Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-25, 18:35   #1471
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Hej ni było mnie ponad tydzień, wybaczcie ale nie miałam czasu, zbyt dużo sie działo.
Ale juz znowu wracam i postaram sie być na bieżąco

Doszły mnie słuchy ze Nelcia bedzie miała rodzeństwo
Diabli- gratuluje, cudne wieści !!! A co na to lekarz ?mialas jakieś usg jak goi sie macica po cc ?

Muszę koniecznie ponadrabiac !!!
Tylko nie wiem kiedy znajdę czas


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:02   #1472
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

wróciliśmy z basenu, mały zadowolony, jesteśmy aż jedyni na zajęciach więc są indywidualne
nie wiem czy to nadmiar wrażeń czy co ale mały cały czas miał zaciśnięte piąstki, nawet instruktorka się pytała czy nie miał wzmożonego napięcia (oczywiście podejrzewałam, bo od zawszw byl taki spięty ale w końcu nie poszłam z tym do jakiegoś specjalisty, myślę że jakby coś było to by tak szybko nie zaczął raczkować i wstawać).
xal my też celujemy na 2015 ! już niedługo
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:07   #1473
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Aniu Bartuś też na początku był taki spięty na basenie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:08   #1474
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
heh jak to mówią dla chcącego nic trudnego, maż odpada, bo wolnego nie dostanie, a u niego nie ma ,ze weekend, służba to służba



my też mamy i poelcamy koziołek fikołek, dzikie zwierzęta hipcio, kurczaczek koko, ma dosłownie 4 strony, wszystko wierszowane i fajne opowiadania my to uuuuwielbiamy czytać
Polecam też książki M. Strzałkowskiej i U. KOzłowskiej, np. rozbrykany konik- Kuba te kozłowskiej najbardziej lubi



hehe my to crazy mamuśki jesteśmy, ale życie w takim tempie, niestety spowoduje,ze o czymś się zapomni dobrze, ze popatrzyłaś nas przyjeła, z łaską to z łąską ale przyjeła



o jaaaa , ale pipka z niej, przeciez to dziecko, czy w wieku 8 mcy da się powiedzieć, czy jest neigrzeczny czy grzeczny, przecież on ledwo się orientuje,ze ma dłonie wogóle, i że mozna coś z nimi zrobić no ale niektórzy już tak mają ;/



1.a nie wiesz ile doba mniej więcej?
2. świetna cena i po co to napisałaś, teraz lampeczka w głowie się zapaliła, lece zamawiać
3. haha mój to samo a jeszcze jak mu robiłam palcem nono jak mnie gryzł, to powolnym ruchem brał mój palec i bezczelnie sobie pakował do buzi
4. co Ty mamuśka wykończysz się, a myślałam,ze ja jestem największą panikarą

Co do kp, to ja myślę,ze musi to przetrawić,ze teraz inaczej jest w buzi i bedzie dobrze




własnie ja też bym obstawiała za tą teorią, Kubi jak wyrosła mujedynka to mnie podgryzał,a teraz spkój już

A wiec neonatolog nas przyjeła , z łaaaaską, eh co za babsztyl no i mamy żelazo tak na granicy powiedziała, czyli amarantus to dupska się nadał

Bardzo trafnie to ujęłaś z tą świadomością o ràczkach, zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Tylko raz tak robiła, więc nie wiem. Z tym słuchaniem to czasami się zastanawiam, czy nie pojechać z nią na badania słuchu, bo jak mówię "niewolno" to zero reakcji, tak na zasadzie "jak będę udawać, że nie słyszę to mogę"
Dzień w dzień tłumaczę, że nie wolno ciągnąć za włosy i co? Największy ubaw, jak pociągnie i coś w ręce zostanie, jak nie zostanie to koniecznie trzeba powtórzyć ciągnięcie ... tyle w temacie posłuszeństwa

Bart ma to samo, jak mówię nie wolno to jakby słuch stracił albo druga opcja - cieszy się i śmieje. I jak tu przetłumaczyć?

