Wymienię GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-m! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-03, 10:28   #1
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.

GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-m!


wątek nieaktualny, zapraszam do marcowego!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-03-04 o 11:55
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:29   #2
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

rzeczy na prezenty


nowe z metką korale marki YES. są wykonane z kamieni naturalnych (agat, jadeit), barwione. w kolorze mięty. cena z metki to 35 zł, oddam za coś o podobnej wartości.

książka M. Schneider'a 'Marilyn, ostatnie seanse', w wizualnym stanie BDB+,nie posiada żadnych oznak użytkowania. w twardej oprawie. kosztowała 39 zł.

wisiorek marki Bijou Brigitte oraz kolczyki tej samej marki, ubrane raz, stan wizualny BDB, nie posiada oznak użytkowania.

pierścionek w kolorze złota, z cyrkoniami. piękny, rozmiar regulowany, ładnie się błyszczy. noszę rozmiar 9 i jest dobry, na większe będzie jeszcze lepiej pasował. dostałam kiedyś, ale nie noszę pierścionków.

NOWY ZESTAW NAOMI CAMPBELL CAT DELUXE WITH KISSES! ZAWIERA PERFUM 15 ML (JEDNO PSIKNIECIE, UBYTEK ZEROWY), NOWY ZEL POD PRYSZNIC I BALSAM DO CIALA! ODDAM TYLKO ZA INNY ZAPACH NAOMI CAMPBELL, NAJCHETNIEJ KLASYCZNY CAT DELUXE, LUB KYLIE MINOGUE SWEET DARLING, KATE MOSS KATE/VELVET HOUR.

dokładka 30.12!

balsam do ciała the body shop love etc..., 60 ml, nowy, nieużywany. tylko za inny kosmetyk tbs!


dokladka 10.01!

nowa z metkami, torba na tablet. kosztowala 44,90 zl, cena na metce w euro. moze sluzyc jako kopertowka. ja probowalam wlozyc w nia swojego notebooka, ale jednak sie nie dopina. w srodku piekna poszewka w kwiaty. oddam tylko za cos super.


Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05603.jpg
Wyświetleń: 60
Rozmiar:  35,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05604.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  46,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  Marilyn-ostatnie-seanse_Michel-Schneider,images_big,25,978-83-240-0999-2.jpg
Wyświetleń: 50
Rozmiar:  25,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05710.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  38,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05838.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  107,0 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:32
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:30   #3
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

bluzy, kardigany, narzutki

1. bluza vero moda, rozmiar XS, ale na XXS też dobra. długa, ciepła. stan dobry, jest zmechacona, dla chętnych zbliżenie. można ogolić w kilka minut, ale ja już jej nie noszę.

2. morska narzutka sweterkowa, rozmiar M, ale dobra również na mniejsze rozmiary. kolor nie jest aż tak rażący. przeplatana białą nitką. lekko lejący się przód. cieplutka, miękka. stan BDB+, nike ma oznak użytkowania.

3. czarny kardigan miso, rozmiar M, ale dobry też na mniejsze. zapinany na ozdobne hafki, wkłąda się go przez głowę, ale wygląda jak kardigan. kruczoczarny. stan dobry, miejscami olekko zmechacony, ale nie bardzo.

4. limonkowa narzutka/kardigan gap, rozmiar L. dobra też na mniejsze. cieniutka, transparentna faktura. stan BDB, żadnych oznak użytkowania.

5. czarny kardigan, nn, wycięte metki. ażurowy. stan BDB+, rękawek 3/4. rozmiar myślę od XS (luźny) do M.

6. bluza element, rozmiar S, ale dobra od XXS do S. stan BDB, tylko ściągacze ma miejscami lekko zmechacone. do ogolenia w kilka minut. była dosyć droga, chętnie za inną bluzę etnies/vans itp.

7. pudrowa narzutka cherokee, rozmiar dziecięcy, ale dobra na XXS. rękawek troszkę krótszy, ale tak to leży ok, można podwijać. stan BDB, transparentna.

8.
bluza/bolerko atmosphere, wzór floral. materiał welurowy, bluza nie jest więc zmechacona czy zużyta, bo to jedynie taka faktura. stan db+. rozmiar S, ale na mniejsze też dobra.

dokładka 4.12!
9.
kardigan kremowy/ecru wzór warkocza, nn, brak metek. rozmiar od XXS do S.stan bdb-

10. narzutka new look, kolor trudno do określenia - minimalnie ciemniejszy niż na zdjęciu. stan db+, lekko zmechacona. nie będę wybredna. rozmiar S, ale dobra na XXS/XS też.

dokładka 22.12!

bluza h&m, rozmiar 34, ale dobra też na xxs. stan bdb-, gdzies ma malutkie zatarcie materiału, na samym dole z boku - pies mi zahaczył. nie przeszkadza w noszeniu. materiał taki jakby pikowany - jak torebki chanelki kolor to neonowy róz, ale nie bardzo razący - nie jest też wyblakła, zdjęcie wykonane z lampą.

dokladka 26.12!

marynarka czerwona gino benotti, rozmiar S, ale na S tez dobra. stan BDB+, bo jej nie nosilam. czerwien nie jest taka razaca, bardziej stonowana, podszewka w paski.

[/COLOR]
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05593.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  41,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05609.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  65,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05487.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  52,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05478.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  80,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05643.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  42,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05698.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  45,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05740.jpg
Wyświetleń: 41
Rozmiar:  32,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05773.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  25,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04116.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  42,5 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-12 o 19:33
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:31   #4
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

sweterki, bluzki, koszule


1. bluzka floral atmosphere, rozmiar S, ale na XXS/XS też dobra. stan bdb, mało noszona. jest dłuższa.

2. koszula nude/pudrowa h&m, rozmiar S, dobra też na XXS/XS, bo się naciąga. stan bdb, ubrana raz. jedynie wygnieciona. rękawek 3/4.

3. sweterek a&f, rozmiar S, ale jak dla mnie jest bardzo uniwersalny, bo się rozciąga, jest długi i bardzo elastyczny. noszę XXS/XS i był dla mnie dobry, pasował też na koleżanki z rozmiarem małe L. w zależności od wzrostu - mam 160 cm i sięga mi do połowy ud. stan bdb-., jest to 1000% wełny i miejscami ma maleńkie zaciągnięcia, które zszyłam, ale ktoś pewnie zrobi to umiejętniej. jak już pisałam - to wełna, więc łatwo się mechaci, ale nie jest to bardzo widoczne. dla chętnych zdjęcie. mega cieplutki i miły w dotyku. tylko za inny ciuch a&f/hollister.

