Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-05, 06:36   #121
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Oho, widzę, że zaczynają się gadki w stylu "kiepski uczeń to humanista".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:42   #122
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Stacja VII
Limonka odlatuje po raz trzeci (...)

Dobra, ale wracając do tematu. Nie, infantylne zainteresowania nie irytują mnie ani u niektórych mężczyzn ani u niektórych kobiet. Ale irytują mnie ludzie zafiksowani na punkcie swoich zainteresowań.

Mam znajomego, super chłop, ale ogląda tylko mangę. Tylko. Gdy tylko powiem "bo ja byłam w kinie na (...) fajny film, dobrze wydane pieniądze" "AAA BO JA OSTATNIO ŚCIĄGNĄŁEM NOWY SEZON (...)". Rozmowa o czymkolwiek innym do oglądania niż manga, kończy się jego wywodem o mandze.

Z drugiej strony mam inną znajomą, też fajna kobieta, ale u niej to się kończy w drugą stronę "phe? to? ten gniot? jezu obejrzałabyś czasem jakieś porządne rumuńskie kino alternatywne, przecież to jest jakaś masówka dla biedaczków intelektualnych którzy chcą się poczuć lepiej "
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 15:55   #123
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Stacja VII
Limonka odlatuje po raz trzeci (...)

Dobra, ale wracając do tematu. Nie, infantylne zainteresowania nie irytują mnie ani u niektórych mężczyzn ani u niektórych kobiet. Ale irytują mnie ludzie zafiksowani na punkcie swoich zainteresowań.

Mam znajomego, super chłop, ale ogląda tylko mangę. Tylko. Gdy tylko powiem "bo ja byłam w kinie na (...) fajny film, dobrze wydane pieniądze" "AAA BO JA OSTATNIO ŚCIĄGNĄŁEM NOWY SEZON (...)". Rozmowa o czymkolwiek innym do oglądania niż manga, kończy się jego wywodem o mandze.

Z drugiej strony mam inną znajomą, też fajna kobieta, ale u niej to się kończy w drugą stronę "phe? to? ten gniot? jezu obejrzałabyś czasem jakieś porządne rumuńskie kino alternatywne, przecież to jest jakaś masówka dla biedaczków intelektualnych którzy chcą się poczuć lepiej "
Też mi się wydaje, że właśnie takie skrajne zafiksowanie (gdy człowiek ABSOLUTNIE KAŻDĄ rozmowę jest w stanie sprowadzić na swoją pasję) jest najgorsze.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2020-01-05 o 15:59
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 16:07   #124
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez j_fly Pokaż wiadomość
Oho, widzę, że zaczynają się gadki w stylu "kiepski uczeń to humanista".

Proszę cytat.


Napisałam, że kiepscy uczniowie uważają się za humanistów, bo z polskiego zawsze coś wyklepią, a z matmy oddają pustą kartkę.


Nie znaczy to, że są humanistami.


Jprdl, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, a nie to, co chcecie przeczytać.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Stacja VII
Limonka odlatuje po raz trzeci (...)

O, też nie umiesz czytać.


To zaraźliwe?
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 16:52   #125
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Proszę cytat.


Napisałam, że kiepscy uczniowie uważają się za humanistów, bo z polskiego zawsze coś wyklepią, a z matmy oddają pustą kartkę.


Nie znaczy to, że są humanistami.


Jprdl, ludzie, czytajcie ze zrozumieniem, a nie to, co chcecie przeczytać.

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------




O, też nie umiesz czytać.


To zaraźliwe?
oho
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 17:04   #126
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
oho
Tak. Bo to jest standard, ja coś piszę, a ktoś tego zupełnie nie zrozumie i potem robi ze mnie tą złą.

Jestem wqurwiona i to bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 17:07   #127
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak. Bo to jest standard, ja coś piszę, a ktoś tego zupełnie nie zrozumie i potem robi ze mnie tą złą.

