Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 16:16   #61
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ale na pudelku bylo napisane haarkur... hmmm... juz sama nie wiem
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-28, 16:18   #62
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sprawdzila na niemieckiej stronie i wynika ze w DE oprocz öl jest jeszcze KUR w ofercie. Wiec wszystko spoko
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-02, 19:19   #63
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dzeiwczyny skoro tak sobie chwalimy Welede to co powiecie o kremie do rak z tej firmy i o kapsulkach z olejkiem rozanym? Ja sobie chwale. I jeszcze by mnie interesowalo, czy wiecie jak spisuja sie mleczka do demakijazu? chodzi mi o mleczko z serii Irys i z serii rozanej. Acha posiadam tez szampon rozmarynowy, tez uwazam za udany, chodz ta aluminiowa tubka. Pod koniec przyspaza troche klopotu. O kremie pod oczy z serii rozanej juz swoje ochy i achy napisalam wczesniej, acha jeszcze interesuje mnie co powiecie na temat tonikow z tych dwoch serii. Chodza mi po glowie te produkty, tylko ze jeszcze mam calkiem spory zapas innych rzeczy, ale jak je wykoncze to chce sprobowac Welede(jesli znow na Dr. Hauschka sie nie rzuce).
A i przed wczoraj kupilam sobie pomadke pielegnacyjna tez od Weleda.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 06:32   #64
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mleczka od Weledy sa jakby rozcienczone ,maja intensywny zapach .W porownaniu z dr Hauschka wypadaja slabiej.Kapsulki z olejkiem rozanym sa swietne naprawde dobra jakosc i cena .Tonik i mleczko rozane wspominam lepiej,moze nawet jak skoncza sie inne zapasy wroce do nich.Za to z serii z irysem krem na dzien moim zdaniem jest rewelacja.Wydaje mi sie ,ze lepsza inwstycja bedzie mleczko i tonik z serii rozanej,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 13:39   #65
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Tyle produktow Ja jeszcze nie wiem, na razie testuje olejek do wlosow i olejek na celulitis. Aby ocena byla miarodajna musi to jeszcze potrwac.

A moze by dac te produkty do KWC? Czy nie mozna jak nie ma w Polsce???
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-03, 13:47   #66
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Tyle produktow Ja jeszcze nie wiem, na razie testuje olejek do wlosow i olejek na celulitis. Aby ocena byla miarodajna musi to jeszcze potrwac.

A moze by dac te produkty do KWC? Czy nie mozna jak nie ma w Polsce???
Mozna, mozna, dodawajcie ile sie da, bo ja juz stracilam rachube w tym szerokim asortymencie i albo zbankrutuje, albo nic nie kupie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-04, 16:45   #67
fajna laseczka
Raczkowanie
 
Avatar fajna laseczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 338
GG do fajna laseczka
Smile Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mam ciocię w Niemczech,więc kiedy jadę na wakacje przywożę mnóstwo ciuchow a kosmetyki też tam kupuję,sa bardzo dobre i jakiś taki większy wybór.Juz się nie mogę doczekać wakacji
fajna laseczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-14, 01:24   #68
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No, dziewuchy, zanabylam droga kupna dwie rzeczy Weledy dzisiaj, w slowenskiej dm. Krem na noc z serii Iris i olejek do wlosow. Oba pachna DZIWNIE Ale jestem pelna nadziei i zaraz aplikuje sobie irysowy, mam nadzieje, ze mi nawilzy pychol, bo sie luszcze po retinoidach jak waz Dam znac, jak wrazenia!
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 10:27   #69
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Svenja moze wiecej dobrego zdzialalby krem rozany od Weledy(tez pachnie dziwnie....)
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-14, 14:01   #70
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A ja wam powiem ze ten olejek dziala cuda Moje wlosy ktore normalnie na koncach sa jak sianko i sieczka po olejku staly sie jak jedwab. Nic sie nie puszy , nic nie elektryzuje. Trzeba tylko uwazac bo jak sie za duzo da to wlosy wygladaja jak tluste i wisza w stronkach. Po aplikacji ten olejek jakos sie rozlazi po calym wlosie i go wygladza i pielegnuje.

