drink bar na weselu - za i przeciw - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 10:29   #31
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
my dostaliśmy taką ofertę od barmana

barman przywozi ze sobą:
- podświetlany bar
- telewizor LCD, na którym wyświetlane jest wirtualne menu koktajli
alkoholowych oraz bezalkoholowych (15 propozycji drinków)
- likiery, syropy oraz wermuty potrzebne do przyrządzenia koktajli
wyświetlanych na TV
- akcesoria barmańskie (blendery, miksery oraz kruszarki do lodu)
- egzotyczne owoce do przygotowania koktajli (świeże maliny,
truskawki, mięta, ananas, pitahaya, karambola itd..) (dodam, że barman przywiózł mi. in. jeszcze świeżą miętę, bazylię, ogórki itd)
Od organizatorów potrzebne jest:
- wódka lub inne alkohole twarde (np. whisky, rum, gin, tequila)
- soki oraz napoje gazowane


na 80 gości mieliśmy ostatecznie dokupić (może się komuś przyda):
10 x 0,7 L wódka
3 x 0,7 L rum jasny (np. Bacardi, Havana Club)
3 x 0,7 L szkocka whisky (np. Johnnie Walker Red Label, Ballantine's, Grant's )
3 x 0,7 L amerykańska whiskey (najlepiej Jack Daniel's)
3 x 0,7 L gin (np. Seagram's, Gordon's)
1 x 0,7 tequila (np. Camino, Sierra)

Napoje bezalkoholowe:
5 L sok pomarańczowy
2 L sok grapefruitowy
3 L sok jabłkowy
5 L sok ananasowy
5 L sok porzeczkowy
6 L Sprite
4 L cola
3 L tonic
4 L woda gazowana



zostało nam z tego z 1,5 butelki whisky, 1 rum i 1 gin. Za alkohole (poza wódką bo wzięliśmy wódkę kupioną wcześniej na stoły) zapłaciliśmy coś między 500 a 600 zł.


Powiem Wam, że ja na bar nie żałuję ani jednej wydanej złotówki bo to była na prawdę rewelacja.
Brzmi rewelacyjnie poza ceną. A ile zapłaciliście barmanowi?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:37   #32
motley
Zadomowienie
 
Avatar motley
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź/Szczecin
Wiadomości: 1 200
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Brzmi rewelacyjnie poza ceną. A ile zapłaciliście barmanowi?
1000 zl za 6 godzin. Za dodatkową godzinę brał 50 zł. W sumie u nas bar był od 18 do 3.
__________________
B+M

"W sercu dziewczyny, gdy położysz je na dłoń,
na pierwszym miejscu chłopak,
a przed nim tylko koń !!!!"
motley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:19   #33
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez motley Pokaż wiadomość
1000 zl za 6 godzin. Za dodatkową godzinę brał 50 zł. W sumie u nas bar był od 18 do 3.
Nieżle. My już dziękujemy za barmana. A jakby tak postawić drink bar i goście niech sobie sami mieszają?
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 11:40   #34
czupak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Witam!! Czytając te wszystkie recenzje na temat barków na weselu, postanowiłem sie podzielić z wami własnym doświadczeniem. Byłem na weselu u kuzynki i mogę z czystym sercem powiedzieć, że to było najlepsze wesele w moim życiu(a kilkanaście ich było) Pomijając już kuchnie, ponieważ tutaj rozmawiamy o barkach na weselach. Był tam bar mobilny który samym wyglądem cieszył oko...... Barman uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony do ludzi,(wywnioskowałem, że kocha swoja prace) przygotowując mi drinka rozmawiał zemną, to jest rzadkość (nakręca wszystkich gości : oklaski:)a koktajle pycha, można było podać własną recepturę jak zdać sie na barmana jak i również na katalogi które udostępniał....(najśmiesz niejsze były takie młode kobiety 16-20 lat(oczywiście te 16 lat to bezalkoholowe, kawowce, miętowe, musy owocowe przygotowane w specjalnym blenderze) nie znając nazwy drinka, podchodziły i próbowały sie dogadać z barmanem, a on w świetny sposób proponował kolory, smaki, wygląd, efektywność drinka.
I skończyło sie to tak, że zagościł również na moim weselu, a po części stała sie to tradycja w rodzinie..... A i jeszcze podrzuca szejkerami i butelki jak robi drinka naprawdę super.....

