Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-10-27, 20:43   #121
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dzieki monika)) a mozesz mi jeszcze powiedziec co to jest?
Versandkosten bei
Lieferung nach RegionKreditkarte)
bo mi sie to automatycznie dodaje jak wybiore region "nord amerika"
cholera oni mi w mailu napisali,zebym sama w momencie platnosci zdecydowala jaka metode przesylki chce,ale to 32 EUR dodaje mi sie automatycznie
a mozesz jeszcze zapytac meza czy to 5 kg to jest najnizszy prog czy za paczke do 2 kg zaplace mnije?
dzieki serdeczne
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:44   #122
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

wlasnie przeczytalam jako to u nich bylo i do 30€ w ich regionie koszyt przesylki sa gratis i w innych regionach tez, ponizej trzeba zaplacic 3,90€ i ja tyle placilam. Koszty przesylki do innych krajow europy to do 5 kg -24€, a do 2 kg - 16,50€. Wiec cos mi tu nie gra. No chyba ze ty chcesz, zeby Ci ta paczke przeslali do USA?, to maz powiedzial, ze ceny takie sa. W tej aptece przeczytalam tez ze do innych krajow , koszty przesylki tylko za uzgodnieniem co i jak? Wiec mysle ze cI chodzi o paczke do USA, a nie do PL.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:48   #123
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sunapee sprawdz jeszcze jakie sa przepisy celne w USA na paczki z EU bo jak ci przywala clo, podatek i oplate manipulacyjna to wyjdziesz na tym ...ehemmm.... Bez cla jest tylko do jakiejs tam sumy i to calkiem nieduzej.
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:51   #124
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
wlasnie przeczytalam jako to u nich bylo i do 30€ w ich regionie koszyt przesylki sa gratis i w innych regionach tez, ponizej trzeba zaplacic 3,90€ i ja tyle placilam. Koszty przesylki do innych krajow europy to do 5 kg -24€, a do 2 kg - 16,50€. Wiec cos mi tu nie gra. No chyba ze ty chcesz, zeby Ci ta paczke przeslali do USA?, to maz powiedzial, ze ceny takie sa. W tej aptece przeczytalam tez ze do innych krajow , koszty przesylki tylko za uzgodnieniem co i jak? Wiec mysle ze cI chodzi o paczke do USA, a nie do PL.



sorki monika zamieszalam,chodzi mi o przesylke do USA tylko nie kapuje zupelnie co to jest to kreditkarte cos tam i dodawane 30 EUR
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:53   #125
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez tanzanit
Sunapee sprawdz jeszcze jakie sa przepisy celne w USA na paczki z EU bo jak ci przywala clo, podatek i oplate manipulacyjna to wyjdziesz na tym ...ehemmm.... Bez cla jest tylko do jakiejs tam sumy i to calkiem nieduzej.

tez sie nad tym zastanawialam,ale maz mi podpowiada ze tak do 100 USD powinno przejsc,,,,ech zaraz mnie szlag trafi,chyba jednak na ebay niemiecki sie przerzuce,moze tam sie po ludzku dogadam bo ta apteka mnie "lekko wkurza"...heh
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 20:55   #126
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

maz mowi, ze mniej nie bedzie, bo to jest zagranica. Maz tez mi wlasnie powiedzial, ze jak my mamy do PL wyslac konkretna paczke to nam sie to nie oplaca, lepiej wyslac przez prywatna firme, bo oni biore mniej, poczta jest droga, a oni wysylaja przez DHL, czyli przez poczte, ktora to od ponad dwoch lat jest prywatyzowana i nosi teraz nazwe DHL. Czyli jak w Pl tanio nie jest.
A ten Versandkosten to mysle ze chodzi o to ze musisz przez karte zaplacic. Ale wiesz jak ja u nich zamawialam, to tam sa obcje mozesz sobie wybrac, ale oczywiscie trzeba odrazu zaplacic, bo ja chcialam najpierw przyjdzie i pocztowcowi zaplace, ale okazalo sie ze nie, albo przez karte, albo przez konto i ja wybralam ta druga obcje, bo niechcialam podawac nr. karty, wiec na koncu podali mi dane ich banku , nr. konta i ja wyslalam pieniazki, a te 32 € jesli tam pisze MwST to jest podatek. Bez podatku nie da rady kupic, ale to i tak taniej niz po tych cenach producenta
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:00   #127
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

