Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:( - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-29, 20:04   #1051
ahinsa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 278
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

offtop.
__________________
ahinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:06   #1052
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

dyskusję o moich decyzjach przenosimy na techniczne: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...90#post7719190

proszę nie zaśmiecać tego wątku.
offtopy będą stąd usuwane.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:06   #1053
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie, nic nie odstawił. Chodzi o to wczorajsze... o rozmowę z tą moją koleżanką, która jest dziewczyną jego kumpla... o te góry, o to, że ona mnie zaproisła a on nawet nic nie wspomniał...o to, że nie chciał nigdy poznać moich rodzicow, że chcial do mnie przychodzić tylko wtedy gdy mialam wolny dom.. To wszystko się znowu we mnie zbiera...
ty chyba lubisz kolejki gorskie. bo twoje zycie z nim to rollercaster... gora...dol...gora...dol

ja juz nie bede radzic bo wszystko co mozna bylo napisac zostalo napisane. mam nadzieje Monishiu ze w koncu przejrzysz na oczy i sie od niego uwonisz. ida wakacje moze kogos poznasz, kogos kto pokaze ci na czym polaga zwiazek kobiety i mezczyzny. a z tego co sie teraz dzieje bedziesz sie smiala. w koncu kazda z nas w swoim zyciu robila glupoty. trzeba samemu dojrzec do pewnych kwestii.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:06   #1054
Liwia26
Raczkowanie
 
Avatar Liwia26
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 264
.........

Edytowane przez Liwia26
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:56
Liwia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:07   #1055
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Off top. Proszę o zakończenie dyskusji nie na temat.
Ale to nie byl offtop.
Po prostu od stycznia walkujemy problem Monishi i w pewnym momencie cos nam (przynamniej mi) sie robi. Bo dziewczyna caly czas cierpi, prosi o rady a i tak robi swoje, a potem dalej cierpi :/

Monishiu. Tobie nie pomaga ani nasze wspolczucie, ani rady, ani nasze prosby. Mi np. jest przykro ze tak cierpisz i naprawde nie wiem jak do Ciebie dotrzec. Dlatego przestaje sie tu wypowiadac, bo tylko sie denerwuje.
Powodzenia zycze
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:08   #1056
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Omajgod! Witam kilka godzin mnie tutaj nie było i takie zmiany
Monisia kurdebalans ! Czego od nas oczekujesz? Dałyśmy Ci tyle możliwości, rozwiązań .... Kiedyś padło hasło o opadaniu rąk i cycków, mnie to już nawet pięty opadły...
Taki fajny pomysł z nk a Ty wybrałaś inny ( tel) , no cóż masz jak najbardziej prawo ale proszę Cię nie oczekuj już więcej.
Tyle pisania, emocji, wyczekiwania i co.. Za jakiś czas chyba nikogo już tutaj nie będzie , bo faktycznie 1000 postów i jesteśmy w punkcie wyjścia.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:09   #1057
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że nie potrzevuję rad. Byłam i jestem w kropce, potrzebuję się wygadać, poznać zdanie innych na ten temat, ale nie oczekuj, że powiesz mi co mam zrobić i ja dokładnie zrobię to samo, bo to jednak moje życie. Widzę, że coś jest nie tak w tej relacji więc próbuję dojrzeć do ostatecznej decyzji o rozstaniu, a wyśmiewanie się czy naskakiwanie na mnie naprawdę mi nie pomaga...
monishia nasze zdanie juz znasz a jesli chcesz sie wygadac to owszem ale to zaczyna zamieniac sie w cos koszmarnego bo jest wszystko przerabiane w kolko macieju............
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:12   #1058
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Nie napisałam, że nie potrzevuję rad. Byłam i jestem w kropce, potrzebuję się wygadać, poznać zdanie innych na ten temat, ale nie oczekuj, że powiesz mi co mam zrobić i ja dokładnie zrobię to samo, bo to jednak moje życie. Widzę, że coś jest nie tak w tej relacji więc próbuję dojrzeć do ostatecznej decyzji o rozstaniu, a wyśmiewanie się czy naskakiwanie na mnie naprawdę mi nie pomaga...
Niedługo nie będziesz miała przed kim, chyba już wszyscy znudzeni.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:14   #1059
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Omajgod! Witam kilka godzin mnie tutaj nie było i takie zmiany
Monisia kurdebalans ! Czego od nas oczekujesz? Dałyśmy Ci tyle możliwości, rozwiązań .... Kiedyś padło hasło o opadaniu rąk i cycków, mnie to już nawet pięty opadły...
Taki fajny pomysł z nk a Ty wybrałaś inny ( tel) , no cóż masz jak najbardziej prawo ale proszę Cię nie oczekuj już więcej.
Tyle pisania, emocji, wyczekiwania i co.. Za jakiś czas chyba nikogo już tutaj nie będzie , bo faktycznie 1000 postów i jesteśmy w punkcie wyjścia.
Karena- komentarz poleciał... Ale on teraz raczej na nk nie przesiaduje, bo ma sesję.
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:16   #1060
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Bana nie dostały przeze mnie tylko przez to co napisały. Nie prosiłam je o wypowiadanie się. Mogły ugryźć się w język. Mam swoje życie uzależniać Twoim zdaniem od tego , że dwie użytkowniczki dostały bana na moim wątku ?
Monishio, założenie wątku jest zaproszeniem do dyskusji. w przypadku tego wątku nawet prośbą o pomoc, radę, więc oczywiście jak najbardziej prosiłaś forumki o wypowiadanie się.

