Trądzik - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-20, 12:33   #2941
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Trądzik

ja muszę iść do apteki i kupić to zobaczymy czy będzie jakaś poprawa
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 12:33   #2942
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Trądzik

No normalnie mi sie wierzyc nie chce
Daaawno temu juz nie mialam takiej cery jak dzis...Fakt,ze z mnostwem przebarwien ale bez krost,wagrow i przetluszczajacej sie skory.Zuziku jednak mialas racje z zachwalaniem Lysanel(a ja tak na poczatku na niego narzekalam :/) .Teraz uzywam Cleanance K z Avene.Zastanawia mnie tylko jedno-przez jaki czas bede sie cieszyla taka cera?Bo zakladam ze skora sie po pewnym czasie przyzwyczai do kwasow...a jak to jest u Ciebie Zuziku???
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 13:56   #2943
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

kuseczko to bardzo sie ciesze ze Ci pomaga
lysanela mozna uzywac np co 2 dzien albo robic co pare dni 2-3dni przerwy, wtedy skorze trudniej sie przyzwyczaic do niego
ja jak mam sucha jak wior to zostawiam 1 dzien pauzy i tak jakos ogolnie skora ciagle dobrze na niego reaguje
ale z tym przyzwyczajaniem to chyba raczej chodzi o to, ze po pewnym czasie przestaje sie luszczyc, ale nie dlatego ze juz nie dziala kwas, tylko dlatego, ze juz jest zluszczona i nie ma co dalej sie luszczyc ale lysanel oprocz kwasu AHA zawiera tez kwas azelainowy (to co w acnedermie, tylko w lys. jest duzo mniejsze stezenie) ktory tez rozjasnia skore no i kwas BHA ktory oczyszcza pory, a do tych dwu ostatnich skora sie nie przyzwyczaja podobno
ale sie rozipsalam :P

zakochalam sie moje piekne panie i sebku
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 16:06   #2944
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Trądzik

Zuziku! Dziękuję Ci za odpowiedź.
Pollyanna21napisz proszę jak się sprawuje Twój nowy podkład, czy nadal jesteś z niego zadowolona? Czy nie ściera się po kilku godzinach? Czy Twarz nie świeci się po nim?
Byłam dziś w drogerii i się przyglądałam się temu podkładowi?
Jestem ciekawa Twojej opinii na jego temat?
Pozdrawiam!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 16:38   #2945
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Zuziku Pokaż wiadomość
zakochalam sie moje piekne panie i sebku

----
pije teraz wapno
----
ja kupno podkladu ciagle przekladam nie wiem czemu,ale juz musze po weekendzie kupic
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 18:31   #2946
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Hej Wszystkim!!!

Odpowiadam Megan na Twoje pytanie, a wiec jest tak
Nadal jestem z niego zadowolona, ale to opinia po zaledwie 3 dniach uzywania. Przede wszystkim cieszy mnie to, ze dobrze matuje, nie spływa a ja sie po 2 godzinach nie swiece jak kiedyś. Spokojnie moge cały dzień go nie poprawiać. Musze przyznać,ze dodatkowo dobrze kryje i odcień jest OK (mam najjasniejszy 110 Ivory). Zuziku wspominala cos o wysuszaniu i musze przyznac ze cos w tym jest. Jednak nie jest to jakis duży problem. Wystarczy jakis kremik, lekkie nawilzanie. Podsumowujac, moge stwierdzić z czystym sumieniem,ze na dzien dzisiejszy jestem zadowolona. Moja cera ma skłonność do przyzwyczajania sie do kosmetyków wiec nie wiem jak będzie np za miesiąc, ale póki co podkład spełnia swoje zadanie i nie jestem nim rozczarowna jak poprzednimi po zaledwie kilku dniach stosowania. Gdyby jeszcze były jakies pytania, to chetnie odpowiem. Napisze tez za jakis czas czy dalej jest OK
Buziaki
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 18:51   #2947
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Pollyanna21, glupie pytanie zadam,bo trudno to ocenic,ale myslisz,ze podklad ten zakrylby moje czerwono-brazowe plamy na polikach czy raczej byloby to ciezkie dla niego?
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 19:22   #2948
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Pollyanna21, glupie pytanie zadam,bo trudno to ocenic,ale myslisz,ze podklad ten zakrylby moje czerwono-brazowe plamy na polikach czy raczej byloby to ciezkie dla niego?
Hmm...cięzkie pytanie, bo nawet gdyby u mnie zakrywal takie rzeczy to tez nie ma gwarancji ze u Ciebie bedzie podobnie. Powiem tak, dobrze kryje i matuje. Ja obecnie mam wysyp bo pije intensywnie bratka od paru dni i np kiedy rano patrze w lustro i widze te czerwone kropy i plamki to mysle,ze nic mi nie pomoze. Jednak ten podklad to wszysko zakrył ( o dziwo). Nie chce tak bardzo do niego przekonywać czy nakłaniać, bo to jednak ryzyko. Nie mam pewności,ze u Ciebie tak sie sprawdzi jak u mnie. Ale po tym co widzę moglabym go chetniej polecic niz jakikolwiek inny, który do tej pory uzywałam. Moze ktos jeszcze go stosował albo cos o nim słyszał? Kilka opinii rzuciłoby wiecej swiatła na sprawę i łatwiej byłoby podjąć decyzję co do niego.
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:28   #2949
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

