Majowe Panny Młode - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 18:11   #3031
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Smile Dot.: Majowe Panny Młode

Matko naprawdę zielone? U nas by to nie przeszło
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:26   #3032
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Dell, ale 6sta a 1ego czy 2giego posta? Uwazam, ze z gestych wlosow mozna wiecej ulozyc niz z cienkich. Na pewno znajdziesz cos dla siebie!

z 1ego posta
ojj uwierz mi,ze nie wiecej... bo zamiast np koka to mam drugą głowę. koszmar

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość

Moja faworytka w tej chwili poniżej. Resztę mam w domu to później dokleję.
ha! czyli ta która mi się najbardziej podobała z tych, które prezentowałaś wcześniej. jest śliczna ta fryzurka

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
ja bede miała jako"rezerwowe" płaskie białe baleriny. Jakby coś się stało z czółenkami(fu fu) to poprostu przebiore. Bedzie wygodnie a itak ich nie widac. Najwazniejsza sesja kosciół i poczatek a potem itak nikt juz nie bedzie az tak na mnie zwracał uwage a takie balerinki latem jeszcze wynosze

Zazdroszcze Wam dziewuchy, że mozecie mieć takie fantazyjne koczki ja mam odstające uszy, i jak tylko mam świadomość ze je widać, to czuje sie zarzenowana chociaz na codzien czasem chodze w kitku ale na ślubie napewno czułabym się źle.
A takie piękne są te fryzury
Haniula, a nie boisz się, że jak przebierzesz buciki na balerinki, to suknia będzie za dluga...?

powiem Ci, że moja dobra kumpela ma też odstające uszy.Kiedys przezywała strasznie...a teraz nie! czesze się jak tylko jej się podoba.
Słuchaj kazda z nas ma to coś, co jej w sobie przeszkadza... Nie przejmuj się!

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez izzunja Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co do pończoch to jakie będą pasowały do sukni ecru? Wiem, że w sumie ich nie widać, ale tak pytam z ciekawości, bo nie wypada założyć cielistych...

I odnośnie ciast i tortów na ile wcześniej zamawiacie, bo to przecież okres Komunii i może być ciężko szczególnie w tych lepszych cukierniach.
Izunnja, do sukienki ecru na bank założyłabym cieliste

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
wizażanki mnóstwo napisałyście od wczoraj

Anetuniaa, Haniula, Joasiunia Dark Lady
piękne suknie
a Dell Twoja urzekła mnie najbardziej
uważam również za bardzo rozsądne zapasowe buciki :P
a o to moja suknia
wowwww!!!!!!!! Dziękuję

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
a o to moja suknia
Twoja suknia ślicznaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aa
to muślin????

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
zielone oczywiście zielone :P
do tego myślałam o zielonych kolczykach z kryształkami Swarovskiego

brawo brawo brawo! odważna dziewczyna
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:40   #3033
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

Little pea super te zielone dodatki Maj mi sie takim zielonym miesiącem kojarzy i te buty z bizuterią bedą super wyglądały

Wiem, ze jest dużo fryzur zakrywających uszy, ale ja już tak mam, ze gdy mam świadomość ze mam mniej włosów niż zawsze to dziwnie się czuje. A to jest tak wazny dzien, że wierze, że znajde fryzure rozpuszczoną w której bede czuła się komfortowo
Uszy, to nie jest mój aż taki wielki kompleks, jednak całe życie miałam rozpuszczone włosy i tak mi najlepiej
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:52   #3034
little pea
Raczkowanie
 
Avatar little pea
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 144
GG do little pea
Dot.: Majowe Panny Młode

Haniula a może loki ?
czytałam że są przebojem w stylizacjach ślubnych
uwielbiam zielony
a w bukiecie marzą mi się konwalie....
coś w tym stylu
little pea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:56   #3035
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Majowe Panny Młode

tak własnie loki planuje pare stron predzej dodałam co mi się podoba
Mam jeszcze 6 miesiecy na zapuszczenie włosów
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 19:08   #3036
little pea
Raczkowanie
 
Avatar little pea
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 144
GG do little pea
Dot.: Majowe Panny Młode

Haniula
loczki są bardzo romantyczne
tylko trzeba mieć odpowiedniej długości włosy
little pea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 20:42   #3037
izzunja
Rozeznanie
 
Avatar izzunja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 573
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez niebieski pantofelek Pokaż wiadomość
Joasiunia stalowa, a Ty?
izzunja pisałam właśnie o takich 'śmietankowych' ani to białe ani cieliste, coś właśnie jak ecri
No to już mam rozjaśnione, co i jak

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
tak własnie loki planuje pare stron predzej dodałam co mi się podoba
Mam jeszcze 6 miesiecy na zapuszczenie włosów
Ja też właśnie z uporem maniaka zapuszczam swoje włoski, a niestety jak na złość rosną w zabójczo wolnym tempie.

