"rabaty dla dziewic" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 19:02   #1
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447

"rabaty dla dziewic"


Właśnie mi się trochę nudziło, więc zaczęłam przeglądać oferty fotografów, sesje, zdjęcia itd i tak trochę się rozmarzyć może

Jedna z ofert, akurat zdjęć ślubnych, miała dopisek "rabat dla dziewic, dotyczy Pań, które zachowały dziewictwo do ślubu"

Nie chce tutaj wstawiać linka, by nie robić reklamy, ale właśnie (...)
co myślicie o TAKICH reklamach i chwytach marketingowych?! bo inaczej nie wiem jak to nazwać (...)

Ja szczerze mówiąc, spotykam się z czymś takim po raz pierwszy, i nie ukrywam, zaskoczona jestem. W sumie co? :
po 1 - mniejszość par zachowuje dzisiaj cnotę do ślubu - bądźmy szczerzy ,
po 2 - miała bym się spowiadać prócz księdza, jeszcze fotografowi? na temat mojego życia erotycznego?
po 3 - każdy może może sobie powiedzieć, jestem dziewicą! no przecież domyślam się, że nikt tego nie będzie sprawdzał
no i po 4! ost. - dlaczego "Panie, które zachowały dziewictwo"?! Panowie to już mogą na prawo i lewo przed ślubem?

Nie to, żebym była jakaś zbulwersowana tą ofertą i reklamą, bardziej mnie to rozbawiło, ale bardzo jestem ciekawa, co Wy o tym myślicie? i jak byście się także zachowały, jakby fotograf wyjechał Wam z takim rabatem "dla dziewic" ?!

---
Początkowo, chciałam ten wątek wrzucić na plotkowe, ale po przeglądnięciu tamtejszych tematów dot. muzyki, nk oraz seriali tv, chyba tu będzie lepiej pasować. Pozdrawiam!
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:07   #2
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Właśnie mi się trochę nudziło, więc zaczęłam przeglądać oferty fotografów, sesje, zdjęcia itd i tak trochę się rozmarzyć może

Jedna z ofert, akurat zdjęć ślubnych, miała dopisek "rabat dla dziewic, dotyczy Pań, które zachowały dziewictwo do ślubu"

Nie chce tutaj wstawiać linka, by nie robić reklamy, ale właśnie (...)
co myślicie o TAKICH reklamach i chwytach marketingowych?! bo inaczej nie wiem jak to nazwać (...)

Ja szczerze mówiąc, spotykam się z czymś takim po raz pierwszy, i nie ukrywam, zaskoczona jestem. W sumie co? :
po 1 - mniejszość par zachowuje dzisiaj cnotę do ślubu - bądźmy szczerzy ,
po 2 - miała bym się spowiadać prócz księdza, jeszcze fotografowi? na temat mojego życia erotycznego?
po 3 - każdy może może sobie powiedzieć, jestem dziewicą! no przecież domyślam się, że nikt tego nie będzie sprawdzał
no i po 4! ost. - dlaczego "Panie, które zachowały dziewictwo"?! Panowie to już mogą na prawo i lewo przed ślubem?

Nie to, żebym była jakaś zbulwersowana tą ofertą i reklamą, bardziej mnie to rozbawiło, ale bardzo jestem ciekawa, co Wy o tym myślicie? i jak byście się także zachowały, jakby fotograf wyjechał Wam z takim rabatem "dla dziewic" ?!

---
Początkowo, chciałam ten wątek wrzucić na plotkowe, ale po przeglądnięciu tamtejszych tematów dot. muzyki, nk oraz seriali tv, chyba tu będzie lepiej pasować. Pozdrawiam!
jestem ciekawa jak niby nastepuje weryfikacja
jakbym sie zachowala?pewnie nie skorzystala z oferty (kojarzy mi sie z 2 skrajnymi postawami konserwatywna albo niezdrową ciekawoscia wynikla z nadmiernego pobudzenia seksualnego)obie sa mi odlegle.A jesli to mial byc element humorystyczny to mnie akurat nie smieszy

