NIE tipsom ! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-25, 11:53   #451
_Anusia_
Rozeznanie
 
Avatar _Anusia_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 585
Dot.: NIE tipsom !

NIE tipsom?

Hm, nie noszę, nie podobają mi się, ale czemu mam mówić im NIE.
Jak ktoś lubi, proszę bardzo. Na pewno nie oceniam nikogo przez pryzmat tego czy ma tipsy czy nie.
__________________
Nie wolno się bać!
_Anusia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 12:21   #452
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Ale no co jest push up, bo chyba nie(tylko) własna pierś w materiałku?
Bo ja myślałam, że trochę pomocy gąbką .
można i watę i skarpetkę


generalnie nie mam nic przeciwko jeśli ktoś sobie nosi. mnie się nie podoba i tyle. sweter byłego premiera tez był do bani, a stał się jego symbolem.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 11:14   #453
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: NIE tipsom !

tipsy, ladne naturalne moga byc czemu nie? te duze tez mi sie nie podobaja ale tak naprawde co mnie obchodza paznokcie innych? ich sprawa co nosza. osobiscie sama to bym sobie nawet naturalnych tipsow nie zalozyla, nie lubie, to takie sztuczne, chodzi mi o ten plastik.
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:28   #454
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: NIE tipsom !

Ja już od dawna zastanawiam się co ludziom podoba się w tipsach dwukrotnie dłuższych od naturalnego paznokcia. Rozumiem te krótsze, bez przesadzonego ozdabiania, ale nie szpony we wszystkich kolorach tęczy! Sama nie maluję paznokci i obcinam je "na krótko i w niemodny migdał". Nie mam nic przeciwko długim paznokciom i ich zdobieniu, ale we wszystkim trzeba znać umiar! To, co czasem widzę wręcz mnie przeraża.
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 13:40   #455
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: NIE tipsom !

Ja lubię krótkie i pomalowane na ciemne kolory.
A na studniówkę zapomniałam nawet ich pomalować. Wszytskie dziewczyny miały tipsy.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:26   #456
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: NIE tipsom !

paznokcie delikatne,naturalne.tak
tipsy z delikatną wystającą płytką pomalowane bezbarwnym lakierem z białą końcówką-cudo
ale długie szpony,kolorowe zdecydowanie-nie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 18:47   #457
beatakob
Rozeznanie
 
Avatar beatakob
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 674
Dot.: NIE tipsom !

Według mnie ładne tipsy to takie, po których nie widać że są tipsami.

A łopatowate, długie itp obojętnie czy kolorowe czy nie wyglądają według mnie bardzo nieelegancko i pewnie są strasznie niewygodne.

Takie jest moje skromne zdanie, którym nie chciałam nikogo obrazić
beatakob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 22:17   #458
olikbt21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 548
Dot.: NIE tipsom !

Zawsze byłam przekonana, że tipsom TOTALNE nie i porażkowo zapuszczałam i obgryzałam jednocześnie paznokcie. Jakieś trzy tygodnie temu wbrew prostestom otoczenia poszłam zrobić sobie paznokcie żelowe na tipsie, długości do końca opuszki palca, krótkie i naprawdę nie wyglądające na tipsy. Od tej pory moje zdanie zmieniło się o 180 stopni. Nie dla tipsów to to samo co nie dla cieni, bo niektóre dziewczątka źle się malują. Albo nie dla mini, bo ubiera je Mandaryna czy inna Doda. uważam, że wszystko, co gustowne, naprawdę ma sens.
olikbt21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 06:34   #459
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: NIE tipsom !

ładnym niezbyt długim tipsom tak, ale długim szponom, szerokim i jeszcze do tego zawijającym się NIE obrzydliwie do wygląda
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 08:45   #460
cochonnetta
Wtajemniczenie
 
Avatar cochonnetta
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 167
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez Eyna Pokaż wiadomość
Ja już od dawna zastanawiam się co ludziom podoba się w tipsach dwukrotnie dłuższych od naturalnego paznokcia. Rozumiem te krótsze, bez przesadzonego ozdabiania, ale nie szpony we wszystkich kolorach tęczy! Sama nie maluję paznokci i obcinam je "na krótko i w niemodny migdał". Nie mam nic przeciwko długim paznokciom i ich zdobieniu, ale we wszystkim trzeba znać umiar! To, co czasem widzę wręcz mnie przeraża.
moja droga teraz migdały są w modzie . sama tak obcinam juz od dawna. zastanawia mnie tylko czemu tipsy zawsze mają kształt prostokątny (łopaty) , a nie własnie migdałowy, przeciez takie by wyglądały znacznie lepiej.

