Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-06, 20:56   #3121
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witajcie laseczki!!!!
Jedna z Was kiedyś napisała o dobrej wizażystce Pauli,poczytałam jej stronę i jestem z nią umówiona na wtorek,przyjeżdża do domu wiec to jest dla mnie plus bo nie mieszkam w Poznaniu.Będę miała analizę kolorystyczną i analizę strukturalną twarzy,później muszę kupić sobie jakieś okularki i w końcu wizyta u Tomka.B.........hmm mam nadzieje ze jak mąż wróci do domu to mnie pozna))))))))))))))
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 21:27   #3122
ines364
Przyczajenie
 
Avatar ines364
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny, niedzwońcie do GAWW bo oni są jacyś dziwni.
Kiedyś słyszałam na uczelni jak dwie dziewczyny rozmawiały że dzwoniły do GAWW po odejściu p.Tomka B i jednej raz powiedzieli że Tomek niepracuje , drugiej że Tomek wyjechał , a tej pierwszej wogle później powiedział że Tomek zrezygnował na zawsze ze fryzjerstwa.
Także radziłabym nie dzwonić bo znowu usłyszycie jakąś historyjkę, może tym razem że p.Sebastian leży w szpitalu. Pozdrawiam
ines364 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 22:05   #3123
recenzentka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam. Śledzę fora na wizażu dt. dobrych fryzjerów już od jakiegoś czasu, ponieważ postanowiłam zdecydować się na pierwszą w moim życiu koloryzację. Jako, że jestem ze Śląska, to wybrałam się do polecanego tam fryzjera. Niestety, nie okazał się on dobry w dobieraniu mi koloru- mam dość jasną karnację i naturalnie mysi kolor włosów. Poprosiłam go wybranie koloru, który by mnie ożywił. I potem zdradziłam, że marzy mi się ciepły odcień czekolady. Fryzjer zaproponował mi lekkie przyciemnienie włosów i zmianę odcienia w celu jego ocieplenia. I tym sposobem uzyskałam kolor rudy ;d załamana, na początku zaprzeczając temu co widzę wmawiałam sobie, że to delikatny poblask, że go nie widać, jednak nie zdołałam się przyzwyczaić i uznając ten rezultat starań jednego z lepszych fryzjerów na śląsku postanowiłam się ponownie przefarbować po 3 dniach. Jako, że weekend akurat miałam spędzić w Poznaniu stwierdziłam, że warto poszukać polecanych fryzjerów w tym mieście. Długo zastanawiałam się i wertowałam strony i fora w poszukiwaniu takiego, na którego nikt mocno się nie skarżył. Jak widać na tym forum wiodą prym Adam z Czesanki i Tomek Betlej. Pisano tu również, że na kolejkę do Adama czeka się miesiąc a ja musiałam zadzwonić i umówić się na wizytę dzień przed. Tym sposobem zadzwoniłam do T. Betleja i jako, że do niego mogłam umówić się dopiero na poniedziałek, a jego współpracownik Piotr Sierpiński miał wolny termin wcześniej, zapisałam się właśnie do niego. Pełna obaw wkroczyłam do salonu i... nie żałuję. Przede wszystkim Piotr odradził mi ciemny kolor włosów stwierdzając iż taki do mnie nie pasuje, poza tym, uwolnił mnie od paskudnego rudego połysku nakładając mi mikro pasemka blond (zamiast farbowania całych włosów ponownie), które wyglądają jak złote refleksy i ożywiają kolor włosów. W tych włosach czuję się dobrze,a o to mi chodziło. Cena hm jest adekwatna do usługi- farbowanie spełniło moje oczekiwania i fryzjerzy są mili-choć jest dość wysoka. ;d
Tak więc dzięki wielkie Wizażanki za ten cynk, poważnie Nie przeżyłabym kolejnej katastrofy na głowie zarówno finansowo jak i psychicznie ;d

