Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-17, 20:50   #3331
veli
Zadomowienie
 
Avatar veli
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 161
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
mydlach - sorka to t9 niedobre Już poprawiam :d

wysłane z mojego d5503 przy użyciu tapatalka
:d
__________________
Kobieta oszukana przez mężczyznę powinna natychmiast wyjść za niego za mąż, jest to rodzaj zemsty, tak dobry jak każdy inny...
veli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:18   #3332
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez takaja2 Pokaż wiadomość
Ale to chyba nie jest zrzeczenie się, skoro podaje się swoje dane, a nie osoby na którą jest konto?
Ale ona musi być właścicielką lub współwłaścicielką konta
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:18   #3333
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Nie wiem, kto pisał o tych mydlach biedronkowych, ale są boskie. Od razu po użyciu poszłam drugi raz i nakupilam ich sporo

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Ja pisalam a to od kiedy to mialo byc ? Myslalam ze od 19 ? Ja mam zamiar kupic ich 5 sztuk jak nie wiecej ;]

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:19   #3334
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja pisalam a to od kiedy to mialo byc ? Myslalam ze od 19 ? Ja mam zamiar kupic ich 5 sztuk jak nie wiecej ;]

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
Właśnie niby od 19, a u mnie już były w drugiej biedronce też widziałam i 5 kupiłam. Żele też były, szampony, ale sporo jeszcze brakowało.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:28   #3335
karolinaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 44
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Monkakon Pokaż wiadomość
w weekendy to oni nie podają wyników

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------




Będą przeczytaj regulamin. Chyba w 99% konkursów jest zapis że nie można zrzec się nagrody na osobę trzecią.
Widocznie nie doczytalam, ale zgłoszeń nie trzeba dokonywać w tym samym dniu w ktorym się kupiło ? wole dopytać żeby potem nie było płaczu po zakonczonym konkursie, bo zawsze zgłaszam dzień po
karolinaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:28   #3336
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Alex_07 - gratuluję ekspresu! Mi też by się przydał jakiś na kawę z pianką

No i dziewczyny, gratuluję wygranych!

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Wpadła paczka -sprzątaczka
Właśnie zarejestrowałam 2 paragony z nadzieją, że wygram zestaw do sprzątania. Lubię sprzątać - sprzątanie i sen to mój sposób na deprechę, smutki i nerwy


Mój mąż wygrał wino 8 października - do tej pory go nie otrzymał
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 21:30   #3337
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Właśnie niby od 19, a u mnie już były w drugiej biedronce też widziałam i 5 kupiłam. Żele też były, szampony, ale sporo jeszcze brakowało.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
A no to fajnie . No ja zaluje ze tych mydel to (te konkretnie zapachy) nie ma w ciaglej sprzedazy

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-17, 21:52   #3338
soanya
Raczkowanie
 
Avatar soanya
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 277
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez Monkakon Pokaż wiadomość
Ale jestem złaaaaaa zostawiłam mojego przy kasie i wiedział że dwa żele Dove na osobne paragony i co oczywiście wszystkie na jednym. Nie mam co liczyć na zwrot za 2 na jednym paragonie nawet jak nie przekraczam sumy z regulaminu?
Ja miałam dwa na jednym, zwrot dostałam tylko za jeden
soanya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:06   #3339
martullenka
Zakorzenienie
 
Avatar martullenka
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 23 256
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
A no to fajnie . No ja zaluje ze tych mydel to (te konkretnie zapachy) nie ma w ciaglej sprzedazy

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
Zapachy są rzeczywiście super. Trzeba robić zapasy. Często się trafiają?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________
18.05.2012
We all need the person who can be true to you

martullenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-17, 22:27   #3340
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez martullenka Pokaż wiadomość
Zapachy są rzeczywiście super. Trzeba robić zapasy. Często się trafiają?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Ja prawie rok temu (tak mi sie wydaje) pierwszy raz je kupilam i teraz drugi raz je widze w ofercie . W miedzyczasie uzywalam rozanego od nich tez bardzo ladnie pachnie. Ale te lepsze

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 00:42   #3341
mimbi
Zakorzenienie
 
Avatar mimbi
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 109
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Czytałam, że te torebki di lidla są gorszej jakości niż normalne, taki jakby drugi sort, szybko się przecierają, odkształcają i później są problemy z reklamacjami itp.