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2009-08-13 o 19:11
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 19:17   #3
posomoulipis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 27
Dot.: "rabaty dla dziewic"

może miało miec to charakter humorystyczny..
jakieś angielskie poczucie humoru ?
posomoulipis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:14   #4
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Oj daj linka, pośmiejemy się
Wymyślili po prostu taką "promocję" bo zakładają (i słusznie), że będą baaaardzo rzadko udzielać tego rabatu A może nigdy
A liczą się przecież dobre chęci.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:37   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: "rabaty dla dziewic"

OJoJ zaraz tam sprawdzanie ,reklama chwycila ,zainteresowała cię ?
dziala i tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:40   #6
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Oj daj linka, pośmiejemy się
Wymyślili po prostu taką "promocję" bo zakładają (i słusznie), że będą baaaardzo rzadko udzielać tego rabatu A może nigdy :confused
A liczą się przecież dobre chęci.
Ja bym raczej liczyła, ze więcej będzie chętnych I nie dlatego, ze liczba dziewic rośnie tylko dlatego, ze ludzie w czasie organizacji ślubu liczą każdy grosz - więc i taki rabat będzie dla nich świetną okazją do tego
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi

Edytowane przez Wroclovianka
Czas edycji: 2009-08-13 o 20:46
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 20:43   #7
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Jak ma być taniej to mogę być dziewicą nawet raz na tydzien.
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 20:57   #8
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Wpisałam w google i znalazłam. Turlam się ze śmiechu

edit: aż napisałam do nich maila z prosba o wyjasnienie tej promocji
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.

Edytowane przez Asienka187
Czas edycji: 2009-08-13 o 21:01
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:05   #9
Margot May
Raczkowanie
 
Avatar Margot May
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 180
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Myślę, że ta kontrowersyjność reklamy ma pewien cel, zwrócić naszą uwagę na nią. I trzeba przyznać, że osobie odpowiedzialnej za marketing ten chwyt wyszedł.
Oni po prostu chcą rozgłosu. Wiadomo, że nie można tego dziewictwa zweryfikować, przecież zaświadczeń od gina przyjmować nie będą, więc rabatow też nie będzie, ale reklama owszem.
__________________
"W powietrzu czuję:"czegoś" mi brakuje"
Margot May jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:21   #10
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Przynajmniej zdjecia robia fajne
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 21:24   #11
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
OJoJ zaraz tam sprawdzanie ,reklama chwycila ,zainteresowała cię ?
dziala i tyle.
Nie Traktuję to jak kuriozum i w życiu bym sobie w tak seksistowskiej i prymitywnej "firmie" nawet jednego zdjęcia nie zrobiła.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 21:55   #12
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
jestem ciekawa jak niby nastepuje weryfikacja
jakbym sie zachowala?pewnie nie skorzystala z oferty (kojarzy mi sie z 2 skrajnymi postawami konserwatywna albo niezdrową ciekawoscia wynikla z nadmiernego pobudzenia seksualnego)obie sa mi odlegle.A jesli to mial byc element humorystyczny to mnie akurat nie smieszy
Myślę, że żadnej weryfikacji chyba nie ma i jest to zwyczajny chwyt marketingowy. Ostatecznie może rzeczywiście taki Pan fotograf oczekuje zaświadczenia o błonie dziewiczej? no nie wiem, jakby to miało niby wyglądać, bo przecież każdy może powiedzieć, że "jestem dziewicą" - no i znów by się tu kółko zamykało, że ten rabat jest dla każdego - czyli zwykły chwyt

Swoją drogą reklama, czy nie - ja bez względu na branże - trudno mi by było zaoferować klientowi "rabat dla cnotliwych" to jest trochę takie (...) bezczelne, bez jakieś moralności trochę, byle tylko przyciągnąć uwagę, byle się sprzedać?! trudno mi to nazwać.
Mi jako "sprzedawcy" byłoby głupio po prostu.

