czy tipsy są cool? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 18:30   #1
aneczka1601
Przyczajenie
 
Avatar aneczka1601
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Talking


moim zdaniem nie ,ponieważ chyba lepiej mieć swoje piękne paznokcie a nie przyklejać sobie jakieś plastikowe "coś"chyba każdy sie ze mną zgodzi

__________________
jestem Ania

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-22 o 00:57 Powód: post pod postem
aneczka1601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 18:37   #2
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 420
GG do moorph
Dot.: czy tipsy są cool?

zalezy co kto uznaje za "cool"...
swoja droga nie rozumiem po co zadajesz pytania na ktore sama sobie odpowiadasz
moorph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 18:39   #3
Basia_K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 198
Dot.: czy tipsy są cool?

Oczywiście masz rację, co jednak, gdy nie ma się swoich zdrowych ładnych paznokci, których nie da się wyhodować nawet na 1 mm? I piszę to ja, która mam swoje długie i twarde własne paznokcie, gdybym jednak takich nie miała...

Edytowane przez Basia_K
Czas edycji: 2006-02-22 o 15:01
Basia_K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:45   #4
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez aneczka1601
moim zdaniem nie ,ponieważ chyba lepiej mieć swoje piękne paznokcie a nie przyklejać sobie jakieś plastikowe "coś"chyba każdy sie ze mną zgodzi
Ja tez jestem zwolenniczka naturalnych paznokci wszelkim tipsom,zelom,akrylom mowie NIE (choc pod tym wzgledem naleze tu do mniejszosci). Uwazam, ze lepiej jest miec wlasne, nawet nie za dlugie (ale nie takie "ogryzki") niz tipsy. Wiem, pojawialy sie na tym forum wypowiedzi, ze lepiej, zeby dziewczyna zalozyla sobie tipsy/zele/akryle niz nosila wlasne paznokcie, ktore sa w oplakanym stanie ("ogryzki"), ale ja nie do konca sie z tym zgadzam . Wiadomo, pielegnacja wlasnych, naturalnych paznokci wymaga troche czasu i cierpliwosci, ale nie jest to niewykonalne. Poza tym obecnie na rynku mamy cale mnostwo roznych odzywek i preparatow do pielegnacji paznokci, tak wiec zakladanie tipsow i innych sztucznych paznokci naprawde nie jest koniecznoscia. Dodatkowo, jakby przeliczyc koszt utrzymania takich sztucznych paznokci, taniej wyjdzie odzywka do paznokci (nawet taki Nail Tek)-starcza na dluzej
Sama obgryzalam paznokcie przez duza czesc swego zycia, przestalam jakies 5lat temu i jestem dowodem na to, ze tipsy nie sa konieczne do doprowadzenia paznokci do ladu.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 19:51   #5
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: czy tipsy są cool?

Co do obgryzania to zalezy, ja już bylam w takim nałogu ze mi nic innego nie pomoglo. I dzięki żelom odzwyczaiłam się obgryzac Jeśli ktoś ma b. silną wole to myśle, że da rade bez tego Także z tymi tipsami to zależy od sytuacji. Pewnie, że lepsze swoje naturalne, no ale cóż, różnie Bozia obdarzyła, niektórym piękne włosy, niektórym paznokcie
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:03   #6
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez moorph
zalezy co kto uznaje za "cool"...
swoja droga nie rozumiem po co zadajesz pytania na ktore sama sobie odpowiadasz
dodam jeszcze .Takie hasla o naturalnym wygladzie poprostu uwielbiam
buska ,zgadzam sie,wyrownanie szans Tez jestem nalogowcem i zamierzam to zmienic przy pomocy zeli.
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 20:09   #7
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez aneczka1601
moim zdaniem nie ,ponieważ chyba lepiej mieć swoje piękne paznokcie a nie przyklejać sobie jakieś plastikowe "coś"chyba każdy sie ze mną zgodzi
Droga imienniczko,

