Mąż mnie zostawił- nie dam rady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-23, 13:34   #1
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25

Mąż mnie zostawił- nie dam rady!


Witajcie
Nie wiem co mam ze soba zrobic, rozpadam sie na kawalki. Przedwczoraj zostawil mnie maz. Bylismy ze soba 7 lat, dwa lata po slubie. Od jakiegos czasu bylo zle, mielismy kryzys. Chcielismy zmienic nasze zycie, tylko, ze ja mialam nadzieje, ze bedziemy w stanie zrobic to razem. On niestety nie. Powiedzial, ze juz mnie nie kocha, ze nic tego nie zmieni, poznal kogos z kim czuje sie tak, jak nie czul sie jeszcze z zadna kobieta (spedzil z nia 4 dni). Powiedzial, ze przez 7 lat oszukiwal sam siebie, ze cos, co uwazal za milosc wcale nia nie bylo. Ze teraz juz to odkryl.
Wszystko sie rozsypalo, rok temu wyjechalismy do obcego miasta, nie mialam tam nikogo poza nim. Rozpadl sie caly moj swiat. Jak mam zyc??
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:45   #2
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie wiem co mam ze soba zrobic, rozpadam sie na kawalki. Przedwczoraj zostawil mnie maz. Bylismy ze soba 7 lat, dwa lata po slubie. Od jakiegos czasu bylo zle, mielismy kryzys. Chcielismy zmienic nasze zycie, tylko, ze ja mialam nadzieje, ze bedziemy w stanie zrobic to razem. On niestety nie. Powiedzial, ze juz mnie nie kocha, ze nic tego nie zmieni, poznal kogos z kim czuje sie tak, jak nie czul sie jeszcze z zadna kobieta (spedzil z nia 4 dni). Powiedzial, ze przez 7 lat oszukiwal sam siebie, ze cos, co uwazal za milosc wcale nia nie bylo. Ze teraz juz to odkryl.
Wszystko sie rozsypalo, rok temu wyjechalismy do obcego miasta, nie mialam tam nikogo poza nim. Rozpadl sie caly moj swiat. Jak mam zyc??

bosze... normalnie brak slow
ja wiem, ze nie jest Ci latwo, ale w takiej sytuacji powinnas sie cieszyc, ze nie zmarnowalas z nim ani sekundy dluzej
no bo sorry, co to za facet ktory przez 7 lat klamal o wielkiej milosci, a potem zostawia Cie dla kogos kogo ledwo co poznal...
macie dzieci? co z rodzicami? on sie wyprowadzil czy Ty musialas? masz kogos w poblizu komu moglabys sie wyplakac w rekaw?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:49   #3
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie wiem co mam ze soba zrobic, rozpadam sie na kawalki. Przedwczoraj zostawil mnie maz. Bylismy ze soba 7 lat, dwa lata po slubie. Od jakiegos czasu bylo zle, mielismy kryzys. Chcielismy zmienic nasze zycie, tylko, ze ja mialam nadzieje, ze bedziemy w stanie zrobic to razem. On niestety nie. Powiedzial, ze juz mnie nie kocha, ze nic tego nie zmieni, poznal kogos z kim czuje sie tak, jak nie czul sie jeszcze z zadna kobieta (spedzil z nia 4 dni). Powiedzial, ze przez 7 lat oszukiwal sam siebie, ze cos, co uwazal za milosc wcale nia nie bylo. Ze teraz juz to odkryl.
Wszystko sie rozsypalo, rok temu wyjechalismy do obcego miasta, nie mialam tam nikogo poza nim. Rozpadl sie caly moj swiat. Jak mam zyc??
cóż... są faceci i parapety... szien dobrze mówi, ciesz się że to "tylko" siedem lat, a nie dwadzieścia. wiem że będzie trudne się teraz podnieść, zacząć od nowa, ale chyba nic innego nie pozostaje. jak jest w tym "nowym" mieście? masz tu pracę? może warto wrócić tam, skąd wyjechaliście?
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:51   #4
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Na szczescie nie mamy dzieci. Ja sie wyprowadzilam, bo tak chcialam, nie moge zostac w tym miescie, nie wiem jeszcze co zrobie. Na razie jestem w domu u rodzicow, potem pewnie bede musiala tam na troche wrocic, zeby rozwiazac sprawe z praca, ale juz nie do tego mieszkania. Powiedzial mi, ze przez 7 lat mylil milosc z opiekunczoscia ipoczuciem odpowiedzialnosci z akogos. Ze moja milosc do niego sprawiala, ze czul sie wazny, mial poczucie, ze jego zycie cos znaczy i uznal, ze tez mnie kocha. Niewierze w to, bylo pieknie przez tyle czasu, a on mowi teraz o tym jak o jakims chorym, neurotycznym zwiazku.
Bylo zle od jakiegos czasu, ale chcielismy oboje to zmienic. On teraz twierdzi, ze ona nie jest powodem, ze po prostu przestal mnie kochac. Ze nie czuje juz do mnie tego, co powinno sie czuc do kobiety.
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:00   #5
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Bylo zle od jakiegos czasu, ale chcielismy oboje to zmienic. On teraz twierdzi, ze ona nie jest powodem, ze po prostu przestal mnie kochac. Ze nie czuje juz do mnie tego, co powinno sie czuc do kobiety.
Co złego działo się w Waszym związku? Czy robiliście coś, aby to zmienić? Bo napisałaś,że "oboje chcieliście to zmienić".
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:02   #6
Dezyderataa
Raczkowanie
 