Cytat:
Napisane przez olikbt21 Pokaż wiadomość
Zawsze byłam przekonana, że tipsom TOTALNE nie i porażkowo zapuszczałam i obgryzałam jednocześnie paznokcie. Jakieś trzy tygodnie temu wbrew prostestom otoczenia poszłam zrobić sobie paznokcie żelowe na tipsie, długości do końca opuszki palca, krótkie i naprawdę nie wyglądające na tipsy. Od tej pory moje zdanie zmieniło się o 180 stopni. Nie dla tipsów to to samo co nie dla cieni, bo niektóre dziewczątka źle się malują. Albo nie dla mini, bo ubiera je Mandaryna czy inna Doda. uważam, że wszystko, co gustowne, naprawdę ma sens.
mądrze napisane .
cochonnetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 10:56   #461
ushia
Zadomowienie
 
Avatar ushia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 802
Dot.: NIE tipsom !

heh, a pamietam jak jeszcze NIKT w Polsce paznokci we wzorki nie malował
byłam jedną z pierwszych...
i baaaardzo lubiłam oburzone spojrzenia pt" ona ma wzorzyste paznokcie!!!!"
ushia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 11:26   #462
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: NIE tipsom !

a ja NIE mówię tipsom NIE niektore mi sie pdoobaja. Sama nigdy ich nie mialam, ale chetnie zrobilabym sobie ladnego frencha
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:55   #463
Eyna
Zadomowienie
 
Avatar Eyna
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków/Monachium
Wiadomości: 1 259
GG do Eyna
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez cochonnetta Pokaż wiadomość
moja droga teraz migdały są w modzie . sama tak obcinam juz od dawna. zastanawia mnie tylko czemu tipsy zawsze mają kształt prostokątny (łopaty) , a nie własnie migdałowy, przeciez takie by wyglądały znacznie lepiej.
Po prostu wszędzie widzę prostokątne paznokcie i czytałam opinie że migdały są niemodne. Moim zdaniem są subtelniejsze, dużo lepiej wyglądają. Poza tym jestem zwolenniczką "krótkich" paznokci. W cudzysłowie, bo za krótkie zawsze uważałam te do opuszka. Za długie te, które wystają na ponad centymetr. Jednak okazuje się, że te poniżej centymetra są już krótkie..
__________________
Zapuszczam włosy
Najdłuższy punkt: 72 cm.
Będzie: ...e, nie będzie
Eyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:07   #464
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: NIE tipsom !

No nie przesadzajmy, zaraz NIE.
Jeżeli dziewczyna ma ładnie zrobione, naturalnie wyglądające tipsy, to czemu nie, niech sobie nosi.
Ja miałam zakładane tipsy raptem dwa razy. Ładnie to wyglądało, nawet nikt się nie zorientował, prócz moich dobrych kumpel, że są sztuczne.
Jednak po ściągnięciu moje własne paznokcie były osłabione i trochę czasu minęło zanim doprowadziłam je do porządku.
Poza tym to wypełnianie, no i problem, jak coś się z tipsem stanie, są dla mnie za bardzo męczące. Jestem perfekcjonistką, więc jak mi się jeden tips ułamał, to nie mogłam tego ścierpieć i musiałam zaraz lecieć do kosmetyczki. A swoje to bym po prostu obcięła. Zresztą dla mnie najgorszą tandetą jest jak dziewczyny noszą sobie takie wybrakowane tipsy, nie przejmując się tym zupełnie, że jedna ręka długie szpony, a na drugiej pół na pół. ble...
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 13:49   #465
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość
a ja NIE mówię tipsom NIE niektore mi sie pdoobaja. Sama nigdy ich nie mialam, ale chetnie zrobilabym sobie ladnego frencha
Ładny elegancki french,jak najbardziej tak. Ale tipsy w stylu joli r. - porażka. W zyciu bym czegos takiego nie założyła ... Wyglada to wg mnie paskudnie.
I jak juz ktos napisal,najladniej wygladaja tipsy,po ktorych nie widac iz tipsami sa
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 01:43   #466
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: NIE tipsom !

o jaaaa, nie wiedzialam ze moj wątek az tak sie rozrośnie
oczywisice od tych dwoch lat zdanie nt wscieklych tipsow nie zmienilam. tipsy to najbardziej pretensjolna rzecz na jaka mozna sobie pozwolic w sferze usług. i powtorze to co juz powiedzialam na poczatku. ciesze sie ze szanucjace sie korporacje, duze firmy w swoim dress kodzie zaznaczaja ze panie z tipsami (wszystko co poza klasyczny frencz) nie sa mile widziane. i dzieki bogu. wyobrazacie sobie np. pania profesor politologii/ dyrektor banku/ pania prezes w kolorowiutkich tipsiach ? Nie ma czegos takiego jak kolorowy/cekinowy/polyskliwy tips ktory NIE wyglada pretensjonalnie i, co tu duzo mowić, tanio !