to kwestia definicji. Jeśli dla Ciebie tipsy to plastikowe szpony w panterkę, kupowane w kiosku i przyklejane klejem do glazury, to faktycznie, nie są "cool". Jeśli zaś mowa o ładnym, dobrze zrobionym, nie rzucającym sie w oczy żelu czy akrylu, to ja uważam to za lepsze wyjście, niż desperackie piłowanie, malowanie i ubolewanie nad każdym złamanym prawdziwym paznokciem co dwa dni. Noszę paznokcie żelowe od czterech lat - co 3 tygodnie idę je sobie przemalować, żeby french był świeży, co 6 tygodni są uzupełniane. Zaręczam - osoby, które nie wiedzą, że to nie prawdziwe paznokcie, raczej tego nie zgadną. A ja mam święty spokój, zawsze ładne paznokcie i nie kolekcjonuję super odżywek.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 20:28   #8
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez aneczka1601
moim zdaniem nie ,ponieważ chyba lepiej mieć swoje piękne paznokcie a nie przyklejać sobie jakieś plastikowe "coś"chyba każdy sie ze mną zgodzi
Niezmiernie sie ciesze, ze podzielilas sie swoja opinia z nami, ale gdybys poszukala kilka watkow nizej, to zorientowalabys sie, ze pisano o tym calkiem niedawno i nie trzeba bylo specjalnie zakladac nowego watku. Poza tym dyskusja pt. "lepsze naturalne od tipsow" albo "lepsze tipsy od naturalnych" jest kompletnie bez sensu, bo nikt tu nikogo do niczego nie przekona. Poza tym - jak napisala Wizazanka powyzej - tipsy to nie tylko plastikowe "cos" kupowane w kiosku, widzialam juz naprawde ladnie zrobione sztuczne pazurki i uwazam, ze takie porzadne zelki czy akryle sa lepsze od co chwila lamiacych sie, przykrotkich naturalnych paznokci. O ile oczywiscie danej delikwentce nie przeszkadza to w funkcjonowaniu (np. nie haczy sobie wszystkich swetrow po kolei) i ja na to stac, bo nie kazdy dysponuje takimi funduszami i nie ma sie czego wstydzic.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:03   #9
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

Sadze ze nie.
Nie uznaje doczepiania do ciala elementow ktore maja naturalne nasladowac
do tego zaliczaja sie paznokcie, doeczpiane wlosy, sztuczne piersi... kolagenowe usta... hmm co tam jeszcze...?
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:05   #10
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
Sadze ze nie.
Nie uznaje doczepiania do ciala elementow ktore maja naturalne nasladowac
do tego zaliczaja sie paznokcie, doeczpiane wlosy, sztuczne piersi... kolagenowe usta... hmm co tam jeszcze...?
A jak z odczepianiem elementów, które na ciele są? Mam tu na myśli włosy na nogach, pod pachami, w okolicach intymnych.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:09   #11
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

To juz co innego
Nie znosze sztuczonosci...plastikowy ch Pań
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 21:12   #12
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
To juz co innego
Nie znosze sztuczonosci...plastikowy ch Pań
Moim zdaniem, jesteś niekonsekwentna. Nie znosisz sztuczności, czyli poprawiania natury. Natura dała nam włosy - tu i tam, w jakimś kolorze. Wyrywanie ich, farbowanie - to zmienianie tego, w co wyposażyła nas natura.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:41   #13
buska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 186
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez anexxa
Moim zdaniem, jesteś niekonsekwentna. Nie znosisz sztuczności, czyli poprawiania natury. Natura dała nam włosy - tu i tam, w jakimś kolorze. Wyrywanie ich, farbowanie - to zmienianie tego, w co wyposażyła nas natura.
I jeszcze tak jak poprzedniczki pisały- nie zawsze tipsy wyglądają sztucznie. Zależy kto co lubi No i bez przesady- panienka ze zrobionymi tipsami nie musi byc od razu sztuczna
pzdr
buska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 21:52   #14
mala_czarna
Zadomowienie
 
Avatar mala_czarna
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 550
Dot.: czy tipsy są cool?

