GrazynaD. Kraków - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-26, 08:37   #241
kajawe
Raczkowanie
 
Avatar kajawe
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 326
Dot.: GrazynaD. Kraków

CZerwone szpice jakos nie moj klimat,ale wygladaja super a dwa pozostale: z
Za to te z Pekinu jakos mi sie nie bardzo podobaja....Naciapane za mocno...
__________________
75-68-58-57-56-55-54-53-52-51-50

Zapraszam na mój wątek pazurkowy


Everybody has a dirty, little secret....
kajawe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:33   #242
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

właśnie to nie są tipsy. najpierw było namalowane a potem przyklejane, nawet tak napisałam.
Cytat:
no i to jest raczej malowane i dopiero naklejane na paznokcie
kajawe Chiny to jest bardzo specyficzny kraj, tam wiele rzeczy wygląda inaczej i oni ze zdziwieniem i dezaprobatą patrzą na nasze zwyczaje,stroje i fryzury Doświadczałam tego nie raz ehehe. ciekawe co sobie myslą np. "Na Konfucjusza! Co ona ma na tej głowie?! Pasemka, o zgrozo"

Te paznokcie to nie jest codzienny manicure, fotka pochodzi z jakiejś wystawy czegoś, dokładnie nie wiem bo to mój przyjaciel robił je dla mnie. Nie dziwię się,że się nie podobają, to inny styl.
Jak wszystko w Chinach
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:46   #243
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: GrazynaD. Kraków

szpicki fajne
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 14:02   #244
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: GrazynaD. Kraków

Bardzo ladne
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 08:36   #245
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cześć Dziewczyny.
musiałam wykasować niektóre fotki z galerii, ale są one przeniesione na stronę 1 ze względu na to,że były nielegalnie kopiowane i rozpowszechniane w sieci. teraz na każdej fotce jest tag, ale wymiana wszystkich fotek w galerii to dużo czasu, dlatego niektóre zostały usunięte w całości z danego postu i wklejone na str. 1. to taki kolaż, jedyne co teraz mam, czekam aż grafik zrobi resztę i będę wklejać.
te fotki na bieżąco mają już tagi

oto pazurki robione już wcześniej,ale nie wystawiane do tej pory, bo to praca posłana na 2 konkursy
przedstawiam kilka ujęć, ponieważ jakoś nie jestem zadowolona z jakości zdjęć, rozważam kupno nowego aparatu. Ten obecny trochę zniekształca obraz i nie jest to tylko moja opinia ale pana z firmowego sklepu tej marki...
Jako ciekawostkę może podam, że zdjecia maczków oraz moich dłoni w zabiegach SPA robił mój przyjaciel aparatem,na który mnie nie stać i od razu widać różnicę... Niestety to była tylko jedna sesja, a szkoda, bo gdyby mieszkał bliżej to może i zdjęcia byłyby ładniejsze (czyli dokładniejsze... niestety wypukłości zawsze wychodzą na zdjęciach płasko, co niektórym wydaje się rowszerzającymi się paznokciami)


Akryl na formie, z przedłużaniem łożyska. paznokcie "modelki" dosyć specyficzne bo ogromniaste. zresztą ona cała jest niemała Jagódko pozdrowienia dla Ciebie




grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 18:50   #246
ImmortalStar
Zadomowienie
 
Avatar ImmortalStar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 663
Dot.: GrazynaD. Kraków

Śliczne tylko jak dla mnie za długie:P
__________________
Moj wątek z wzorkami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241377

Człowiek ma po to uszy, aby się śmiać od ucha do ucha
ImmortalStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 20:26   #247
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: GrazynaD. Kraków

ladne a co to za kamuflaz??
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 22:28   #248
Isia83
Zadomowienie
 
Avatar Isia83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 471
Dot.: GrazynaD. Kraków

Świetne

Troszkę jak dla mnie wolny brzeg mógłby być węższy, ale podoba mi się, jak dziewczynie wyciągnęłaś kamuflażem i głębokim uśmiechem płytkę. Nic bardziej mnie nie wkurza niż zaczynanie końcówki frenczowej w połowie palca. Dlatego bardzo mi się podobają Twoje prace, bo u Ciebie chyba ani razu czegoś takiego nie widziałam
__________________



Nasz dzien - 02.07.2011


Było cudownie...
kilka zdjęć...