hehe a ja się wypeelingowałem

p.s czytaliście to? http://www.tvn24.pl/12690,1524870,1,1,wiadomosc.html
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:34   #2950
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

Pollyanna21, dziekuje bardzo sprobuje go w takim razie. jutro ide do apteki i moze beda te podklady,a jak nie to w poniedzialek do drogerii wpadne. abym nie miala problemu z wyborem odpowiedniego odcienia podkladu . lece na kryminalnych
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:37   #2951
julka:)
Zakorzenienie
 
Avatar julka:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 3 367
Dot.: Trądzik

sluchajcie,odkad jestem w USA skora bardzo mi sie pogorszyla-prawdopodobnie przez wode.W PL nigdy nie mialam problemow z tradzikiem ale tutaj jest strasznie.Ale powiem wam ze odkad uzywam PROACTIV nie mam zadnych pryszczy! jak macie szanse sobie jakos to zamowic polecam bardzo bo uzywalam praktycznie wszystkiego wczesniej i nic nie pomagalo.Tylko to.
pozdrawiam
__________________
"Just come to see me
everyday
and let me remind you
how much I care"


I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-20, 19:48   #2952
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Pollyanna21, dziekuje bardzo sprobuje go w takim razie. jutro ide do apteki i moze beda te podklady,a jak nie to w poniedzialek do drogerii wpadne. abym nie miala problemu z wyborem odpowiedniego odcienia podkladu . lece na kryminalnych
No mam nadzieję daguś,ze będziesz zadowolonaMoze poszukaj jeszcze jakichs opinii o nim w necie, upewnij się na ile to mozliwe bo cena nie jest najniższa.Co do odcieni to myslę,ze jest z czego wybierać i cos sie na pewno znajdzie dla Ciebie. Powodzenia 3mam kciuki

P.S
dodam jeszcze ze ja mam ten w szklanej buteleczce bez pompki
http://images.google.pl/imgres?imgur...ng_pl%26sa%3DN
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:55   #2953
Pollyanna21
Raczkowanie
 
Avatar Pollyanna21
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraina Marzeń
Wiadomości: 133
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
hehe a ja się wypeelingowałem

p.s czytaliście to? http://www.tvn24.pl/12690,1524870,1,1,wiadomosc.html
Hej Sebek. Czytalam to jakos w tygodniu. No nie powiem, dziwna sprawa i co by nie mówili to jednak trzeba przyznac,ze ten płomień nie jest taki zwyczajny. Ja tam wierze w takie rozne sprawy więc może to nie jest przypadek ( P.S w przypadki tez nie wierzę)
Pollyanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 19:58   #2954
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Trądzik