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Oj ja też czegoś takiego nie lubię... gdy moje siostry mówią, że Antoś jest niegrzeczny bo marudzi gdy jest śpiący czy przez ząbki, to od razu się wkurzam




Mnie na pewno poznacie po brzuchu




Jeszcze trochę poczekacie

Bez sensu :/ dziecko niedobre bo zmęczone? Ech niektórzy to mają wyobraźnię :/


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:09   #1475
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Może to było żartobliwe ale też nie lubię takiego gadania. Co to w ogóle znaczy, że niemowlak jest grzeczny

ciesz się, że nie wiesz

A może nauczy się, to dla niej coś nowego, ma coś w buzi i nie wie o co chodzi

Powiem Ci że na tyle ją znam że wiem że to na żarty nie było :/ pózniej stwierdziła że jak mała podrośnie to mu odda :/

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Hej, w koncu sie zebrałam żeby ponadrabiac i cos napisac





ja kupilam ten tunel chrzesniakowi, ale K bal sie do niego wejsc jedziemy tam w sobote i znowu poddam go probie



mnie to wywalanie do szału doprowadza staram sie nie podnosic, zeby pokazac, ze jak wyrzuci to juz nie dostanie, ale czasem musze bo zapas jedzenia sie konczy, a on dale chce jesc, normalnie #%$#@#$^&, ale twardo "Kuba jak nie chcesz to oddaj mamie" , a w srodku "fuck fuck fuck, nie wytrzymam, czemu, czeeemuuu", a jak czegos nie chce, a mu podsuwam - glownie mieso to potrafi wziasc zamach i walnac indykiem przez pol pokoju wyzalilam sie



ja tez czekam, ja mam pewnoscl, ze K zje jak dam mu makaron i omleta, w sumie to on duzo je, ale to wyrzucanie mnie dobija

zdrówka dla Sofii, ja bym zadzwonila do lekarza



Kuba najczesciej wieczoram, jak sie wyciszy, ale nie zasnie, to podgryza z usmiechem slodziutkim, ale tak mega delikatnie kąsa, slodki jest, ale boje sie, ze kiedyz mnie porzadnie uzre :p







wow, brawo dla Florka, super jest



a Kuba tez raczkuje, chodzi przy meblach, chodzi z atrapa pchacza , no ale ma w końcu 10 miesiecy jest bardzo malomowny i zaczynam przyzwyczajac sie do mysli, ze bedzie na wiekszosc rzeczy mowil aaaa no świetnie mu wychodzi "nie: tzn. "ne, ne, neeeee !!!" czasem wyduka tata umie tez robić "dobry pies" podchodzi do psa i go klepie, ale jak mowie zrob tacie dobry pies to tate tez klepie i ulubiona zabawa w załączniku

Hehe dobre z tym psem

Jak wyprobujesz tunel daj znać
Choć nie wiem gdzie nam się w domu zmieści


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:17   #1476
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Aniu Bartuś też na początku był taki spięty na basenie
noo to dobrze że jest ok też myśle że to po prostu ze stresu, hałasu itp
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:29   #1477
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Mojemu chyba idą zęby hurtowo, a na pewno dwie dolne jedynki, trochę marudzi,ale już jest o wiele lepiej, jeszcze kilka dni temu to nie mogłam się ruszyć na krok a teraz chodzę gdzie chcę, a mały raczek biega za mną a ostatnio nawet gdy zobaczył, że dziadek je ciastka na kanapie to oparł się o nią i próbował stać jedzenie jest dla niego największą motywacją

Ja to właśnie przerabiam od 4 dni i jak tak dalej będziecie zgłupieję

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Agnes, poza rozwojem ruchowym to u Florka cienko probuje gwizdac i procz yyy mowi juz tez ooo... i udaje kotka iaooouuuu

puchatkowa i banka, najdalej to ma Ash a potem ja, a ash bedzie... wiec sie zastanowcie

kontrola u kardio ok. jakos tak mi dziwnie, bo wolalabym sama dobrze sie rozumiec na tym echo i ekg... a tak to musze ufac doktorkowi no ale jak tak dalej pojdzie, to zostaniemy bez gloopich lekow do trzeciej operacji, ufff...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Dobrze że kontrola ok. Oby poszło po waszej myśli

