Wybielanie zębów- wątek zbiorczy - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 14:04   #2941
ewa102
Zadomowienie
 
Avatar ewa102
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 003
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Ja mialam wybielane z stomatologiem,zaplacilam 390 zl za odlewy + 2 strzykawki 15% i 2 x20% .Ostatni raz nakładam strzykawke gdzies pod koniec stycznia i teraz włąsnie kupila 2 x po 35% żeby odswiezyc bo juz takie biale nietsety nie są.Choć ja nie robiłam kilka nocy pod rząd tylko za pierwszym razem 2-3noce i efekt mi sie podobał to przerwałam i dawałam na jedną noc po miesaicu-dwóch.Szczerze to polecam,ładnie mi wybieliły zęby,choc oczywiscie gdy przyznalam sie niektorym to oczywiscie nagle wszyscy eksperci ,ze mi zeby wylecą,straszna metoda itd..
ewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:12   #2942
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
kurcze ja mam ten problem, że przy korzeniach mniej mi wybieliło.. i to w sumie bardziej na dole.. Jakoś strasznie tego nie widać.. ale jak wezmę wszystkie na raz do luterka to choroba przy korzeniach sa żółte jeszcze.. JAk byłam na konsultacji to stomatolog powiedział, że jeśli sobie dokupiłam strzykawki to aby je jeszcze zużyć.. i jak nie pomoże to będzie trzeba je "dobielić" u nich.. Tylko boje się kosztu.. bo jak dałam 800 za domową metodę to aż mi się nie chce pomyśleć, że następne tyle będę musiała wyrzucić na dobielanie u nich i tak jeszcze zużyje do końca te strzykawki co mi zostały - kupiłąm sobie dziś sensodyne tą nową co niby dla nadwrażliwych zębów jest i aplikuje na noc
postaraj się aplikować żel równo na całej nakładce, tak żeby na dole nakładki nie było więcej a przy brzegach mniej bo może z tego właśnie wynika Twój problem.
Mnie moja stomatolog non stop uczuleła, zeby równo smarowała nakładkę żelem.
życze powodzenia

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Kopernik1, wiem, wiem... U mnie jeszcze dużo roboty z zębami jest... Wybielanko to nic, gorzej z implantem :P Tego się boję.
a dokładniej, co z implantem??

Cytat:
Napisane przez plushy Pokaż wiadomość
Teraz zastanawiam się nad innymi metodami wybielania, słyszałam, iż zęby można wybielić laserowo. Pozdrawiam.
jest lampa do wybielania zębów, robi się nią chyba 3 serie po parenaście minut i w ciagu jednego dnia masz wybielone ząbki, ale i tak efekt wybielania zależy od wyjściowego koloru Twoich zębów i metoda jaką wybierzesz nie odgrywa tu znaczenia.
Jednak słyszałam że efekt po lampie utrzymuje się dużo krócej.
Najlepiej pochodzić do gabinetach i popytać fachowców.
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 16:14   #2943
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
a dokładniej, co z implantem??
Nie mam lewej górnej dwójki, noszę aparat żeby zrobić na nią miejsce i wszczepić implant. Aparat noszę już 1,5 roku... A póki co nie zanosi się nawet na tymczasowego ząbka w tym miejscu.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 00:55   #2944
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kopernik1 Pokaż wiadomość
Wybielanie na fotelu jest duzo droższe do tego mniej trwałe - po 2 miesiącach efekt zanika. Usuwałaś sobie kamień u lekarza? jesli nie to efekty wybielania beda duzo slabsze. Radze przejsc sie do innego lekarza 800 zl to troche za duzo za 2 nakladki i zel
no właśnie jak już wydałam 800 to nie mam ochoty u następnego wydawać drugie tyle .. Z tego co patrzyłam to ceny u mnie to 600-800.. więc nic tańszego nie znajdę niestety..