Edytowane przez recenzentka
Czas edycji: 2009-06-06 o 22:08
recenzentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 08:54   #3124
tequila225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Tatiana31 Pokaż wiadomość
Czytam własnie komentarze o salonie Angelo Rivieri i łapie sie za głowe po tym co mi tam zrobili z włosami .... jestem PRZEKONANA że oni sobie sami te komentarze piszą ODRADZAM TEN SALON !!!
ja rowniez nie jestem zadowolona z wizyty w Angelo Rivieri, ten Tomek to po prostu AROGANCKI "picuś glancuś" (to okreslenie zreszta super trafione w jego sposob bycia i podejscia do klienta), naprawde dziewczyny nie dajcie nie omotac, bo bedziecie rownie sfrustrowane jak ja. ODRADZAM TEN SALON!!!!
tequila225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:19   #3125
didisridi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

witam!
wybieram sie doo fryzjera w ramach prezentu imieninowego, i jako że było tu tyle pochlebnych komentarzy na temat tego salonu wybiore sie chyba do CZESANKI w spocie to niejakiego pana Adama Żolika!chcialabym sie jednak dowiedziec jakie sa aktualne opinie na temat salonu.
i jaki jest cennik salonu!
mam włosy do łopatek ale są bardzo bardzo cienkie,chciałabym zmienic kolor ale balsamem zeby nie niszczyc naturalnych włosów i zrobic małe ciecie bo nie chce miec bardzo krotkich wlosów/raczej poldlugie,ladnie ukladajace sie!
za wszystkie odp z góry dziekuje i pozdrawiam!
didisridi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 22:27   #3126
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez didisridi Pokaż wiadomość
witam!
wybieram sie doo fryzjera w ramach prezentu imieninowego, i jako że było tu tyle pochlebnych komentarzy na temat tego salonu wybiore sie chyba do CZESANKI w spocie to niejakiego pana Adama Żolika!chcialabym sie jednak dowiedziec jakie sa aktualne opinie na temat salonu.
i jaki jest cennik salonu!
mam włosy do łopatek ale są bardzo bardzo cienkie,chciałabym zmienic kolor ale balsamem zeby nie niszczyc naturalnych włosów i zrobic małe ciecie bo nie chce miec bardzo krotkich wlosów/raczej poldlugie,ladnie ukladajace sie!
za wszystkie odp z góry dziekuje i pozdrawiam!
wystarczy uwaznie poczytac forum,gdzie az roi sie od opinii o Adamie.Powodzenia
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 11:18   #3127
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez didisridi Pokaż wiadomość
witam!
wybieram sie doo fryzjera w ramach prezentu imieninowego, i jako że było tu tyle pochlebnych komentarzy na temat tego salonu wybiore sie chyba do CZESANKI w spocie to niejakiego pana Adama Żolika!chcialabym sie jednak dowiedziec jakie sa aktualne opinie na temat salonu.
i jaki jest cennik salonu!
mam włosy do łopatek ale są bardzo bardzo cienkie,chciałabym zmienic kolor ale balsamem zeby nie niszczyc naturalnych włosów i zrobic małe ciecie bo nie chce miec bardzo krotkich wlosów/raczej poldlugie,ladnie ukladajace sie!
za wszystkie odp z góry dziekuje i pozdrawiam!
Spróbuj zapytać Wilczę na pw, ona jako ostatnia zapisywała się do Adama na strzyżenie, ale nie przyszła się pochwalić
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 13:25   #3128
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny szukam fryzjera który dobrze i tanio zrobi trwałą ondulację na średniej długości włosach. Pomóżcie mi, bo ja już nie wiem jak szukać...
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 14:53   #3129
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez LatajacaLola Pokaż wiadomość
Spróbuj zapytać Wilczę na pw, ona jako ostatnia zapisywała się do Adama na strzyżenie, ale nie przyszła się pochwalić
może jest niezadowolona

LatającaLola a to Twój kociak? PRZEŚLICZNY


kurcze, farbowałam włosy pod koniec maja a już znalazłam siwulca

chcialabym żeby włosy szybko mi urosły o 10 cm
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 16:38   #3130
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Możecie polecić kogoś, kto mógłby mi nie tyle ściąć włosy, ile doradzić sposoby ich układania, pielęgnacji itp? Dodam, że nie wygłupiałabym się gdybym miała proste/falowane włosy, a nie mocno kręcone ( plus minus takie: http://www.rachelle-lefevre.com/gall...?album=9&pos=0 ) Wszystkie dziewczyny z takim "darem natury"(?) wiedzą jak czasami potrafią być one frustrujące...
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:02   #3131
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja ostatnio byłam u P. Krzysztofa,
też mam loki, a fryzjerzy często namawiają mnie na grzywki, albo ścinają krótko (za krótko) mokre włosy i kiedy sa suche skręcają sie niemiłosiernie.

Krzysztof obciął mnie fajnie (nie ryczałam w domu). Strzygł mnie jakimis takimi ostrzami na palcu W ogóle nie zszedł z długości (tak jak go prosiłam).