Olejek na celulit jeszcze sprawdzam. na razie mam bardzo gladkie 4 litery ale celulit dalej siedzi.Czekam bo do konca kuracji jeszcze 2 tygodnie i zobaczymy. Ale jako nawilzacz jest swietny i wchlania sie lepiej niz balsamy do ciala. Cos czuje ze bade olejkowa maniaczka
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-15, 20:10   #71
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Talking Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
No, dziewuchy, zanabylam droga kupna dwie rzeczy Weledy dzisiaj, w slowenskiej dm. Krem na noc z serii Iris i olejek do wlosow. Oba pachna DZIWNIE Ale jestem pelna nadziei i zaraz aplikuje sobie irysowy, mam nadzieje, ze mi nawilzy pychol, bo sie luszcze po retinoidach jak waz Dam znac, jak wrazenia!

Ja jeszcze tego slynnego wysuszenia po retinolach nie odczuwam, ale chce przetestowac w tym celu krem rozany od Dr. Hauschka. Kolo mnie niestety nie ma Hauschki, a jedyna apteka w ktorej moge te produkty kupic nie prowadzi sprzedazy tych malych tubek w sam raz na przetestowanie. jedna z wiazazanek ma do mnie przyjechac U-bahna na kawke i przywiezie mi probke, bo kolo niej jest masa sklepow z Hauschka i probkami od niej. Juz sie doczekac nie moge. Wogole powiem wam, ze jakos mníe te chamiczne produkty juz wkurzaja. Niyb sa dobre. W tej chwili uzywam mleczka, zelu do mycia i toniku od Eris, te slynne na KWC do cery mieszanej i tlustej. Zrobilam sobie zakup, jak bylam w PL. Niby ok, ale jakos tak mi sie wydaje, ze jak bede wiecej natury uzywac(do tej pory zadne ziolko mnie jeszcze nie uczulilo) to bedzie lepiej. Nakupilam tez w PL kremy do cery naczynkowej. Kiedys Ziaja przyslala mi probki i spodobal mi sie krem regenerujacy do cery naczynkowej. Mialam 8 probek, wiec sie natestowalam i krem mi sie podobal, rozjasnial rumien i popekane naczynka. Teraz , gdy zakupilam cale opakowanie stwierdzam, ze to nie ten sam krem. Oczywiscie jest dosc nawilzajacy, w sam raz na noc, ale nic z rumieniem nie robi. Pewnie go za krotko uzywalam, ale ten z probek dzialal odrazu, a ten... Jak uzywalam w wiekszosci Hauschki (tzn. mleczko do demakijazu, krem do mycia, tonik, krem pod oczy i olejek regulujacy, a takze kuracje sensitiv), to naczynka byly blade. Czasami sie zastanawialam, czy aby napewno moja cera zrobila sie naczynkowa, czy tylko ja sobie to wmowilam? Doszlam do wniosku, ze w mojej lazience powinny w wiekszosci, zagoscic kosmetyki naturalne, jesli chodzi o pielegnacje twarzy. Juz czeka w szyfce krem do mycia od Doktorka, mleczko rozanke z naturalnej serii z dm-u(kupilam przed wakacjami , wiec trzeba zuzyc).Oczywiscie uzywam retinol, na dzien mam Flavo-C(jak je wykoncze zaczne robic juz slynne serum z wit. C w proszku) i filtry. Troche chemii nie zaszkodzi, ale w wiekszosci, to chyba bedzie lepsza inwestyja, jesli bede uzywac naturalnych produktow.
Jak wy myslicie? Z waszych postow wnioskuje, ze tez w wiekszosci przechodzicie lub chcecie dopiero przejsc na kosmetyki naturalne.
Moze powinnysmy zalozyc nowy watek:"Pielegnacja kosmetykami naturalnymi". Mogylbysmy sie tam wymieniac naszymi spostrzezeniami co do skutecznosci konkretnych kosmetykow, udzielac porad np przy cerze naczynkowej - czego uzywac zeby blo lepiej itp. hihihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-15, 21:33   #72
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

heh ja tez od jakiegos tygodnia przekopuje wizaz i makeupalley w poszukiwaniu opinii na temat hauschki,weledy i innych naturalnych kosmetykow,bo stwierdzilam ze na mnie zadne sklepowe nie dzialaja pozytywnie,chocby byly nie wiem jak dobre i postanowilam sprobowac natury.Zamowilam juz zestaw probkowy hauschki,teraz na jesieni robie sobie kuracje kwasowa z hauschka na zmiane,zadnych innych zeli do mycia,pianek,kremow i innych ******w,ktore tylko szkodza mojej cerze zamiast jej pomagac....tylko ze ta hauschka w stanach jest taaaaaka droga....aaaaaaa ja chce do niemiec!!!!!
a co to sa te retinoidy???
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 00:19   #73
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziewczyny germanki pomocy,bo sie zgubilam!!!!!
mam chrapke na troche kosmetykow z germanii,no i goolguje,googluje i nic nie moge znalezc...aaaaaaa!!!!! macie moze jakies namiary na niemieckie apteki,albo sklepy netowe,ktore maja ang wersje strony???? chodzi mi o kosmetyki hauschki,weledy la roche posay...pliiiiise pomocy bo juz i tak zaluje ze sie niemeickiego nigdy nie naumialam,svenja moze ty cos podpowiesz????
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 00:40   #74
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Angielskiej wersji strony aptecznej nie znalazlam niestety, wygrzebalam za to apteki, ktore wysylaja do USA, tylko trzeba wczesniej zapytac o doplate do wysylki.