Kiedy zaś decydujesz się upublicznić pewien aspekt swojego życia musisz liczyć się z różnymi reakcjami i ocenami.


Teraz będzie przypowieść, która (wbrew pozorom) nie jest offtopem:

Mam kumpla, kiedyś naprawdę bliskiego przyjaciela - człowieka doskonale pełnego szacunku i o idealnie "w porządku" stosunku do mnie, jako kobiety. Uczciwy, godny zaufania, przez lata znajomości nawet raz nie wyskoczył z głupawo szowinistycznym tekstem. Perfekcja.
Nigdy, przenigdy nie przyszłoby mi do głowy, że to typ, który mógłby traktować kobietę źle (w jakikolwiek sposób).
A potem poznałam jego kobietę...
Traktował ją jak podgatunek, pozwalał się wyręczać i obsługiwać, za oczywistość uznawał, że ona wykonuje jego polecenia; uważał, że cokolwiek dostaje - należy mu się.
Kiedy się spotkaliśmy w trójkę wprost mówił, że jej nie kocha i pokochać nie zamierza, bo prawdziwa miłość zdarza się raz w życiu i on zawsze będzie kochał mnie. Ona tego słuchała i... I nic!
Kiedy zapytałam go, jak może jej to robić, czemu ją tak traktuje odpowiedział:
- Bo mogę.

Ona nie wymagała więcej.
A kumpel wytłumaczył mi, że kobiety, które na szacunek zasługują i go wymagają - on szanuje i ceni. Każdego traktuje tak, jak na to zasługuje.

Nie oceniam tu, na co zasługuje owa dziewczyna (teraz kobieta, są nadal razem). Nie oceniam tu, na co zasługuje autorka wątku. Piszę tylko, że to my sami decydujemy o tym, jak traktują nas ludzie i jaką pozycję zajmujemy w relacjach z nimi.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:22   #1061
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

offtop
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 20:26   #1062
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Monishio, założenie wątku jest zaproszeniem do dyskusji. w przypadku tego wątku nawet prośbą o pomoc, radę, więc oczywiście jak najbardziej prosiłaś forumki o wypowiadanie się.

Kiedy zaś decydujesz się upublicznić pewien aspekt swojego życia musisz liczyć się z różnymi reakcjami i ocenami.


Teraz będzie przypowieść, która (wbrew pozorom) nie jest offtopem:

Mam kumpla, kiedyś naprawdę bliskiego przyjaciela - człowieka doskonale pełnego szacunku i o idealnie "w porządku" stosunku do mnie, jako kobiety. Uczciwy, godny zaufania, przez lata znajomości nawet raz nie wyskoczył z głupawo szowinistycznym tekstem. Perfekcja.
Nigdy, przenigdy nie przyszłoby mi do głowy, że to typ, który mógłby traktować kobietę źle (w jakikolwiek sposób).
A potem poznałam jego kobietę...
Traktował ją jak podgatunek, pozwalał się wyręczać i obsługiwać, za oczywistość uznawał, że ona wykonuje jego polecenia; uważał, że cokolwiek dostaje - należy mu się.
Kiedy się spotkaliśmy w trójkę wprost mówił, że jej nie kocha i pokochać nie zamierza, bo prawdziwa miłość zdarza się raz w życiu i on zawsze będzie kochał mnie. Ona tego słuchała i... I nic!
Kiedy zapytałam go, jak może jej to robić, czemu ją tak traktuje odpowiedział:
- Bo mogę.

