Szkoła Tańca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-21, 09:10   #1
SzalonaPistacja
Przyczajenie
 
Avatar SzalonaPistacja
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2

Szkoła Tańca


Hej Mam na imię Paulina. Mam pewien problem. A więc, chciałabym pójść do jakiejś dobrej Szkoły Tańca w Lublinie. Myślę nad "Magic Dance". Może któraś z was chodziła do dobrej Szkoły Tańca w Lublinie? Jestem ciekawa waszych doświadczeń i opini na temat Ośrodków Tanecznych, do których uczęszczałyście lub uczęszczacie. Proszę także was o szkoły, których nie polecacie. Będę wiedzieć na przyszłość Proszę o pomoc.
SzalonaPistacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 14:11   #2
ygerna
Zakorzenienie
 
Avatar ygerna
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 585
Dot.: Szkoła Tańca

Magic Dance?? a to nazwa szkoły czy styl tańca??
ja chodze do megadance ob tam mam najbliżej, na reggeatton i latino ladies styling i to bym polecała dzięki latino lepiej tanczysz na dyskotece, zachowujesz równowagę np jak jest ślisko, jesteś bardziej pewna siebie i ciało jest takie bardziej plastyczne
nie oszukujmy się, megadance pod względem wyglądu jest straszne ale moja instruktorka jest świetna
__________________

ygerna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 23:40   #3
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Szkoła Tańca

Polecam studio tańca Dąbskich, sama nie chodziłam, ale moja siostra kilka lat i sobie ceniła. Potem nawet osoby z jej grupy pozakładały własne szkoły z tego co pamiętam. No i Lider wydaje mi się być dość dobry, sama tam tańczyłam, ale to było dawno temu, w sumie teraz mogło się coś pozmieniać.
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 21:25   #4
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Szkoła Tańca

Podbijam, bo wątek skromny.
Potrzebuję Waszych opinii na temat dobrej szkoły tańców latynoamerykańskich (niekoniecznie tylko tego muszą uczyć, no ale żeby się w tym specjalizowali), najlepiej blisko centrum.
Jest tego od groma i ciut, a nie chciałabym siostry wysyłać gdzies w ciemno. Teraz wszyscy uczą się jakiegoś modernajzzu, poledancu i innych udziwnień, zatem wśró znajomych brak opinii na temat szkoły latino.
Słyszałam tylko o Dąbskich. Jest jakaś alternatywa, może coś jeszcze lepszego, czy tylko oni?
Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Pozdrawiam.
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 08:13   #5
Jolajna556
Przyczajenie
 
Avatar Jolajna556
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5
Dot.: Szkoła Tańca

Cytat:
Napisane przez SzalonaPistacja Pokaż wiadomość
Hej Mam na imię Paulina. Mam pewien problem. A więc, chciałabym pójść do jakiejś dobrej Szkoła Tańca wrocław. Myślę nad "Magic Dance". Może któraś z was chodziła do dobrej Szkoły Tańca w Lublinie? Jestem ciekawa waszych doświadczeń i opini na temat Ośrodków Tanecznych, do których uczęszczałyście lub uczęszczacie. Proszę także was o szkoły, których nie polecacie. Będę wiedzieć na przyszłość Proszę o pomoc.
Powiem Ci, że ja się uczę tańczyć z internetu. Puszczam sobie filmiki i tak się uczę

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-13 o 09:42 Powód: Link w cytacie.
Jolajna556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 20:06   #6
emillyrose
rose rose
 
Avatar emillyrose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: CSE
Wiadomości: 220
Dot.: Szkoła Tańca

Cytat:
Napisane przez Jolajna556 Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja się uczę tańczyć z internetu. Puszczam sobie filmiki i tak się uczę
też tak robie ale napewno jest różnica ucząc się u profesjonalisty
emillyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-11, 09:33   #7
tynamar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła Tańca

Ja tak chciałam nauczyć się salsy z internetu i rzeczywiście jakieś podstawy złapałam, ale potem zaczęłam chodzić na kurs i to jest o niebo lepsze. Instruktor od razu cię koryguje, daje wskazówki, uczy we właściwym tempie.

Edytowane przez viva91
Czas edycji: 2016-03-12 o 20:51 Powód: reklama
tynamar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 10:33:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.