wlasnie maz mi jeszcze powiedzial, ze jak juz zamawiasz to zamow tak zeby te 2 czy 5 kg bylo, to jak cos zamowisz co bedzie wazyc np. 1 kg to i tak zaplacisz jak za 2 czy 5 kg, to zalezy jaka ci paczke wysla. Ale ceny przesylki takie sa. Niestety poczta droga jak cholercia.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-27, 21:01   #128
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
maz mowi, ze mniej nie bedzie, bo to jest zagranica. Maz tez mi wlasnie powiedzial, ze jak my mamy do PL wyslac konkretna paczke to nam sie to nie oplaca, lepiej wyslac przez prywatna firme, bo oni biore mniej, poczta jest droga, a oni wysylaja przez DHL, czyli przez poczte, ktora to od ponad dwoch lat jest prywatyzowana i nosi teraz nazwe DHL. Czyli jak w Pl tanio nie jest.
A ten Versandkosten to mysle ze chodzi o to ze musisz przez karte zaplacic. Ale wiesz jak ja u nich zamawialam, to tam sa obcje mozesz sobie wybrac, ale oczywiscie trzeba odrazu zaplacic, bo ja chcialam najpierw przyjdzie i pocztowcowi zaplace, ale okazalo sie ze nie, albo przez karte, albo przez konto i ja wybralam ta druga obcje, bo niechcialam podawac nr. karty, wiec na koncu podali mi dane ich banku , nr. konta i ja wyslalam pieniazki, a te 32 € jesli tam pisze MwST to jest podatek. Bez podatku nie da rady kupic, ale to i tak taniej niz po tych cenach producenta

dzieki monika ogromniaste teraz to juz wogole jestem w kropce,
dziewczyny a moze ktoras ma nadmiar wolnego czasu i chcialaby ze mna pokombinowac????
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-27, 21:03   #129
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba
wlasnie maz mi jeszcze powiedzial, ze jak juz zamawiasz to zamow tak zeby te 2 czy 5 kg bylo, to jak cos zamowisz co bedzie wazyc np. 1 kg to i tak zaplacisz jak za 2 czy 5 kg, to zalezy jaka ci paczke wysla. Ale ceny przesylki takie sa. Niestety poczta droga jak cholercia.
heh wiem wiem ze drogo....w moim przypadku nawet jak zaplace 20 EUR za przesylke to i tak mi sie oplaca,tylko to 32 oplaty manipulacynej nie chce placic...dzieki monika i pozdrow meza
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 17:22   #130
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

dziewuszki mam pytanie- znacie moze adres stron internetowych essence i p2?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 22:20   #131
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez guia
dziewuszki mam pytanie- znacie moze adres stron internetowych essence i p2?

http://www.essence-cosmetics.com/pro...2005/home.html

a p2 nie szukalam jeszcze,ale moze przez Google sprobowac?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-31, 22:31   #132
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
http://www.essence-cosmetics.com/pro...2005/home.html

a p2 nie szukalam jeszcze,ale moze przez Google sprobowac?
wiem, wiem google nie gryzie ale cos mi zadna wyszukiwarka nie chodzila dzisiaj, a na gwalt potrzebowalam stron (siostra z niemiec robi paczuszke dla mnie) dziekuje bardzo
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 22:50   #133
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez guia
wiem, wiem google nie gryzie ale cos mi zadna wyszukiwarka nie chodzila dzisiaj, a na gwalt potrzebowalam stron (siostra z niemiec robi paczuszke dla mnie) dziekuje bardzo