Ona nie wymagała więcej.
A kumpel wytłumaczył mi, że kobiety, które na szacunek zasługują i go wymagają - on szanuje i ceni. Każdego traktuje tak, jak na to zasługuje.

Nie oceniam tu, na co zasługuje owa dziewczyna (teraz kobieta, są nadal razem). Nie oceniam tu, na co zasługuje autorka wątku. Piszę tylko, że to my sami decydujemy o tym, jak traktują nas ludzie i jaką pozycję zajmujemy w relacjach z nimi.
Sabbath i reszta
Macie zupełną rację, muszę się sama z tym jakoś uporać. Wiem co wy myślicie o tym, i wiem jak wy byście postąpiły na moim miejscu.
Byłam dla niego po prostu za dobra, chciałam, żeby wiedział jaka mogę być dla niego kochana... Przejechałam się na tym, bo on zrozumiał, że może mną pomiatać ( może nawet nieświadomie).
Dziękuję Wam za to co napisałyście, że starałyście się mi pomóc. Czasem padały tu mocne słowa, ale wierzę , że tylko po to, aby klapki mi spadły z oczu...
Wiem, że ten 'związek' bardzo mnie osłabił i ciężko mi się podnosić z każdego upadku.
Odchodzę stąd na jakiś czas.
Byłyście ze mną tyle czasu i za to Wam serdecznie dziękuję, bo wiem, że chcecie mojego dobra, pomimo, że się nie znamy i nigdy nie poznamy 'na zywo'
Zrobiłyście dla mnie więcej niż ktokolwiek inny.
Niedługo obiecuję, że tu wrócę i powiem co u mnie.
Obym mogła napisać, że ten 'zwiazek' jest już za mną.
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:28   #1063
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Zajefajnie.
2 swietne dziewczyny dostaly ban na zalozonym przez Ciebie watku a Ty chcesz z nim pozrozmawiac:wh at: zamiast dac ten glupi komentarz? widac, ze nasze rady masz w i nie warto tutaj w ogole sie wypowiadac, bo tylko bany dostaniemy a Ty i tak bedziesz robila swoje.
zal.pl
Mysle, ze pojechalas za ostro. Trzymajcie jezyk na wodzy to nie bedzie banów. Kazdy ma tu prawo wypowiadac sie, ale nie wszystkie koementarze autorka musi brac do siebie. To jest jej zycie. Ja przez ten wątek tez kiedys mialam bana, ale nie mam zalu do autorki, tylko do siebie samej. Bylam chamska i tyle.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 20:35   #1064
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

monishia obys rzeczywiscie miala to za soba.........bo ja widze ze ty masz hustawke niezla........powinnas sie od niego uwolnic jak najszybciej i odsapnac od tego.zycze powodzenia i obys dala rade......w glebi duszy wierze ze tak bedzie ale tez mam obawy.reszta nalezy do ciebie
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:14   #1065
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
Będziecie krzyczeć, będziecie bić.
Pogodziliśmy się.



az brak slow zeby opisac ***** ******* ( nie, to nie sa bluzgi, ale strach cokolwiek napisac bo zaraz bana dostane)


jestes idealna kandydatka na samotna mloda matke...
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:18   #1066
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

a co tu mozna dodac???juz chyba nic.........moze jej sie odwidzi ten jej lub nie jej facet.........poczekamy zobaczymy moze odezwie za jakis czas.
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 21:34   #1067
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
No i ma ogroooomne poczcie humoru...

ale wiesz ze z tym sie zgodze

niezle jaja sobie z ciebie robi
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 00:09   #1068
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość


az brak slow zeby opisac ***** ******* ( nie, to nie sa bluzgi, ale strach cokolwiek napisac bo zaraz bana dostane)


jestes idealna kandydatka na samotna mloda matke...
Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ale wiesz ze z tym sie zgodze

niezle jaja sobie z ciebie robi
Przesadzasz kochana, przesadzasz ...
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 00:15   #1069
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Przesadzasz kochana, przesadzasz ...

ja uwazam, ze nie.

i moge bana dostac, teraz juz mi to zwisa.