4. long wiśniowy a&f, rozmiar L, ale na mniejsze też dobry. elastyczny, długi. guziczki przy dekolcie. stan BDB-, gdyż z tyłu przy metce ma maleńką dziurkę. jak wyżej, oddam za inny ciuch a&f/hollister.

5. pasiak h&m, rozmiar dziecięcy na 158 cm, dobra na XXS-S. krój lekko trapezowy, rękawek 3/4, z tyłu ma wycięcie łezkę i mały guziczek. stan BDB.

6. bluza new look, rozmiarówka dziecięca, dobra na XXS. stan DB+, lekko zmechacona.

7. bluza marki illustrated people, zamawiana na stronie topshopu, kosztowała mnie ponad 150 zł. rozmiar M, ale to oversize, dobra od XXS do M. typ cropped jumper, czyli powinna być nieco krótsza. stan BDB, melanżowy materiał, bluza jest miejscami trochę zmechacona, ale to tak materiał. oddam za coś mega, bo nie muszę jej oddawać i dodatkowo jest wystawiona na sprzedaż na innym portalu.

8. sweterek ze wzroem warkocza, gina tricot rozmiar S, ale dobry na XXS/XS. stan BDB. różowy, ale nie taki rażący, trochę chłodniejszy. oddam tylko za inny sweter tego typu, w innym kolorze.

9. koszula w prążki y.d (dziecięcy primark), rozmiar na 128 cm (!) ale ja noszę XXS i jest dobra - sięga do połowy pośladków. stan BDB, brak jednego guziczka, ale ma zwykłe guziki, więc łatwo bęzie znaleźć taki.

dokładka 22. 12

tuniczka odcinana pod biustem, bik bok, brak głównej metki, bo drapała. stan db, troche zmechacona, ale nadal można ją długo nosić. piękny granatowy kolor, bardzo ładnie leży. rozmiar M, ale to XXS/XS/S.

narzutka sweterkowa/bolerko, kolor beż z nude, rozmiar chyba 40, ale pasuje też na mniejsze. stan BDB+, nie noszona.

dokładka 25.12!

bluzka marki hollister, rozmiar M, ale dobra na XS/S i M. stan BDB, tylko na dole są nitki poprute, ale można to obciąć i po sprawie. nic się nie pruje, nie ma dziur, plam. nadruk jest przetarty, ale to typowe dla ciuchów marki hollister i a&f, więc to żadna wada, jest od nowości. milutki w dotyku materiał, dłuższa, zakrywa pupę. mi się znudziła.

DOKŁADKA 28.12!

KARDIGAN BEŻOWY H&M, rozmiar M, ale na mniejsze też dobry; pasuje od XS do M. stan db, trochę zmechacony, ale nie jest zniszczony. kolor jest dużo bardziej wyrazisty, karmelowy, zdjęcie nie oddaje jego koloru.



dokladka 12.02!

koszula meska w krate, marka violent (kupiona w carlingsie), rozmiar M. stan BDB, dla mojego chlopaka szybko zrobila sie za mala. moze byc zarowno dla chlopaka, jak i dla dziewczyny, bo jest dosc unisexowa
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05516.jpg
Wyświetleń: 44
Rozmiar:  87,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05595.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  32,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05541.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  85,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05622.jpg
Wyświetleń: 34
Rozmiar:  121,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05699.jpg
Wyświetleń: 58
Rozmiar:  34,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05768.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  20,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05726.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  47,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05777.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  53,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05789.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  41,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05332.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  157,3 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-12 o 23:00
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:31   #5
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

spodnie, legginsy, szorty

1. legginsy/tregginsy bershka z przeszyciami, rozmiar M, ale są na gumie i są elastyczne, więc pasują też na mniejsze rozmiary. od XS do M. stan db: były trochę zmechacone, więc je ogoliłam, ale miejscami zrobiły się maleńkie oczka. niewidoczne, gdy założy się rajstopy pod spód, można je też oczywiście zszyć, bo zrobiły się głównie przy szwie. sa maleńkie i ledwo widoczne. dla chętnych zdjęcia. miejscami również lekko zmechacone ale nie jest to już bardzo widoczne.

2. szare legginsy/tregginsy george, rozmiarówka dziecięca, ale dobre na XXS. długość 3/4, idealne do kozaczków. stan BDB+, brak oznak użytkowania. imitacja kieszeni z tyłu.

3. rurki czarne rozmiar dziecięcy, dobre na XXS. stan BDB+, mało noszone, bo tyłek mi się już nie mieści. wyższy stan, przy wzroście 160 cm sięgają akurat do kostki. zimą dobre do botków i kozaków, latem, wiosną - można je fajnie podwijać.

4. czarne rurki denim co, rozmiar S, ale dobre też na XS. stan BDB, mało noszone, bo jednak są za duże. nie są zabrudzone ani wyblakłe, to taki lekko marmurkowy materiał.

5. rurki goodies rozmiar 34, ale dobre tez na XXS. stan idealny, nie noszone, chyba tylko raz je przymierzyłam.

6. legginsy floral, brak metek, bo drapały. koralowe w kwiaty, stan bdbd-, troszkę zmechacone, ale nie bardzo. dobre od XXS do małego S. jedyne takie!

7. legginsy czarne marki george, rozmiar S, ale dobre też na XXS/XS. stan BDB, ubrałam je dwa razy. na dole zatrzaski.

8. szorty diy new look, rozmiar s , ale to xxs/xs. stan bdb-, troszkę krzywo obcięte, ale nie widać przy noszeniu. super lezą z bluzą oversize.