Każdy ma oczywiście swoją kreatywność, wolny kraj. Ja nie należę do osób bulwersujących się z byle powodu, bo nikt mi krzywdy tym tekstem nie robi, mimo to jednak nie wiem czy bym skorzystała z usług takiego fotografa - ponieważ - przy zapłacie jednak musiała bym się na coś zdecydować, czy korzystam z rabatu ( dziewica) czy też nie? - a to już trochę chyba przekracza w moją prywatność.

Cytat:
Napisane przez posomoulipis Pokaż wiadomość
może miało miec to charakter humorystyczny..
jakieś angielskie poczucie humoru ?
Hmm... nie brzmiało to jak żart . Cytując:
"Rabat dla dziewic, Zdjęcia ślubne."
"Rabat 500zł dla dziewic - dotyczy Pań, które do ślubu zachowały dziewictwo."


Żadnych buźków, śmieszków, emotków, ironi NIC

Zaznaczę tęż, że zdjęcia nie wyglądały na amatorskie, powiedziałabym, że całkiem nawet ciekawe, a cena za sesję 2,500zł

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Oj daj linka, pośmiejemy się
Wymyślili po prostu taką "promocję" bo zakładają (i słusznie), że będą baaaardzo rzadko udzielać tego rabatu A może nigdy
A liczą się przecież dobre chęci.
hehe sine.ira może i masz rację ale co jeśli każdy/a, będzie twardo bronić swojego dziewictwa? przecież chyba, fotograf osobiście tego sprawdzać nie będzie tak?

co do linku, wystarczy wpisać chyba tylko powyższy cytat by to znaleść

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
OJoJ zaraz tam sprawdzanie ,reklama chwycila ,zainteresowała cię ?
dziala i tyle.
Chwyciła? może, tak (...) przyciąga na pewno, każdy przeciera oczy ze zdziwienia, więc patrzy dalej.
Czy zainteresowała? tak jak pisałam wyżej (...) raczej zniechęciła.
Może jestem zaściankowa, ale nie wyobrażam sobie pytania czy chciałabym skorzystać z szanownego rabatu uważam, że takie pytanie jak i odp, gadanie o tym i o tamtym jest trochę nie na miejscu. W końcu to powinna być intymna sprawa dla mnie, a nie fotografa, może jeszcze pracowników, którzy wystawiają faktury?! i obrabiają całą sesję?!

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
Ja bym raczej liczyła, ze więcej będzie chętnych I nie dlatego, ze liczba dziewic rośnie tylko dlatego, ze ludzie w czasie organizacji ślubu liczą każdy grosz - więc i taki rabat będzie dla nich świetną okazją do tego
Nie wiem jak jest on duży, ale fotograf pewnie i tak od tego rabatu nie zbiednieje, a jak już to wzbogaci od większej liczby klientów
dokładnie, dobry chwyt - ale czy to nie wykracza trochę zbyt daleko w prywatność?! właśnie to mnie ciekawi, jak się do tego podchodzi? cóż, może jestem staroświecka (...)

Cytat:
Napisane przez LadyMakbet18 Pokaż wiadomość
Jak ma być taniej to mogę być dziewicą nawet raz na tydzien.
no chyba , że tak żeby jeszcze rozwody tak szybko dawali hehe

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Wpisałam w google i znalazłam. Turlam się ze śmiechu

edit: aż napisałam do nich maila z prosba o wyjasnienie tej promocji
Asienku aż czekam na odp, jak wygląda weryfikacja dziewic
ale, że do nich napisałaś ?! szaaaalonaaa


Cytat:
Napisane przez Margot May Pokaż wiadomość
Myślę, że ta kontrowersyjność reklamy ma pewien cel, zwrócić naszą uwagę na nią. I trzeba przyznać, że osobie odpowiedzialnej za marketing ten chwyt wyszedł.
Oni po prostu chcą rozgłosu. Wiadomo, że nie można tego dziewictwa zweryfikować, przecież zaświadczeń od gina przyjmować nie będą, więc rabatow też nie będzie, ale reklama owszem.
Zwraca uwagę owszem, ale pytanie czy ktoś się na to skusi hmm
Co do podkreślonego , skoro oferują rabaty to muszą je jakoś przyznawać, np. jestem dziewicą i chce rabat, należy mi się
a jeśli chcieli by zaświadczenia, to dla mnie to już by była śmieszność!
Bardziej myślę, że każdy tam klient u nich będzie cnotliwy 500zł piechotą nie chodzi

