Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 14:26   #1441
babakloc
Przyczajenie
 
Avatar babakloc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez a`patia Pokaż wiadomość
I to jest normalne - terminy jak na razie są ok. Dlatego jeszcze tam chodzę.
Bo niestety, jak tydzień temu dzwoniłam do mojej dawnej fryzjerki - Jola z VIP Studio - zaproponowano mi termin na początek kwietnia. I niestety nie mogłam sobie na to pozwolić.

Ja tez chodzilam do Joli z Vip, i tez ostatnio pani chciala mnie umowic na poczatek kwiatnia pozdrawiam!!
babakloc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:32   #1442
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
przemek z lipińskiego, sun beauty KRAKÓW

gdzie teraz pracuje, bo dzis sie dowiedzialam ze juz zmienil miejsce z lipinskiego !!! moje wlosy czekaja na odpowiedz,
dajcie znac,
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 17:48   #1443
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Byłam dzisiaj u Pani Basi na poprawę koloru i teraz jestem mega zadowolona. Kolor mam taki jaki chciałam, bazą jest ciepły jasny brąz, a do tego jest kilka bordowych pasemek i jeszcze jasne. Wszystko idealnie ze sobą współgra i pasemka się przeplatają, są wkomponowane w całość, co nie wygląda jak typowe pasma. Także Pani Basia teraz wyczarowała mi świetny kolor. Przyznała się też, że jestem pierwszą osobą, która reklamuje kolor, zwykle ona po kimś poprawia. Doradziła mi też jakie kosmetyki są najlepsze do moich włosów i co daje najlepsze efekty. Poleciła mi odżywkę firmy Framesi - Rigenol, szampon Matrix do włosów farbowanych, odżywkę Schwarzkopf BC, oraz dosyc drogą ale podobno świetną odzywkę z linii Shiseido - Senscience, tylko ta ostatnia jest dosyć droga bo ok. 200zł.
W kazdym razie Pani Basie polecam, bo jest naprawdę fachowcem ))))))))))
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 20:44   #1444
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Ponawiam pytane o Justynę ze Sterfy Fryzur, a o Pani Basi to proponuję założyć osobny wątek. Pozdrawiam.
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:49   #1445
KAROLINA 33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

HA HA widze że Pani Basia wzbudza duże emocje może faktycznie powinien ktoś pomyślec o indywidualnym forum poprawka koloru ??!! to nienajlepsza reklama raczej jak na tak wychwalaną stylistke to dziwne ale wątek i opinie i ocene pozostawiam do indywidualnych gustów .Chciałam tylko napisać że strona internetowa działa Pani Izo dla przypomnienia podaje jeszcze raz www.akkk.pl pozdrawiam Karolina
KAROLINA 33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:59   #1446
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Mimo wszytsko cos mi tu nie pasuje... terminy do tych najbardziej wziętych fryzjerów to zazwyczaj kwiecień czyli minimum miesiąc, lub nawet 2 wyprzedzenia, a Pani Basia, najpopularniejsza na calym wizazu ( ) jest wolna jeszcze w tym samym tygodniu?
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:01   #1447
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie - centrum

no wlasnie planuje sie tam ew wybrac, do kogo sie umawiac ? kogo polecacie, wlosy mam do ramion ale chce ciekawie skrosic , raczej podatne, normalna ;l) ilosc...

chce wygladac ladnie i miec wlosy ktore sie fajnie ukladaja,

dzieki !!

okolice centrum mnie interesuja ceny przystepne, nie musi byc super tanio, ale bez przesady ...

dajcie znac - jestem poczatkujaca w dobrych fryzjerach !

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Takiego to ze świecą szukać

A ja poszłam w końcu na tą Rakowicką do Atelier i... radzę szerokim łukiem omijać panią Agnieszkę - przy kości, czarne krótkie włosy. Fryzura jest ok, ale tak mnie wyszarpała za włosy, że aż chciałam wstać z fotela i ją uderzyć. Poza tym pracują na Welli, a ja chyba jednak wolą L'oreala, poza tym spryskała mi włosy takim dziwnym specyfikiem, że na drugi dzień każdy sterczał w inną stronę i zaczęły się tłuścić (co robią normalnie dopiero po 4 dniach). No i jestem wściekła, bo zapłaciłam 70 zł za mycie+strzyżenie+modelowa nie, a skóra głowy bolała mnie jeszcze godzinę po wizycie.