A co gdy masz krotkie paznokcie, slabe a masz wazna impreze? Ja np. mialam studniowke niedawno. Kupilam tipsy w sklepie bo nie bylo mnie stac na akryle itp. Kolezanka ktora ma talent pieknie je opilowala i pomalowala. Wygladaly rewelacyjnie i naturalnie. Nawet kosmetyczka, ktora mnie malowala powiedziala ze mam ladna plytke paznokcia, a gdy jej powiedzialam ze to sztuczne, zdziwila sie ze tak naturalnie wygladaja. Na twoje pytanie nie odp, bo nie wiem co jest cool... :P
__________________
Free your mind.
mala_czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:11   #15
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez anexxa
Moim zdaniem, jesteś niekonsekwentna. Nie znosisz sztuczności, czyli poprawiania natury. Natura dała nam włosy - tu i tam, w jakimś kolorze. Wyrywanie ich, farbowanie - to zmienianie tego, w co wyposażyła nas natura.
wlosow nie farbuje, jesli chodzi o makijaz (bo zapewne zaraz do tego dojdziemy) uzywam tylko i jedynie tuszu do rzes, no i paznokcie ale to juz inna historia, bo tu nie chodzi o poprawianie natury a o pasje...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:16   #16
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez buska
I jeszcze tak jak poprzedniczki pisały- nie zawsze tipsy wyglądają sztucznie. Zależy kto co lubi No i bez przesady- panienka ze zrobionymi tipsami nie musi byc od razu sztuczna
pzdr
nie napisalam ze same tipsy juz kwalifikuja do miana palastkiowej Pani... ale tipsy plus doczepiane wloski ...juz powoli zalatuje pod takowa, a jak jeszcze sie do tego doda sylikon i kolagen to nie ma o czym dyskutowac

Buska - dokladnie co kto lubi

Czy ja tu komus napisalam zeby sobie nie robil tipsow... z Bogiem, jak chca niech robia...
Nie rozumiem naskokow na moja osobe... moje poprzedniczki tez wyrazily swoje zdanie (zreszta takie jak moje) a tylko ja zostalam zaatakowana
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:22   #17
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
wlosow nie farbuje, jesli chodzi o makijaz (bo zapewne zaraz do tego dojdziemy) uzywam tylko i jedynie tuszu do rzes, no i paznokcie ale to juz inna historia, bo tu nie chodzi o poprawianie natury a o pasje...
A co z depilacją? Pozbywasz się włosów z nóg, spod pach, z okolic intymnych? Zaczęło się od doczepiania czegoś do ciała, spytałam o odczepianie i odpowiedzi brak.
Malowanie paznokci to może i pasja, ale poprawiasz w ten sposób naturę. nawet, jeśli malujesz na paznokciach martwe natury i widoczki nadmorskie, to wciąz jest to poprawianie natury. Gdybyś robiła to tylko z pasji, rozstawiałabyś sztalugi.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:35   #18
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: czy tipsy są cool?

a wiecie dziewczyny co jest najlepsze?ja ostatnio rowniez mialam studniowke i z uwagi na to ze mam przyslowiowe ogryzki gdyz do 15 roku zycia namietnie bgryzalam paznokcie i moja plytka nie wyglada zbyt ladni to zrobilam sobie akryle.ale uwago dotyczace ich byly dla mnie conajmniej smieszne a dlaczego...?juz wam mowie.otoz stwierdzilam ze jesli nie moge miec naturalnych paznokci zrbie takie ktore choc troszke beda je przypominalyi tak zrobilam..paznokietni byly bardzo krociutkie.tipsik wystawal mi zza opuszka okolo2mm no i frech byl taki delikatnywykonczylam sobie zlotymi cekinami aby pasowalo do sukni u uslyszlalam nastepujace slowa ktore bardzo mnie...rozsmieszyly:rolle yes: otzo brzmialy one nastepujaco"marta a po co dawac 100zl za paznokcie ktore wogole nie przypominaja tipsow" inne "dlaczego nie zrobilas dluzszych" "jakbym robila zrobilabym dluzsze" itp itd wnioskuje dziewczyny z ktorymi rozmawialam stawialy na sztucznosc pt "zobaczcie mam tipsy "bardzo nie podoba mi sie taka postawa a wlasnie dzis jest ona codziennoscia.... chyba nie po to wykonuje sie takie paznokcie aby przypominaly sztuczne buly a wrecz przeciwnie maja byc jak najbardziej naturalne..
nie mowie tu ze wszytskie maja robic krtokie ale takie komentarze sa dla mnie czyms smiesznym. a wy jak sadzicie?
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:37   #19
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

sztalugi mi sie znudzily po ok 2-3 latach

depilacja szczegolnie okolic intymnych jest podstawa higieny ...