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Przynajmniej zdjecia robia fajne
Może się skusisz hehe
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie Traktuję to jak kuriozum i w życiu bym sobie w tak seksistowskiej i prymitywnej "firmie" nawet jednego zdjęcia nie zrobiła.
Widzę, że mamy podobne zdanie
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 22:31   #13
Savathus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 432
Dot.: "rabaty dla dziewic"

_____
__________________
Uważajcie, żeby życie wam tipsiorków nie połamało

Edytowane przez Savathus
Czas edycji: 2011-03-07 o 19:03
Savathus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:20   #14
zielony kocur
Raczkowanie
 
Avatar zielony kocur
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 46
Dot.: "rabaty dla dziewic"

że cooooo?????
padłam!!!! hahahahah
rabaty dla dziewic???
Ze niby jak to wygląda? Idzie się po zdjęcie i co???

- dzień dobry - ja po rabat
- dzień dobry, proszę sobie usiąść, zaraz zerknę....

nie mogę haha

w dzisiejszych czasach reklama nie zna granic.....
zielony kocur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-13, 23:32   #15
colds
Zakorzenienie
 
Avatar colds
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: WielkaPolska :)
Wiadomości: 6 710
Dot.: "rabaty dla dziewic"

z ciekawością czekam na treść odpowiedzi nt weryfikacji owego dziewictwa przyszłej panny młodej. .

cóż, chwyt wyszedł i to całkiem nieźle.
kontrowersyjnie.

ps - aż sobie wątek do ulubionych zapiszę .
__________________

Edytowane przez colds
Czas edycji: 2009-08-14 o 08:39
colds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:11   #16
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Asienku aż czekam na odp, jak wygląda weryfikacja dziewic
ale, że do nich napisałaś ?! szaaaalonaaa
Napisałam, że zaciekawiła mnie ta promocja i prosze o szczegóły rabatu oraz wyjasnienie w jaki sposob sprawdzaja wiarygodnosc przyszłej panny młodej.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 08:27   #17
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Jedna rzecz: jeśli komuś taka reklama się nie podoba - nie musi korzystać
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:05   #18
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Napisałam, że zaciekawiła mnie ta promocja i prosze o szczegóły rabatu oraz wyjasnienie w jaki sposob sprawdzaja wiarygodnosc przyszłej panny młodej.
no właśnie ciekawe (...) więc czekamy, czekamy
i już się doczekać nie możemy

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13729810]Jedna rzecz: jeśli komuś taka reklama się nie podoba - nie musi korzystać [/QUOTE]

Oczywiście, że tak, masz 100% racji, tylko nie do końca o to chodzi.
Reklama ma zaskakiwać, przyciągać, szokować itd itd - i to im się pewnie udaję, w jakiś tam sposób. Moje pytanie jest, jak podchodzą do tego "przyszli klienci"? Czy widzą rabat, i lecą bez żadnego ale, gdyż co tam, mogę odp na pytania co do mojego dziewictwa, bo to żadna tajemnica? Czy to nie jest przekroczenie jakieś granicy?! Zarówno ze strony "fotografa" - ( pytania o dziewictwo - chyba dość intymna sprawa? - dla rzekomych rabatów) oraz ze strony "klientów" - (paplanie obcym osobą o intymnych sprawach)
Wiem, że wolny kraj, każdy robi co chce i w jaki sposób chce. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług akurat tego fotografa, ale czy w dzisiejszych czasach, już się nic nie liczy, tylko nie ważne jak? ważne aby być do przodu z kasą?
aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:10   #19
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Odpisali mi, że reklama ma bardziej zachęcić do klikania w ich link, a ze szokuje, to juz inna sprawa, bo podobno w dzisiejszych czasach tak trzeba.

Napisali także, że jeszcze nie znalezła sie para, ktora spełniałaby warunki, a jesli sie znajdzie to zaprosza ja do zaprzyjaznionego ginekologa i w ten sposob stwierdza czy mozna przyznać rabat.