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:53 ----------

Cytat:
Napisane przez blush Pokaż wiadomość
postaraj się aplikować żel równo na całej nakładce, tak żeby na dole nakładki nie było więcej a przy brzegach mniej bo może z tego właśnie wynika Twój problem.
Mnie moja stomatolog non stop uczuleła, zeby równo smarowała nakładkę żelem.
życze powodzenia
dzięki bardzo..
zostało mijeszcze trochę strzykawki.. ale zęby mam chyba na maxa wrażliwe bo na drugi dzień mnie normalnie bolą wszystkie
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:39   #2945
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Dziś dostałam paski Crest Advanced Seal. W opakowaniu są saszetki z paskami Advanced Seal(12) i Professional Efects(19) i jedna Healthy Radiance (deep clean strips) Powiedzcie mi jak tego używać? Najpierw te AS potem PE? Czy odwrotnie? A poco ta jedna saszetka deep clean? I teraz nie wiem czy używać je 2 x dziennie rano i wieczorkiem?
Help...
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:33   #2946
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Ja nabyłam dziś żel Nite White 22%. Jutro odbieram nakładki i zaczynam wybielanie..
Mam nadzieję, że nie będę miała zbyt dużych problemów z nadwrażliwością.. na wszelki wypadek jednak dentysta zalecił mi zakup preparatu Ultra EZ, który ma tę nadwrażliwość zmniejszać gdyby jednak wystąpiła..
Mam tu do Was pytanko.. Dentysta kazał nakładać żel na noc, na jednej ulotce piszą też że na noc a na drugiej z kolei, że dwa razy dziennie po 1h no i już sama teraz nie wiem..
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 20:28   #2947
blue_cat
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 570
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam!
Mam pytanie. Czy któraś z Was stosowała Blanx White Marker-żel odczulający do zębów wrażliwych? Zastanawiam się nad jego kupnem, jednak nie mogę znaleźć opinii dotyczących jego działania. Dodam, iż jestem posiadaczką raczej wrażliwych zębów i dziąseł.
blue_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 09:55   #2948
Yo-asia
Zakorzenienie
 
Avatar Yo-asia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zagramanica;]
Wiadomości: 4 986
GG do Yo-asia
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Ja nabyłam dziś żel Nite White 22%. Jutro odbieram nakładki i zaczynam wybielanie..
Mam nadzieję, że nie będę miała zbyt dużych problemów z nadwrażliwością.. na wszelki wypadek jednak dentysta zalecił mi zakup preparatu Ultra EZ, który ma tę nadwrażliwość zmniejszać gdyby jednak wystąpiła..
Mam tu do Was pytanko.. Dentysta kazał nakładać żel na noc, na jednej ulotce piszą też że na noc a na drugiej z kolei, że dwa razy dziennie po 1h no i już sama teraz nie wiem..
Ja nakładki 10 i 15% zakladalam na 6 godzin, tak zalecila mi moja dentystka. Robilam o w nocy.
__________________
Get fit or die trying
Yo-asia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:25   #2949
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

A ja potrzebuję pomocy..
Zamówiłam żel 15% opalescence + nakładki + pasta.
Te nakładki takie gumowe są nie da się ich dokładnie dopasować ale dałam radę. Mam problem z tym, że nakładka na dolne zęby ma za duże te...'dziąsła' i mnie obdziera a poza tym żel spłynął na dziąsła moje i je podrażnił. Nie wytrzymałam 30 minut nawet i zmarnowałam pół strzykawki. Dziąsła były ... białe !. Później czerwone a teraz znowu białe a zęby jakie były takie są. Nie wiem co z tym zrobić.

Kolejne pytanie.... nosiłam aparat... mam nakładkę retencyjną która wygląda mniej więcej tak jak na zdjęciu. Czy mogę jej użyć do wybielania góry ?
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:36   #2950
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jatomam90 Pokaż wiadomość
A ja potrzebuję pomocy..
Zamówiłam żel 15% opalescence + nakładki + pasta.
Te nakładki takie gumowe są nie da się ich dokładnie dopasować ale dałam radę. Mam problem z tym, że nakładka na dolne zęby ma za duże te...'dziąsła' i mnie obdziera a poza tym żel spłynął na dziąsła moje i je podrażnił. Nie wytrzymałam 30 minut nawet i zmarnowałam pół strzykawki. Dziąsła były ... białe !. Później czerwone a teraz znowu białe a zęby jakie były takie są. Nie wiem co z tym zrobić.