A jeżeli chodzi o kosztorys to barman przywiózł wszystko oprócz alkoholi, soków i napojów alkohole kupowaliśmy my on oczywiście przesłał nam listę..... około 700 zł około 20 butelek wesele na 150 osób!!! A barman za wesel od godziny 12,00 do końca imprezy wziął 600 zł. A doradził mi abym nie kupował tyle czystej na stoły ile zamierzałem bo barek powoduje to ze zachodzi jej stanowczo mniej i w rezultacie wyszedłem na tym tak ze więcej bym wydał na czysty alkohol niż na alkohol i barek.


usunięte przez moderatora

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-12-13 o 21:34 Powód: reklama/spam
czupak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-19, 23:48   #35
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Tez mysle, ze bar to super pomysl z wszytkich wymienionych tu juz powodow i jeszcze dlatego, ze taki bar to swietny punkt spotkan, goscie ktorzy siedza w roznych koncach sali zawsze moga "wyskoczyc na drinka do baru"i pogadac chwile, na ostatnim weselu zawsze ktos byl przy barze, mozna zamienic pare slow, posmiac sie i wrocic do swojego stolu.

Piwo na weselu to chyba nie najlepszy pomysl, piwo jest gazowane, ciezkie i wydyma, wymieszane z ogomna iloscia jedzienie daje efekt niezbyt przyjemny
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 10:54   #36
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Nieżle. My już dziękujemy za barmana. A jakby tak postawić drink bar i goście niech sobie sami mieszają?
Ja bym się bała, że potłuką zbyt wiele rzeczy
Włączając w to poniszczenie sprzętu barmańskiego.

A czy cenowo wyjdzie mniej? Wliczając koszty zakupu likierów, syropów barmańskich, owoców, etc..... To nie byłabym taka pewna. Prawdopodobnie różnica nie byłaby jakaś oszałamiająca.

Zwłaszcza, że likieru, syropu leje się do drinka np. 20ml.
A butelkę kupujesz 0,7.
Czyli jedna butelka to około 35 drinków. TAKICH SAMYCH


Chyba, żeby zrobić np. bar na max 5 drinków
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 11:53   #37
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Ja bym się bała, że potłuką zbyt wiele rzeczy
Włączając w to poniszczenie sprzętu barmańskiego.

A czy cenowo wyjdzie mniej? Wliczając koszty zakupu likierów, syropów barmańskich, owoców, etc..... To nie byłabym taka pewna. Prawdopodobnie różnica nie byłaby jakaś oszałamiająca.

Zwłaszcza, że likieru, syropu leje się do drinka np. 20ml.
A butelkę kupujesz 0,7.
Czyli jedna butelka to około 35 drinków. TAKICH SAMYCH


Chyba, żeby zrobić np. bar na max 5 drinków
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-21, 12:47   #38
molly18
Raczkowanie
 
Avatar molly18
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 321
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

A co myslicie o tym, zeby zamiast drink baru byla fontanna alkoholowa? Tzn. wiem ze barman robiacy przerozne drinki jest duzo ciekawszy, ale taka fontanna jednak jest tansza. No i przy niej tez moga sie spotykac goscie i nalewac sobie drinki. Sama nie wiem. Co Wy na to?
molly18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-08, 13:43   #39
kasikaslowik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

usunięte przez moderatora

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-01-08 o 22:32 Powód: spam
kasikaslowik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 19:44   #40
dreena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Na moim ślubie na stołach stała wódka, na oddzielnym stole na sali stały przeróżne wina, a oprócz tego w hallu, gdzie były kanapy itp., zainstalował się barman. Dał nam listę alkoholi i napojów mu potrzebnych, a dopasowanych do liczby gości; sam przywiózł sprzęt, parasolki i inne upiększacze, i przygotował stanowisko. I powiem Wam, że naszym gościom się jego drinki bardzo spodobały - i to nie tylko paniom
dreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:20   #41
RadoslawPodlaski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 4
GG do RadoslawPodlaski
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez NATALUSIA14 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jeśli któraś może polecić fajnego barmana z okolic świętokrzyskiego badzo prosze namiary na priv.
Witam wszystkie forumowiczki ;-)
Czytam i czytam wiele pochlebnych opinii na temat weselnego drink baru ;-) Bardzo nas cieszy, że usługa przygotowywania koktajli przypadła do gustu.

Jeśli chodzi o naszą działalność to dojeżdzamy wszędzie w ramach usługi GRATIS. Tylko my.


Pozdrawiam i czekam na pytania
Z chęcią podziele się wiedzą
Radosław Podlaski

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Może to i fajny pomysł,ale obawiałabym się że goście zbyt namieszają alkohol i skończy się zbiorowym rzyganiem.
Drinkami też można się upić. Nie mówimy nie. A to czy ktoś się upije zależy tylko i wyłącznie od niego. Czy będzie pił drinki, koktajle czy też czystą nic nie pomoże osobie, która nie potrafi się kontrolować.