Avatar Dezyderataa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
GG do Dezyderataa
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Witajcie
Nie wiem co mam ze soba zrobic, rozpadam sie na kawalki. Przedwczoraj zostawil mnie maz. Bylismy ze soba 7 lat, dwa lata po slubie. Od jakiegos czasu bylo zle, mielismy kryzys. Chcielismy zmienic nasze zycie, tylko, ze ja mialam nadzieje, ze bedziemy w stanie zrobic to razem. On niestety nie. Powiedzial, ze juz mnie nie kocha, ze nic tego nie zmieni, poznal kogos z kim czuje sie tak, jak nie czul sie jeszcze z zadna kobieta (spedzil z nia 4 dni). Powiedzial, ze przez 7 lat oszukiwal sam siebie, ze cos, co uwazal za milosc wcale nia nie bylo. Ze teraz juz to odkryl.
Wszystko sie rozsypalo, rok temu wyjechalismy do obcego miasta, nie mialam tam nikogo poza nim. Rozpadl sie caly moj swiat. Jak mam zyc??
Zobaczysz że sobie z tym poradzisz, staniesz się dzieki temu silniejszą kobietą, a znajac zycie z tą kolejną ten mu nie wyjdzie i bedzie chciał wrócić do domowego ciepła. A ty mu w tedy powiesz " Kochany, nie jestes mnie wart, stać mnie na leprzego mężczyzne " Tego ci życze. Mnie też jest ciężko, bo właśnie rozstałam sie z facetem po 2 latach wiec nawet nie porównuje tego do 7. Wbij sobie do głowy że imw czesniej tym lepiej, jesteś młoda masz szanse ułożyć sobie życie z kimś innym a co było by gdyby to stało się po 40 i jakbyście mieli dzieci ? . 3mam za Ciebie kciuki
__________________

Dezyderataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:05   #7
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Moje zdanie na ten temat? Co za cham.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 14:08   #8
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez karolinkamalinka Pokaż wiadomość
Co złego działo się w Waszym związku? Czy robiliście coś, aby to zmienić? Bo napisałaś,że "oboje chcieliście to zmienić".
Nagle po 7 latach okazalo sie, ze wytworzylismy miedzy soba dziwny uklad, ze ja jestem slaba. Poznalam go na samym poczatku studiow, kiedy wyjechalam do obcego miasta. On byl starszy, zaopiekowal sie mna w tym obcym miejscu. I tak juz zostalo, i w pewnym momencie zaczelo przeszkadzac nam obojgu, ja juz nie potrzebowalam opieki, a nie umialam sie od niej uwolnic, on tez juz nie chcial mnie nia otaczac. Mielismy zaczac terapie, nawet juz sie na nia zapisalimy. Potem przez chwile bylo dobrze, zapewnial, ze mnie kocha, ze jest juz tego pewien. Wyjechal na dwa tygodnie, poznał ją i wszystko runeło...
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:13   #9
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Na szczescie nie mamy dzieci. Ja sie wyprowadzilam, bo tak chcialam, nie moge zostac w tym miescie, nie wiem jeszcze co zrobie. Na razie jestem w domu u rodzicow, potem pewnie bede musiala tam na troche wrocic, zeby rozwiazac sprawe z praca, ale juz nie do tego mieszkania. Powiedzial mi, ze przez 7 lat mylil milosc z opiekunczoscia ipoczuciem odpowiedzialnosci z akogos. Ze moja milosc do niego sprawiala, ze czul sie wazny, mial poczucie, ze jego zycie cos znaczy i uznal, ze tez mnie kocha. Niewierze w to, bylo pieknie przez tyle czasu, a on mowi teraz o tym jak o jakims chorym, neurotycznym zwiazku.
Bylo zle od jakiegos czasu, ale chcielismy oboje to zmienic. On teraz twierdzi, ze ona nie jest powodem, ze po prostu przestal mnie kochac. Ze nie czuje juz do mnie tego, co powinno sie czuc do kobiety.
dobre sobie
przez 7 lat mylil zakochanie z poczuciem odpowiedzialnosci?
albo bystry jak woda w klozecie albo Ci chamsko w oczy klamie