http://www.apothekesander.de (wpisz po prostu po lewej stronie tam gdzie masz pole "Suche" Hauschka albo Weleda i pokaza sie produkty)
http://www.serviceapotheke24.de (to samo)
http://shop.mycare.de/ (tu wysylka kosztuje 21 euro)
http://www.apobee.de (24 euro za przesylke)
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 00:51   #75
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

[QUOTE=svenja]Angielskiej wersji strony aptecznej nie znalazlam niestety, wygrzebalam za to apteki, ktore wysylaja do USA, tylko trzeba wczesniej zapytac o doplate do wysylki.QUOTE]

svanja dzieki ci dobra kobito))))bede szperac i meczyc kumpele co szprecha o tlumaczenia,,,heheheh
a wogole to tak dla ciekawostki porownalam ceny w europie i tutaj....zbladlam!!!!
roznica w cenach wybranych przeze mnie kosmetykow,miedzy USA a Polska-40 USD,a miedzy USA a Germania,uwaga,,,,,bagate la 57 USD!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaa
dziewczyny z germanii nic tylko zaczac handelek.....
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 08:45   #76
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

sprobuj jeszcze na www.versandapo.de
ta apteka chyba nie wysyla poza EU ale jest wersja -> ENGLISH ...moze bedzie ci latwiej doczytac co do czego
pozdrawiam
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 14:40   #77
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

a nie chcialabys popatrzec sobie na ebayu? ja do tej pory to tylko 3 rzyczy kupilam w aptece po normalnej cenie, tzn. krem do rak, szampon do wlosow tlustych i moj nowy nabytek puder sypki. Tak normalnie Hauschke to ja kupuje na ebayu. Czesto kupuje w opcji Sofort kaufen(tup teraz), a i tak jest zawsze pare euro taniej. Np. jeden z moich sprzedwacow sprzedaje za 10,50€ mleczko do demakijazu, jak kupie pare rzeczy to koszty przesylki mam tylko raz. Jak za pierwszym razem kupowalam, to wyszlo tak ze olejek regulujacy dostalam za darmo. Jak sobie to obliczylam , bo kupilam trzy rzeczy, fakt to bylo u dwoch sprzedawcow, ale jak to obiliczylam ile to kosztuje w sklepie, to wyszlo ze olejek mialam za friko, wkoncu 15, czy 16€(niepamietam dokladniej ceny tego oeljku, ale cos kolo tego), to droga nie chodzi. Jesli dobrze pamietam jest 4 sprzedawcow na ebayu niemieckim co maja swoj sklep i dwoch chyba to sprzedawcy co maja apteke. U nich przewaznie kupuje w opcji kup teraz, a tak jak mam czas i ochote lub nikt inny danego produktu nie wystawia, to bituje. Niemicy jak to niemcy, wiekszosc z nich zna angielski, wiec mozesz sie poza aukcjia ugadac, jak nie rozumiesz co tam pisze. Moj chlop kiedys kupil cos z Malezji, a on ani rusz po angielsku. napisal sprzedwacy "sorry no english" i ten pisal tylko tak zdawkowo i wiesz , ze sie dogadali. Jak juz bylo ciezko, to moj biegl do sasiadki i ta mu wytlumaczyla o co ten sprzedwca sie pyta. Istny cark hihihi. Wiec jakbys do ladu nie doszla, to mozesz poza aukcia. Acha, ostatnio przegladalam produkty Hauschki i byl jakis przedawca co oferowal Hauschke zakupiona w Niemczech, ale on byl chyba z Anglii i raz widzialam kogos z USA. Jak kupisz wiecej produktow to powinno Ci sie oplacac, bo tylko jueden to pewnie przelew bedzie za drogi. Popatrz moze sie oplaca.http://search.stores.ebay.de/search/...p=0&srchdesc=y to jest moj sprzedwca
http://search.stores.ebay.de/search/...p=0&srchdesc=y poza tym kupuje tez u tego on nawet wlozyl mi probeczki innych kosmetykow
http://search.stores.ebay.de/search/...p=0&srchdesc=y to jest trzeci, ale u niego nie kupowalam
http://search.stores.ebay.de/search/...p=0&srchdesc=y a tu masz czwartego, to wszyscy co maja ebay shop sa jeszcze inni ale to juz prywatni. Tylko ten trzeci oferuje sie z wysylka na caly swiat, ale czasami i inni wysylaja jak sie z nimi ugadasz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 16:05   #78
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