My ze swojej strony możemy dodać, że obserwując swoich gości dbamy o ilości alkoholu w drinkach. Zawsze można zrobić lżejszego drinka, który będzie smakował na mocnego. Pijący będzie myślał, że pije z alkoholem, a może pić bez jeżeli wcześniej do nas podejdzie jego partnerka i powie o co chodzi.

Kolejny plus dla barmanów ;-) Kontrolują gości i ich zabawę.

Edytowane przez RadoslawPodlaski
Czas edycji: 2010-05-03 o 19:41
RadoslawPodlaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-03, 19:26   #42
najfajniejsza
Zakorzenienie
 
Avatar najfajniejsza
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z komputra!
Wiadomości: 20 226
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

pan się tak bezczelnie nie reklamuje, bo tak nie wolno takie profesjonalista, a regulaminu nie czyta...
najfajniejsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 19:56   #43
RadoslawPodlaski
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ząbki
Wiadomości: 4
GG do RadoslawPodlaski
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez najfajniejsza Pokaż wiadomość
pan się tak bezczelnie nie reklamuje, bo tak nie wolno takie profesjonalista, a regulaminu nie czyta...
Już się poprawiłem ;-) dziękuje za radę.
RadoslawPodlaski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:11   #44
deti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Chciał bym poprosić o namiary na takich czarodzieji barowych, których znacie lub widzieliście w akcji, a których możecie polecić z ręką na sercu.
Interesują mnie barmani / barmanki najlepiej z województwa pomorskiego, gdyż ja jestem z Jastarni, narzeczona z Wejherowa a wesele będzie w okolicy.
Prosze o kontakt na priva, prywatny email ( deti@op.pl ) lub o telefon 728-801-161 / 604-562-788
deti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 07:31   #45
oleandra86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

moi znajomi zamiast wydawać kaskę na barmana, po prostu mieli stolik z róznymi rodzajami aloholi i listą przepisów na drinki... Ale wódka na stołach i tak najlepiej gościom wchodziła
oleandra86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 00:48   #46
gurcia
Raczkowanie
 
Avatar gurcia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: :) ściana wschodnia :)
Wiadomości: 431
GG do gurcia
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

U nas na sali drink bar jest wliczony w cenę( oczywiście musimy kupić tylko alkohol). Reszta jest w cenie. Ale prócz tego w cenie mamy: stół wiejski, rybny, fontannę czekoladową, stół ze słodkościami dla dzieci, barek kawowo-deserowy i jakieś tam inne atrakcje
__________________
" Bądz słodki dla wroga.... to najbardziej go denerwuje..."

Kocham i jestem kochana, szczęściem drugiego serca przepełniona....... pijana


Walka trwa:

114-110-105-100-95-90-85-80-75-70-65-60-55
gurcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 23:43   #47
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Znalazlam ofertę ok 1300zł, barman oferuje w tej cenie wszystko (alkohole, syropy, dodatki, soki, sprzet itp), jedyne co to trzeba kupić wódkę do drinków we własnym zakresie. Uważacie że to dobra cena?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 01:36   #48
Magonia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

my mieliśmy na naszym weselu dodatkowo pokaz barmański i wyszedł świetnie wszyscy byli zachwyceni i już z 5 osób brało namiary do pana ja jestem za super atrakcja
Magonia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 12:04   #49
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez Magonia_85 Pokaż wiadomość
my mieliśmy na naszym weselu dodatkowo pokaz barmański i wyszedł świetnie wszyscy byli zachwyceni i już z 5 osób brało namiary do pana ja jestem za super atrakcja
A jak to wyglądało cenowo? Musieliście zakupić alkohol? I jak drinki? Porządne?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 23:35   #50
Magonia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Jeśli chodzi o cenę to 1300zł wszystko Pan sam ma alkohole wykorzystuje jedynie soki i wódkę z wesela, pokaz trwa jakieś 30 minunt a później przez około 2 - 3 godz. pan przydzadza różne drinki na życzenie gości. \ja jestem bardzo zadowolona choć na poczatku nie chciałam barmana, a to był pomysł mojej mamy i wyszło świetnie Polecam
Magonia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 12:04   #51
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez Magonia_85 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o cenę to 1300zł wszystko Pan sam ma alkohole wykorzystuje jedynie soki i wódkę z wesela, pokaz trwa jakieś 30 minunt a później przez około 2 - 3 godz. pan przydzadza różne drinki na życzenie gości. \ja jestem bardzo zadowolona choć na poczatku nie chciałam barmana, a to był pomysł mojej mamy i wyszło świetnie Polecam
2-3 godz to troche malo szkoda
__________________

