Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-21, 13:23   #91
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

svenju-ja niestetey nie zamierzam sie katowac antidralem ani etiaksilem.
powoduja u mnie niesamowity swiad nie do powstrzyamnia a wydrapane rany i dziury w pachach nie wygladaja ciekawie

na razie przerzucilam sie na reksone w sztyfcie i jest poprawa o 50%, takze olewam apteczne, proboje kosmetyczne.
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 13:48   #92
Suarti
Zadomowienie
 
Avatar Suarti
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 189
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ostatnio stosuje dusch das 24h Roll-on i uwazam ze jest bardzo dobry.
Suarti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 19:37   #93
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Wink Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No, to tyle. Aha, szukalam olejku rozanego Weledy, ale widzialam tylko migdalowy (nie odwazylam sie, ktoras uzywala?), oprocz tego widzialam tez kapsulki z olejkiem rozanym, a ja chce w buteleczce. No nic, jutro moze jakas apteke zaatakuje [/QUOTE]


A to Weleda ma ojelej rozany w buteleczce? Nigdy nie widzialam, ja mialam ten w kapsulkach. Moze sprobuj. 30 kapsulek cena cos kolo 15€ (zalezy gdzie) mi sie wydaje w sam raz. Albo sprobuj ten z dm-u od Alvera czy jak sie ta firma nazywa. Jest tani jak barszcz. Zakup 30-tu kapsulek wyjdzie taniej niz Weledy, a do tego ma lepszy sklad. Tak mnie poinformowala nasza nieoceniona Monika_T. Wyciag ma byc z lepszej jakosciow rozy i zawiera do tego wit. C i E. Uzylam jak do tej pory tylko jedna kapsulke i wydaje sie on byc taki sam w uzyciu jak Weleda tylko zapach inny.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 21:27   #94
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Wlasnie stosuje od dwoch dni ten olejek migdalowy,minusem jest butelka zdecydowanie za wiele tego olejku wylewa sie ...Olejek jest tlusty i pachnie jak aromat do ciasta na razie spisuje sie calkiem dobrze,ale to jeszcze za krotko.Z WEledy znam jedynie olejke rozany w kapsulkach,swego czasu stosowalam i bylam zachwycona,moja mama miala z kolei podraznienie skory takze mysle ,ze to roznie bywa...pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-21, 22:45   #95
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
A to Weleda ma ojelej rozany w buteleczce? Nigdy nie widzialam, ja mialam ten w kapsulkach. Moze sprobuj. 30 kapsulek cena cos kolo 15€ (zalezy gdzie) mi sie wydaje w sam raz. Albo sprobuj ten z dm-u od Alvera czy jak sie ta firma nazywa. Jest tani jak barszcz. Zakup 30-tu kapsulek wyjdzie taniej niz Weledy, a do tego ma lepszy sklad. Tak mnie poinformowala nasza nieoceniona Monika_T. Wyciag ma byc z lepszej jakosciow rozy i zawiera do tego wit. C i E. Uzylam jak do tej pory tylko jedna kapsulke i wydaje sie on byc taki sam w uzyciu jak Weleda tylko zapach inny.
Oj, Monia, dzieki wielkie za cynk!! Wlasnie obczailam, ze olejku rozanego w butelce Weleda nie ma i nie wiem skad mi sie wzial w glowie Masz na mysli firme Alverde? Noo, to musze zerknac do dm, super
A migdalowy jest swietny, niczym sie nie rozni od Clarinsa (poza cena i zapachem), a rano buzke mam znacznie lepiej nawilzona niz po Clarinsie wlasnie
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-22, 17:26   #96
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

no, Alverde hihihi, ja ciagle zapominam jak sie ona nazywa, za to rossmannowskiej Alttery nie pomyle hihihi. Ale olejek rozany w dm jest dla mnie taki sam jak ten od Weleda tylko zapach inny. Na dluzsza mete nic wiecej nie powiem, bo uzylam tylko jedna kapsulke, bo wczesniej mialam Welede. Ale tak sobie mysle, ze te witaminki moga spowodowac, ze olejek przy dluzszym uzywaniu moze okazac sie lepszy. No i jak powrownamy cene...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 12:01   #97
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

W jakich sklepach szukac firmy Essence,przegladalam strone internetowa i az mi slinka pociekla na pare produktowna Allegro tez jest pare rzeczy a zaprzyjazniona Wizazanka obiecala poszukac jak bedzie na terenie Niemiec tylko gdzie ja skierowac?w jakich sieciach handlowych?Bede wdzieczna za kazde info
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-23, 12:48   #98
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
W jakich sklepach szukac firmy Essence,przegladalam strone internetowa i az mi slinka pociekla na pare produktowna Allegro tez jest pare rzeczy a zaprzyjazniona Wizazanka obiecala poszukac jak bedzie na terenie Niemiec tylko gdzie ja skierowac?w jakich sieciach handlowych?Bede wdzieczna za kazde info
Essence to zdaje sie kolorowka, ktora mozna dostac w kazdej Drogerie Markt (dm), ale jak cos, to niech mnie dziewczyny poprawia
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 15:22   #99
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Essence to zdaje sie kolorowka, ktora mozna dostac w kazdej Drogerie Markt (dm), ale jak cos, to niech mnie dziewczyny poprawia
Tak,tak w dm ja dostaniesz na pewno,ale moim zdaniem jaka cena taka jakosc.Mialam kiedys blyszczyk od Essence i byl beznadziejny,no ale moze inne kosmetyki sa lepsze...