Pollyanna21! Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!
Trochę poczytałam o tym podkładzie na KWC. Uzyskał wysoką ocenę. Jest dużo osób zadowolonych i trochę tych mniej zadowolonych. Ciekwa jestem czy rzeczywiście zakrywa niedoskonałości typu pryszcze i rozszerzone naczynka i czy nie zjecie po kilku godzinach. Też tak jak Ty mam cerę, która przezwyczaja się do kosmetyków i boję się też, ze możez biegiem czasu trochę wysuszać. Cerę mam mieszaną, wrażliwą, ale jak używam tych wszystkich specyfików to moja twarz jest trochę wysuszona.
Dziękuję za Twoją opinię - jest dla mnie bardzo cenna.
Pozdrowionka!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 21:44   #2955
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Trądzik

megan_77 ja uzywam tego podkladu juz gdzies 2 lata...w zasadzie nie tyle co uzywam-co wiem o jego istnieniu i ciagle mam go w zapasie moich kosmetykow.Zrobil na mnie niesamowite wrazenie-swietnie kryje(powiem ze nawet lepiej niz Unifiance),trzyma sie na buzi od rana do wieczora,matuje,nie tworzy efektu maski.Jednym slowem-najlepszy podklad jakiego uzywalam.Nie uzywam dalej gdyz no coz...Zatyka pory.Po uzyciu na drugi dzien budzilam sie ze zmeczona cera i z nowymi krostkami.W koncu jest to podklad zakwalifikowany do podkladow"ciekich".Coz-pewnie nie u wszystkich pojawila sie taka reakcja ale u mnie tak
Nie uzywam go na codzien, czeka sobie spokojnie w szafeczce na "specjalne okazje"
Ogolnie nie zniechecam-najpierw trzeba przetestowac i zobaczyc jak reaguje na niego skora.
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-20, 21:48   #2956
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

w przeciagu godziny stan mojej cery jeszcze bardziej sie pogorszyl ,no co do cholery jest?? mam drugi dzien okresu..to moze przez to..ale bez przesady znowu!!!! do jasnej ciasnej . ja juz nie wiem,czy to przez jedzenie? herbatniki dzisiaj jadlam...ale watpie,ze to przez nie....co to sie dzieje
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 07:03   #2957
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Ewuska_90 ja na moją bardzo tłustą cerę zacząłem przyjmowac komplet witaminy B
(B, B2, B3 - PP, B4, B6 [nie ma tu B12]) i piję bratka i mi pomaga w jakimś średnim stopniu. Przez pierwsze dni łojotok zmniejszył się o jakieś 80% teraz wygląda to tak, że jest mniejszy o jakieś 60%

wypełnijcie sobie ankiete
http://seksporady.info/ankieta/5470

Sebek, a włosy też zaczęły Ci się mniej przetłuszczać dzięki tym wiataminom? Mogłeś zacząć je myć rzadziej? Pytam, bo miesiąc po odstawieniu izo moje włosy na trzeci dzień po umyciu są znowu tłuste, więc chyba będę musiała myć je co drugi dzień znowu a nie co czwarty, tak jak było podczas kuracji izo, a tego chciałabym uniknąć, bo rzadsze mycie było wygodniejsze: oszczędzało się czas, kasę, , a poza tym teraz strasznie mi wypadają włosy podczas mycia. Boję się, że jak zacznę je myć co drugi dzień, to szybko wyłysieję. Żeby był jakiś sposób, żeby utrzymać te włosy w jako takiej świeżości, chociaż dzień dłużej...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 07:16   #2958
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Ja bralam Diane przez niecaly rok (dokladnie chyba 10 miesiecy) i nic a nic nie przytylam. Niestety po zmianie pigulek znowu zaczelo mi wyskakiwac, moze troche mniej niz przed braniem, ale jednak
Ja brałam Diane przez 13 miesięcy. Nie odczułam żadnych skutków ubocznych, nie przytyłam, ale też tabletki prawie nic nie pomogły...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 08:15   #2959
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Gonia Ja włosy myje rano i wieczorem jestem strasznym czyściochem więc czy to zadziałało na włosy to nie wiem spróbuj kosztuje Cie to niecałe 4 zł więc warto Łyka się do 3 tabletek (3x dziennie po 1 czyli np 1 do śniadania, 2-ga do obiadu a 3-cia do kolacji) Ja łykam 2 do sniadania i 2 do kolacji i jest git przekraczam dzienną dawkę o 1 tabletkę, ale trzecie ucho jeszcze mi nie rośnie
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 08:35   #2960
Pumkaa
Przyczajenie
 
Avatar Pumkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Truskawkowa Kraina
Wiadomości: 9
Dot.: Trądzik