Dziewczyny jestem w szoku. Macie już większość spraw zaplanowanych. Wiecie jakbyście chciały się uczesać, jaki bukiet chcecie, butki, jesteście zorientowane w sprawie kosmetyczek, zaproszeń... Jak tak na Was patrzę jestem w czarnym lesie Na chwilę obecną mamy
  • termin w Kościele i godzinkę (16.00)
  • fotografa
  • kamerzystę
  • wodzireja
  • salę
  • suknię, welon x 2
  • kurs przedmałżeński
  • samochód
I to, by było na tyle. A w najbliższym czasie
  • wybieramy się na kurs tańca
  • kupujemy obrączki
  • rozglądamy się za alkoholem
  • szukamy wzoru zaproszeń i ustalamy zbliżoną liczbę gości
  • naszyjnik
__________________
28.05.2011 "...I ślubuję Ci miłość, wierność i uczciwość małżeńską oraz że Cię nie opuszczę aż do śmierci..."



03.06.2013 - Sebastianek
izzunja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 21:20   #3038
malgos_87
Raczkowanie
 
Avatar malgos_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 164
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez niebieski pantofelek Pokaż wiadomość
no a tak w ogóle wychodzi na to, że jestem tu najmłodsza rocznik 86
Chyba ja jestem tu najmłodsza.
Ileż tu tematów różnych się przewija. To ja też się wypowiem jeśli pozwolicie.
Co do pończoch to chyba będę mieć samonośne. Kolor nie biały, a 'panna' firmy Veneziana z tego co przeczytałam inne wizażanki je polecały.

Co do fryzury to myślę nad kokiem. Mam obecnie włosy długości do łopatek i mam nadzieję, że coś fajnego będzie dało się z nich zrobić. Teraz wzięłam się za ich regenerację, bo trochę mi się zniszczyły.

Buciki raczej chcę na obcasie dość wysokim z platformą - szukam już jakiś czas i coś nie mogę znaleźć idealnych. Ostatnio znalazłam nawet fajne na stronie bialebuty na obcasie 8,5cm.

Zaproszenia chyba już znalazłam, teraz muszę próbki zamówić, bo już na grudzień chyba muszę mieć - parę osób z rodziny TŻ przyjeżdża z Anglii na Święta i trzeba będzie już zaprosić...

Co do makijażu to raczej chciałabym mieć coś ciemniejszego z jasnymi ustami. Myślę o czymś takim jak na zdjęciu.
__________________
07.05.2011
Córeczka 18.01.2014
Córeczka 07.02.2017
malgos_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:04   #3039
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Obiecałam wstępny projekt zaproszeń. Tylko proszę wziąć pod uwagę że robiłam je na szybko na zwykłej kartce cienkiego papieru i przy braku kolorowego tuszu . Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić i czy robić, bo przez pracę i studia nie ma za dużo czasu na to. Zaproszenia planuję wydrukować na papierze perłowym najlepiej z jakąś fajną fakturką, jeszcze nie wiem jaki kolor może czerwony, albo niebieski, ale nie mam pomysłu . I wstążka będzie raczej z atłasu.

Dołączam też inne ewentualności uczesania razem z moim wybranym żeby było łatwo porównać (wybrane to uczesanie nr 1). Tylko włosy do dłuższych mi raczej tyle nie urosną (są przed ramiona).

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-27 o 22:19
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:07   #3040
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

I druga partia fryzur plus bukiet jak na razie jeden.

malgos_87 fajny makijaż, też się nad takim zastanawiam ale chyba wolę delikatny tak jak i suknię mam delikatną. Bukiet chcę też mniejszy niż widoczny na zdjęciu, ale w tym stylu.

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-27 o 22:18
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 22:38   #3041
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Dark Lady: Twój projekt zaproszeń bardzo mi się podoba... ja już nic bym tam nie dodawała, aby nie przekombinować! Czasem mniej znaczy więcej Jeżeli mogę wtrącić moje 3 grosze, to zmieniłambym to podkreślenie wyrazu "zaproszenie" zrobione z kropeczek.... albo wcale bym nie podkreślała, lub dałabym zwykłą linię.