nie rozumiem czemu tak sie mnie uczepilas? Czyzbys byla typowa plastikowa Panienka?
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 22:40   #20
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
sztalugi mi sie znudzily po ok 2-3 latach

depilacja szczegolnie okolic intymnych jest podstawa higieny ...

nie rozumiem czemu tak sie mnie uczepilas? Czyzbys byla typowa plastikowa Panienka?
Dobrze. A nogi i pachy? No, same nogi, bo pachy to też poniekąd kwestia higieny.

I tak, oczywiście, jestem plastikową panienką, siedzę w moim różowym sweterku i spodniach z brokatem, stukam półcentrymetrowymi tipsami z wtopionymi kwiatkami w różową klawiaturę, a moje blond włosy z różowymi pasemkami mam wyprasowane na sztywno. Jak skończę pisać, zdejmę sobie szpachelką tapetę z twarzy, wykapię się i bardzo ostrożnie położę spać, żeby mi pazur nie odpadł.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:40   #21
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

marti86 niestety jest bardzo wiele dziewczyn ktore twierdza ze tipsy sa powodem do dumy
tez jestem zdania ze jak juz to powinny przypominac naturalne...
ale kazdy ma swoj gust i nikogo za to nie potepiam, za to widze ze jestem potepiana za wlasne zdanie
ktos ma problemy, nie ma sie na kim wyzyc, wiec wyzywa sie na wizazankach majacych inne zdanie...
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:42   #22
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez anexxa
Dobrze. A nogi i pachy? No, same nogi, bo pachy to też poniekąd kwestia higieny.

I tak, oczywiście, jestem plastikową panienką, siedzę w moim różowym sweterku i spodniach z brokatem, stukam półcentrymetrowymi tipsami z wtopionymi kwiatkami w różową klawiaturę, a moje blond włosy z różowymi pasemkami mam wyprasowane na sztywno. Jak skończę pisać, zdejmę sobie szpachelką tapetę z twarzy, wykapię się i bardzo ostrożnie położę spać, żeby mi pazur nie odpadł.
to prosze delikatnie bo szkodaby bylo gdyby jakas czesc "ciala" odpadla
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:48   #23
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: czy tipsy są cool?

kochane przstanie o depilacji bo to watek o tipsachzaraz sie skonczy na zrogowacialymnaskorku u stop:P kiciulka1985 nie przejmuj sie bo to sie zdarza na wizazupo prostu nie kontunuluj i tyle tez mi sie kiedys zdarzyla taka sytuacja jak to dziewczyny mnie zjechaly za to ze gdzies napisalam ze gdybym byla w ciazy teraz z moim tz(a jeste z nim 5 lat) to nawet bym sie cieszyla.zebys ty czytala co mi ponapisywaly wredotkiale skonczylam temat i tyle
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:50   #24
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: czy tipsy są cool?

marti86 dzieki masz racje nie ma co debatowac o niczym Chodzilo o wyrazenie swojego zdania na temat tipsow, a wdalam sie w glupia dyskusje o niczym
pozdrawiam i dobranoc
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 22:57   #25
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: czy tipsy są cool?

dobrej nockitylko nie snij o tipsach depilacji higienie itd tylko o ksieciu na bialym rumaku
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 23:01   #26
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: czy tipsy są cool?