przystaje przy drugiej opcji
badz co badz to on tez musi wyjsc z "twarza" z tej sytuacji
przeciez mamie i tatusiowi nie powie, ze Cie zostawil bo bzyka inna
jeszcze zrobi z siebie ofiare i biedaka, a na koniec powie ze to wszystko to Twoja wina bo kochalas za mocno
ja rozumiem, ze odkochac sie kazdy moze, ze kazdy popelnia bledy ale zeby tak glupio sie tlumaczyc...
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!


Edytowane przez szien
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:14
szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:14   #10
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Poradzisz sobie na pewno czego Ci życzę z całęgo serca. Pozałatwiaj wszystkie sprawy i zrób sobie kilka dni wolnego. Wyjedź na krótkie wakacje i odpocznij... Od wszystkiego.


Co do faceta... Mimo wszystko w jakiś sposób zachował się elegancko. Nie zdradzał jej nie zwodził... Po prostu w momencie gdy to co czuł wygasło nie chciał dalej unieszczęśliwiać ani jej ani siebie tylko OBOJGU dał szansę na nowe życie i nowe szczęście. Może nie powinien mówić, aż tyle, ale z drugiej strony, autorce jako żonie należało się wyjaśnienie. Przykro, że tak się stało skoro ona dalej go kocha... ale mimo wszystko zachował się w tej sytuacji najbardziej fair jak się dało... Przynajmniej ja tak myślę

P.s Co do tej innej kobiety, zakochał się trzasnęło go, nazwijcie to jak chcecie, ale podjął szybką męską decyzję, a nie zwodził obie naraz i żył jak pączek w maśle jak to niektórzy faceci robią. Więc aż takiego chama bym z niego na prawdę nie robiła...
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...

Edytowane przez zagubiona89r
Czas edycji: 2009-08-23 o 14:16
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:14   #11
Forever In My Heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Stolyca hazardu i rozpusty, gdzie chodzę 3 cm ponad chodnikami ;D Aż mnie duma rozpiera ! ;))
Wiadomości: 355
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Ajj przykro mi Kochana ;*
Domyślam się, że nie jest Ci łatwo, bo jednak przez 7 lat był kimś ważnym z Twoim życiu.
To troszkę dziwne, że po czterech dniach twierdzi, że kocha tamtą (czuje się jak nigdy dotąd).

Cóż mogę doradzić? Jedynie to, żebyś nie przechodziła przez to sama, wychodź z domku, baw się , poznawaj facetów (pamiętaj , że jest dużo tego lasu ^.^ - wyrywaj )
__________________

` Per Aspera Ad Astra


` Pilot samolotu bojowego naddźwiękowego !
(spełniam marzenia i kontynuuję rodzinną tradycję)