Co do fryzur, to ta Twoja ulubiona nie jest na bardzo krótkie wloski (takie na chłopaka)? Ty takie masz? Mnie najbardziej podoba sie trzeci koczek z pierwszego posta
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 22:51   #3042
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

Nad trzecim też się zastanawiam, w sumie chyba najbardziej z pozostałych(oprócz ulubionej). Włosy mam jeszcze przed ramiona i myślę, że na takie mniej więcej fryzura jest, wolę zapuścić bo ściąć zawsze zdążę jakby co . Wybieram się niedługo do mojej fryzjerki to z nią porozmawiam o tym co ona sądzi o tych fryzurach i podzielę się przemyśleniami.

Dzięki za podpowiedź wypróbuję obie podane przez ciebie opcje. Zastanawiam się też nad kolorem i rodzajem papieru na zaproszenia bo sama je będę drukować, no i nad tym co też mój mężczyzna wymyśli jak się namyśli bo czasem to całe wieki trzeba czekać na jego decyzję.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 00:24   #3043
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez malgos_87 Pokaż wiadomość
Chyba ja jestem tu najmłodsza.
Ileż tu tematów różnych się przewija. To ja też się wypowiem jeśli pozwolicie.
Co do pończoch to chyba będę mieć samonośne. Kolor nie biały, a 'panna' firmy Veneziana z tego co przeczytałam inne wizażanki je polecały.

Co do fryzury to myślę nad kokiem. Mam obecnie włosy długości do łopatek i mam nadzieję, że coś fajnego będzie dało się z nich zrobić. Teraz wzięłam się za ich regenerację, bo trochę mi się zniszczyły.

Buciki raczej chcę na obcasie dość wysokim z platformą - szukam już jakiś czas i coś nie mogę znaleźć idealnych. Ostatnio znalazłam nawet fajne na stronie bialebuty na obcasie 8,5cm.

Zaproszenia chyba już znalazłam, teraz muszę próbki zamówić, bo już na grudzień chyba muszę mieć - parę osób z rodziny TŻ przyjeżdża z Anglii na Święta i trzeba będzie już zaprosić...

Co do makijażu to raczej chciałabym mieć coś ciemniejszego z jasnymi ustami. Myślę o czymś takim jak na zdjęciu.
jak się licytujemy na wiek ;D to ja jestem jeszcze młodsza, z sylwestra '87

Też myslałam o pończochach, ale raczej na pasie do pończoch.
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 07:58   #3044
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedź wypróbuję obie podane przez ciebie opcje. Zastanawiam się też nad kolorem i rodzajem papieru na zaproszenia bo sama je będę drukować, no i nad tym co też mój mężczyzna wymyśli jak się namyśli bo czasem to całe wieki trzeba czekać na jego decyzję.
Ja bym zrobila w kolorze granatowym (tzn ten motyw kwiatowy), ciemnym rozowym, fioletowym lub zielonym (butelkowym albo zgnilym).... a moze masz jakis kolor przewodni (jakis dodatek do sukni? bukiet? kwiaty na sali weselnej?) i zgrasz z nim zaproszenia?
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:06   #3045
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Laski, ale mi się dziś wstać nie chciało

zaczynam czytać co naprodukowałyście od wczoraj....

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Obiecałam wstępny projekt zaproszeń. Tylko proszę wziąć pod uwagę że robiłam je na szybko na zwykłej kartce cienkiego papieru i przy braku kolorowego tuszu . Zastanawiam się co jeszcze mogę zrobić i czy robić, bo przez pracę i studia nie ma za dużo czasu na to. Zaproszenia planuję wydrukować na papierze perłowym najlepiej z jakąś fajną fakturką, jeszcze nie wiem jaki kolor może czerwony, albo niebieski, ale nie mam pomysłu . I wstążka będzie raczej z atłasu.
zmieniłabym kolor wydruku tej aplikacji na zaproszeniu (tak jak pisała Moniat01) jakoś wtedy będzie bardziej optymistycznie wyglądało
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:11   #3046
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Majowe Panny Młode