Następnym razem spróbuję na Galla.
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 09:03   #1448
arancha
Raczkowanie
 
Avatar arancha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A dla mnie prowadzony system nieodległych terminów u Pani Basi bardzo odpowiada
Niecierpie długich oczekiwań na jakąkolwiek wizyte do specjalisty już z takich odległych terminów miałam okazje korzystać totalnie sie wkurzyłam kiedy na wizyte czekałam 6-tygodni i w ustaloną datę wypadł mi wyjazd służbowy i co z 6-tygodni zrobiło sie 12

Śmiem też zauważyć że Wielka zazdrość sie wkradła o Pania Basie zwłaszcze u osób które nie były u niej czyżby się potwierdzały słowa że U kobiet miłość jest równie często córką, jak matką zazdrości.
arancha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 09:54   #1449
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A ja mam wielki dylemat...od rana czytam ten watek i zapoznaje się z opiniami... Niestety ja mam fatalne włosy póki co ...z blondu zrobiłam ciemny brąz i chciałabym wrócić do blondu...Zatem szukam dobrego fryzjera od dekoloryzacji

Ostatnio trafiłam do Strefy Fryzur w Pasażu Herbewo - widziałam, że jest kilka pozytywnych opinii o tym miejscu...ale cena, którą mi tam powiedziano powaliła mnie z nóg...500zł za dekoloryzację i farbowanie to troszkę sporo jak za fryzjera chyba

Udałam się do chwalonej tutaj Pasji na Długiej i niestety tam wogole Pan fryzjer powiedział obrazonym i wyniosłym tonem , że mu się nie chce bawić w rozjaśnianie...łaski bez...prosiła się przecież nie będę...

W Studiu Małgorzata byłam...i wyszłam zupełnie niezadwolona to co miałam na głowie przypominało pasemka skunksa...biało- czarne a miał być balejaż w zimnej tonacji...może i tonacja była zimna, ale efekt daleki od oczekiwanego...

No i teraz nie wiem co dalej...od świąt nie dotknęłam włosów...zapuszczam i nie wiem co z nimi począć...bo albo nikt nie chce się podjąć dekoloryzacji...albo jak już znajde kogoś sensownego jak w Herbewie cena kosmos......

Czy któraś z Was dziewczyny może polecić dobrego fryzjera od dekoloryzacji
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:06   #1450
babakloc
Przyczajenie
 
Avatar babakloc
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
A ja mam wielki dylemat...od rana czytam ten watek i zapoznaje się z opiniami... Niestety ja mam fatalne włosy póki co ...z blondu zrobiłam ciemny brąz i chciałabym wrócić do blondu...Zatem szukam dobrego fryzjera od dekoloryzacji

Ostatnio trafiłam do Strefy Fryzur w Pasażu Herbewo - widziałam, że jest kilka pozytywnych opinii o tym miejscu...ale cena, którą mi tam powiedziano powaliła mnie z nóg...500zł za dekoloryzację i farbowanie to troszkę sporo jak za fryzjera chyba

Udałam się do chwalonej tutaj Pasji na Długiej i niestety tam wogole Pan fryzjer powiedział obrazonym i wyniosłym tonem , że mu się nie chce bawić w rozjaśnianie...łaski bez...prosiła się przecież nie będę...

W Studiu Małgorzata byłam...i wyszłam zupełnie niezadwolona to co miałam na głowie przypominało pasemka skunksa...biało- czarne a miał być balejaż w zimnej tonacji...może i tonacja była zimna, ale efekt daleki od oczekiwanego...

No i teraz nie wiem co dalej...od świąt nie dotknęłam włosów...zapuszczam i nie wiem co z nimi począć...bo albo nikt nie chce się podjąć dekoloryzacji...albo jak już znajde kogoś sensownego jak w Herbewie cena kosmos......

Czy któraś z Was dziewczyny może polecić dobrego fryzjera od dekoloryzacji
Hej
Idz do kogo? Do PAni BASI heheh. ALe bez zartow. Ja wiem, czytam i widze, ze wiekszoc ( ?) tutaj juz jest znudzona tematem Pani Basi, ale co poradzic. Wiele dziewczyn ja testowalo i sa zadowolone, to sa fakty, i tego nie da sie zmienic. Sama robilam niedawno dekoloryzacje z jasnego blondu na ciemniejszy/zimny - bo taki preferuje i jestem zadowolona. Cena mnie nie powalila, bo okolo 300zl a wlosy mam dlugie. Wybieram sie tez na ciekawe, odwazne sciecie, ale jeszcze czekam az mi wlosy podrosna. Pozdrawiam!
babakloc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:14   #1451
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez babakloc Pokaż wiadomość
Hej
Sama robilam niedawno dekoloryzacje z jasnego blondu na ciemniejszy/zimny - bo taki preferuje i jestem zadowolona. Cena mnie nie powalila, bo okolo 300zl a wlosy mam dlugie.
Rozumiem, że w Kiss Paris

