi je do Hiszpanii? Oczywiście z góry za wszystko zapłacę. Byłabym bardzo wdzięczna. Jeżeli któraś z Was nie miałaby nic przeciwko to proszę o kontakt w tym wątku albo na skara.murcia@ gmail.com

Niestety czas mnie goni, aukcja kończy się we wtorek około południa
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 12:12   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Chciałam trochę doprecyzować poprzedni post. Chodzi mi o to żeby ktoś z kontem zarekestrowanym w UK wylicytował mi przedmiot i podał dane, które sprzedawca podaje do przelewu. Ja robię przelew Paypalem bezpośrednio do sprzedawcy i poza tym dokonuję przelewu internetowego na konto życzliwej duszy za przesyłkę i fatygę. Jak buty trafiają do dobrej duszy to mi przesyła paczką. Wiem, że proszę o dużo, ale może ktoś jednak byłby w stanie pomóc?
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 16:51   #3
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Hmm..nie wiem czy tak mozna..ja mam konto od niedawna co prawda..ale jak wygrywam aukcje to obok wygranego przedmiotu pojawia sie opcja zaplac teraz i wtedy automatycznie przekierowuje na moje konto pay pal.
Moze i mozna podac dane sprzedajacego - ale pewnie nie bedzie wiedzial o co chodzi..aukcje wygrywa ktos inny, przelew jest od kogos innego a adres przesylki osoby ktora zlicytowala - I chyba by sprzedajacy zobaczyl dane kupujacego (adres) to ta osoba musi wpierw zaplacic ze swojego konta.
Dodatkowo jesli kupujacy nie zaplci (z wlasnego konta) to bedzie mu to "wisialo" ze musi zaplacic za owa rzecz (co jest malo korzystne). A jesli sprzedajacy okaze sie cfany moze otworzyc sprawe ze kasy nie otrzymal - co zreszta potwierdzi wowczas system. Bo wplaty z konta kupujacego nie bedzie.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 18:05   #4
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Dziękuję Ci banana84 za opinię. Nie wiedziałam, że tak się nie da zrobić Póki co kupiłam na ebayu tylko jedną rzecz i to na hiszpańskim, i płaciłam przy odbiorze więc nie mam doświadczeń z sytuacją, którą teraz przechodzę.

Ale odezwała się jedna dobra dusza z UK, która obiecała mi pomóc. Jednak ludzie są wspaniali, pomagają nieznajomym zupełnie bezinteresownie To jest cudowne!
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:42   #5
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Hmm..nie wiem czy tak mozna..ja mam konto od niedawna co prawda..ale jak wygrywam aukcje to obok wygranego przedmiotu pojawia sie opcja zaplac teraz i wtedy automatycznie przekierowuje na moje konto pay pal.
Moze i mozna podac dane sprzedajacego - ale pewnie nie bedzie wiedzial o co chodzi..aukcje wygrywa ktos inny, przelew jest od kogos innego a adres przesylki osoby ktora zlicytowala - I chyba by sprzedajacy zobaczyl dane kupujacego (adres) to ta osoba musi wpierw zaplacic ze swojego konta.
Dodatkowo jesli kupujacy nie zaplci (z wlasnego konta) to bedzie mu to "wisialo" ze musi zaplacic za owa rzecz (co jest malo korzystne). A jesli sprzedajacy okaze sie cfany moze otworzyc sprawe ze kasy nie otrzymal - co zreszta potwierdzi wowczas system. Bo wplaty z konta kupujacego nie bedzie.
nie do konca prawda - po wygraniu aukcji kiedy klikasz zaplac paypal kieruje cie na strone logowania paypal i tam nalzey podac login i haslo do swojego paypal
wiec mozna zaplacic np z dwcoh roznych kont paypal - albo z mojego albo z mojego tz jesli to jest rzecz za ktora ja kategorycznie odmawiam zaplaty
ale zeby to zrobic trzeba byc zalogowanym na konto na ebay, a nikt przy zdrowych zmyslach nie poda swojego loginu i hasla obcej osobie
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 10:01   #6
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Dobrze wiedziec, ze ktos inny moze zaplacic ze swojego konta..tyle ze musi to jak widac byc bliska ososba.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-03, 12:55   #7
wisteria__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 29
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Skara napisz do sprzedajacego. Ja tez mam zawsze w opisie, ze nie wysylam za granice, ale tylko dlatego, ze nie chce brzmiec jak rasistka. A kupujacy oszusci zadajacy przesylki do Nigerii to w ogole standard. Ja nic poza czasem nie stracilam (ale bylo blisko!), a wiekszosci moich znajomych niestety tak.. Glownie iPhone I iPad sa najbardziej czeste... Ludziom latwiej jest napisac notke, ze nie wysla za granice, anizeli pozniej pistachio maile do eBay, czekac tygodniami na ponowna licytacje, jezeli ten forty nie zostal w ich posiadaniu a linki do PayPal, ktore Tobie wysylaja sa niemal identyczne ale jak napiszesz, ze wiesz o co chodzi, to moze Ci wysla te butki) 3mam kciuki
wisteria__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-03, 23:03   #8
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

Dzięki dziewczyny! Niestety nie udało mi się wygrać tej aukcji Ale za to poznałam fajną koleżankę z UK i oferuje się na przyszłość Nie wiedziałam o tych oszustwach z Nigerii ale tak czy siak sprzedawca nie odpisał, a szkoda.
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 20:16   #9
Kinqaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kinqaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Londyn, UK
Wiadomości: 15 641
Dot.: Wielka prośba do dziewczyn z UK z kontem na Ebayu

uważajcie na tych z Nigerii, jakaś plaga normalnie...
też prawie się nabrałam (naiwna.. ) na szczęście w porę się ocknęłam!
__________________
***
Kornelka 11.03.2010


Never ignore someone who cares for you
because someday you will realize
you have lost a diamond
while you were busy collecting stones...




Kinqaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.