Jest ok
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 17:12   #3132
taliena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 205
GG do taliena
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Mogłabyś mi podać dokładny adres?
taliena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:20   #3133
LatajacaLola
Raczkowanie
 
Avatar LatajacaLola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 50
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
może jest niezadowolona

LatającaLola a to Twój kociak? PRZEŚLICZNY


kurcze, farbowałam włosy pod koniec maja a już znalazłam siwulca

chcialabym żeby włosy szybko mi urosły o 10 cm
Moja kicia, młodsza..mam jeszcze taka samą starszą... i jeszcze kilka innych pod "opieką "
co do siwulca- starość nie radość ja przestałam między wizytami na farbę wnikliwie oglądać się w lustrze
LatajacaLola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 17:20   #3134
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

wysyłam na priva.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 11:17   #3135
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Witam laseczki była dziś u mnie wizażystka p.Paulina........świetna kobietka,jestem bardzo zadowolona,iż wiem w jakich kolorach mi najlepiej,jakie mam kupić sobie oprawki,i co bardzo ważne, wiem jaką mam mieć fryzurkę i kolor włosków.................. ........................p owiedziała mi to samo co Tomek.B............czyli razem są zgodni w temacie moich włosów,a z tego wychodzi ze są świetni w tym co robią.Pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 13:56   #3136
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

kaja40 napisz potem czy mąż Cię poznał
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 14:19   #3137
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość
Witam laseczki była dziś u mnie wizażystka p.Paulina........świetna kobietka,jestem bardzo zadowolona,iż wiem w jakich kolorach mi najlepiej,jakie mam kupić sobie oprawki,i co bardzo ważne, wiem jaką mam mieć fryzurkę i kolor włosków.
byłaś u pauliny kupsik? tzn ona u Ciebie? sama jestem zainteresowana jej ofertą

LatającLola ja mam trzy koty i już na głowę przez nie dostaję
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:43   #3138
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
byłaś u pauliny kupsik? tzn ona u Ciebie? sama jestem zainteresowana jej ofertą

LatającLola ja mam trzy koty i już na głowę przez nie dostaję
Mnie Paulina bedzie malowac w dniu slubu
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:03   #3139
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez klocuszek27 Pokaż wiadomość
kaja40 napisz potem czy mąż Cię poznał

Skarbie.....do Tomka B ide 19 czerwca a maz przyjeżdża 20......to Ci napisze czy mnie poznał i czy mu sie podobam w innych włoskachpozdrawiam

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
byłaś u pauliny kupsik? tzn ona u Ciebie? sama jestem zainteresowana jej ofertą

LatającLola ja mam trzy koty i już na głowę przez nie dostaję

Tak to Paulina była u mnie w domu,miałam analizę kolorystyczna i analizę strukturalna twarzy...........było fajnie,bardzo jestem zadowolona........i POLECAM........
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 19:21   #3140
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kaja40 Pokaż wiadomość

Tak to Paulina była u mnie w domu,miałam analizę kolorystyczna i analizę strukturalna twarzy...........było fajnie,bardzo jestem zadowolona........i POLECAM........
a dowiedziaś się czegoś nowego? zaskoczyła Cię czymś?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 19:23   #3141
kaja40
Przyczajenie
 
Avatar kaja40
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
a dowiedziaś się czegoś nowego? zaskoczyła Cię czymś?

Hej Bejjka Dowiedziałam się wiele rzeczy nowych,a czy zaskoczyła???? pewnie ze tak)))))) uważam ze każda kobieta powinna przejść taką metamorfozę.............. Pozdrawiam
kaja40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:05   #3142
kinjac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Mam pytanie, być może mało na temat, ale nurtuje mnie ono już od dłuższego czasu. Otóż chciałabym wiedzieć czy dajecie swoim fryzjerom napiwki ? jeśli tak to jaka kwota wchodzi w grę (może % od wartości usługi ?) Osobiście uważam, że skoro płacę 150 zł za strzyżenie i farbowanie to w cenę wliczona jest również usługa ! Jak to jest w Waszym przypadku ?
kinjac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:31   #3143
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Cytat:
Napisane przez kinjac Pokaż wiadomość
Mam pytanie, być może mało na temat, ale nurtuje mnie ono już od dłuższego czasu. Otóż chciałabym wiedzieć czy dajecie swoim fryzjerom napiwki ? jeśli tak to jaka kwota wchodzi w grę (może % od wartości usługi ?) Osobiście uważam, że skoro płacę 150 zł za strzyżenie i farbowanie to w cenę wliczona jest również usługa ! Jak to jest w Waszym przypadku ?
wg mnie w większości przypadków oni sami ustalają sobie cennik, więc nie widzę potrzebny napiwkowywania kogokolwiek, napiwek można dać kelnerowi, który sprawnie obsługuje, a nie fryzjerowi, który i tak ma koszmarne ceny...