9. rurki miss selfridge, rozmiar XS, ale dobre też na XXS. stan BDB+, kupiłam niedawno na allegro, ale jednak nie czuję się w nich dobrze. kolor to ciemny granat, bez żadnych plamek czy przetarć, tak wyszły na zdjęciu z lampą. były drogie, oddam za inne rurki - cały czas szukam tych idealnych

10. szorty z dziurami i poszarpaniami, wszystko fabryczne, kupione w szwecji. rozmiar 25, ale to zdecydowanie XXS i do tego małe, dla kogoś z wąskimi biodrami. świetnie leżą, jak już da radę się w nie wcisnąc wyższy stan. stan BDB+, ubralam je dwa razy, ale już się nie mieszczę niestety.

dokładka 30.12!

rurki bershka XXS, mam z wymiany, ale niestety są odrobinę za luźne w udach na dole mają zamki, są niziutkie. stan oceniłabym na db+, bo dziurka na guzik jest troche większa od guzika, ale to nie przeszkadza w noszeniu. ODDAM ZA INNE RURKI XXS: BERSHKA, CUBUS, CHEAP MONDAY.

dokładka 12.02!

rurki xxs marki tally weijl, stan bdb, mam z wymiany, ale bardzo źle na mnie lezą

tregginsy marki cubus, rozmiarówka dziecięca na 146 cm, ale mam 160 cm i noszę rozmiar XXS i są dobre. stan oceniam na bdb-: z tyłu za kolanami mają trochę odciśnięte (jakby wyblakły materiał, ale nie bardzo, chodzi mi o to, że od zagięć materiału jest trochę jaśniejsze tam) kolor w rzeczywistości - ciemneijszy kobalt. z tyłu kieszenie. ODDAM TYLKO ZA TREGGINSY XXS W KOLORACH BEŻ/KARMEL!

wszystkie spodnie/tregginsy oddam za inne w rozmiar
ze XXS.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  rurki-skinny-denim-co-xxs-xs-mega-marmurki.jpg
Wyświetleń: 36
Rozmiar:  50,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05258.jpg
Wyświetleń: 33
Rozmiar:  38,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05259.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  73,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05420.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  53,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05621.jpg
Wyświetleń: 38
Rozmiar:  68,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05696.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  75,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05670.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  85,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05724.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  70,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06107.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  59,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06159.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  124,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-17 o 19:15
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:34   #6
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-



spódniczki, sukienki

1. sukienka floral denim co, rozmiar M, ale dobra też na XS/S. ma w pasie gumkę, jest elastyczna. bardzo modny wzór floral/ pasków, plus na górze koronka w kolorze nude. stan bdb, w jednym miejscu z tłu lekko zmechacona, ale to mało widoczne.

2. sukienka obcisła floral new look, rozmiar M, ale na XXS/XS/S też dobra, bo jest elastyczna. głęboki dekolt z tyłu i z przodu. stan db, minimalnie zmechacona, oraz z jednej strony (chyba z tyłu) na dole odpruł się szew, ale jak ktoś ma maszynę, to załatwi to w kilka minut)

3. tunika new look, rozmiarówka dziecięca, dobra na XS/S. stan BDB, brak oznak użytkowania.

4. spódniczka neonowa rózowa, z zipami. dziecięcy dział primarku, dobra na XS/S. stan BDB. nie jest aż tak rażąco różowa.

5. sukienka new look, mini we flamingi, taką samą nosi alexa chung! rozmiar 12, ale ja noszę XXS/XS i była idealna. obcisła, gorsetowa góra, z tyłu gumki, guziczki na dekolcie. kopertowo zakładana z przodu. króciutka, dobra do legginsów. TYLKO ZA COŚ MEGA, bo kosztowała 25 funtów. stan idealny, ubrałam ja raz.

6. szyta spódniczak floral, rozkloszowana z plisami, posiada dwie kieszonki, zapinana na zamek, śliczna. rozmiar XS/S. dostałam od koleżanki, której babcia ją sama uszyła, jest przepiękna, ale trochę dla mnie za duża tylko za coś mega!

7. spódniczka floral na gumie bik bok, rozmiar S, ale dobra od XXS do małego M, bo jest rozciągliwa. można nosić na biodrach i w talii. ubrana raz. mam jeszcze metki - w przeliczeniu na złotówki, kosztowała 80 zł. za coś mega.

spodniczka marki gantos, w tpyie pin up! wysoki stan, rozkloszowana, zakonczona tiulem. rozmiar XS, ale dobra tez na XXS. stan BDB+, ubrana raz. byla bardzo droga, kosztowala pnad 100 zl, ale nie bede bardzo wybredna


marmurkowa mini na gumce, rozmiar dziecięcy, ale dobry na xxs, tesco (cheeroke) stan bdb+, ubrana raz, brak oznak użytkowania.



dokladka 20.02!

jak na zdjęciu, które jest zapożyczone.

granatowa, rozmiar XS, dobra pewnie też na S. stan BDB, dla mnie trochę za duża. wąska, elastyczna, ładnie leży.

oddam za inną tego typu, rozmiar xxs/xs
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05273.jpg
Wyświetleń: 43
Rozmiar:  65,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05311.jpg
Wyświetleń: 30
Rozmiar:  39,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05636.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  154,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05642.jpg
Wyświetleń: 50
Rozmiar:  45,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  gantos-xs-pin-up-wysoki-stan-spodnica-czarna.jpg
Wyświetleń: 192
Rozmiar:  92,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  granatowa-hm-xs-obcisla-spodniczka-na-gumie.jpg
Wyświetleń: 187
Rozmiar:  118,1 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-20 o 19:17
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:35   #7
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

topy, koszulki

1. polo american eagle, rozmiar m, ale dobra od XXS do M. elastyczne. stan bdb, mało noszone. granatowe, z fioletowymi elementami.

2. top z ptaszkiem, h&m, rozmiar 34. lekko transparentny, stan bdb+, ubrany dwa razy.


3. top floral, primark dziecięcy, dobry na XXS-XS. stan bdb+, ubrany raz.


4. top h&m, oversize, rozmiar m. przód krótszy od tyłu , kolor granatowy. ubrany raz. stan bdb+


5. bluzka gina tricot, rozmiar XS, model lekko oversize, tył dłuższy niż przód, kolor brązowo-khaki. stan bdb, ubrana raz. kieszonka na dekolcie. zdj. zapożyczone.

6. szary t shirt z koniem we wzór floral, stan BDB, gdzieś pod paszką wystają nitki, ale nic się nie pruje i nie ma dziury.. rozmiar M, ale dobra od XXS do M
.


7. oversize t shirt i love l.a marki george, rozmiar XS, ale pasuje tez na większe i mniejsze. wycięłam różową metkę, a bluzeczkę ubrałam jedynie raz. jest celowo krótsza, model cropped tee. za dużo mam takich krótkich topów, więc chętnie wymienię na coś mega. zdjęcie zapożyczone od koleżanki

8. floral top y.d (dziecięcy primark) dobra na xxs/xs. stan bdb-, troszkę zmechacona. nie będę wybredna.