Dark lady masz racje z tymi butami że warto mieć zapasowe i koniecznie z tą samą wysokością obcasa ale ja np mam tak małą nogę że ciężko dla mnie znaleźć buty tym bardziej że mi się praktycznie żadne ślubne nie podobają ja bym chciała gładkie proste pantofelki bez niepiptoły ewentualnie z jakąś skromną ozdobą ale żadne cyrkonie czy inne drące podszewkę sukni rzeczy. Coś jak te na zdjęciu tylko z podeszwą w kolorze reszty buta i wyższym obcasem tak 7-8cm. Ciekawe czy takie znajde aaaa i wygodne mają być
Cytat:
Napisane przez renata858585 Pokaż wiadomość
Ten drugi mi sie podoba
Jeszcze niedawno mówiłam tylko tulipany ale np gerbery zaczynaja mi sie podobać no i te piwonie
Poprawiny koniecznie, z 3 dni będziemy sie bawić
Ja jeśli mogę się wtrącić to odradzam tulipany też mi się one najbardziej podobją ale nietrzymane w wodzie bardzo się rozwijają i już w połowie mszy będą nieładnie wyglądały, wiem bo moja kuzynka miała je na weselu swojej siostry jako świadkowa i tak się właśnie z nimi zrobiło
A jeśli chodzi o poprawiny to u mnie też będą pierwszy dzień na sali a potem to jak goście będą chcieli to mogą wpadać do domu na poprawiny poprawin ;D
Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie tez nad tekstem.... poniewaz my bedziemy miec czesc zaproszen po polksu, czesc po hiszpansku, musze sama wybrac cos na zaproszenia polskie. W Hiszpanii tradycyjnie na samiutkiej gorze zaproszenia wpisuje sie imiona i nazwiska rodzicow: pana mlodego w lewym rogu, pany mlodej w prawym... widzialam kilka takich zaproszen takze wsrod polskich, ale to chyba nie standard, prawda? W Hiszpanii tazke imie pana mlodego figuruje jako pierwsze... u nas to raczej malo spotykane, no nic, najwyzej te zaproszenia beda sie od siebie roznily. A Wy jaki tekst zamierzacie wpisac?
A może zrób jeden wzór zaproszeń i np z hiszpańskich weź nazwiska rodziców w rogach a z naszych swoje imię jako pierwsze. Goście przecież wiedzą że wesele będzie dwukulturowe i myślę że nikomu to nie będzie przeszkadzać a tobie będzie łatwiej takie zrobić.
Cytat:
Napisane przez monita01 Pokaż wiadomość
Skoro biale sa wg. Ciebie bleee, to powinnas wybrac sobie cieliste. Nie ma, ze nie wypada! Dziewczyny, to nasz dzien i taki szczegol jak ponczoszki tez powinien byc "po naszemu". I tak za pewne wiele spraw, na ktore nie bedziemy mialy wplywu, pojdzie tego dnia nie po naszej mysli, wiec przynajmniej postarajmy sie, aby te, na ktore mamy wplyw byly zrobione tak jak chcemy
Zgadzam się w 100% ja mam zamiar kupić cieliste pończochy bo białe czy ecru mi się nie podobają bo jak takie widzę na nogach to mam wrażenie że jest na nich mąka ach i pewnie kupię sobie takie na pas bo zawsze chciałam takie wypróbować i w końcu będzie okazja
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Stemple można tanio kupić tu na Wizażu. Dziewczyny akcje organizują od czasu do czasu. Ostatnio kupowałam zestaw ślubny o TAKI, tylko ja płaciłam 15 zł. A embossing fajna sprawa. Ja będę robić zaproszenia w formie kopertówki.
Powiedz mi na jakim podforum można się na takie zakupy załapać bo chętnie bym dołączyła jak się trafią ach i pokaż jakie to są zaproszenia kopertówki?
Cytat:
Napisane przez malgos_87 Pokaż wiadomość
Buciki raczej chcę na obcasie dość wysokim z platformą - szukam już jakiś czas i coś nie mogę znaleźć idealnych. Ostatnio znalazłam nawet fajne na stronie bialebuty na obcasie 8,5cm.
Co do makijażu to raczej chciałabym mieć coś ciemniejszego z jasnymi ustami. Myślę o czymś takim jak na zdjęciu.
Ładny ten makijaż na zdjęciu myślę że będzie dobry na ślubny. Ja myślałam nad bardzo prostym makijażem z rozjaśnionymi okolicami oczu i bardzo wyrazistą kreską nad okiem zaraz poszukam to wkleje jakieś zdjęcie z takim makijażem.