Kolejne pytanie.... nosiłam aparat... mam nakładkę retencyjną która wygląda mniej więcej tak jak na zdjęciu. Czy mogę jej użyć do wybielania góry ?
miałaś poczekać z tym wybielaniem
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 19:07   #2951
jatomam90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 176
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
miałaś poczekać z tym wybielaniem
ale nie mam nadwrażliwości to się skusiłam :P hyyy
__________________
Romeo take me somewhere we can be alone
I'll be waiting all there's left to do is run
You'll be the prince and I'll be the princess
It's a love story baby just say yes
jatomam90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-13, 20:22   #2952
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jatomam90 Pokaż wiadomość
ale nie mam nadwrażliwości to się skusiłam :P hyyy
tu bardziej chodzi o to aby te zęby trochę odpoczęły..
Wylecz sobie na razie te dziąsełka i na spokojnie zacznij od nowa.. tylko moim zdaniem te nakładki co są w zestawie są bez sensu.. bo te robione u dentysty przylegają jak Twoja retencja.. Może znajdziesz gdzies w okolicy w miare tanie nakłądki od stomatologa..
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 16:14   #2953
marti_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Hej dziewczyny!
A ja mam takie troszkę inne pytanko Czy może orientuje się któraś z Was, czy w Rossmannie można kupić na sztuki paski wybielające Blend a med Whitestrips?Ja spotkałam się tylko z całym opakowaniem za 65 zł. Ale słyszałam też, że podobno można je dostać na sztuki. Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc I przepraszam, że wtrącam się do wątku Bo ja widzę rozmawiacie tu już o nieco bardziej zaawansowanych sposobach wybielania ząbków
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę powodzenia wszystkim wybielającym
marti_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 12:03   #2954
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
wybielanie zębów metoda purelite?

Dziewczyny,
chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was korzystała już może z wybielania zębów metodą purelite. To chyba dość nowa metoda. Opis tutaj http://www.purelite.pl/
jak długo utrzymuje się efekt? myślałam o wybielaniu przed weselem..
Wszelkie opinie mile widziane!
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 14:08   #2955
Marynia19
Raczkowanie
 
Avatar Marynia19
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

ja też o tym myślę, teraz we Wrocławiu można w promocji za 215 zł wybielić tą metodą, ale nie wiem czy jest skuteczna i czy warto...
Marynia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 13:10   #2956
ekm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Dziewczyny dajcie spokoj z wybielaniem zębów u kosmetyczki. Przecież tym powinien zajmować się dentysta. Kosmetyczka niech depiluje, piłuje paznokcie, oczyszcza twarz, robi pedicure, itd., ale na LITOŚĆ BOSKĄ NIECH NIE WYBIELA ZĘBÓW. Kosmetyczki nie są szkolone ze stomatologiii jeśli się okaże, że np. masz jakąś chorobę zębów, albo uszkodzenia, nie sądzę, żeby kosmetyczka je zdiagnozowała. I jak wybieli zęby i dojdzie do ich ich uszkodzenia, to do kogo będziecie miały pretensje??? Przecież dentysci studiują 5, albo 6 lat, a kosmetyczka robi kilkugodzinny kurs i tyle wie o zębach.
Chciałam znaleźć jakieś informacje o tym Pure Light, ale na google oprócz strony dystrybutora, nic nie znalazłam. Jest duża szansa, że kolejna rzecz made in china. Ja bym nie ryzykowała.
ekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 14:02   #2957
hera67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

zgadza się ciężko jest jakiekolwiek info znaleźć o tym purelite ;/ Najbezpieczniej w gabinecie, kiedy dentysta ma wszystko pod kontrolą. Ja całkiem niedawno wybieliłam zęby beyondem (whitespa.pl). Nie jest to co prawda 215zł bo 500zł ale masz pewniaka że nic Ci się nie stanie i że będą efekty. Ja jak na razie jestem zadowolona, sporo się rozjaśniły i nic nie bolało
hera67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:51   #2958
KaTe :P
Raczkowanie
 