Nie jest to prawda. Sa to dokładnie te same torebki, które wittchen produkuje również dla siebie. I jakie mogą byc problemy z reklamacjami? Ktos nie uznaje reklamacji paska bo uważa, ze klientka celowo przeciela go nozyczkami?
A czy sie niszczą i przecierają? Mam ich torebki ze sklepu firmowego i jedna bardzo szybko sie zniszczyła- musze ja zareklamować, a druga piekna i jak nowa. Tu tez nie ma reguły.
To jest troche dziwna propaganda z firmowymi produktami sprzedawanymi w formie rzutów do Biedronki czy Lidla. Otóż np.szampon firmy X o nazwie Y ma dokładnie ten sam skład, co ten sam szampon kupiony w Rossmannie. To ta sama linia produkcyjna, ewentualnie opakowanie zbiorcze moze byc inne. Producentom nie opłaca sie zmieniać ustawień na liniach produkcyjnych tylko dlatego, zeby sprzedać kilkaset torebek w Lidlu. Plus pamietaj, ze klient dyskontowy znaczy często klient oszczędny i wymagający, nie mozna wiec wypuścić mu bubla, bo szybko to wyłapie i moze tym zaszkodzić marce. Klient zadowolony poinformuje o swoich udanych zakupach 3 klientów, niezadowolony- 10.
Nie chciałabym, żebyście uznały, ze sie wymądrzam, po prostu od lat pracuje w branży i wiem, jak to wyglada od środka. I te, które kupiły torebki w Lidlu uspokajam- to dokładnie te same torebki co w ich sklepie firmowym. A czy sa one jakościowo dobre czy zle, to juz kwestia Waszych upodobań.
mimbi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 08:39   #3342
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
Nie jest to prawda. Sa to dokładnie te same torebki, które wittchen produkuje również dla siebie. I jakie mogą byc problemy z reklamacjami? Ktos nie uznaje reklamacji paska bo uważa, ze klientka celowo przeciela go nozyczkami?
A czy sie niszczą i przecierają? Mam ich torebki ze sklepu firmowego i jedna bardzo szybko sie zniszczyła- musze ja zareklamować, a druga piekna i jak nowa. Tu tez nie ma reguły.
To jest troche dziwna propaganda z firmowymi produktami sprzedawanymi w formie rzutów do Biedronki czy Lidla. Otóż np.szampon firmy X o nazwie Y ma dokładnie ten sam skład, co ten sam szampon kupiony w Rossmannie. To ta sama linia produkcyjna, ewentualnie opakowanie zbiorcze moze byc inne. Producentom nie opłaca sie zmieniać ustawień na liniach produkcyjnych tylko dlatego, zeby sprzedać kilkaset torebek w Lidlu. Plus pamietaj, ze klient dyskontowy znaczy często klient oszczędny i wymagający, nie mozna wiec wypuścić mu bubla, bo szybko to wyłapie i moze tym zaszkodzić marce. Klient zadowolony poinformuje o swoich udanych zakupach 3 klientów, niezadowolony- 10.
Nie chciałabym, żebyście uznały, ze sie wymądrzam, po prostu od lat pracuje w branży i wiem, jak to wyglada od środka. I te, które kupiły torebki w Lidlu uspokajam- to dokładnie te same torebki co w ich sklepie firmowym. A czy sa one jakościowo dobre czy zle, to juz kwestia Waszych upodobań.
Nie wnikałam w to głębiej, ale jak jest tak jak mówisz to bardzo dobrze. Z tymi produktami o tym samym składzie to akurat święta prawda, bo używam wielu takich 'marek własnych', które składy mają jak droższe kosmetyki markowe i producent ten sam. Myślałam tylko, że z tego co piszą jest jakaś prawda, że rzucają wtedy jakąś np. nieudaną partię i co się komu trafi to ma. Jednak jeśli jest inaczej to tylko dobrze świadczy o marce.
A z tymi reklamacjami to osobiście się spotkałam z tym, że Lidl, albo od razu zwraca kasę za torebkę, albo wcale nie uznaje reklamacji, bo zrzuca winę na klienta (może zależy na jakiego pracownika się trafi - nie wiem). Ale nie mi się o to martwić, bo i tak ze względów finansowych torebki nie kupię.
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 09:39   #3343
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Wy jestescie madre kobietki moze ktoras studiowala finanse, bankowosc i ma jakis ciekawy pomysl na temat pracy licencjackiej? Nie mam koncepcji o czym bym chciala pisac
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:00   #3344
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez requiem29 Pokaż wiadomość
Nazwa zespołu i każdej osoby imię, nazwisko, adres, numer telefonu, nick z portalu i adres email. Dla każdego będą oddzielne pola w formularzu.
Małgosia D takie dane potrzebujemy do zgłaszania grup...
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:08   #3345
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Edyta ja jestem firowką. Lic pisalam z analizy finansowej i mgr tez. Polecam jak ktos nie chce spedzic ttgodni na pisaniu :p
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:28   #3346
monidot
Zadomowienie
 