9. różowy t shirt z koronka i guziczkami, firmy carlings, rozmiar XS, stan db, lekko zmechacona. nie będe wybredna.

dokładka 29.12!

kobaltowa (dużo ciemniejsza, bardziej wyrazista) bluzka marki h&m, rozmiar 34, ale dobra też na 32 i mniejsze 36. stan db, ma gdzieś z tyłu malenką dziurkę, ale wciąż jest bardzo łądna. elegancka, pasuje zarówno do spódnicy jak i do spodni.

czarna piękna koszulka marki naf naf, rozmiarówka dziecięca. krój literki A, bardzo modny. na górze - przeźroczysty czarny materiał w kropeczki, podobnie rękawki. stan BDB, brak oznak użytkowania - koszulka jest kruczoczarna i nie ma plam, to wina aparatu.

dokladka 12.02!

t shirt meski firmy GAP, rozmiar M, meski, ale moze byc unisex. z logo lowcow duchow stan BDB.

mega niepowtarzalna koszulka z napisem 'i heart l.a', w rozmiarze xs. wypada na większy, bo to oversized. krótsza. stan BDB, jedynie główna metka wycięta, bo drapała.
marka: george.

wymienię tylko na coś super: coś w jaskółki, jelenie, lisy (koszulki, topy, biżuteria), rajstopy imitujące pończochy, ładne gorseciki. wszystko w rozmiarze xs/s



Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05697.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  81,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05738.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  34,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05739.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  24,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05823.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  52,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05821.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  44,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05331.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar:  65,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  george-xs-s-i-love-la-cropped-tee-mega-hit.jpg
Wyświetleń: 25
Rozmiar:  39,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-13 o 20:05
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 10:39   #8
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

buty

1. czerwone tenisówki esprit, rozmiar 36, stan bdb, wymagają jedynie odświeżenia. były drogie, więc oddam raczej za coś konkretnego.

2. tenisówki floral, new look, rozmiarówka dzieciąca na 37, ale to 36. stan db. nie są wyblakłe, to taki kolor. w środku lekko wytarte, ale podczas noszenia nie jest to widoczne.


3. tenisówki diy galaxy, wzór kosmosu, rozmiar 38, ale dobre na 37 i większe 36. stan bdb, nie są brudne ani wyblakłe, to wina zdjęcia. w środku trochę wytarte, ale nie jest to bardzo widoczne, wystarczy je trochę odświeżyć. kosztowały mnie trochę pracy.


4. szpilki na platformie, rozmiar 36, z ćwiekami. szpilka ma 10 cm, platforma 1,5 cm. stan bdb, tylko troszkę, malutko zdarte ćwieki, bo przeszłam się w nich raz do samochodu, ale nie umiem chodzić na obcasach. oddam za inne, najlepiej czerwone w rozmiarze 35/małe 36.


5. botki wysokie, na stabilnym obcasie.rozmiar 37, ale dobre na 36. ładne, bardzo zgrabne, okrągłe noski, ozdobione kokardką. stan db+, wady ukazane na zdjęciach: zdarte obcasy, ale mozna chyba zapastować. oddam za inne buty na jesien/zimę: najchętniej a'la emu w rozmiarze 36.

6. nowe z metką balerinki ccc, dżinsowe, z kwiatem. rozmiar 36.

dokładka 28.12!

wysokie bity h&m, kolor kremowy, połączony z lekko świecącym materiałem w odcieniu kremowym. nie są brudne, niestety przy zdjęciu z lampą ta połyskująca część odbija światło i wygląda, jakby było brudne ;/ ubrałam je dwa razy. kosztowały 79 zł. rozmiar 36, wygodne i zgrabnie lezą przy nodze, bardzo dziewczęce.

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04713.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  35,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  galaxy-shoes-galaktyczne-trampki-diy.jpg
Wyświetleń: 56
Rozmiar:  38,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04090.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  104,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05532.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  44,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05534.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  59,2 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05535.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  43,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04626.jpg
Wyświetleń: 28
Rozmiar:  184,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05805.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  61,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05806.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  59,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06019.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  48,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-01-29 o 17:44
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:41   #9
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

okrycia wierzchnie, marynarki

1. płaszczyk nude, atmosphere, rozmiar S, ale dobry też na XXS/XS. poszukiwany, rzadko spotykany! posiada falbanki, piękny kolor. raczej na jesień/wionę, ale przechodziłam w nim zimę z ciepłym swetrem pod spodem i jakoś przeżyłam stan BDB. nie wiem, czy chcę oddawać, ale jesłi już, to tylko za beżowy trencz, nie za długi!

2. płaszczyk khaki/brązowy, miss selfrigde, rozmiar XS, ale dobry na XXS. stan BDB, jedynie w środku jest lekko rozerwana poszewka. ciepły, ocieplany watoliną (?), podszewka floral, kaptur z futerkiem. jedynie za coś podobnego.

3. ramoneska różowa, rozmiar M,a el na S też dobra. jedyna taka! stan oceniam na db+, posiada normalne ślady użytkowania
( miejscami (jak np krance rekawow, czy kurteczki) jest troszke przybrudzona, wystarczy ja odswiezyc nieco. )mimo wszystko nie jest to bardzo widoczne.
oddam raczej tylko za coś mega z wish, najchętniej conversy, perfumy,.

4. marynarka chłopięca, w prążki. ale dobra na XXS. zdjęcie na mnie ukazuje, jak na kimś wygląda. rękawy krótkie, ale i tak zawsze je podwijałam. stan bdb, ubrana maks 3 razy. za inną.