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
dla Flo!

ja mam 8 h do Krakowa, chciałam nawet namówić męża na fajny weekend ale tylko puknął się w głowe

dziś na spacerze zaczepił nas jakis dziad filozof, i łazil za nami i gadał ciągle jaki on biedny bo nie ma pracy itp... masakra! udałam że mi tel dzwoni i po kilku min monologu przez tel facet się zniechęcil i polazł

dziś idziemy na basen!
kurde malemu wyszła wysypka na brodzie i szyi, od środy ma takie krostki i nie chcą zejść, robić coś z tym, smarować czymś czy samo zniknie? no i nic nowego nie dostał do zjedzenia wiec nie wiem od czego

O jak ja nienawidzę takich ludzi!!!!!
Kiedyśna parkingu zaczepił mnie taki facet - chodził o lasce. Nos czerwony. Wyglądał na pijaczka ale trzeźwy był to myślę może faktycznie, pomogę. Mówi że kaleka itp itd. No to ja otwieram portfel i tam miałam aż 50groszy. I mowię mu że nie mam a on mi ziora do portfela czy nie ściemniam.
I mówi - to niech pani da te 50gr tak 'na zaczepkę'. Dałam. Za 2 dni znów był. To ja myślę ileż można, po prostu go zlekceważyłam.
To on za mną woła - takk wszyscy uciekają jak szczury z tonącego okrętu. O jak mnie tąpło. Coś mu tam napyskowałam i poszłam. Wracam a tu co na samochodzie??? Całe drzwi oplute :/
Dziad jeden. Modliłam się żeby go spotkać a jak na złość go nie było. Za jakieś pół roku znów on i lezie do mnie. Suchej nitki na nim nie zostawiłam i powiedziałam że jak czasem znów mi auto opluje to go znajdę i mu tą laskę połamię :/


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
zla jestem na tzta...wiec tez zrobie mu za zlosc

ogłaszam wszem i wobec, ze Nelusia będzie starsza siostra

test pozytywny, jutro potwierdzimy u gina. miałam się nie chwalić poki nie będzie pewności...no ale mam kilka "ale" hehe.

(chwale się, bo tz opowiedział mamusi ze nie mam okresu...i wyobrazcie sobie, ze tu dzisiaj przybiegla - jak zwykle z zaskoczenia! i pierwsze pytanie na spacerze wśród moich wozkowych koleżanek "i co masz ten okres?" zagotowalo się we mnie, wiec na zlosc naszemu tatusiowi pochwale się Wam! mam nadzieje, ze rodzinie powiemy już tak jak ustaliliśmy...). a tesciowa w zywe oczy oklamalam i jestem z siebie dumna

zapytala i poszla do domu bo niby miała ochote wejść na chwile i pobawić się z mala, ale my dopiero wyszlysmy na spacer. slonce, zakupy...stwierdziłam, ze do 14 może z nami pospacerować, no to się zwinela :P ale cos czuje, ze nie odpuści, bo odchodząc poinformowala, ze może wpadnie popołudniu chyba się musze gdzies ulotnić.

także mamuśki, jutro o 17:00 kciuki mile widziane

Ojjj jaka cudowna wiadomość!!! Gratuluję
Jutro kciuki trzymam

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Moje dziecko jest prześmieszne, stanęła trzymając się mojego kolana, a że kombinowała coś rękoma a potrafi stanąć od niedawna to mówię "żabko, ale trzymaj się czegoś" i co na to P? Wsadziła rączkę do buzi i trzymała się ząbka
Byłyśmy dzisiaj na placu zabaw i oglądała jak się dzieci bawią w piaskownicy, do domu wracałam na syrenie bo ona sobie oglądała (taki żywy telewizor) a mamusia pojechała.

Ojj nidobra mamo
Polcia dobra z tym ząbkiem


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam mojemu o wyjeździe to powiedział "a jedź, dam sobie jakoś radę" na co ja, że chciałam z Paulinką, no to powiedział, że się bardziej umordujemy niż to warte, jak chcę to mam se sama

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Jeszcze 2 miesiące i będzie seks
Trza się brać za depilację i inne takie co by chłopa kusić skutecznie tylko ja nadal kp i coś mi się wydaje, że bez owulacji ...