Nie chodzi mi,ze wyszukiwarka nie gryzie.....zreszta mialam kiedys problem ze znalezieniem Essence a strony p2 nie znalazlam,sporo roznych opisow ich kosmetykow itp ale....niestety nie mam zadnego linka zeby podac.
A powiedz co za paczuszka Cie czeka?narobilam sobie ochoty na te firme Essence bo p2 znam i czasami mam dostep do niej u siebie w miescie,bo jest kobietka ktora czasem bywa w Niemczech
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 23:05   #134
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Nie chodzi mi,ze wyszukiwarka nie gryzie.....zreszta mialam kiedys problem ze znalezieniem Essence a strony p2 nie znalazlam,sporo roznych opisow ich kosmetykow itp ale....niestety nie mam zadnego linka zeby podac.
A powiedz co za paczuszka Cie czeka?narobilam sobie ochoty na te firme Essence bo p2 znam i czasami mam dostep do niej u siebie w miescie,bo jest kobietka ktora czasem bywa w Niemczech
co jakis czas, kiedy siostrze koncza sie leki i niektore kosmetyki, prosi mnie zebym wyslala jej to i tamto, a w zamian mam napisac, co ja chce no wiec powertowalam sobie troche forum i sie nazbieralo kilka rzeczy koniecznie kremik z irysem weledy i troche z kolorowki wlasnie essence i p2, bo tanie, a z tego co do tej pory mialam, takze dobre jakosciowo
i wlasnie znalazlam taki gadzet jak India Loose Kajal Powder z Inspiration Of India Essence.. zastanawiam sie czy faktycznie przypomina cos normalny kohl. Tzn wiem, ze zadnego rozjasnienia bialka nie bedzie, ale moze chociaz trwalosc?
i jeszcze ten potrojny korektor, ktory podpatrzylam u Konwaliowej i czarny cien opalizujacy.. i cien sypki.. To sie siostrzyczka nalata po sklepach

a swoja droga strona p2- http://www.p2.com/category/3/index.html tylko czemu ja nie znam niemieckiego?
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-10-31, 23:15   #135
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez guia
co jakis czas, kiedy siostrze koncza sie leki i niektore kosmetyki, prosi mnie zebym wyslala jej to i tamto, a w zamian mam napisac, co ja chce no wiec powertowalam sobie troche forum i sie nazbieralo kilka rzeczy koniecznie kremik z irysem weledy i troche z kolorowki wlasnie essence i p2, bo tanie, a z tego co do tej pory mialam, takze dobre jakosciowo
i wlasnie znalazlam taki gadzet jak India Loose Kajal Powder z Inspiration Of India Essence.. zastanawiam sie czy faktycznie przypomina cos normalny kohl. Tzn wiem, ze zadnego rozjasnienia bialka nie bedzie, ale moze chociaz trwalosc?
i jeszcze ten potrojny korektor, ktory podpatrzylam u Konwaliowej i czarny cien opalizujacy.. i cien sypki.. To sie siostrzyczka nalata po sklepach

a swoja droga strona p2- http://www.p2.com/category/3/index.html tylko czemu ja nie znam niemieckiego?
Dziekujeza link
a swoja droga tez niestety nie znam niemieckiego
Ten korektor tez mnie ciekawi ale narazie nabylam z Avonu zielen+bez i jestem zadowolona,kohla mialam i....niestety ja sie nie nadaje z moimi wrazliwymi oczami do takich zabiegow,chociaz efekt jest superprzyznam sie,ze tez myslalam o tym,o ktorym Ty piszesz jednak....jak narazie wystarczy mi eksperymentow na moich oczach
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 00:30   #136
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Dziekujeza link
a swoja droga tez niestety nie znam niemieckiego
Ten korektor tez mnie ciekawi ale narazie nabylam z Avonu zielen+bez i jestem zadowolona,kohla mialam i....niestety ja sie nie nadaje z moimi wrazliwymi oczami do takich zabiegow,chociaz efekt jest superprzyznam sie,ze tez myslalam o tym,o ktorym Ty piszesz jednak....jak narazie wystarczy mi eksperymentow na moich oczach
tez sie zastanawialam nad korektorem z avonu, jednak cos mi nigdy ich korektory nie pasowaly ale skoro mowisz, ze ten niezly.. A dobrze kryje? i jaki jest odcien tego bezu? w katalogu jest napisane, ze ciemny, a ja bym sie ku jasnemu sklaniala no i czy ten aplikator, ktory zalaczaja jest znosny, czy nakladasz korektor czym innym? ehh ile pytan
juz Cie nie zameczam