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-23, 15:40   #100
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Tak,tak w dm ja dostaniesz na pewno,ale moim zdaniem jaka cena taka jakosc.Mialam kiedys blyszczyk od Essence i byl beznadziejny,no ale moze inne kosmetyki sa lepsze...

Pozdrawiam

Glownie chodzi o zestaw korektorowi dzieki za podpowiedz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 14:54   #101
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Essence moze nie jest najwyzszych lotow ale za ta cene mona sobie poszalec z kolorkami. ja mam cien, jestem bardzo zadowolona i blyszczyk ktory tez nie jest az tak zly
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 15:04   #102
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Tanzanitku,a jak sie sprawuje olejek na celulit od Weledy?
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 17:13   #103
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jeszcze nie dokonczylam kuracji ale jestem juz blisko konca. Wiec...ladnie napina i wygladza skore, mam wrazenie ze tez pielegnuje ale czy celulit sie zmniejszyl?? Nie wiem? W sumie nie mialam jeszcze az tak duzego wiec moze efekty nie sa spektakularne. Mozna sobie kupic na robe bo na pewno nie jest to pieniadz wyrzucony w bloto.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 17:22   #104
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Jeszcze nie dokonczylam kuracji ale jestem juz blisko konca. Wiec...ladnie napina i wygladza skore, mam wrazenie ze tez pielegnuje ale czy celulit sie zmniejszyl?? Nie wiem? W sumie nie mialam jeszcze az tak duzego wiec moze efekty nie sa spektakularne. Mozna sobie kupic na robe bo na pewno nie jest to pieniadz wyrzucony w bloto.
Sprobuje,tym bardziej,ze dzisiaj przeczytalam,ze w tescie dostal sehr gut,wiec moze zdziala jakies cuda
Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 17:39   #105
elon
Przyczajenie
 
Avatar elon
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 25
GG do elon
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jezeli chodzi o firme Essence to musze powiedziec , ze jestem mile zaskoczona.
Kupilam przed paroma dniami tusz do rzes i naprawde mi sie podoba .Wczesniej uzywalam juz od lat YSL i z ciekawosci kupilam jakis tanszy zeby sprobowac i rzeczywiscie ,przynajmniej dla mnie jest on super ,wiec jak narazie bede uzywala ten.

Hexxana jezeli chodzi Ci o ten zestaw korektorow to tez slyszalam ze sa dobre( od
mojej kolezanki kosmetyczki ktora je kupila) Ale wiadomo ,to co pasuje jednej osobie nie musi wszystkim.

pozdrawiam
elon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 17:46   #106
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez elon
Jezeli chodzi o firme Essence to musze powiedziec , ze jestem mile zaskoczona.
Kupilam przed paroma dniami tusz do rzes i naprawde mi sie podoba .Wczesniej uzywalam juz od lat YSL i z ciekawosci kupilam jakis tanszy zeby sprobowac i rzeczywiscie ,przynajmniej dla mnie jest on super ,wiec jak narazie bede uzywala ten.

Hexxana jezeli chodzi Ci o ten zestaw korektorow to tez slyszalam ze sa dobre( od
mojej kolezanki kosmetyczki ktora je kupila) Ale wiadomo ,to co pasuje jednej osobie nie musi wszystkim.
Hm,to moze ja trafilam na jakis felerny blyszczyk i niepotrzebnie sie zrazilam do tej firmy...Przy nastepnej wizycie w dm popatrze co tam ciekawego maja,skoro mowicie ,ze dobre...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 19:58   #107
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez elon
Jezeli chodzi o firme Essence to musze powiedziec , ze jestem mile zaskoczona.
Kupilam przed paroma dniami tusz do rzes i naprawde mi sie podoba .Wczesniej uzywalam juz od lat YSL i z ciekawosci kupilam jakis tanszy zeby sprobowac i rzeczywiscie ,przynajmniej dla mnie jest on super ,wiec jak narazie bede uzywala ten.

Hexxana jezeli chodzi Ci o ten zestaw korektorow to tez slyszalam ze sa dobre( od
mojej kolezanki kosmetyczki ktora je kupila) Ale wiadomo ,to co pasuje jednej osobie nie musi wszystkim.

pozdrawiam

Dziekuje za info,mysle ze pomocne dla zainteresowanych
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 20:13   #108
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

To ja się jeszcze wtrącę do dyskusju korektorowo-essence'owej Ile ten potrójny korektor mniej więcej kosztuje?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-24, 20:41   #109
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MagJa
To ja się jeszcze wtrącę do dyskusju korektorowo-essence'owej Ile ten potrójny korektor mniej więcej kosztuje?
1,95 euro
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-25, 12:46   #110
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez konwaliowa
1,95 euro