Isia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 10:34   #249
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

Dzięki

Jak dla mnie też za długie

To moja pierwsza praca z kamuflażem, do tej pory było takie maskowanie podłużnym zdobieniem,żeby wyciągnąć płytkę. teraz ten problem już głowy i w sumie fajnie bo przy uzupełnieniu nie ma problemu, natomiast mam obawy, bo nie widać pod spodem płytki i gdyby coś się działo klientce to nie bardzo jest jak to zauważyć...
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:03   #250
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: GrazynaD. Kraków

French śliczny, długość też fajna tylko niektóre pazurki nie mają idealnego kształtu kwadratu, rozszerzają się trochę ku końcowi.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:14   #251
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Podpisze się pod dziewczynami - wolny brzeg za szeroki.
Kamuflaż ładny
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 20:52   #252
zulcia1981
Rozeznanie
 
Avatar zulcia1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Strumień
Wiadomości: 579
GG do zulcia1981
Dot.: GrazynaD. Kraków

Zawsze jestem pełna podziwu dla twoich dzieł. Gratuluje
__________________
Idź przez życie tak aby ślady Twoich stóp zostawiły ślad w pamięci innych !!!

Moje amatorskie pazurki


zulcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 21:44   #253
bopp
Zadomowienie
 
Avatar bopp
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 219
Dot.: GrazynaD. Kraków

Hmm... nie jestem profesjonalistką ale mogę się wypowiedzieć :P pazurki robisz śliczne..wzorki sa bardzo interesujące i sama chciałabym mieć kilka z nich na pazurkach:P

ale za to krytyki nie umiesz przyjąć i nawet gdy coś ewidentnie widać na zdjęciu zaprzeczasz temu - nie jesteś nieomylna i dziewczyny niekiedy miały rację.. Ogólnie za pazurki plusik ale z wypowiedziami gorzej.. Sorki jeśli Cię uraziłam ale nie mogłam się powstrzymać po przeczytaniu Twojego wątku...
bopp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 07:41   #254
daisy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 204
Dot.: GrazynaD. Kraków

Czekamy na kolejne prace..
daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 10:54   #255
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: GrazynaD. Kraków

bopp oczywiście ,że umiem przyjąć krytykę jeżeli jest zasadna,a w niektórych przypadkach nie jest.
co ciekawe, kiedy przeglądam wątki innych dziewczyn tutaj się wypowiadających, widzę okropne kulfony i kacze dzioby, oraz frenche o róznorakiej szerokości na 10 palcach, ale oczywiście podpisów jakie to one są piękne i cudowne jest mnóstwo, a pod spodem autorka prac w czterdziestu postach dziękuje poszczególnym osobom za pozostawienie komentarza i tym samym "nabicie" dodatkowych statystyk. a u mnie wypisują hasła typu "nie teges" albo papugują po osobach wyżej

swoją drogą inna też sprawa, że aby komuś kto ma problematyczne paznokcie, a praktycznie 90% moich klientek to właśnie takie osoby, nie dam rady w ciągu 2 godzin naprawić absolutnie wszystkich mankamentów aby wszystkie 10 paznokci było idealnych jak na mistrzostwach oraz wytrzymały różne prace np pracę w garbarni....

ostatnio miałam panią, która w wieku 3 latek miała szyty palec środkowy i niestety- ani tips, ani forma tego nie były w stanie zakryć ciężko było z tego wybrnąć. Paznokieć miał dziwny kształt a pani nie chciała nic innego orpócz frencha. zadnych ozdób. i co? mam odmówić wykonania usługi tylko dlatego,że mnie się moja praca nie podoba i odbiega od ogólnie przyjętych norm?
inna klientka - w racji wykonywanego zawodu musi miec w prawej dłoni krótkie paznokcie, ale za nic w swiecie nie chce rezygnować z 3mm dłuższych w lewej dłoni. różnica znaczna- mam odmówić tylko dlatego,że komuś się to nie podoba?
paznokcie polane kwasem
paznokcie, które przytrzasnęła gruszka z cementem
paznokcie, co tu dużo mówić ZMASAKROWANE przez inną stylistkę
paznokcie, które 10 lat były "zwężane" metalowym pilnikiem i teraz rosną w wachlarz
paznokcie, których nie widać spod skór i bocznych wałów,mające 6 mm całość płytki,ale klientka upiera się, by koniecznie były długie i koniecznie french na tipsie
paznokieć wyrwany na drzwiach samolotu...