Jak dla mnie to juz przesada.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 09:35   #20
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;13729810]Jedna rzecz: jeśli komuś taka reklama się nie podoba - nie musi korzystać [/QUOTE]

Ufff...dziękuję, ulżyło mi

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Napisali także, że jeszcze nie znalezła sie para, ktora spełniałaby warunki, a jesli sie znajdzie to zaprosza ja do zaprzyjaznionego ginekologa i w ten sposob stwierdza czy mozna przyznać rabat.
Zastanawiam się nad jednym. Czy to oni są skończonymi kretynami czy też za takich mają swoich klientów a zwłaszcza klientki (i jednych i drugich życzę zresztą jak najmniej) ?

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2009-08-14 o 09:36
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:49   #21
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Moim zdaniem, reklama miała po prostu wywołać kontrowersje, przykuć wzrok, wyróżnić ogłoszenie spośród setki innych i taki cel osiągnęła, jak widać np. po naszej reakcji. Marketing, nic więcej.


Cytat:
Napisane przez aezn913 Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest, jak podchodzą do tego "przyszli klienci"? Czy widzą rabat, i lecą bez żadnego ale, gdyż co tam, mogę odp na pytania co do mojego dziewictwa, bo to żadna tajemnica? Czy to nie jest przekroczenie jakieś granicy?! Zarówno ze strony "fotografa" - ( pytania o dziewictwo - chyba dość intymna sprawa? - dla rzekomych rabatów) oraz ze strony "klientów" - (paplanie obcym osobą o intymnych sprawach)
Wiem, że wolny kraj, każdy robi co chce i w jaki sposób chce. Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług akurat tego fotografa, ale czy w dzisiejszych czasach, już się nic nie liczy, tylko nie ważne jak? ważne aby być do przodu z kasą?
Wg mnie, skoro nikt nikogo nie zmusza, a reklama nie łamie żadnego prawa (jak np. zniżka dla pedofilów), to kto chce, skorzysta.
Jednak mam wrażenie, że to promocja tylko na papierze, której jedynym celem jest wywołanie kontrowersji, nie przyznawanie zniżek. Klient zobaczył, kliknął, obejrzał jakiej jakości są zdjęcia - może się skusi (zdjęciami, nie zniżką) i wybierze ten salon, a nie inny.

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Napisali także, że jeszcze nie znalezła sie para, ktora spełniałaby warunki, a jesli sie znajdzie to zaprosza ja do zaprzyjaznionego ginekologa i w ten sposob stwierdza czy mozna przyznać rabat.

Jak dla mnie to juz przesada.
Hm, to jest przesada, jeżeli faktycznie dojdzie do takiej weryfikacji. Jednak obstaję przy wrażeniu, że nikt się na to nie zdecyduje, zgodnie z oczekiwaniami fotografa zresztą.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jednym. Czy to oni są skończonymi kretynami czy też za takich mają swoich klientów a zwłaszcza klientki (i jednych i drugich życzę jak najmniej) ?
Chcieli wywołać kontrowersje i osiągnąć efekt humorystyczny - pierwsze się udało idealnie, drugie raczej nie. To, czy ktoś mimo to wybierze ten salon, to już jego sprawa. Mnie osobiście to ogłoszenie raczej odstraszyło, ale nie wątpię, że znajdą się osoby, które mimo to wybiorą tego fotografa, niekoniecznie korzystając ze zniżki.
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 09:56   #22
angela0033
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Nieziemska kraina :)
Wiadomości: 1 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

__________________
pod innym nickiem...
angela0033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:31   #23
aezn913
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 447
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Odpisali mi, że reklama ma bardziej zachęcić do klikania w ich link, a ze szokuje, to juz inna sprawa, bo podobno w dzisiejszych czasach tak trzeba.

Napisali także, że jeszcze nie znalezła sie para, ktora spełniałaby warunki, a jesli sie znajdzie to zaprosza ja do zaprzyjaznionego ginekologa i w ten sposob stwierdza czy mozna przyznać rabat.