Jestem wqurwiona i to bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja wszystko rozumiem. A jeśli uważasz, że nikt nie wizażu cię nie rozumie, to pisz tak, żeby cię rozumieli.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-05, 17:35   #128
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale ja wszystko rozumiem. A jeśli uważasz, że nikt nie wizażu cię nie rozumie, to pisz tak, żeby cię rozumieli.

Chyba jaśniej się nie da:

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
[...] I to nic złego. W końcu z tego właśnie powodu osoby, które są kiepskim uczniami uznają się za humanistów. Bo o sztuce, książce czy filmie zawsze się jakoś wypowiedzą i będzie to miało ręce i nogi zwykle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to nie pierwszy i nie ostatni raz, gdy uderza się w stół, a żaba nogę podstawia, czy jakoś tak
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 17:56   #129
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Ale ja wszystko rozumiem. A jeśli uważasz, że nikt nie wizażu cię nie rozumie, to pisz tak, żeby cię rozumieli.
Ale rozumieją.

Po prostu lubią się przyczepić, żeby się przyczepić.

Bo łatwiej tłuc Chochoła zamiast prawdziwe argumenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-05, 18:05   #130
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

nie wiedziałam, że te figurki ktoś na serio lubi
dla mnie to był prezent z braku laku,

a obdarowany cieszył się tak samo z poduszki ze zdjęciem
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 16:14   #131
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
A ściślej mówiąc - mam na myśli rzeczy, które tworzone są dla odbiorców w wieku dziecięcym/nastoletnim. Może to niepopularne, co powiem, ale dla mnie to komiczne, gdy widzę dorosłego mężczyznę jarającego się grami, zbierającego figurki po 500 dolców i inne tego typu rzeczy. Czasem to wygląda niezdrowo, gdy taki osobnik ogląda anime przeznaczone dla szesnastolatków, albo jara się postaciami, które wyglądają jak kilkuletnie dziewczynki..
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że znajdą się kobiety o podobnych zainteresowaniach, jednak jest to głównie domena mężczyzn. No i nie spotkałam się z tym, by starsza kobieta podniecała się widokiem małego, narysowanego chłopca...

Czy z pewnych rzeczy nie powinno się wyrastać? Mentalne tkwienie w czasach dzieciństwa/nastoletnich nierzadko przybiera groteskową formę.
Osobiście uważam, że się powinno wyrastać. Oczywiście jak ktoś obejrzy raz na jakiś czas coś dla dzieci/młodzieży albo pogra w gry dla rozrywki, to nie widzę w tym nic dziwnego, ale żeby od razu się tym interesować, poświęcać większość swojego czasu...Nie potrafię tego zrozumieć, ale w sumie też nie muszę, to czyjaś prywatna sprawa, po prostu nie zwiążę się z takim mężczyzną.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-06, 17:36   #132
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Najbardziej mnie rozwala założenie, że wymienione w pierwszym poście rzeczy są skierowane do dzieci i młodzieży. No sorry, nie są. Niektóre wręcz przeciwnie.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 17:55   #133
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Muru stereotypów nie przebijesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Czas edycji: 2020-01-06 o 17:59
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:25   #134
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ok.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------




A czemu akurat ten strój Batmana to limit?
Bo nie wyobrażam sobie, żeby dorosły facet paradował w pelerynie Chyba że idzie na jakiś bal przebierańców albo bawi się z dzieckiem. Ale tak o, bo ma ochotę, to już niestety przekracza moje granice
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:34   #135
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Bo nie wyobrażam sobie, żeby dorosły facet paradował w pelerynie Chyba że idzie na jakiś bal przebierańców albo bawi się z dzieckiem. Ale tak o, bo ma ochotę, to już niestety przekracza moje granice
Peleryna to może nie, ale taka maska Batmana jest całkiem seksi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:38   #136
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87479082]Peleryna to może nie, ale taka maska Batmana jest całkiem seksi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Nie wiem, nigdy nie miałam takich fantazji, ale może spróbuję mojego przekonać, żeby wdział i zobaczymy, czy wybuchnę śmiechem, czy mi się spodoba
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 18:40   #137
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Mamba00 Pokaż wiadomość
Bo nie wyobrażam sobie, żeby dorosły facet paradował w pelerynie Chyba że idzie na jakiś bal przebierańców albo bawi się z dzieckiem. Ale tak o, bo ma ochotę, to już niestety przekracza moje granice