Avatar KaTe :P
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 31
Dot.: Wybielanie zębów - Opalescence Treswhite / Tres White

Hej! Mam pytanie, wybielał ktoś może ząbki z drucikiem ortodontycznym z tyłu. Nakładke mam dopasowaną do tego drucika ale zęby bolą strasznie . Nie jest to ból jak przy nadwrażliwych tylko bardziej taki jak pierwszego dnia po założeniu całego aparatu. Miałam juz wybielane na górze(tam nie mam drucika) i nie bolało nic. Nie wiem czy to tak ma byc czy wybielac dalej czy nie...
(A żel mam 15%)
__________________
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.” Jeams Dean
KaTe :P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:03   #2959
margaret2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

Cytat:
Napisane przez maxima20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,
chciałam się dowiedzieć, czy któraś z Was korzystała już może z wybielania zębów metodą purelite. To chyba dość nowa metoda. Opis tutaj http://www.purelite.pl/
jak długo utrzymuje się efekt? myślałam o wybielaniu przed weselem..
Wszelkie opinie mile widziane!
Hej ! Nie masz co sie zastanawiac. Ja wczoraj poddałam sie temu zabiegowi w gabinecie kosmetycznym we Wrocławiu . Zabieg trwał godzinę i powiem szczerze sama byłam zdziwiona ,efektem !!! Robiono mi to żelem Purelite i naświetlano lampą. Poszłam tam z polecenia swojej znajomej. Ona również była bardzo ale to bardzo zadowolona. Purelite to firma amerykańska . Tam w USA ten zabieg jest traktowany jako popularny zabieg estetyczny tylko u nas w Polsce przyjęło sie ,ze tego typu zabiegi musi wykonywac stomatolog i dlatego sa tak potwornie drogie!!! Jak stomatolog nie ma w gabinecie lampy przyspieszajacej wybielanie daje do domu nakładki i żel , który sama musisz sobie aplikować przez 7 dni . W sumie robisz to sama i też nie jestes dentystą !!! Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi i szmal. Dentyści na wybielaniu zarabiają krocie i pracują dokładnie na tych samych żelach. Teraz zrobił się szum wśród dentystów ,ze mogą to robić kosmetyczki . Moga poniewaz w Polsce ten zabieg od paru miesiecy jest oficjalnie zarejestrowany jako kosmetyczny .Nakładanie żelu to żadna filozofia i może to zrobic nawet dziecko . Oczywiscie przed samym zabiegiem musisz podpisac oświadczenie ,ze Twoje zęby są zdrowe. Zresztą przez wykonaniem zabiegu Pani kosmetyczka sama powiedziała,ze najlepiej wybrać się na przegląd dentystyczny do stomatologa. Żel to 16 % nadltenek wodoru, nie podrażnia dziaseł. Koszt zabiegu 490 zł - u stomatologa za ten sam zabieg zapłaciłabym 1000 a 1200 zł.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Marynia19 Pokaż wiadomość
ja też o tym myślę, teraz we Wrocławiu można w promocji za 215 zł wybielić tą metodą, ale nie wiem czy jest skuteczna i czy warto...
Tak gorąco polecam !!! Ja sama poddałam sie temu zabiegowi bo promocyjny bon w cenie 215 zł zakupiłam Groupon. Moja kolezanka mnie na to namówiła. Ona równiez jest zadowolona .Mogą sobie pisać co chcą jedno jest pewne efekty są super !!! Zabieg składał sie z 3 sesji kazda po 20 minut. Moje dziąsła nie były wcale podraznione a ofekt zabiegu był juz bardzo widoczny po pierwszej sesji. Purelite to firma z USA i nie sa to żadne Chińskie podróbki. Oczywiście przed samym wybieleniem trzeba byc pewnym ,że zęby masz zdrowe i nie moze byc na nich kamienia. Weszli oni niedawno na rynek Polski. Już wiadomo,ze firma bedzie bardzo się rozwijać i te zabiegi będa wykonywane w większości gabinetów kosmetycznych , gdyż jest to zarejestrowane oficjalnie jako zabieg estetyczny. Zreszta chodzi o to by w Polsce był to zabieg popularny i tani Teraz jedyne co będa mogli zrobić dentyści to będa musieli zejsć z ceny !
margaret2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-20, 17:24   #2960
KasPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Witam wszystkich, ja miałam wybielane zęby systemem beyond i co? i efekt był mało widoczny. Naturalnie nie mam białych zębów więc jak ktoś ma żółtą kość to i po wybielaniu będzie miał taką. Płaciłam 1000zł. Żeby mieć piękne białe zęby muszę zbierać na licówki,wiec zbieram
KasPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:14   #2961
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KasPat Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ja miałam wybielane zęby systemem beyond i co? i efekt był mało widoczny. Naturalnie nie mam białych zębów więc jak ktoś ma żółtą kość to i po wybielaniu będzie miał taką. Płaciłam 1000zł. Żeby mieć piękne białe zęby muszę zbierać na licówki,wiec zbieram
myślisz, że metoda nakładkowa też Ci nie pomoże??
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 10:04   #2962
KasPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Myślę że nie. Jak w każdym wybielaniu przy żółtych zębach troszkę jaśniejsze będą ale nie na tyle żeby ktoś zauważył
KasPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 20:06   #2963
madziaioliver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