Ehh ja nosiłam tipsy jakies 1,5 miesiąca haa Zdięłam z trzech powodów:
koszty (uzupełniac musiałam co 3 tygodnie), wydawały mi sie sztuczne, były słabej jakości, a może źle zrobione...
Jasne ze wolałabym miec ładne, dłuższe pazurki...
Ale juz sie chyba do tipsów nie przekonam:P
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-21, 23:06   #27
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
to prosze delikatnie bo szkodaby bylo gdyby jakas czesc "ciala" odpadla
Kiciulka,.
Nie za bardzo rozumiem atakow na Twoja osobe ze strony annexy
hmmm...wedlug mnie jest chyba mimo wszystko pewna roznica miedzy dbaniem o siebie-mam na mysli podstawy higieny, do ktorych m.in. nalezy depilacja, a "przyozdabianiem" paznokci np tipsami.
ja to przynajmniej tak widze...
Nie krytykuje zwolenniczek sztucznych paznokci, po prostu sama w nich nie gustuje-po co mam sobie doczepiac cos - co badz co badz mimo wszystko jest sztuczne, jak sama nazwa wskazuje - skoro mam swoje wlasne, naturalne paznokcie w dobrej kondycji, przy czym nie wiaze sie to z "kolekcjonowaniem super odzywek"
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:10   #28
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez kiciulka1985
to prosze delikatnie bo szkodaby bylo gdyby jakas czesc "ciala" odpadla
Rozumiem, że powiedzenie o krzakach, ironii i pośladku nie jest Ci znane.

Domyślam się, że nie mam co liczyć na odpowiedź na moje pytanie.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:16   #29
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: czy tipsy są cool?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
Kiciulka,.
Nie za bardzo rozumiem atakow na Twoja osobe ze strony annexy
hmmm...wedlug mnie jest chyba mimo wszystko pewna roznica miedzy dbaniem o siebie-mam na mysli podstawy higieny, do ktorych m.in. nalezy depilacja, a "przyozdabianiem" paznokci np tipsami.
ja to przynajmniej tak widze...
Nie krytykuje zwolenniczek sztucznych paznokci, po prostu sama w nich nie gustuje-po co mam sobie doczepiac cos - co badz co badz mimo wszystko jest sztuczne, jak sama nazwa wskazuje - skoro mam swoje wlasne, naturalne paznokcie w dobrej kondycji, przy czym nie wiaze sie to z "kolekcjonowaniem super odzywek"
Chomiczko,

po pierwsze, nie atakuję. Pytam.
po drugie, mój nick pisze się inaczej.
po trzecie, Kiciulka sama powiedziała, że "nie uznaje doczepiania do ciala elementow ktore maja naturalne nasladowac" - stąd moje pytanie.
po czwarte, konia z rzędem temu, kto jest w stanie rozpoznać dobrze zrobione paznokcie żelowe (czy akrylowe, czy jedwabne, czy jakieś inne), dobrze zrobione doczepiane włosy, dobrze zrobiony kolagen w ustach czy powiększone piersi. Nie mówię o wyglądzie w typie Dody, tylko o normalnej, zadbanej kobiecie. Takiej, która paznokcie ma normalnej długości, włosy bez różowych pasemek, usta niekoniecznie jak ostatnio Meg Ryan i biust niezbyt przypominający ten, który nosi Jordan.
Zanim się coś zacznie krytykować, czy wręcz w czambuł potępiać, rozsądnie jest to poznać.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-22, 08:28   #30
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: czy tipsy są cool?

Ja czasem zrobię sobie paznokcie z prostego powodu. Bardzo podobaja mi się długie (nie szponiaste) Takie, których sama nigdy bym nie zapuściła.
Uwazam, ze pięknie pomalowane i zadbane sa ozdobą dłoni. Zwykle "noszę" własne, niedługo jednak znów sobie założę tipsy na jakis czas, dla odmiany
Poza tym, jesli argumentem przeciwko tipsom ma być przywiązanie do naturalności to wyrzućmy tez lakiery do malowania, cienie do oczu i szminki, które naturalne na pewno nie sa a do niedawna były uwazane za przejaw sztucznosci i nienaturalności, jak teraz dla niektórych sztuczne paznokcie. Naturalność to dla mnie zaden argument, juz bardziej przemawia do mnie to, ze komuś się poprostu nie podobają.
Robiąc makijaz, choc jest sztuczny robimy go by wygladał naturalnie, tak samo jest z paznokciami. Wykroczenia poza estetykę są niemile widziane w kazdej dziedzinie dbania o swój wygląd, więc ładne nie przesadzone paznokcie nie sa dla mnie odskokiem od naturalnego wyglądu.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.