<- w F-35


Forever In My Heart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 14:19   #12
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Piatek to byl koszmar, wrocilam z pracy, a on przywital mnie informacja, ze wieczorem wyjezdza, do kogos, kto na niego czeka. Kolejne godziny to byla totalna histeria, lacznie z tluczeniem talerzy, rozwalaniem co sie da. Potem stwierdzilam, ze nie, to ja stad spadam, a on niech zostaje i martwi sie jak pozalatwiac wszystkie sprawy. Jak zaczelam sie pakowac to on sie rozkleil totalnie. Stwierdzil, ze nie wiedzial, ze to bedzie az takie ciezkie i ze juz niczego niejest pewien (chocaz godzine temu byl). Dzisiaj rozmawialismy, powiedzial, ze jezeli do mnie wroci to bedzie to jego najwiekszaporazka zyciowa.Na moje pytanie, jak moze mowic mi teraz cos takiego odpowiedzial, ze nie moze brac odpowiedzialnosci za tocoja czujekiedy onmowi mi o swoich uczuciach. Postanowilismy, zena razie nie bedziemy siew ogolekontaktowac. Nie wiem jak mam to wytrzymac!!
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:25   #13
kinia2305
Zadomowienie
 
Avatar kinia2305
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Limerick, Irlandia
Wiadomości: 1 704
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Bardzo Ci współczuję sytuacji w której się znalazłaś
Ale musisz spojrzeć na to z innej strony.
Chciałabyś kontynuować związek z facetem, który Cię nie kocha?
Moim zdaniem i tak dobrze, że zdobył się na szczerość i Ci wszystko dokładnie wytłumaczył, a nie uciekł po prostu mówiąc "to koniec"
Nie kocha to nie kocha - nic tu nie poradzisz. Miał 7 lat na upewnienie się w tym.
I nie jest tak jak piszą dziewczyny, że skoro odszedł to jest chamem i w ogóle bee. Każdy zasługuje na szczęście. I Ty i on. Skoro nie jest mu z Tobą dobrze to dlaczego miałby dalej trwać w tym związku?
Wybacz moją szczerość ale wkurza mnie podejście niektórych kobiet, że jak facet zostawia kobietę to jest skończonym draniem. Jest nim jak zdradza za plecami, a swojej kobiecie wpiera, że ją kocha.
Musisz teraz być bardzo silna, musisz uwierzyć w siebie, w to że dasz radę przez to przejść i że wyjdzie Ci to na dobre. Idź na masaż, do kosmetyczki, do fryzjera, z koleżanką na kawę czy do klubu. Nie siedź w domu i staraj się myśleć o wszystkim byle nie o nim. Rób coś cały czas i nie pozwól sobie nawet na pół godzinki nieróbstwa, bo zalegniesz w łóżku z paczką chusteczek. Opowiedz o tym przyjaciółce, nie odmawiaj kiedy będzie Cię próbowała gdzieś wyciągnąć. Ona chce jedynie Twojego dobra.
I jedz w miarę normalnie. Pewnie jest Ci cały czas niedobrze i czujesz ucisk w mostku - to stres, który musisz zwalczyć. Musisz jeść żeby mieć siłę i ochotę wstawać rano z łóżka.

Pozdrawiam Cię cieplutko
__________________
I am WONDER WOMAN ...
I wonder where I left my keys
I wonder how I put on weight
I wonder where my money went
I often wonder why I wonder

kinia2305 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:41   #14
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję sytuacji w której się znalazłaś
Ale musisz spojrzeć na to z innej strony.
Chciałabyś kontynuować związek z facetem, który Cię nie kocha?
Moim zdaniem i tak dobrze, że zdobył się na szczerość i Ci wszystko dokładnie wytłumaczył, a nie uciekł po prostu mówiąc "to koniec"
Nie kocha to nie kocha - nic tu nie poradzisz. Miał 7 lat na upewnienie się w tym.
I nie jest tak jak piszą dziewczyny, że skoro odszedł to jest chamem i w ogóle bee. Każdy zasługuje na szczęście. I Ty i on. Skoro nie jest mu z Tobą dobrze to dlaczego miałby dalej trwać w tym związku?
Wybacz moją szczerość ale wkurza mnie podejście niektórych kobiet, że jak facet zostawia kobietę to jest skończonym draniem. Jest nim jak zdradza za plecami, a swojej kobiecie wpiera, że ją kocha.
Musisz teraz być bardzo silna, musisz uwierzyć w siebie, w to że dasz radę przez to przejść i że wyjdzie Ci to na dobre. Idź na masaż, do kosmetyczki, do fryzjera, z koleżanką na kawę czy do klubu. Nie siedź w domu i staraj się myśleć o wszystkim byle nie o nim. Rób coś cały czas i nie pozwól sobie nawet na pół godzinki nieróbstwa, bo zalegniesz w łóżku z paczką chusteczek. Opowiedz o tym przyjaciółce, nie odmawiaj kiedy będzie Cię próbowała gdzieś wyciągnąć. Ona chce jedynie Twojego dobra.
I jedz w miarę normalnie. Pewnie jest Ci cały czas niedobrze i czujesz ucisk w mostku - to stres, który musisz zwalczyć. Musisz jeść żeby mieć siłę i ochotę wstawać rano z łóżka.