moniczko z nieba mi spadlas))) dziekuje ogromniascie za info i linki,zaraz ide je przekopac dokladnie) Przyznam,ze o niemieckim ebayu nie myslalam,ale mnie przekonalas)) Bede chciala kupisc duuuuuzo produktow,chce wymienic prawie wszystkie kosmetyki pielegnacyjne,wiec wiadomo ze kazde euro sie liczy.Do tej pory dzieki svenji znalazlam jedna apteke i kupujac od nich zaoszczedze 90 USD!!! a skoro na ebayu mozna jeszcze taniej to na pewno sie skusze.Jedyne co mnie drazni w tych aptekach to przesylka za posrednictwem DHL ktora wynosi okolo 20 euro,ale taka juz moja natura,ze jak pomysle o takim wydatku na przesylke to wolalabym przeznaczyc ta kase na kosmetyk)) Mam nadzieje ze z Germankiem dogadam sie zeby przeslal zwykla poczta lotnicza))
dzieki kobitki za wszystkie linki))) ide kopac i zagadywac Germankow))

Moniczko powiedz prosze jak ten sypki puder Ci sie sprawuje???? bo ja tez sobie na niego zeby ostrze))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 16:41   #79
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Talking Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Puderek sprawuje sie ok. Jest transparentny. Jak na sypki puder to pojemnosc mala - 12g, ale co tam kiedys mialam Vipere i bylo 15g , a starczyl mi na ponad rok, wiec... nie jest tak zle. Pachnie tak ziolowo, jak to u Hauschki, ale ja lubie te zapachy, sa takie nienachalne i szybko wietrzeja. Puder posiada ten plastik z dziurkami. To bardzo lubie, bo ja przesypuje sobie przez te dziurki odrobine pudru na wieczko i stamtad dopiero nakladam pedzlem na bdzioba. Bylo tylko jedno ale, jak tak przechylilam pudelko z puderm, zeby sypnoc sobie troche na wieczko, to mi ten plastik wylecial i sie troche pudru wysypalo. Nie duzo, wiec straty jakiejs wielkiej nie ma i na dodatek puderek sprawia wrazenie wydajnego. Przykleilam sobie ten plastik z dziurkami klejam takim co to juz nie oderwiesz na stale hihihihi.
Ten drugi sprzedawca ma zawsze najwiecej rzeczy wystawionych i ja u niego najwiecej kupowalam kiedys(jak jeszcze bylam w ciazy). Teraz jak mi sie pokoncza te chemiczne kosmetyki to tez zamierzam kupic, bo nie musze sie targowac, zawsze taniej niz w sklepie, do tego dawal mi zawsze probki(raz dostalam olejek eteryczny z pomaranczy, zakupilam wtedy kuracje sensitiv ta 50 ampulek za jakies 33€ czyli jakies 10€ taniej niz w sklepie), nic sie do niego przyczepic nie moge, przesylka szybka zaraz po wplacie pieniazkow na konto. Ostatnio sobie myslalam, zeby juz tak ze 30€ zainwestowac i niech sobie stoja w polce jak pokoncze to co mam, ale jak mnie znam to pewnie bym te ´kosmetyki co uzywam odlozyla, a zajela sie Hauschka hihihi. Chodz , moze jednak sie skusze, bo my z mazem mamy 21 pazdziernika rocznice slubu, wiec akurat jak znalazl bylo by na prezent. Potrzebuje mleczko do demakijazu, tonik, moze ten tlusty balsamik pod slepka(zima idzie, wiec w sam raz) maseczke rozana mam w domu, krem do mycia i olejek regulujacy, a takze ta kuracje sensitiv i lavendowy plyn do kapieli tez mam. Balsamow do ciala mam maly zapasik , wiec to odpada. Hihihihi mam wymagania co?
Mam nadziej, ze sprzedwaca bedzie chetny na wysylke za ocean, a jak nie to popatrz na tego trzeciego, tam pisze Welt weit( caly swiat).
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-16, 16:54   #80
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Talking Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No i kupilam te trzy produkty, zaplace 33,80€ + koszty przesylki. Juz chlopa poinformowalam jaki moze mi prezent zrobic, a wlasciwie jaki mi zrobi, bo musi to zaplacic hihihi.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 18:06   #81
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
No i kupilam te trzy produkty, zaplace 33,80€ + koszty przesylki. Juz chlopa poinformowalam jaki moze mi prezent zrobic, a wlasciwie jaki mi zrobi, bo musi to zaplacic hihihi.
cholera no, czuje sie jak gluchoniema jak sie poruszam po tych niemieckich stronach))) Moniczko przejzalam te oferty ebayowe i rzeczywiscie sa atrakcyjne,ale zajzalam tez tu
http://www.apotheke34.de/index.php?a...pflege&rubrik4=
i potrzac na ceny (te na czerwono) sa troszke nizsze,ALE ja nie kapuje co to jest za symbol UVP* i co to znaczy (*Unverbindliche Preisempfehlung des Herstellers)
acha no i oczywiscie nie wiem jak tam jest z przesylka po germanii,ale moze sprawdz sobie ,moze ci sie przyda na przyszlosc))) o ile te czerwone seny sa aktualne

