Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-24, 22:07   #2431
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dzięki Dziewczyny a odp.Tak właśnie myślałam ale wolałam sie upewnić.Za to w Mazidłach dają i tam pewnie zrobię zakupy
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:00   #2432
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny, właśnie chce tylko te 2 rzeczy narazie wprowadzic i zobaczyć jak cera zareaguje..mam mega problemy z zaskornikami i pryszczami od kiedy odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.

sterylna a dlaczego musialas odstawic olejek przez krakowska wode? ja jestem z Wrocławia i tutaj tez woda jest okropnie twarda i beznadziejna, co w takim razie uzyc do zmycia tego olejku ...?
przegotowaną wodę Chociaż ja też jestem z Wrocławia i myję zwykłą wodą, bo nie potrafię jej całkiem uniknąć - np. biorąc prysznic albo myjąc głowę.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:16   #2433
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja używam do mycia twarzy wody mineralnej,niegazowanej,a lbo źródlanej przy mojej suchej skórze kranówka byłaby zabójstwem.


Dziewczyny na ile Wam starcza puder perłowy,stosowany codziennie? bo nie wiem czy nie zamówić od razu 2 opakowań
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:20   #2434
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Ja używam do mycia twarzy wody mineralnej,niegazowanej,a lbo źródlanej przy mojej suchej skórze kranówka byłaby zabójstwem.


Dziewczyny na ile Wam starcza puder perłowy,stosowany codziennie? bo nie wiem czy nie zamówić od razu 2 opakowań
Ja mam już trzy miesiące , używam prawie codziennie i chyba połowa nie zniknęła . Mam nadzieję , że nakładam odpowiednią ilość .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:30   #2435
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Ja mam już trzy miesiące , używam prawie codziennie i chyba połowa nie zniknęła . Mam nadzieję , że nakładam odpowiednią ilość .
ooo to zaszalałabym z tymi 2 opakowaniami w takim razie wezmę jedno,

te 5 gr wydawałoby się tak malutko, a tu proszę,wydajny jest

__________________


Edytowane przez alunialunia
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:32
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:46   #2436
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
ooo to zaszalałabym z tymi 2 opakowaniami w takim razie wezmę jedno,

te 5 gr wydawałoby się tak malutko, a tu proszę,wydajny jest

Poczekaj , może jeszcze jakaś miła wizażanka się wypowie . Ja generalnie mogę nakładać niewielkie ilości kosmetyków .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 14:18   #2437
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

zastanawiam sie alunialunia jak korzystasz tej mineralki, w sensie nalewasz sobie do miski i płuczesz nia twarz? np użycie z tym ojekiem jyjącym to mozna było by tam w misce spłukać, czy wacikiem zdjąć lepiej?(choć pewnie nie da sie wacikiem z woda dobrze zmyć) ehh a może te problemy skórne mam przez ta cholerna wode ;( ja sie zawsze w kranówie myje...
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 14:57   #2438
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mnie wysuszała kranówka, ale tyle osób myje nią twarz i jakoś żyje .
Próbowałam myć się za pomocą wody mineralnej, ale mi nie szło specjalnie. Teraz używam cetaphilu -> miceli biodermy-> hydrolatów->wody termalnej i jest dobrze

Co do pudru perłowego, mam diamentowy i perłowy. One są w takich samych słoiczkach i zużycie pudru diamentowego po 2 miesiącach codziennego pacania jest minimalne.
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 15:48   #2439
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

sterylna ale po nalozeniu tych preparatow kolejno czym je zmywasz? cetapil nakładasz i zmywasz go płynem micelarnym? po płynie hydrolat , od razu woda czy odczekujesz jakoś? pryskasz i jak palcami "myjesz" czy wacikiem ?
przepraszam pewnie za głupie pytania, ale ja mam wrażenie że nieodpowiednio stosuje kosmetyki co tez przyczynia sie do mojego złego stanu cery