Hehe i ta cena jest git... Nie ma co marudzic. Ja tez sobie go kupie
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 18:36   #111
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

i znow was prosze o pomoc kobity germanki wic bede zmawiala kosmetyki z niemieckiej apteki internetowej.Na pytanie o przesylke odpisali mi,ze moga przeslac zwykla paczka do 2kg-18EUR,albo lotnicza z ubezpieczeniem do 5 kg-60EUR,kurcze ta druga wersja cos mi sie wydaje podejrzana bo to wychodzi duzo drozej niz przesylka z polski,no i jestem w kropce dziewczyny.Doradzcie pliiiiiis czy ryzykowac zwykla poczta?? macie doswiadczenia z takimi przesylkami???? czy w niemczech poczta jest raczej uczciwa???? bardzo prosze o jakies info
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 18:48   #112
konwaliowa
Raczkowanie
 
Avatar konwaliowa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 102
Wyślij wiadomość przez MSN do konwaliowa
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

hmmm... ja do tej pory wysylalam zwykle paczki - na terenie niemiec - i jak do tej pory zawsze dochodzily...
konwaliowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 19:03   #113
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez konwaliowa
1,95 euro
Wielkie dzięki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 19:32   #114
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dla mnie to oni cos kreca. Przeciez zwykla paczke tez idzie ubezpieczyc. Ogolem niemiecka poczta jest ok, tylko gorzej z polska. Ja mojej mamie rok temu wyslalam paczke na poczatku grudnia i do dzis jej nie ma. Do granicy mieslismy nad nia kontrole, ale juz na terenie Pl nie, czyli zginela w PL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 19:58   #115
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
Dla mnie to oni cos kreca. Przeciez zwykla paczke tez idzie ubezpieczyc. Ogolem niemiecka poczta jest ok, tylko gorzej z polska. Ja mojej mamie rok temu wyslalam paczke na poczatku grudnia i do dzis jej nie ma. Do granicy mieslismy nad nia kontrole, ale juz na terenie Pl nie, czyli zginela w PL.

tez wlasnie slyszalam historie z poczta polska....
ta druga opcja baaaardzo wydaje mi sie podejrzana,a wrecz niemozliwa,no chyba ze to jakas przesylka kurierska,ale wtedy tez powinno byc w granicach 25 EUR,chyba sie niemiaszki rabneli w mailu....
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:08   #116
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sunapee, ja na Twoim miejscu wybralabym paczke bez ubezpieczenia. Mam tylko pozytywne doswiadczenia z niemiecka poczta, a i do USA pare razy wysylalam paczki bez zadnych problemow.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:11   #117
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Sunapee, ja na Twoim miejscu wybralabym paczke bez ubezpieczenia. Mam tylko pozytywne doswiadczenia z niemiecka poczta, a i do USA pare razy wysylalam paczki bez zadnych problemow.
dzieki kochana svenjo....ale wlasnie wymieklam,no nie daje rady z poruszaniem sie po omacku, po dodaniu kilku rzeczy do koszyka,przechodze do check out,a tam kurde jakies dodatkowe 30 EUR ale za co????
dziewczyny chyba bez was nie dam rady, czy ktoras z Was zgodzilaby sie mi troche pomoc?
dziewczyny co to jest????? enthaltene MwSt.http://www.apotheke34.de/pics/leer.gif7.37 http://www.apotheke34.de/pics/euro.gifhttp://www.apotheke34.de/pics/leer.gifhttp://www.apotheke34.de/pics/leer.gif

jakis podatek czy co????
przesylka po germanii niby ma byc darmowa...
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:29   #118
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziewczyny a to co moze znaczyc???
Versandkosten bei
Lieferung nach RegionKreditkarte)
czy to jakas op;ata manipulacyjna jest?????
pliiiiiis pomozcie bo ja juz pol dnia na to stracilam i zielenieje ze zlosci..
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:34   #119
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

kochana daj jeszcze raz tego linka bo u mnie sie nic nie otwiera.
Ale to Ty mi poslalas ostatnio ta apteke 34 i tam sa ceny bez podatku MwSt. to podatek niemiecki tak sie pisze jego skrot. Ja tez bylam zdziwiona. zamowilam sobie tusz od Hauschka i pomadke tez z tej samej firmy, ale mimo to wychodzi taniej u nich.
Pytalam sie meza czy te paczki takie drogie sa bo 60€ to przesada dla mnie. Moj maz pracuje na poczcie i ma caly dzien do czynienia z paczkami. Dorecza je do klientow. Powiedzial, ze to normylna cena na paczke lotnicza do 5 kg. Wywalilam galy na wierzch. 60€ za 5kg paczki. A ta zwykla to tez cena jest ok, 18€ za 2 kg. Powiedzial ze wszystko sie zgadza. Jedyna roznica to taka ze ta lotnicza przyjdzie szybciej, a taka droga to paliwo samolotowe jest drogie i oni sobie to wliczaja.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:36   #120
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

tam jak czytalam jakie koszty przesylki to pisalo ze to zalezy od regionu. W ich regionie jest darmowo jesli dobrze pamietam, a poza tym to juz zalezy jak daleko jest od ich miasta.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.