Avatar monidot
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 394
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wy jestescie madre kobietki moze ktoras studiowala finanse, bankowosc i ma jakis ciekawy pomysl na temat pracy licencjackiej? Nie mam koncepcji o czym bym chciala pisac
Ja jestem po finansach i rachunkowości. Na licencjacie miałam temat: Źródła finansowania i efekty infrastrukturalne w mieście...... A na mgr Analiza sytuacji majątkowej, finansowej, pokrycia finansowego, płynności finansowej oraz gospodarowanie kapitałem obrotowym netto w....... Ogólnie na mgr to była analiza finansowa tyle ze miałam wybrane działy które wzięłam pod uwagę.
monidot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:42   #3347
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Dziewczyny, jest ktos z okolic warszawy chetny jeszcze do tych testow face & look ?

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 10:44   #3348
tamlin111
Zakorzenienie
 
Avatar tamlin111
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: ZWA :)
Wiadomości: 12 988
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Ja nie z Warszawy ale chętnie pokryję koszty wysylki. Weźcie mnie
__________________
Paulinka terrorystka
Boczuś
tamlin111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:05   #3349
MalgorzataD
Zadomowienie
 
Avatar MalgorzataD
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 316
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Małgosia D takie dane potrzebujemy do zgłaszania grup...
Wysłałam PW

Dziś spojrzałam za okno i nagle ta jesień zrobiła się naprawdę jesienią. 3/4 kolorowych drzew mam za oknem. Ale dzisiaj kiepska pogoda...

PS. Jakby ktoś widział zdjęciowy konkurs o tematyce jesiennej to chętnie przygarnę linki
MalgorzataD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 11:13   #3350
ossoria
Zakorzenienie
 
Avatar ossoria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Home is where your heart is
Wiadomości: 6 630
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja pisalam a to od kiedy to mialo byc ? Myslalam ze od 19 ? Ja mam zamiar kupic ich 5 sztuk jak nie wiecej ;]

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
Piszecie o mydełkach Linda ekstrakt np. z orchidei lub imbiru, czy o jakichś innych? Jak te, to one kiedyś były do testowania Nie pamiętam jaki mi się tam najbardziej podobał, a bym kupiła. Który polecacie?

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Wy jestescie madre kobietki moze ktoras studiowala finanse, bankowosc i ma jakis ciekawy pomysl na temat pracy licencjackiej? Nie mam koncepcji o czym bym chciala pisac
Ja na finansach wzięłam analizę wskaźnikową i wycenę przedsiębiorstwa Przyjemne i szybkie tematy. Zamiast analizy wskaźnikowej można dać ogólnie finansową. Ja wzięłam wskaźnikową, bo mogłam dodać wtedy rozdział związany z giełdami
__________________
"Wrażliwe słowo, czuły dotyk - wystarczą
Czasami tylko tego pragnę, tego szukam"
ossoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:18   #3351
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez tamlin111 Pokaż wiadomość
Ja nie z Warszawy ale chętnie pokryję koszty wysylki. Weźcie mnie rosi:
No narazie to nie ma nikogo . Szukam grupy wiec jak cos to ja tez chetnie pokryje koszty wysylki

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ossoria Pokaż wiadomość
Piszecie o mydełkach Linda ekstrakt np. z orchidei lub imbiru, czy o jakichś innych? Jak te, to one kiedyś były do testowania Nie pamiętam jaki mi się tam najbardziej podobał, a bym kupiła. Który polecacie?



Ja na finansach wzięłam analizę wskaźnikową i wycenę przedsiębiorstwa Przyjemne i szybkie tematy. Zamiast analizy wskaźnikowej można dać ogólnie finansową. Ja wzięłam wskaźnikową, bo mogłam dodać wtedy rozdział związany z giełdami
Nie wiem jakie to dokladnie zapacjy sa wiem ze z tych 3 co sa teraz to ja mialam te dwa rozowe (fioletowego opakowania nie mialam) i obydwa super pachna

