Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-28, 21:08   #31
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

mi ciocia przywozi z niemczech dezodoranty balea. ale cóż przeciętne są..... :/ (najgorzej śmierdzi ten z napisem 'soft') dostałam też jakiś owocowy dush das sie chyba nazywał - to ten był ok
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:12   #32
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A no bo Balea to taka sobie firma, dosyc tania, i nie do porównania z polskimi tanimi kosmetykami. Bo w niemczech jak tanie to nie odrazu dobre, jak Ziaja tania a swietna

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:14   #33
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
W Niemczech nazywa sie toto Bebe Holiday Skin Dostepny w Douglasie, Muellerze, dm, Rossmanie... w wiekszosci drogerii Mam nadzieje, ze juz jest, bo to nowosc.

Svenja, dzięki Ci przeogromne.
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 23:12   #34
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Deutsche Wizazanken
Guten Morgen Wizazanken

Swietna nazwa Svenja
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 15:20   #35
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
No, polecam wlasne ten Edelweiss Sonnencreme (w Ökotescie dostal Sehr Gut). Mialam tez kiedys Wildrosenöl do ciala z którego bylam zadowolona, uzywalam zamiast balsamu, niestey mocno pachnie. Pozatym mialam jakis czas temu Lavendel Entspannungsbad, super, tylko nie jest az tak wydajny.
Chce kupic krem na dzien z serii Iris, planowalam tez krem pod oczy... no i albo cos mi sie ubzduralo z tym kremem, albo go wycofali Nie ma go Wiec kupie ten z serii rózanej, zobatrze czy warto. Ale wydaje mi sie ze bede zadowolona. Mozna zaryzykowac, bo majatek nie kosztuja a sa dobre Niestety dopiero w tym roku tak naprawde sobie uswiadomilam, ze Weleda ma super kosmetyki, a musze jeszcze zuzyc 2 kremy na dzien przed kupnem nowego


Krem pod oczy z serii rozanej jest bombowy, w wiekszej ilosci nalozony na noc powoduje, ze rano skora jest wygladzona, bez zmarszczek, tak samo mialam po kremie od Dr. Hauschka ale tym w pudeleczku, teraz mam ten w tubce, ale czeka na swoja kolejke, bo uzywam kremik rozany od Grüne Erde tez super.. Jedyne ale do Weledy, to to, ze tubka nie ma dziubka i czasami resztki kremu zasychaja na gwincie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 15:34   #36
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

a znacie linię do stylizacji włosów Kur Styling ???
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 18:42   #37
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Krem pod oczy z serii rozanej jest bombowy, w wiekszej ilosci nalozony na noc powoduje, ze rano skora jest wygladzona, bez zmarszczek
Zainteresowal mnie ten krem pod oczy. Chodzi o ten od Weledy?? Zalaczam fotke, napiszcie prosze, czy to ten
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 18:59   #38
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dobra jakosc,moj TZ niestety nie tolerowal zapachuSwietny jest z Logony z serii przeciwzmarszczkowej ,moim zdaniem lepszy niz ten rozany od Weledy
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 23:43   #39
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Sieczka
a znacie linię do stylizacji włosów Kur Styling
Hmm, z tego co pamietam, to mialam kiedys od nich wlosa w plynie, odziedziczylam po mamie, ale mi tez cos nie podchodzil. Reszte ich kosmetyków jeszce nie uzywalam



Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Zainteresowal mnie ten krem pod oczy. Chodzi o ten od Weledy?? Zalaczam fotke, napiszcie prosze, czy to ten
Tak, to ten Ja latam po wszystkich drogeriach i nie moge go znalesc Musze gdziesz poszukac jakas inna apteka albo cos, moze tam bedzie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 02:24   #40
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Bo zaraz otworze watek "mazidla dostepne w krainie niedzwiedzi" albo raczej "mazidla NIEdostepne" bo obeszlam 3 drogerie polujac na te ampuleczki polecane przez Monis i szampon Nineczki (obiecalam siostrze) Tego co szukalam nie znalazlam oczywiscie, jutro trzeba bedzie wybrac sie do "przysalonowych" sklepikow. Ale za to skusilam sie na spray HaskPURE do prostowania wloskow (bez suszarki i prostownicy) W oszalamiajacy efekt nie wierze ale marze o czyms co choc troche pomoze mi okielzac moja peruke bez elektrycznosci. A drugi specyfik (tej samej firmy) to tez spray na wykonczenie fryzurki aby byla blyszczaca No i jeszcze jakas odzyweczke na moje delikatnie mowiac "damaged" wloski (John Frieda Deep-conditioning treatment) Ide wyprobowac
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 02:54   #41
Rodolphe Lindt
Zadomowienie
 