dokładka 10.02!
piękna parka/ płaszczyk marki miss selfridge, rozmiar XS, ale dobra tez na XXS. stan BDB, zamówiłam na allegro, jednak jest dla mnie za długa kolor khaki, równomierny, nie jest wyblakła, to kwestia zdjęcia. oddam za inną kurteczkę, płaszczyk, coś eleganckiego w rozmiarze xxs/xs.
dł - 90 cm
szer. pod pachami - 40 cm
dł. rękawa - 62 cm
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1288176773.jpg
Wyświetleń: 159
Rozmiar:  29,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05278.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  45,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05279.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  59,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05423.jpg
Wyświetleń: 21
Rozmiar:  36,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zwyczajnie.jpg
Wyświetleń: 80
Rozmiar:  45,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  khaki-plaszcz-futerko-parka-miss-selfridge-xxs-xs.jpg
Wyświetleń: 205
Rozmiar:  76,7 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-10 o 19:02
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:42   #10
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

bielizna

1. staniki: od gory:
- zielony h&m, rozmiar 75a, stan db+, brak poduszek wkladanych, mam pewnie przy innym staniku
- pudrowy rozowy z falbanka, j.lo, rozmiar 70a, stan bdb
- fioletowy bez metek, ale to h&m, rozmiar 70b, stan db+
- pudrowy marks&spencer, rozmiar chyba 65aa, stan bdb
- czarny calvin klein, stan bdb, rozmiar 70a, byl drogi, wiec nie oddam latwo!
- nude 75 b h&m, brak metek, stan bdb-
- w panterke primark, 75b, stan bdb
- czarny primark, 75a, stan bdb
- bialy z rozowa kokardka, rozmiar 75a, stan db+, brak ramiaczek
- zolty esprit, 70b, byl drogi, stan bdb- troche wykrzywione miseczki, ale nie przeszkadza w noszeniu.

2. stanik h&m, 70 b, stan db+, miejscami troszkę zmechacony, ale nie jest to bardzo widoczne.

3.
czerwona koszulka/pol gorsecik, h&m, wycięte metki. rozmiar ciezko mi określic, chyba S/M, rozciągliwy, miseczka C. stan BDB, dla mnie niestety za duzy. piekna, koronkowa faktura, kolor to czerwien, nie taka razaca.

4. stringi h&m, rozmiar 34, ale to malutkie 34, bardziej 32. dostałam w prezencie, wiedizałam do razu, że będą za małe, ale przymierzyłam na bieliznę na kilka sekund, zdjęłąm i wyprałam. są więc nowe, bo ja bieliznę zawsze piorę, nawet jak jest nowa z metkami.


5. gorsecik koronkowy, czarno czerwony. piękny, mam z wymiany, jednak jest za duży. rozmiar to raczej XS, miseczka - 75 b. tak, gdzie widać zeszycia - próbowałam dopasować gorset do mojej miseczki, jednak nie dało rady. rozpruję oczywiście przed wysyłką. stan bdb. oddam za inną bieliznę tego typu.

6. halka nude w kwiaty, nigdy nie noszona. nieudany prezent, jest za duża i do tego nie w moim typie. rozmiar M, ale myśle, że na XS/S też dobra.

7. nowy strój kąpielowy, majtki posiadają jeszcze folię ochronną. pochodzi z h&m, ale nie ma metek wewnętrznych, gdyż jest z outletu. zdjęcie katalogowe przedstawia strój, drugie jest realne. rozmiar XS, ale pasuje też na mniejsze i większe rozmiary, gdyż jest w całości regulowany sznureczkami, a miseczki sie rozsuwają. dobry więc od xxs do małego m, miseczka a/b.

8. stanik balkonetka marki ann summers, rozmiar 70b, ubrany raz i wyprany. jednak nie dla mnie. biały w truskaweczki ślicznie leży. był dość drogi.

9. koszulka do spania marki jc, kupiona w szwecji, rozmiar S, ale pasuje na XXS/XS. w kotki, ma wbudowany topik na biust, stan bdb-, ramiączka są lekko naciągnięte, ale nie widać tego podczas noszenia. kolor szary z czarnym.

dokładka 29.12!

10. koszulka do spania, koronka połączona z taką jakby satyną, kolor koralowy. miseczki koronkowe, wykończenia również, po bokach rozcięcia. rozmiar na miseczkę B, ma gumkę pod biustem, więc polecam na rozmiar od B do C, od XS do małego M. stan BDB+, dostałam w prezencie, jednak nie ma jej z czym skompletować.

dokladka 12.02!

NOWA Z METKAMI gora od bikini marki new look, kolekcja autorska, rozmiar S, ale to zdecydowanie XS, na miseczke maks B. piekny, oliwkowy kolor, ciekawy kroj. wiazany na szyi. oddaje niechetnie, ale nie mam dolu do kompletu

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05250.jpg
Wyświetleń: 54
Rozmiar:  54,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05440.jpg
Wyświetleń: 26
Rozmiar:  106,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05472.jpg
Wyświetleń: 29
Rozmiar:  46,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05473.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  59,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05612.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  42,1 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05615.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  44,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mega-tanio-bikini-hm-floral-xs-551130l.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05675.jpg
Wyświetleń: 72
Rozmiar:  45,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05795.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  68,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04921.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  61,2 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-15 o 23:19
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 10:42   #11
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

dodatki, płyty, gadżety

bransoletka river island, mam do niej jeszcze metki. kupiona przez internet, jednak jest dla mnie za duża. leżała we pojemniku z biżuterią. ma dwie maleńkie wady: dwa koraliki mają minimalnie zdartą farbnę, ale nie jest to widoczne podczas noszenia. mega modna, z kotwicą. świetna!

płyty winylowe michaela jacksona: thrilller i dangerous. w pełni działają, sprawdzałam. stan wizualny opakowań jest dobry, ale nie są rozerwane ani bardzo poniszczone, widać zresztą na zdjęciu. płyty: thriller lekko przybrudzona, ma kilka maleńkich rysek, ale nadal w pełni sprawna. dangerous: podobnie, kilka rysek, ale oczywiście działa. dla fanów, lub po prostu dla kogoś, kto lubi winyle.
oddam za coś specjalnego.

pasek h&m, był w komplecie z sukienką czarny, jakby satynowy, ale wcale się nie błyszczy. stan idealny, nie noszę go już, nigdy chyba nie ubrałam.
za inny, lub jakiś drobiazg.

dokladka 26.12!

czapka kremowa marki h&m, kolekcja dziecieca, ale jest spora, dla mni troche za duza. wzor warkocza. zdjecie z sieci, moja jest praktycznie taka sama. oddam za inna, chetnie za taka z kotem, misiem, panda.

okulary kocie oczy, mam z wymiany, ale okazaly sie za duze. stan bdb, maja chyba jakas malenka ryske, ale nie wiem. identyczne jak na zdjeciu.

dokładka 29.12!

dwie zawieszki charmsy: kaseta i szminka, nowe, nieużywane. dostałam od chłopaka przy bransoletce, ale nie mój klimat nie są srebrne. oddam za drobiazg lub za inne zawieszki.


Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC03697.jpg
Wyświetleń: 24
Rozmiar:  33,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05555.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  57,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05556.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  46,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05557.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  67,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05558.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  42,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05559.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  48,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05628.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  45,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  hmprod.jpg
Wyświetleń: 17
Rozmiar:  30,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  1295385616.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  17,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05829.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  68,9 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-01-12 o 20:49
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 10:44   #12
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

CENTER]dokładka 2.03!

koszula z falbanka przy dekolcie, marka ZARA, rozmiar S, ale na XXS/XS tez dobra. wiazana w fantazyjny sposob. lekko transparentna, kolor: szary w czarne grochy. piekna, bardzo elegancka, ladnie lezy. mam z wymiany, ale nie mam do czego jej dopasowac oddam za cos mega! zdjecie od poprzedniej wlascicielki, na dniach zrobie nowy watek to dodam wlasne

dwie pary nowych koronkowych majtek, z fantazyjnymi falbankami i kokarda z tylu, rozmiar zdecydowanie XXS, nie ubrane ani razu. za inne!

wink avonu! poszukiwany perfum. w limitowanej edycji - gwiazdce. ostala polowa, a bylo bodajze 50 ml. perfumy juz wycofane z produkcji, mam je z wymiany: uzylam pare razy. sa chyba po terminie, ale w moim odczuciu zapach sie nie zmienil. oddaje, bo nie lubie uzywac perfum bez rozpylacza zdjecie zapozyczone!



[/CENTER][/COLOR]
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  zara-mgielka.jpg
Wyświetleń: 184
Rozmiar:  92,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  piekne-koronkowe-nowe.jpg
Wyświetleń: 175
Rozmiar:  66,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  wink-gwiazdka-avon-nie-do-dostania-hit.jpg
Wyświetleń: 128
Rozmiar:  73,8 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-03-02 o 22:36
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:49   #13
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

dokladka 10.12!

oversize boyfriend t shirt marki JUNK FOOD, z oldschoolowym obrazkiem ze star wars i napisem 'i only date rebels'. rozmiar XL, ale dobra na wlasciwie kazdy rozmiar, bo ja nosze XXS/XS i lezy tez dobrze. stan BDB-, ma gdzies chyba malenka plamke od farby na rekawie, ledwo widoczna. byla droga, wiec oddam za cos mega!


dokladka 14.01!

tunika yd rozmiarowka dziecieca, brak metek, ale dobra na XXS/MALE XS. stan DB, jest zmechacona, ale nadaje sie do noszenia. z tylu gleboki dekolt z kokarda. bardzo ladnie lezy, obcisla, przy 160 cm siega kawaleczek za pupe.

dokładka 24.12!

ciekawy t shirt marki MONKI, rozmiar XS, stan BDB, ubrałam ją raz. kolor nie jest wyblakły, to kwestia lampy dla chętnych postaram się przesłać lepsze. tył - jak na zdjęciu. luźna, dobra też na większe rozmiary. była bardzo droga.

bluzeczka nude z kieszonka TOPSHOP, rozmiar S, dobra od XXS do małego S. stan DB. nie będę wybredna, oddam za jakiś kosmetyk.

bluza floral NEW LOOK, rozmiar 12/40, dobra jako oversize na mniejsze, ja noszę XXS i leży super. stan BDB-, troche zmechacona. kolor trochę żywszy.



dokladka 7.02!

szara bluza w modnym, uniwersyteckim stylu. marka JC, dzieciecy dzial, rozmiar na 160 cm, ale to typ oversize - ja nosze XXS/XS i byla luzna, dla S/M normalna. stan BDB, malo noszona. dosc dluga, przy 160 cm zakrywa pupe. ciepla!

czarna torba na ramie jak i do reki, typ sportowy. marka misako, kupiona w hiszpani. posiada wiele kieszeni i jest bardzo pojemna - miesci a4, miesci notebooka, ma pelno przegrodek i kieszeni.

wady: glowny zamek jest rozwalony i raczki sa troche obdarte - pokazane na zdjeciu. dla chetnych wiecej zdjec.

wymiana: inna pojemna torba, rowniez z paskiem na ramie. cos w typie mizensy, lub jakas chanelka. ewentualnie wymiana na buty w rozmiarze 35,36: platformy, botki.

piekna CZARNA kamizelka cubus, rozmiar S, ale pasuje tez na XS. stan BDB, kilka niteczek wisi, ale to naprawie. zdjecie zapozyczone od bloggerki, moja kamizelka jest czarna nie biala.


piekne czarne lekko satynowe t-bary CCC, poszukiwane, rozmiar 35. sa NOWE, nigdy nie ubrane, maja jeszcze slady po naklejkach na podeszwie, nietkniete fleczki i podeszwa, jednak brak metek. marzylam o nich dlugo, jednak teraz wydaja mi sie za male. lezaly caly czas w szafie. dl wkladki to 22 cm. jeszcze nie wiem, czy chce oddawac, jesli tak, to tylko za buty w rozmiarze 35/36 (22,5 cm): platformy nude, czerwone, mietowe lub takie same buty w rozmiarze 36. prosze jedynie o takie propozycje. poki co nie mam lepszych zdjec, postaram sie zrobic na dniach.

piekna tiulowa spodniczka HOUSE, rozmiar XS, ale dobra tez na S. mam z wymiany, jest cudowna, jednak dla mnie odrobine za luzna ubolewam nad tym strasznie, bo zawsze chcialam taka miec. oddam wiec zqa koronkowa sukienke/spodnice lub sukienke rozkloszowana jak z kolekcji h&m.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  junk-food-i-only-date-rebels.jpg
Wyświetleń: 186
Rozmiar:  44,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05913.jpg
Wyświetleń: 10
Rozmiar:  88,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05988.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  46,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05989.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  53,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  college-jumper-bluza-oversize-szara-studencka-hit.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  54,9 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  czarna-torba-pojemna-na-pasku-mega.jpg
Wyświetleń: 16
Rozmiar:  53,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  torebki-na-co-dzien-czarna-torba-pojemna-na-pasku-mega.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  29,3 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20male.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  45,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  randkowo.jpg
Wyświetleń: 115
Rozmiar:  55,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  house-pudrowa-tiulowa-spodniczka-xs-s-mega.jpg
Wyświetleń: 92
Rozmiar:  27,0 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:58
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:50   #14
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

dokładka 30.12!

płyta good morning rock, dwupłytowe wydanie piosenek z radia eskarock, przesłuchane raz. pudełko mi spadło i przez to czasem (chyba) odpada przednia część pudełka, ale jest to do naprawy.

