Blog- internetowy pamiętnik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-20, 14:28   #1
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima

Blog- internetowy pamiętnik



Chciałabym się dowiedzieć czy spotkałyście się może z blogami (internetowe dzienniki) i co o nich sądzicie. Mnie osobiście bardzo wciągnęły zarówno w czytaniu jak i w pisaniu (i to do tego stapnia, że jak niedawno skasowałam swego bloga to nie wytrzymałam nawet miesiąca jak zaczęłam pisać nowy ). A może któraś z Was też ma swojego bloga, hę?
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 14:45   #2
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: blogi

Owszem, spotkałam się z czymś takim ale kompletnie mnie to nie zainteresowało
Zupełnie mnie nie wciągnęło zarówno czytanie cudzych blogów (co mnie obchodzi życie zupełnie obcych ludzi) jak i pisanie własnego bloga (wolę pisac sobie w moim komputerowym pamiętniku)
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 20:32   #3
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: blogi

haima napisał(a):
>
> Chciałabym się dowiedzieć czy spotkałyście się może z blogami (internetowe dzienniki) i co o nich sądzicie.
Skoro pytasz o opinię, to...blogi są dla mnie internetowym Big Brother'em i sposobem na bycie zauważonym i interesującym. Wystawianie wszystkiego na widok publiczny Ktoś komentuje czyjeś przeżycia nie mając zbyt wielkiego (a raczej żadnego) pojęcia o danej osobie, jej wrażliwości, przeszłości, środowisku. Wie to, co dana osoba napisze, a to mogą być bajeczki z palca wyssane.
Jaki jest sens takiego obnażania? I proszenia o komentarz? Rady nikt sensownej nie da, bo nie zna osobiście piszącego. Skomentować może złośliwie, zawistnie, głupio. Wiem, o czym mówię, bo kiedyś przejrzałam czyjś blog, żeby mieć pojęcie o "trendach" wśród młodzieży. Żenujące...I nudne...
Kiedyś pisałam pamiętnik, ale robiłam to dla siebie, żeby wyrzucić z siebie pewne emocje, obserwacje. I chowało się ten pamiętnik przed wszystkimi, bo to tylko moje i wara wam od tego Gdy zdałam maturę, uroczyście spaliłam go w ognisku Zamknął się pewien rozdział mojego życia.
Nie myśl, Haimo, że napadam na Ciebie Ja po prostu nie rozumiem obecnej "mody".
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 20:48   #4
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: blogi

Nie cierpię blogów... Myślę tak jak Komi. Denerwuje mnie fakt, że każdy chce na siłę się pokazać. Szczerze powiedziawszy mam ciekawsze rzeczy do zytania.
Ja też piszę pamiętnik, teraz na komputerze, ale mam też zapisane kilkanaście zeszytów. Piszę od czterech lat. Nie mam zamiaru ich potem niszczyć, fajnie sobie czasem przypomnieć pewne rzeczy. Chociaż raz, gdy zaczęłam czytać jeden z nich, z wyjątkowo rozpaczliwego i beznadziejnego dla mnie okresu, zaczęłam płakać, wpadłam w doła i czym prędzej go wyrzuciłam. Ale poza tym pamiętnik dobra rzecz, bo pamięć bywa zawodna.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 21:12   #5
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: blogi

Ja mam bloga, pisze go kiedy mam ochote cos wtracic. Malo kto go czyta, i w ogole mi to nie przeszkadza. Za to czasami jak zagladnie ktos znajomy i potem slysze, ze moje notki go/ja rozsmieszyly, to robi mi sie bardzo przyjemnie ze poprawilem komus humor. Ogolnie nie jest to zla sprawa, ale zgadzam sie, ze trudno znalezc wartosciowy blog..
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 21:16   #6
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: blogi

sa blogi i blogi - nie przpedam za tymi z blog.pl, ale mam też i tam swoich ulubieńców - kilka było na tyle dobrych, ze opublikowano je jako książki. Baaardzo lubię komix.blog.pl - głównie dlatego, że znam ludzi go prowadzących.
bardzo lubię też (a raczej: lubiłam, jak miałam więcej czasu, i zanim moje E. nie wyjechała do Irlandii na stałe) art.blog.pl, gdzie większośc się znała z reala i byla grupa reprezentatywną dla warszawskiej "śmietanki".
Takie blogi były fajne - i nadal uważam, że są.
Jeżeli ktoś z Was ma ochote poczytac dobrą robotę blogową, polecam moje hity:
wszczebrzeszynie.blog.pl (zabawy z polszczyzna, na poziomie i zabawne);
http://za-co-on-sie-obrazil.blog.pl/(pastisz na mezczyzn),
czy http://matkamojegodziecka.blog.pl/
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-20, 21:46   #7
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: blogi

Owszem spotkałam się z blogami. Nawet zaczełam pisać, ale jakoś szybko przestałam bo mi się znudziło.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-21, 01:25   #8
Suzanne
Rozeznanie
 
Avatar Suzanne
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Re: blogi

Znam blogi, prowadzę jednego bloga, ale teraz to jest już raczej "martwa dusza".
Ponad dwukrotnie skasowałam już wszystkie notatki i zaczynałam od początku, jakis czas temu - miesiące -skasowałam wszystkie otrzymywane od czytelników wpisy.