Pozdrawiam Cię cieplutko
Dziekuje za to co mowisz. Ja wiem,nie da sie nikogo zmusic do milosci. Ale tak strasznie boli to, ze on nie chce juz niczego naprawic,bo spedzil z kims 4 dni! Ja rozumiem gdybysmy poszli na te terapie, gdyby okazalo sie, ze nic z tego nie bedzie. Ale on jeszcze dwa tygodnie temu mowil mi, ze mnie kocha, ze wie to na pewno.
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:42   #15
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Piatek to byl koszmar, wrocilam z pracy, a on przywital mnie informacja, ze wieczorem wyjezdza, do kogos, kto na niego czeka. Kolejne godziny to byla totalna histeria, lacznie z tluczeniem talerzy, rozwalaniem co sie da. Potem stwierdzilam, ze nie, to ja stad spadam, a on niech zostaje i martwi sie jak pozalatwiac wszystkie sprawy. Jak zaczelam sie pakowac to on sie rozkleil totalnie. Stwierdzil, ze nie wiedzial, ze to bedzie az takie ciezkie i ze juz niczego niejest pewien (chocaz godzine temu byl). Dzisiaj rozmawialismy, powiedzial, ze jezeli do mnie wroci to bedzie to jego najwiekszaporazka zyciowa.Na moje pytanie, jak moze mowic mi teraz cos takiego odpowiedzial, ze nie moze brac odpowiedzialnosci za tocoja czujekiedy onmowi mi o swoich uczuciach. Postanowilismy, zena razie nie bedziemy siew ogolekontaktowac. Nie wiem jak mam to wytrzymac!!



Sorry, ale... Jak można porównywać czterodniowe zauroczenie z siedmioletnim związkiem?

Do tego ten brak odpowiedzialności... Wyszło szydło z worka. Siedem lat Cię kochał, a teraz ma w nosie to, co Ty czujesz, gdy on mówi o swoich uczuciach. Twoje uczucia chociaż go interesują?
Odpowiedzialność go kiedyś dopadnie, prędzej czy później.

A Ty - cóż, musisz zacząć życie od nowa. Okrutnie to brzmi, ale faktycznie lepiej teraz, niż gdyby były dzieci, wspólny dom, kredyt, etc. ...

I nie tłum emocji - chociaż chyba nie masz z tym problemu - ad. rzucania talerzy. Ale na Wizażu zawsze ktoś Cię wysłucha.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:42   #16
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
Na szczescie nie mamy dzieci. Ja sie wyprowadzilam, bo tak chcialam, nie moge zostac w tym miescie, nie wiem jeszcze co zrobie. Na razie jestem w domu u rodzicow, potem pewnie bede musiala tam na troche wrocic, zeby rozwiazac sprawe z praca, ale juz nie do tego mieszkania. Powiedzial mi, ze przez 7 lat mylil milosc z opiekunczoscia ipoczuciem odpowiedzialnosci z akogos. Ze moja milosc do niego sprawiala, ze czul sie wazny, mial poczucie, ze jego zycie cos znaczy i uznal, ze tez mnie kocha. Niewierze w to, bylo pieknie przez tyle czasu, a on mowi teraz o tym jak o jakims chorym, neurotycznym zwiazku.
Bylo zle od jakiegos czasu, ale chcielismy oboje to zmienic. On teraz twierdzi, ze ona nie jest powodem, ze po prostu przestal mnie kochac. Ze nie czuje juz do mnie tego, co powinno sie czuc do kobiety.