A co do tych pudrów, zamówiłam bambusowy z jedwabiem, czy z tego słoiczka da sie normalnie koszystac czy koniecznie kupic to opakowanie na ich stronie z sitkiem?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:18   #2440
spinacz:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: nl
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

mam 26 lat i lekko zarysowane zmarszczki mimiczne, zdecydowałąm sie na zakup z BU serum-olejku regeneracyjnego 3rose, ale mam dylemat czy zamówić do tego żel hialuronowy 1 % czy może 2%. Jak sądzicie?
spinacz:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:00   #2441
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
sterylna ale po nalozeniu tych preparatow kolejno czym je zmywasz? cetapil nakładasz i zmywasz go płynem micelarnym? po płynie hydrolat , od razu woda czy odczekujesz jakoś? pryskasz i jak palcami "myjesz" czy wacikiem ?
przepraszam pewnie za głupie pytania, ale ja mam wrażenie że nieodpowiednio stosuje kosmetyki co tez przyczynia sie do mojego złego stanu cery

A co do tych pudrów, zamówiłam bambusowy z jedwabiem, czy z tego słoiczka da sie normalnie koszystac czy koniecznie kupic to opakowanie na ich stronie z sitkiem?
Nie musisz, możesz włożyć pędzel i strzepać o kant albo wsypać odrobinę do miseczki
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:57   #2442
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
zastanawiam sie alunialunia jak korzystasz tej mineralki, w sensie nalewasz sobie do miski i płuczesz nia twarz? np użycie z tym ojekiem jyjącym to mozna było by tam w misce spłukać, czy wacikiem zdjąć lepiej?(choć pewnie nie da sie wacikiem z woda dobrze zmyć) ehh a może te problemy skórne mam przez ta cholerna wode ;( ja sie zawsze w kranówie myje...
Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Mnie wysuszała kranówka, ale tyle osób myje nią twarz i jakoś żyje .
Próbowałam myć się za pomocą wody mineralnej, ale mi nie szło specjalnie. Teraz używam cetaphilu -> miceli biodermy-> hydrolatów->wody termalnej i jest dobrze

Co do pudru perłowego, mam diamentowy i perłowy. One są w takich samych słoiczkach i zużycie pudru diamentowego po 2 miesiącach codziennego pacania jest minimalne.
Może mycie mineralną nie jest poręczne, ale przy mojej suchej cerze to mus.
Ja po prostu zabieram z kuchni otwartą butelkę mineralnej,albo wlewam do szklanki, zwilżam dłonie wodą , nalewam odrobinę olejku, mieszam i na twarz, a potem po prostu wylewam mineralkę na jedną dłoń, na buzię, masuję już obiema rękoma i tak parę razy,żeby dokładnie spłukać, trochę to może wydawać się męczące, ale się przyzwyczaiłam, myję mineralną już ładnych parę lat.

Dziękuję za opinię o pudrze, zamówię jedno opakowanie zatem, nie będę robić zapasów.
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:24   #2443
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Nie musisz, możesz włożyć pędzel i strzepać o kant albo wsypać odrobinę do miseczki
dziękuję
alunialunia chyba tez sie na to przerzucę bo juz trace cierpliwosć, każdy kto mnie spotka--co Ci sie z buzią stało..

Ja jeszcze tak odnosnie BU - chcicłabym mamie po 50 sprawic prezencik, najlepiej jakieś serum-moja mamcia nie lubi uzywac zbyt wielu kosmetyków, co bedzie najlepsze jakieś serum pod krem? jakie polecacie czy to flavoC bedzie dobre dla dojrzałej bardzo cery? czy lepiej z zielona herbata?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:29   #2444
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez alunialunia Pokaż wiadomość
Może mycie mineralną nie jest poręczne, ale przy mojej suchej cerze to mus.
Ja po prostu zabieram z kuchni otwartą butelkę mineralnej,albo wlewam do szklanki, zwilżam dłonie wodą , nalewam odrobinę olejku, mieszam i na twarz, a potem po prostu wylewam mineralkę na jedną dłoń, na buzię, masuję już obiema rękoma i tak parę razy,żeby dokładnie spłukać, trochę to może wydawać się męczące, ale się przyzwyczaiłam, myję mineralną już ładnych parę lat.

Dziękuję za opinię o pudrze, zamówię jedno opakowanie zatem, nie będę robić zapasów.
może wygodniej byłoby psikać wodę ze spryskiwacza do kwiatków? ja z atomizera rozpylam hydrolaty, którymi zmywam resztki mleczka
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 10:41   #2445
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
dziękuję
alunialunia chyba tez sie na to przerzucę bo juz trace cierpliwosć, każdy kto mnie spotka--co Ci sie z buzią stało..