Hahahah no nie mogę
Ale żeś pojechała

Mój TŻ został postawiony przed faktem dokonanym - pod koniec marca jedziemy do krk z Bartem i ty nas zawieziesz a on na to - a to sobie do kina pójdę no.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 19:38   #1478
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Diabli - gratuluje!!! oczywiście trzymam kciuki!
A teściowa ma zero wyczucia...ale po tym co piszesz już to wiemy więc nic mnie już nie zaskoczy :/
Teraz nie możesz się denerwować więc ją olej!

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Moje dziecko jest prześmieszne, stanęła trzymając się mojego kolana, a że kombinowała coś rękoma a potrafi stanąć od niedawna to mówię "żabko, ale trzymaj się czegoś" i co na to P? Wsadziła rączkę do buzi i trzymała się ząbka
Byłyśmy dzisiaj na placu zabaw i oglądała jak się dzieci bawią w piaskownicy, do domu wracałam na syrenie bo ona sobie oglądała (taki żywy telewizor) a mamusia pojechała.
Paulinka jest boska

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Mówię mężowi, że na forum kolejne dziecie w drodze i wszyscy są w ciąży tylko nie ja a on na to, że dopiero 2 są w ciąży (chyba jednak czasami mnie słucha ) więc jest to margines. Zatem dziewczyny do boju, jak będzie Was więcej nie będzie mógł się wykpić tak łatwo

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja powiedziałam mojemu o wyjeździe to powiedział "a jedź, dam sobie jakoś radę" na co ja, że chciałam z Paulinką, no to powiedział, że się bardziej umordujemy niż to warte, jak chcę to mam se sama

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Jeszcze 2 miesiące i będzie seks
Trza się brać za depilację i inne takie co by chłopa kusić skutecznie tylko ja nadal kp i coś mi się wydaje, że bez owulacji ...
mnie zawiezie bo nie chce żebym małą pociągiem woziła ja to bym sobie mogła jechać, ale Helena nie będzie się tłuc pociągiem bo to przecież malutkie dziecko

Ja też nie mam okresu i myślę że owulacji również :/

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość

mój stwierdził, ze mogę sobie sama jechać pociągiem, bo on Nelusie zawiezie
u nas też chodzi bardziej o to by Helenę zawieźć

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci też tańczą? KUbi jak tylko usłysze muzykę to tańczy


I dziękuję Wm bardzo drogie koleżanki, zeście sobie popisały o książeczkach i ja myk na arosa i zamówiłam 20 sztu bo już mi to chodziło po głowie dawno :/
moja jak jeszcze pełzała to się nie raz tak fajnie kiwała na boki, teraz nie ma czasu na takie tam tylko ciągle gdzieś mknie albo leży i się bawi.

Ej no nikt nie kazał Ci od razu tylu kupować - ja kupiłam 2 więc wiesz
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:51   #1479
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Bylam dzisiaj z Nina na przeglądzie, mamy 9500 g, i 78 cm (niby bo w te "profesjonalne" pomiary nie wierze)
Nadal nie raczkuje, ale moja lekarka daje jej jeszcze miesiac czasu. Mamy zalecenia: ziemia, ziemia, ziemia.. żadnego noszenia, tylko ćwiczenia. Wg lekarki napiecie jest Ok, asymetrii nie ma, Nina ma swoje tempo .. sprinterką nie jest takze luz, ktos musi byc ostatni, aby pierwszym mogl byc ktoś



Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Ja muszę kusić siebie bo ochoty mało ...
Widziałam twoją sypialnię i tak się zastanawiam czy eksmitujesz Nelkę czy będą łóżeczka piętrowe
Cloche mnie tu chciala edukowac, jak do Diabelskiej ciazy doszło, ale może Ty sobie poogladaj filmiki na rozgrzewke