(czemu na stronie p2 jest tylko opis kolorowki i po jednym zdjeciu, a nie ma odcieni?! grrrr)
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 00:52   #137
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez guia
tez sie zastanawialam nad korektorem z avonu, jednak cos mi nigdy ich korektory nie pasowaly ale skoro mowisz, ze ten niezly.. A dobrze kryje? i jaki jest odcien tego bezu? w katalogu jest napisane, ze ciemny, a ja bym sie ku jasnemu sklaniala no i czy ten aplikator, ktory zalaczaja jest znosny, czy nakladasz korektor czym innym? ehh ile pytan
juz Cie nie zameczam

(czemu na stronie p2 jest tylko opis kolorowki i po jednym zdjeciu, a nie ma odcieni?! grrrr)
Tez zauwazylam,ze brak palety kolorow
Korektory z Avonu mam wlasnie ten bez z zieleniapodoba mi sie konsystencja,ladnie sie rozprowadzaja,nie sa tluste co wazne,kolor bez wg mnie jest jasny,postaram sie zrobic jutro fotke to zobaczysz sobie-katalog jak zwykle przeklamuje kolory...wrrrr
aplikator to taka pacynka pomocniczaja zawsze korektor nakladam opuszkami palcowtak jest mi wygodniej przede wszystkim i widze,ze jest rowno rozprowadzone.
Jak na produkt Avonu dobrze kryja,bez glownie zaczelam uzywac pod oczy a zielony ladnie ukrywa niespodzianki;ogolnie jestem zadowolona i nie zaluje zakupu,poza tym i tak kupilam je po cenie konsultantki wiec uwazam,ze udany zakup za male pieniadze
Nie mam bardzo problematycznej cery ale pojawia sie od czasu do czasu cos,co trzeba ukryci akurat dobrze sie przy tym spisuja,wiec jezeli nie cierpisz na powazniejsze problemy z cera to polecam

A pytan nigdy za wielekto pyta nie bladzi
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 18:56   #138
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Tez zauwazylam,ze brak palety kolorow
Korektory z Avonu mam wlasnie ten bez z zieleniapodoba mi sie konsystencja,ladnie sie rozprowadzaja,nie sa tluste co wazne,kolor bez wg mnie jest jasny,postaram sie zrobic jutro fotke to zobaczysz sobie-katalog jak zwykle przeklamuje kolory...wrrrr
aplikator to taka pacynka pomocniczaja zawsze korektor nakladam opuszkami palcowtak jest mi wygodniej przede wszystkim i widze,ze jest rowno rozprowadzone.
Jak na produkt Avonu dobrze kryja,bez glownie zaczelam uzywac pod oczy a zielony ladnie ukrywa niespodzianki;ogolnie jestem zadowolona i nie zaluje zakupu,poza tym i tak kupilam je po cenie konsultantki wiec uwazam,ze udany zakup za male pieniadze
Nie mam bardzo problematycznej cery ale pojawia sie od czasu do czasu cos,co trzeba ukryci akurat dobrze sie przy tym spisuja,wiec jezeli nie cierpisz na powazniejsze problemy z cera to polecam