to tak jakbym dawała napiwek mojemu dentyście, za to, że podczas wyrywania zęba bolało mniej niż zwykle

Edytowane przez Satis
Czas edycji: 2009-06-15 o 10:33
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:33   #3144
jet80
Przyczajenie
 
Avatar jet80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 15
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Już dawno nie dawałam napiwku fryzjerowi - bo stwierdziłam że ja chodzę do pracy i jakoś napiwków nie dostaje, a ceny mają takie że wybacz
Kiedyś ......... kiedyś to i owszem .... tak było - wręcz panie czekały na ten napiwek

Edytowane przez jet80
Czas edycji: 2009-06-15 o 10:42
jet80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 10:42   #3145
kinjac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 8
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Też tak właśnie myślę ! Uspokoiłyście mnie przyglądam się czasami klientkom salonu i niektóre coś tam wkładają paniom do faruszka a ja nigdy tego nie robię. Zauważyłam, że najczęściej są to tzw. "starsze" panie - czyżby coś w rodzaju pozostałości łapówki z czasów PRL ?? Niestety, przy cenach usług nie stać mnie na dołożenie jeszcze 10 zł nawet jeśli fryzura mi sie podoba !!!
kinjac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-15, 16:48   #3146
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

ja jeszcze nigdy nie dałam napiwku żadnemu fryzjerowi i nie zamierzam, nawet jeśli rozpłakałabym się ze szczęścia na swój widok po obcięciu moim zdaniem największym komplementem i wyrazem uznania dla fryzjera jest ponowne zjawienie sie u niego a nie przysłowiowa dycha.
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-18, 22:25   #3147
myszola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

hmm.... wiec tak dzisiaj wlasnie bylam u Tomka i......... jestem zadowolona nie wiem jak inni ale ja jestem i to bardzo a stwierdzenia ze pozytywne watki pisze jego rodzina lub znajomi to tylko czysta zazdrosc. Moje drogie warto pamietac ze nikt nas nie zmusza do chodzenia do roznych fryzjerow kazda z nas sama sobie wybiera....... Jeszcze sie nikt taki nie urodzil co by wszystkim dogodzil, ja jestem zadowolona i napewno tam wroce......
myszola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 10:02   #3148
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Pare dni temu do zachwalanego tutaj Tomka wysłałam swoją znajomą. Poszła na cięcie i farbe. Znajoma stwierdziła, ze Tomek to czarodziej, ale nie w dobrym znaczeniu tego słowa..niestety.
Tomek mowi duzo, zdradza niby tajniki prac fryzjerskich, zeby zyskać zaufanie u klientów. Chwali tańsze kosmetyki, ktore moga byc bez problemu alternatywą dla tych droższych. No właśnie, wszystko po to, zeby klientka wyszła pełna podziwu, iż w końcu trafił jej sie fryzjer, który jest szczery i dobry w tym co robi.. Czy z Wami tez prowadzil takie rozmowy?
Co do samej usługi.. cięcie takie jak wszędzie, podobno nie różniło się za bardzo od cięcia, jakie zaserwowała jej pani w osiedlowym salonie fryzjerskim. A farba? nie ma żadnej różnicy! z przykrością stwierdziłam, że faktycznie jej wygląd nie różni się niczym od tego, który miała przed wizytą.. dodam, ze znajoma poszła tam po to, by się zmienić..
Tomek skasował 80 zł za cięcie i 150 za farbowanie. Troche dużo jak za znikomy efekt.
Zastanawiam się więc, czy to nie jest więc tak, że umiejetnosci Tomka nie różnią się za bardzo od innych wymienianych tu fryzjerów, ale cała otoczka jaką urządza w czasie wizyty nakłania klientki do powrotu..
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 11:32   #3149
renesmee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

Dziewczyny czy któraś z Was była może z salonie lafayette w malcie? jeśli tak to możecie kogoś polecić? widziałam że ceny są ok-45zł za ścięcie, modelowanie+odżywka.
renesmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-19, 20:59   #3150
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: dobry fryzjer stylista w Poznaniu?

w lafayette pracuje chyba romek, przeniosl sie z plazy- a potem z pestki, bo tam sie lafayette przenioslo

polecam go z czystym sumieniem
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:33.