..........masakra...

nie prezentuję tutaj wychuchanych wycackanych dłoni, które nigdy w życiu nic nie robiły... na to warto zwrócić uwagę.
wybaczcie,ale nie poproszę klientki o sfotografowanie paznokci przed usługą, bo więcej by do mnie nie przyszła.

nie obrażam się, ani nic w tym stylu, ale sądzę,że gdybym wkleiła tutaj prace Leili Aliev to i tak niektóre z Was by powiedziały,że wolny brzeg za gruby...
... dlatego powtórzę jeszcze raz,
ze nie po to mam tą galerię,że szukam porad, pochwał, ocen,tylko po to by ktoś, kto szuka pomysłu na fajne paznokcie mógł mieć jakiś odnośnik, coś zmałpować, coś pokombinować.
Od komentarzy że "fajne" czy "nie fajne" i tak mi klientek nie przybywa i nie ubywa przybywają z polecenia i to się liczy. w internecie łatwiej pokazać pracę większej ilości osób w celu, o którym napisałam wyżej.

przed Świętami większy ruch, jak się trafi coś innego niż ten przeklęty french to Wam wkleję buziaki
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:47   #256
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: GrazynaD. Kraków

Sama nie robię idealnych, ale tutaj wydaje mi się trochę za szeroki wolny brzeg. Też mam z tym problem wydaje mi się że już są idealne a jak nałożę żel to wychodzą łopatki.... Ale zdobienie superanckie
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:00   #257
karolka-bobasek
Zadomowienie
 
Avatar karolka-bobasek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 233
GG do karolka-bobasek
Dot.: GrazynaD. Kraków

Grażynko czy to jest akryl kamuflujacy master??
__________________
"Kto z miłości nigdy nie umarł nie potrafi żyć..."
karolka-bobasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:28   #258
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
widzę okropne kulfony i kacze dzioby, oraz frenche o róznorakiej szerokości na 10 palcach, ale oczywiście podpisów jakie to one są piękne i cudowne jest mnóstwo, a u mnie wypisują hasła typu "nie teges" albo papugują po osobach wyżej
A przeszkadza ci to w czymś ?
Każdy ma prawo wyraźić swoją opinię, jaakakolwiek by ona nie była a ty powinnaś ją uszanować.


Cytat:
... dlatego powtórzę jeszcze raz,
ze nie po to mam tą galerię,że szukam porad, pochwał, ocen,
Od komentarzy że "fajne" czy "nie fajne" i tak mi klientek nie przybywa i nie ubywa przybywają z polecenia i to się liczy.
W takim wypadku ten wątek nie ma sesnu.
Bo po to stworzono to podforum aby dzielić się pomysłami, dawać rady, krytykować, oceniać.
Czyli nie rozumiesz na czym polega działanie tego podforum

Czyli więcej się u Ciebie nie powinnam wypowiadać bo jak napiszę że paznokcie "są ładne" to Cię to nie zainteresuje i zaliczysz mnie do tych co się "nie znają".

Wybacz ale nie rozumiem Twojego podejścia
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:18   #259
zulcia1981
Rozeznanie
 
Avatar zulcia1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Strumień
Wiadomości: 579
GG do zulcia1981
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość

W takim wypadku ten wątek nie ma sesnu.
Bo po to stworzono to podforum aby dzielić się pomysłami, dawać rady, krytykować, oceniać.
Czyli nie rozumiesz na czym polega działanie tego podforum

Czyli więcej się u Ciebie nie powinnam wypowiadać bo jak napiszę że paznokcie "są ładne" to Cię to nie zainteresuje i zaliczysz mnie do tych co się "nie znają".

Wybacz ale nie rozumiem Twojego podejścia
Ja też nie za bardzo rozumiem. Zgadzam się z Monicą. Nie obraź się Grażynko ale jesym amatorką i jak czytam takie cos to dochodzę do wniosku że nie chcesz żebym bywała na twoim wątku. tak to rozumiem. Nie jestem profesjonalistka i nie potrafie ci powiedzieć czy to jest dobrze technicznie. mogę sie jedynie wypowiedziec czy mi sie podoba czy nie.
__________________
Idź przez życie tak aby ślady Twoich stóp zostawiły ślad w pamięci innych !!!

Moje amatorskie pazurki


zulcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-12, 18:26   #260
ImmortalStar
Zadomowienie
 
Avatar ImmortalStar
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 663
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez zulcia1981 Pokaż wiadomość
Ja też nie za bardzo rozumiem. Zgadzam się z Monicą. Nie obraź się Grażynko ale jesym amatorką i jak czytam takie cos to dochodzę do wniosku że nie chcesz żebym bywała na twoim wątku. tak to rozumiem. Nie jestem profesjonalistka i nie potrafie ci powiedzieć czy to jest dobrze technicznie. mogę sie jedynie wypowiedziec czy mi sie podoba czy nie.
Zgadzam się z dziewczynami, ja też jestem amatorką i nie skończyłam żadnego kursu a wzorki maluję tylko i wyłącznie na własnych paznokciach, nie znam się zbytnio pod wzgledem technicznym i jedynie mogę powiedzieć czy są ładne, a dziewczyny które się na tym znają mogą przecież dać Ci jakąś radę.
__________________
Moj wątek z wzorkami
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=241377

