Aparaty ortodontyczne cz. IX - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 09:08   #2911
Hebe5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 474
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez Renfrii Pokaż wiadomość
dzięki za słowa otuchy

wiesz, że mi własnie też warga się zachacza! tez mam na trójkach takie wystające do góry haczyki, i często jak się usmiechnę, to potem własnie zachaczam wargą o nie... wyglądam idiotycznie.


Hebe5 - ćwiczę przed lustrem, ćwiczę...
pamiętam że dosyć długo warga zachaczała mi się o zamki. nawet teraz czasami się zdarza;p i wteyd taki dziubek trzeba robić, co wygląda dziwnie.

to powodzenia ja przed założeniem i na początku nawet do lustra nie potrafiłam śmiach się. u mnie przyczyną było to że wstydziłam się pokazywać zęby, dwójki sterczały niemalże poziomo. z czasem jak zęby były coraz prostsze po prostu nie dało się ich zakryć. same się pokazują;p
Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
a gdzie zdjęcia!!!! ????
jakie zdjęcia?
__________________
Aparatka:

góra
: 30.10.09r
dół: 16.04.10r
W drodze do pięknego uśmiechu...
Hebe5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:33   #2912
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

ups... narzekałam ze nic sie w buzi nie dzieje, a mój ort zapakował mi taką długaśną gumkę na wszystkie zamki.... nie pamiętam kiedy mnie tak zeby bolały!! Ból porównywalny do momentu w którym pierwszy raz miałam założony aparat.
Ale fajnie juz czuje jak sie wszystko złazi do kupy
lenor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 09:53   #2913
smerfiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Głubczyce
Wiadomości: 19
GG do smerfiak
Wink Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

U mnie wizyta dopiero 22 lipca wiec jeszcze troszke czasu mam a do tego czasu czeka mnie kilka fajnych spraw wesele w rodzinie i wakacje nad morzem ale to dopiero od 3 lipca
Ale ja mam pytanie troche z innej beczki chciałam wstawić suwaczka i nie wiem jak wiem że może to smiesznie brzmi ale jakoś nie umie czy ktos może mi pomóc aż mi głupio ze takiej łatwej sprawy nie potrafie sama zrobić ale tak bywa z góry dziękuje
smerfiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:22   #2914
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

tu masz przykladowe strony z suwaczkami, ale nie wiem czy da sie tak zrobic, zeby było go widac w podpisie od razu, czy tylko mozna wstawic linka, tak jak ja mam... tez nie jestem zorientowana w temacie
http://www.suwaczki.com/
http://www.przewodnikmp.pl/art/suwac...u_rozrywka.php
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall

Edytowane przez Renfrii
Czas edycji: 2010-06-22 o 10:24
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 10:44   #2915
smerfiak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Głubczyce
Wiadomości: 19
GG do smerfiak
Question Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

SUWACZKA TO MAM TYLKO JAK GO WDTAWIĆ ?
smerfiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:21   #2916
martenwolfen
Raczkowanie
 
Avatar martenwolfen
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 41
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Witam,
Powiedzcie/napiszcie mi prosze dlaczego w trakcie leczenia stabilizuje sie zeby?
I czy wyciagami mozna nadac ksztalt trojka?
Bardzo senk ju all za odp
martenwolfen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 12:44   #2917
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez smerfiak Pokaż wiadomość
SUWACZKA TO MAM TYLKO JAK GO WDTAWIĆ ?
w ustawieniach znajdź edytuj podpis i tam sobie wstaw (chyba)
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 14:19   #2918
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez martenwolfen Pokaż wiadomość
Witam,
Powiedzcie/napiszcie mi prosze dlaczego w trakcie leczenia stabilizuje sie zeby?
I czy wyciagami mozna nadac ksztalt trojka?
Bardzo senk ju all za odp
wyciągami to raczej nie, wyciągi są do ustawiania dolnej szczęki względem dolnej, a do kształtów zębów to albo licówki albo spiłować
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 15:59   #2919
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Dziewczyny, powiedzcie mi czy orto powinna sie zgodzic na wizyty co 2 miesiace czy to jednak za dlugo?
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:00   #2920
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