Hej
Postanowiłam odgrzebać swoje stare konto i napisać coś w tym temacie.
Otóż z trądzikiem walczę stosunkowo od niedawna, bo od roku.
Chodzę teraz do 3 gim, leczyć się zaczęłam w 2 klasie, bo twarz była już w naprawdę strasznym stanie. No, ale do rzeczy. Poszłam do dermatologa prywatnie po raz pierwszy i nie spodziewałam się, że to tak bedzie wyglądać. Weszłam, pani dosłownie zerknęła na twarz i stwierdziła, że zineryt bedzie dla mnie odpowiedni + witamina PP. No więc zaczęłam go używać, poprawę zauważyłam gdzieś po 2 tygodniach, więc zużyłam opakowanie i twarz wyglądała naprawdę super..
No wiec przestałam praktycznie dbać o cerę, tylko tonik + co jakiś czas peeling. No, ale teraz, gdzieś 2 tygodnie temu zauwazyłam, że moja twarz wygląda strasznie... wiec znowu wybrałam się do pani doktor, a ona znowu zapisała mi zineryt, nieśmiało zaproponowałam, żeby coś innego, ale ona twierdziła, że zineryt jest dla mnie najlepszym rozwiązaniem. No więc stosuję go już 2 tydzień, twarz wyglada dość ładnie, ale nie jest do końca tak jak bym chciała. na czole pełno, na nosie, policzki i broda w miarę są dobre. Moje pytania brzmia:
1) czy jak używam Zinerytu, mogę dodatkowo robić sobie peelingi?
2) Czy po bratku jest naprawdę taki duży wysyp jak niektórzy mówią i czy go polecacie?
Mam nadzieję, ze Was nie zanudzilam i pozdrawiam.
__________________
"Miłość jest męką, brak miłości śmiercią.."
Pumkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 08:45   #2961
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

pumko na poczatek zacznij dbac lepiej o cere, tradzik to jest choroba sklonna do nawrotow i naprawde trzeba chuchac i dmuchac na cere, bo pielegnacja gra tu conajmniej tak duza role jak leki
przy zinerycie chyba mozna uzywac peelingow, ale jesli masz ropne zmiany to lepiej je omijac, bo mozesz je przez to rozdrapywac i/albo roznosic po twarzy...
a czego uzywasz do twarzy oprocz tych lekow ktore napisalas?
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 09:59   #2962
Pumkaa
Przyczajenie
 
Avatar Pumkaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Truskawkowa Kraina
Wiadomości: 9
Dot.: Trądzik

Wstyd się przyznać, ale niewiele.
Mydło potasowe, tonik, peeling z nivea, od czasu do czasu maseczkę z drożdży. Od niedawna siedzę w temacie trądziku i dbania o cerę, bo powiedziawszy szczerze dopiero od niedawna zaczęło mi zależeć, żeby jako tako wyglądać..
__________________
"Miłość jest męką, brak miłości śmiercią.."
Pumkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:12   #2963
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Co do bratka kończę już 2 opakowanie herbaty (czyli wypilem juz około 45 szklanek ) i na razie było tylko jedno pogorszenie cery. Ale nie wyglądało to tak jakbym wszedł twarzą w ul hehe bez przesady było nieco gorzej niż zwykle ale na prawde warto. Nie wiem co mnie jeszcze czeka w najbliższym czasie więc odpukać
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:22   #2964
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Trądzik

ja skonczylam 2 opakowania, teraz pije 3 i nie mialam zadnego wysypu, efektow tez jakichs specjalnych poki co nie widze... moze na mnie nie dziala po prostu
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 14:58   #2965
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik

Walcze z tradzikiem od 6 lat.teraz pryszcze zaczely schodzic chociaz wsyztsko goi sie bardzo bardzo powoli a po tym jak odpada strupek znow zbiera sie w tym miejscu troche ropy i tak w kolko poza tym mimo braku jakis wielkich pryszczy cera nie jest ladna..male blizny po wygniataniu-dziurki na twarzy i rozszerzone pory-kolejne dziurki na twarzy.chcialabym zeby twarz byla gladka i bez tych dziurek .mialam robione zabiegi kwasem ale po kwasach pory staja sie jeszcze bardziej widoczne.jaka wiec metode moge wybrac.i co myslicie o tym- http://www.allegro.pl/item254960982_...per_efekt.html
z gory dziekuje za rady i przylaczalam sie do watku bo sama wyprobowalam juz bardzo duzo..pozdrawiam
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 15:25   #2966
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