Przepraszam za literowki, moj s3 mini lubi podmieniac literki
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:23   #3352
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Eh dziewczyny właśnie miałam wypadek nie z winy TZ bo on zdążył zahamować, ale babka za nim już nie. A auto przed spierdzielilo, a też było trochę walniecie wiec mniemamy, że był wczorajszy, bo miał lepsze auto i na takim to niektórzy żadnej ryski nie przepuszcza. Ani rejestracji nie spisalam tak szybko uciekał. Eh dobrze, że nam nic nie ma, z autem trochę gorzej a on do roboty bez auta ani rusz ehhh...
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:43   #3353
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Eh dziewczyny właśnie miałam wypadek nie z winy TZ bo on zdążył zahamować, ale babka za nim już nie. A auto przed spierdzielilo, a też było trochę walniecie wiec mniemamy, że był wczorajszy, bo miał lepsze auto i na takim to niektórzy żadnej ryski nie przepuszcza. Ani rejestracji nie spisalam tak szybko uciekał. Eh dobrze, że nam nic nie ma, z autem trochę gorzej a on do roboty bez auta ani rusz ehhh...
jeśli najechała Cię babka z tyłu, to jej wina, nie zachowała ostrożności i odstępu, taki life
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:46   #3354
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
jeśli najechała Cię babka z tyłu, to jej wina, nie zachowała ostrożności i odstępu, taki life
Wiem, wiem. To auto TZ było, jechaliśmy do Katowic na zakupy. Jej pójdzie z ubezpieczenia tylko kwestia ile to będą robić i jak to długa trwa i ile kasy czy się w ogóle opłaca. Dobrze, że do domu dojechał a nie trzeba było lawety wzywać. No nic. Dobrze, że nam nic nie ma
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:48   #3355
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
jeśli najechała Cię babka z tyłu, to jej wina, nie zachowała ostrożności i odstępu, taki life
Dokładnie, przeważnie ukarany zostaje ten z tyłu, bo nie zachował odstępu, prawidłowej prędkości itd.
Ale jakby nie patrzeć szkoda nerwów i auta..
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:49   #3356
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. To auto TZ było, jechaliśmy do Katowic na zakupy. Jej pójdzie z ubezpieczenia tylko kwestia ile to będą robić i jak to długa trwa i ile kasy czy się w ogóle opłaca. Dobrze, że do domu dojechał a nie trzeba było lawety wzywać. No nic. Dobrze, że nam nic nie ma
nie polecam rozliczenia bezgotówko, lepiej auto samemu naprawić i wziać kasę niż oddać do warsztaty, który się sam rozliczy
jak sama zrobisz i tanio Ci zrobią, to właściwie zawsze mniej zapłacisz i zarobisz na kasie z ubezpieczenia - będziesz na plusie
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:49   #3357
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez car00lina Pokaż wiadomość
Dokładnie, przeważnie ukarany zostaje ten z tyłu, bo nie zachował odstępu, prawidłowej prędkości itd.
Ale jakby nie patrzeć szkoda nerwów i auta..
No tak, to już mamy załatwione tylko jutro trzeba do ubezpieczalni załatwiać. Tylko właśnie szkoda tych nerwów, teraz jak ze mnie spadło to mi się spać zachciało :P
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:50   #3358
wordila
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 784
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
No tak, to już mamy załatwione tylko jutro trzeba do ubezpieczalni załatwiać. Tylko właśnie szkoda tych nerwów, teraz jak ze mnie spadło to mi się spać zachciało :P
to się prześpij
wordila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:51   #3359
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez wordila Pokaż wiadomość
nie polecam rozliczenia bezgotówko, lepiej auto samemu naprawić i wziać kasę niż oddać do warsztaty, który się sam rozliczy
jak sama zrobisz i tanio Ci zrobią, to właściwie zawsze mniej zapłacisz i zarobisz na kasie z ubezpieczenia - będziesz na plusie
Ja się na tym nie znam tak właściwie. Jak ja walnelam lekko rok temu to zapłaciłam od razu i po sprawie. Teraz to na pewno będzie dużo większą kwota, czy się w ogóle opłaca, bo nieźle rabnelo
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 11:52   #3360
car00lina
Zakorzenienie
 
Avatar car00lina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: StW
Wiadomości: 3 313
Dot.: Pochwal się nagrodami w konkursach i plotkuj do woli cz.XVII

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
No tak, to już mamy załatwione tylko jutro trzeba do ubezpieczalni załatwiać. Tylko właśnie szkoda tych nerwów, teraz jak ze mnie spadło to mi się spać zachciało :P
Heh, tak bywa. I tak jak mówią wyżej załatwcie wszystko sami. My też mieliśmy podobną sprawę kiedyś, wzięliśmy kasę z ubezp, zrobiliśmy auto i jeszcze zostało
car00lina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-23 12:36:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.