ja mam nastepna wizyte za 2 miesiace mysle ze orto sie zgodzi tylko dluzej bedziesz aparacik nosila :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:43   #2921
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
ja mam nastepna wizyte za 2 miesiace mysle ze orto sie zgodzi tylko dluzej bedziesz aparacik nosila :P
Ja i tak mam miec prostowane zeby wolniej niz 'normalni' pacjenci, jak to moja orto ujela. Czyli myslisz, ze powinna sie zgodzic, fajnie by bylo bo mam w planach wyjazd za granice a czesciej niz co 2mies nie bedzie mi sie oplacalo przyjezdzac.
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 16:51   #2922
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Omatko, hahaha, a ja piszę w VI części, bo tej nie zasubskrybowałam :x
Jak mnie dawno tu nie było Pewnnie nikt mnie nie pamięta

Witam was ponownie
Ze sprawą przyszłam

dopiero wczoraj to zauważyłam i dlatego nie wiem, czy taki był zamierzony cel czy nie. Otóż... mam łańcuszek na niektórych zębach i między każdymi wygląda normalnie ale między jedynkami się jakby pokrzywił.. nie nachodzi na siebie idealnie.. Nie wiem, czy zachodzić do orto czy nie..może zdjęcie wam zrobić^^
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 16:53   #2923
yennefer999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

czesc

długo Was podczytuje, ale jakos nigdy nie mogłam znaleźć odwagi na napisanie posta

Pokrotce przedstawię Wam swoją historię z zebolami. Przede wszystkim mam ogromny, nieuzasadniony własciwie lęk przed dentystą. To jest chyba pewnego rodzaju fobia, z którą niestety nie potarfię sobie poradzić. Na sam widok stomatologa, fotela dentystyczngo, nie wspominając o dzwięku wiertła oblewam się potem. Nie będę wam opisywac jak wygląda moja wizyta u dentysty - tak na prawde powinni mnie pasami przywiązac do fotela, wtedy moze cos by z tego wyszło. Wstyd mi za swoje zachowanie, bo w trakcie wizyty łapie lekarza za ręce, zsuwam sie z fotela az na podnozek, łzy same mi ciekną, potarfię nawet zemdlec... ech...

Efekt jest taki ze mam bardzo zeby w koszmarnym stanie. Brakuje mi dwóch - szostki i siodemki na sole (efekt niedokonczonego leczenia kanalowego). Duzo ubytkow.

Dodatkowo mam sporą wadę zgryzu. Juz od dawna chcialam załozyc aparat, ale blokowaly mnie ciągle niewyleczone zęby.

Ostatnio postanowilam cos z tym w koncu zrobic, bo wiem ze przeciez w koncu muszę

Zdecydowalam sie na wyleczenie zębów w narkozie. Podczas jednego "podejścia" będe miala załatwiony ten przykry temat. Dodatkowo zostanie mi jeden ząb do przeleczenie kanałowego, ale to już mam nadzieję ze dam radę wytrzymac.

Umowilam się już na wizytę 3 lipca. Po konsultacji z ortodontą mam do wyrwania 2 zęby na górze - piątkę w lewej strony i szóstkę z prawej (jest leczona kanałowo i do poprawienia, gdyby miala nie byc wyrywana).

Ortodonta powiedzial ze moja wada nie jest taka straszna ( a zawsze mie się wydawało że jest fatalna i chyba z 5 lat bede potrzebowac na wyprostowanie zebów). Według orto 1,5, max 2 lata - 2 łuki.
Mam tyłozgryz, mocno wysuniete przednie górne zęby i pokrzywione dolne.

Umowilam sie juz na kolejną wizytę do orto na 16 lipca. Mam miec pobierane wyciski i przedstawiony szczegolowy plan leczenia.

Chcialabym zalozyc aparat kosmetyczny, lekarka pokazala mi aparaty - jeden z nich nazwala przezroczystym. Cena za jeden łuk 2300 zł.