Edytowane przez olik04
Czas edycji: 2010-12-05 o 15:02
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:13   #52
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

To ja moze napisze cos zupełnie z innej strony, tzn jako żona takiego barmana. Otóż na drinkach itd to sie nie znam ale widze jak moj mąż to organizuje. Najpierw umawia sie z klientem(albo odbywa sie to mailowo) żeby ustalić na ile osób ma byc wesele, ile bedzie dzieci (bo robi tez drinki bezalko). No i pozniej ustala menu drinków w zależności od tego czy ktoś chce miec drogi bar czy tani tzn jak ktoś chce miec drogi to proponuje drinki gdzie daje oryginalne alkohole i rozne drogie dodatki a jesli ktoś chce miec fajny ale cenowo tańszy to proponuje inne drinki(wcale nie gorsze) i troche tańsze zamienniki(np nie proponuje drinku do którego trzeba kupic alkohol którego butelka kosztuje 100zl a wykorzystany bedzie tylko do robienia tego jednego drinku tylko np jakis inny na bazie którego mozna wymyslic kilka drinków) i tez to wychodzi fajnie. Kilka razy tez doradzał w sprawie takiego baru bez obsługi i generalnie bylo tak ze pomimo tego ze na stole leżały przepisy na drinki do goscie nie bardzo umieli je robic i bardzo nad mini nikt nie panował i sie bardzo spili i wymiotówali(skutki bezmyślnego mieszania alko). Raz nawet bylo tak ze dzwonił w czasie wesela ojciec pana mlodego zeby mąż przyjechał i zeby jednak on robił drinki. Gdzies tam wczesniej przeczytalam ze jakis barman wzial 1000zl za sama obsluge i malo mi oczy nie wyszly. Moj mąż najwięcej chyba wzial 600zl z tym ze to bylo bardzo duże wesele i musiał wziac pomocnika któremu musiał zapłacić(a wiadomo że za 100zl nikomu nie bedzie sie chciało siedziec całą noc i pomagać na weselu) plus pokaz barmanśki. A i jeszcze jak bylo wesele daleko to koszty dojazdu dzielił na pół(brał fakturę i pokazywał ile wyszlo za benzynę). No to chyba tyle z mojej strony. Nie piszcie ze robię reklamę bo chcialam tylko pokazać inna perspektywę.
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:41   #53
miedziak21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

można też zrobić drinki samemu w domu. Nie mówię tu oczywiście o tak dużej imprezie jak wesele, ale na mniejszych domowych spotkaniach ze znajomymi czemu nie? Znalazłem kilka fajnych porad jak przygotować parę drinków na tym blogu :http://dobrealkohole.blogspot.co m/
miedziak21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 13:05   #54
czupak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Witam!!!

Ja na swoim weselu miałem barmana... Wahałem się ponieważ i barman i czysta wódka duże koszty!!! i tutaj się pomyliłem po wstępnej rozmowie barman wyliczył mi ile muszę kupić mniej czystego alkoholu i okazało się iż za te właśnie zaoszczędzone pieniądze opłaciłem barmana. Jakieś 650 zł z dekoracją tych drinków owocami, dodatkowo jak robił drinki to rzucał butelkami i szejkerami. Ja i żona jesteśmy zadowoleni a goście ciągle mają przed oczami pana Damiana (barmana) zrobił wielkie wrażenie. Ktoś prosił o kontakt wcześniej, z czystym sumieniem mogę polecić. tel kom. 788-982-073 Pan Damian
czupak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:15   #55
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez czupak Pokaż wiadomość
Witam!!!

Ja na swoim weselu miałem barmana... Wahałem się ponieważ i barman i czysta wódka duże koszty!!! i tutaj się pomyliłem po wstępnej rozmowie barman wyliczył mi ile muszę kupić mniej czystego alkoholu i okazało się iż za te właśnie zaoszczędzone pieniądze opłaciłem barmana. Jakieś 650 zł z dekoracją tych drinków owocami, dodatkowo jak robił drinki to rzucał butelkami i szejkerami. Ja i żona jesteśmy zadowoleni a goście ciągle mają przed oczami pana Damiana (barmana) zrobił wielkie wrażenie. Ktoś prosił o kontakt wcześniej, z czystym sumieniem mogę polecić. tel kom. 788-982-073 Pan Damian
To niedrogo
Ja za swojego barmana płacę ok 1600zł, (dojazd, alkohol, szkło, owoce i inne dodatki, mobilny drink bar, pomocnik i to wszystko od początku do końca wesela). Myślę że cena nie jest najgorsza, tym bardziej że jak szukałam barmanów to taniej nie znalazłam .
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 17:04   #56
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