wiec powiem wprost - za pewne taka sytuacja powtorzy sie jeszcze kilka razy, on bedzie ja olewal, bo to tylko panienka na seks, ona po jednym dniu zlosci bedzie dawala mu szanse, az w koncu on znajdzie kobiete w ktorej sie zakocha i ja zostawi. a ta zaplakana naskrobie kolejny watek, ze jak on tak po tylu latach ja mogl zostawic.... ale to jej sprawa,ze jest taka naiwa. przydala by sie ostra psychoterapia bo to juz nie jest nawet glupota, ale wyuczone zachowanie dawania ponizac sie facetowi.
jak nie wezmie sie za leczenie, z kolejnym facetem stworzy podobny "zwiazek"
to jest po prostu wyuczone zachowanie bycia ofiara.
ale zapewniam, ze mozna sie z tego wyleczyc.
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-30, 05:55   #1070
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze nie.

i moge bana dostac, teraz juz mi to zwisa.

wiec powiem wprost - za pewne taka sytuacja powtorzy sie jeszcze kilka razy, on bedzie ja olewal, bo to tylko panienka na seks, ona po jednym dniu zlosci bedzie dawala mu szanse, az w koncu on znajdzie kobiete w ktorej sie zakocha i ja zostawi. a ta zaplakana naskrobie kolejny watek, ze jak on tak po tylu latach ja mogl zostawic.... ale to jej sprawa,ze jest taka naiwa. przydala by sie ostra psychoterapia bo to juz nie jest nawet glupota, ale wyuczone zachowanie dawania ponizac sie facetowi.
jak nie wezmie sie za leczenie, z kolejnym facetem stworzy podobny "zwiazek"
to jest po prostu wyuczone zachowanie bycia ofiara.
ale zapewniam, ze mozna sie z tego wyleczyc.
Dalsze wpisy o "zwisaniu bana" w tym wątki nie będą tolerowane. Traktuj to jako upomnienie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 06:35   #1071
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Przykra sprawa co tu sie porobiło

Iza i Magda nie należały do żadnego klanu atakujacego inne uzytkowniczki
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 07:59   #1072
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

zgadzam sie czytam i nie wierze ze z takiego problemu zrobil sie wiekszy problem nie zauwazylam by kogos atakowaly i nie rozumiem bana nie wyzywaly itp..........ech
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:00   #1073
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Monisia chciałam się pożegnać , dziewczyny mają rację wszystko zostało napisane. Ja też dostałam ostrzeżenie , nie chcę więcej. Już nic tutaj nie napiszę , bo my jesteśmy upominane a Ty i tak zrobisz swoje. Życzę powodzenia i pozdrów ode mnie Piotrka.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:03   #1074
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez martinka_m Pokaż wiadomość
ja uwazam, ze nie.

i moge bana dostac, teraz juz mi to zwisa.

wiec powiem wprost - za pewne taka sytuacja powtorzy sie jeszcze kilka razy, on bedzie ja olewal, bo to tylko panienka na seks, ona po jednym dniu zlosci bedzie dawala mu szanse, az w koncu on znajdzie kobiete w ktorej sie zakocha i ja zostawi. a ta zaplakana naskrobie kolejny watek, ze jak on tak po tylu latach ja mogl zostawic.... ale to jej sprawa,ze jest taka naiwa. przydala by sie ostra psychoterapia bo to juz nie jest nawet glupota, ale wyuczone zachowanie dawania ponizac sie facetowi.
jak nie wezmie sie za leczenie, z kolejnym facetem stworzy podobny "zwiazek"
to jest po prostu wyuczone zachowanie bycia ofiara.
ale zapewniam, ze mozna sie z tego wyleczyc.