Martwy blog to coś takiego, co nikt nie czyta i do którego nikt nic nie wpisuje - autor.

Miałam mieszane uczucia a propos prowadzenia go kilkukrotnie i z tego też powodu czasem deklarowałam się na jego łamach, że rzucam, miałam masę wątpliwości. Ale teraz, z perspektywy czasu nie jestem już taka kategoryczna.

Blogów jest wiele i większość z nich jest bezwartościowa - raz, że za mocno powiedziane, z ta bezwartościowością, bo jednak może są tam i nieumiejętnie wyrażone te uczucia i same one jakieś takie płytkie, szczurze (CZASEM), ale to jednak ludzkie uczucia, czasem głęboki ból, zasługująca na ogromne współczucie samotność - i to zasługuje na conajmniej odnoszenie się do twj działalności z szacunkiem.

Ale blogów są tysiące, jak ludzi, jednej rzeczy o nich nie można powiedzieć.
Może oprócz tej, że nie ma co się przejmować jedną opinią, każdy jest klasą sam dla siebie.

Mnie spotkało jednak bardzo dużo BARDZO miłych rzeczy podczas mojej działalności i wiele cieplutkich i życzliwych komentarzy bardzo poprawiało mi humor, podtrzymywało na duchu czasem.

Nie sądzę, żeby na tym portalu działały osoby, o których możnaby powiedzieć, że są w jakimkolwiek stopniu inne od tych piszących blogi.

Ja tam wirtualnie, ale jednak poznałam bardzo miłych, pełnych ironii, życzliwych (!) i ogormnie sympatycznych, bardzo inteligentnych ludzi z bardzo różnych środowisk i grup wiekowych. Nie miałabym szans spotkać ich w rzeczywistości w tak ślicznie bezpośredni sposób, jak w internecie. Do pana wykładowcy zawsze mówiłabym per panie doktorze, do dojrzałej matki kilkorga dzieci per pani, do osób mieszkających w różnych częściach Polski prawdopodobnie w ogóle, bo jak tu się poznać i tak dalej.

Ja nie mam uprzedzeń, bardzo się cieszę z obecności takiego medium, jakim jest strona z blogami i nie staram się oceniać całości, ale poznawać poszczególnych ludzi.

I jeszcze sądzę, że tak, nawiązuje się tam relacje emocjonalne, powstają więzi sympatii, to wszystko wcale to a wcale nie odbwywa się bez emocji.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Suzanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 10:14   #9
exult
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 89
Re: blogi

ja mam bloga. i nie zgodzę się z tym, że jest stworzony pod publikę itp. nikt ze znajomych nie ma go i nigdy nie dostanie adresu, odwiedzają go ludzie przypadkowi, niektórzy zostają na stałe. nie proszę wcale o komentarze i gdy ich nie ma wcale nie rozpaczam.
to jest miejsce w którym mogę wyrzucić wszelkie swoje emocje, smutki i żale, radości i szczęścia bez obawy, że ktoś weźmie go w ręce i przeczyta. i nie muszę tego chować.

i uważam, że opinie obcych ludzi <w przeciwieństwie do znajomych> są o tyle lepsze że są raczej obiektywne. nikt nie kieruje się tym czy mnie lubi czy też nie lubi, czy jest moim przyjacielem czy wrogiem.

blogi typu 'dnia tego i tego o godzinie tej i tej zrobiłam to i to..' nie przypadły mi do gustu. mój blog tym się różni, że właściwie nigdy nie jest napisane tam nic dosłownie. i jestem zadowolona z szaty graficznej jaką wykonałam
exult jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-21, 14:45   #10
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
Re: blogi

Ja miałam kilka blogów... miałabym jednego, gdyby nie fakt, że prześladował mnie przez póltora roku facet poznany na internecie właśnie (na czacie), który ubzdurał sobie, że go skrzywdziłam (w sensie uczuciowym rzecz jasna). Znajdował każdy mój blog, wpisywał tam obraźliwe okrutne komentarze, zakładał blogi-klony moich blogów, itp. W końcu znalazł mojego ostatniego, najbardziej popularnego wśród tych moich bloga, ale wtedy po prostu zlikwidowałam możliwość wstawiania komentarzy. Oczywiście oznaczało to mniej odwiedzających, ale jak na blog bez komentarzy i tak był często czytany, widać dla samej treści i byłam z niego dość dumna. Przestałam go pisać jakiś rok temu, dalej jest w sieci, trochę osób go jeszcze odwiedza, taki blog-widmo.