film i twoją matkę też, obejrzany kilka razy, ale stan płyty bdb. normalnie działa.

torebka pudrowo różowa, kopertowa chanelka z czarną kokardą, playboyowa kokardę doczepiłam. niestety przez moje 'eksperymenty' w dwóch miejscach odpadła skórka. myslę, że można to jakoś ciekawie zamaskować, np ćwiekiem czy coś.

czerwona bluza marki esprit, rozmiar M. stan BDB, noszona dwa razy. kupiłam na allegro, była dosyc droga. pasuje równiez na XS/S. kolor jest wyraźniejszy, nasycony.

luźna, lejąca się koszulka w biszkoptowym, ecru kolorze. pod szyją kokarda do zawiązania ręcznie. brak metek, kupiłam ją w szwecji na targu domowych rzeczy na ramionach ma bufki, lekko transparentny marteriał. kolor dużo bardziej nasycony, wpadający w kolor koronki barwionej herbatą. stan bdb-, przy wiązaniu kokardy są dwa małe rozprucia, ale po pierwsze nie jest to bardzo widoczne, a po drugie - mozna łatwo zaszyć. rozmiar - raczej większy, pewnie koło XL/L. Ale na mniejsze może być super jako oversize!

kremowa chanelka F&F, matowa skorka, bardzo pojemna. wady ujawnione na zdjeciu: przetarta skorka na raczkach i na dole, jest tez lekko zabrudzona, mysle, ze mozna to doczyscic. w srodku miejsce na telefon i kieszonka na zamek. miesci a4. dwie male kieszonki z boku. jeszcze jedna wada, ukryta panterkowa broszka-kokardka, ktora rowniez dodaje to male przypalenie od papierosa - chlopakowi spadl popiol niestety. wady chociaz widoczne, nie baredzo rzucaja sie w oczy, bo przetarcia sa zakryte, a na dole tez ich nie widac. wymienie jedynie na inna torebke mieszczaca a4, w typie mizensy emili, kristy.

piekna sukienka h&m divided, bardzo znana, rozmiar 36. mam ja z wymiany i w zyciu bym jej nie wymieniala gdyby nie to, ze jest troche za duza w biodrach mysle, ze pasuje na wieksza xs, ja nosze xxs/male xs i jest za luzna. stan bdb-, odrobinke zmechacona na biodrze, ale nie widoczne. oddam za taka w rozmiarze 34!

dokładka 3.01!

miętowa bluza house, rozmiar M, ale pasuje też na XS/S. stan bdb, ubrana raz. kosztowała ponad 70 zł. kolor trochę cłodniejszy, bardziej miętowy niż błękitny.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05839.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  102,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05840.jpg
Wyświetleń: 60
Rozmiar:  76,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05845.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  44,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  chanelka-matowa-ff-ecri-mega.jpg
Wyświetleń: 71
Rozmiar:  29,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  biale-chanelka-matowa-ff-ecri-mega.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  24,8 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  chanelka-matowa-ff-ecri-mega-ff.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  17,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  torebki-na-co-dzien-chanelka-matowa-ff-ecri-mega.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  22,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  mala-czarna-hm-divided-siateczka-36-hit.jpg
Wyświetleń: 47
Rozmiar:  33,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05860.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  39,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-15 o 23:20
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:51   #15
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

dokładka 3.01!

sweterek beżowy/nude abercrombie&fitch, rozmiar S, ale pasuje na XXS/ MAŁE XS. baardzo cieplutki, ma w swoim składzie kaszmir. jest trochę zmechacony, bo to 70% wełny, ale ogolę przed wysyłką. kupiony na allegro, był bardzo drogi. oddam tylko za inny ciuch a&f, hollister.

koturny fioletowe na słomkowej podeszwie, f&f, rozmiar 37, ale to 35/36, bo ja taki nosze i są dobre. ubrane dwa razy. nie wiem, czy chcę oddawać więc za coś z wish.

dwa szaliczki, można z nich z nich zrobić kominy.
pudrowy róż z atmosphere, ubrany kilka razy, stan db+

beżowy/karmelowy nn, stan db, troszkę zmechacony, ale można raz dwa się pozbyć , jest ażurkowy, ale ciepły.

top/gorset z limitowanej kolekcji new look, wzór floral, rozmiar S, ale to zdecydowanie XXS/ małe XS, dla kogoś z małym biustem. zapinany na hafki. stan oceniam na bdb-, gdyz odcięłam od niego fałbankę, która była na dole. z tyłu na gumeczki, tam można trochę zreperować tą odciętą falbankę, ale nie jest to bardzo widoczne. jednej hafki brak, ale to takie jak od stanika, więc z łatwością można sobie doszyć. regulowane ramiączka. jest pięny, ale nie bardzo mam go do czego nosić. TYLKO ZA COŚ Z WISH!

dokładka 6. 01!

bluza hollister, błęitna, rozmiar M, ale na mniejsze też dobra. bardzo ciepła, gruba, wykonana z świetnego materiału. logo na piersi i napis hollister na rękawie. stan BDB, ma na rękawie gdzieś malutką plamkę, ale jeszcze raz wypiorę w odplamiaczu i zejdzie. była bardzo droga., więc tylko za coś innego a&f lub hollister, najchętniej kardigan, koszulę w kratę.

legginsy imitujące jasne jeansy, nie są bardzo grube, ale nie prześwitują ani nic, nie są grube jak jeansy, ale grubsze od typowych legginsów. nie prześwitują. kupiłam w szwecji rok temu, marka JC. rozmiar XS/S i na taki wypada, ja noszę XXS i były trochę za luźne, ale dla wysokiej XXSki pewnie byłyby dobre. były bardzo drogie. mają trzy maleńkie plameczki, ledwo widoczne, ale ponowne wypranie w odplamiaczu i prawdopodobnie zejdą. kolor to taki jasny błękit, wpadający w beż, nie wiem, trudno mi opisac kolor, jest dziwny. jednak wypada podobny jak na zdjęciu. oddam tylko i wyłącznie za inne tregginsy/legginsy, chętnie bershka, cubus w rozmiarze XXS.

bluza h&m, pudrowy róż, małe bufki a ramionach. DIY. sama namalowałam jaskółki, zwykłym markerem, ale bluza była prana wiele razy a jaskółki wciąż są bardzo widoczne. mogę poprawić. zdjęcie było zrobione zaraz po wykonaniu, teraz jaskółki są trochę jaśniejsze. nie jest to idealna robota, ale może komuś się spodoba mam również podobną: koralową z białymi jaskółkami.