wcale nie przesadza nie dosyc ze jaja to idiotke i........... a monishia za jakis czas wroci i oznajmi ze znowu to samo przezywa mysle ze tak bedzie albo ze jest ok. a za jakis czas znowu napisze ze cos odwalil.........a jego rzekome zmiany sa na chwilke dla uglaskania..........kurde ja to przerabialam!!!!podobnie tylko inaczej sie skonczylo.........czy ona sie wyleczy???heh....skoroona nie poraz ktorys popelnia ten sam blad............jedynym rozwiazaniem byloby gdyby on sam ja rzucil i sie zakochal.
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 08:10   #1075
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Również żegnam ten wątek. Monishiu: życzę powodzenia, tego, abyś nie zrobiła nic wbrew sobie, nie dała się sprowadzić na manowce i aby Twoja samoocena rosła i umacniała się. Innym dziewczynom dziękuję za fajną dyskusję. Wszystkie chciałyśmy dobrze i próbowałyśmy pomóc, ale to prawda: wszystko zostało już napisane. Poza tym Monishia przeczy sama sobie, bo raz pisze dramatyczne "to co mam zrobić?", a zaraz potem coś w stylu "nie będę się stosować do Waszych rad!". Albo, albo... Poza tym nadal twierdzę, że czasowo się to wszystko nie zgadza, bo facet rzekomo nie ma praktycznie czasu, a Monishia opisuje to tak, jakby mieli za sobą nie wiadomo ile spotkań i rozmów (również w ostatnim czasie). Myślę, że sporo z tej historii to wyobraźnia, niedopowiedzenia, domysły, a nie fakty. Takie moje wrażenie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-14, 11:44   #1076
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Widzialam ten watek od pewnego czasu, ale nie mialam kiedy go przeczytac, nawet dzisiaj mimo 3 godzin lektury nie udalo mi sie przeczytac wszystkiego - postow jest w istocie duzo.

Przejrzalam wiec ostatnie kilka stron watku, aby nabrac jakiegos obrazu sytuacji nim wyraze swoja opinie.

Jednego jestem pewna - nie widze w tej calej sytuacji nic smiesznego. Co wiecej w historii przytoczonej przez autorke nie ma nic nietypowego, nic co by sie nie zdarzalo w zyciu, czego bym naprawde nie widziala.

Co czyni ja bardzo wiarygodna.

Za ta historia stoja czyjes uczucia, czyjes zranienia, bol, cierpienie, nadzieje, rozwiane marzenia itd itd.

I to wlasnie czyni, ze zasluguje na szacunek. Bo na szacunek zasluguje kazdy. Dla kazdego jego wlasna historia bedzie wyjatkowa, jedyna, a przede wszytskim najwazniejsza na swiecie - BO TO JEGO HISTORIA. Ale to chyba wlasnie jest zdrowy egoizm.

***

Owszem sa ludzie, ktorzy przyslowiowo kopia lezacego "bo_moga" - to fakt jak ktos lezy to stosunkowo latwo wymierzyc kopniaka. I jakze latwo wyrwac jablka ze stoiska na bazarze biednej staruszce?

Dlaczego jednak ludzie, ktorzy szanuja samych siebie, ktorzy sa swiadomi wlasnych wartosci tego nie czynia?

Bo owszem moga, ale nie musza. Bo to wlasnie jest wolnosc wyboru, swiadomosc wlasnych decyzji, rozpoznanie dobra od zla.

Skoro moge wybrac byc dobrym czlowiekiem czy byc czlowiekiem zlym, to dlaczego nie wybrac tego po prostu jest lepsze, takze/zwlaszcza dla mnie?

Ale przy okazji takze dla innych ludzi?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 16:55   #1077
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

ciekawa jestem co tam u Monisi
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:53   #1078
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ciekawa jestem co tam u Monisi
Na innym wątku Monisia napisala, ze juz z nim nie jest Poszukaj.
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:37   #1079
Monishia^^
Raczkowanie
 
Avatar Monishia^^
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 394
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez antoinettee Pokaż wiadomość
Na innym wątku Monisia napisala, ze juz z nim nie jest Poszukaj.
To prawda
W końcu te klapki z oczu musiały kiedyś spaść
__________________

Do pocałunków potrzebny jej był ktoś, z kim lubiła rozmawiać, kto ją zastanawiał i niepokoił, kto był dobry do kłótni na temat rzeczy ważnych, ktoś komu nie było obojętne, jak żyć, i kto potrafił z nią o tym rozmawiać (...)

Monishia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:48   #1080
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Mój mężczyzna mnie zdradza? :(:(

Cytat:
Napisane przez Monishia^^ Pokaż wiadomość
To prawda
W końcu te klapki z oczu musiały kiedyś spaść
Strasznie się ciesze stara, ze Ci spadly te klapki. Tyle czasu Ci kibicowalam, czasami wątpilam ale tak czy inaczej super, ze tak to sie skonczylo.
Szkoda Tylko, ze tyle czasu Cię ranił...
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.