O. Ok.


<kopie pod łóżko pudło, w którym trzyma peleryny>
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 19:06   #138
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87479082]Peleryna to może nie, ale taka maska Batmana jest całkiem seksi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie jestem w stanie myśleć o stroju Batmana w perspektywie seksi odkąd kiedyś zobaczyłam na zdjęciu to: https://allegro.pl/oferta/kostium-st...r-m-8481806538. No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-06, 19:33   #139
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jestem wqurwiona i to bardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Limonka, ale jeśli z życia dałoby się wycisnąć jakiś sok, to czy nie byłoby to właśnie to?
__________________
Takie tam moje oszopeny.
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-07, 00:53   #140
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie myśleć o stroju Batmana w perspektywie seksi odkąd kiedyś zobaczyłam na zdjęciu to: https://allegro.pl/oferta/kostium-st...r-m-8481806538. No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-07, 21:40   #141
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
A ściślej mówiąc - mam na myśli rzeczy, które tworzone są dla odbiorców w wieku dziecięcym/nastoletnim. Może to niepopularne, co powiem, ale dla mnie to komiczne, gdy widzę dorosłego mężczyznę jarającego się grami, zbierającego figurki po 500 dolców i inne tego typu rzeczy. Czasem to wygląda niezdrowo, gdy taki osobnik ogląda anime przeznaczone dla szesnastolatków, albo jara się postaciami, które wyglądają jak kilkuletnie dziewczynki..
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że znajdą się kobiety o podobnych zainteresowaniach, jednak jest to głównie domena mężczyzn. No i nie spotkałam się z tym, by starsza kobieta podniecała się widokiem małego, narysowanego chłopca...

Czy z pewnych rzeczy nie powinno się wyrastać? Mentalne tkwienie w czasach dzieciństwa/nastoletnich nierzadko przybiera groteskową formę.
To nie masz na mysli "infantylnych zachowan", tylko upodobania innych, ktore Tobie nie podchodza.
Mentalne tkwienie w czasach dziecinstwa to groteska, ale mentalne tkwienie w poczuciu wyzszosci i wysublimowania, gdy sie ma waskie horyzonty i mentalny kij od szczotki w zopie to dopiero tragedia

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Przecież wspomniałam animacji dla nastolatków, a nie produkcjach dla dorosłych. Gdyby jakaś 15-letnia osoba oglądała Teletubisie - produkcję skierowaną do dzieci uczących się mówić, to raczej nikt nie uznałby tego za normalne. Dlaczego więc w analogicznej sytuacji, gdy ktoś mający np. 30 lat ogląda anime przeznaczone dla 15-latków ma być uważany za normalnego?


Zgadza się, z pewnych rzeczy z wiekiem się wyrasta.
Kurde, a co Cie boli co komu sprawia przyjemnosc i co robi? Bo wychodzisz tylko na nietolerancyjna osobe, ktora na sile szuka dziury w calym

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Piszesz zupełnie tak, jakby rzeczy przeznaczone dla dorosłych były śmiertelnie poważne, a przecież nie są. Nawet występy w filharmonii nie są nudne i sztywne, wręcz przeciwnie. Z tego, co zauważyłam wielu dyrygentów i artystów lubi żartować, ich koncerty zdecydowanie nie są sztywne, chociaż oczywiście na takich wydarzeniach jak Konkurs Chopinowski nie ma co liczyć na spontaniczne zachowania, jednak to chyba dość oczywiste ze względu na charakter występów.
Nie trzeba uciekać w świat przeznaczony dla dzieci/nastolatków, żeby się dobrze bawić, bo świat dorosłych oferuje wiele ciekawych możliwości.
Niech zgadne, ww beda wsrod Twoich sposobow spedzania wolnego czasu...


Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
To nie temat o mnie, jednak odpowiem skoro chcesz. Tak w skrócie: uwielbiam sport, języki obce (głównie romańskie), literaturę klasyczną. W wolnym czasie lubię także chodzić na spektakle teatralne, koncerty, do filharmonii.
... no niemozliwe, coz za szok

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Dla mnie to bez znaczenia, czy ktoś pasjonuje się gotowaniem, szyciem, czy grą na skrzypcach - z każdym można ciekawie porozmawiać. Czas wolny można spędzać na różne sposoby, przecież nie muszą to być ambitne rozrywki, każdy ma swój gust i preferencje. Niedojrzałość emocjonalna nie jest gustem.
Hobby, ktore Ci sie nie podoba nie jest niedojrzaloscia emocjonalna
Chcesz wyjsc na tak wysublimowana i dojrzala, a takim pisaniem to tylko Ty wychodzisz na strasznie niedojrzala emocjonalnie.

Znowu skrajne podejście. Świat to nie tylko majsterkowanie i zbieranie plastikowych figurek.

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Heroina leczy kaszel, co nie oznacza, że jest dobra. Są ciekawsze i bezpieczniejsze metody ćwiczenia mózgu. Nie zauważyłam, żeby gracze byli inteligentniejsi od reszty społeczeństwa, za to bardzo często mają problemy z kulturą osobistą. W Korei Południowej niektóre automaty przeznaczone do grania dla dwóch osób, zostały zaprojektowane w sposób, by współgracze nie mogli się widzieć i siedzieć obok siebie. Spowodowane to było licznymi incydentami do jakich dochodziło podczas rozgrywek. Agresywne zachowanie spowodowane przegranym meczem jest komiczne.
W Korei to jest zwiazane z duzym hajsem i zyc z tego mozna, to i podejscie inne

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Nie brakuje również takich osób jak np. sprawca strzelaniny Aaron Alexis, który był uzależniony od gier o charakterze wojskowym. Z jego rąk zginęło 13 osób, a 8 zostało rannych. Nawet znajomy Arona przyznał, że był uzależniony od gier. Spójrz również na profesjonalnych graczy, którzy nie wyglądają jak chodzące okazy zdrowia.
Ja to sie dziwie, ze byla jakas przemoc na swiecie przed grami komputerowymi

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
Nadal uważam, że granie w gry to dziecinada, istnieją ciekawsze formy spędzania czasu.
To nie graj, kto Ci kaze ? Nie musisz tez sie spotykac z kims grajacym
Spedzaj sobie ciekawie czas jak tylko Tobie pasuje, krzyzyk na droge i przez zycie pedaluj

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87470857]A ja uważam, że żeby grać w te wszystkie gry z rozwiniętą fabułą (nie mówię o strzelankach) owszem - trzeba być inteligentnym, mieć zdolność logicznego i analitycznego myślenia.
Już nie mówiąc o tym, że część graczy gra też w planszówki tego samego typu -

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------



Widzę, że masz jakąś straszną fiksację na mangę.

A jak czytają polskie komiksy to ok czy też be, bo mają za dużo obrazków względem tekstu?[/QUOTE]


A co wy sie ludzie tych biednych strzelanek czepiacie Przeciez one wymagaja calej gamy zachowan i umiejetnosci jak i cala reszta.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Powiedzmy sobie szczerze, że większość czynności wykonywanych w przesadzony sposób jest szkodliwa. Sport zawodowy, choćby kulturystyka - masakra dla całego organizmu i psychiki. A niby takie samcze hobby.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Off troche, ale nie nazwalbym kulturystyki sportem, bardziej kojarzy mi sie z modelowaniem.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 03:53   #142
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie myśleć o stroju Batmana w perspektywie seksi odkąd kiedyś zobaczyłam na zdjęciu to: https://allegro.pl/oferta/kostium-st...r-m-8481806538. No nie.