Człowiek ma po to uszy, aby się śmiać od ucha do ucha
ImmortalStar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 18:49   #261
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: GrazynaD. Kraków

ostatnie pazurki bardzo ladne i staranne, ale ja bym je zwezila!
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 08:32   #262
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
bopp oczywiście ,że umiem przyjąć krytykę jeżeli jest zasadna,a w niektórych przypadkach nie jest.
Niestety, jak już kilka Wizażanek zauważyło, nie potrafisz też przyjąć krytyki, która jest zasadna. Dziwi mnie to, bo widać, że jesteś zdolna i masz doświadczenie...

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
nie prezentuję tutaj wychuchanych wycackanych dłoni, które nigdy w życiu nic nie robiły... na to warto zwrócić uwagę.
Nie wiem, czy którakolwiek z Wizażanek zamieszcza tu zdjęcia takich "nic nie robiących" dłoni. Raczej nie

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
... dlatego powtórzę jeszcze raz,
ze nie po to mam tą galerię,że szukam porad, pochwał, ocen,tylko po to by ktoś, kto szuka pomysłu na fajne paznokcie mógł mieć jakiś odnośnik, coś zmałpować, coś pokombinować.
Od komentarzy że "fajne" czy "nie fajne" i tak mi klientek nie przybywa i nie ubywa przybywają z polecenia i to się liczy.
Rozumiem, że masz taką a nie inną wizję swojego wątku, ale każde forum rządzi się swoimi zwyczajami i regułami, Wizaż również. W podforum "Pazurkowe galerie" zamieszczamy zasadniczo dwa rodzaje wątków:
- osobiste galerie Wizażanek - każda użytkowniczka forum może mieć swój temat, w którym tylko ona wkleja zdjęcia pazurków/zdobień swojego autorstwa a pozostałe Wizażanki je komentują tak, jak uznają za stosowne, oczywiście w ramach obowiązującego regulaminu forum.
- wątki tematyczne, w których zebrane są zdjęcia zdobień na dany temat, lub wykonanych wybraną techniką, w których zdjęcia mogą wklejać wszyscy użytkownicy. Komentować mogą również wszyscy chętni.

Nikt dotychczas nie przewidział trzeciego rodzaju wątków, będących wariacją na temat galerii osobistych, w których zdjęcia zamieszczałaby jedna Wizażanka, dozwolone komentarze zaś byłyby ograniczone do bardzo wąskich ram wyznaczonych przez Autorkę wątku. I szczerze mówiąc nie sądzę, żeby ten pomysł się przyjął.

Zawsze możesz skomentować prace zamieszczone w galerii. Możesz napisać, że widzisz kulfony, falbanki, czy góry i doliny, o ile krytykujesz pracę a nie użytkownika. Na forum KAŻDY może mówić to, co uważa za słuszne, o ile nie łamie regulaminu. Jestem zdania, że nie powinnaś uzurpować sobie prawa do wyznaczania jakie komentarze są dozwolone a jakie nie.
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:11   #263
monroe85
Raczkowanie
 
Avatar monroe85
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 298
GG do monroe85
Dot.: GrazynaD. Kraków

no rzeczywiscie dłuuuugie4 aqle mi sie bardzo podobają.Pozdrawiam
__________________
"ostatecznie jestem kobietą i bardzo mnie to cieszy"MM

http://pazurki-monroe1985.blog.onet.pl/

Mój pazurkowy wątek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post6622485
monroe85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 15:39   #264
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Niestety, jak już kilka Wizażanek zauważyło, nie potrafisz też przyjąć krytyki, która jest zasadna. Dziwi mnie to, bo widać, że jesteś zdolna i masz doświadczenie...


Nie wiem, czy którakolwiek z Wizażanek zamieszcza tu zdjęcia takich "nic nie robiących" dłoni. Raczej nie



Rozumiem, że masz taką a nie inną wizję swojego wątku, ale każde forum rządzi się swoimi zwyczajami i regułami, Wizaż również. W podforum "Pazurkowe galerie" zamieszczamy zasadniczo dwa rodzaje wątków:
- osobiste galerie Wizażanek - każda użytkowniczka forum może mieć swój temat, w którym tylko ona wkleja zdjęcia pazurków/zdobień swojego autorstwa a pozostałe Wizażanki je komentują tak, jak uznają za stosowne, oczywiście w ramach obowiązującego regulaminu forum.
- wątki tematyczne, w których zebrane są zdjęcia zdobień na dany temat, lub wykonanych wybraną techniką, w których zdjęcia mogą wklejać wszyscy użytkownicy. Komentować mogą również wszyscy chętni.