To może i ja się podzielę dość ekonomiczną opcją na drink bar, który także zagości na naszym weselu. U nas w lokalu cała obsługa jest po kursach barmańskich i jedna kelnerka będzie po prostu dbać o stolik drinkowy. My za to nic dodatkowo nie dopłacamy, właściciel sali sam zaproponował nam taką opcję. Będziemy musieli tylko kupić alkohole i dodatki i ustalić menu drinków, a kelnerka będzie dorabiać drinki w miarę potrzeb gości (będzie stało po kilka drinków każdego rodzaju i jak zejdą to zostaną zmieszane kolejne).

Dodam jeszcze, że nie zależy nam akurat na pokazie barmańskim, sztuczkach z shakerem itp. Po prostu chcemy, aby oprócz czystej i wina były do wyboru także drinki dla gości.

Myślę, że jest to dobra opcja, więc jeśli ktoś szuka w miarę taniego sposobu na drink bar, to warto pytać w swoich lokalach. U nas znacznie zmniejszy to koszty, bo obsługa przez profesjonalnego barmana kosztuje w naszym regionie 2,5-3 tys. zł.
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 10:00   #57
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Jak czytam wszystkie posty i widzę ceny to aż jestem w szoku. Mój mąż zajmuje sie takimi drink barami na weselach i imprezach i jak widzę kwote 2000zł to mi oczy na wierzch wychodzą. Mój mąż najwięcej ile wziął to chyba było 600zł przy weselu na 300 osób i opcji takiej że musiał wziąć kogoś do pomocy. Ostatnio koleżance na wesele zrobił drink bar za 1500zł (w tym obsługa, alkohole, soki, syropy, dekoracje, lód, słomki, mieszadełka i inne dziwne wynalazki jak podświetlenie pod butelki). Też jest profesjonalistą, od 7 lat pracuje w zawodzie, skończył Międzynarodową Szkołę Barmanów i Sommelierów, rzuca tymi butelkami że ho ho, robi drinki jakie się tylko zamarzy, bezalkoholowe, płonące itd. . Nie chodzi mi tu o reklamę tylko taaaką ogromną różnicę w cenach! Nie wiem czy mój mąż sie tak mało ceni, czy osoby które biorą 2000zl to nie wiem dają jakiś pokaz latania, grawitacji czy no sama nie wiem czego. A może w tej cenie był już alkohol? Już sama nie wiem ale albo coś tu jest nie halo albo chyba dam do przeczytania mężowi te informacje, bo mnie to się w głowie nie mieści.
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 22:25   #58
lady17
Wtajemniczenie
 
Avatar lady17
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 078
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

A jak wygląda płynność obsługi gości? Nie ma kolejek? Tego bałabym się najbardziej...
__________________
My road. My life. My dream.
lady17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 15:32   #59
nancy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
A jak wygląda płynność obsługi gości? Nie ma kolejek? Tego bałabym się najbardziej...
Gdy barman jest profesjonalistą to nie powinno być przy barze kolejek, chyba jest na tyle odpowiedzialny, ze na dużą imprezę bierze kogoś do pomocy. Przynajmniej u mnie tak było i wcale to nie kosztowało 1500-2000zł przynajmniej dla mnie to są ceny kosmiczne. 1500zł wyszło nas za obsługę(barman + pomoc barmana), alkohole i wszystkie dodatki do drinków.
Gorąco polecam Pana Norberta 600 640 083
nancy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-21, 15:45   #60
nancy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9
Dot.: drink bar na weselu - za i przeciw

Cytat:
Napisane przez lady17 Pokaż wiadomość
A jak wygląda płynność obsługi gości? Nie ma kolejek? Tego bałabym się najbardziej...
gdy barman jest profesjonalistą, to nigdy przy barze nie będzie tłumów ze zdenerwowaniem czekających w kolejce. Byłam na dużym wesele u mojej kuzynki, gdzie barman miał pomocnika i wcale nie były to koszty takie jak tu widzę na forum. 15oo-2000zł za obsługę to kosmiczne kwoty dla mnie biorąc pod uwagę jak dużo jest wydatków przygotowując wesele. u mnie będzie ten sam barman i 1500zł to będą koszty całości (barman +pomoc barmana przez całe wesele od początku do końca, nie np. do 3.00 a później stawka godzinna gdyby chciało się dłużej, alkohole,syropy, soki, owoce, słomki, mieszadełka, szkło)
Gdyby ktoś był zainteresowany Pan Norbert 600 640 083
nancy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-10 12:26:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.