Aleście napisały od wczorajszego popołudnia no w szoku jestem

Edit: Zdjęcie mi się nie dodało
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki

Edytowane przez Anetuniaa
Czas edycji: 2010-10-28 o 08:26
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:13   #3047
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez DELL Pokaż wiadomość
Laski, ale mi się dziś wstać nie chciało

zaczynam czytać co naprodukowałyście od wczoraj....
Mnie tam nigdy nie chce sie wstawac....
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:18   #3048
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

ale się gaduły z was zrobiły
ciężko mi ogarnąć 2 wątki

zamówiłam wczoraj jeszcze jedne próbki zaproszeń

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

jeśli o fryzurę chodzi to chcę coś w takim stylu jak ta PM (sporo rozpuszczonych)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372392

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

miałam jeszcze napisać
Monita podobają mi się propozycje fryzur
i ładne suknie macie dziewczyny
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:19   #3049
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

monita01 koncepcja dekoracji na sali jest zmienna , a sala jest OSP zatem sama z siebie nie ma motywu przewodniego. Twoje sugestie co do koloru motywu wypróbuję, ale w tej chwili bardziej zastanawiam się nad kolorem papieru czy pozostawić biały czy raczej inny.

T'ai pokaż nowe próbki. I fryzura fajna .

Edytowane przez Dark lady
Czas edycji: 2010-10-28 o 08:21
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-28, 08:21   #3050
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai pokaż nowe próbki .
dopiero wczoraj zamówiłam
takie: http://allegro.pl/subtelne-zaproszen...280008868.html
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:22   #3051
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
ale się gaduły z was zrobiły
ciężko mi ogarnąć 2 wątki

zamówiłam wczoraj jeszcze jedne próbki zaproszeń

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

jeśli o fryzurę chodzi to chcę coś w takim stylu jak ta PM (sporo rozpuszczonych)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=372392

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

miałam jeszcze napisać
Monita podobają mi się propozycje fryzur
i ładne suknie macie dziewczyny
ojj gaduły gaduły wczoraj az sama zauwazyłam, ze nic tylko nasz wątek..jakbym się uzależniła

ładnusna ta fryzurka

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
tez je wcześniej przeglądałam na ich stronie.
Proste, ładne.
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:23   #3052
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

w domu mam próbkę takich http://allegro.pl/zaproszenia-zawiad...291810725.html
i chciałam je brać ale kurcze trochę malutkie są

wzór 1.4
złożone mają wymiar tylko 73 x 140
i w takiej malutkiej kopercie

Edytowane przez T'ai
Czas edycji: 2010-10-28 o 08:25
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:24   #3053
monita01
Zakorzenienie
 
Avatar monita01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poludnie
Wiadomości: 10 949
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
monita01 koncepcja dekoracji na sali jest zmienna , a sala jest OSP zatem sama z siebie nie ma motywu przewodniego. Twoje sugestie co do koloru motywu wypróbuję, ale w tej chwili bardziej zastanawiam się nad kolorem papieru czy pozostawić biały czy raczej inny.

T'ai pokaż nowe próbki. I fryzura fajna .
Mnie najbardziej podobaja sie biale i kremowe
monita01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:32   #3054
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
monita01 koncepcja dekoracji na sali jest zmienna , a sala jest OSP zatem sama z siebie nie ma motywu przewodniego. Twoje sugestie co do koloru motywu wypróbuję, ale w tej chwili bardziej zastanawiam się nad kolorem papieru czy pozostawić biały czy raczej inny..
Jesli mogę....
ja wybrałam biały perłowy. Bedę zamawiać z allegro. Pan w punkcie usługowym, gdzie będziemy je drukowac, powiedział, ze papier musi być 250g. Nie za gruby , nie za cienki. W sam razm na zaproszenia.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez little pea Pokaż wiadomość
Haniula
loczki są bardzo romantyczne
tylko trzeba mieć odpowiedniej długości włosy

ale ładna!! taka naturalna
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:54   #3055
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Majowe Panny Młode

izzunja a nie lepiej w domu poćwiczyć? Ja mojego uczyłam w domu Zaraz na początku naszej znajomości,bo nie wyobrażam sobie nietańczącego partnera Uwielbiam tańczyć
Heh mi chyba biżuterię koleżanka zrobi Chyba postawię na Svarowskiego...