Ja jeszcze tak odnosnie BU - chcicłabym mamie po 50 sprawic prezencik, najlepiej jakieś serum-moja mamcia nie lubi uzywac zbyt wielu kosmetyków, co bedzie najlepsze jakieś serum pod krem? jakie polecacie czy to flavoC bedzie dobre dla dojrzałej bardzo cery? czy lepiej z zielona herbata?
spróbuj,na pewno mineralka Ci nie zaszkodzi tylko trochę bawienia jest przy tym

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
może wygodniej byłoby psikać wodę ze spryskiwacza do kwiatków? ja z atomizera rozpylam hydrolaty, którymi zmywam resztki mleczka
a wiesz,że to dobry pomysł,jakoś nie wpadłam na to
mam nawet taką butelkę z atomizerem,którą kupiłam do hydrolatów, ale stoi nieużywana
wypróbuję dzisiaj
__________________

alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:36   #2446
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
sterylna ale po nalozeniu tych preparatow kolejno czym je zmywasz? cetapil nakładasz i zmywasz go płynem micelarnym? po płynie hydrolat , od razu woda czy odczekujesz jakoś? pryskasz i jak palcami "myjesz" czy wacikiem ?
przepraszam pewnie za głupie pytania, ale ja mam wrażenie że nieodpowiednio stosuje kosmetyki co tez przyczynia sie do mojego złego stanu cery

A co do tych pudrów, zamówiłam bambusowy z jedwabiem, czy z tego słoiczka da sie normalnie koszystac czy koniecznie kupic to opakowanie na ich stronie z sitkiem?
Cetaphil jest produktem do mycia skóry wrażliwej, daje się go trochę na wacik i przeciera dopóki kolejny wacik nie będzie czysty. Później można zmyć resztki wodą, ale nie trzeba. Ja nigdy nie zmywam. Następnie przecieram twarz micelami i one zostawiają lepką powłokę, więc żeby ja zmyć używam hydrolatu ( poza tym hydrolaty lubię ). Na koniec psikam wodą, chwilę czekam i wklepuję krem

Co do pudru, jak się komuś ręka trzęsie można trochę wysypać (ja przy pierwszym użyciu)
Ja zawsze zakręcałam dobrze i odwracałam opakowanie i używałam tylko tego co zostało na zakrętce.
A wczoraj przesypałam sobie wszystkie pudry z bu do słoiczków z sitkami z Coastal, za chwilę wydrukuję im naklejki i będzie pięknie
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:43   #2447
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
Cetaphil jest produktem do mycia skóry wrażliwej, daje się go trochę na wacik i przeciera dopóki kolejny wacik nie będzie czysty. Później można zmyć resztki wodą, ale nie trzeba. Ja nigdy nie zmywam. Następnie przecieram twarz micelami i one zostawiają lepką powłokę, więc żeby ja zmyć używam hydrolatu ( poza tym hydrolaty lubię ). Na koniec psikam wodą, chwilę czekam i wklepuję krem


za dużo tego
lepiej by było nałożyć cetaphil, zmyć wodą i wtedy na to tylko hydrolat.
Ja jak mam makijaż to myję cetaphilem 2 razy i za każdym razem zmywam wodą i czuję się czysto
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:12   #2448
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
...

Ja jeszcze tak odnosnie BU - chcicłabym mamie po 50 sprawic prezencik, najlepiej jakieś serum-moja mamcia nie lubi uzywac zbyt wielu kosmetyków, co bedzie najlepsze jakieś serum pod krem? jakie polecacie czy to flavoC bedzie dobre dla dojrzałej bardzo cery? czy lepiej z zielona herbata?