Jak dla mnie to juz przesada.
hahahahahahaha PRZEPRASZAM , musiałam hahahaaha
"Nie znaleźli pary, która spełniałaby warunki"
każdego pytali i sprawdzali?

oraz ich "zaprzyjaźniony ginekolog" hahah szaaaał

teraz to już na 100% podziękowałabym takiej firmie
reklama reklamą, ale (...)

swoją drogą, że też ktoś wpadł na taki pomysł w ogóle
mi by to przez głowę nie przeszło nigdy
"rabaty dla dziewic ZAPRASZAMY"




Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad jednym. Czy to oni są skończonymi kretynami czy też za takich mają swoich klientów a zwłaszcza klientki (i jednych i drugich życzę zresztą jak najmniej) ?
Może jedno i drugie. Nie chce tutaj nikogo urazić, żeby nie było (...)
Przypuszczam, że pewnie dużo osób przyciągnęli tą reklamą, zastawiam się, czy równie dużo osób zachęcili do siebie czy zniechęcili?!

Tak pomyśleć logicznie, tradycyjnie panna młoda powinna być czysta, bez grzechu itd itd Tak nakazuje wiara. Kiedyś nie-dziewica była prawie jakby wyklęta i gorsza - począwszy od kościoła po dalsze otoczenie. Oczywiście dzisiaj seks przed ślubem nikogo nie szokuje, ale jednak, wydaje mi się, że nadal trzymamy w sobie jakieś resztki tej dawnej moralności? Mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi?! hmm, no nikt nie lata, i nie chwali się swoją cnotą lub też nie oficjalnie - przed ślubem Każdy zachowuje to raczej dla siebie, mimo, że z jednej strony uważamy to za normalne, naturalne to z drugiej jednak głęboko gdzieś to siedzi w nas, że nie wypada. A tu, taki fotograf, wymyśla sobie reklamę - fakt przyciąga - ale czy taki przeciętny człowiek (mało jest wyjątków z cnotą do ślubu dzisiaj) tam pójdzie, z góry wiedząc np. że z tego rabatu nie skorzysta skompromituje się? np. taka para mająca po 20 lat (a przypuszczam, że z 2,500 tys.zł to nie jednego fotografa znajdziemy) lub taka cnotliwa para, będzie komuś, aż tak zależeć na 500zł, aby specjalnie latać po lekarzach, aby temu dowieść? Jakieś skrajne przypadki może by się znalazły.
Dla mnie ta reklama, ten chwyt marketingowy wcale nie jest fajny.
Wiem, że nie muszę korzystać, ale jakoś tak żal mi, że dzisiaj
wszystko i wszyscy "schodzą na psy". Wszystko jest na sprzedaż.

Wiem, staroświecka jestem.

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, reklama miała po prostu wywołać kontrowersje, przykuć wzrok, wyróżnić ogłoszenie spośród setki innych i taki cel osiągnęła, jak widać np. po naszej reakcji. Marketing, nic więcej.
Oczywiście, przykuła wzrok jak najbardziej, ale z tego co widzę, też po reakcjach tutaj, nie koniecznie zachęciła, ale to już ich reklama i ich problem

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Hm, to jest przesada, jeżeli faktycznie dojdzie do takiej weryfikacji. Jednak obstaję przy wrażeniu, że nikt się na to nie zdecyduje, zgodnie z oczekiwaniami fotografa zresztą.
Właśnie, jeśli oni to traktują serio, to jest dla mnie wielkim przegięciem.
Szczerze, spodziewałam się, że każdy dostaje ten rabat na słowo, a reklama ma przyciągnąć (tzn. fotograf się ceni na 2,000zł ale w cenie jest 2,500zł aby dać rabat 500zł ) ale skoro wprowadzają jakaś weryfikację z zaprzyjaźnionym ginekologiem to już nie wiem nawet co powiedzieć