Co za gnój z niego. W dodatku z najgorszej kasty smieci- nagle go olśniło, że rpzez 7 lat Cię nie kochał kiedy tylko jakaś mu tyłkiem pomachała przed nosem?! (swoją drogą co to za kobieta, która bierze się za żonatych? nie rozumiem tego) Idiota i kretyn. Nie rozumiem jednego. Czemu ty sie wyprowadziłaś?! Niech sobie sam szuka chaty, ja wywaliłabym mu wszystkie szmaty przed korytarz i niech sobie misiaczek radzi jak taki mądry.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:46   #17
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Co za gnój z niego. W dodatku z najgorszej kasty smieci- nagle go olśniło, że rpzez 7 lat Cię nie kochał kiedy tylko jakaś mu tyłkiem pomachała przed nosem?! (swoją drogą co to za kobieta, która bierze się za żonatych? nie rozumiem tego) Idiota i kretyn. Nie rozumiem jednego. Czemu ty sie wyprowadziłaś?! Niech sobie sam szuka chaty, ja wywaliłabym mu wszystkie szmaty przed korytarz i niech sobie misiaczek radzi jak taki mądry.
To bylo wynajmowane mieszkanie, mnie nic tam nie trzyma,nie chce tam mieszkac sama. Niech on sie wszystkim zajmie, rozwiazaniem umowy, rzeczami, skoro tak postanowil, to uwazam, ze on powinien to zalatwic.
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:49   #18
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Bardzo mi przykro.Facet nic nie wart,nawet splunięcia.Trzymaj się.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 14:49   #19
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Różnie bywa w życiu, nie na wszystko mamy wpływ np. na czyjes uczucia, nie da sie kogos zmusic do milosci.
Skoro twoj mąż stwierdzil że przez te wszystkie lata oszukiwal sam siebie i teraz po 4 dniach spedzonych z nowo poznana kobieta czuje ze to jest, to niech idzie do niej.
Dobrze ze nie macie dzieci, jeden problem mniej z glowy.
Zobaczysz wszystko z biegiem czasu sie ulozy, ze czas leczy rany wiadomo juz od dawna i taka jest prawda.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-23, 14:52   #20
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Bardzo przykra sytucja,
Myślę, ze dobrze robisz zostawiając mu formalności do załatwienia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:01   #21
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Bardzo mi przykro i współczuję. Zadna z nas nie moze być pewna czy kiedyś sie nie znajdzie w takiej sytuacji. Jak widać "misiaczek" potrafi zmienić zdanie z dnia na dzień.
Nie wiem jak Cię pocieszyć, ale.. mam koleżankę, którą mąż zostawił po roku małżeństwa, 6 lat zwiazku. Zostawił ja a ona odżyła. Schudła, wypiękniała, zaczęła odnosić sukcesy zawodowe.. Będzie dobrze.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:05   #22
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

To tak niewyobrazalnie boli. Najstraszniejsze jest to, ze zawsze kiedy cierpialam zwracalam sie do najblizszej mi osoby na swiecie. A teraz nie mam juz tej osoby!
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:06   #23
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Co za cham

Najpierw, po 7 latach stwierdził, że Cię tak naprawdę nie kochał, że się pomylił, potem chciał to naprawić, zapisaliście się na terapię i już był pewien, że na 100% Cię kocha, a teraz poznał jakąś lalunię, spędził z nią 4 dni i mu się odwidziało? Boże...

golfinho - strasznie mi przykro
Nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jak się teraz czujesz. Niestety nie da się tak od razu po 7 latach związku, po tym, co usłyszałaś, przejść nad tym do porządku dziennego, tak po prostu zapomnieć. Nie wiem, co Ci poradzić - jedyne, co mogę napisać to, to że musisz być silna i starać się jakoś żyć normalnie. Tak, jak dziewczyny radziły - absolutnie nie możesz teraz siedzieć w domu i płakać w poduszkę. Leć do kosmetyczki, do fryzjera, wyjdź z koleżankami, rób cokolwiek, ale nie siedź, nie rozmyślaj i nie rozpamiętuj. Ustaw sobie czas tak, żebyś nie miała, kiedy o nim myśleć. Wiem - łatwo mówić, ale to jest wykonalne.