ja próbowalam poszukac wiecej informacji bo u mnie we wroclawiu robia, ale oprocz strony polskiej purelite w google oficjalnie nic nie ma. wyrzuca tylko polskie linki nawet po angielsku nic nie idzie znalezc no i taki w sumie zastanwiajacy tekst na forum dentystycznym
http://forum.dentonet.pl/viewtopic.php?t=16294

.......
madziaioliver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 06:32   #2964
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KasPat Pokaż wiadomość
Myślę że nie. Jak w każdym wybielaniu przy żółtych zębach troszkę jaśniejsze będą ale nie na tyle żeby ktoś zauważył
tzn. myślę, że jak wybielałaś w gabinecie to pewnie Ci już powiedzieli, że nakładkowa nic nie da... ale ja zawsze z natury miałam właśnie żółtą kość.. a po noszeniu aparatu to już w ogóle.. No i nakładkowa mi pomogła napewno.. Pewnie nie tak jak niektórym ale widzę różnicę..
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:59   #2965
margaret2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: wybielanie zębów metoda purelite?

czesc! tak się składa , że ja miałam wybielane zęby przez kosmetyczke i od razu warunkiem wybielenia zębów było wizyta u dentysty czy zęby są zdrowe....ja miałam wybielone metoda pure lita i efekt jest imponujący. w stanach zjednoczonych kosmetyczki wykonuja wybielanie zębów tą matodą i tylkow Polsce sie przyjeło ze wybiela sie zęby u dentysty. koszt wybielenia zebów to ok 200 zł więc jak dentysci kasują 1500 zł to nie ma sie co dziwić, że sie burzą! z ceny będą musieli zejść bo ceny jakie sugeruja są zwykłym zlodziejstwem
margaret2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 09:53   #2966
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez KasPat Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, ja miałam wybielane zęby systemem beyond i co? i efekt był mało widoczny. Naturalnie nie mam białych zębów więc jak ktoś ma żółtą kość to i po wybielaniu będzie miał taką. Płaciłam 1000zł. Żeby mieć piękne białe zęby muszę zbierać na licówki,wiec zbieram
A co na te żółte zęby powiedziała dentystka ? Czy mówiła jakiego efektu się spodziewać ?