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Chcieli wywołać kontrowersje i osiągnąć efekt humorystyczny - pierwsze się udało idealnie, drugie raczej nie. To, czy ktoś mimo to wybierze ten salon, to już jego sprawa. Mnie osobiście to ogłoszenie raczej odstraszyło, ale nie wątpię, że znajdą się osoby, które mimo to wybiorą tego fotografa, niekoniecznie korzystając ze zniżki.
Na pewno, znajdą się jakieś wyjątki - nie twierdzę, że nie, ale ja np. za 2,500zł wolałabym wybrać każdego innego fotografa, przy którym nie będę musiała się tłumaczyć ze swojego dziewictwa.
Także, jak dla mnie to za dużo tą "kontrowersyjną" reklamą nie zyskują. a co do poczucia humoru, to bardzo dziwne mają

aezn913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 10:56   #24
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

A pan młody to nie musi być dziewicem ? Z tego co wiem, to wiara katolicka wymaga przedmałżeńskiej czystości obojga partnerów.
Może dlatego facetów o czystość nie pytają, bo u nich trudno to zweryfikować. Z kolei są też przecież panie, które pomimo zachowania błony dziewczej "czyte" od dawna nie są bo np. uprawiają seks oralny albo analny.

A w ogóle jak można mieć zapędy do grzebania ludziom w majtkach ?!
Niesmaczne - to mało powiedziane.

Dla mnie jest to totalna antyreklama tego przybytku. Niech sobie w dupę wsadzą te swoje rabaty, promocje i zniżki. Żałośni kretyni.

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

A kiedyś było dość głośno o firmie handlującej materiałami budowalnymi, która to po dokonaniu przez klienta zakupów za jakąś tam kwotę, gratis dodawała kupon na godzinną wizytę w burdelu
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:17   #25
Deede
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3 965
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Nie Traktuję to jak kuriozum i w życiu bym sobie w tak seksistowskiej i prymitywnej "firmie" nawet jednego zdjęcia nie zrobiła.
Jak "chwyt reklamowy" - owszem, o tyle celne, że nawet wątek o tym tu mamy. Natomiast też jestem zdania, że to seksistowski tekst w odniesieniu do kobiet (szkoda, ze o prawiczkach "artysta" zapomniał).
__________________

Deede jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:20   #26
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez Deede Pokaż wiadomość
Jak "chwyt reklamowy" - owszem, o tyle celne, że nawet wątek o tym tu mamy.
Ale z tego co wiem, to reklama ma zainteresować i przyciągnąć klientów. A podejrzewam, że wielu w tym przypadku odrzuca..
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:39   #27
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: "rabaty dla dziewic"

kurcze a na wizażu ostatnio mnogo było wątku o zaświadczeniach o dziewictwie

turla się ze śmiechu normalnie



===

chyba sama zaraz do nich napisze i poprosze wyjaśnienie jak ten ich zaprzyjaźniony ginekolog zweryfikuje czy urodziłam się bez błony czy z....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:55   #28
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: "rabaty dla dziewic"

...fuj.

Cytat:
Napisane przez posomoulipis Pokaż wiadomość
może miało miec to charakter humorystyczny..
jakieś angielskie poczucie humoru ?
Nie czuję tu angielskiego poczucia humoru. Raczej szkolno-podwórkowy żart na poziomie tych "fekalijno-fizjologicznych" (są ludzie, których to bawi).
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:59   #29
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Nie czuję tu angielskiego poczucia humoru. Raczej szkolno-podwórkowy żart na poziomie tych "fekalijno-fizjologicznych" (są ludzie, których to bawi).
O właśnie. Coś w ten deseń.

Się wkurzyłam. Dacie wiarę ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 12:04   #30
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: "rabaty dla dziewic"

Może zaraz będą wołać "sztab ginekologiczny" w składzie: Andrzej- specjalista od pejzaży, Marek- specjalista od zdjęć w trybie makro i Maciek- specjalista od aktów?
Paranoja, co się z tym światem dzieje

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
O właśnie. Coś w ten deseń.

Się wkurzyłam. Dacie wiarę ?
Się nie wkurzaj, złość piękności szkodzi

Edytowane przez Stromanthe
Czas edycji: 2009-08-14 o 12:06
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.