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


mam ci wyjasnic? jakis film edukacyjny moze...
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe jak to się stało?! Nela nas zmotywowala do działania :P
noooo przeciez, Nela śpioch przespała jak tworzyliście jej konkurencje
hehe, Nina się budzi jak tylko o mężu pomyśle
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 19:59   #1480
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj z Nina na przeglądzie, mamy 9500 g, i 78 cm (niby bo w te "profesjonalne" pomiary nie wierze)
Nadal nie raczkuje, ale moja lekarka daje jej jeszcze miesiac czasu. Mamy zalecenia: ziemia, ziemia, ziemia.. żadnego noszenia, tylko ćwiczenia. Wg lekarki napiecie jest Ok, asymetrii nie ma, Nina ma swoje tempo .. sprinterką nie jest takze luz, ktos musi byc ostatni, aby pierwszym mogl byc ktoś





Cloche mnie tu chciala edukowac, jak do Diabelskiej ciazy doszło, ale może Ty sobie poogladaj filmiki na rozgrzewke





noooo przeciez, Nela śpioch przespała jak tworzyliście jej konkurencje
hehe, Nina się budzi jak tylko o mężu pomyśle
za wagę. Zacznij już lepiej ćwiczyć biegi bo jak Nina zacznie to nie będzie już kawki na kanapce
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:16   #1481
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Hej ni było mnie ponad tydzień, wybaczcie ale nie miałam czasu, zbyt dużo sie działo.
Ale juz znowu wracam i postaram sie być na bieżąco

Doszły mnie słuchy ze Nelcia bedzie miała rodzeństwo
Diabli- gratuluje, cudne wieści !!! A co na to lekarz ?mialas jakieś usg jak goi sie macica po cc ?

Muszę koniecznie ponadrabiac !!!
Tylko nie wiem kiedy znajdę czas
.
jutro Ci wszystko napisze w styczniu bylam u gina, miałam usg, dostalismy zielone swiatlo :P nie przypuszczałam, ze tak ekspresowo pojdzie, o Nelke staraliśmy dobre 2 lata.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
noooo przeciez, Nela śpioch przespała jak tworzyliście jej konkurencje
hehe, Nina się budzi jak tylko o mężu pomyśle
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 20:19   #1482
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że potrzeba czasu aby wyniki podskoczyły

eee na talerzu to ja tylko to układam później mu podaję na tackę bo też większe zainteresowanie jest talerzem


raz jeszcze gratuluję kochana i trzymam no i bardzo dobrze, że okłamałaś tą jędzę

To ja chyba druga
u nas to samo, jedzenie kłądę na blacie stolika, bo jak podam na talerzu, to jedzenie ginei w tle, a talerz jest super do gryzienia


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
opcji jest kilka,
-Nela dostanie "dorosle" lozeczko i zostanie w tym pokoju, a my się wyprowadzimy.
- kupimy 2 lozeczko i Nela wywędruje do 2 pokoju
- male z nami, a Nela jak obecnie hehe

szkoda, ze nie wymyślili lozeczek dwupiętrowych
oj taaak

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Diabli - gratuluje!!! oczywiście trzymam kciuki!
A teściowa ma zero wyczucia...ale po tym co piszesz już to wiemy więc nic mnie już nie zaskoczy :/
Teraz nie możesz się denerwować więc ją olej!


Paulinka jest boska

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Mówię mężowi, że na forum kolejne dziecie w drodze i wszyscy są w ciąży tylko nie ja a on na to, że dopiero 2 są w ciąży (chyba jednak czasami mnie słucha ) więc jest to margines. Zatem dziewczyny do boju, jak będzie Was więcej nie będzie mógł się wykpić tak łatwo

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


mnie zawiezie bo nie chce żebym małą pociągiem woziła ja to bym sobie mogła jechać, ale Helena nie będzie się tłuc pociągiem bo to przecież malutkie dziecko

Ja też nie mam okresu i myślę że owulacji również :/

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------


u nas też chodzi bardziej o to by Helenę zawieźć

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------


moja jak jeszcze pełzała to się nie raz tak fajnie kiwała na boki, teraz nie ma czasu na takie tam tylko ciągle gdzieś mknie albo leży i się bawi.