[COLOR="rgb(72, 209, 204)"]dokladka 12.01!
[/COLOR]
czarny sweterek z koronka F&F rozmiar 34, dobry tez na 32. stan BDB, ubrany kilka razy, ale brak oznak uzytkowania. TYLKO ZA COS SUPER Z WISH, bede mega wybredna.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05868.jpg
Wyświetleń: 20
Rozmiar:  101,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05863.jpg
Wyświetleń: 35
Rozmiar:  100,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05874.jpg
Wyświetleń: 53
Rozmiar:  113,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05878.jpg
Wyświetleń: 32
Rozmiar:  86,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05879.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  100,7 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC03312.jpg
Wyświetleń: 7
Rozmiar:  33,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05895.jpg
Wyświetleń: 27
Rozmiar:  49,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC05896.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  73,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04038.jpg
Wyświetleń: 78
Rozmiar:  32,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC04103.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  88,6 KB  


Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:16
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:52   #16
adele_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 605
Przekupka: 23 pkt / 88% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

dokladka 6.02!

conversy krotkie w rozmiarze 36,5! w bialo-czerwone paski, mam je z wymiany, jednak troche sa za luzne. stan widac na zdjeciach - troche przetarte z tylu. to chyba jakas limitowana kolekcja, nie wiem. dla chetnych wiecej zdjec. ODDAM TYLKO ZA INNE CONVERSY - najchetniej biale krotkie, ale rozaze propozycje. rozmiar 36!

dokladka 9.02!

piekne, biale futerko z kapturem GEORGE! romiar first size, czyli najmniejszy. kupione na allegro dla mojej siostry, jednak przez komplikacje zdrowotne malutka zostanie w szpitalu przez kilka miesiecy stan bdb-, brak guziczka jednego, ale to zwykle biale, wiec latwo znalezc zastepczy. oddam za: kosmetyki, ciuchy xxs (spodniczki, rurki, sukienki), biale tenisowki atmosphere rozmiar 37. ciuchow dla malej mamy dosyc

fioletowe buty house, rozmiar 37, sportowe. stan bdb, nie maja oznak uzytkowania, poza lekkim zabrudzeniem podeszwy i brakiem sznurowek. nie zalezy mi na nich bardzo, oddam najchetniej za kosmetyki jakies

torebka atmosphere listonoszka, czarna, mała, ale pojemna. stan bdb-, przy rączkach jest trochę naderwane, pokazane na zdjęciu. z drugiej strony też, ale naderwanie jest mniejsze niż to ukazane. na dokładniejszym zdjęciu trochę przypruszona piaskiem, bo leżała przy butach. oczywiście niebędzie taka przy oddawaniu
dokladka 20.02!
piękna biała koszula floral z drobnym żabotem. marka H&M, rozmiar 152 cm, ale paSuje na XXS. STAN BDB+, żadnych oznak użytkowania, ubrana dwa razy. kosztowała 70 zł.

oddam za inną koszulę, jakiś kosmetyk.

Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06071.jpg
Wyświetleń: 8
Rozmiar:  91,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06072.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  48,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06073.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  64,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06083.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  79,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06085.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  91,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06096.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  72,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSC06097.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  68,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  hm-koszula-floral-xxs-mega.jpg
Wyświetleń: 194
Rozmiar:  181,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez adele_
Czas edycji: 2012-02-20 o 19:21
adele_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:59   #17
never6mindx
Wtajemniczenie
 
Avatar never6mindx
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 840
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś u mnie za bluzę I love you ?
poza wątkiem mam suszarkę
never6mindx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:01   #18
Kasiunia66
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiunia66
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 10 293
Przekupka: 109 pkt / 100% pozyt.
GG do Kasiunia66
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

płaszczyk nude, atmosphere, rozmiar S

czy on wejdzie na M ? zakochałam się
__________________
Wymiana ciuchów

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post87641949
Kasiunia66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:08   #19
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś u mnie za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1322911758
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-03, 13:23   #20
larynx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 797
Przekupka: 11 pkt / 92% pozyt.
GG do larynx
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś u mnie ?; ]
__________________
NOWY WĄTEK
larynx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:31   #21
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Przekupka: 103 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś za płaszczyk nude z falbankami - oddam co zechcesz
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:36   #22
Alexizz
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 623
Przekupka: 38 pkt / 98% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

cos za ksiazke mm i sweter a&f?
Alexizz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 13:42   #23
lo_czek
Wtajemniczenie
 
Avatar lo_czek
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: miasto know how :D
Wiadomości: 2 561
Przekupka: 95 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

U mnie coś za:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1322913986
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1322915661
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1322915097
???
__________________



lo_czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:01   #24
miska189
Zadomowienie
 
Avatar miska189
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 384
Przekupka: 61 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś za balerinki?

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1322915097
miska189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:16   #25
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Przekupka: 85 pkt / 97% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

cos za ksiazke i https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1322916260 ? jeszcze pare rzeczy mi sie podoba
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:20   #26
larynx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 797
Przekupka: 11 pkt / 92% pozyt.
GG do larynx
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1322915661

za to ?
__________________
NOWY WĄTEK
larynx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:27   #27
nazeczona
Zadomowienie
 
Avatar nazeczona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 121
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
GG do nazeczona
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś za książkę o MM?
__________________
Wymiankowy
nazeczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 14:43   #28
Iwka89
Zadomowienie
 
Avatar Iwka89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 208
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1322914330
i różowa https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1322914330
__________________

...truskawkowa pełnia szczęścia z czekoladowym posmakiem radości;D ;**




Iwka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 15:01   #29
xxxsugarxxx
Zadomowienie
 
Avatar xxxsugarxxx
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 252
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

coś u mnie za

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1322912476
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1322913160
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1322915661
__________________
Kosmetyki WYMIANA

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1149391
xxxsugarxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 15:36   #30
anulek88
Zakorzenienie
 
Avatar anulek88
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Tam gdzie słychać szum fal..
Wiadomości: 8 241
Przekupka: 56 pkt / 100% pozyt.
Dot.: GRUDZIEŃ z adele! a&f, nude trencz, botki, bielizna, swettry, dużo rzeczy! xxs-

znajdziesz cos za https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1322913335
__________________


Pani Magister !
Szczęśliwa żona i mama




anulek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.