LauraS., nie widzialam w zadnej drogerii tego produktu ziaji...to co jest napisane wydaje sie byc ciekawe tylko,czy faktycznie tak jest . czysta loteria. no,ale ja i tak nie moge zadnych maseczek i innych takich uzywac...

rodzice wieczorem ida na imieniny i mowia,abym tez poszla..ale ja nie chce i bede sie upierac. juz widze komentarze kuzynow na widok mojej buzki . strasznie spiaca jestem i jakas taka nieprzytomna.....
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 15:55   #2967
Malinezja
Zadomowienie
 
Avatar Malinezja
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 465
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez Sebek91 Pokaż wiadomość
Co do bratka kończę już 2 opakowanie herbaty (czyli wypilem juz około 45 szklanek ) i na razie było tylko jedno pogorszenie cery. Ale nie wyglądało to tak jakbym wszedł twarzą w ul hehe bez przesady było nieco gorzej niż zwykle ale na prawde warto. Nie wiem co mnie jeszcze czeka w najbliższym czasie więc odpukać
A ja byłam w dwóch aptekach u siebie i nie mieli akurat herbaty z bratka
__________________
Lepiej Żałować Tego Co Się Zrobiło, Niż Tego Że Się Czegoś Nie Podjęło
**God is a DJ ... life is a dancefloor ... *


Malinezja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 17:12   #2968
Sebek91
Raczkowanie
 
Avatar Sebek91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 321
Dot.: Trądzik

Przykro mi ;P


Wiecie co jak mi źle to słucham sobie tych 2 piosenek

http://cassie03.wrzuta.pl/audio/2X4wzDtICo/ - Alexz Johnson - Don't You dare (moja ulubiona)

http://www.wrzuta.pl/audio/f3CiV3doq7/ - Timbaland - Apologize (druga ulubiona)

Posłuchajcie sobie
__________________
Żyj tak aby życie miało słodki smak

√ıק
Sebek91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 17:37   #2969
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Trądzik

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
LauraS., nie widzialam w zadnej drogerii tego produktu ziaji...to co jest napisane wydaje sie byc ciekawe tylko,czy faktycznie tak jest . czysta loteria. no,ale ja i tak nie moge zadnych maseczek i innych takich uzywac...

rodzice wieczorem ida na imieniny i mowia,abym tez poszla..ale ja nie chce i bede sie upierac. juz widze komentarze kuzynow na widok mojej buzki . strasznie spiaca jestem i jakas taka nieprzytomna.....
Bo ten produkt nie jest dostepny w sklepach ale mozna go dostac na allegro.jest to produkt profesjonalny do salonow kosmetycznych stad moja nadzieje ze moze dziala mocniej i jest skuteczny ale boje sie ze wydam znow kase i nie bedzie efektow
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 18:24   #2970
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik

LauraS., poszukalam po internecie i przecztalam,ze jest dostepne w niektorych aptekach. pochodz,poszukaj,a noz maja probki,ktore sa darmowe i przetestujesz.

boze!!!!!!!! ja juz nie wiem wczoraj zauwazylam pogorszenie cery,a teraz zauwazylam..polepszenie!! !!!!!!!! o mamo,nie wierze. lewy policzek ociupinke sie poprawil,a prawy jak byl tak jest.ale nie wierze.... psychicznie zdecydowanie lepiej sie czuje,zobaczymy,czy to stan chwilowy . tylko nie wiem co z tym zrobic,na prawym policzku,tak bardziej z boku mam taka wielka czerwona plame (a pod skora cos jest) ,przedtem bym sprobowala wycisnac,ale teraz kontroluje sie... nie wiem,czy posmarowac kremem,pasta,czy zostawic w spokoju

Sebek, utwor apologize kocham,wielbie! ,a teraz slucham kasie kowalska "widze twoja twarz" ale mam ochote sie schlac ale daruje sobie,bo procenty zle plywaja na moja cere,niestety
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.