Ej no nikt nie kazał Ci od razu tylu kupować - ja kupiłam 2 więc wiesz
no ja jak mam wogóle tyle godzin jazdy, to w pociągu chyba bym wyszła z siebie jakbym miała z Kubą jechać, nie usiedziałby ;/

A mknie? to raczkuje znaczy?
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:19   #1483
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj z Nina na przeglądzie, mamy 9500 g, i 78 cm (niby bo w te "profesjonalne" pomiary nie wierze)


noooo przeciez, Nela śpioch przespała jak tworzyliście jej konkurencje
hehe, Nina się budzi jak tylko o mężu pomyśle

Brawo za wagę

Hahah Bart to samo - nasz najlepszy środek antykoncepcyjny



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:24   #1484
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj z Nina na przeglądzie, mamy 9500 g, i 78 cm (niby bo w te "profesjonalne" pomiary nie wierze)
Nadal nie raczkuje, ale moja lekarka daje jej jeszcze miesiac czasu. Mamy zalecenia: ziemia, ziemia, ziemia.. żadnego noszenia, tylko ćwiczenia. Wg lekarki napiecie jest Ok, asymetrii nie ma, Nina ma swoje tempo .. sprinterką nie jest takze luz, ktos musi byc ostatni, aby pierwszym mogl byc ktoś





Cloche mnie tu chciala edukowac, jak do Diabelskiej ciazy doszło, ale może Ty sobie poogladaj filmiki na rozgrzewke





noooo przeciez, Nela śpioch przespała jak tworzyliście jej konkurencje
hehe, Nina się budzi jak tylko o mężu pomyśle
: hahaha:
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:33   #1485
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
u nas to samo, jedzenie kłądę na blacie stolika, bo jak podam na talerzu, to jedzenie ginei w tle, a talerz jest super do gryzienia



oj taaak



no ja jak mam wogóle tyle godzin jazdy, to w pociągu chyba bym wyszła z siebie jakbym miała z Kubą jechać, nie usiedziałby ;/

A mknie? to raczkuje znaczy?
Tak, o raczkowanie mi chodziło

Gdyby Helena nie była takim maruderem to pewnie miałabym inne podejście do jazdy pociągiem, ale ona na spacerze potrafi cały czas jęczeć + ataki wścieku...obawiam się że w pociągu będzie podobnie albo i gorzej
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:37   #1486
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ja też mam pewne obawy bo Bartuś nie lubi być skrępowany, siedzieć za długo na kolanach czy w bezruchu w nosidle/chuście ale liczę, że wśród dzieciaków będzie .... GRZECZNY
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:38   #1487
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
jutro Ci wszystko napisze w styczniu bylam u gina, miałam usg, dostalismy zielone swiatlo :P nie przypuszczałam, ze tak ekspresowo pojdzie, o Nelke staraliśmy dobre 2 lata.
To ja też czekam na info

A lekarz zlecił Ci jakieś badania albo robiłaś sama dla siebie ??
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:47   #1488
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
Tak, o raczkowanie mi chodziło

Gdyby Helena nie była takim maruderem to pewnie miałabym inne podejście do jazdy pociągiem, ale ona na spacerze potrafi cały czas jęczeć + ataki wścieku...obawiam się że w pociągu będzie podobnie albo i gorzej
mój to nieee, On to dużo się msieje, w wózku lubi jeździć, ot o bym się nie bała, raczej o to,ze przez kilka godzin nie dała bym rady utrzymać go w jedym miejscu. Kube jak sie weźmie na ręce to głowa chodzi 260 stopni, i ciągle chce się gdzie sporuszać nie zrozumiałby mnie dlaczego ma siedzieć na kolanach
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:55   #1489
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Oto nasz nowy hicior
Bart kocha ten teledysk
Tylko uwaga - ma tendencję do prześladowania - czyli gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz słyszysz w głowie 'dziadek fajną farmę miał...'