Ja jestem trochę "napalona" na to Herbewo...tylko nie jestem pewna co do ceny bo jeśli zapłace nawet to 500zł...a okaże się że skończy się to porażką to szkoda kasy

Ja niestety wpadłam na boski pomysł z blondu przejść na brąz...chcialam średni a wyszedł czarno bordowy teraz na szczęście się spłukał i jest brązowy a na koncówkach czarny niestety Czuje się w tym kolorze fatalnie zatem chcialabym spowrotem do mojego blondu
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 10:25   #1452
doree
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Rozumiem, że w Kiss Paris

Ja jestem trochę "napalona" na to Herbewo...tylko nie jestem pewna co do ceny bo jeśli zapłace nawet to 500zł...a okaże się że skończy się to porażką to szkoda kasy

Ja niestety wpadłam na boski pomysł z blondu przejść na brąz...chcialam średni a wyszedł czarno bordowy teraz na szczęście się spłukał i jest brązowy a na koncówkach czarny niestety Czuje się w tym kolorze fatalnie zatem chcialabym spowrotem do mojego blondu
Witam,

Powiem szczerze, że chociaż nie byłam zadowolona ze sciecia u p. Basi i raczej tam nie wroce to mysle, że dekoloryzacja u niej to byloby dobre rozwiazanie. Kiedy bylam u niej na wizycie to przyszla taka klientka podziekowac za kolor i mowila ze miala robioną dekoloryzacje. Przyznam, ze jej kolor wygladal bardzo naturalnie i wlosy nie wydawaly sie byc zniszczone bardzo. Zycze powodzenia w powrocie do naturalnego koloru
doree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 10:49   #1453
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: centrum

a co z ta Rakowicka ?
polecacie ?
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 11:25   #1454
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: centrum

Ja też polecam Panią Basie do dekoloryzacji, sama miałam robioną tydzień temu i teraz włoski są świetne, w ogóle nie zniszczone, nawilżone. Przez piewrsze 2 mycia mogą być twarde i szorstkie, ale jak mi to Pani Basie wytłumaczyła, to normalne i włosy po takim zabiegu muszą być odpowiednio pielegnowane i mocno nawilżane. Sprawdziłam to na sobie i teraz jest super.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 12:44   #1455
zozolek44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie---centro

a wiola ? jola ? w expander na pilsudskiego, czy potrafi zdzialac cuda ?
zozolek44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 15:51   #1456
Girly2008Girl
Raczkowanie
 
Avatar Girly2008Girl
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 91
Dot.: centrum

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Ja też polecam Panią Basie do dekoloryzacji, sama miałam robioną .
Izabella...a z jakiego koloru schodziłaś do jakiego?? Też tak poważnie jak u mnie z ciemnego brązu do blondu??
Girly2008Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:11   #1457
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość

Ostatnio trafiłam do Strefy Fryzur w Pasażu Herbewo - widziałam, że jest kilka pozytywnych opinii o tym miejscu...ale cena, którą mi tam powiedziano powaliła mnie z nóg...500zł za dekoloryzację i farbowanie to troszkę sporo jak za fryzjera chyba
o mój Boże...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 18:45   #1458
Quintesencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 14
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

No dobra widzę ze sie o Justynie nic nie dowiem, więc może o Kaśce z Le Premier podobno kiedyś pracowała w LaFemme ?
Quintesencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:44   #1459
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: centrum

Schodziłam z bardzo ciemnego fioletowego brązu (prawie czarne) do jasnego brązu (taki blond karmel) także dosyć poważnie....


Cytat:
Napisane przez Girly2008Girl Pokaż wiadomość
Izabella...a z jakiego koloru schodziłaś do jakiego?? Też tak poważnie jak u mnie z ciemnego brązu do blondu??
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-14, 21:40   #1460
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Izabella23,
ile, jeśli można wiedzieć zapłaciłaś za dekoloryzację? Ja też chcę zejść z prawie czarnych włosów do mojego naturalnego średniego blondu, mam już mega odrosty, wyglądam tragicznie i szukam dobrego fryzjera, który pomoże mi odzyskać dawny kolor
ivana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 21:54   #1461
PAULINA CHMIEST
Raczkowanie
 
Avatar PAULINA CHMIEST
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 107
GG do PAULINA CHMIEST
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

[quote=ivana;6904278]Izabella23,
ile, jeśli można wiedzieć zapłaciłaś za dekoloryzację? Ja też chcę zejść z prawie czarnych włosów do mojego naturalnego średniego blondu, mam już mega odrosty, wyglądam tragicznie i szukam dobrego fryzjera, który pomoże mi odzyskać dawny kolor [ Nie nastawiaj się że napewno uda się uzyskać kolor jakiego oczekujesz.Pomijając umiejętności fryzjera,jakość kosmetyków,ważny jest podkład rozjaśniający na twoich włosach,tzn.to,co można uzyskać po samym rozjaśnieniu.Dopiero wtedy można bliżej określić jaki kolor farby zastosować i jaki maksymalny efekt uzyskać.
PAULINA CHMIEST jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 09:49   #1462
asiOOl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