Avatar Rodolphe Lindt
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraina Niedzwiedzi
Wiadomości: 1 415
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wzielam cieplutka kapiel o zapachu gumy balonowej i czekam na cud z odzywka. Mam nadzieje ze gosci zadnych niespodziewanych nie bedzie bo siedze z ..... reklamowka na glowie o efektach bede Was informowac na bierzaco
Rodolphe Lindt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-18, 04:23   #42
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

wiesz co, ja kupilam ten szampon i to serum Matrix w Purebeauty.. maja tez www.purebeauty.com ale nie bardzo wiem, czy mozna cos kupic z ich strony.. no i na pewno nie maja tego wszystkiego co w sklepie. A szampon udalo mi sie kupic wlasnie tam z przeceny po $6 (mniejsze opakowanie, co normalnie kosztuje ok. $11). Powiem Ci tez, ze chodzilam po innych sklepach i tylko w purebeauty dostalam Matrix. Moze idz do jakiegos salonu fryzjerskiego tam tez sprzedaja przeciez produkty. Co prawda nie wiem, czy sprzedadza Ci ta wersie profesjonalna ale ta w tubkach tez jest swietna (mozesz zobaczyc zdjecie Monis na fryzjerskim). Ja np. pierwszy raz spotkalam sie z tym szamponem u fryzjera i on tez je sprzedawal. Albo poszukaj na ebay.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 10:56   #43
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziekuje bunny-pie
Juto wybieram sie na poszukiwania Mam nadzieje, ze znajde Jezeli nie, to: http://www.vitalversand.de/ albo http://www.med-markt.de/deep.asp?PID...tikelID=120051
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 14:21   #44
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Znalazlam W Kloppenburgu maja tych kremow pelno.
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 15:00   #45
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Czytalam recenzje,amerykanki twierdza ze super-odzywia i nawilza wlosy-szczegolnie suche koncowki-bardzo dobry do zniszczonych wlosow-wygladza i nablyszcza-tylko tzreba uwazac z iloscia bo to olejek -podobno bardzo wydajny-ma prawie 5 gwiazdek

Z tego co zrozumialam z opisu to nalezy nalozyc kilka kropli olejku po umyciu szmponem podczas czesania wlosow.

?

O Kurczaki znowu cos nowego i do kupienia
Ciekawa jestem czy to tak dziala jak oslawione Renee Blanche?

I z opisu wynika ze to mozna roznie stosowac w zaleznosci od kondycji wlosow:

Anwendungshinweise
: Vor dem Haarewaschen reichliche WELEDA Haaröl auf Haare und Kopfhaut geben, 1-2 Stunden einwirken lassen und anschliessend Haare gründlich waschen.

1. Bei juckender Kopfhaut, Haare scheiteln und WELEDA Haaröl mit den Fingerspitzen auf den Haarboden einreiben.

2. Bei mattem, sprödem Haar wenige Tropfen WELEDA Haaröl auf den Handflächen verteilen und über die Haarspitzen streichen.

3. In starkes, schwer frisierbares Haar wenig WELEDA Haaröl nach dem Waschen in die noch nassen Haarspitzen einkneten.



Inhaltsstoffe: Ölauszug (Erdnussöl) aus Kleeblüten und Klettenwurzel; Mischung natürlicher ätherischer Öle.



Packung: Flasche à 50ml
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 15:53   #46
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Anwendungshinweise: Vor dem Haarewaschen reichliche WELEDA Haaröl auf Haare und Kopfhaut geben, 1-2 Stunden einwirken lassen und anschliessend Haare gründlich waschen.
1. Bei juckender Kopfhaut, Haare scheiteln und WELEDA Haaröl mit den Fingerspitzen auf den Haarboden einreiben.
2. Bei mattem, sprödem Haar wenige Tropfen WELEDA Haaröl auf den Handflächen verteilen und über die Haarspitzen streichen.
3. In starkes, schwer frisierbares Haar wenig WELEDA Haaröl nach dem Waschen in die noch nassen Haarspitzen einkneten.
Jaki wielofunkcyjny! Ach, w czwartek wracam do Germanii, chyba jeszcze na lotnisku do drogerii wstapie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 13:26   #47
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No nie!!! Rozjuszyli mnie dzis na maksa w Coopie. Sa wszystkie mozliwe kosmetyki Weledy a olejku do wlosow nie ma!!! Normalnie mnie chyb pokreci ze zlosci grrrr....
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-22, 17:18   #48
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ja tez chodze za tym olejkiem do wlosow weledy i nigdzie go nie ma...
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-23, 13:40   #49
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez konwaliowa
ja tez chodze za tym olejkiem do wlosow weledy i nigdzie go nie ma...
Wlasnie nie wiem dlaczego??? Kazdy inny produkt mozna kupic!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-24, 09:16   #50
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

kupilam za to Mandel-Gesichtsöl i Birken-Cellulite-Öl... ten drugi bardzo mi sie spodobal i po tygodniu widac efekty ( efekty potwierdzone a raczej zauwazone przez druga polowke )
olejek do twarzy tez jest sympatyczny, delikatnie pachnie i szybko sie wchlania...
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 14:18   #51
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hmm...mowisz ze sie sprawdza ten na cellulit ??