Trzymaj się ciepło
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:12   #24
sensuaal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 95
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

faceci to świnie ! jak można zostawić kobietę po 7 latach, dla lafiryndy którą zna 4 dni ? ; ooooooo to się w głowie nie mieści ! być może będzie tak, że jak pozna ją bliżej .. to zechce natychmiast do Ciebie wrócić ! tacy są faceci, nic się nie poradzi. KATASTROFA !
sensuaal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:19   #25
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

To wszystko wydaje sie takie nierealne, za szybko. Najbardziej wkurza mnie to, ze on caly czas teraz powtarza jaki jest silny, jak to zamierza odmienic swoje zycie, ze jest wszystkiego calkowicie pewien, a tak naprawde zaprzecza sam sobie i co chwile zmienia zdanie..
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:20   #26
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
To tak niewyobrazalnie boli. Najstraszniejsze jest to, ze zawsze kiedy cierpialam zwracalam sie do najblizszej mi osoby na swiecie. A teraz nie mam juz tej osoby!
A teraz masz Wizaż Będzie dobrze
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:23   #27
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez golfinho Pokaż wiadomość
To wszystko wydaje sie takie nierealne, za szybko. Najbardziej wkurza mnie to, ze on caly czas teraz powtarza jaki jest silny, jak to zamierza odmienic swoje zycie, ze jest wszystkiego calkowicie pewien, a tak naprawde zaprzecza sam sobie i co chwile zmienia zdanie..
może po to powtarza, żeby sobie odwagi dodać... albo żeby nie dopuszczać myśli że dał d**y, i sam sobie udowadnia jak dobrze postąpił...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:27   #28
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez kinia2305 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci współczuję sytuacji w której się znalazłaś
Ale musisz spojrzeć na to z innej strony.
Chciałabyś kontynuować związek z facetem, który Cię nie kocha?
Moim zdaniem i tak dobrze, że zdobył się na szczerość i Ci wszystko dokładnie wytłumaczył, a nie uciekł po prostu mówiąc "to koniec"
Nie kocha to nie kocha - nic tu nie poradzisz. Miał 7 lat na upewnienie się w tym.
I nie jest tak jak piszą dziewczyny, że skoro odszedł to jest chamem i w ogóle bee. Każdy zasługuje na szczęście. I Ty i on. Skoro nie jest mu z Tobą dobrze to dlaczego miałby dalej trwać w tym związku?
Wybacz moją szczerość ale wkurza mnie podejście niektórych kobiet, że jak facet zostawia kobietę to jest skończonym draniem. Jest nim jak zdradza za plecami, a swojej kobiecie wpiera, że ją kocha.
i az 7 lat mu to zajelo?
przeciez niedawno chcial na terapie isc, ratowac zwiazek, itd.
poznal inna i nagle Big Love i juz nie kocha

oczywiscie, ze kazdy ma prawo do szczesci i milosci
i ze ludzie powinni odejsc jak nie moga zaoferowac zadnego uczucia
ale on ja jeszcze wczoraj kochal a teraz twierdzi, ze tak naprawde to on nigdy jej nie kochal,
a kocha za to inna kobiete, ktora niby zna tylko 4 dni
4 dni?
cos mi sie wydaje, ze oni sie znaja o wiele dluzej
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:32   #29
golfinho
Przyczajenie
 
Avatar golfinho
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 25
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Nie, na pewno 4 dni. Tzn. znaja sie dluzej, ale slabo, a to sie stalo teraz. Powiedzial, ze nigdy nie spedzil tak cudownych chwil z kobieta, ze jest cudowna i wspaniala. I powiedzial jej tez, ze jak do niej wroci to zostanie z nia na zawsze. Po tych 4 dniach spedzonych z nia byl jeszcze w roznych miejscach i stwierdzil, ze jak wroci i mnie zobaczy i nie poczuje tego czegos to znaczy, zema byc z nia. Wrocil, nie poczul i podjal decyzje. A ona na niego czeka.
golfinho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 15:34   #30
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: Mąż mnie zostawił- nie dam rady!

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
4 dni? cos mi sie wydaje, ze oni sie znaja o wiele dluzej
Też mi to przeszło przez myśl... Może znają się dłużej, a autorce tylko wmawia, że zna ją 4 dni? No, bo dziwne jest, że prawie kobiety nie zna, a już taki zakochany, z żadną się nigdy tak nie czuł etc...

EDIT: A no to, co innego... Niestety, nic innego Ci nie pozostaje, tu już nie ma czego ratować Po 7 latach wybrał inną - wolał ją, musisz się z tym pogodzić

Edytowane przez Malinka Wola
Czas edycji: 2009-08-23 o 15:37
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:39.