http://youtube.com/watch?v=fUX5kYzzi5Q


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-25, 20:58   #1490
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja też mam pewne obawy bo Bartuś nie lubi być skrępowany, siedzieć za długo na kolanach czy w bezruchu w nosidle/chuście ale liczę, że wśród dzieciaków będzie .... GRZECZNY
no tak bo Bartuś się uspokaja w towarzystwie Helena też tak miała...kiedyś
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 20:59   #1491
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Bylam dzisiaj z Nina na przeglądzie, mamy 9500 g, i 78 cm (niby bo w te "profesjonalne" pomiary nie wierze)
Nadal nie raczkuje, ale moja lekarka daje jej jeszcze miesiac czasu. Mamy zalecenia: ziemia, ziemia, ziemia.. żadnego noszenia, tylko ćwiczenia. Wg lekarki napiecie jest Ok, asymetrii nie ma, Nina ma swoje tempo .. sprinterką nie jest takze luz, ktos musi byc ostatni, aby pierwszym mogl byc ktoś
moja tez nie raczkujaca tak jak sie raczkuje :P cos tam mysli ale to zalezy jak lezy :P
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:01   #1492
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
mój to nieee, On to dużo się msieje, w wózku lubi jeździć, ot o bym się nie bała, raczej o to,ze przez kilka godzin nie dała bym rady utrzymać go w jedym miejscu. Kube jak sie weźmie na ręce to głowa chodzi 260 stopni, i ciągle chce się gdzie sporuszać nie zrozumiałby mnie dlaczego ma siedzieć na kolanach
teraz już nasze dzieci zwiedzają, poznają świat - wiadomo. Ode mnie 2 godziny pociągiem to też inaczej

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Oto nasz nowy hicior
Bart kocha ten teledysk
Tylko uwaga - ma tendencję do prześladowania - czyli gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz słyszysz w głowie 'dziadek fajną farmę miał...'

http://youtube.com/watch?v=fUX5kYzzi5Q


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
jutro posłucham bo dziecko śpi i budzi ją każdy szelest więc wolę nie ryzykować
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:07   #1493
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Oto nasz nowy hicior
Bart kocha ten teledysk
Tylko uwaga - ma tendencję do prześladowania - czyli gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz słyszysz w głowie 'dziadek fajną farmę miał...'

http://youtube.com/watch?v=fUX5kYzzi5Q


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
u nas ta : https://www.youtube.com/watch?v=lhVR1FDXS5E

uwwwielbia tą piosenkę

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez deb Pokaż wiadomość
teraz już nasze dzieci zwiedzają, poznają świat - wiadomo. Ode mnie 2 godziny pociągiem to też inaczej

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------


jutro posłucham bo dziecko śpi i budzi ją każdy szelest więc wolę nie ryzykować
u mnie,zeby dostać się do krakowa, nawet najdroższym intercity, to jakieś 5h podróży dziękuję bardzo
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:14   #1494
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

hej dziś wyczytałam w grupie z uk że panuje wirus .
Uwaga nowy grozny wirus dla dzieci !!!! Objawy: Rozwolnienie trwajace dluzej niz 4 dni , krwawe pieluszki,wysoka gorączka- Jesli twoje dziecko ma wszystkie te objawy nie czekaj!!!! Natychmiast zglos sie do szpitala !!! Ten Wirus moze doprowadzic do zatrzymania pracy nerek.
__________________
Emil 13.04.2013
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:16   #1495
deb
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 4 207
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Maluska - brzmi strasznie :/
__________________
21.05.2013 Helenka
deb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:20   #1496
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Oto nasz nowy hicior
Bart kocha ten teledysk
Tylko uwaga - ma tendencję do prześladowania - czyli gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz słyszysz w głowie 'dziadek fajną farmę miał...'

http://youtube.com/watch?v=fUX5kYzzi5Q
my mamy książeczkę z tą melodyjką, Przemo dostał od mojej koleżanki. nauczył się wciskać guziczek i czasem leci to pół h