I teraz nie wiem czy ten aparat przezroczysty to jest to samo co krzyształowy (szafirowy)?

Im więcej podczytuje wasze forum tym więcej mam pytań, ktore oczywiscie mi z glowy wylecialy jak bylam na wizycie.

Aha i jeszcze jedno, czy ktoras z Was nie ma dwoch zebow obok siebie? orto powiedziala ze nie da sie tej luki zniwelowac poprzez leczenie aparatem, trzeba bedzie cos dostawic po skonczonym leczeniu (pewnie myslala o implantach). Brakuje mi dwoch duzych zebow na dole (szostka i siodemka) wiec luka jest duza.

Z gory dziekuje za odpowiedz
yennefer999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:47   #2924
Renfrii
Raczkowanie
 
Avatar Renfrii
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 187
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi czy orto powinna sie zgodzic na wizyty co 2 miesiace czy to jednak za dlugo?

Ja też mam kolejną wizytę dopiero za 2 miesiące, we wrześniu, więc chyba twoja orto powinna się zgodzić.
__________________
mój suwaczek: http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060493.png



Jeśli trzymasz miłość zbyt słabo, odleci. Jeśli ją ściśniesz za mocno, umrze.

- T. Hall
Renfrii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 17:54   #2925
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
Omatko, hahaha, a ja piszę w VI części, bo tej nie zasubskrybowałam :x
Jak mnie dawno tu nie było Pewnnie nikt mnie nie pamięta

Witam was ponownie
Ze sprawą przyszłam

dopiero wczoraj to zauważyłam i dlatego nie wiem, czy taki był zamierzony cel czy nie. Otóż... mam łańcuszek na niektórych zębach i między każdymi wygląda normalnie ale między jedynkami się jakby pokrzywił.. nie nachodzi na siebie idealnie.. Nie wiem, czy zachodzić do orto czy nie..może zdjęcie wam zrobić^^
hehe VI to już dawno zleciała.. i zaraz IX pewnie się skończy hiih
ja jestem od IV więc Cię pamiętam
Cytat:
Napisane przez yennefer999 Pokaż wiadomość
czesc

długo Was podczytuje, ale jakos nigdy nie mogłam znaleźć odwagi na napisanie posta

Pokrotce przedstawię Wam swoją historię z zebolami. Przede wszystkim mam ogromny, nieuzasadniony własciwie lęk przed dentystą. To jest chyba pewnego rodzaju fobia, z którą niestety nie potarfię sobie poradzić. Na sam widok stomatologa, fotela dentystyczngo, nie wspominając o dzwięku wiertła oblewam się potem. Nie będę wam opisywac jak wygląda moja wizyta u dentysty - tak na prawde powinni mnie pasami przywiązac do fotela, wtedy moze cos by z tego wyszło. Wstyd mi za swoje zachowanie, bo w trakcie wizyty łapie lekarza za ręce, zsuwam sie z fotela az na podnozek, łzy same mi ciekną, potarfię nawet zemdlec... ech...

Efekt jest taki ze mam bardzo zeby w koszmarnym stanie. Brakuje mi dwóch - szostki i siodemki na sole (efekt niedokonczonego leczenia kanalowego). Duzo ubytkow.

Dodatkowo mam sporą wadę zgryzu. Juz od dawna chcialam załozyc aparat, ale blokowaly mnie ciągle niewyleczone zęby.

Ostatnio postanowilam cos z tym w koncu zrobic, bo wiem ze przeciez w koncu muszę

Zdecydowalam sie na wyleczenie zębów w narkozie. Podczas jednego "podejścia" będe miala załatwiony ten przykry temat. Dodatkowo zostanie mi jeden ząb do przeleczenie kanałowego, ale to już mam nadzieję ze dam radę wytrzymac.

Umowilam się już na wizytę 3 lipca. Po konsultacji z ortodontą mam do wyrwania 2 zęby na górze - piątkę w lewej strony i szóstkę z prawej (jest leczona kanałowo i do poprawienia, gdyby miala nie byc wyrywana).