Jestem w podobnej sytuacji, mam taki kolor kości. Za jego utrzymanie można obwiniać jedynie duże ilości herbaty. Pasty wybielające nie działają - może poza tym, że nie mam osadu na zębach. White Stripes niewiele pomogło. Trafiłam na ofertę wybielania Beyondem za 300 zł ( wartą1200, gabinet wydaje się na wysokim poziomie), tylko trzeba się na nią zdecydować bardzo szybko. Zastanawiam się, czy warto. Boję się trochę kasy wyrzuconej w błoto.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 13:03   #2967
KasPat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 24
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Mnie dentysta uprzedził że efekt nie będzie taki jakiego się spodziewam i najlepszym rozwiązaniem przy żółtych zębach jeżeli bardzo chcę mieć białe są licówki inaczej nie będę miała białych
KasPat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 17:21   #2968
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kopernik1 Pokaż wiadomość
Bo będzie to kasa wyrzucona w błoto wybielanie nakladkowe, czy takie u dentysty nie polega na "wybieleniu" tylko utlenieniu tego co sie na zębach zebrało. Jezeli twoj naturalny kolor zebow jest taki jak mowisz to nie pomoze ci Beyond bo dziala podobnie jak inne metody a nie jak farbka
Dzięki za odpowiedź. Niestety informacje na stronach/ulotkach sugerują, że światło wnika do kości i że jest szansa na trwałe wybielenie. Lepiej zapytać na forum

Cytat:
Napisane przez KasPat
Mnie dentysta uprzedził że efekt nie będzie taki jakiego się spodziewam i najlepszym rozwiązaniem przy żółtych zębach jeżeli bardzo chcę mieć białe są licówki inaczej nie będę miała białych
O tyle dobrze z jego strony. Choć beznadziejnie, że i Beyond nie zadziałało i że jedynie licówki coś dadzą.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 19:06   #2969
rozgwiazda
Rozeznanie
 
Avatar rozgwiazda
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 868
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Niestety informacje na stronach/ulotkach sugerują, że światło wnika do kości i że jest szansa na trwałe wybielenie. Lepiej zapytać na forum
a ja uważam, że jak jest możliwość za 300 zł spróbowania tej metody to bym próbowała.. Myślę, że zawsze przed zabiegiem można umówić się na konsultacje.. i w gabinecie powinni poinformować, czy rzeczywiście lampa nic nie pomoże..
Zawsze są 2 grupy pacjentów.. Ci, na których coś nie działą i tych co są w 100% zadowoleni..
__________________
Była aparatka.. góra i dół fot0: #1559
rozgwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 21:35   #2970
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Wybielanie zębów- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozgwiazda Pokaż wiadomość
a ja uważam, że jak jest możliwość za 300 zł spróbowania tej metody to bym próbowała.. Myślę, że zawsze przed zabiegiem można umówić się na konsultacje.. i w gabinecie powinni poinformować, czy rzeczywiście lampa nic nie pomoże..
Zawsze są 2 grupy pacjentów.. Ci, na których coś nie działą i tych co są w 100% zadowoleni..
Wybielałaś Beyondem czy czymś innym ? Jak u Ciebie z efektami po ?
Niestety u mnie z konsultacją nie bardzo się da - ofertę znalazłam na stronie groupon.pl i tam właśnie masz limit czasowy do wykupienia. Czytam właśnie o zapewnieniach producenta lamp beyond - że podobno tylko martwych zębów nie wybieli, że generalnie też żółty odcień zębów może nie być naturalny, tylko nabyty przez kolorowe jedzenie i napoje.
Jeśli nie zdecyduję się akurat na tą ofertę, to pewnie za jakiś czas pójdę na pełnopłatne wybielanie. Oczywiście po uprzedniej rozmowie z własną dentystką , a potem po konsultacjach przed wybielaniem.

Czy ktoś tutaj w wątku wybielał zęby ( takie, które wydają się naturalnie żółte) Beyondem ?
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-07 13:28:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.