Ja pończochy też samonośne mieć będę Hehe na moich udziskach się będą trzymać
Malgos_87 fajny ten makijaż Ale do mojej sukni też chyba nie spasuje...
Dark lady napis zaproszenie jakoś bardziej widziałabym w pozycji poziomej niż pionowej. No ale to taka moja sugestia... Wiesz jak wydruk będzie w kolorze i na wizytówkowym papierze to będzie fajnie. Albo można kupić stickersy. Takie naklejki ażurowe z napisami. Napisy są złote i srebrne. I są też obrączki Więc może by tym trochę rozweselił zaproszenie I uważaj,żeby z kolorami nie przekombinować Bo jak papier będzie w kolorze to dodatków widziałabym mniej
Anetuniaa u nas na Wizażu na Hobby=>Zrób To Sama. Jak coś to dam Ci cynk A zaproszenia będą w takim stylu Tylko te są na chrzest
No i fajne buciki, takie delikatne proste Ja się też muszę rozejrzeć
T'ai fajna fryzurka. Ja bym chciała upięte i chyba na boczku trochu
A co do zaproszeń to ładne... Delikatne. A nie możesz sama zrobić przecież to bardzo prosto A te mniejsze, drugi wzór jakoś mi nie leżą
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 08:57   #3056
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

T'ai a nie wolałabyś samodzielnie przygotować podobny projekt i wydrukować go w zaciszu domowym?? Gwarantuję że da się to zrobić bez większych problemów.

Cytat:
Napisane przez DELL
ja wybrałam biały perłowy. Bedę zamawiać z allegro. Pan w punkcie usługowym, gdzie będziemy je drukowac, powiedział, ze papier musi być 250g. Nie za gruby , nie za cienki. W sam razm na zaproszenia.
Właśnie nad perłowym się zastanawiam ale nad 160 g, mam próbkę zwykłego papieru 160 i uważam że jest już gruby a drukować będę w domu i zastawiam się czy drukarka pociągnie grubszy. A masz projekt żeby się pochwalić?

Też ciągle myślę, że się uzależniłam.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:05   #3057
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
T'ai fajna fryzurka. Ja bym chciała upięte i chyba na boczku trochu
A co do zaproszeń to ładne... Delikatne. A nie możesz sama zrobić przecież to bardzo prosto A te mniejsze, drugi wzór jakoś mi nie leżą
Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
T'ai a nie wolałabyś samodzielnie przygotować podobny projekt i wydrukować go w zaciszu domowym?? Gwarantuję że da się to zrobić bez większych problemów.
leń ze mnie
naprawdę to nie dla mnie takie zabawy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:12   #3058
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Dark lady Pokaż wiadomość
Właśnie nad perłowym się zastanawiam ale nad 160 g, mam próbkę zwykłego papieru 160 i uważam że jest już gruby a drukować będę w domu i zastawiam się czy drukarka pociągnie grubszy. A masz projekt żeby się pochwalić?

Też ciągle myślę, że się uzależniłam.
wiesz, to jest właśnie kwestia drukarki.. nie kazda da radę cholipka.
Ale Tobie się uda na 100%

nad projektem pracuję. Mam już treść... i wizję jak zaproszenie ma wyglądać, ale muszę to opracować. Jak będzie gotowy projekt to się pochwalę
DELL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:17   #3059
Dark lady
Zakorzenienie
 
Avatar Dark lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6 099
Dot.: Majowe Panny Młode

T'ai możemy (a przynajmniej ja mogę) ci pomóc .

DELL jak dokupię kolorowy tusz (bo niestety mam atramentówkę) to wypróbuję i dam znać jak drukarka dała radę.
Dark lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-28, 09:53   #3060
anemeon
Zakorzenienie
 
Avatar anemeon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 484
Dot.: Majowe Panny Młode

przyszłam i do Was

moje włosy rosną w zabójczo szybkim tempie w maju miałam do żuchwy, teraz są do ramion a NIENAWIDZĘ długich włosów ale zapuszczam, bo chcę fryzurę na bok jednak (rozmawiałam z fryzjerką już ).

makijaż - też chcę ciemniejsze oko i jasną twarz i usta
suknia będzie się szyć niedługo, muszę dokupić halkę ( w miezyczasie zamówiłam :P) i gorset Do sukni będzie takie wdzianko a'la kurteczka w razie zimna

mamy:
- termin i godzinę w kościele
- salę
- fotografa
- obrączki
- auto
- DJ-a

Zaproszenia zrobią moje koleżanki, tort upiecze kuzyn TŻ-ta, ciasto zamówimy w odpowiednim czasie.

nie wiem, co jeszcze
__________________






anemeon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.