Ortodonta powiedzial ze moja wada nie jest taka straszna ( a zawsze mie się wydawało że jest fatalna i chyba z 5 lat bede potrzebowac na wyprostowanie zebów). Według orto 1,5, max 2 lata - 2 łuki.
Mam tyłozgryz, mocno wysuniete przednie górne zęby i pokrzywione dolne.

Umowilam sie juz na kolejną wizytę do orto na 16 lipca. Mam miec pobierane wyciski i przedstawiony szczegolowy plan leczenia.

Chcialabym zalozyc aparat kosmetyczny, lekarka pokazala mi aparaty - jeden z nich nazwala przezroczystym. Cena za jeden łuk 2300 zł.

I teraz nie wiem czy ten aparat przezroczysty to jest to samo co krzyształowy (szafirowy)?

Im więcej podczytuje wasze forum tym więcej mam pytań, ktore oczywiscie mi z glowy wylecialy jak bylam na wizycie.

Aha i jeszcze jedno, czy ktoras z Was nie ma dwoch zebow obok siebie? orto powiedziala ze nie da sie tej luki zniwelowac poprzez leczenie aparatem, trzeba bedzie cos dostawic po skonczonym leczeniu (pewnie myslala o implantach). Brakuje mi dwoch duzych zebow na dole (szostka i siodemka) wiec luka jest duza.

Z gory dziekuje za odpowiedz
najlepsze co pomogę na chwilę obecną to abyś sobie poczytała FAQ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=419232&page=1 (na każdej 1 str wątków jest link).. i napewno będziesz wiedziała więcej.. a potem jak coś to pytaj.. zawsze pomożemy
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:23   #2926
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Myślę, że jeśli w ciągu 2 miesięcy Ci gumki nie pękną to będzie ok Ortodontka powinna się zgodzić
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:33   #2927
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

czemu mialy by peknac? one sa z bardzo mocnego twozrywa betti juz pisala ze miala wizyte po 2 miesiacach ja tez tak mam nastepna wizyte i minol juz miesiac prawie a zeby bola dalej wiec pracuja i widac juz 1 efekty a gumki sie trzymaja twardo mysle ze nie ma szansy zeby nie wytrzymaly poprostu beda slabsze bo sie rozciagna troche i zeby po pewnym czasie zamiast dalej sie prostowac to stana w miejscu
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 18:39   #2928
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

No i wracam po wielkiej nieobecności, mam nadzieje że teraz będę częściej zaglądać do was widzę bardzo dużo nowych osób, więc pewnie nikt mnie nie pamięta już. Zdołowałam się wczorajszą wizytą u orto. ściągniecie aparatu przeciągnie się do listopada a może i nawet grudnia nieznośna górna dwójka nie ma ochoty zmienić swego położenia, no ale cóż mówi się trudno i cierpi się dalej.
P.S zęby po tej wizycie bolą mnie koszmarnie, nawet nie wiem dlaczego bo przez dłuższy czas nic mnie nie bolało, nawet po wizytach
Pozdrawiam
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:20   #2929
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

rozgwiazda oo dziękuję jak miło też Cię pamiętam


to jak tam dziewczyny, co myślicie o moim 'problemie'?
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:29   #2930
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez kasia_no87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzcie mi czy orto powinna sie zgodzic na wizyty co 2 miesiace czy to jednak za dlugo?

ja zazwyczaj mam co 2 miesiące i nic się nie dzieje, poza tym że gumki mi się nudzą