Przemek by nie usiedział w pociągu, dlatego nie jadę pociągiem dziś w przychodni wytrzymał godzinę ale musiałam się nieźle nagimnastykować. wszystkie zabawki powyrzucał z wózka, pooglądał ludzi, próbował wyjść z wózka, nosiłam go i oglądaliśmy przychodnię, odkrył w międzyczasie że nie musi leżeć/siedzieć oparty o oparcie i że może się wychylić (rychło w czas ) no i w końcu bawił się smokiem.

potem w banku to samo, tylko już musiał być problem bo musiał być ciszej
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:44   #1497
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
my mamy książeczkę z tą melodyjką, Przemo dostał od mojej koleżanki. nauczył się wciskać guziczek i czasem leci to pół h

Przemek by nie usiedział w pociągu, dlatego nie jadę pociągiem dziś w przychodni wytrzymał godzinę ale musiałam się nieźle nagimnastykować. wszystkie zabawki powyrzucał z wózka, pooglądał ludzi, próbował wyjść z wózka, nosiłam go i oglądaliśmy przychodnię, odkrył w międzyczasie że nie musi leżeć/siedzieć oparty o oparcie i że może się wychylić (rychło w czas ) no i w końcu bawił się smokiem.

potem w banku to samo, tylko już musiał być problem bo musiał być ciszej
u nas to samo, dzisiaj w przychodni to posadziłam go w foteliku, siadłam obok na krześle,a nie przypinałam go, to testował ile da się fotelik rozbujać
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 21:50   #1498
maluska88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 353
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
my mamy książeczkę z tą melodyjką, Przemo dostał od mojej koleżanki. nauczył się wciskać guziczek i czasem leci to pół h

Przemek by nie usiedział w pociągu, dlatego nie jadę pociągiem dziś w przychodni wytrzymał godzinę ale musiałam się nieźle nagimnastykować. wszystkie zabawki powyrzucał z wózka, pooglądał ludzi, próbował wyjść z wózka, nosiłam go i oglądaliśmy przychodnię, odkrył w międzyczasie że nie musi leżeć/siedzieć oparty o oparcie i że może się wychylić (rychło w czas ) no i w końcu bawił się smokiem.

potem w banku to samo, tylko już musiał być problem bo musiał być ciszej
No mój tż dzis niósł Emila z zakupów na rekach bo nie chcał jechać w wózku .Na zakupach ok bo się rozgląda i woła na ludzi EEE EEE lub tatata zaczepia kogo się da ale z powrotem był ryk dobrze że był tż bo ja już ledwo daje rade nosić mojego bączka.
__________________
Emil 13.04.2013
maluska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 22:25   #1499
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez maluska88 Pokaż wiadomość
hej dziś wyczytałam w grupie z uk że panuje wirus .
Uwaga nowy grozny wirus dla dzieci !!!! Objawy: Rozwolnienie trwajace dluzej niz 4 dni , krwawe pieluszki,wysoka gorączka- Jesli twoje dziecko ma wszystkie te objawy nie czekaj!!!! Natychmiast zglos sie do szpitala !!! Ten Wirus moze doprowadzic do zatrzymania pracy nerek.
Strasznie brzmia te krwawe pieluszki





Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
jutro Ci wszystko napisze w styczniu bylam u gina, miałam usg, dostalismy zielone swiatlo :P nie przypuszczałam, ze tak ekspresowo pojdzie, o Nelke staraliśmy dobre 2 lata.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------



Gratulacje fajnie Nela bedzie miala towarzysza/ ke zabaw
Podobno po porodzie wrasta plodnosc

Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-25, 22:27   #1500
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Ech ciąża to szaleństwo... jest 23 a ja zjadłam już z 5 kanapek z nutellą

Antonio dzisiaj strasznie marudny, ząbek już wystaje, ale jeszcze nie wyszedł całkiem..robiłam zupę, a on uczepił się moich nóg i marudził potem ganiał kota, kot miał już dość i siadł na krześle to on za nim, łapał go za ogon... wiedziałam, że to się źle skończy, na szczęście tylko pacnął go łapą w głowę, nie zadrapał... biedny kot, nie ma teraz życia, bo Antek ciągle na niego poluje


aa zaraz dodaje aktualizacje brzuchową, bo dawno nie było
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2014-02-25 o 22:29
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.