Nikt dotychczas nie przewidział trzeciego rodzaju wątków, będących wariacją na temat galerii osobistych, w których zdjęcia zamieszczałaby jedna Wizażanka, dozwolone komentarze zaś byłyby ograniczone do bardzo wąskich ram wyznaczonych przez Autorkę wątku. I szczerze mówiąc nie sądzę, żeby ten pomysł się przyjął.

Zawsze możesz skomentować prace zamieszczone w galerii. Możesz napisać, że widzisz kulfony, falbanki, czy góry i doliny, o ile krytykujesz pracę a nie użytkownika. Na forum KAŻDY może mówić to, co uważa za słuszne, o ile nie łamie regulaminu. Jestem zdania, że nie powinnaś uzurpować sobie prawa do wyznaczania jakie komentarze są dozwolone a jakie nie.
Zgadzam się co do każdego słowa
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 16:50   #265
zulcia1981
Rozeznanie
 
Avatar zulcia1981
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Strumień
Wiadomości: 579
GG do zulcia1981
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość

Rozumiem, że masz taką a nie inną wizję swojego wątku, ale każde forum rządzi się swoimi zwyczajami i regułami, Wizaż również. W podforum "Pazurkowe galerie" zamieszczamy zasadniczo dwa rodzaje wątków:
- osobiste galerie Wizażanek - każda użytkowniczka forum może mieć swój temat, w którym tylko ona wkleja zdjęcia pazurków/zdobień swojego autorstwa a pozostałe Wizażanki je komentują tak, jak uznają za stosowne, oczywiście w ramach obowiązującego regulaminu forum.
- wątki tematyczne, w których zebrane są zdjęcia zdobień na dany temat, lub wykonanych wybraną techniką, w których zdjęcia mogą wklejać wszyscy użytkownicy. Komentować mogą również wszyscy chętni.

Nikt dotychczas nie przewidział trzeciego rodzaju wątków, będących wariacją na temat galerii osobistych, w których zdjęcia zamieszczałaby jedna Wizażanka, dozwolone komentarze zaś byłyby ograniczone do bardzo wąskich ram wyznaczonych przez Autorkę wątku. I szczerze mówiąc nie sądzę, żeby ten pomysł się przyjął.

Zawsze możesz skomentować prace zamieszczone w galerii. Możesz napisać, że widzisz kulfony, falbanki, czy góry i doliny, o ile krytykujesz pracę a nie użytkownika. Na forum KAŻDY może mówić to, co uważa za słuszne, o ile nie łamie regulaminu. Jestem zdania, że nie powinnaś uzurpować sobie prawa do wyznaczania jakie komentarze są dozwolone a jakie nie.
Bardzo dobrze ujęte . Podpisuje sie pod tym (jeśli oczywiście mogę )
__________________
Idź przez życie tak aby ślady Twoich stóp zostawiły ślad w pamięci innych !!!

Moje amatorskie pazurki


zulcia1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:22   #266
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: GrazynaD. Kraków

pazurki fajne
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:12   #267
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

A ja mysle, ze najlepiej skupic sie na zdobieniach w tej galerii.... Skoro forum nie jest wyłącznie dla profesjonalistow to rowniez trzeba sie z tym liczyć jesli bywac to zaakceptowac .

I amatorzy mogą z czasem nabrac ochoty na odpowiedni kurs, ktory będzie nowym początkiem ich kariery zawodowej....

Bo to tak jak obcinanie włosów...niby mozna i samemu...ale jednak jak stylista się za nie weżmie - to od razu widac roznice.

Grazynko ladne pazuraski pokazujesz.
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:26   #268
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

Cytat:
Napisane przez karolka-bobasek Pokaż wiadomość
Grażynko czy to jest akryl kamuflujacy master??

Tak to jest nasz kamuflazyk
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 21:59   #269
evciusia
Rozeznanie
 
Avatar evciusia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 986
GG do evciusia Send a message via Skype™ to evciusia
Dot.: GrazynaD. Kraków

bordo jest piękne
__________________
Bloguję http://myrosesnails.blogspot.com/

'You have to kiss a lot of frogs before you find a prince'
Miło mi, Ewa
evciusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 08:06   #270
elenanail
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 160
GG do elenanail
Dot.: GrazynaD. Kraków

Z tego co pamietam Grazynka wystawiała je na Konkurs Master temat związany z karnawałem i rowniez sie głosujacym podobaly
elenanail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:07.