Cytat:
Napisane przez Lilllith Pokaż wiadomość
czemu mialy by peknac? one sa z bardzo mocnego twozrywa betti juz pisala ze miala wizyte po 2 miesiacach ja tez tak mam nastepna wizyte i minol juz miesiac prawie a zeby bola dalej wiec pracuja i widac juz 1 efekty a gumki sie trzymaja twardo mysle ze nie ma szansy zeby nie wytrzymaly poprostu beda slabsze bo sie rozciagna troche i zeby po pewnym czasie zamiast dalej sie prostowac to stana w miejscu

dobrze to ujęłaś
__________________
była aparatka


betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 19:59   #2931
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
No i wracam po wielkiej nieobecności, mam nadzieje że teraz będę częściej zaglądać do was widzę bardzo dużo nowych osób, więc pewnie nikt mnie nie pamięta już. Zdołowałam się wczorajszą wizytą u orto. ściągniecie aparatu przeciągnie się do listopada a może i nawet grudnia nieznośna górna dwójka nie ma ochoty zmienić swego położenia, no ale cóż mówi się trudno i cierpi się dalej.
P.S zęby po tej wizycie bolą mnie koszmarnie, nawet nie wiem dlaczego bo przez dłuższy czas nic mnie nie bolało, nawet po wizytach
Pozdrawiam
oooo widzę "stare" aparatki sie w końcu odzywają
no mamy duuużo nowych aparatek.. tj. "sekta" jakaś już jest hihi

Cytat:
Napisane przez gabryssiaa Pokaż wiadomość
rozgwiazda oo dziękuję jak miło też Cię pamiętam


to jak tam dziewczyny, co myślicie o moim 'problemie'?
dawaj fote
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559

Edytowane przez rozgwiazda
Czas edycji: 2010-06-22 o 20:00
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:06   #2932
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez betti_888 Pokaż wiadomość


dobrze to ujęłaś
w koncu ty mi ta prawde przekazalas :P
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:50   #2933
mimi_91
Raczkowanie
 
Avatar mimi_91
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Mi się darzyło, że mi gumka pękła, więc jednak jest to możliwe
mimi_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 20:54   #2934
betti_888
Wtajemniczenie
 
Avatar betti_888
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 2 101
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez lilllith Pokaż wiadomość
w koncu ty mi ta prawde przekazalas :p
:d
__________________
była aparatka



Edytowane przez betti_888
Czas edycji: 2010-06-22 o 20:55
betti_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-22, 22:05   #2935
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

ja nie mogę przez to , że oglądałam shreka 3 nie miałam jak wejść a teraz jestem na chwilkę więc zdj. już nie zrobie
zobacze.. może jak jutro będę to zajrzę do orto.. kurcze.. :<

to od jutra!

P.S. czy bywa tu jeszcze eKaterina?
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 07:34   #2936
elinka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 326
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
oooo widzę "stare" aparatki sie w końcu odzywają
no mamy duuużo nowych aparatek.. tj. "sekta" jakaś już jest hihi
jak podczytywałam początek i listę to zauważyłam ile jest nowych osób, ale coś nie widzę tych "starszych" aparatek o byłych już nie wspomnę
elinka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 07:55   #2937
gabryssiaa
Zakorzenienie
 
Avatar gabryssiaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 5 648
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

elinkę chyba też kojarzę, chociaż nie wiem czy dobrze
to Ty miałaś taki ''rozgardiasz'' w buźce?
gabryssiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:23   #2938
paainka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Sandomierz
Wiadomości: 75
GG do paainka
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Dzisiaj jest mój WIELKI DZIEŃ o 14 aparat!!
__________________
Aparatka
23 czerwca - góra
16 września - dół




paainka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:28   #2939
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

Cytat:
Napisane przez elinka20 Pokaż wiadomość
jak podczytywałam początek i listę to zauważyłam ile jest nowych osób, ale coś nie widzę tych "starszych" aparatek o byłych już nie wspomnę
no właśnie muszę przeskoczyć z jednej listy do 2-ej bo już jestem "byłą" hihi
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 08:45   #2940
Lilllith
Rozeznanie
 
Avatar Lilllith
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Miedzypiekle
Wiadomości: 860
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. IX

a mnie chyba na liscie nie ma co?
__________________
Odcieli aniołom skrzydła... bo dawały im wolność.

Aparatka sobie jestem
Góra->28.05.10 Dół->14.08.10
Koszta - 3860

Lilllith jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 18:27:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:05.