A pytan nigdy za wielekto pyta nie bladzi
dziekuje niezmiernie zamowie, najwyzej bedzie na Ciebie
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:10   #139
Ametrin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 51
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ja wroce jeszcze na krotko do kosmetykow Balea z drogerii Budnikowsy. Niedawno Öko-Test testowal "tanie" kosmetyki ( ta gazeta testuje produkty pod wzgledem skladu chemicznego, czyli czy kosmetyk jest kosnerwowany np formalina), miedzy innymi firmowe linie, czyli Balea, Isana (Rossmann)... i to wlasnie produkty Balea mialy najlepsze oceny. Uzywam wiele rzeczy z tej lini i jestem bardzo zadowolona. Maja w swojej ofercie cos czego jeszcze nie wdizialam, to crem do mycia twarzy, ma cudowna konsystencje delikatnego kremu i wspanialy zapach. Nie ma wcale srodkow pieniacych dlatego jest bardzo delikatny, skora po umyciu jest juz jakby nakremowana, kosztuje ok 1,50 euro 250 ml).
Ametrin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-01, 19:16   #140
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

mam balsam do ciala kokosowy wlasnie firmy Balea i maseczke z witaminami, no i nie narzekam
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-01, 19:30   #141
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez guia
dziekuje niezmiernie zamowie, najwyzej bedzie na Ciebie

No tak,ktos musi byc winny
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 21:05   #142
astere69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Drogie kolezanki,
Korci mnie zakup terapii winowej firmy CAUDALIE/Paris (odkrylam ja w aptece/cholernie droga ). Czy moze ktoras z Was miala ja juz w swoim asortymencie?? Jesli tak, prosze podzielcie sie swoimi odczuciami! Nie chcialabym kupowac kota w worku!!
Z gory dziekuje i pozdrawiam
astere69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-10, 21:12   #143
astere69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Ku scislosci: chodzi mi o terapie winogronowa firmy CAUDALIE/Paris
astere69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 08:31   #144
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Dziewczyny, czy któraś z was zna firmę lub używała takich korektorów? Znalazłam je na allegro i trochę kuszą
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 12:34   #145
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Dziewczyny, czy któraś z was zna firmę lub używała takich korektorów? Znalazłam je na allegro i trochę kuszą
Hmm, pierwsze slysze... a to w Niemczech mozna dostac? Wyglada mi to na jakas profesjonalna paletke, ale moge sie mylic.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 12:39   #146
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Nie wiem czy taka profesjonalna, na allegro kosztuje 23,99 no i ja ciągle zwlekam z Art Deco, a ta tak fajnie wygląda Dam może linka do aukcji
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72056953
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 12:59   #147
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Nie wiem czy taka profesjonalna, na allegro kosztuje 23,99 no i ja ciągle zwlekam z Art Deco, a ta tak fajnie wygląda Dam może linka do aukcji
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72056953
Ja bym kupila A wygooglalas nazwe tej firmy? Jesli chodzi o Art Deco, to troszke zawiodlam sie na ichnim kamuflazu. Najlepiej sie sprawdza moim zdaniem kamuflaz La Roche Posay (dziko wydajny ). Tylko kolorystyka jest kiepska
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 13:12   #148
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez svenja
Ja bym kupila A wygooglalas nazwe tej firmy? Jesli chodzi o Art Deco, to troszke zawiodlam sie na ichnim kamuflazu. Najlepiej sie sprawdza moim zdaniem kamuflaz La Roche Posay (dziko wydajny ). Tylko kolorystyka jest kiepska
Szukałam na google, ale nic nie znajduje ja miałam La Roche Posay i w ogóle mi nic nie krył, a te korektory tak fajnie wyglądają Napisze e-mail do tej osoby.
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 13:27   #149
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ANKA20
Dziewczyny, czy któraś z was zna firmę lub używała takich korektorów? Znalazłam je na allegro i trochę kuszą
Ja widzialam kosmetyki z tej firmy u mnie w dm i wydaje mi sie,ze to tania firma,taka jak essence

Pozdrawiam
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-13, 14:24   #150
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka*
Ja widzialam kosmetyki z tej firmy u mnie w dm i wydaje mi sie,ze to tania firma,taka jak essence

Pozdrawiam
Maju a mogłabyś sprawdzić cenę? bo coś czuję, że sprzedający baaardzo ją zawyża biorąc pod uwagę, że to ta półka co Essence
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.