Poznałam dzieki blogom trochę ludzi, ale żadne z tych znajomości nie przetrwały. Pisanie bloga nie służyło mi do wywnętrzania się przed całym światem, wyładowywałam tam moją potrzebę pisania. Teraz już bym w życiu nie wróciła do tego, zresztą jak patrzę na blogi osób, które piszą już długo (np. 3 lata), to zażenowanie mnie ogarnia.
W sumie to nie lubię blogów.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 13:16   #11
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Blog- internetowy pamiętnik

Kochane
Czy mozecie mi polecic fajny blog o dbaniu o urode?Wiem,ze takie istnieja w swiecie wirtualnym,niestety nie udalo mi sie natrafic na taki szczegolny,pisany z gustem?
A moze same piszecie?
prosze o adresy
Stokrocia
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-08-17, 14:06   #12
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: blogi

http://uroda-i-moda.blog.pl/
http://uroda-zdrowie.blog.pl/
http://moda-i-uroda.eblog.pl/glowna.php

Znalazłam tylko coś takiego. Nie ręczę, że treść będzie wystarczająco dla Ciebie zadowalająca, bo szczerze mówiąc wrzuciłam hasło: "uroda" do wyszukiwarki i zajrzałam na stronę główną, czy to aby na pewno o urodzie.
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-17, 14:56   #13
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Re: blogi

dziekuje i prosze o wiecej
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 21:50   #14
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
CZY PISZECIE BLOGI?

[b] Postanowilam zaczac pisac bloga. Ot taki nowy eksperyment zyciowy...
Lepiej pozno niz wcale, hehe...
A Wy??? Czy piszecie blogi?
Jak sie ktos chce ujawnic, slicznie prosze podawac adresiki, chetnie poczytam(y).
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:10   #15
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ja się nie mam co ujawniać, nie piszę, nie czytam zawsze mnie dziwiło że blogi cieszą się aż taką popularnością ale moze teraz zacznę czytać, podaj prosze linka do swojego bloga, o ślicznooka

Uściski
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:15   #16
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Przyznaje - pisze. I to od 4 lat

Troche niesmialo rzucam linka: www.bejbe.blog.pl

Podam rowniez linki do ciekawych blogow, ktore czytam regularnie:
www.filipinka.blog.pl
i moj ukochany blog: www.zona-mnie-opierniczyla.blog.pl

Rzadko dodaje notki, ale zawsze obiecuje, ze sie poprawie...

__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:20   #17
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Hmmmm ja mam blog,ale to nie mój pamiętnik-spowiednik typu"dzis ugotowałam zupę i poszłam do kościoła" jako ze z natury jestem dość skrytą osobą nie wypisuje tam faktów z mojego życia a jedynie przemyślenia,jakieś opowiastki,wierszyki,wszy sko co mnie "nachodzi" bo mam duszę nieco nostalgiczną i czasem muszę dać upust swojej "twórczości".
Dla zainteresowanych : www.babynight.blog.pl
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:28   #18
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

[b] Ojejku... Svenja - 4 lata! A ja... dzisiaj zaczelam. No.
No i dopiero ZAMIERZAM go rozbudowac. Wyszlifowac. Nawet nie wiem gdzie sa jakies super - giter mozliwosci w blogach, zalaczniki najlepsze, tapetki itp.
Swojego zalozylam "na" gazecie.
Smoczyco Zacna - no, ja tez nigdy blogow nie czytalam, ale nagle (to jest dzisiaj) cos mnie oswiecilo, taki "pstryk2 jak w Pomyslowym Dobromile i cos - tak - sobie - tego - panie - bloga -zalozylam.
Jak narazie mam 2 wpisy.
Slownie: dwa.
A BLOG jest tu: http://femmebanale.blox.pl/html/1507...,1107210412546
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:32   #19
FEMME*BANALE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 343
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

[b] A raczej tu: http://femmebanale.blox.pl/
No, chyba znajdziecie...
FEMME*BANALE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-01-31, 22:36   #20
tala
Zadomowienie
 