A do twarzy mam teraz Clarins Lotus, tez jestem zadowolona. Oprocz tego ze dla mnie to on smierdzi to widac efekty
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 18:17   #52
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Hmm...mowisz ze sie sprawdza ten na cellulit ??

A do twarzy mam teraz Clarins Lotus, tez jestem zadowolona. Oprocz tego ze dla mnie to on smierdzi to widac efekty
Fajnie lotusik pachnie, taka aromaterapia A na mnie przestal dzialac z czasem Zastanawiam sie teraz nad kupnem albo czegos z Weledy, albo tez Clarinsa ale orchidee bleue, ten ma mniej intensywny zapaszek niz lotus, btw.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-25, 18:31   #53
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja co prawda mieszkam w Polsce, ale zazdroszę Wam kolorówki Nivea. Do tej pory kupiłam tusz Maximpact, podkład Nivea Lumillusion i puder brązujący Terra i mimo, iż kupowałam je w ciemno (Allegro), to jestem baaardzo zadowolna z tych zakupów. Szczególnie z pudru i tuszu, bo podkład mimo iż dobrej jakości jednak nie dla mnie (nie przepadam za aż takim rozświetleniem). Szkoda że u nas Nivea oferuje tylko pielęgnacje
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 13:51   #54
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

udalo mi sie kupic olejek do wlosow. Bylam ostatnio nudzic w aptece i sie postarali, dzis juz byl Dam znak jak efekty!

Svenja
nawt mi nie mow ze lotusik przestaje dzialac. Moze dziala tylko potem juz nie widac tak drastycznych zmian??Albo skora sie normalizuje i on to podtrzymuje??

A co do Weledy to oni maja duzo fajnych produktow.
Konwaliowa juz mnie zachecilas do olejku na celulit a Jola na krem opod oczy Dobrze ze te kosmetyki sa tanie uff...

Z kolorowki Nivea bardzo przypadly mi do gustu blyszczyki. Cienie natomiast sa do
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-26, 22:04   #55
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Tanzanit - jestem bardzo ciekawa jak sie bedzie olejek weledy sprawowal...
znalazlam dzisiaj w sklepie nie olejek tylko rosmarin haarkur... jaka jest roznica, nie mam pojecia a nie zdazylam sie doinformowac, bo mialam ze soba dwoch facetow dla ktorych ogladanie kosmetykow jest koszmarem ... i tak mnie popedzali, ze chwycilam tylko paste do zebow i juz stalam w kasie
ps. ja z nivea to tez tylko blyszczyki
pozdrawaiam
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 10:38   #56
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez konwaliowa
znalazlam dzisiaj w sklepie nie olejek tylko rosmarin haarkur...pozdrawaiam
Tego czegos nie ma na szwajcarskiej strony Weledy. Sa tylko szampon, olejek i woda. Ciekawe?
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 12:13   #57
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Svenja nawt mi nie mow ze lotusik przestaje dzialac. Moze dziala tylko potem juz nie widac tak drastycznych zmian??Albo skora sie normalizuje i on to podtrzymuje??
Ja powiem tak: pierwsze pare tygodni bylam bardzo bardzo zadowolona, buzka rano byla miekka i matowa, takaz byla i przez caly dzien. Ale po paru tygodniach lotus po prostu przestal sie praktycznie wchlaniac, choc nakladalam te sama ilosc. Dlatego chcialam sprobowac orchidee, jako ze podobno lepiej nawilza, ewentualnie ktoregos z weledy wlasnie... ale lotusem sie nie martw, jest mnostwo kobitek, ktore go chwala
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 13:45   #58
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To daj znak jak kupisz sobie ta orchidee A co do Weledy to mnie juz nosi zeby kupic ale musze byc twarda bo co ja zrobie z takimi ilosciami olejkow do twarzy Toz to jjest okrutnie wydajne!
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-27, 16:33   #59
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

haarkur weledy sklad ma podobny do olejku... troche wiecej skladnikow: dodatkowo wollwachs i lezithin

a wyglada tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ROSMARINHAARKUR.gif (13,1 KB, 27 załadowań)
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 10:21   #60
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jak patrze na to zdjecie to na buteleczce nawet jest napisane Haaröl ??? Moze to to samo tylko w Niemczch jest inna nazwa?
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.