No nie mów fetysz.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 12:34   #143
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Takagia Pokaż wiadomość
A ściślej mówiąc - mam na myśli rzeczy, które tworzone są dla odbiorców w wieku dziecięcym/nastoletnim. Może to niepopularne, co powiem, ale dla mnie to komiczne, gdy widzę dorosłego mężczyznę jarającego się grami, zbierającego figurki po 500 dolców i inne tego typu rzeczy. Czasem to wygląda niezdrowo, gdy taki osobnik ogląda anime przeznaczone dla szesnastolatków, albo jara się postaciami, które wyglądają jak kilkuletnie dziewczynki..
Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, że znajdą się kobiety o podobnych zainteresowaniach, jednak jest to głównie domena mężczyzn. No i nie spotkałam się z tym, by starsza kobieta podniecała się widokiem małego, narysowanego chłopca...

Czy z pewnych rzeczy nie powinno się wyrastać? Mentalne tkwienie w czasach dzieciństwa/nastoletnich nierzadko przybiera groteskową formę.
Aktualne pokolenie raczej nie wstydzi sie grania w gry, ogladania kreskówek czy kolekcjonowania klocków Lego. I jak dla mnie to jest super, o wiele bardziej wkurzaja mnie ludzie z kijem w tyłku ze standardowym tekstem "czemu lubisz rzeczy dla dzieci". Wychodze z założenia ze wole zeby tż czytał sobie fantasy albo komiksy i grał na PS4 niz zeby przewalał kase na browary z kumplami i nie mial zadnego kreatywnego hobby.

A fani anime i mangi to oddzielna kategoria ktora jest dla mnie takim samym problemem w wieku 6, 16 i 26 lat.

Edytowane przez Eveen
Czas edycji: 2020-01-08 o 12:36
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 19:40   #144
Mamba00
Rozeznanie
 
Avatar Mamba00
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 767
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie myśleć o stroju Batmana w perspektywie seksi odkąd kiedyś zobaczyłam na zdjęciu to: https://allegro.pl/oferta/kostium-st...r-m-8481806538. No nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie widziałam tego, nie widziałam.
Mamba00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 23:08   #145
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Szczerze mówiąc to otaczają mnie głównie fani mangi/anime i to są absolutnie normalne osoby. Nie bardzo rozumiem czemu to ma być oddzielna kategoria? Nie każdy fan namiętnie ogląda loli-porn, ma poduszkę z waifu i chodzi z kocimi uszkami na głowie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 23:37   #146
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to otaczają mnie głównie fani mangi/anime i to są absolutnie normalne osoby. Nie bardzo rozumiem czemu to ma być oddzielna kategoria? Nie każdy fan namiętnie ogląda loli-porn, ma poduszkę z waifu i chodzi z kocimi uszkami na głowie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ba. Nikt nie pała większą antypatią do tej grupy mangoz☠☠☠owej bardziej niż "normalni" fani anime.

(Chodzi głównie o negatywny PR jaki te osoby tworzą, nie że w chodzeniu w kocich uszkach na co dzień i znaniu 3 słów po japońsku na krzyż, które wrzucamy losowo w rozmowę było coś złego per se. A róbta co chceta. )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 02:04   #147
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Nawiązując do postu głównego - nie sądzę, aby figurki za 500 dolców były tworzone pod dzieci ich nabywcami są raczej właśnie dorośli, którzy mogą sobie pozwolić na taki wydatek, kolekcjonerzy, fani. Więc trudno tu mówić o tym, że dorośli kupują zabawki.