Ja polecam niezmiennie Zestaw - Serum-olejek regenerujący 3xROSE - moja Mama jest zachwycona.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:16   #2449
sterylna
Rozeznanie
 
Avatar sterylna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wlaśnie nie za dużo, bo pomimo, że wacik z cetaphilem jest już czysty, to z biodermą jest dalej brudny (trochę, ale jest).
Poza tym nie stosuję nigdy dużej ilości środków.
Dla mnie zmywanie makijażu to podstawa i najważniejszy rytuał i wcale nie zajmuję mi to dużo czasu

Edytowane przez sterylna
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:22
sterylna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:56   #2450
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

sterylna, dziekuje za szczegolowa odp i za wyrozumialosc do mojej ciekawosci
asa no to zamowie ten ktory polecasz
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 22:06   #2451
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny a jakie olejki z BU polecacie?Chciałabym zmniejszyć pory i nawilżyć buźke
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 07:39   #2452
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakie olejki z BU polecacie?Chciałabym zmniejszyć pory i nawilżyć buźke
ja polecam serum-olejek z wit c http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html



a na zmniejszenie porów tonik pha 6%
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 08:39   #2453
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja polecam serum-olejek z wit c http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html



a na zmniejszenie porów tonik pha 6%
a ja raz zamówiłam to serum a teraz robię swoją wersję mieszając olej żurawinowy z tetraizopalmitynianem askorbylu z Mazideł. nie śmierdzi zielskiem (jak olej z zielonej kawy w tym olejku z BU) i jest tańszy o ok 4zł
a wykonanie - banalnie proste
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 13:36   #2454
agawiii15
Raczkowanie
 
Avatar agawiii15
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 79
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Przeszperałam wątek w poszukiwaniu czegoś o eclipcie bo mam zamiar zamówić to cudo ;] I teraz pytanie do tych które używały jej jako coś w rodzaju samoopalacza. w jakich proporcjach robiłyście maseczke i czego dodawałyście? Mam bardzo jasną karnacje i chcę ją troche przyciemnić. Boję się że jak dam za dużo i za długo będę trzymać to wyjdzie jakoś nienaturalnie lub coś jeszcze gorszego ;] i jeszcze jak często jej używać. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś po tego typu przeżyciach z ecliptą i mi to nieco wyjaśni ;]
agawiii15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 17:52   #2455
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

moje zamówienie
skoro zbliża się jesień to: Serum-olejek odmładzający
RENEW z retinolem 1.0% oraz pierwszy raz - Olej arganowy 100% (mam nadzieję, ze się nie zawiodę) no i tradycyjnie - Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF (ale chyba mnie ono jednak zapycha).
pozdrawiam Was na weekend )))
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:29   #2456
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, nie bijcie jeśli już było

Zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU- zapas serum do twarzy (z zieloną herbatą i flavo c). I teraz zastanawiam się, jak długo mogę je przechowywać w domu (oczywiście niezmieszane). Czy one mają bardzo krótki termin ważności?
Chciałabym jeszcze zapytać, czy mogę dodawać flavo c do balsamu do ciała? (mam naczynkową skórę)

Z góry Wam dziękuję za odpowiedź
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:43   #2457
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie bijcie jeśli już było

Zrobiłam swoje pierwsze zakupy na BU- zapas serum do twarzy (z zieloną herbatą i flavo c). I teraz zastanawiam się, jak długo mogę je przechowywać w domu (oczywiście niezmieszane). Czy one mają bardzo krótki termin ważności?
Chciałabym jeszcze zapytać, czy mogę dodawać flavo c do balsamu do ciała? (mam naczynkową skórę)

Z góry Wam dziękuję za odpowiedź
Na stronce BU przy każdym produkcie sa odnośniki do czasu przechowywania, warunków itp.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:49   #2458
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja polecam serum-olejek z wit c http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html



a na zmniejszenie porów tonik pha 6%
Dziękiz vit.C właśnie kończę,tonik też mam i serum renew i eliksir winogronowy.Chciałabym spróbować coś nowego
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:52   #2459
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na stronce BU przy każdym produkcie sa odnośniki do czasu przechowywania, warunków itp.
Dzięki
Niestety tylko 6 mscy :/
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 07:57   #2460
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziękiz vit.C właśnie kończę,tonik też mam i serum renew i eliksir winogronowy.Chciałabym spróbować coś nowego
a jak ocenisz działanie eliksiru? naprawdę resweratrol jest taki rewelacyjny?
ja zastanawiam się nad nowością - olejem z pestek opuncji, bo z tego co o nim można przeczytać to ma świetne właściwości tylko cena powala - prawie 40zł za 10ml.... no ale czego się nie robi dla zdrowej skóry
olej z opuncji:
http://www.biochemiaurody.com/sklep/oil-opuntia.html
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.