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Co to ma być?

Nie tipsom.

Nie: blondynkom. Są głupie.
Nie: brunetkom. Ciemny kolor postarza.
Nie: wydepilowanym pochwom. Zaspokajanie pedofilskich zapędów swoich partnerów najwyraźniej.
Nie: niewydepilowanej strefie bikini. Busz.
Nie: molom książkowym. Nudziary, spędzają wieczory z książką w ręku.
Nie: tym, którzy czytać nie lubią. Pustogłowie w nich zapewne niewąskie.
Nie: romantyczkom. Dziwaczki oderwane od rzeczywistości.
Nie: tym, które marzą o karierze bankowca. Chciwe harpie lub szare sfrustrowane kobietki.
i tu wlasnie jest zawarte całe clue ! Zauważ WSZYSTKIE elementy które wymieniłaś są NATURALNE, PRAWDZIWE a TIPSY to nie paznokcie, to sztuczny twór przylepiony do paznokcia. Więc nie porównujmy prosze czegoś czego porównać się nie da. W tym sęk !
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:25   #467
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: NIE tipsom !

Ja w piątek spotkałam się ze znajomą, która pracuje w tej samej branży i przyszła do nas do biura w odwiedziny. Miala zrobione tipsy. Ale jakie! Lekko wystające poza opuszkę palca, naturalne, lekko zaokrąglone, w żadnym razie nie przypominające łopat albo szponów. Gdyby mi nie powiedziała, że ma tipsy, pomyslałabym, że to jej naturalne paznokcie. I takie tipsy sa moim zdaniem OK.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:36   #468
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: NIE tipsom !

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
o jaaaa, nie wiedzialam ze moj wątek az tak sie rozrośnie
oczywisice od tych dwoch lat zdanie nt wscieklych tipsow nie zmienilam. tipsy to najbardziej pretensjolna rzecz na jaka mozna sobie pozwolic w sferze usług. i powtorze to co juz powiedzialam na poczatku. ciesze sie ze szanucjace sie korporacje, duze firmy w swoim dress kodzie zaznaczaja ze panie z tipsami (wszystko co poza klasyczny frencz) nie sa mile widziane. i dzieki bogu. wyobrazacie sobie np. pania profesor politologii/ dyrektor banku/ pania prezes w kolorowiutkich tipsiach ? Nie ma czegos takiego jak kolorowy/cekinowy/polyskliwy tips ktory NIE wyglada pretensjonalnie i, co tu duzo mowić, tanio !


i tu wlasnie jest zawarte całe clue ! Zauważ WSZYSTKIE elementy które wymieniłaś są NATURALNE, PRAWDZIWE a TIPSY to nie paznokcie, to sztuczny twór przylepiony do paznokcia. Więc nie porównujmy prosze czegoś czego porównać się nie da. W tym sęk !
100% racji!No,ale tipsiarom tego nie wytłumaczysz-bo teraz taka moda jest i to jest "trendy" tak jak solarka,które nie zdobią,a wręcz szpecą kobiety!.Poza tym jest tu dużo osób,które sie tym zajmują zawodowo-krytykować sami siebie nie będą przecież
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 09:40   #469
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: NIE tipsom !

Tak, o ile jeszcze jakiś rodzaj tipsów zniesć mogę, to ładne są te krótkie, z frenczem tylko, zaokrąglone na końcach- nie kwadratowe szpony.

No ale w większości- tipsy to przecież długie łopaty, z infantylnymi kwiatuszkami, cyrkoniami jak ze snu przedszkolaka, tęczową łuską itd. Komu się podoba, niech nosi, oczywiście...

Jak patrzę na takie przylepione do palca długie tipsiory to mam takie nieprzyjemne uczucie - wyobrażam sobie, jak ten tips się odłamuje od palca, zadziera do góry... Skręca mi się wtedy coś w żołądku...
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 10:16   #470
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: NIE tipsom !

Ogolnie ani mnie to ziebi ani parzy...
chociaz niecałkiem
niezbyt długie naturalne badz inne delikatne sa spoko
ale kolorowe brokatowe obciachowe szpony juz nie
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.