A z drugiej strony, jakbu dorosły facet interesował się modelarstwem, kupował modele, składał, tworzył, torowiska, kolejki, to też by znaczyło, że kupuje zabawki? Czy to już ok, bo bardziej ambitne jest modelarstwo niż te złe gry komputerowe?

Uważam, że to bardzo ułatwia życie, jak para dobierze się pod kątem zainteresowań. Np. Gdy oboje lubią grać w gry albo obejrzeć film o superbohaterach. Natomiast jest dużo takich par, gdzie jedna strona najchętniej poszlaby do kina na Spidermana a druga na komedię romantyczną Jak poślubić milionera? I też jakoś ze sobą dobrze żyją

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 06:46   #148
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Łukasz Orbitowski, dość znany pisarz dość mrocznych książek zbiera figurki nosorożców i gra w gry :O

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 09:32   #149
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to otaczają mnie głównie fani mangi/anime i to są absolutnie normalne osoby. Nie bardzo rozumiem czemu to ma być oddzielna kategoria? Nie każdy fan namiętnie ogląda loli-porn, ma poduszkę z waifu i chodzi z kocimi uszkami na głowie
No ja mam całkiem odmienne wrażenie, przynajmniej jeśli chodzi o te osoby, o których wiadomo, że są fanami. Kiedyś z koleżanką wybrałyśmy się na konwent po paru latach przerwy od regularnego jeżdżenia, poszłyśmy na jeden panel po czym szybciutko stamtąd uciekłyśmy, czując, że już nie pasujemy do tamtych ludzi. Ogólnie do tej pory zdarza mi się jakieś sporadycznie jakieś anime obejrzeć, ale nie udzielam się na żadnych forach, grupach itp. bo prostu już nie mam wspólnego języka z tymi ludźmi. Mam wrażenie, że większość fanów ma jakieś takie klapki na oczach i widzi swoje hobby jako jakiś cud, kiedy w rzeczywistości mu bardzo daleko do tego.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-09, 11:21   #150
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 132
Dot.: Też Was irytują infantylne zainteresowania u niektórych mężczyzn?

Cytat:
Napisane przez Ruwi Pokaż wiadomość
No ja mam całkiem odmienne wrażenie, przynajmniej jeśli chodzi o te osoby, o których wiadomo, że są fanami. Kiedyś z koleżanką wybrałyśmy się na konwent po paru latach przerwy od regularnego jeżdżenia, poszłyśmy na jeden panel po czym szybciutko stamtąd uciekłyśmy, czując, że już nie pasujemy do tamtych ludzi. Ogólnie do tej pory zdarza mi się jakieś sporadycznie jakieś anime obejrzeć, ale nie udzielam się na żadnych forach, grupach itp. bo prostu już nie mam wspólnego języka z tymi ludźmi. Mam wrażenie, że większość fanów ma jakieś takie klapki na oczach i widzi swoje hobby jako jakiś cud, kiedy w rzeczywistości mu bardzo daleko do tego.

No ja też się już na konwenty anime nie nadaję.


Ale widzę raczej różnicę wieku między mną i 14-latkami. Anime tutaj nie jest niczemu winne czy fakt lubienia go.



Jedne 14-latki mają plakaty boysbandów z lat 80, czeszą się jak Rachel i oglądały każdy odcinek Zbuntowanego Anioła, inne słuchają Justina Biebera i One Direction, jeszcze inne spuszczają się nad wysmarowanymi brokatem wampirami w srebrnym Volvo, a jeszcze inne się jarają związkiem dwóch narysowanych facetów, którego nie ma (nie wiem, co teraz jest na topie, za moich czasów był chyba głównie CielxSebastian do porzygania) i noszą kocie uszka.



No i nastolatki tak mają. Sama też przeżywałam jak mrówka okres, że Itachi nie żyje (do dzisiaj mam bliznę) i miałam wielki plakat IchiRuki na ścianie, no taki durny wiek.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-25 13:55:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.