A czy któraś z Was mogłaby mi powiedzieć jaka jest cena ścięcia i farbowania u Pani Basi?? byłabym wdzięczna za odpowiedź
asiOOl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 10:25   #1463
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
Izabella23,
ile, jeśli można wiedzieć zapłaciłaś za dekoloryzację? Ja też chcę zejść z prawie czarnych włosów do mojego naturalnego średniego blondu, mam już mega odrosty, wyglądam tragicznie i szukam dobrego fryzjera, który pomoże mi odzyskać dawny kolor

Sama dekoloryzacja nie wiem, ale tak jak pisałam we wcześniejszym poście, za całość na włosach do połowy szyi, czyli dekoloryzacja, kolor i pasemka zapłaciłam 330zł, podejrzewam że sama dekoloryzacja będzie w granicach 100-150zł. Ale ja miałam dekoloryzację dokładnie taką jak ty chcesz, o tyle samo stopni chciałam zejść, tyle ze potem je farbowałam.
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 14:29   #1464
yunann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 39
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

a ile kosztuje strzyzenie dlugich wlosow , z myciem, modelowaniem w kiss paris?? bo wlasnie sie zapisalam na czwartek i nie wiem ile kasy szykowac dzieki za odpowiedz
yunann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 15:29   #1465
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

80 zl bez względu na dlugość włosów
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:15   #1466
Karola_krk
Raczkowanie
 
Avatar Karola_krk
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 53
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Czy Pania Basię polecacie do farbowania również? Podbijam pytania ile zapłacę za ścięcie + kolor w kiss paris?
__________________
bo uśmiech to połowa pocałunku.
Karola_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:42   #1467
lllydia
Raczkowanie
 
Avatar lllydia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków, czasem Wrocław
Wiadomości: 33
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

nie istnieje cos takiego jak sama dekoloryzacja ;] tzn istnieje, ale w większości przypadków wyjdzie ci coś w okolicach marchewko-rudo-siana ;] (miałam przykład kuzynki, a potem swój własny, kiedy z pomysłem zaoszczędzenia dzwoniłam do salonów spytać o cenę samej dekoloryzacji)
jak zadzwonisz do salonu, żaden porządny fryzjer nie powinien sie na to zgodzić, bo po samej dekoloryzacji kolor na pewno nie będzie taki jak oczekujesz...

Jesli chodzi o p.Basię, to obdzwoniłam chyba z 8 polecanych w tym wątku fryzjerów i p. Basia podała mi naprawdę zaporową (jak na studencką kieszeń) cenę 350-400zł :x Mimo szczerych chęci sprawdzenia, czy faktycznie polecana tu osoba jest tak dobra, jak mówicie, cena mnie odstraszyła... może niedługo się odważę na jakieś ścięcie? Na pewno nie bedzie to aż taka fortuna...

carmelova - aby na pewno? Jeszcze jakiś czas temu działał strona kissparis i były tam na pewno różne ceny dla różnych długości włosów...
lllydia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 08:54   #1468
azym
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Izabella23 Pokaż wiadomość
Hej Azym
To chyba ja byłam wtedy na tym kolorze.... Ty miałaś dłuższe czarne włoski z krótką grzywką????
Ja niestety nie jestem zadowolona z koloru, ale cieszę sie, że ty jesteś zadowolona bo fryzurkę masz fajną :
Cześć, faktycznie, byłyśmy w tym samym czasie u Pani Basi Cieszę się, że Twój kolor już jest super Ja z mojego cięcia jestem nieodmiennie zadowolona Może się spotkamy przypadkiem następnym razem
Pozdrawiam.
azym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 09:41   #1469
Izabella23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 280
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

Cytat:
Napisane przez azym Pokaż wiadomość
Cześć, faktycznie, byłyśmy w tym samym czasie u Pani Basi Cieszę się, że Twój kolor już jest super Ja z mojego cięcia jestem nieodmiennie zadowolona Może się spotkamy przypadkiem następnym razem
Pozdrawiam.
Może jeszcze trafimy tam na siebie
POzdrawiam gorąco
Izabella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 13:42   #1470
kora777
Raczkowanie
 
Avatar kora777
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 274
Dot.: dobry fryzjer w Krakowie

ktoś było ostatnio na galla? jak tam z cenami i jakością?
kora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.