kosmetyczka młodej mamy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs Sephora

Notka

Konkurs Sephora Napisz w swoim wątku, jakie kosmetyki są niezbędne w Twojej kosmetyczce i wygraj wspaniałe nagrody marki Sephora!

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-28, 23:12   #1
namiastka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 528
Smile

kosmetyczka młodej mamy


Jestem młodą mamą, swieżo upieczoną.
Jak każda mama, uwielbiam przytulać się do mojego Maleństwa, całować Jego śliczny brzuszek i słodkie, malutkie stópki! Jego łapki z czasem coraz częściej wędrują z ciekawością do mojej twarzy, oczu i ust. Dlatego najczęściej używam, oprócz kremu nawilżającego do twarzy, tylko tuszu do rzęs. Wtedy możemy się miętosić i kokosić od rana do wieczora i to bez obawy o czystość Jego łapek i ślady moich kosmetyków na Jego ubrankach.
Ale nie ukrywajmy (ani przed sobą, ani przed innymi), że nie ma nic do ukrycia! Nieprzespane noce i przemęczenie dają o sobie znać, i nawet będąc w euforii związanej z urodzeniem pierwszego dziecka, widząc się rano w lustrze, czasem muszę sobie szczerze powiedzieć, że wyglądam okropnie.. Wtedy z pomocą przychodzi mi właśnie własna kosmetyczka Cienie pod oczami znikają pod korektorem, kolor cery wyrównuję podkładem, na to oczywiście trochę pudru matującego. I już wyglądam lepiej do tego tusz do rzęs, podkręconych wcześniej zalotką oraz róż - obowiązkowo. No, wtedy to aż miło w lutro spojrzeć
Jeśli czasu mam rano więcej, bo Maluszek jeszcze śpi, to przed tuszem i różem nakładam jeszcze bazę pod cienie, rysuję sobie kreski na powiekach, oraz nakładam cień w jednym lub dwóch kolorach. No ale wtedy to już nieźle seksowna i zadbana ze mnie mamuśka a wszystko w mniej niż 10 minut. W końcu przy takim Maleństwie tyle jest do zrobienia, że więcej czasu 'marnować' nie można
Zresztą - sami zobaczcie, o której godzinie to piszę Na koniec dnia, gdy już wszystko zrobione, a Maleństwo smacznie śpi.
No, i ja lecę, dobranoc. Przyśnią mi się dziś nagrody Sephory. Na pewno
namiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs Sephora


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.