hehehe meza fajnie zalatwilas))moj by sie ucieszyl bo to oznaczaloby ze nie musi lazic po sklepach,zeby mi prezent kupic,bo on niecierpi chodzic po sklepach))
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-16, 18:31   #82
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

to UVP wychodzi na to ze to normalna cena, a te czerwone ceny to ceny teraz, bo maja jakos obnizke, ciekawe czy tak zawsze maja? Ceny zeczywiscie nizsze niz te na ebayu. Pewnie, jak znam zycie, to teraz takie obnizki, pewnie innym razem nie bedzie taniej. Nie mam pojecia , nigdy w tej aptece internetowej nie bylam. Ale dzieki za linka, zobacze na przyszlosc, czy tez beda miac takie promocje i obcykam ile koszty przesylki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-19, 23:42   #83
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Tanzanitku ile ty dajesz olejku na Twoje wlosy tak pi razy drzwi? Chyba troszke za duzo daje, ale wlosy rzeczywiscie sa jak nowe!

A to moja relacja z dzisiejszych spontanicznych zakupow. 20 euro odplynelo w niebyt i zmaterializowalo sie w postaci odzywki do wlosow blond Johna Friedy, kremu wygladzajacego (Traum-Finishing-Creme) oraz zelu peelingujacego z serii Bebe Young Care "Morning Energy" (Aufweckendes Waschpeeling ).
Odzywka jest bardzo fajna, szukalam czegos do splukiwania bo potem i tak aplikuje olejek Weledy, czasem odzywke w piance Joico, czy preparat na koncowki Bonacure. Ale zobaczymy, czy ladnie podkresli chlodny odcien balejazu zaaplikowanego mi miesiac temu (farba nadal gut, polecam, szukajcie salonow, gdzie stosuja Loreal Professionnel, swietne farby!).
Krem na wykonczenie juz gotowej fryzki jest fantastyczny. Juz wczesniej go podbieralam wspollokatorce raz czy dwa razy i czekal mnie szczekoopad za kazdym razem. Mala kropelke nalezy rozetrzec w lapach i nalozyc na konce wlosow i grzywke. Pieknie podkresla pasma i swietnie wygladza. Jak dla mnie to najlepszy produkt Johna Friedy.
No i zel peelingujacy Bebe. Jest swietny, drobinki spore, ale nie podrazniaja, zel pieknie pachnie cytrusowo, jest w zoltym kolorze i ma za zadanie ozywic i obudzic delikwenta rano. Ja tam wole chlust zimnej wody w twarz, ale peeling moim zdaniem jest swietny. Zreszta, nie pierwszy raz jestem wniebowzieta z powodu Bebe - mam niebieski zel do demakijazu i ogolnie myjacy, do twarzy, jest superlagodny, makijaz powiek schodzi grzecznie, skora pozostaje miekka.