Avatar tala
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ja tez pisze juz dlugo. ale nie w formie pamietnika.. nie zwierzam sie wirtualnej rzeczywistosci z moich problemow.. ewentualnie ich namaistke mozecie tam znalezc. www.karolinchien.blog.pl
__________________
Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post40598071
Zapraszam do wymiany!
tala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:50   #21
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ja pisze...
Spotykam sie z nieprzychylnymi opiniami co do blogów, ale nie zraża mnie to.
Blog zastąpił mi pamiętnik, który bardzo zaniedbałam kiedy dostałam komputer... A gdzies musiałam pisac te wszystkie swoje przemyślenia i głupotki .
No właśnie... Głupotki . Bo pisze o wszystkim . O swoich planach, wspomnieniach, marzeniach, przemyśleniach, kłopotach, zakupach, kosmetykach (a jakże :P), piosenkach, ksiązkach...
Czuję taka potrzebę. Uwielbiam po kilku miesiącach zajrzeć do archiwum i powspominać. Nie tylko te najważniejsze wydarzenia (o nich zazwyczaj i tak się pamięta) ale też te mało istotne szczegóły .
Nie przeszkadza mi to, że czytają to inni. To co najintymniejsze zachowuje dla siebie. A w notkach jestem sobą. Nie udaję, nie piszę "pod publikę". Dawno już przestałam się przejmować opinia innych bo tak żyje sie lepiej .

Dzieki blogom poznałam kilka osób z którymi się "zakumplowałam". Zrozumiałam też że nie tylko mnie dotycza niektóre problemy .
Ogólnie jakoś inaczej spojrzałam na swoje życie...

A notki pisze bardzo czesto. Jak mam czas to nawet codziennie. Ale to naprawdę nie jest nic ciekawego i wartościowego (dla innych).
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:54   #22
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ines1985 napisał(a):
> Ja pisze...
> Spotykam sie z nieprzychylnymi opiniami co do blogów, ale nie zraża mnie to.
> Blog zastąpił mi pamiętnik, który bardzo zaniedbałam kiedy dostałam komputer... A gdzies musiałam pisac te wszystkie swoje przemyślenia i głupotki .
> No właśnie... Głupotki . Bo pisze o wszystkim . O swoich planach, wspomnieniach, marzeniach, przemyśleniach, kłopotach, zakupach, kosmetykach (a jakże :P), piosenkach, ksiązkach...
> Czuję taka potrzebę. Uwielbiam po kilku miesiącach zajrzeć do archiwum i powspominać. Nie tylko te najważniejsze wyarzenia (o nich zazwyczaj i tak się pamięta) ale też te mało istotne szczegóły .
> Nie przeszkadza mi to, że czytają to inni. To co najintymniejsze zachowuje dla siebie. A w notkach jestem sobą. Nie udaję, nie piszę "pod publikę". Dawno już przestałam się przejmować opinia innych bo tak żyje sie lepiej .
>
> Dzieki blogom poznałam kilka osób z którymi się "zakumplowałam". Zrozumiałam też że nie tylko mnie dotycza niektóre problemy .
> Ogólnie jakoś inaczej spojrzałam na swoj życie...
>
> A notki pisze bardzo czesto. Jak mam czas to nawet codziennie. Ale to naprawdę nie jest nic ciekawego i wartościowego (dla innych).

pięęęęęęęęęknie a gdzie link ?
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:55   #23
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

...Ja się wstydzę
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:57   #24
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ines1985 napisał(a):
> ...Ja się wstydzę

Ines,no nie żartuj!
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 22:59   #25
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

__________________



Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2006-06-10 o 18:07
Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 23:37   #26
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Nie piszę, a do tej pory czytywałam dwa:
http://czerski.art.pl
http://gadugadu.blog.pl
Z czystym sumieniem polecam.
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 08:23   #27
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Svenja! Pozwolę sobie nieśmiało powiedzieć, że "zona-mnie..." właśnie dodałam do ulubionych, a Twój blog mnie wciągnął. Świetnie się go czyta Taak, rodzynkom mówimy stanowcze "nie"
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 09:00   #28
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

JA też nie piszę, ale lubię czytać, zaraz się do Waszych zabiorę...
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 09:09   #29
haima
Rozeznanie
 
Avatar haima
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 576
GG do haima
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

Ja też piszę, ale adresu nie podam, bo siostra czyta wizaż :p
http://zona-mnie-opierniczyla.blog.pl/ należy do moich ulubionych, tak samo jak http://za-co-on-sie-obrazil.blog.pl/
haima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 09:18   #30
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: CZY PISZECIE BLOGI?

haima napisał(a):

> http://zona-mnie-opierniczyla.blog.pl/ należy do moich ulubionych,

Też od czasu do czasu czytam .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-05 21:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.