No, to tyle. Aha, szukalam olejku rozanego Weledy, ale widzialam tylko migdalowy (nie odwazylam sie, ktoras uzywala?), oprocz tego widzialam tez kapsulki z olejkiem rozanym, a ja chce w buteleczce. No nic, jutro moze jakas apteke zaatakuje
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 07:58   #84
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Aha, szukalam olejku rozanego Weledy, ale widzialam tylko migdalowy (nie odwazylam sie, ktoras uzywala?), oprocz tego widzialam tez kapsulki z olejkiem rozanym, a ja chce w buteleczce.
Uzywam migdalowy juz jakis czas i sobie chwale bardzo przyjemny w uzyciu

a tym olejkiem do wlosow to kusicie....
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 13:22   #85
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja daje doslownie kropelke. Troszke wiecej to ju za duzo.
Ta kropelke rozsmarowuje na dloniach i staram sie wcierac w okolo 1 cm koncowek (niestety czasem mi wyjdzie i 5cm i to juz powoduje troche strakowanie).
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 16:33   #86
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

A u mnie w miéscie kosmetyki od Weledy 20% taniej ,nie wiem czy wszystkie,bo juz nie mialam czasu wchodzic dosrodka...
Ja jeszcze nie mialam nic z tej firmy,ale jak sie tak tu nimi zachwycacie,to chyba warto jutro jechac do centrum i zobyczyc co tam maja,hm?Jedna z wizazanek pisala cos o olejku na celulit,dobry?Poradzcie co kupic...

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-20, 17:30   #87
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

ja mam pytanko.
Znalalam na allegro antyperspirant firmy balea,
oczywiscie opis jest swietny, ze wyjatkowo skuteczny itd itp.
ja mam problem teraz bo zaczal sie sezon grzewczy a moj organizm zle na niego reaguje-nadmierna potliwoscia wlasnie.
moze mi ktos cos na temat tej fimry powiedziec?
awia jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 00:43   #88
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez awia
ja mam pytanko.
Znalalam na allegro antyperspirant firmy balea,
oczywiscie opis jest swietny, ze wyjatkowo skuteczny itd itp.
ja mam problem teraz bo zaczal sie sezon grzewczy a moj organizm zle na niego reaguje-nadmierna potliwoscia wlasnie.
moze mi ktos cos na temat tej fimry powiedziec?
Na potliwosc najlepszy antidral albo etiaxil Balea to zwykly antyperspirant typu rexona, czyli srednio skuteczny, jesli naprawde masz problem z potem. Takze polecam jeden z dwoch, ktore wymienilam, dostaniesz je w aptece
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 01:40   #89
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
A u mnie w miéscie kosmetyki od Weledy 20% taniej ,nie wiem czy wszystkie,bo juz nie mialam czasu wchodzic dosrodka...
Ja jeszcze nie mialam nic z tej firmy,ale jak sie tak tu nimi zachwycacie,to chyba warto jutro jechac do centrum i zobyczyc co tam maja,hm?Jedna z wizazanek pisala cos o olejku na celulit,dobry?Poradzcie co kupic...

Pozdrawiam
Maju, ja mysle, ze warto Narazie mam krem irysowy na noc i jest bardzo fajny, dzis dokupilam (ech) olejek migdalowy do twarzy i zaaraz bede aplikowac. Jesli chodzi o olejek do ciala, to znam fajny na rozstepy - Frei Öl, tylko trzeba systematycznie aplikowac i wtedy potrafi zdzialac wiele! Moze poczytaj sobie opinie na www.ciao.de, tam jest pare produktow Weledy. A i na KWC trzeba bedzie zaszalec, ale to jak juz potestuje troche
Wdepnij sobie tez na ich stronke firmowa i dobierz sobie jakis produkt odpowiednio do Twojej cery, maja tego mnostwo
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 10:49   #90
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Maju, ja mysle, ze warto Narazie mam krem irysowy na noc i jest bardzo fajny, dzis dokupilam (ech) olejek migdalowy do twarzy i zaaraz bede aplikowac. Jesli chodzi o olejek do ciala, to znam fajny na rozstepy - Frei Öl, tylko trzeba systematycznie aplikowac i wtedy potrafi zdzialac wiele! Moze poczytaj sobie opinie na www.ciao.de, tam jest pare produktow Weledy. A i na KWC trzeba bedzie zaszalec, ale to jak juz potestuje troche
Wdepnij sobie tez na ich stronke firmowa i dobierz sobie jakis produkt odpowiednio do Twojej cery, maja tego mnostwo
Przestudiowalam wszystko i teraz na zakupy
Dzieki Svenja

P.S.Znalazlam na tej stronie www.ciao.de inna z rabatami Weledy 20%i Dr.Hauschka 25% - www.vitalversand.de (jakby kogos interesowalo)

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.